Posts by takshakh

سلام

صمیمانه از اینکه شمال غرب موند واسه ادامه بازی خوشحالم به شخصه از بازی مقابل رقیب چقر خوشم میاد

امیدوارم هنوز از بازی کنار همدیگه لذت ببریم چون خیلی راه مونده

پ ن:این رضا جینگولک کجاس؟یکی پیداش کنه بیارش دلم واسش تنگ شده<3

سلام

کل پستت ی طرف اون شرایط برابر هم ی طرف:D:D:D

فقط اومدم ی تعریفی از شرایط برابر ارائه بدی بیشتر ما یاد بگیریم اکانت زده با 40 تا مولتی از اول گیم تو 15تا دف میکشه 15تا رید میره

10تا هم گذاشته جلو زن میگه تو شرایط برابر باوا ایولا تو چقدر منصفی با وجدان:D:D

سلام منو به رضا برسون بگو مولتیاتو حداقل ی سرور دیگه میری بازی میکنی اسمشون رو عوض کن که راحت شناسایی نشن

جونشم بگیری بی مولتی شاخ نمیشه موفق باشید دوست عزیز<3

هیچ عزتی تو خداحافظی برای اینکه تحقیر نشی نیست برای پلن های اولشون احترام قائلم ولی برای بعدش

کاملا انتظار این حرکت رو داشتم چون میدونستن به واندر نمیکشن ی بهانه گرفتن دست حذف کنن

کاری که خیلی از پر ادعاها میکنن برای اینکه تحقیر نشن این جور افراد و باید گفت بزرگ نما فقط اول سرور نمایش بزرگی میدن میدگیم حذف و بای بای

اول سرور ما هم اگر اومده بودیم مولتی بکشیم و هدفمون زدن ی ساید بود شاید خیلی بدتر از این دوستان میکردیم

واقعا دوست داشتم باشن اما تو تلگرام هم گفتم به بچه ها حرکتشون مثل اینه بیای به یکی که ازش میدونی کتک میخوری چک بزنی و فرار کنی

در کل بازی رو اول سرور قشنگش کردین ازتون متشکریم واقعا داشت ازتون خوشم میومد

هرجا میرید موفق باشید

پ ن: رضا جینگولک نرو.....

پ ن: تازه از اینو داشتن ج ش پاک میکردن بیان جلو که... ای وای نشد حذف کنیم

سلام به همه فروم نویسای عزیز

عزیزان خودتون گول نزنید اگر جاسوسی بود مطمئن باشید همر از ما به راحتی نمیپروندید

شما در کل پلن حذف رو که داشتین فقط اومدین ی زوری بزنید و فردا دوجا قمپز در کنید که آره ما ی سرور رفتیم فلان و بیسار

اما آخرش طرف میگه خب کی صد کرد؟؟شما چی میگید جاسوس داشتن حذف کردیم:D:D

اولا نداریم دوما جاسوس از قدیم بوده شما باید مختون بکشه یا راش ندیدن یا پیداش کنید سوما بهانه واقعا مسخره ایه واسه حذف من باشم جای طرف کلی بهتون میخندم

در کل دوست دارم تا آخرش باشید ببینم چی میکنید اروده کشای nw حالا یبار دف شدن دیگه داستان درست کردن نداره باره دیگه پسورداتون رو عوض کنید

رسولم بگید موقع لانچتون گوشی رو آف کنه بنده خدارو الکی بی آبرو نکنید از همینجا به رسول میگم داش با همه کات کن اینا لیاقت تورو ندارن^^

پ ن: زدی درست جنبه خوردن هم داشته باش

پ ن: حاج رضا جینگولگ شاخ شکن کی بودی تو:) ما دوست داریم با ما به از این باش...

پ ن: امیدوارم بمونید رفتید هم فقط خواهشا از رشادت هاتون حرف نزنید جایی... بهتون میخندن بعد شنیدن آخر داستان

خدایی همر آخرین نرمالی که بازی کردم از اینا بزرگتر بود تازه 1 جا 20ک کاتا داشت فکر کنم یادته مجید نه؟

سلام و خسته نباشید

عزیزانی که مرتب پست میذارن از شاخ بازیه ی اکانت صحبت میکنن که ی حرکتی زده بار اول تو زندگیش

الانم خودش توش مونده که چیکار کنه تعریف میکنن بنظرم عزیزان شما برید یکم واسه اکانت خودتون تحلیل کنید دوتا گرزی بیشتر بیارید بالا

این همه فسفر نسوزونید واسه ی ساید دیگه ممنون میشم اگر فروم رو از این تکرار در بیارید و ی حرکت از ی پلیر رو اینقدر گنده نکنید ممنون میشم

قبلا گفتم بازم میگم

دهکده زده باید دید چه دستاوردی براش داره نه اینکه صرفا چون زده بیاید بگید وای کولاک کرده منتظرم چندین ک کاتا و چندین هزار گرزیشیم ما

ایشالا که همر شاخی بشه براش:)

سلام و خسته نباشید

آقا درسته اصلا این پروندن نیرو نبود و من اینو خسارت حساب نمیکنیم

باز بهتر از اینو رو میکنیم براتون بچسبید حسابی اون قضیه ...

کسی که هدفش خراب کردن بازیه
    موندگار نیست آخرش با ی دلیت اکانت و به بهانه دخالت ومولتی و هک سیستم و... خودشو خلاص میکنه

قبل رفتن سعی میکنیم خاطرات خوشی براتون ایجاد کنیم:)

دکتر شما جز اینکه خشتک خودت رو جر بدی یا به خشتک بقیه گیر بدی ! تخصص و فضایل دیگه ای هم داری یا نه !

طرف اومده یه ده زده صرفا تو جنوب شرق ! وضع اعصابت اینه بیاد 5 کی گرزی بکشه !! احتمالا میخوای بری در محلشون عربده کشی !!!

استاد لایکت رو دوست داشتم

آفرین باوا تحلیل گر ی دهکده زده وای وای چه کار خفنی قربونش برم:)

خوبه میگی طرف زده فردا اومد زد قدمش رو چشم میزنه ما هم یا دف میکنیم یا نه بحث اینه چیش به شما دوتا هنرمند.هنر شما چیه

حرف زدن؟طرف خودش زبون داره کار شاخی هم تا حالا نکرده فقط دهکده زده و کپ کرده که صفر نشه دف هم ریخته توش نمیدونم این خوشحالی که شما دارید انگار واندر صد کردین عزیز حداقل بذار خفت کنه بعد اینجور پرچم بگیر بالا هنر اینه بتونه با دهکده که گرفته حرکتی بزنه

فکر میکنی عصبیم؟شاید این دروغی که میگی راست باشه

لحن من واسه بچه ها شمال شهر اینجوره فوفولی که بهش بگی خشتک میگه توهین کردی دیگه مسلما اینجور پخ کنی میترسه

شما حرص خشتک رو نخور خشتک قسمتی از شلواره که خطاب بهتون گفتم سفت بچسبیدش

گفتم که شما این بحثا رو جمع کنی

عزیز من اسمتو میبینم کلا میگرخم خشتک جر میدم توپک جون

شما خشتک رو توهین قلمداد میکنی دیگه مشکل از کج فهمیته قربونت

پ ن:molla این اسم جدیدا کی هستن بهنام راس میگه دژکوب خیلیارو گنده کرده:)

پ ن: عزیز تو خودت چیکاره ای ....ره امپریال؟گویند پدر تو بود فاضل از فضل پدر تورا...

در جواب دوستان کار اکانت امپریال کار درستی نبوده

دو کلام بهتون میگم ضرر کاری رو که کرده میبینه به عینه

بعد شما هم دستت میاد که کی چقدر پتانسیل داره کسی که میاد جلو هوای پشت سرشم باید داشته باشه خوب دف جمع کن عزیز

خشتک اکانتاتون رو سفت بگیرید و از الان منابع بدید دف شارژ کنید

وسلام

در خوب بازی کردن شما شکی نیست و اینکه اگر عاقلانه فکر کنیم میشه اینقدر غارت کرد

اما در داشتن چند اکانت توسط شما شکی ندارم چون تیمتون رو میشناسم

اما خب باز اینجور جلو رفتن شما خیلی منطقی تر از سرورای آبکی اسپید و پلی کردن با بات و اسکریپت هست

و نشون میده تلاش کردین کارتون قابل تمجیده امیدوارم بازی زیبایی در ادامه سرور داشته باشیم

خوشحالم که این سرور هر روز داره جذاب تر میشه کلا حال میکنم سایدای روبرو قوی باشن

لایک داره سرور خدایی:thumbup:

والا یادمه تا روزای آخرش پروفایل نویسیش رو داشت رو اکانت

هرچند باز دم اون گرم مطمئنم بهانش برا رفتن بهتر بوده از بهانه شما چکار کنیم چکار نکنیم نیسان بزنیم تو دیوار بگیم کار امرداد بوده بریم آبرومون نره

حالا شما فکر کن من عصبی تو پسر خوب و آرومه بابایی بعدشم توان نداشتین 1 پلن اجرا کنین از روز اول تا آخر بازی قربونت فقط مثل الانت تو سرور 3ایکس

که کندو زدی سرور 1 هم کندو زدی و هیچ کاری نکردی بعدشم چون جرات همر بلند کردن نداشتی از ترس اینکه آبروت نره زدی رو حذف

مرد باشین صادقانه بگید اینارو بگید نمیتونستم پلن اجرا کنم جراتشو نداشتم نیاید 1 اکانت رو بهانه کنید واسه حذفتون

پ.ن:شما خودت اومدی خواستی بگی منم هستم الانم بفرما این همه پیام بازرگانی شمام یکیش

شما تا دیروز تو غار بودین حالا که همه رفتن اسپید بلبل زبان شدید کسکم... تو همون اسپید میومدی :دی با شما نبودم با همتونم همتون! هیچ وقت فکر نکنید تیم در پیتتون! به درد اسپید می خوره نرمال دیگه دورش گذشته یه سال می خوای بازی کنی بیا ۳ ماهشو مثه مرد وقت بزار اسپید بازی کن ببینم بازی بلدی یا نه!! روزی یه ده ازتون میپرونیم جوجه ماشینیا؛ چی فکر کردین تو خودتونو فکر کردین مثه تیمای بزرگین؟! اسمتون و که یکی دیگه انتخاب کرده تیمتون هیاتی جمع کردین یه مشت نوب مثه اون اشکان و اون بهنام که دوالای اکانتای زعوس بودن و کردین لیدر فک کردین خبریا جرعت دارین بیاین اسپید مغازه* باز کردین ...* کری هم میخونین زارت تیمی که با سامان بدبو ببنده از این که نره تو پاچش و بد سر درشو قهوه ای کرد !

آروم عزیزم آروم فدات اینقدر به خودت فشار نیار میترسم جا سردر اتحاد شلوارت رو قهوه ای کنی

معلومه از رقیبای آمرداد بودی رقیبای ماهم که همه خوردن کسی نبوده مارو بزنه از طرف دیگه اکانتت برزیله

تو ایرانم ی نقطه هست که مردمش عشق برزیلن و خودشون رو برزیلی میدونن و ما هم میدونیم

حالا همونی که از ما خورده رفته 3ایکس داره شاخ بازی در میاره

الان مجید این وسط چکاره است ؟

پ . ن : درست یاد پرسپولیسی ها افتادم که بعد از ۹ سال یه وزیر اومد که اونا رو قهرمان کنه چرا تا قبل دوره وزارت بابا سلطانی فر قهرمانی نداشتن :دی

من گفتم اکانت آخیلیوس

نگفتم مجید خالی فقط، اکانت آخیلیوس سردسته همین عزیزان شمال غرب بود تو سروری که روبرو ما بودن و ما 100 کردیم

اینام زیر دست مولتیا آخیل واسه ما لات شدن میان پست میذارن

درضمن نیومدم اینجا بحث فوتبالی کنم میگم وقتی ی سروری زورت نمیرسه میذاری رو حذف بهونه الکی نیار عزیز بگو زورم نرسید

خود همین عزیزان که نیسان نیسان میکنن پسورد فلوید اومد دستشون هرچی نیرو داشت زدن تو در و دیوار یکی از بهترین ها بود

بعد میان اینجا ننه من غریبم بازی در میارن برو عزیزم خودتو سیاکن کسی که صحبت از مرد بودن میکنه باید مثل مرد سر و بگیره بالا وایسه تا آخرش

نه چادر به سر فرار کنه بعد بگه من شاخم

پ.ن:در باب استقلال همین بس که بعد 4تا جام پشت سر هم باز هنوز حرف و ادعا دارن خو برید از لیگ هم انصراف بدید دیگه چرا اونجا دلیت اکانت نمیکنید:):D

واینکه شما که تیمت شاخه تو لیگ حقتم خوردن 40تا پنالتی برات گرفتن تو آسیا چرا از گروهت نمیای بالا این 30 سال اخیر تو که ادعات میشه تیمت تیمه

ازتون دعوت میکنم برید از افتخارات دوستانه شمال غرب بخونید

اولا که همه 1 سرور ندارن که تموم کرده باشن و نزده باشن رو حذف اگه دارن بگن ما بدونیم چون به یاد ندارم آخیلیوس سروری تمام کرده باشه

یا زدنش یا حذف کرده نمونش سروری که با مهدی عشقی کل کل کرد و کلی خرج کرد و آخرشم خورد اگه یادم باشه مهدی آخرشم چیفش کرد

الانم عزیزان میدونید چرا نمیان این حرفا بهانس همه میدونن تیم این عزیزان بدون مولتی هیچ پخی نیست

الان 3x چنتا کندو زدن دارن با چهار نفر خاله بازی میکنن بعدم میان اینجا به ما میگن لات کوچه خلوت ... بینم باوا اونموقع که جلومون بودی هم کپاتون رو میپروندیم توکه گنده لاتی جلومون رو بگرفتی ما که لات ندیدیم چند نفر چادری دیدیم که مثل بنی صدر از ترس چادر به سر فرار کردن

شما نیومدی هم نیا سابقت نشون میده بود و نبودت تاثیرچندانی نداره مثل شیپور ناتار اول بازی میمونی فقط میشه باهات بوق زد

پ.ن:حرفاشون رو که میبینم یاد این طرفدارا استقلال میفتم همه جوره باخته میگه وزیر سمت پرسپولیسه

ina male normal nistan

ina ro feghad 400ta mutli bede dasteshon ba chandin milion manba

bazam 1 hamer dorost o 1 acc dorost nemisazan

omid daram 4ta ghadimi khob biad onja yekam maghze bazishon az andaze zaboneshon bozorgtar bashe

درود برتو مارانلو

ایشالا هنوز هستی تو ....جون تر از این حرفایی:D^^

کمکم داره تعداد خوبا بیشتر میشه فقط این شمال 4تا بچه خوشکل کم داره^^^^

ایشالا اونام خودشون رو برسونن

baw inghad nagid cherchil nemigid sahebesh narahat mishe

^^

faghad omadam begam sharm konid haya konid kamtar multi bekeshid:D

ne mashala yejori migan ma pakim engar khodeshono ba maye dast shoi shostan

akhar man yeki az baro bache akhill o komatsu ya zeus ro 1 bazi ba kamtar az 50ta multi nadidam

chera inja edai bazi pak mikonid:D

hala on bala mibinam dig be dig mige root siah khandam migire bekhoda:D

dameton garim ke khodeton kodeton ro film kardin^^^^^^