Posts by R!TAL!N

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

عزیزم شما مثل اینکه خیلی احساس با نمک بودن میکنی ، فقط این نمک های خودتو تقسیم کن تا اندگیم ، همشو تو یه پست نریز ما طاقت این همه نمک شما رو نداریم .

شمایی که دم از حرمت میزنی اول ببین داری پست کیو ریپلای میزنی و نمک میریزی بعد بیا دم از حرمت بزن .

نمکی جان اینقد خودتو و متحد خودتو تحقیر نکن عزیزم . الان یعنی اونقد هیچ شدید که فک میکنی sw و ne دارن جلو ناتار بازی میکنن ؟

راستی نمکی جان اون زمان که لیدرهای شما داشتن تو سیاست خودشون غرق میشدن باید بهشون هشدار میدادید نه اینکه بیاید اینجا برای ما تصمیم بگیرید . شما هم شبیه اون دوستمون رگنار انتظار داشتید جنوب غرب بیاد براتون نون هم بگیره ؟

نمکی جان من بهتون یه کتیبه چشمان میدم ازش استفاده کنید ، این کتیبه رو جا نونی که انتظار داشتید براتون بگیرم از من قبول کنید خواهشا ...

پ.ن : از نظر مدیریت فروم هیچ فرقی بین پلیر عادی و توتال لیدر وجود نداره و قوانین برای همه یکسانه ، وجه خوبی نداره که بخوایم مدیریت یک سایتو بزاریم تو منگنه چون توتال ساید ما بن شده تو فروم !
    پ.ن : اینکه مدیریت سرور طرفدار کودوم سایده رو نمیدونم ولی چیزی که میدونم اینه که این سرور نسبت به سرور گذشته پیشرفت مدیریتی داشته و این اطمینان رو میدم به مدیران سایت که اگر به همین شکل هر سرور اشتباهات خودشونو اصلاح کنن ، روز به روز به پلیر های این سایت اضافه میشه .

سلام اقا ارش عزیز

منو سجاد رفیقم و قطعا چیزی از هم به دل نمیگیریم ، اتفاقا همین دیشب کلی قلب و فدات شم برا هم فرستادیم ، چون هر دو میدونیم بازی بازیه و این بازی هم شرایط خاص خودشو داره ...

سجاد و ناصر فراری از جنوب‌غرب نیستن ، هر زمانم که اراده کنن قدمشون رو چشم ماست ، حضورشون تو شمال غرب دلیل دیگه ای داشت که اتفاقا تصمیم خیلی درستی بود .

جناب ارش ،خوده بچه های جنوب غرب بهتون گفتن به این متا علاقه ندارن؟؟؟!!! چون با من که صحبت میکنن خیلی هم راضین که با جنوب شرقی که الفبای روابط سیاسیو بلد نیست قطع ارتباط کردیم و با سایدی متا بستیم که عزت و احترام جنوب غربو حفظ میکنن .

شاهین شیرکش گفت بهتون بگم همیشه سرباز جنوب غرب بوده و هست و خواهد بود

کوچیک همه یوسف

اما اگر این سرور برنده نشید من با تیم تکمیل میام جنوب غرب و برای اینکه امثال پارسا و علی رو بیرون کنم شده آتیش به سایدم میزنم ولی نمیذارم دست نا اهلش باشه تیمم نیاد خودم با 3 تا اکانت و یه مقدار هزینه میتونم یه ساید رو به گند بکشم شما زیا اسپید ترا بازی نکردید و تیم ربلز رو نمیشناسید اونا رو واندرشون زیر 20 میل دف نمیریزن و رکورد بیگ همر اسپید ترا هم دست پارسا با 850 ک گرزی بود اونا با همه این تعریف ها نتونستن از عهده 4 تا اکانتی مه برای خراب کاری کردن اومده بودن بر بیان وای به حال شما

حالا که از من رزومه میخواید از سرور دیگه فقط باید ناتار و واحه رید بدید چون خراب میکنم بازی رو واسه همتون تا یاد بگیرید با هر کسی هر طور که دلتون خواست حرف نزنید

بی صبرانه منتظرم برای سرور بعد اونایی که منو میشناسن میدونن به حرفم عمل میکنم سرور بعد 4 تا مثه اکانت sepide ولو بهتر رو خواهید داشت

نه دیگه نشد داداش ...

علی و پارسا یعنی یوسف ، جنوب غرب الان دست نا اهل نیست ، علی و پارسا از من بیشتر برای جنوب غرب زحمت کشیدن ، نمیتونی بهشون بگی نااهل ...
    باید اون روز مرده باشم بزارم کسی آتیش بزنه به جنوب غرب ... یادت باشه جنوب غرب برای من مهم تر از سجاده پس الکی خودتو تو آتیشی ننداز که خودت میخوای روشن کنی ...

پ.ن :

دایی مگه نمیدونی شر با تو نداریم ، کاری نداره بخوایم اشکتو دراریم
    کل اس دبل خوبه با ما ، اینجا هم مال ماست ، یه موقع صاف پاتو نزاری

از اولین سروری که بازی کردم و توش فارم شدم جنوب غرب بودم تا همین سرور که الان در خدمت شما هستم ، کلا شاید یکی دو سرور خارج جنوب غرب بازی کردم اونم تورنمنت و فینال بود که با تیم ایران رفتم ...

تا الان به خاطر جنوب غرب خیلی حرف خوردم و خیلی توهین ها شنیدم و این سرور هم برام عجیب نیست که چنین چیزی ببینم واسه همین به اون دوستمون گفتم که :
    تا میتونید بگویید و بکوبید من با این باد ها نمیلرزم ...

برای من جنوب غرب مهمه و برای جنوب غرب بازی کردم و میکنم ...

اما شما سجاد جان ...

بسیار چالش زیبایی بود برای جنوب غرب

یوسف داداش ما مولتی باز نداریم به نظرم بیا با ما متا کن شرق رو هم بذاریم به حال خودشون میشیم 3 تا قطب

به نظر من همه چی از این پست شروع شد ...
    شما میگی دلت با جنوب غربه ولی با همین پست میشد فهمید دلت با جنوب شرقه ! اگه دلت با جنوب غربه خوشحال باش که ساید محبوبت داره وینر میشه .

شما اگه میخواستید به عنوان تیم دوم sw برید تو یه ساید دیگه بازی کنید ، قبلش با ما هماهنگ میکردید تا برنامه هامونو با هم بچینیم نه اینکه یهو سورپرایز بشیم ...
    شمال شرق ساید متای ماست و طبیعیه که از ما دفاع کنه و ما هم از اونا دفاع کنیم ...
    اگه واقعا میخواستید به عنوان تیم دوم برید باید به من میگفتید تا برنامه ی دیگه ای بریزیم ، میدونی که میتونستم خیلی کارای دیگه بکنم ، میشناسی منو ... ولی ....

بگذریم ...

اگر این سرور sw در حالت متا با ne واندر رو 100 کرد من دیگه تراوین بازی نمیکنم قول میدم

سجاد داداش خیلی زود بود برای خداحافظی از دنیای تراوین ...

حق داری شک داشته باشی به لیدریه من . چون تا حالا هر چی لیدر دیدی از مرد کمتر بوده عزیزم شما ها لیدریو کنار کثافط کاری میبینید بخاطر اینه منو شبیه لیدر ها نمیبینی

سجاد جان اینکه شما پلیر قدیمی و با تجربه هستی شکی توش نیست اما به نظر خودت کسی که ادعای لیدری جنوب غرب بزرگو داره اینجوری باید به بقیه لیدر های تراوین توهین کنه ؟!

مبارکتون باشه این سرور ولی از سرور بعد تونستید تو swبازی کنید حسابه عزیزم

کسی که عاشق جنوب غربه اینجوری از قبل شروع یه سرور دیگه به فکر جنگ داخلی نیست ! اگه عاشق جنوب غربی نباید به فکر جنگ داخلی باشی و باید به هرشکلی که میشه از جنگ داخلی جلوگیری کنی . کاری که من سرور پیش کردم و اندازه 5 سرور ازم انرژی گرفت که بتونم از جنگ داخلی جلوگیری کنم ، حامد طوطی اگه این سرور بود میتونست شهادت بده ...

حکایت جنوب غرب الان شده حکایت عربستان رفته چسبیده به آمریکا

سجاد جان ، از شما که پلیر قدیمی و حرفه ای هستی بعیده ... به نظر شما متا تو تراوین معنی نداره ؟ شما اصلا فکر کن جنوب غرب رفته دنبال شمال شرق که اقا بیا با ما متا کن وینر شیم ، شما باید یه دست مریزاد بگی به تیم سیاسی جنوب غرب که تونسته متای وینر بگیره ، اونم متایی که طرف مقابلش اینقد بهشون احترام میزاره و نمیگه شما سربار ما هستید !
    این سرور جنوب غرب اینقد مقتدر وارد عرصه سیاست شد که هیچ وقت هیچ کسی نمیتونه بگه جنوب غرب این سرور رفته زیر بلیط یه ساید دیگه و خودشو چسبونده به یه ساید دیگه و ... شما متاسفانه فقط قصدت تخریب جنوب غربه وگرنه از شخصی که اینقد تجربه داره بعیده این شکل تحلیل ....

موفق باشید

کوچیک همه یوسف

با سلام خدمت تک تک عزیزان حاضر در فروم

ببخشید سرتونو درد میارم.به عنوان کسی که فروم رو دنبال مبکنم یه سری حرفا تو دلم مونده. هر چقدر جلوی خودمو گرفتم که نگم نشد متاسفانه.

سرورهای گذشته هم با بچه های اس ای متا بودم هم روبروشون بازی کردم هم جلوی ان ای بودم هم باهاشون متا بودم. البته دوستان جدید ان ای مثل اقا سهیل و آقا ایرج رو تا حالا برخوردی نداشتم باهاشون. سرتونو درد نیارم خواستم بگم که هیچ هدفی ندارم برای این پستم.

سلام اقا هومن عزیز

آرررره شما خلاصه هیچ هدفی نداری از این پستت :دی

من برای تعریف امثال شما بزرگواران بازی نمیکنم که بخوام با کوبیدن شما بلرزم ... من برای ساید جنوب غرب بازی میکنم و پی همه ی این حرفا رو به بدن خودم مالیدم ، پس بگویید و بکوبید تا شاید کمی سبک شید ...

شما یا نمیخوای متوجه بشی یا متوجه شدی و نمیخوای به روی خودت بیاری و صرفا میخوای رو موجی که ایجاد شده سواری کنی ...

. جنوب شرق چون مولتی داره پس عهد شکسته در نتیجه شما رفتبد با شمال شرق متا کردید؟؟؟

اگه به پستی که گذاشتم دقت میکردید و یکم وقت بیشتری میزاشتید و میخوندید متوجه میشدید که تو پستم نوشتم که :

ما بر سر ساخت جبهه ی مخالفین مولتی بازی علیه مولتی بازان عهد بستیم ، نه متای سه به یک علیه ساید قوی تر بازی ...

نمیدونم واقعا چرا متوجه این موضوع نمیشید ! ما متامون بر اساس یک عهد دیگه ای بود و اگه از روز اول میگفتن قراره صرفا متا کنیم که تهش بگیم ما متای سه به یک کردیم چون شمال شرق قوی تره قطعا وارد چنین متایی نمیشدیم که الان بخوان بگن عهد شکنی از سمت ما بود . این که ما وارد متای سه یک نمیشیم هیچ ربطی به اینکه ما خیلی پاکیم و شما ناپاکید و ما مخالف مولتی بازی هستیم و ... نداره دوست عزیز . لطفا مغلطه نکن ...

شما اگه دنبال مبارزه با مولتی بازا بودی پلیر خودت واسه پسورد مولتیاش متد نداشت.

بنده در همون پست خودم عرض کردم که ما یک هدفی داشتیم و به اون هدف نرسیدیم ! من تو ساید خودم خیلی تلاش کردم برای این موضوع و اگه دقت میکردی که قطعا نکردی تو اون زمانی که از جنوب شرق 6 تا اکانت از شمال شرق 3 تا اکانت و از شمال غرب یک اکانت در تاپ غارت بود ، از جنوب غرب هیچ اکانتی در تاپ غارت نبود ، ولی دقیقا بعد شکستن متا دو اکانت از جنوب غرب وارد تاپ غارت شد .
    ما دقیقا سر همین قضیه جلسه بین 4 ساید گذاشتیم ( البته شمال غرب افتخار ندادن بیان ) و اونجا به همین نتیجه رسیدیم که این سرور واقعا نمیشه به اون چیزی که میخوایم برسیم چون خیلی باگ داره این قضیه . همونجا من از مبارزه با مولتی بازی دست کشیدم در این سرور چون آدمی نیستم که بخوام صرفا به فکر اسم در کردن باشم .

من اگه به فکر اسم در کردن بودم با همین جنوب شرق تو متا میموندم ولو اینکه مولتی بازیشون عیان شده بود و اگر شمال شرق میگفت اونا هم مولتی دارن چرا با اونا برخورد نمیکنی در جواب براشون از مختار مثال میزدم که چطور با زبیر هم پیمان شد تا به هدفی که میخواد برسه ! تهشم وقتی شمال شرقو حذف میکردیم با خوشحالی پست پیروزی میزاشتم که جبهه ی ما پیروز شد ...

اصلا گیریم حرف شما درست. جنوب شرق مولتی داره پس پیف پیف. ترسو نیستی؟ بزدل نیستی؟ بشین کنار بزار دو جهان خوار بزرگ انگلیس(شمال شرق) و فرانسه(جنوب شرق) بزنن تو سر و کله هم به عنوان ساید تنها در مقابل استکبار جهانی بازی کن. این همه راه های سیاسی نوشتی اگه ترسو نیستی و واسه هیجان بازی میکنی خودت تلاش کن. چرا جنوب شرق بیاد بگه بیا با هم نپ باشیم؟ شما خودت متا رو تبدیل کن به نپ بگو ما کاری باهاتون نداریم. یا اصلا نپم نخواستیم. مثل مرد بیا بگو آقا شما مولتی داری من نمیخوام متا باشم باهات ولی با ان ای هم نمیبندم. یا با ان دبل حرف بزن باهاش متا کن. مطمئن باش ان ای و اس ای که نمیان متا کنن. اینا هم راه های سیاسی بنده برای ساید شما البته اگر ترسو نباشید که متاسفانه هستید

وقتی میگم از سیاست چیزی نمیدونید دقیقا از چی حرف میزنم :دی
    امر دیگه ای نیست ؟ جنوب شرق چیز دیگه ای کم و کسر نداره ؟ میخوای دارم میرم نپ ببندم ، سر راهم دو تا نونم بگیرم براشون ؟
    واقعا اینا رو جدی میگید یا دارید شوخی میکنید با من ؟ :دی

حالا واسه من ژست میگیری که نه اینا مولتی دارن؟؟؟ :))))

آهان یادم اومد چون شما دنبال بازی پاکی:)))) دیدی اس ای از خود ان ای همر بلند کرده ناراحت شدی گفتی کتیبشو پس بدم حالا این وسط یه متا هم بکنیم دیگه؟ :)))) بعد ببخشید اون کتیبه هایی که ان ای از ان دبل زد چی؟ اون تمیز بود آقای سردمدار بازی پاک؟؟؟

نه مثل اینکه شما با شرکت پنبه طرف قرار دادی و از طرفی عاشق موج سواری هم هستی ...

عزیز دل برادر ما به خاطر ناپاکی جنوب شرق از متا خارج نشدیم و به خاطر پاک بودن شمال شرق هم باهاشون متا نبستیم ، اصلا بحث پاک بازی و .. پروندش بعد اون جلسه بین 4 ساید ( که باز هم تاکید میکنم شمال غرب افتخااااار ندادن حضور داشته باشن ) بسته شد ...

اشتباه من این بود که کمی عجله کردم ، بعد اینکه دیدم شمال شرق به اون شکل با پست من برخورد کرد فکرم رفت رو حذف شمال شرق و مسئله برام کمی شخصی شد و همین فکر باعث شد نبینم که دارم چه تصمیمی میگیرم ، که اگه کمی تجربه بیشتر داشتم یا بیشتر فکر میکردم میفهمیدم که وارد یه باتلاق میشم که خارج شدن ازش کار هر کسی نیست ...

کوچیک همه یوسف

بعد از چند روز بالاخره برگشتم به بازی ...

خب میبینم که هنوز بعضی دوستان تو همون راه اشتباهی که بودند هستند ....

دوستانی که میفرمایند جنوب غرب عهد شکنی کرده احتمالا از اصل موضوع یا خبر نداشتن یا نمیخوان خبر داشته باشن و یا ....

ما عهدیو نشکستیم ، بلکه این جنوب شرق بود که عهد شکست ! ما قرار بود با کمک همدیگه جبهه ی مخالفین مولتی بازان در مقابل جبهه ی مولتی بازان بسازیم نه اینکه متای سه به یک کنیم رو شمال شرق چون شمال شرق قوی تره ! روز اولی که به من زنگ زدند بهشون گفتم جنوب غرب مخالف سه به یک علیه هر سایدیه ! دقت کنید چی عرض کردم ، ما همیشه مخالف متای سه به یک بودیم ، و فرقی نداره برامون که چه سایدی جلوی ما باشه ، با این علم اومدین و متا بستین !
    زمانی ما از این متا اومدیم بیرون که لیدر محترم جنوب شرق فرمودند ما متای سه به یک کردیم علیه شمال شرق چون شمال شرق قوی تره ...

دوستان عزیزم، این موضوع خیلی روشن تر از اون چیزیه که شما میفرمایید ... ما بر سر ساخت جبهه ی مخالفین مولتی بازی علیه مولتی بازان عهد بستیم ، نه متای سه به یک علیه ساید قوی تر بازی ... این شما بودید که از این جبهه خارج شدید ...
    ما یک هدفی داشتیم و به اون هدف در این سرور نرسیدیم ، میتونستیم برسیم ولی شما نخواستید .. این خودبزرگ بینی شما و دید بالا به پایین شما و این اخلاق و منش سیاسی شما همه چیو بهم زد ، چرا که شما از اول هم نمیخواستید وارد این جبهه بشید و صرفا یک بازی سیاسی بود که بتونید از جنوب غرب در راه رسیدن به هدف خودتون یعنی نابودی شمال شرق به هر روش ممکن استفاده کنید و الان بر همگان واضح و مبرهنه این رفتار شما با ما و واین نوع برخورد شما با ما نشات گرفته از چیه ...

شما حتی هنوز هم جنوب غربو در حد یک وزنه برای سیاست این سرور نمیدونید در صورتی که به جرات میتونم بگم سیاست این سرور تماما توسط جنوب غرب ریخته شد و این جنوب غرب بود که تونست معادلات این سرورو تغییر بده . من به جنوب غرب افتخار میکنم که وقتی دید از نظر پتانسیل نیروی انسانی در رتبه سوم قرار داره با ریختن پلن های سیاسی به ساید تعیین کننده تبدیل شد و این یعنی جنوب غرب منفعل نبود .

اینا رو گفتم برای دوستانی که هنوز که هنوزه متوجه این موضوع نشدن وگرنه میدونم که خیلیا که الان دارن این حرفا رو میزنن میدونن که چه اتفاقی افتاده و این پست ها چیزی نیست جز بازی سیاسی به شدت نخ نما شده ... وگرنه واقعا خنده داره سایدی که حاضره به خاطر برد دست به هر کاری بزنه از جمله متای سه به یک بستن علیه یه سایدی ، بیاد و به ساید جنوب غرب بگه شما فقط برای برد بازی میکنید و برای برد هر کاری میکنید ...
    یا دیدم یه دوستی نوشته بود جنوب غرب بردو به بازی با هیجان فروخت ... دوست عزیز کجای تراوین دیدی متای سه به یک هیجان انگیز باشه ؟

واقعا فک میکنید راه سیاسی دیگه ای وجود نداشت ؟ بزارید حالا که بحث باز شده براتون بگم که چقد راه داشتید و خبر نداشتید ... شما وقتی دیدید جنوب غرب هیچ وقت حاضر نیست متای سه به یک بکنه و شما هم هدفتون زدن شمال شرقه میتونستید با جنوب غرب نپ ببندید و با شمال غرب متا کنید یا میتونستید صرفا با جنوب غرب متا کنید و شمال غربو وارد این بازی نکنید . میتونستید به شمال غرب بگید با جنوب غرب متا کنه و شما هم با جنوب غرب نپ کنید ! بازم بگم یا بسته ؟
    اما شما چی کردید ؟ اونقدر خون جلوی چشمانتونو گرفته بود که هیچ راهی ندیدید جز اینکه بخواید از حداکثر پتانسیل سرور استفاده کنید برای رسیدن به هدف خودتون !

واقعا فکر میکنید با گفتن این جمله که جنوب غرب ساید نیست ، جنوب غرب عهد شکنه ، جنوب غرب بده و ... میتونید متای ما با شمال شرقو بشکنید ؟ :دی

پ.ن : این سرور یه کلاس آموزشی برای شماست !
    پ.ن : آقا مانی زود خداحافظی کردی :(
    پ.ن : سلیم به عشق خودت برگشتم به فروم :دی
    پ.ن : ممد توهمی ، تیر هوایی داری کوکا
    پ.ن : عشق فقط یک کلام ، جنوب غرب علیه سلام

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

تشکر میکنم از همه ی دوستانی که به بنده لطف داشتند و از طریق زنگ ، پیام و فروم به بنده تسلیت گفتن . امیدوارم خدا عزیزان شما رو براتون نگه داره و بتونم تو شادی هاتون جبران کنم .( اسم نمیبرم چون میترسم کسی از قلم بیفته ).

در عین سیاهی این روزای من ، تسلیت شما برای من مثل نوری سفید و زیبا بود ، زیبا از این جهت که خیلی از دوستان از سایر ساید ها ولو دوستانی که از دستم ناراحتن ، بهم پیام دادن و ابراز همدردی کردن ، و این زیبایی تراوینه .

ان شاالله اگه عمری باقی باشه در پست بعدی در مورد سرور صحبت میکنم .

موفق باشید

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

قبل از هرچیزی از آقا رضا سورنا ، پدرام جادوگر و تمام دوستان عزیزی که به بنده و جنوب غرب لطف داشتن تشکر میکنم و به قول لقمان ارادت در جریان است <3

اما موضوعی که شاید الان دست مایه ی جدید سیاست جنوب شرق شده بحث نهضت پاک بازیه ! و میفرمایند که یا شعار نده که میخوای نهضت راه بندازی ، یا اگه شعار میدی پاش وایسا ... که باید در جواب عرض کنم : کلمة حقّ یراد بها الباطل !

بحث نهضت پاک بازی چیزی نیست که بشه بهش تو یه سرور رسید و باید مثل یه فرهنگ جا بیفته . من قصدم سوء استفاده از این موضوع نبود ، و دلم میخواست واقعا بتونیم این دو جبهه رو تشکیل بدیم ، برای این موضوع هم تلاش کردم اما نشد ، این سرور هم مثل همون سروری که سوانز تشکیل شد به نتیجه نرسید ، به نظرم اصلا نباید یهو وسط سرور به چنین چیزی فکر کنیم و چنین راهیو انتخاب کنیم ، بهترین کار اینه از قبل شروع سرور یه ساید یا دو ساید انتخاب بشن و اعلام کنیم که میخوایم تو این دو ساید این آرمانو اجرایی کنیم و اگر کسی میخواد مولتی بازی کنه تو این ساید نیاد و به ساید دیگه ای بره ، اینجوری شاید بهتر بشه چنین چیزیو مدیریت کرد .

در کل اگر قصد دارید از این موضوع به عنوان اهرم فشار استفاده کنید تا جنوب غرب تنها بمونه کنار ، باید عرض کنم راه اشتباهیو انتخاب کردید ...

موفق باشید

کوچیک همه یوسف

لطف دارید به بنده جناب مایک عزیز

قطعا نظر شما محترمه و حتما روی این انتقاد و پیشنهادی که داشتید فکر میکنم و سعی میکنم به بهترین شکل از این موضوع در جهت منافع ساید استفاده کنم ... نه به عنوان یه لیدر بلکه به عنوان یه خادم در جهت خدمت به ساید ...

شما فکر میکنید با این دیدگاهی که جنوب شرق به جنوب غرب داره که( الان به خاطر شکستن متا با شدت از دل دوستان جنوب شرقی بیرون زد ) ، در انتهای اندگیم چیزی جز آمرداد میدیدیم ؟

در مورد حرف اخر شما هم باید عرض کنم که ، ما اون زمان متایی نبسته بودیم با شمال شرق و صرفا یه سری صحبت ها میشد و قطعا به نظرم منطقی بود که چنین ام امی زده بشه در شمال شرق تا بتونن اعتماد ما رو بیشتر جلب کنن ، رفتار قابل تحسینی بود از لیدر های شمال شرق و تصمیم درستی بود ، چون با اون حجم خفتی که این دو ساید از هم میزدن خیلی سخت میشد متایی در اینده دید ...

رضا جان ، اگه یادت باشه تو همون جلسه مشترک بنده پیشنهاد زدن گروه مشترکو دادم و حتی خودم همون روز پیگیری کردم که گروه پلنری و دفکوردی زده بشه ، حتی عرض کردم که در پلن اول خودمم چند ساعتی به لانچ مشغول شدم تا کمک امیر باشم ، چند بار خودم محکم گفتم باید نان استاپ پلن بریم و نباید فرصت نفس کشیدن به شمال شرق بدیم ، پس نمیشه اینجوری گفت که جنوب غرب اصلا پیشقدم مسائل نمیشد ...
    در مورد اون شخصی که تماس گرفته بود به پی وی من پیام بده حتما بهتون میگم ، شاید اون شخص دوست نداشته باشه ازش اسمی بیارم تو فروم ...
    در مورد تعداد همر گفتی ، ما تو همون جلسه اول گفتیم هر کسی هر چیزی که داره بزاره تو سفره متا ، ما هرچی داشتیم گذاشتیم ولی آیا شما هم هرچه داشتید گذاشتید ؟

ببینید شما هنوز به فکر بالانس و همون متای سه به یک هستید ! اون جلسه ای که گذاشته شد برای بالانس سرور نبود ، در جهت صحبت در مورد مولتی بازی و اون جبهه ی حق علیه باطل بود که خیلی شیک در اون جلسه متوجه شدم عملا چنین دیدگاهی توی جنوب شرق صرفا در حد یک بازی سیاسی بود ...

آقا هومن عزیز نیازی نبود اینقد انرژی بزارید و اون پست علیو پیدا کنید تا عدم صداقت منو ثابت کنید ، اگه همونجوری اشاره هم میکردید بنده حرف شما رو قبول میکردم و نمیگفتم برید سند بیارید برای این حرف !
    شما تو همین پستی که کوت کردید دقت کنید ببینید بنده چی عرض کردم !
    شما حرف منو کامل کوت نکردید و امیدوارم بدون قصد این تیکه از حرف منو سانسور کرده باشید !
    در همون پست عرض کردم که :

اونقد سر این قضیه جدی هستم که اگه کسی اکانتی هم داشته باشه هیچ وقت اسم اکانتو به من نمیگه چون میدونه یا مجبورش میکنم حذف کنه یا اسم اکانتو به ساید مقابل میگم .

پ.ن : محمد دیابلو عزیز ، زیاد به ایشون سخت نگیر ، اینقدری که ایشون اصرار دارن اسم من تو جنوب غرب نباشه خودش نشون میده داستان از چه قراره ...
    پ.ن : ماشالا جنوب غرب اینقد دلواپس از سایدهای دیگه داشت و ما خبر نداشتیم :دی

التماس دعا روزه داران عزیز

کوچیک همه یوسف

سلام اقا مانی عزیز

بنده ادعایی در لیدری ندارم و هیچ جا هم نگفتم لیدر جنوب غربم ، اگه برید تو قسمت اتحاد میبینید که نوشته شده
    «خادم جنوب غرب»
    به امید خدا اگه قسمت شد یه سرور در یک ساید بودیم حتما در رای گیری شرکت کنید و بگید یوسف به درد لیدری نمیخوره . تا الان پلیر های ساید جنوب غرب به بنده لطف داشتن که منو با لفظ لیدر خطاب میکنن وگرنه من همان هیچم که بودم .
    اینکه الان خیلی یهویی یاد سرور قبل افتادید برام جالب بود و اینکه کل قضایای سرور قبلو گردن بنده انداختید هم خیلی جالب تر بود . در کل این نظر شماست و من برای نظر شما احترام قائلم .
    لطفا انگ جاسوس داشتن در یک ساید دیگه به بنده نزدید چون هیچ جوره به من این یه مورد نمیچسبه ! هرکسی که بامن یه بار بازی کرده باشه میدونه که هیچ جوره قبول نمیکنم تو یه ساید دیگه جاسوس داشته باشیم ولو به خاطر دیدن چراغ ! چه برسه با اون جاسوس بخوایم اعتماد سازی کنیم و از یه ساید کتیبه بزنیم و اونقد سر این قضیه جدی هستم که اگه کسی اکانتی هم داشته باشه هیچ وقت اسم اکانتو به من نمیگه چون میدونه یا مجبورش میکنم حذف کنه یا اسم اکانتو به ساید مقابل میگم .
    اقا مانی عزیز اینکه باگو از کجا فهمیدیم دلیل نمیشه ما اکانت در اون ساید داشته باشیم ، لطفا مغلطه نکنید بزرگوار ...

یکی از علت هایی که ما متامون با جنوب شرق بهم خورد همین دیدگاه اتوبوسی بود که شما فرمودید و فهمیدیم کسی که همین اول بسم الله جلوی من به لیدر شمال شرق میگه ، جنوب غرب اومد دنبال متا ( همون موقع اومدم بالا و گفتم جدی ؟ که بعدش حرفشونو پس گرفتن ! ) پس فردا قطعاااا میگه جنوب غرب خیلی ضعیف بود اصلا اگه ما نبودیم جنوب غرب وینر نمیشد ...

آقا محمد عزیز ممنون از انتقادی که به من داشتید و قطعا این انتقاد میتونه برای من سازنده باشه

اما حقیقتا بنده قصد نداشتم از این نهضت سوء استفاده بکنم و قبلا هم با آقا آیدین صحبت کرده بودم در این مورد و هم با آقا ایرج عزیز و میتونن شهادت بدن که من از ته قلبم آرزوی اینو داشتم که یه سرور بتونیم یه ساید بسازیم بدون هیچ مولتی تا در مقابل مولتی باز ها دو جبهه تشکیل بدیم ، این سرور به اون چیزی که میخواستم نرسیدم ، دلیلش فکر میکنم واضح باشه ... ، اما من نا امید نشدم و حتی جلسه ی 4 سایدی هم گذاشتیم ، در اون جلسه به این نتیجه رسیدیم که بهتره این سرور این نهضتو بزاریم کنار تا سرور اینده بتونیم شاید یکمی با نظم تر این قضیه رو پیگیری کنیم ...
    البته حق میدم که بخواین چنین برداشتی کنید و حرفام شاید شبیه به بهونه باشه ، تو بحث مهارت ارتباطی یه موضوعی که خیلی مهمه اینه که انسان ها نمیتونن نیت درونی شما رو بخونن پس اون چیزی که مهمه همون ظاهر شما و حرف های شماست ، و واسه ی همین میگم بهتون حق میدم چون شما حرف ها و رفتار منو میبینید و از نیت درونی من خبری ندارید پس شاید منم جای شما بودم همین برداشتو میکردم .

آقا پرهام عزیز ، بهم خوردن متای ما علت های زیادی داشت ، یکی از علت هاش همین بود که شما فرمودی ، و دقیقا همین قسمت که شما کوت کردید نشون میده که ما در همون ابتدا این سایدو رصد میکردیم و علت عدم شرکت در پلن سوم همین بود ...حتی نیازی به تحلیل وگنس عزیز نبود ...
    در هر صورت ما تلاش خودمونو کردیم در این سرور هم که حداقل این نهضت به فراموشی سپرده نشه و اتفاقا همین قضیه باعث شد من با ایرج عزیز بیشتر بتونم در مورد این نهضت صحبت کنم و ایده های جدیدی مطرح کنیم که اگه عمری باقی باشه بتونیم در سرور های آینده این نهضتو به شکل بهتری اجرا کنیم تا اینجوری دست مایه ی سیاست نشه ...

آقا فرهاد عزیز

اولین جلسه ای که فقط ما بودیم و شما ، توسط امیر برگذار شد و خیلی دوست داشت جنوب متا کنه و برای این موضوع خیلی تلاش کرد و حالا اگه به خاطر بعضی مسائل به شما گفتن که جنوب غرب داره میاد دنبالتون برای متا ، مقصر من نیستم ...

اما موضوعی که من عرض کردم بحث یه تماس از طریق واتساپ بود که اون ور خط لیدر شمال غرب و لیدر جنوب شرق حضور داشتن ، لطفا وقتی از همه چیز با خبر نیستی اینقدر محکم به کسی اتهام نزن ...

پ.ن : آقا آیدین عزیز بهم گفتن حتما به همه ی شما عزیزان سلام برسونم ، امیدوارم که ایشون برگردن به تراوین ایران .

کوچیک همه یوسف

قبل از هرچیزی میخوام به صورت اجمالی اتفاقاتی که تو این سرور افتادو عرض کنم ( این دیدگاه منه و ممکنه اشتباه باشه ) ، در اول سرور با پست های فرهاد عزیز برخورد کردم و دیدم که دوستانی در جنوب شرق حضور دارن که ادعای بازی بدون مولتی در این سرور دارن و از طرفی شمال شرق با مولتی زیاد گوی سبقتو از سایر ربع ها ربوده . دقیقا همین نقطه ، نقطه ی شروع ماجرا بود ...
    بنده یه پستی گذاشتم و در اون دعوت کردم از دوستانی که مخالف مولتی بازی هستن در یک جبهه حضور داشته باشیم ، تا این سرور در تاریخ به عنوان اولین سرور مقابله ی دو جبهه ی مولتی بازان و مخالفین مولتی بازی ثبت بشه .
    بعد اون پست ، شمال شرق عملا هیچ فیدبک مثبتی نداد ، در عوض جنوب شرق به همراه شمال غرب با من تماس گرفتن ، در اون تماس از من پرسیدن هدفت از این سرور چیه ؟ گفتم هدفمو تو فروم نوشتم ، در جواب به من گفتن جنوب شرق این سرور نمیخواد مولتی بازی کنه و اگه میخواست مولتی بازی کنه خیلی بهتر بلد بود از شمال شرق کار کنه و شمال شرق با این هجم مولتی که داره ما رو رنده میکنه و ... بهشون گفتم مطمئن باشید اگه در این جبهه کنار هم باشیم شمال شرق نمیتونه کاری کنه و... بعد از این صحبت ها جلسه ای گذاشته شد و تصمیم بر این شد که خیلی سریع عمل کنیم و پلن ها رو قبل از کتیبه ها چیدیم و در اولین پلنی که زده شد خودمم تو دیسکورد جنوب شرق بودم و کنار بچه ها چند تا از همر ها رو لانچ کردم ...
    چند وقتی گذشت و دیدیم که جنوب شرق به طرز عجیبی غارتش بالا اومده ، تو گروه مشترک بهشون با خنده گفتیم شما هم بله ؟ گفتن نهههه ما نخیر ، ما فقط داریم پوش میکنیم برای پلن ها ، ما هم گفتیم حرف شما سنده ، چون ما هم همون موقع حدود 10 تا اکانتی که پلیر داشتنو بردیم زیر رید برای ساخت فوری کاتا ، و گفتیم احتمالا شمال شرق از عمد فیتیله غارتو اورده پایین که به ما بازی سیاسی بزنه ! بعد پلن دوم یه پستی از طرف شمال شرق در فروم اومد و گفتن اگه واقعا اینقد مخالف مولتی بازی هستید ما حاضریم در این راستا همکاری کنیم ! من با شمال شرق و جنوب شرق و شمال غرب هماهنگ کردم و یه گروه زدم که یه جلسه بزاریم و در این مورد صحبت کنیم ، تو اون جلسه شمال شرق و جنوب شرق و جنوب غرب شرکت داشتن و شمال غرب با اینکه خیلی اصرار کردم حضور پیدا نکرد ...
    در اون جلسه پس از چند ساعت صحبت به این نتیجه رسیدیم که در این سرور هم نمیشه با این قضیه مقابله کرد و همچنان سفر باید تا پخته شود این نهضت ...
    اما چیزی که خیلی بیشتر روح منو آزرده کرد صحبت هایی بود که در اون جلسه از سمت جنوب شرق شنیدم ...
    متاسفانه جنوب شرق در اون جلسه عملا با صحبت هایی که داشت تیشه به ریشه متای ما زد و بعضی حرف ها رو زد که من متعجب شدم که واقعا چطور جلوی من در مورد جنوب غرب به این شکل صحبت میشه ! بعضی حرف ها و بعضی گفته ها شاید به دید شما مهم نباشه ، اما تیم ما با سایدی که احترام ساید جنوب غربو نگه نداره نمیتونه کنار بیاد.
    علاوه بر این موضوع ، جنوب شرق رسما اعلام کرد ما به خاطر اینکه شمال شرق قوی تره متا سه به یک کردیم روش ! در صورتی که ما همون اول بهشون اعلام کردیم مخالف سه به یک هستیم و این متا صرفا در جهت آرمان بازی پاک بسته شده ...
    پس این ما نبودیم که متا با شما رو شکستیم ، بلکه این خود شما بودید که از اول با سیاست وارد این متا شدید و فکر کردید تهش با این به اصطلاح سیاست هایی که بلدید میشید چرچیل معاصر تراوین ایران !
    دقیقا این دادن کتیبه ی شما هم به امیر از روی همین به اصطلاح سیاست بود . ما گروه مشترک داشتیم ، ما آرمان مشترک داشتیم ، شما ما رو میشناختید و با این حال با اکانت جاسوسی که به بدترین شکل ممکن اصل آرمان ما رو زیرسوال برده بود از شمال شرق کتیبه زدید و نه تنها در گروه مشترک ازش حرفی نزدید بلکه حتی زمانی که خواستید اون کتیبه رو بدید به ما تو گروه چیزی نگفتید و رفتید با امیر هماهنگ کردید ، واقعا فکر کردید ما میشینیم و نگاه میکنیم به هر شکلی که میخواید با این متا برخورد کنید ؟ فکر کردید جنوب غرب بازیچه شما میشه ؟ فکر کردید کتیبه رو میدید به امیر و بعدش دو سر برده براتون ؟ که اگه کتیبه رو برگردونه به شما جنوب غرب بشه شریک جرم شما و اگه کتیبه رو برنگردونه بشه خیانت کار ؟ چرا به من نگفتید همون موقع ؟ چرا از اعتماد و صداقت رفیقتون برای این هدف خودتون سوء استفاده کردید ؟ برای شما هدف وسیله رو توجیح میکنه حتی اگه اون وسیله رفیق شما باشه ؟ امیر و بد نام کردید که خودتونو خوش نام کنید ؟ اینجوری رفاقت میکنید ؟ چجوری دلتون اومد با رفیقتون این کارو کنید ؟ میدونید امیر چقد از شما پیش ما تعریف میکرد و چقد شما براش محترم بودید و چقدر شما رو دوست داشت ؟
    امیر عزیزم نمیزارم بری و پشتت هستم ...

در ادامه شما رو دعوت میکنم به صرفا یک نمونه از نوع نگرش دوستان جنوب شرقی ما :

در کل این 2 عاملی که خدمتت عرض کردم به علاوه ضعف های تکنیکی که در بازی دارید و همینطور بی برنامگی در مدیریت ساید (اینا چیزاییه که ما به چشم دیدیم در این مدتی که متا بودیم) باعث میشه که تیم شما به عنوان یه تیم به شدت ضعیف در تراوین شناخته بشه و من فکر میکنم نیاز به کسب تجربه و آموزش بیشتر دارید. (البته این فقط حرف من نیست و تیم هایی که در سرور نرمال در کنار شما بازی کردن هم حرف منو تایید میکنن و البته مطمئنم بعد از تموم شدن این سرور بچه های شمال شرقم همین حرفو میزنن. )

در کل ما به شدت از بهم خوردن متا خوشحالیم. چون دیگه قرار نیست بار یه ساید دیگه رو هم به دوش بکشیم.

رضا جان میشه به من بگی کی و کجا ما از مال جنوب غرب بالا رفتیم برادر؟

تا جایی که من یادمه این یوسف بود که بعد از پلن های ما میومد اینجا از آرمان هاش میگفت و شاخ و شونه میکشید. به نظرت ایشون از ما بالا رفت یا ما از ایشون؟؟؟

آقا هومن عزیز معروف به امام جنوب شرق ، از قدیم یه مثالی در مورد امام جماعت هست که خودتون بهتر بلدید ... وقتی شما که امام جنوب شرق هستید اینجوری صحبت میکنید از بقیه چه انتظاری میشه داشت ؟

اگه تیم ما ضعیف بود چرا زنگ زدید که بیاید متا کنیم ؟
    الان آرمان ها شد آرمان های یوسف ؟ اگه شما این آرمان ها رو نداشتید چطور با ما متا کردید و نوشتید جبهه ی حق علیه باطل ؟

به جرات میتونم بگم سیاستی که این سرور از جنوب شرق دیدم بدترین سیاستی که بود که در تراوین دیدم ...

امیدوارم که همیشه موفق باشید

کوچیک همه ی شما یوسف

پ.ن : سلیم جان با ما به از این باش که با خلق جهانی :دی

پ.ن : این یه بازیه ، لطفا به خاطر یه بازی به همدیگه توهین نکنیم !

اقا سهیل عزیز حرف شما منطقی بود و من قبول دارم که نمیشه واقعا چنین تضمینی داد ، در حال حاضر فرهنگ مولتی بازی به شدت رواج داره و قبح این کار شکسته و قبلا هم عرض کردم مقصر خود ما هستیم که به چنین همر هایی لایک دادیم ! در حال حاضر دغدغه بنده اینه که اصل تراوین در حال نابودیه ، بعضی از دوستان میگن چون تو دات کام این کارو میکنن پس خوبه ، اینو میگن اما نمیگن تو همون دات کام به شدت با مولتی بازی مقابله میکنن و هر روز دارن فکر میکنن که چطور میتونن با این قضیه برخورد کنن . همچنین شما هیچ وقت نمیتونید دات کامو با اینجا مقایسه کنید ، اونجا واقعا شرایط سیاسی و استراتژی هنوز حاکمه ولی اینجا اگه این فرهنگ جا بیفته تراوین میشه جنگ مولتی ها !
    من هنوزم راهی جز کشیدن شمشیر نمیبینم ... منتهی این فرهنگ طول میکشه تا جا بیفته ، ولی اگه کم نیاریم و هی ناامیدی تزریق نکنیم به زودی این جبهه بزرگ و بزرگ تر میشه ، فقط کافیه هی نگیم که : ایییی اقا ولش کن ، نمیشه ، بازیتو کن ، خودتو خسته نکن .... ان شاالله اگه عمری باقی باشه سرور آینده قبل از شروع مرز بندی میکنیم ، تا دیگه قضیه ضمانت اجرایی برای لیدر ها مطرح نباشه ...

القصه ...

ما یه اکانتی داشتیم تو جنوب غرب به اسم TOT . بنده باهاش چند باری صحبت کردم ولی هر بار از زیر صحبت در میرفت و مشخص بود اومده برای خرابکاری در این ساید ...

قصد کردیم که این اکانت صفر بشه ، در همین حین یهو دیدیم بهش از یه جایی دفاع تزریق شد .... وضعیت اتحاد ها قبل اتک ما و بعد اتک ما ...

قبل اتک :

بعد اتک :

اینم قشنگ بود گفتم بزارم اینجا یکم مرور خاطرات شه :دی
    پروفایل خانوم TOT :دی

کوچیک همه یوسف

ما که با شما خصومت شخصی نداریم ...
    حقیقت امر اینه که من دیدم دوستانم به من میگن توتن بدون مولتی عملا دیگه معنایی نداره و یا میگن سرور بعدی باید چارتا مصری بکشیم و آپ کنیم تا بتونیم همر خوبی بدیم بیرون و از این قبیل صحبت ها ... عرض من اینه وقتی چنین تفکری غالب بشه دیگه جنگِ تراوین ، جنگِ افکار و استراژی ها و سیاست نیست بلکه جنگِ تعداد مولتیه ! هرکسی مولتی بیشتری بکشه برنده سرور میشه !
    تمام حرف من اینه نباید بزاریم چنین تفکری در تراوین غالب بشه . من راهی جز کشیدن شمشیر ندیدم ...
    من هدفم این بود بعد اون پست 4 تا ساید بشینیم با هم در مورد این قضیه صحبت کنیم و یه سری حد و حدود بزاریم برای خودمون ، مخصوصا که اول سرور بود و خرج زیادی رو مولتی ها نشده بود و دل کندن ازشون راحت تر بود ... ولی از طرف شما هیچ پالس مثبتی نیومد و حتی یه پیام ندادی که بگی یوسف منم پایه ی این حرفی که زدی هستما ... من فکر میکنم علتش این بود فکر نمیکردی واقعا دو تا ساید دیگه همراه بشن و خیالت راحت بود که این قضیه خیلی زود جمع میشه ...
    اما جنوب شرق و شمال غرب از کسانی بودن که پیام دادن و گفتن تو این راه هم پیمان میشن چون خودشونم این سرور اومدن که بدون مولتی بازی کنن. حالا شما ادعا میکنی جنوب شرق داره مولتی رید میده ؟ قطعا به وقتش اثبات میکنیم که جنوب شرق سر حرفش هست و اگه میخواست مولتی بازی کنه از بقیه بیشتر مولتی میکشید ...

علی ای حال هنوزم دیرنشده ... میتونیم یه جلسه بزاریم از چهار ساید و اونجا در این باره صحبت کنیم ... فکر کنم سنجش خوبی باشه برای اینکه ببینیم واقعا جبهه ی پاک بازان ادعا میکنن یا واقعا حرف و عملشون یکیه ...

قبل از هر چیزی تشکر میکنم از پلنرها و لانچر ها وتمامی کسانی که همر در اختیار جبهه ی مخالفین مولتی بازی قرار دادن ... به شخصه شاهد زحمات شما برای این جبهه بودم و به حق میشه گفت شما ستون این جبهه هستید

و اما بعد ...

الوعده وفا ...

یه فلش بک بزنیم به چندین صفحه قبل ....

خب، بعد این پست چی شد ؟ این پست چه بازخورد هایی داشت ؟
    اولین بازخوردشو میشه تو کسایی که لایک کردن دید !
    دومین بازخورد مربوط میشد به پست هایی که بعد این پست یا به شکل تمسخر یا به شکل نقد ارسال شد ...
    سومین بازخورد مربوط میشد به پیام ها و تماس هایی که داشتم ...

به صورت جمع بندی بخوام بگم ، از شمال شرق هیچ ری اکشن مثبتی که نگرفتم هیچ ، بلکه پر از ری اکشن منفی بود و به قطع میتونم بگم شمال شرق فکرشم نمیکرد که این نهضت بخواد به این گستردگی شکل بگیره و خیلیا میگفتن جنوب غرب خودشو عملا تارگت شمال شرق کرده و جنوب شرق هم از این موقعیت استفاده میکنه و کنار میشینه و ....

اما در عمل چه اتفاقی افتاد ؟

جنوب شرق و شمال غرب رسما موافقت کردن و قول همکاری در این نهضتو دادن و گفتن که خودشونم همین هدفو داشتن در این سرور ... که از همینجا از همشون از صمیم قلبم تشکر میکنم . مطمئن باشید این سرور همونطور که قبلا هم قول دادم در تاریخ تراوین به عنوان اولین سرور مقابله با مولتی بازان ثبت خواهد شد ... شمال شرق این حرف منو چیزی جز یک طنز ندید و جوابشو با این پلن دادیم تا تمام مولتی بازان از این به بعد بدونن هیچ سروری ایمن نخواهند بود . تیمی که امروز در جبهه ی مخالفین مولتی بازان در ساید های مختلف شکل گرفته یقینا تیمی هولناک برای مولتی بازان خواهد بود .

بازیکنان آزادی خواه و پاک باز شمال شرق اگر تمایل دارن میتونن به این تیم اضافه بشن در غیر اینصورت این آتش گریبان گیر شما خواهد شد ...

پ.ن1 :

این سرور کلا دو ساید داریم ، یه ساید موافقین مولتی بازی و یه ساید مخالفین مولتی بازی ...

پ.ن 2 :

پ.ن : مولتی بازان مراقب باشید ، ما از آنچه که در آینه میبینید به شما نزدیک تریم ....

پ.ن 3 : الوعده وفا ....

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب

ببخشید که وسط پست های تحلیلی در مورد شخصیت ایرج مزاحم میشم :دی فقط خواستم به یه نکته ای اشاره کنم ، این سرور تیم پیشوا در جنوب غرب نیست ، و اگه حضور من باعث شده فکر کنید تیم پیشوا اومده باید عرض کنم که بنده سرور پیش به صورت علنی از تیم پیشوا خارج شدم و هم اکنون تیم ایکس در جنوب غرب حضور داره ....

کل کل با ایرج حال میده ادامه بدید لطفا :دی

رفع اسپم :

ما اینجوری غارت میزنیم شما چطور ؟

پ.ن : مولتی بازان مراقب باشید ، ما از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیک تریم ...

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب

عیدو به همه ی شما دوستان تبریک عرض میکنم و سالی پر از آرامش و شادی و سلامت برای همه ی شما عزیزان آرزومندم .

تاپ 10 مهاجمین به شکل زیبایی تغیر کرده اما ما لینکی از دو طرف ندیدیم ... خوشحال میشم لینک ها رو در فروم بزارید تا کمی به این فروم سرد ، گرما تزریق بشه ...

در مورد دف ریختن تو فارم ها به حقیقت نمیشه کار خاصی کرد و کسیو متهم کرد و به نظرم با جلسه هم حل شدنی نیست ، چون شما فکر کن که همه ی ساید ها توافق کردن که تو فارم ها دف ریخته نشه ، کسی میتونه بگه اکانت sepide توسط کودوم ساید ساخته شده ؟؟؟ قطعا خیر ، پس باز هم شاهد چنین حرکتی خواهیم بود و توافق چیزی جز جانماز آب کشیدن نیست ...

موفق باشید

کوچیک همه یوسف

سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان

آقا ایرج عزیز شما کلا 3 تا پست در این تاپیک گذاشتید ، بیاید یکم پست های شما رو مرور کنیم .

اولین پست شما در این تاپیک :

پ.ن ۳: یوسف جان شما هم از آب گل آلود ماهی نگیر برادر! سناریوی "تقابل مولتی بازها و مخالفین مولتی" مال سرور آی‌آر و ادغام سوانز (با تاسیس بنده و آیدین و احسان) و امرداد (با لیدری بهنام و اشکان و آرمین و ..) بود که اتفاقا دراماتیک هم شد :) و گذشت..

دومین پست شما در این تاپیک :

پ.ن: در مورد سوانز و شعار بامزه‌ی "نهضت ادامه دارد" و .. کرِدیت این اسم و این موج به نام آیدین و احسان و بنده‌ی حقیر هست، و در این مورد دو نکته‌ی مهم:

.
    .
    .

حالا دم از "نهضت سوانز" می‌زنی که اصلا مُهرش به نام بندگانِ دیگری از خدای متعال است؟ :دی می‌گی "نهضت ادامه دارد".. از این حماسه خوش‌وقتم.

و اما پست سوم شما در این تاپیک :

یوسف جان، شعار سالم بازی کردن یا بات نزدن یا ... ارث بنده یا آیدین نیست که سندش رو با مُهر و موم به نام خودمون زده باشیم!

دیگه حرف خاصی در این مورد میمونه ؟ نه ولله :دی

خلاصه که هرکسی متوجه نشد بگه یه پست جداگانه بزارم بگم که ، ایرج بود و حاجی احسان ، آیدین آقامونم بود .

پ.ن : اینایی که الان خودشونو مبرا میدونن از باگ زدن مثل اینکه یادشون رفته چطور باگ هایی مثل امتیاز فرهنگی و ... زدن !

پ.ن : ایرج جان اگه بنده اسم اون تعداد اکانت ها رو به مدیریت نمیدادم تهش یه اکانت از جنوب غرب بن میشد ! اینقد دنبال تعداد نباش که بگی چون بیست بیشتر از یکه پس جنوب غرب بده آمرداد خوبه :دی

پ.ن : مولتی بازان مراقب باشید ، ما از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیک تریم ...

یا حق

کوچیک همه یوسف