Posts by R!TAL!N

سلام و عرض ادب

واقعا سوال اصلی شما اینه چرا بعد از 15-16 ساعت اومدم پست گذاشتم ؟؟؟ :دی

آقا تیرداد عزیز ، تلاش جنوب شرق برای یکپارچگی شمال شرق خیلی چیز عجیبی نیست ، چون شمال شرق ساید متای جنوب شرقه و هرچی یکپارچه تر باشه قطعا به نفعشونه .

ما یه دوستانی میشناسیم که همون اوایل سرور قصد بهم زدن جنوب غربو داشتن و اینقد تلاش کردند و نشد که براشون شد آرزو و به خاطر دو تا اکانت میگفتن جنوب غرب از یکپارچگی خارج شده و هی میگفتن و هی میگفتن و هی آرزو میکردن که شاید بشه :دی

شما برو از حسین TNT بپرس یوسف تو اولین برخوردی که باهات داشت چی گفت ؟ بپرس آیا خوشحال بود از بهم خوردن شمال شرق ؟ شاید این دیدگاه شما به جنوب غرب عوض شد ...

البته چیزی که من دیدم با اون پست یک ساعت بعد از پست اقا مازیار فهمیدم شما دنبال اینی به زور به همه قالب کنی جنوب غرب ناراحته :دی

ولی اگه برید پست منو یکبار دیگه بخونید متوجه میشید نه تنها ناراحت نیستم بلکه آرزومندم که شمال شرق این نپش تبدیل بشه به یکپارچگی و متای شرق دو ساید یکپارچه باشه و تا اندگیم بتونیم جلوی متای شرق رقیب خوبی باشیم .

پ.ن : یه جغد تاریک هم نداریم اینجوری از ما تعریف کنه :دی

شاد باشید

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی عزیزان و بزگواران

قبل از هرچیزی برای شما و خانواده محترم شما آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه زودتر این بیماری ریشه کن بشه .

و اما بعد ...

به شمال شرق تبریک عرض میکنم که دوباره با هم متحد شدند ولو به شکل نپ و امیدوارم این نپ زمینه ای باشه برای یکپارپگی کامل این ساید مستعد و توانمند . امیدورام این ساید به روز های اوج خودش برگرده و بار دیگه با بازسازی که شمال غرب انجام داده شاهد یک سرور جذاب باشیم .

برای متای شرق آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که بتونیم رقیب خوبی برای متای شرق تا انتهای سرور باشیم .

حقیقتا از صمیم قلبم ناراحت شدم که از این سرور رفتید قطعا تراوین به حضور افرادی همچون شما جذاب خواهد بود و خیلی خوشحالم که این سرور باعث شد با شما آشنا بشم و امیدوارم که همیشه سالم و شاد باشید .

آقا تیرداد عزیز فاصله ی پست شما با پست آقا حسین و آقا مازیار فقط یک ساعته و عجله ی شما برای پست گذاشتن و نوشتن این نکته که جنوب غرب سکوت کرده پس ناراحته جالبه ... حداقل صبر میکردید 12 ساعت بگذره از پست این دو عزیز و بعد این پستو میزاشتید نه یک ساعت بعدش :دی

آقا ایرج ما دوستت داریم ، ما رو دور ننداز :دی

سلامت باشید

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

ببخشید یکم دیر پاسخ میدم ، اما به حکم ادب جواب امیرخان که بنده رو خطاب قرار دادند میدم .

امیرخان ازتون ممنونم که این کارو نکردید و اکانتو نخریدید . همونطور که میدونید ما هم اکانتی نخریدیم ، پس در این باره با هم براریم ...
    اما در رابطه با حمایت کردن از لویال قبلا عرض کردم و باز هم عرض میکنم ، اگر از شمال شرق افرادی صرفا به خاطر به دست گرفتن قدرت جدا میشدن قطع به یقین ازشون حمایت نمیکردیم ، ما از افرادی حمایت کردیم که هم صدای ما مخالف به بازی گرفتن سرور بودن و میخواستن تو تاریخ تراوین ثبت بشه که همیشه این نوع سیاست جوابگو نیست و اصطلاحا چاه نکن بهر کسی اول خودت بعدا کسی ، اگر ما از این تیم حمایت نمیکردیم اوج بی معرفتی و بی سیاستی جنوب غرب بود و خودتون اینو بهتر از ما میدونید ...

این افرادی که از مجموعه مسترز جدا شده بودند قصدشون چیز دیگه ای بود و همونطور که تو فروم هم دیدید صرفا مشکلات شخصی با بنده داشتن ...
    در این مورد شما خودتون بهتر میدونید که این تیم ارزش سرمایه گذاری و ریسک نداشت ، واقعا حمایت شما از این افراد هیچ نفعی برای شما نداشت ، باید میدیدیم در موقعیت مشابه شما چه میکردید ...

پ.ن 1: تبریک به متای شرق بابت پلن و تبریک به لویال بابت دیوار های زیباشون
    پ.ن 2: آریانا قبلا جواب معرفت ما رو با اون متا داده بود و ما هم عادت نداریم محبت های این شکلیو بی پاسخ بزاریم
    پ.ن 3: قصد نداشتم این صحبت باز هم ادامه داشته باشه ولی جالبه که هنوز هم ادامه داره از سمت شرق ، متای شرق شکل گرفته و امیدوارم تا اندگیم پابرجا بمونه ، ما هم سیاست های خودمونو مشخص کردیم و داریم بازی میکنیم
    ولو به غلط ، ادامه دادن این موضوع صرفا برای کمتر شدن عذاب وجدان شماست یا میخواید بقیه ی افرادو قانع کنید که جنوب غرب سیاهه و شما سفید ؟

سلامت باشید

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه شما عزیزان

آقا امیر بنده برای شما احترام ویژه ای قائل هستم و از نحوه کل کل شما واقعا خوشم میاد ، من همیشه موافق کل کل بودم و این شیرینی بازیه . من مجبور شدم بعضی مواردو یادآوری کنم چون بعضی پست ها رو میدیدم که مثل دومینو پشت هم میومد تو فروم که خواننده شاید یادش میرفت اصلا چی شد که این شد ... به همین علت صرفا برای یادآوری بعضی مسائل مجبور شدم از قدیم هم یاد کنم وگرنه من قبلا هم همینو عرض کردم که هرچه بود تموم شد و نیازی نیست برسیم به اینکه من خوبم تو بدی و بهتره بریم سراغ بازی و ...

آقا فرشید قطعا این پیش بینی که در این پست کردید با اون پیش بینی ، زمین تا آسمون فرق داره ... در اون پیشبینی که شما گفتید در زمان کتیبه ها یک اتحادی در غرب پدید میاد که فریاد آزادی سر میده بیشتر شبیه پیشبینی های کتب های کهن بود ...

بنده سعی میکنم هیچ وقت سخن گزافی نگم اما خب منم انسانم و ممکنه گزافه گویی کنم . علی ای حال از پیشنهادات شما تشکر میکنم ! ولی لطفا خودتونو دایه مهربان تر از مادر قلمداد نکنید ...

از اینکه وقت گذاشتی و پست منو خوندی ممنونم
    در مورد اتک های همزمان با شمال غرب تو پستم عرض کردم ، در همون زمان یه خفت ما از شمال غرب مصادف شده بود با پلن شما رو شمال غرب ، یا در همون زمانی که شما با شمال غرب در حال مبارزه بودید ما یه ده از شمال غرب دیستروی کردیم ... حالا اینکه ما اونا رو فروم نزاشتیم و یا لیدر های شمال غرب ما رو متهم به متا با جنوب شرق نکردند تقصیر ما نیست . اما لیدر های شمال غرب قدیم همینجا حضور دارند و میتونن شهادت بدن که راست میگم یا نه ...

موضوع بعدی استفاده از پتانسیل های ساید ما بود که مطرح کردید ، ببینید به جرات میتونم بگم کسی فکرشم نمیکرد سه تیم جنگی وارد یه ساید بشن و با هم به این شکل متحد بشن . ساید جنوب غرب علاوه بر اون سه تیم بازیکن های بدون تیم هم داره ! و حتی بعضی اکانت ها رو ما برای اولین باره که باهاشون بازی میکنیم ... پس این چنین درگیری های داخلی در چنین سایدی طبیعیه و نیازی به این همه بلد کردن نداره ... چیزی که ما ازش ضربه خوردیم خنجر زدن از پشت توسط رفیق بود ...

آقا بهنام من هنوزم از موضع ضعف صحبت نمیکنم ، البته قبول دارم رفتن در موضع ضعف خودش یه نوع سیاسته و خودت بهتر از من میدونی اینو ... ولی خب دلیلی نمیبینم الان بخوام از موضع ضعف صحبت کنم و منت کره و لیبی و سوریه و ... بکشم !

آقا مازیار بزرگوار ، میدونید که بنده برای شما احترام ویژه ای قائل هستم .
    من قبلا هم عرض کردم الانم بازم عرض میکنم اصلا از داخل شمال شرق خبری نداشتم و اگه فرد دیگه ای از جنوب غرب ، در داخل اتحاد شماست و از این موضوع خبر داشت حداقل به من چیزی نگفت چون میدونست با این کار ها مخالفم . پس از این بابت خیالتون راحت که یوسف به هیچ وجه چنین چیزیو نمیدونست . شاید علت این موضوع اون پستی باشه که من گذاشتم و در مورد متای شرق نوشتم و همون باعث شد شما فکر کنید من حتما خبر داشتم ، اما واقعا صرفا یه تحلیل و یه شک بود ، من اکثرا شک میندازم ولو به غلط !

در مورد اینکه ما بالاخره با جنوب شرق به مشکل میخوردیم یا خیر باید عرض کنم ما هیچ وقت سیاست خودمونو از قبل سرور نمیبندیم و من از همون اول سرور به آقا رضا و آقا ناصر عرض کردم که این چنین دیدگاهی نباشه که حتما با فلان ساید به هر قیمتی وارد جنگ بشیم و هر دو عزیز هم این قضیه رو تایید کردند . اما اصلا بیاید فکر کنیم ما به هر نحوی با جنوب شرق وارد جنگ میشدیم ، همونطور که الان وارد چنین جنگی شدیم . چرا شما با ما متا نکردید و با جنوب شرق متا کردید ؟ اگر به خاطر شمال غربه که خب خودتون میدونید تمام معادلات بعد از حذف کردن شمال غرب بهم خورد و نمیشه گفت چون جنوب غرب با شمال غرب قطعا متا میکرد پس اگه شمال شرق با جنوب غرب متا میکرد سه به یک رو جنوب شرق میشد ، خودتون میدونید که من مخالف صد در صد سه به یک رو هر سایدی هستم و هیچ وقت چنین اتفاقی نمی افتاد .
    واقعا دلیل شما برای اینکه با جنوب شرق متا کنید این بود که قطعا جنوب غرب با جنوب شرق وارد جنگ میشه ؟
    من اصلا قصد نداشتم علت متای شما رو بدونم ولی خب چون خودتون مطرح کردید عرض کردم وگرنه شما مختار هستید با هر سایدی به هر شکلی که میتونید متا کنید و به هیچ کسی ربطی نداره علت متا .

پ.ن : من از بیگانگان هرگز ننالم / که با من هرچه کرد آن آشنا کرد

کوچیک همه یوسف

ادامه پست ...

بخش دوم : سیاست بخش جدایی ناپذیر تراوین

در مورد سیاست های این سرور میتونم چندین صفحه از دید خودم مطلب بنویسم ولی خب نمیخوام زیاده گویی کنم ...
    واقعا جذابیت بازی تراوین همینه که تقریبا بازی بیشتر از اینکه تو خوده سایت تراوین بچرخه داخل واتساپ و فروم میچرخه و خب همین سیاست بازی عامل جذابیت تراوینه .

اما سیاست این سرور چرا به این شکل جلو رفت ؟ سروری که بعد از مدت ها بهترین های تراوین دور هم جمع شده بودند . سروری که از اولش قرار بود همه چی به شکل بالانس جلو بره و مرز بازی کثیف مشخص بشه ، چی شد که به اینجا رسیده که تقریبا همه به یه شکلی ناراضی از این سرور هستند ...

دیدگاه خودمو عرض میکنم و ممکنه دیدگاه من غلط باشه ...

یادمه زمانی که تو جنوب غرب در مورد متا صحبت میشد همه ی ما میگفتیم الان برای متا زوده و باید سرور جلو بره و ببینیم به چه شکلی بازی جذاب تر خواهد شد ...

برای همین ما با هیچ سایدی در مورد متا صحبت نکردیم و اینکه میگن با شمال غرب به صورت یکسان پلن میومدید رو جنوب شرق یک بازی سیاسیه و خودشونم میدونن ما اگه میخواستیم با شمال غرب همدست باشیم حداقل 4 تا فیک باهاشون کمک میکردیم !
    تو همون زمان ما یه ده از شمال غرب صفر کردیم و پلیرهای ما چندین خفت تو شمال غرب داشتن و حتی یکی از اون خفت ها مصادف شده بود با پلنی که جنوب شرق رو شمال غرب رفته بود !

اما همه چی بعد اون جلسه ی تک به تک شمال شرق با هر ساید شروع شد ...

تو اون جلسه از ما سوال پرسیده شد بین شمال غرب و جنوب شرق تو این جنگ کودومو انتخاب میکنید ؟ من در اون زمان فکر کردم که احتمالا شمال شرق میخواد بدونه واقعا جنوب غرب به کودوم سمت تمایل داره تا بتونه محاسبه کنه که مثلا جنوب غرب دلش با شمال غربه ( یا حتی جنوب شرق ) و باهاش متا میکنه و اگه شمال شرق کنار بمونه بعد از اینکه غرب ، جنوب شرقو حذف کنه ( و یا حتی جنوب ، شمال غربو حذف کنه ) میاد سراغ شمال شرق و غرب ( و یا حتی جنوب ) بازیو میبره و با همین استدلال بتونه سیاست خودشو جلو ببره . ولی خب چون بعید میدونستم که اقا مازیار به دنبال متا باشه و با توجه به شناختی که از ایشون داشتم و میدونستم وقتی میگن به فکر بالانس سرور هستن یعنی واقعا به فکر بالانس هستن ، به همین علت در جواب به ایشون گفتم چرا نمیگید با شمال شرق متا کنیم ؟ قطعا آقا مازیار و آقا ایرج خوب یادشونه که گفتم اگه جنوب غرب و شمال شرق متا کنه احتمالا متای وینر خواهد بود و علت هم براشون آوردم و گفتم چون شما هم مثل ما دنبال بالانس سرور هستید این پیشنهاد رد میشه و اونا هم تایید کردن ، همچنین پیشنهاد اینکه هر سایدی برای خودش بازی کنه هم رد شد و پیشنهاد های دیگه هم برسی شد ولی آخرش جواب ایشونو اینطور دادیم « برای بالانس باید نظر جنوب شرق هم بدونیم و بعد اینکه با جنوب شرق جلسه گذاشتید بشینیم ببینیم چه میتونیم بکنیم برای بالانس سرور »

در هر صورت ، بنا به هر دلیلی بعد از اون جلسه شمال شرق تصمیم خودشو برای متا گرفت و دیگه توجه به او داستان بالانس سرور نداشت ...
    شاید اگه متای شرق به اون شکل بسته نمیشد الان این وضعیت سرور نبود ... شاید اگه بعد از اون جلسه ای که با جنوب شرق گذاشته بودن یه جلسه بین 4 ساید میزاشتن و در مورد بالانس سرور صحبت میکردن و به یه اجماع میرسیدیم الان وضعیت سرور به این شکل نبود . نمیخوام همه چیو گردن شرق بندازم ولی خب نظر من اینه اگه یه جلسه گذاشته میشد بین 4 ساید الان شرایط خیلی فرق داشت ...

بخش سوم : مرثیه ای برای یک رویا ...

« جنگ داخلی » کلید واژه ای که بار ها مورد استفاده ی بعضی از دوستان در ساید همسایه قرار گرفت و حتی قبل از بسته شدن متای شرق به چنین رویایی فکر میکردند . منتهی فکر نمیکردن یه روزی جنوب غرب این چنین متحد بشه و بعد از اینکه جنوب غرب به صورت کاملا واضح یکپارچه شد ، شرق از مهره های دیگه ی خودش استفاده کرد ، مثلا میتونم به پیشبینی جالب آقا فرشید اشاره کنم که گفتن در زمان کتیبه ها در جنوب غرب یک اتحادی فریاد آزادی سر خواهد داد !

خیلی جالبه که شرق الان خودشو مهربون نشون میده و منت سر ما میزاره که از آزادی خواه های جنوب غربی حمایت نمیکنه ! یادمون باشه آخر بازی ازتون تشکر کنیم . چرا آخر بازی ؟ چون هنوز به پیشبینی آقا فرشید نرسیدیم ... ما منتظریم زمان کتیبه ها اون اتحاد فریاد آزادی سر بده ... این چیزی که الان تو جنوب غرب بود فقط یه پیش لرزه بود و اصلا ارزش نداشت روش قمار کنید :دی

بخش چهارم : آزادی و جبر جغرافیایی !

یکی از اصلی ترین نقاط مشترک ما و لویال همین بخش متای شرق بود . ما به جنگ داخلی شمال شرق دامن نزدیم و از جنگ داخلی شمال شرق حمایت نکردیم ، ما از افرادی که مثل ما مخالف این بازی سیاسی بودن حمایت کردیم . اگه شمال شرق با کلید واژه بالانس ما رو بازی نمیداد و واقعا جلسه برای بالانس تشکیل میشد و به اجماع میرسیدیم و اون وقت لویال تشکیل میشد صرفا به خاطر اینکه مثلا قدرت شمال شرقو به دست بگیره قطع به یقیین ما حمایت نمیکردیم ازشون . و همینطور مطمئنم اگه شمال شرق وارد این بازی سیاسی جنوب شرق نمیشد اصلا لویالی تشکیل نمیشد چون لویال طبق چیزی که ازشون تو فروم شنیدم با توتال لیدری شخص اقا مازیار مشکلی نداره و صرفا مخالفتش اینه که شمال شرق نباید وارد بازی سیاسی جنوب شرق میشد و طبق سیاست اونا بازی میکرد و یه سرورو بازی میداد ...

بخش پنجم : پایان از آنچه که در ذهن داریم نزدیک تر است ...

کوتاه و مختصر :

هنوز حدود 4-5 ماه دیگه مونده تا بازی تموم بشه ... بازی چطور میخواد تموم بشه ؟ هنوزم وقت هست تا برای یه بار دیگه حداقل بازی و فرومو از این حالت در بیاریم و نزاریم بیشتر از این تو این باتلاق فرو بره ...

این یک پیشنهاد دوستانه بود ! چرا که جنوب غرب نشون داد با هر شکل مبارزه ای میتونه مبارزه کنه و میمونه تا آخرش ...

پ.ن : واقعا دلم برای پست های آقا آیدین و پست های به اون شکل سایر بزرگان تنگ شده ...

شاد باشید

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

یه مدت فروم پستی نزاشتم چون فروم متاسفانه از اون حالتی که مد نظر من بود خارج شده بود و نمیخواستم تو این بحث ها شرکت کنم ...

و اما بعد ...

پست من شامل چند موضوع مختلف میشه و سعی میکنم به صورت خلاصه صحبت کنم و هر مبحثیو جدا بنویسم

بخش اول : جدایی روباه صحرا از تیم پیشوا !

علت ورود من به این تیم رفاقت و هم شهری بودن من با سامان بدبوی بود . زمانی که وارد این تیم شدم یه شخص دیگه ای مسئول دیپلماسی پیشوا بود و بعدا به خاطر یه سری مسائل که شاید بعضی ها بدونن ، اون شخص از تیم رفت و من به جای اون شخص شدم مسئول دیپلماسی این تیم . زمانی که میرفتم و با ساید های دیگه صحبت میکردم همشون معتقد بودن دیدگاهشون به تیم پیشوا عوض شد و قبل از صحبت با من یه دیدگاه دیگه ای به تیم پیشوا داشتن ...
    از اون زمانی که عضو تیم پیشوا شدم همه ی تلاشمو کردم که پرچم این تیمو بالا نگه دارم و خب اینو فک کنم هم کسانی که بیرون از این تیم بودن دیدن و هم دوستانی که داخل تیم پیشوا بودن . واقعا برای این تیم کم نزاشتم و وجدانم از این بابت راحته .
    و اما برسیم به این سرور ...
    امیرناجی به من پیام داد که یه سرور بدون بات راه اندازی میشه و همونیه که میخواستی ... گفتم اگه واقعا بدون بات و مولتی باشه میتونه بعد از مدت ها سرور خیلی خوبی بشه ، حتی بهتر از سرور های ir . به خاطر اینکه سرور جذابی بشه و صاحب سایت پشیمون نشه از اینکه چنین سروری ران کرده به بالای 200 نفر اعلام کردم چنین سروری راه اندازی شده و خب تعداد زیادی از دوستان محبت داشتن و وارد سرور شدن . در ابتدای امر بنده به عنوان نماینده تیم پیشوا معرفی شدم تا جنوب غرب به صورت یکپارچه به بازی ادامه بده . راه سخت و خطرناک بود و گاها به شدت دلسرد میشدم اما خب چون هر سه تیم برای جنوب غرب بازی میکردیم و یک هدف داشتیم تونستیم به اجماع برسیم و سایدو یکپارچه کنیم و جلو ببریم . همه چی داشت خوب پیش میرفت تا اینکه ضربه زدن به من شروع شد ... من که برای این تیم این همه زحمت کشیده بودم حالا شده بودم شخصی که داره جلوی پیشرفت تیم پیشوا رو میگیره ! اونقد این ضربات زیاد شد که ترجیح دادم از تیم پیشوا خداحافظی کنم برای همیشه تا بیشتر از این جلوی پیشرفت تیم پیشوا رو نگیرم ! چرا ؟ چون بار ها گفتم این تیمو سامان تشکیل داده و من حق ندارم نحوه ی بازی کردن این تیمو تغییر بدم و من فقط حق دارم از این تیم برم... اما با رفتن من از این تیم ، پیشوا پیشرفت کرد ؟ یعنی عامل اصلی مشکلات پیشوا من بودم ؟

برای تیم پیشوا و اعضایی که هنوز تو اون تیم موندن آرزوی موفقیت میکنم ...

ادامه در پست بعد ...

یوسف جان پیشوا در تمام دوران بعد فیلترینگ فقط با ۱ تیم تونسته تا ته سرور متاشو داشته باشه.من فکر میکردم دلیل احترامم به اون تیم مضاف به پرهام شما بودی اما الان میبینم اشتباه میکردم و پرهام خیلی خیلی خیلی با شما تفاوت داره و اگر پرهام یا ممد مون شادو و سایر پلیر های بزرگوار ج غ که نمیخام اسم بیارم تک تک ، نبودن شاید سرور قبل هم اتفاق دیگه ای رقم میخورد !!! ما سر یه سفره نون و نمک خوردیم و نمکدون شکستن درست نبود.دوست ندارم حرفای دوران دوستی رو بیان کنم چون تف سر بالاست.پس از این موضوع میگذرم و اصلا هر چی شما بگین :)

اشکان داداش ، چه خودت چه بهنام چه بقیه آمردادیا جاتون همیشه تو قلب منه ، خودتم میدونی چقد دوستتون دارم و بار ها هم اینو گفتم ...
    من فکر نمیکردم واقعا بخوای این قضیه رو به دوستی بین ما ربط بدی ! و بگی یوسف نمکدون شکستی !!!
    این بازی اونقد برام ارزش نداره که بخواد باعث شه اینجوری رفاقتم زیرسوال بره !
    اگه قرار باشه من به خاطر بازی رفاقت خودمو از دست بدم بهتره همین الان از تراوین برم...
    متاسفانه یا خوشبختانه به شدت رو کلمه رفاقت حساسم ...

سلام و عرض ادب

دو مورد خدمت شما عرض میکنم :

1) دقیقا برای همین بنده عرض کردم اگه حریف به جا شمشیر ، گرز برداره ما هم شمشیرو میزاریم زمین و گرز برمیداریم ... کسی شما رو مجبور نکرده بود گرزو انتخاب کنید ولی وقتی گرزو انتخاب کردید و از چپ به ما حمله کردید و ما مستقیم سرو هدف قرار دادیم نگید این بی اخلاقیه و شما باید از سمت چپ حمله میکردید !

2) ما دقیقا چیو باید پیگیری میکردیم ؟ میرفتیم منت و خواهش که تو رو خدا بیاید با ما نپ ببندید ؟ که تهش بگید آقا ما که همه جوره با شما راه اومدیم و بهتون مهلت دادیم و نپ هم کردیم و اخرشم منت بزارید سرمون که لطف کردید به ما ؟ نه امیرخان اینجوری نیست ، ما یه بار تو یه سرور همین بلا سرمون اومد از سمت آمرداد و تهش این شد که به ما بگن لطف کردیم شما رو که باهاتون متا کرده بودیم نزدیم !
    امیرخان این پیشنهادم برا زمانی بود که شرق خودشو زرنگ فرض نکنه ! ما به حساب اینکه قراره جلسه بین 4 ساید برگذار بشه برای بالانس هیچ کاری نکردیم و هیچ اقدامی نکردیم . این درست نبود که دست ما رو بزارن تو پوست گردو و تهش بگن شما زرنگ نبودید که کاری نکردید و باید اقدام میکردید و ورشکسته سیاسی هستید ...

فقط یه نکته میمونه ، قراره امرداد شعبه دوم بزنه تو مسترز و سرور رو بالانس تر کنیم نظرت چیه؟

عزیزدل ، از شرق به ما رسیده ، اینم روش ... ما انتظار هر کاری از شرقو داریم با این سیاستی که تو این سرور از خودش نشون داد .
    البته هنوزم معتقدم شمال شرق این سیاستو نداشت و سیاستی که نوشته شده تماما توسط آمرداده ، چون همون اخلاق آمرداد داره اینجا هم پیاده میشه ... ( تو آمرداد رفیقای خوبی دارم که حسابشون از این حرفم جداست و میدونم اونا هیچ وقت )

حالا لطفا بهم بگو تو سرور ۱ رند ۴ دقیقا چه هنری از خودتون نشون دادید ؟

آقا بهنام اون زمان که اومدی بم گفتی اگه برید با شمال متا کنید ما نمیتونیم دووم بیاریم و یادته ؟ الان میای میگی باید ازت تشکر کنم که ما رو نزدی ؟
    یادته بهت گفته بودم پتانسیل جنوب غرب اگه چهار باشه پتانسیل شما دهه و با این وضعیت اگه متا کنیم چه تو دفاع چه تو همر باید از ما انتظار همکاری نسبت با همین اعداد در نظر بگیرید ؟ اینا رو قبل متا گفتم ، اگه مشکلی داشتید چرا متا کردید ؟ چرا همون اول نگفتی اخر سرور واندر تو جنوب شرق میره بالا و اسم آمرداد و سوانز میخوره روش و حتی یوزر پسورد اکانت واندرم بهتون نمیدیم ؟ قبل متا اینو میگفتی ببینی من با شما متا میکنم یا نه . کلا شمال اون سرور یه کتیبه از ما زد که از شما هم یه کتیبه زد ! ما اندازه توانمون شمالو زدیم ودف کردیم . شما هم اندازه توانتون شمالو زدید و دف کردید .
    نه عزیز من بزار درست بگیم داستانو . ما به شما اعتماد کردیم و با شما متا کردیم ، ولی شما وقتی خیالتون از شمال راحت شد یهو گفتید
    مزد ان گرفت که جان برادر کار کرد! و گفتید جنوب غرب کاری نکرده پس بای بای متا !

آقا تیرداد عزیز اینی که ما گفتیم بهونه برای حذف ما نبود ، بلکه واقعیت بود ، اینکه شما میخواید ما واقعیت ها رو نگیم یه بحثه و اینکه میگید این بهونس یه بحث دیگه . ما هیچ جا نگفتیم چون متای شرق تشکیل شد جنوب غرب میزاره رو حذف ...
    ما فقط گفتیم به ما گفتن قراره سرور بالانس باشه و بشینیم در مورد بالانس سرور صحبت کنیم ولی یهو متای شرق شکل گرفت ...
    اون حرف آقا مازیار 500 بار گفته شد چون هنوزم بعضی فکر میکنن جنوب غرب برای بهم زدن شمال شرق از قبل برنامه داشت ...
    اما اینکه ما بعد از اعلام استقلال لویال بهشون کمک کردیم کاملا درسته و قطعا خودتونم میدونید این خیلی فرق داره با اینکه از الان پیشگویی میکنن و میگن قراره بعد از کتیبه ها یه اتحاد از جنوب غرب اعلام استقلال کنه ...

در مورد 2 به 1 هم ارجاع میدمتون به پست لیدر های شمال شرق که فرمودن لویال اقلیت شمال شرقه و 5 درصد شمال شرقه . با این حساب ما 1.05 هستیم و شما 1.95 . من گرد کردم گفتم 2 به 1 نمیدونستم اینقد رو 5 درصد حساس هستید ...

اقا یوسف گرامی ما با شما صحبت کردیم واقعا فکر کردید ما نون هزارتومنی رو با گوشمون میخوریم؟ماپلیرهامونو ازاد گذاشتیم بزنن ولی یک فیک بیاد رو ما اعلام جنگ میکنیم؟این یعنی چی جز زرنگی و استفاده از موقعیت؟بعد ناراحتی چرا نتیجه صحبتمون با اس ای رو بهتون نگفتیم؟!!شما که همون شب رای گیری تو اریانا فهمیدید میخواید اینجا مارو سیاه کنید؟شما اصلا دنبال بالانس نیستی وگرنه الان شمال غرب که داره دفاع میده پس با شماست دو به دو بالانس نیست؟لویال هم اوانس شما.

شما باعث درگیری تو شمال شرق نبودید اما به کثیف ترین نحو ممکن خواستید ازش سو استفاده کنید که باز تیرتون خورد به سنگ.

پشت سر گفتم تو روشن هم گفتم دم بچه های شمال غرب گرم رو بازی میکردن و زیر رو رو نمیکشیدن برعکس شما.کفتن متا نمیخوایم اما شما...

نمیدونم چرا همیشه تخم مرغاتون رو یک جا میذارید اونم جایی که دوروزه میشکنه اخه لویال؟!!!

تازه الانم تاپ و تاپ تو شمال شرق اکانت ریجستر میشه بابا با اکانتهایی که از اول بودن و همر داشتن و از دو ربع بازی بهشون کمک شد به کجا رسیدید که تازه اکانت ریجستر میکنید.

آقا مازیار من نمیدونستم جلسه ی اون شب ما در رابطه با سیاست جنوب غرب با جنوب شرقه ! من نمیدونستم شما قراره با اون جلسه ساید متای خودتونو مشخص کنید !
    من فکر میکردم در مورد بالانس سرور قراره صحبت کنیم و بابت همینم عرض کردم خیلی خیلی خوشحالم که شما هم مثل ما به فکر بالانس سرور هستید . اگه اون حرف من باعث شد که شما نتیجه ی جلسه ی بین جنوب شرق و خودتونو نگید و در مورد بالانس صحبت نکنیم ای کاش حداقل تو همون جلسه به ما میگفتید ، نه اینکه الان بگید ...
    آقا مازیار این چندمین باره که شما میفرمایید همون شب رای گیری تو آریانا ما فهمیدیم نتیجه چیه ، چرا فکر میکنید من باید میفهمیدم این موضوعو نمیدونم واقعا ولی من اصلا خبر نداشتم چنین اتفاقی داره میفته و اصلا از اون جلسه شما خبری نداشتم تا زمانی که تو فروم مطرح شد .

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب

بزرگواران حس میکنم متاسفانه ما متوجه منظور همدیگه نمیشیم و افتادیم تو یه دور باطل ...

عرض بنده چیه ؟ جنوب غرب تا قبل از اینکه لویال اعلام استقلال کنه حتی روحشم خبر نداشت قراره چنین اتفاقی بیفته . این خیلی فرق میکنه با اینکه از الان شما برنامه میریزید برای بعد کتیبه ها که یه اتحاد تو جنوب غرب قراره فریاد آزادی سر بده ....
    حالا چی شد جنوب غرب از لویال حمایت کرد ؟ ما منتظر بودیم بعد جلسه ی شمال شرق با جنوب شرق نتیجه به ما اعلام بشه و لیدرهای 4 ساید باهم در مورد ادامه سرور و بالانس سرور صحبت کنیم . اما یهو فهمیدیم متایی در شرق بسته شد بعد اون جلسه . وقتی ما اومدیم و پست گذاشتیم که اقا قرارمون این بود یه نتیجه ای به ما بگید و بشینیم با هم صحبت کنیم در مورد بالانس ، جواب اومد شما سیاست نداشتید وگرنه اگه سیاست داشتید زودتر خودتون متا میکردید با یه سایدی ...
    ما هم که چنین حرفی شنیدیم گفتیم چون شما این سیاستو میپسندید مشکلی نیست ، ما هم همین سیاستو اتخاذ میکنیم .
    اما اگه طبق همون صحبت ها یه جلسه گذاشته میشد بین لیدرهای 4 ساید ، شاید به این نتیجه میرسیدیم که مثلا سرور شرقی غربی بشه با این شرط که تا کتیبه ها نپ باشه بین 4 ساید ... واقعا این پیشنهاد بدی بود ؟ پیشنهادی که میخواستم تو اون جلسه مطرح کنم ، جلسه ای که هیچ وقت برگذار نشد...

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب

سلام

یوسف عزیز بعضی کلمات تو ادبیات ما جا افتاده و اصلا توهین به حساب نمیان،

آقا بهنام خیلی کلمات و جملات دیگه هم در ادبیات محاوره ای رایجه که اگه بخوام اینجا بگم بن میشم !
    در مورد بقیه ساید ها و پلیرها مختار هستید هر نوع ادبیاتی استفاده کنید اما وقتی در مورد ساید جنوب غرب از چنین عباراتی استفاده میکنید و میگید یوسف تو مقصری که الان نپ نکردیم برام جالبه چون مثلا تو همین پست خودتون ببینید در مورد پلیر ما چجوری صحبت میکنید :

یادته بهت پیام میدادم میگفتم یوسف نکن، افسار این پسره رو بکش؟!

======================

قبل از پاسخ توصیه میکنم یک بار دیگه برید و پیام های رد و بدل شده بین خودمونو تو واتساپ بخونید شاید نظرتون در مورد حرف هایی که زدید عوض بشه

مثلا یادمه قرار بود با شمال غرب نپ کنید و ما رو بزنید :دی

در ساید جنوب غرب قطعا یکی از مخالفین متا با شما بنده بودم و هستم ، دلیلش هم در پست قبلی توضیح دادم ، چون میدونستم این سرور هم نهایتا همون هدفو دارید ...

الان جنوب غرب تو چاله نیفتاده ، ما داریم لذت میبریم و در تاریخ ثبت میشه که در این سرور آمرداد برای اینکه بتونه جلوی مسترز بمونه مجبور شد دو به یک کنه در سروری که کلا سه ساید فعال داشت و شمال شرق برای اینکه بازی جذاب بشه این متا رو قبول کرد ...

یوسف جان بنده عرض کردم که دوستان خوبی در ساید غربی اعلام آمادگی کردند که با توجه به ناراحتی از دست لیدرهای غیرحرفه ای نسبت به اعلام خودمختاری بعد از کتیبه ها اقدام کنند تا روح حقیقی جنوب غرب را دوباره احیا کنند و از رفتارهای غریب عمو قناد تبری بجویند ، پیشنهاد کردند که تبادل کتیبه جهت تقویت این عزیزان هم داشته باشیم و درخواست داشتند که کمکشان کنیم خدمتشان عرض کردیم که تا قبل از کتیبه ها فعلن در محضر شما باشند شما هم به فکر دفاع از لویال باشید برای شما بهتر است ، فقط زودتر عرض کردم که این تبادل نظرات و کمک ها فقط در جهت جبران زحمات شما برای زرخریدان انجام می شود ! بعدن فریاد وامصیبتا در فروم راه نندازید.

قانون سوم نیوتن :

هر گاه جسمی به جسم دیگر نیرو وارد کند، جسم دوم نیرویی برابر انرژی پتانسیل یا جنبشیِ ذخیره در خود و در جهت مخالف نیروی جسم اول به جسم اول وارد می‌کند.

پی نوشت : متا جسم محسوب میشه ؟

آقا فرشید اینکه شما میدونید قراره در آینده یه عده ای از جنوب غرب بلند شن و فریاد آزادی سر دهند یکم جالبه نه ؟
    یا شما قابلیت پیشگویی دارید یا این دوستان با شما هماهنگ هستند ...
    یه بار دیگه عرض میکنم که ما هیچ وقت برنامه ای برای بهم ریختن ساید شمال شرق نداشتیم اگرم براتون هنوز سواله میتونید از آقا مازیار بزرگوار بپرسید ...

در هر صورت اقا فرشید شما چه قانون سوم نیوتون بگی چه قانون اول نیوتون باید خدمت شما عرض کنم که در آینده هر اتفاقی درون جنوب غرب بیفته قطعا متوجه شماست چون تمام دوستان دیدند که قصد دارید چنین کاری کنید و خودتون ناخواسته اعتراف کردید ...

کوچیک همه یوسف

آقا فرشید سلام

ما شورشی نداریم و نخواهیم داشت و همه یکدل و یکدست هستند مگر اینکه بعضی دوستان از اول سرور به این فکر میکردند و براش برنامه داشتند ... کاری که ما نکردیم و آقا مازیار بزرگوار هم تایید کردند .
    ضمنا جالبه مخالفین خودتونو زرخرید خطاب میکنید و مخالفینی که در ذهن خودتون ساختید برای ما میشن حق باوران ... یاده یه کشوری میفتم که چنین سیاستی داره ...

پ.ن : آقا فرهاد لوتوس عزیز ازتون رسما دعوت میکنم به این مکان تشریف بیارید :دی

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب

پ.ن : جنوب غرب شما مسئول حال این روزهای ناگوار شمال شرق هستید ! شما جز خود به هیچ چیز دیگه ای فکر نمیکنید و این عزیزان را سپر بلا کردید. این عزیزان یا داشتند حذف میکردند یا اکانتشون رو واگذار میکردند.

ببخشید که ما نتونستیم پلیرهای خوب شمال شرقو قانع کنیم که این متا به نفع شمال شرق و بالانس سروره ، ببخشید که ما به خاطر متا پتانسیل ساید اندگیمی خودمونو خراب کردیم ، ببخشید که ما اکانت حسامو قبل اینکه از اتحاد بیاد بیرون زدیم ، ببخشید که ما به شما گفتیم دنبال بالانس سرور هستیم و رفتیم با جنوب شرق متا کردیم و به شما گفتیم بی سیاست ، ببخشید که ما تبرو انتخاب کردیم و معترض شدیم چرا خودتونم تبر انتخاب کردید...
    واقعا یه جوری میگید حس میکنم ما تو شورای لیدری شما بودیم و همه ی این تصمیماتو ما گرفتم . ساید شما بهترین ساید از نظر پتانسیل اندگیمی بود و بهترین شورای لیدریو داشت دو نام بزرگ تراوین تو شمال شرق بود که هر کودومشون توانایی توتالی یه سرورو دارن چه برسه به یه ساید ( آقا آیدین و آقا مازیار ) این وضعیتی که الان میبینید تقصیر ما نیست ، میخواید دنبال مقصر بگردید یکم به این چند ماهی که گذشت در این سرور نگاه کنید و قطعات پازلو کنار هم بزارید ...

بزار براتون یه خاطره تعریف کنم از همکاری ما با تیم آمرداد :

سرور 1 راند 4 ، همون سروری که تقریبا همه ی عزیزان یادشون میاد اون سرورو . تو اون سرور بعد از کش مکش های فراوان ، سرور شمالی جنوبی شد . وقتی زمان واندر رسید و دیگه شمال رسما بی خیال شده بود و ما مونده بودیم و آمرداد . دیدیم واندر تو خاک اس ای و با اسم سوانز + آمرداد در حال بالا رفتنه ! من واقعا برام اسم و مختصات واندر و ... مهم نبود و نیست اما به خاطر زحمات بچه های جنوب غرب رفتم به اقا بهنام گفتم و ایشون جوابشون چی بود ؟ « ما با ربع روبروی خودمون خوب بازی کردیم و همر خرج کردیم و شما با ربع روبروی خودتون خوب بازی نکردید و همر خرج نکردید و... » و در انتها حتی یادشون رفت که اگه ما نبودیم اون سرور نمیتونستن واندر صد کنن !

پ.ن 1 :

دوست عزیزی که ما رو بی سیاست خطاب میکنی ما بی سیاست نبودیم ، فقط به احترام حرف آقا مازیار که گفتن به فکر بالانس هستن صحبتی در مورد متا نکردیم باهاشون وگرنه حتی تو همون جلسه به آقا مازیار گفتم شما چرا فقط میگید بین شمال غرب و جنوب شرق یکیو انتخاب کنیم و در مورد متای جنوب غرب با شمال شرق چیزی نمیگید ؟

پ.ن 2 :

1: یه جبهه ما از دست رفت :(
    2 :بهشون بگو سیاست ندارید شاید فرجی شد دست از حمایت لویال کشیدن

پ.ن3:

تو اون نپ من جنوب غربو میزدم از بس که سرخورد درگیری های مرزی ایجاد میکرد و کرم میریخت

حقیقتا متاسف شدم وقتی میبینم شما با این لحن در فروم صحبت میکنی ! شما دیپلمات یک سایدی نه یک پلیر عادی ...

منم میتونم از این بدتر در مورد جنوب شرق حرف بزنم اما برای تمام جنوب شرق احترام قائل هستم و خوشحالم که این سرور فرصتی شد روبروی شما عزیزان جنوب شرقی بازی کنم و خودمو محک بزنم .

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

سلام داش اشکان

داداش میگم شعبه هات چرا اینقد زود تعطیل شد ؟ شما که نمیخواستی دفاع کنی چرا هی هیرو میومد اون تو ؟آخ ببخشید یادم رفته بود نماز جماعت هیرو ها به امامت حجت الاسلام و المسلمین واچ اند لرن بود :دی

دفعه بعدی خواستی بیای شعبه نزن ، میدونی که شعبه زدن خیلی هزینه داره :دی

حداقل این کارو میدادی یه پلیر دیگه انجام بده برای شما خوبیت نداشت اینقد سریع دو تا دهت چیف بشه :دی

از این به بعد قبل اومدن به من یه پیام بده برات حمایت میگیرم نمیزارم اینقد سریع چیف بشی ، زشته خلاصه ما کلی قپی اومدیم پیش رفیقامون که آره این سرور خیلی جذابه ، رفیقای قدر ما تو آمردادن ، ما رو ضایع کردی پیش بچه ها ، دیشب بم گفتن این بود همون رفیقت که میگفتی خیلی بازی بلده :(

آقا تیرداد واقعا کی فکرشو میکرد یه روزی برسه سطح کل کل اینقد پایین بیاد که ما دو تا شعبه ی اشکانو چیف کنیم شما عکس یه اتک فیک بزاری که چرا با فلان قد زدی :دی

پ.ن : سنگین تر لطفا :دی

شاد باشید

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب مجدد

چندی قبل بنده یه پست گذاشتم و به آقا فرشید عرض کردم که :

آقا فرشید عزیز مرام و منش و رفتار ما در این سرور اشتباها از طرف بعضی دوستان « نابلدی سیاست » و « اشتباه سیاسی » و « ورشکستگی سیاسی » برداشت شد ...

آقا فرشید در جواب به بنده فرمودن که :

یوسف جان سیاست شما صداقت شماست در مورد شما به درستی این جمله ایمان دارم

گذشت و گذشت تا رسید به این دو پست از آقافرشید و آقا امیر که فرمودن :

البته فرضیه سوم هم اینه که این دوستان با هم بسته بودند مواردی رو و حالا رو شده دستشون ، از آقا یوسف عزیزی که من می شناسم ، این حرکت ناشایست بسیار بعید است ، ایشان شهره به اخلاق و صداقت دارند و این کارهای کثیف حتمن بدون اطلاع ایشان است

خب این میشه همون مورد اول که گفتم ، آقا یوسف بی اطلاع هستن و تصمیمات از یه لول پایین تر گرفته شده،

منتظر میمونیم از خودشون بخونیم

بنده در جواب پستی گذاشتم ... حالا میخوام یکم این پست خودمو باز کنم چون حس میکنم متاسفانه از صحبت های بنده برداشت دیگه ای داشتن ، در صورتی که من منظورم چیز دیگه ای بود ، حالا منظور من چی بود ؟ الان عرض میکنم خدمت شما ...

قسمت اول صحبت من :

آقا فرشید شناخت شما کاملا درسته ، من هیچ وقت جنگ داخلی برای هیچ سایدی نمیخوام و هیچ وقت چنین سیاستیو نمیپسندم که یک سایدو بهم بریزم .

در اینجا به صراحت عنوان کردم که ما از قبل چنین سیاستی مد نظرمون نبود که بخوایم شمال شرقو بهم بریزیم و یا آتش بندازیم تو شمال شرق که بخوان جدا بشن و هیچ وقت دست به چنین سیاستی نمیبردیم و نخواهیم برد ولو رو ما سه به یک میشد .

تایید عرض بنده پست آقا مازیار بزرگوار است که فرمودن :

اما هم من هم شما میدونیم که شما جنگ نیابتی تو شمال شرق رو اغاز کردید(تاکیدمیکنم نه از ابتدا اما از موقعیت نهایت استفاده را خواستید ببرید) و بنده هیچ

دقیقا درسته ، ما از ابتدا چنین قصدی نداشتیم و فقط در شمال شرق لویال برای ما ساید متا هست همونطور که برای آمرداد آریانا ساید متا ، جلوتر هم میگم چرا و چی شد که اصلا کار به اینجا رسید .
    حالا ممکنه بعضی از دوستان از اون حرف من برداشت کردن که ما هیچ کمکی به لویال نمیکنیم ، اما اگه دقت میکردن متوجه میشدن که عرض بنده دقیقا همینی بود که آقا مازیار فرمودن یعنی ما هیچ وقت قصد بهم زدن شمال شرقو نداشتیم .

قسمت دوم صحبت من :

سیاست ما مشخص بود و به قول شما سیاست ما صداقت ما بود ، ما یه عادتی داریم به رسم قدیم میزاریم شخص مقابل ما سلاح خودشو انتخاب کنه یعنی حتی اگه ما با شمشیر بهتر بجنگیم و اون پهلوان مقابل گرزو انتخاب کنه ، ما هم شمشیرو میندازیم و گرزو برمیداریم ...

در اینجا به صراحت اعلام کردم بعد از سیاستی که شرق انتخاب کرد ما هم متناسب با اون سیاست انتخاب میکنیم . اما این به معنی این نیست که چون صرفا جنوب شرق با شمال شرق متا کرده پس ما هم بریم با شمال غرب متا کنیم . دقت کنید من عرض کردم ما مناسب با سلاحی که انتخاب شده سلاح انتخاب میکنیم اما عرض نکردم اگه حریف از سمت چپ ما حمله کرد ما هم از سمت چپ حریف حمله میکنیم ! ممکنه حریف از سمت چپ حمله کنه و ما مستقیم سر حریفو نشونه بگیریم !

سخن پایانی :

همه ی این صحبت ها از کجا شروع شد ؟

یه روز آقا ایرج به من پیام داد و گفت یه جلسه میخوایم بزاریم . منم به آقا رضا سورنا گفتم و دو نفری رفتیم تو جلسه ای که آقا ایرج بود و آقا مازیار . گفتیم خب موضوع جلسه چیه ؟ گفتن ما میخوایم سرور بالانس باشه و اول میخواستیم یه جلسه کلی بزاریم و همه ی نماینده ها از تمام ساید ها باشن منتهی گفتیم چون جلسه ممکنه به حاشیه بره بهتره با هر ساید جداگانه جلسه بزاریم . صحبت های زیادی شد که الان از حوصله جمع خارجه ولی در اخر قرار شد بعد از جلسه با جنوب شرق به ما خبر داده بشه و تصمیم گیری بشه .
    اما چی شد ؟ یهو فهمیدیم شرق متا بسته و این دقیقا همون نقطه ی شروع ماجرا بود . همونجایی که ما گفتیم اگه قرار بود شما در مورد ساید انتخابی خودتون صحبت کنید چرا موضوع جلسه رو بالانس مطرح کردید ؟ اگه قرار بر این بود هر کسی به دنبال سیاست خودش بره شاید الان ما با اس ای متا میکردیم ! شاید ان دبل حذف نمیکرد ! شاید ما با ان ای متا میکردیم و کلی شاید دیگه ... اما شما با اسم بالانس اومدید و تهش با سیاست خودتون بازیو جلو بردید .

اما چه اتفاقی افتاد ؟
    زمانی که جنوب شرق دید شمال غرب حذف کرده و رفته ،تصمیم گرفت با شمال شرق متا ببنده و با این فکر که جنوب غرب از بازی کنار میره و نهایتا واندر در شرق صد میشه اما چیزی که معادلاتشونو بهم ریخت لویال بود ، لویال دقیقا همون نقطه مهم ماجرای این سرور بود . زمانی که لویال مخالف با این متا بود ، شرق با بازی های سیاسی سعی در این داشتند که حمایت جنوب غربو از لویال سلب کنند و دور لویالو خلوت کنند تا کارشون یه سره بشه ، چون میدونستن اگه جنوب غرب از لویال حمایت کنه عملا جنوب شرق یه جبهه خودشو بدجوری تو فشار میبینه ... جنوب غرب هم همونطور که جنوب شرق آریانا رو برای متا انتخاب کرد لویال رو برای متا انتخاب کرد ...

در کل سیاست ها مشخص شده و هرکسی قطعا برای این سیاست ها دلایل محکم خودشو داره . اونقد هم صحبت شده در این مورد که قطعا حافظه ی تاریخی تراوین تحلیل درستی از این سرور در ذهن خودش نگه میداره ...

پ.ن : چیزی که عوض داره گله نداره ...

شاد باشید

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

به رسم ادب تبریک میگم بابت پلن زیبای جنوب شرق ، پلن گسترده ای بود و قطعا بابتش زحمت زیادی کشیده شده که بهشون تبریک میگم .

یکی از دوستان گفتن تحلیل پلنو انجام میدن و این بارو از دوش من برداشتن و پیشاپیش ازشون تشکر میکنم .

از تمام دفکورد های عزیز ساید تشکر میکنم که وقت گذاشتن و امروز به شخصه شاهد تلاششون بودم

تشکر ویژه از محمد دیابلو عزیز ، دوست خوبم که این سرور افتخار اینو داشتم باهاش آشنا بشم و میتونم به جرات بگم یکی از دستاورد های این سرور من همین آشنایی با محمد بود ، شخصی که میتونست رو خودش دف جمع کنه ولی این کارو نکرد و معرفت گذاشت برای کل ساید ، قطعا این مرامت در تاریخ جنوب غرب ثبت میشه .

پ.ن : سرور نرماله و ما عاشق زد و خورد . بازی برای ما تازه شروع شده و این وارم آپ بود ...
    پ.ن : در مورد سیاست بازی در پست بعدی توضیح خواهم داد...

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب

البته فرضیه سوم هم اینه که این دوستان با هم بسته بودند مواردی رو و حالا رو شده دستشون ، از آقا یوسف عزیزی که من می شناسم ، این حرکت ناشایست بسیار بعید است ، ایشان شهره به اخلاق و صداقت دارند و این کارهای کثیف حتمن بدون اطلاع ایشان است

خب این میشه همون مورد اول که گفتم ، آقا یوسف بی اطلاع هستن و تصمیمات از یه لول پایین تر گرفته شده،

منتظر میمونیم از خودشون بخونیم

سلام آقا فرشید و آقا امیر بزرگوار

قصد پست گذاشتن نداشتم اما چون برای شما دو عزیز احترام ویژه ای قائل هستم و لطف فرمودید و اسم بنده رو آوردید ، ادب حکم میکنه جواب بدم .

یه نکته در مورد لیدری در جنوب غرب که قبلا عرض کردیم ولی بازم عرض میکنیم به احترام شما دو عزیز :
    لیدری در جنوب غرب به صورت شورایی می باشد و تصمیمات مهم بعد از مشورت با تیم لیدری توسط شورا ( بخوانید توتال ) که متشکل از آقا رضا سورنا ، آقا ناصر کلاهبردار و بنده حقیر است ، گرفته خواهد شد .

و اما بعد ...

آقا فرشید شناخت شما کاملا درسته ، من هیچ وقت جنگ داخلی برای هیچ سایدی نمیخوام و هیچ وقت چنین سیاستیو نمیپسندم که یک سایدو بهم بریزم .

حتی اول سرور یه بنده خدایی(نمیخوام اسمشو بگم چون شاید راضی نباشه ) به من گفت یوسف میخوای تو سایدای دیگه اکانت بزنم یا حتی تو گروه های تلگرامی و واتساپی نفوذ کنم و برات اطلاعات بیارم ؟ گفتم به هیچ وجه چنین چیزیو نمیپسندم و چنین اخلاقی ندارم و تا الان حتی یک اطلاعات خیلی ناچیز هم به دست من نرسیده و نزاشتم برسه ، شما بزارید رو حساب بی سیاسی من یا هرچیز دیگه ای ...

این اخلاق مختص به من نیست و تمامی لیدرهای جنوب غرب چنین اخلاقی دارند و بار ها ثابت کردند و همین اشتراکات ما رو به این یکدلی رسوند.

یکی از دوستانم به من گفت جنوب غرب این سرور در سیاست خارجه بسیار بد عمل کرد چون منفعل بود در صورتی که میتونست این سرورو اونجوری که میخواد ببره جلو . بهش عرض کردم بله ما میتونستیم کاری کنیم همون چند هفته اول نسخه این سرور پیچیده بشه ولی اخلاق ما این اجازه رو نداد ...

سیاست ما مشخص بود و به قول شما سیاست ما صداقت ما بود ، ما یه عادتی داریم به رسم قدیم میزاریم شخص مقابل ما سلاح خودشو انتخاب کنه یعنی حتی اگه ما با شمشیر بهتر بجنگیم و اون پهلوان مقابل گرزو انتخاب کنه ، ما هم شمشیرو میندازیم و گرزو برمیداریم ...

فکر میکنم متوجه منظورم شدید ...

کوچیک شما یوسف

لطفا این پست ادغام نشه با پست قبلی

سلام به همه

اینو میگم برای دوستانی که شاید خدای نکرده از پست های رد و بدل شده اشتباه برداشت میکنن . مثلا من و اقا بهنام اینجا شاید خیلی کل کل کنیم ولی همون زمان که اینجوری پست میزاریم تو پی وی بهش میگم دوستت دارم آقا بهنام <3
    بارها گفتم و بازم میگم ، این یه بازیه . مثل زمانی که شما با دوستاتون میرید سالن میگیرید که فوتسال بازی کنید ، تو حین بازی ممکنه تکل بزنید ، هول بدید ، تنه بزنید ، کل کل کنید و گل بزنید به رفیقتون ولی تهش دست میندازید دور گردن هم و با هم عکس یادگاری میگیرید . آخر این سرور هم هرچی شد دست میندازیم دور گردن همو یه عکس یادگاری میگیریم <3

شاد باشید

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب

آقا بهنام حجت بر ما تمام کردی ... اگر شما این سبک از بازی و سیاستو میپسندی حرفی نیست ... بچرخ تا بچرخیم ...

در دیپلماسی ما همیشه باز بود ولی شما نمیخواستی ...

آقا فرشید عزیز مرام و منش و رفتار ما در این سرور اشتباها از طرف بعضی دوستان « نابلدی سیاست » و « اشتباه سیاسی » و « ورشکستگی سیاسی » برداشت شد ...

سلام و عرض ادب

البته 3 به 1 واقعی که نمیشه چون نصفه شمال شرق با شما هستن !

پس شما معتقدی این مخالفین شمال شرق نصف شمال شرق هستن ! آقا مازیار شما هم نظرتون اینه نصف شمال شرق با شما مخالف هستن ؟

آقا سعید واقعا فکر میکنید ما با شمال غرب متا بودیم و با نامردی شما رو زدیم ؟!!!! همون زمان که به قول شما داشتیم با نامردی شما رو میزدیم شمال غربم زدیم !!! از آقا ایرج بپرس بهتون میگه زمانی که بم گفتن یه ده از جنوب غرب تو شمال شرق زده شده بهشون چه جوابی دادم . اقا ایرج غیر این بود که بهتون گفتم باید صفر بشه و اگه ببینم اون پلیر از عمد این کارو کرده اخراجش میکنم ؟
    آقا سعید غیر این بود که اکانت شارکو بعد اینکه فهمیدم سرخود ده زده اخراجش کردم ؟
    اقا سعید ما اگه میخواستیم همراه شمال غرب دو به یک شما رو بزنیم به نظرت اینجوری میزدیم ؟؟؟ واقعا ما رو در همین حد دیدی ؟

واقعا جدی فکر میکنی ما شمال شرقو جدا کردیم ؟ آقایان اگر کسی مدرکی ، پیامی ، ویسی ، چیزی داره مبنی بر اینکه ما دخالتی در این امر داشتیم لطفا بزاره همینجا ما بفهمیم چه شخصی از جنوب غرب این کارو کرده ! ما با شمال شرق فقط با آقا ایرج و آقا مازیار در ارتباط بودیم . آقا حسین و دوستاشون خودشون تصمیم به چنین چیزی گرفتن . اگه این تحلیل شماست ، پس ما هم باید بگیم آقا حسن و دوستاش و اون اکانت shark از دوستان شما بودن و اومده بودن که داخل جنوب غرب جنگ داخلی راه بندازن !

آقا محمد اگه به فکر بالانس بودن نظر ما رو هم جویا میشدن ، نه اینکه خودشون ببرن و بدوزن ... واقعا انتظار دارید به شما جوابی در مورد بالانس سرور داده بشه از طرف این دوستان ؟ این متا برای بالانس سرور نبود ، یه اهداف دیگه ای دنبال میکرد . الانم اصلا مشکلی نیست ولی این حجم از اصرار بر اینکه میخواستیم بالانس بشه ، منو یاده سرور 1 راند 4 میندازه که شمال اصرار داشت برای بالانس باید سه به یک بشه رو آمرداد و راهی غیر این نیست .

بگذریم ....

پ.ن1 :

اگه رو ما 3 به یک هم میکردید اعتراض نمیکردیم ! نه به خاطر اینکه اینقد قدرت داریم سه به یک هم واندر صدر کنیم ، به خاطر اینکه ما کلا مشکلی با این موارد نداریم ، الانم متا کردید بهتون تبریک عرض کردیم ، اما لطفا نگید به فکر بالانس هستید ، بگید ما دلمون خواست متا کنیم و به کسی هم مربوط نیست ولی وقتی میگید به فکر بالانس سرور هستید لطفا از طرف ما تصمیم نگیرید ، مخصوصا وقتی جلسه ای برگذار میشه و بهمون گفته میشه هدف بالانس سروره و ما رو منتظر نگه داشتن که نتیجه ی جلسه با جنوب شرقو به ما بگن و بعد همه ی ساید ها جمع بشن و در مورد بالانس صحبت کنن .

پ.ن2:
    به نظرم صحبت بیشتر در این باره هیچ فایده ای نخواهد داشت ... اتفاقیه که افتاده و تصمیمه که گرفته شده .... صحبت بیشتر در این باره فقط میره رو دور باطل که ما خوبیم شما بد ، شما خوبید ما بد و ...

قضاوتو میسپاریم به تاریخ ...

ما اومدیم لذت ببریم و چه لذتی بهتر از اینکه یه بازی سخت جلو دو تیم قوی و پر سابقه و قدیمی داشته باشیم .

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

زین پس جنوب غربِ یکدل و متحد ، تحت عنوان
    « MasTerS » به بازی در این سرور ادامه خواهد داد
    همه یک هدف داریم و آن سربلندی جنوب غرب است
    تا آخرین سرباز مقاومت خواهیم کرد و با هم سرود مقاومت را سر خواهیم داد...

Bella, ciao! Bella, ciao! Bella, ciao, ciao, ciao