Posts by A$HKAN

سلام بر ابولفضل امرداد

و اما در مورد سیم سکند!

اشکان سرلشکر قبلا به خود شخص من گفته سیم سکند اینسرت کردن قلق داره و هم خودش بلده انجامش بده هم محمد تارانتولا! و حتی توی دات کام هم انجام دادن!!!

به جای این همه سر و صدا و حرف های بی سرو ته برید از تیم دفکوردی خودتون بپرسید بهتون یاد بدن چطوری از این به قول شما باگ میشه استفاده کرد!!!! 🤦‍♂️

ای کاش به جای امرداد بودن ، ذره ای از لحاظ فکری و عقلی شبیه شباهت داشتی به بچه های امرداد.دوست من زمانی که شما ۴ موج در یک ثانیه ارسال کنی محال هست طبق قوانین تراوین بتونی توی اون ثانیه اینسرت کنی.اگر موج دیگه ای خودت، اضاف کنی یا دیگران ، حتی اگر در اون ثانیه باشه ، بین‌اتک ها نمیره و پشت اتک های شما میشینه.

به عبارت دیگه در صورت لند n اتک در یک ثانیه ، به ترتیب لانچ اتک‌ها مرتب میشوند و هر کی دیرتر لانچ بزنه ، پشت سایرین میشینه

حرف ت ۲ معنی داره

# یا کلا فکر نمیکنی و همینجوری پست میدی

# یا کلا به این مرحله از بازی نرسیدی و هفته ۲ ۳ بازی حذف کردی رفتی

خارج از این چیز دیگه ای نمیبینم من

ما وقتی خودمون میایم تو خاک SE ده میزنیم . حساب منابع و زحمت بیشترش رو هم کردیم . نیازی به حساب کتاب سود و ضرر ما نیست .چند تا کراپ انداختین که قابل برگشته .

مصطفی جان‌اومدی نسازی :)

قضیه سادست ، شما مسی رو بیار یه توپ اهنی بساز بده بهش بگو دروازه خالی گن کنه.منتهی یه اهنربا هم بزار کنارش که مطمین شی اگر حتی تونست تکونش بده و ضربشم تو چهارچوب بود ، اهنربا بکشه اونور توپو و حتما گل نشه.

حالا من نه کار به توپ اهنی دارم و نه مسی

وقتی تو زمین بازی اهنربا هست ، من نوعی بدونم یه چاره واسش پیدا میکنم مثلا اونورش یه اهنربا دیگه میزارم یا ...

اما اینکه ندونم‌ دیگه میشه وقت تلفی.قوانین سرور مبهمه.دیفالت من قوانین تراوین هست.اگر فرقی هست به عنوان پلیر حق دارم قوانین رو بدونم.اگرم قراره به تجربه بهم ثابت بشه که فبها.دوستان بشینن خودشون تجربه کنن دورهم.شخصا وقت انچنانی ندارم که صرف تلف کردن چیزای بی ربط کنم.

ضمنا یادم رفته بود اوج پلن شما ساخت مهاجر و گرزی بود : )))) اخه میدونی که مهاجر ساختن زیرساخت خیلی زیاد میخاد و خیلیم طول میکشه تا به تعداد مورد نظرت برسه

ببین مصطفی جان بیا کل کل رو بزار کنار.لب قضیه این‌بوده که یه باگ فنی و تابلو بوده ، پلن مارو خراب کرده ، به شما هم حال داده؟وگرنه هیچ‌ کاتایی لاست نمیخورد و اینسرتی هم نمیشد زد

اگر غیر از اینه لطفا برای همه بازش کن

موفق باشید

با سلام خدمت همه دوستان

دیروز یه تنه داشتم تو فروم چوب میکردم تو لونه زنبور که یه سری احساسی و جو گیر تو ش غ که سردمدار هستن ! هرچی دف و هیرو نزدیک منطقه حاکستری دارن بدن به امپریال که پلن شب گذشته

که دیستروی کپ سنتکام بود راحت و آزادنه و بدون ریسک انجام بشه

دیشب پلن #انتقام_سخت با زیبایی هر چه تمام اجرا شد.

• استارت تدارکات این پلن حدود 7 روز پیش با همکاری بی سابقه بچه های گل مجموعه امرداد <3 و پوش میلیونی بهنام انجام شد
    • پلن جوری طراحی شده بود که کاتا های ۲ اکانت پشت هم سوار بشوند و دهکده تا ساعت 8.45 از روی مپ محو شده باشه !
    • اسکات ساعت 2.40 دقیقه لند شد و لانچ ها همزمان شروع شد.ویو اول تیم گان هیرو مسیول پاکسازی بودند و هر ۴۵ دقیقه یکبار برنامه لند ۱ک سواره بود تا در صورت دفاع ، خرد خرد دفاع ها کشته بشه
    • لانچ کاتای اول بهنام شروع شد و ۴ موج به زیبایی تمام تخریب رو انجام داد
    • خط شکن ها مرتب و آنتایم میخوردند تا اینکه در موج بعدی کاتا ها که سیم سکند بودند ، اینسرت صورت گرفت !!!!
    • پلن ادامه پیدا کرد و مجددا اینسرت تکرار شد
    • و در نهایت همه بچه های آمرداد با چهره O_o روانه کار و زندگی و ... شدند

مسلما در بی عیب بودن پلن هیچ شکی نیست.در شطرنج اصطلاحی به نام زوگزوانگ داریم.به عبارت دیگه شما چندین حرکت تا مات شدن فاصله دارید و هیچ راهی برای فرار از شکست ندارید.دقیقا همین قضیه در اینجا هم صادق بود

دوستان گلمون در ایمپریال تیم هم که دیگه دیروز یه پاس گل به ما دادند :) دمتون گرم بابت حرکتتون خیلی خیلی موثر بود برای جذب دف پشت خاکستریتون و مولتی هاتون ( پسر خاله ، محمد ، قلی ، بازیکنان کم تجربه و هر چی شما بگنی ) و عملا بایکوت شد سنتکام

منتهی نکته مهم باگ بزرگ سرور و مطلع بودن تیم مقابل و استفاده مکرر از این باگ بود !!! چراکه قبلا اینسرت سیم سکند رو از این تیم خونده بودم اما به روی نوب بودنشون گذاشتیم ولی خب ظاهرا زرنگیشون بوده و ای کاش مثل من که پستی بابت دانسته هام از قوانین جدید گذاشتم ، این عزیزان هم همه رو مطلع کرده بودند !!!

نه مثل تایم پر شدن واحه از حیوون با افتخار بگن نمیگیم و فک کنن زرنگ محل هستن

مسلما مهمترین فاکتور باگدار بودن سرور هست !!!

اونم در مواقع حساسی مثل دیشب که کلا بازی رو لوث کرد

و خراب شدن زحمت تیمی که ۷ روز در تلاش برای پیاده سازی این پلن بود ! به نظرم خسارات وارد شده جبران ناپذیر هستند و در صورت عدم شفاف سازی راجب باگ های سرور مسلما ادامه دادن و تکرار همچین تیم ورک هایی که مشخص نیست تهش چی بشه ، منطقی و معقول نخواهد بود

موفق باشید

پ.ن : مورد داشتیم رفته تو فاز فیلم تلقین نولان .داداش واقعا سیم سکند هم میشه اینسرت زد.خواب نیسی بیداری : ))) یه ضربه نیاز داری تو :)))

پ.ن : تشکر ویژه از سربازان گمنام آمرداد :* کارتون ۲۰

پ.ن : حالا هم سنتکامو پوش کنین ، هم ایمپریال رو :)))) تازه شروعشه.نتیجه هم خودتون بشمارین.۵ تا اوانسم از طرف من بزارین روش

با سلام مجدد

یه سوال ازت دارم . چه تفکری پشت انتخاب وزارت خارجه بوده ؟

عزیز حقیقتا بهنام برای شما انتخاب نشده و از اونجایی که شما مولتی بازید (برخلاف عنوان تاپیک) ، پس ما هم با زیر و رو کش ها کاری نداریم و آبمون تو یه جوب نمیره.شما مولتی بازی دوست داشتین میرفتین سرور همساده نه اینجا واسه بقیه قلدر بازی در بیارین و از زور و بازو مولتیتون حرف بزنین.اگرچه اوج هنرتون رو توی زدن یه فیدر 6 کراپ و نهایت رید دهای اطراف نشون دادین !!!

به طور مثال کدوم منطقی ، نگرفتن کپ شمارو تایید میکنه؟

• منطقی که میگه اگر این نگیره یه مصری هست جاش کپ بگیره. (پلیر ضعیف ، پسرخاله ، همسایه ، همکار و هر چی شما بگین )
    • یه نکته دیگم هست که بحث نوب بودنه که دیگه منطق تو کار نیست :)

شما روی چه منطقی لیدر شمال غرب شدی رو ما هم نمیفهمیم ، اخه خیلی غیر دژکوبی اونجاست !!!
    بینام جان میدونی تو منو یاد کی میندازی؟امین ونوم :)

ضمنا بی نام جان سرور نرمال حداقل 230 روز هست گل من.مام یا اکثرا شیرازین یا شیرازی طور رفتار میکنن یا در حال تطبیق با نظام شیرازیا هستن

یادمه روزی 50 60 دیفالت ما چیف شد سرور قبل.منتهی همون سکوت ما جوری بود در بازه های مختلف (قبل کتیبه ، بعد کتیبه ، قبل نقشه و ... ) هر کی دنبال بهونه بود واسه فرار !!!

دوست من دقیقه 10 بازی گل بزنی دلیل به بردت نیست.بازی 90 دقیقست پس صبور باش و تا دقیقه 90 صبر کن.بازی 230 روزه.منم قول میدم که ما تا خود نامه اخر بازیو نبینیم بیخیال نمیشیم.از شمام قولی نمیخایم (چون راضی به اذیت شدنتون نیسیم) فقط هر جا دیدی سخت شد ، به همون وزارت خارجه ارتباط برقرار کنین ، آوازه آوانس هاش تو دنیا پیچیده :))) بلکه نیم نگاهی هم به شما کرد و امان نامه واستون صادر کرد

سپاس

پ.ن : نامیرا شما که حذف کردی ظاهرا.فک کنم زیادی اینجا واسه روحیه لطیف و نازکت خشن بود :)

پ.ن :‌ شمال غرب احیانا این اسم اکانت هاتون منکراتی نیست؟ماشالله به این همه فهم و شعور خانوادگی فردی که این قدر خلاقه تو انتخاب اسم اکانت

پ.ن :‌ اسم اون پلیر های این اکانت هارو لطفا معرفی کنید مام اشنا شیم یا شایدم اسم واسه مولتی کم اوردین :) کدومه ؟!!!!

با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز

جا داره اول تبریک یگم بابت حرکت مهیج تیم ایمپریکال منتهی جوجه رو اخر پاییز میشمارن.امروز با حرکت این عزیزان به فناوری صلح آمیز کاتا دست پیدا کردیم و کاتالیزوری برای شارج کاتای زودتر ما شدند ! انشالله جوری رفتار میشیم که میزبان خوبی واستون بوده باشیم :)

ضمنا اضافه می کنم که این ها همه از مزایای بازی بدون کپ هست ، کاش ما هم از اون مصری های قشنگ داشتیم تا با خیال اسوده بدون کپ بازی کنیم. 😂

همچنین تبریکی میگم به همه دوستان گلم در مجموعه آمرداد.به اون حدی جذاب هسیم که برنامه سرور اسپید ، دژکوب و ... تعطیل شد تا دوستان بیان رو به روی ما بازی کنن.خیلی خوشحالیم که بالاخره یه رقیب پیدا شد که اتوبوسی دفاع نکنه و فکر جذابیت باشه !

نکته آخر دوستان خطابم کل سرور هست حالا اینجا شمال غربیا سبب شدن که بگم ، خواهش میکنم اگر گزارشی قراره در فروم گذاشته بشه ، در صورتی که نتیجه واسه دو طرف مشخص هست کامل قرار بدین.مثلا حجم دفاع شما در لینک صبح برای ما مشخص بود ، برای شمال غربم مشخص بود ، این وسط جنوب غرب و شمال شرق نامحرم هستن فقط ؟

سپاس

پ.ن : ما صبح فیدر زدیم شمام ۳ ساعت زودتر ما فیدر زدید؟گذر زمان هم نشون میده فرق فیدر ما و فیدر شمارو

پ.ن : واحه ها که حیوون کم میاد توشون.مرسی که تارگت ساختین واسه لول اپ کردن هیرو

پ.ن : احسان واندر عزیز قول میدم این حرفتو همین کف فروم پس میگیری یه زمانی.برو یه تحقیق از رقبای قبلی ما بکن

درود بر سرباز کوچک شمال شرق و سایر بزرگواران

آیدین جان حقیقت انتظار دیدن همچین پستی از شما نداشتم :) مسلما با توجه به شناخت کوتاهی که از شما داشتم ، عادت نداری تا روی صحبت ها ، نتیجه گیری هاتو انجام بدی.معمولا نتیجه گیری هات بر اساس داده ها و ارقامی بود که ارایه میدادی نه حرف و حدیث

• پس لطفا شما به این سوال من جواب بدین که آیا کمال همنشینی با شیرازی ها (مثلا سعید،حامد،محمد موزماهی یا ... ) در شما نیز اثر کرده؟

چون به نظر من با یه تحلیل و بررسی n اکانت اول هر ساید ، مسلما تمایلات یه تیم نسبت به گزینه الف یا ب شما با قطعیت به نسبت بالاتری مشخص میشه !!!

قبلا پست های اینچنینی تو همچین بازه زمانی زیاد میدیدیم که نگارندش شما بودی. شایدم نظافت شمال شرق این قدر تایم گرفته ازت که جاروتو نمیتونی بزاری پایین و به کارای دیگه برسی :D

4) اینجا کلا 4 تیم داریم برعکس سرور های حرفه ای که حتی شاید به ده ها تیم هم برسن! و سرور نوسان داره و ممکنه هر تیم چندین دفعه با گروه های مختلف درگیر بشه و حتی بعد از چند مدت هم با یکی از همون گروه ها ادغام بشه!

ابوالفضل جان درسته که الان ۴ ساید در وضعیت مطلوبی به سر میبرند اما بعید میدونم که این سرور قفط 4 تیم حضور داشته باشند !!! توی غرب تنها حداقل 5 تیم شرکت کردند واگرچه الان در راستای یه هدف مشترک در کنار هم شمشیر میزنند اما این نشون نمیده که صحبت شما درسته

1

اگرچه آشپزخونه ما بدون آشپز هست اما اشکال نداره.فعلا مام با آب دوغ خیارمون سیر میکنیم بچه هارو تا شما منوی سراشپزیتو حاضر کنی :))) و در ضمن تیرداد ج ش خاکش گیراست.نمیدونم چرا ولی همین که موارد معتعدد با این ربع اخت شدند ، میتونه حاکی از این باشه که شاید گذر زمانم عادت شمارو عوض کنه !!!

سپاس

پ.ن : دوستان بازار کتیبه خوابیده.لطفا کتیبه بخرید !!! خون تو اسلام حرومه پس با کتیبه حلال هیروتونو آپ کنین

پ.ن : النظافته من الایمان

پ.ن : ده ۴ مبارک.انشالله چرخش خوب بچرخه.کراپ اپ کنیم یا فیدر؟مساله این است

سلام مجدد

توی دور باطل گیر کردیم ولی من برای آخرین بار و روشن شدن قضیه بهتون توضیح میدم که ریپلای من به اون پست فقط به اون دلیل بود که عنوان کنم اون اکانت ها به هیچ عنوان روی بات بالا نیومده و حتی امکانش هم نبوده !

بعدشم من و شما که شوربختانه یا خوشبختانه با هم ارتباط مستقیمی نداشتیم و هیچوقت تو یه جبهه کنار هم نجنگیدیم ولی بچه هایی که با من بازی کردن میدونن اکانت ما (من و علی آنتیک - کلا هم دو نفریم) هیچوقت رو بات نیست و همیشه دستی بالا میاد ... جز همون سرور 1 راند 3 که حتی من و علی با هم بازی نکردیم ...

حتی زمان پلن ریختن ، تایم در آوردن و لانچ هم من سنتی کار می کنم ! باور نمیکنی ؟ از البرزی بپرس که پلن سرور 2 ایکس رو با هم اجرا کردیم ...

اینکه شما اومدی و داری تو سرور بدون بات بازی میکنی دلیل نمیشه سابقت پاک باشه یا همین الان هم پاکباز باشی ...

سارنگ یه لیوان اب سرد بنوش.حرض چیو میخوری.

من توی پستمم نگفتم اون اکانتی که توی جنوب باهاش ده زدین ، گفتم اون اکانتایی که توی شمال دارین.ضمنا شما اصرار داری توی سروری که توش بات آزاده اذیت خودت کنی ، مقصرش ما نیستیم :) به نظر من استفاده کردن از پتانسیل هایی که موجوده چیزی نیست که شما منتشو سر دیگران بزاری بلکه تعصب نا به جاست.

درسته تیمم هم بخشی از اسلامه ولی واسه وقتیه که آب قطعه نه اینکه کنار یه مخزن 22000 لیتری واستاده باشی !

اینکه شما اومدی و داری تو سرور بدون بات بازی میکنی دلیل نمیشه سابقت پاک باشه یا همین الان هم پاکباز باشی ...

شما که پاک باز بودی توی این مدت ۲ سالی که اسپیدترا باز شده بود میتونسی خواسته مشابه بدی و مدیریت رو به سمت همچین سروری هول بدی تا بلکه در کنار سنتی بازا لذت بیشتری از بازی ببری.فکر نکنم کسی توی این ۲ سال دیده باشه اسپیدترا تصمیم به برگزاری همچین سروری داشته باشه و حتی بعضیا از محال بودن این امکان به دلیل عدم استقبال و بازده مالی صحبت میکردند.

ضمنا دوست دوست عزیزم امروز ۲۴ شهریوره سال 1399 هست.اگر تاریخ سیستمت مشکل داره اپدیتش کن.ما توی حال زندگی میکنیم نه گذشته :)اگر میخای راجب پاکبازی صحبت کنی به نظرم به دامین سروری که من توش دارم بازی میکنم و خودت داری بازی میکنی یه دقت کن :)

حرابن یزد ریاحی به بهونه آب دادن به اسبش جاشو عوض کرد.تو هم به نظرم بهونت واسه عوض کردن جات جوره :) تعلل پس چرا؟!!! بازجو روزگار وصل خویش

بعدش هم پلنی که ما روی واندرمون راند 3 تجربه کردیم چه شباهتی با پلن سرور 2 ایکس داشت ؟ وقتی توی جزئیاتی چیزی نیستی سعی کن نظر ندی چون مفهوم کلمه اندک رو تغییر میدی عزیز ... برای سرور 1 راند 3 هم حرف خیلی زیاده (چه داخل ، چه خارج) که من بعد از تموم شدن اون سرور دفنش کردم و رفت (بنا به دلایلی) !

پلنی هم که ما 2 ایکس اجرا کردیم نه از لحاظ ابزار ، نه از لحاظ گستردگی ، نه از لحاظ نتیجه هیچ شباهتی به جنگ نیابتی شما نداشت فدات شم ... اصرارت به بازکردن بحث سرور 1 راند 3 رو درک میکنم ولی سعی کن تمرکزتو بزاری رو همین سرور چون از اون سرور واست نون و آبی در نمیاد. بردتون هم دوباره مبارک.

بله صد البته نتیجه پلن ما با پلن شما تفاوتش زمین تا آسمون بود :) و تعداد دفعات تکرارش.ما زیر چشم میزدیم واندرتونو ولی فک کنم شما زیر راز بود واندری که زدین :D

و صد ها تفاوت دیگه که خارج از موضوع تاپیکه.باز اگر علاقه مند به ادامه صحبت بودی خبرم کن پیگیر بهنام میشم گروهو بزنه راجبشون بیشتر صحبت کنیم

شب و روزتون خوش

پ.ن : مصداق بارز جمله " اگه میتونسین میکردین " :)

بوم بوم
    در یک پلن از قبل طراحی شده دیفالت اکانت Watch and Learn تخریب شد.جا داره تقدیر و تشکر کنم از کلنگ به دستان و منجنیق هایی که در این پلن شرکت داشتند

ضمنا وسط کل کل هاتون خواستم یاددآور این نکته بشم که قیمت کتیبه ها اومده پایین.یه بزرگواری زحمت بکشه یه دستی به سر روی بازار بکشه.کتیبه واسه فروش داریم نیم ساعت دیگه و واسه تعدیل گندم چشممون به شما بزرگواران هست :)

مورد دومی که میخاسم راجبش بحث کنم که البته شاید زمانش گذشته باشه ، پلن لاک کردن بود که البرز عزیز مفصل راجبش صحبت کرد.

سارنگ عزیزم اولا هیچ پلن خوبی سوخته نمیشه هیچ وقت.پلن خوب در وقت مناسبش همیشه جوابگو هست و همونجور که تیرداد اشاره کرد این پلن بار اول نبود که پیاده میشد.همونطور که شما پلنی که روی واندرتون سرور 1 راند ۳ تجربه کردی رو در سرور ۲ ایکس با اندکی تغییر پیاده کردی !

ضمنا من فراموش کرده بودم در سرور اسپید شما درگیر بررسی انباراتون و تعدیل به موقع ، رید زدن مرتب ، ساختمون اپ کردن و امثالهم هستند و اضافه شدن بار اون پلن به کاراتون خیلی بازیو واستون سخت کرد.خسته نباشی دلاور ! خداقوت پهلوان ! شما اهل خطه شمال کشوری و میدونی فرنگی و آزاد دو رشته جدا از همن و قابل قیاس نیستن ;)

امید تیتان (تایتان) عزیز من تعجب هستم که شما ادعا میکنی قبلا جلوی آمرداد بازی کردی اما صحبت هات به روز نیست.اگر خاطرت باشه سرور 1 راند ۴ تیم ما از روز 60 با شمال شرق درگیر شد.این درگیری ها چیزی بالغ بر بیش از 10 پلن گسترده از دو طرف روی هم بود و تا روز 97 هم ادامه داشت.من سوالی ازت قبلا پرسیدم ولی جوابی نشنیدم.

شما سرور 1 راند ۴ اطلاعاتت سوختست اما راجب راند ۳ خیلی دقیق و با جزییات اطلاعات میدی :)

بر خلاف دوستان من فکر میکنم شما یکی از رنده شده های سرور 1 راند ۳ هسی :) خیلی ممنونت میشم شهامت اینو به خرج بدی حداقل اسم اکانتت رو اون سرور رو به ما بگی که ما بدونیم با کدوم عزیز داریم صحبت میکنیم

موفق باشید

پ.ن:این جمله اگه میتونسین ، میکردین ادبیات خیلی جالبی نیست.امیدوارم با این عبارات بچگانه بذر بدبینی رو توی ذهن های هم نکاریم و پرورشش ندیم !

پ.ن:این قدر بوم بوم نکنید :) سر و صداهاتون اذیت کرده ملت رو و نمیزارین بخوابن !

با سلام خدمت همه خوانندگان این تاپیک

با توجه به تصمیمات اخیر تیم در باب تقسیم کردن و محول کردن وظایف ، لازم دونستیم تا یک بیانیه در این باب داشته باشیم تا سایر دوستان نیز مطلع شوند

من بعد بهنام از اکانت Viana کما فی السابق مسیول سیاست خارجه تیم آمرداد میباشد.

آرمین هم از اکانت Watch and Learn نیز به عنوان سخنگوی تیم آمرداد در فروم فعالیت میکند.

سپاس

ممنون بابت این پست دقیقت.خوبه باز چن تا حدود زدی و عدم قطعیت هاتو قرار دادی اما در ادامه یه جوری با قطعیت صحبت کردی که خود منم شک انداختی

آقا امروز ما یه دوری تو اتحادها زدیم یه نکته توجهمون رو جلب کرد! تو 2تا اتحاد اصلی تیم پاک باز و دور از مولتی بازی آمرداد از حدود 114 تا اکانت 40 تاش نژاد مصریان هست!یعنی بیشتر از یکسوم!!! مصریهایی که تو بقیه اتحادهای این مجموعه و یا خارج اتحادها هستن بماند!!!! بعد روی اکانتهای خوب و رانک بالای این تیم یه نگاه انداختیم البته نه بطور حساس و فقط بصورت گذری!!! مثال اکانت boomb توی 20 در 20 کپش چندتا آکانت کپ زدن!! که تقریبا نصف بیشترشون نژاد مصری هستن! برای اکانتی که نژادش توتن هست و سبک بازیش هجومی!! گرفتن 15کراپی توسط اکانتهای دیگه در محدوده 20 در 20 کپش سوال برانگیز بود برام!!

از دوستان تحلیل گر و کف خواب فروم تقاضا دارم همونطوری که 3تا ساید ش غ و ش ش و ج غ رو تحلیل و بررسی میکنید یه توضیح در مورد فوق الذکر بدین ما هم بلد بشیم یوقت فکر نکنیم قراره اون کپها پوش بدن کسی رو!!

به دنیای جدید خوش آمدید

به نظرم شما قبل انالیز عینکتونو میزدین و هنگام شمارش به اسامی این اکانت ها دقت میکردین شاید نتیجه دیگه ای میگرفتین.چون الان لیدر اتحادو مولتی تشخیص دادین :) البته شایدم شما زیادی چشمتو باز کردی و فشار اوردی به خودت.یه کم مراعات کن عزیزم.همون حالت عادی با عینک مناسب هم نتیجه میشه گرفت :)))

به نظر من نکته مهم اینه که با این همه استعداد توی یافتن وضعیت اکانت ها ، مسلما نباید تیم لیدری اس دبلیو شمارو نادیده بگیرن و به نظرم با وجود شما قطعا دیگه شاهد پدیده هایی مثل G-shark نخواهیم بود ;) فقط یه نگاه

اگرچه بازم حق رو به شما میدیم طبق قانون همیشگی فروم

'' آمرداد همیشه مقصره حتی اگر خلافش ثابت بشه ''

یعنی من الان بگم فروم بگم شیراز 12.13 شب هست طبق این قانون غلطه و روز هست

موفق و پیروز باشید

پ.ن : آقا رضا و حمزه و علی و شهریارخان و عرفان و حامدطوطی مولتی کی بودین شما !!!

پ.ن : یادی کنیم از اندی خواننده اهنگ فقط یه نگاه

پ.ن : به به میبینم که جمع لشکر عثمانی هم جمعه.بقیرم صدا کنین دعوا دست جمعیش میچسبه :evil:

با سلام خدمت همه عزیزان

از اونجایی که من یه مقدار وسواس فکری دارم معمولا برای شروع هر کاری راجب شرایط انجام اون کار تحقیق و بررسی میکنم که اصلا ببینم اون کار ارزش اینو داره واسش هزینه (چه زمانی چه مالی) بکنم یا خیر.علی الخصوص وقتی قراره از سایر رفقامم دعوت کنم که همراهم باشن چرا که اونا به دعوت میان و هر کم و زیادی بشه تقصیر میزبانی هست که مهمون دعوت کرده :)))) اگرچه لطف و بزرگمنشی دوستان بیشتر از این حرفاست

دقیقا همین روند در همین سرور هم تکرار شد و نتایجی که من تا الان در ذهنم هست به صورت زیر هست :

1. این سرور تخم ریزی واحه ها به صورت رندم نیست.هر 3 ساعت یه بار تخم ریزی میکنن منتهی در صورتی که در این بازه زمانی هیچ غارتی به روی ابادی لند نشه.اگرچه اگر هم تخمریزی بعد ۳ ساعت بشه ، رقم ها وحشتناک نیست.
    2. ناتار ها در این سرور همونطور که قبلا گفتم شیرده هستند منتهی یک زمان کوتاه در ابتدای سرور نیاز دارن تا فربه بشوند
    3. ناتار ها تقریبا ساخت و ساز کمی دارند در صورتی که مرتب زیر رید باشند و عملا نمیتونند خودشونو ارتقا بدن (چه منابعی چه مخفیگاهی و اقامتگاهی و ...)
    4. یک قانون در این ساید وجود داره که شما نمیتونی ناتار های یه سایدو از بین ببری.در صورتی که کاتاش کنی اون ساید بی ناتار نمیشه و بسته به روز سرور یه ناتار در همون نزدیکی ناتار قبلی رشد میکنه.
    5. در قسمت بازار اثرهنری در انحصار سایت هست.قهرمان شما هیچ وقت در ماجراجویی هاش به اثرهنری برخورد نمیکنه و فقط توسط اسمشو نبر پخش میشه.ضمنا محدودیت روزانه ۱ اثر در این سایت معنی نداره که خب باعث میشه که رقابت سنگینی واسه خریدش صورت بگیره
    6. خرید و فروش کتیبه و اکانت و ... ممنوعه.در صورت رخ دادن اسمشو نبر اکانت هایی که کتیبه روشون رفته بن فوراور و اکانت کتیبه دار رو حذف میکنه و کتیبه رو دوباره توسط ناتار ریلیس میکنه.خرید و فروش اکانت هم به طریق دیگه مجازات میشه :) و خلاصه اسمشو نبر تو این قضایا زیر بار خجالت کسی نمیمونه
    7. یک پتانسیل جدید به نام انتقال طلا این سایت داره که در نوع خودش جالبه و مشابهش رو من ندیدم جای دیگه که در قسمت لینک ها میتونین مشاهدش کنین و به دوستاتون طلا انتقال بدین
    8. دیدن تلفات به هر نحوی در قسمت گزارش ها باعث میشه که شما دقیقا مطلع باشید از حتی تعداد لاست هاتون و خدایی نکرده فردا اسمشو نبر رو به اینکه نیروهاتونو اجی مجی کرده متهم نکنین
    9. تعداد 15 کراپی های این سرور از سرور های معمولی دات کام بیشتره (چیزی حدود 2 برابر) اگرچه این تعداد بیشتر عملا وقتی توی عمل بری و بررسی کنی با توجه به واحه مشترک ها متوجه میشی که تقریبا فرق انچنانی نداره و ظاهرا فقط تعداد بیشتر هست

پست رو هول هولی و عجله ای گذاشتم و تا اینجا چیز دیگه ای به ذهنم نرسید که بخام اضاف کنم.اگر بازم چیزی یادم اومد حتما باهاتون به اشتراک میزارم

موفق باشید

پ.ن : ایرج جان من فقط دوست داشتم در صورتی که وقتت خالی هست اولا از بازی لذت ببری و در کنارش هم ماها از بودن در کنار شما لذت ببریم.وگرنه اینکه شما هر ربعی باشی و لذت بازیو ببری واسه من کافیه چون میخام دوستم حداکثر لذت از وقت و هزینه ای که میکنه رو ببره.شمال شرق ، جنوب شرق ، جنوب غرب ، شمال غرب فرقی ندارن.شما جات اینجاست <3

با سلام مجدد خدمت همه خوانندگان گرامی

از اونجایی که از اس دبلیو فی البداهه یکی از اعضای تیم لیدری تصمیم به رجیستر در این ربع گرفت و هنوز هم هیچ واکنشی از اس دبلیو صورت نگرفته (جز شوخی و مغالطه ) ، ما هم این حرکت رو تکروی دوم از سوی جنوب غرب قلمداد کردیم.

• راجب پلن اگرچه شاخ غولی هم شکسته نشده ولی کاتای تیم گان هیرو هم جوری نبوده که بشه به سادگی ازش گذشت.اینکه در طول 12 ساعت کارگاه 10 و دارالفنون 15 بشه و استارت کاتا به مدت ۱ روز نان استاپ شروع بشه فک نکنم کار ساده ای باشه.تیم ورک بالا پروسه رو به شدت سریع کرده و در عرض 4 ساعت و ۲ رفت و برگشت ده کاتا شده.هر کس دیگه ای اگر داخل ساید دیگه ای همچین دهی داشت در بازه زمانی چهارساعته و 3 صبح خیلی کاری از دستش بر نمیامد.تعجبم این ادعاهارو میکنین که ۳ نصف شب پتانسیل بیدار کردن 120 عضوتون و ارسال ام ام دفاعی داشتید !!!! احیانا هیچ کی هم هیروش توی کپش نیست ، دیفالتم دفاع سواره ساختن و در عرض 4 ساعت میتونن دف برسونن

نکته دیگه این بود که الان من اتحاد ناصر عزیز رو نگاه کردم دکتر نوید گل رو توش دیدم.دلیلش رو کاری ندارم.اما اتحاد ناصر عزیز اتحاد عضوگیری نیست.به عبارت دیگه افرادی که عضو این اتحاد میشن یا نورچشمی هستند ، یا اشنا که میخان در کنار ناصر شمشیر بزنن.ناصر هم که ماشالله حس ششم قویه سریع جاسوس رو از غیر جاسوس تشخیص میده درسته اقا ناصر؟

اکانت فوق الذکر بازه زمانی خاصی در اتحاد ناصر بوده.سپس به اتحاد ویوا اس دبلیو منتقل شده و در نهایت هم که این داستان ها.نکته خیلی سادست.بازترش میکنم متوجهش شین

دوست عزیز تیم لیدری در مقابل تک تک اعضای اتحاد هاش مسیوله.هر گونه تخطی باعث میشه کل مجموعه زیر سوال بره چرا که اون فرد مورد تایید اون مجموعه قرار گرفته و وارد اتحاد شده.وقتی ۲ ساید هستند و از یه ساید همری روی دیگری بلند میشه ایا شما به ساید دوستت میگی من نبودم دستم بود تقصیر استینم بود؟ ، فک نکنم چیزی باشه که رضایت ساید رو جلب کنه.از صحبت های شما من فقط ۲ برداشت دارم

1. عضوگیری در جنوب غرب هر دم بیل هست که باز هم مقصر اصلی تیم لیدری هست که هر بچه ای رو زیر پرچمش میاره تا با ابرو و اسم سایر عزیزان بازی کنه
    2. این عضو بنا به مقاصد خاصی قصد های شومی داشته که با یه حرکت ناپلیونی کیش مات شده و دیوار حاشا هم که بلنده خداروشکر :)

اگرچه طبق قانون همیشگی ، آمرداد مقصره :) تقصیر امرداد بوده این اکانت

1. یه بار رفته پیش ناصر
    2. بعد رفته تو شاخه اصلی جنوب غرب
    3. بعد اومده اس ای ده زده
    4. بعدم کاتا شده

بنده هیچ سایدی را محکوم نمیکنم و اتفاقا میگم، این یه پلییر تازه کار بوده که این اشتباه رو. کرده

(نگاه خوشبینانه)

ولی بد بینانه نگاه کنیم

به نظر شخص بنده کاملا مشخصه چراغ خاموش بودن اس دبل و بازی آرام و بدون حاشیه

قانون جدیدی هم به قوانین این سرورمون اضاف میشه.اس دبلیو هیچ وقت مقصر نیست حتی اگر خلافش ثابت بشه :D

نمیدونم چرا ناخوداگاه یاد محکومین دادگاه علت یابی حادثه چرنوبیل افتادم ;)۳ نفر درحالی که فاجعه عمیق تر از این حرفا بود.مدیونین اگر فکر کنین به جز خطای انسانی ، خطای فنی در نقص طراحی راکتور یکی از ۲ علل اصلی فاجعه بوده.

موفق باشید

پ.ن : پرهام عزیز شما ثابت شده ای منتهی یادم نمیاد موقع اینجور حرکتا طلبکار باشه یه ربع :) مخصوصا وقتی که بی تقصیره

همونطور که از پست سعید متوجه شدیم، دیشب آمرداد در دفاع از تمامیت ارضی خودش اقدام به تخریب دهکده اکانت جی-شارک در سرزمین متروکه‎ کرد.

نکته ای که در خور اهمیت بود ، سکوت تیم لیدری جنوب غرب در بابت این دهکده با توجه به عملکرد خوبشون در ده ۲ زدن این شبه رو برای آمرداد ایجاد کرده که این دهکده با هماهنگی تیم لیدری این ربع بنا شده بود‌.حقیقتا دوستانی در جنوب غرب دارم که جنوب شرق فقط یوزر بخان رمز بهشون میدم لاگین کنن چه برسه خواستن ۱۵ کراپی !!! اگرچه هنوز امید دارم به اینکه دوستانم متوجه بچه بازی این اکانت نشده بودند و اخیرا موضوع رو فهمیدند.

لازم به ذکره ارسال ناهماهنگی مهاجر یکی از پلیرهای مارو چندین روز عقب انداخت.توی ساید ما رسم نیست از کسایی که مهاجر بدون هماهنگی میفرستن تقدیر و تشکر کنیم و گل و شیرینی بهشون تقدیم کنیم علی الخصوص اگر نقاب به صورت زده باشه و ناشناس باشه

از طرفی مام نیامدیم سیمز سیتی بازی کنیم.همه آزادن توی ارسال مهاجرشون به هر نقطه دلخواهی که مد نظر داشته باشند.فقط از همه عزیزان و سروران خواهش ، پیشنهاد ، تمنا ، عجز و ... (هر چی اسمشو میخاین بزارین) میکنم قبل از شروع هر حرکت و بازی ای تمام جوانبش رو بسنجید.چرا که شاید شروع اون بازی در دست شما باشد اما مطمین باشین پایانش دیگه دست شما نیست ! همیشه پیشگیری بهتر و ساده تر از درمانه !!! بعضی وقتا درمان نشدنی میشه و دیگه اونوقت در برابر ناراحتی شما من فقط میتونم این پستم رو نقل قول کنم تا یاداور بشم شروع کننده کی بوده و لاغیر ...

به قول امام راحل :

طوری نکنید طوری بشود که مردم فکر کنند طوری شده است.

ضمنا رفاقت با رقابت دو کلمه هم وزن هست که معنای متفاوتی دارند.دوستان یه وقت کل کل های فروم و رقابت درون بازی سوتفاهمی توی رفاقت های قدیممون پیش نیاره چرا که تنها چیزی که آمرداد هست رفاقته وگرنه رقابت مرداد هست ;)

عزیزانی هم که سعادت دوستی نداشتیم در جریان باشند توی رقابت نمیتونیم قربون صدقه هم بریم : )))) پس راجب اون روی سکه که هنوز ندیدین قضاوت نکنین !!!

سپاس

پ.ن :‌ دوستان من به شخصه وقتی این تاپیک رو باز میکنم هدفم خواندن مطالب پیرامون سروره.تاپیک های دیگه مرتبط با اموزش و نقد نژاد ها و ساختمون ها وجود داره.هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد.

پ.ن : ما حصل این پلن تقدیم به همه دوستانی که به این پویش لبیک گفتند !

پ.ن : هر روز نوشابه نخورید تا دیابت نگیرید :) خوردی دیابت گرفتی بعدا نیای بگی تقصیر امرداد شد من دیابت گرفتم.

سلام خدمت همه خوانندگان عزیز

یادش بخیر.چقدر زود میگذره.اشکان ستاری بودم 21 ساله شیراز.الان شدم اشکان ستاری 23 ساله شیراز 8oمیبنی چقدر زود عمر میگذره ایرج؟

دوست عزیزی که متاسفانه نمی شناسمت (ببخش که خاطرم نمیاد)، ازت ممنونم که صادقانه حرف هات رو زدی در فروم..

ایرج این دوستمون اتفاقا از اون قو های ۲ اتیشه و جنگو هم هست.خواسم خودش بیاد اسمشو بهت بگه اما اگر خواسی پی وی معرفیش کنم بهت.از تو بعید بود از استایل پستش نشناسیش :))))

ایرج عزیز از اشنایی با آمرداد (خوشبختانه یا بدبختانه) باید متوجه یه نکته مهم شده باشی.و اونم اینه آمردادیون اگر حرفی بزنن پاش وا میستن.متاسفانه باید بگم شناخت شما از آمرداد در اون برهه ابتدایی سرور کاملا غلط بوده و با گذر زمان این برداشت اشتباه تیم شما مشخص شد.چراکه اپشن های زیادی برای بازی در این ۱ سال بوده اما بچه های ما جز در کام و حالا هم در این سرور انتی بات ، در سایر سرور ها که حتی مولتی بازی خیلی خیلی راحتتره اصلا بازی نکردند.شبی که ما جلسه داشتیم که فک کنم شما نصفه حضور داشتی یا نداشتی (باید مراجعه کنم به ارشیو :) در صورت لزوم البته ) صحبتی مبنی بر بازی کردن تو همچین سروری کردیم و حالا هم الوعده وفا :) فقط جایی نگین آمرداد به قول هاش عمل نکرد.

مطمینا اگر قبل همون سرور 1 هم ما با شما اشنا شده بودیم ، چه بسا سرور ۱ هم رنگ و بوی متفاوت تری به خودش گرفته بود.حضور شما مثل این بود که وسط دیوارچینی میخاسین اسکلت ساختمون رو عوض کنین !!! ضمنا همین که ما از امربات راند ۴ شدیم امرداد پر مدعا و با توپ پر نشون میده کلی پیشرفت کردیم :D

اگر از سوانزم میبینی کسی هست که دوست داره پیش شما باشه ، من شخصا جلوشو نمیگیرم چون دوست دارم هر فردی تو سایدی که بازی میکنه ۱۰۰٪ لذت ببره و در اینده با خاطرات خوب اون سرور ، از اون سرور یاد کنه نه با ناراحتی یا پشیمانی !!! شما اگر مشکلتون با امرداد مسایل دیگه یا شخصی هست رو دیگه من اطلاع ندارم.اگرچه در صورت اطلاع اینو از خودمون میبینم که هموناهم حل کنم.اخه ما حلالیم و نه مشکلات :)

سپاس

پ.ن : خیلی از بچه های سوانز توی اس ای نیامدن.شما اگر میخای یارکشی کنی توی غرب هم بچه هاتون هستن.صرفا جهت اطلاع رسانی بود :)

پ.ن : ضمنا این راند قبل از تهمت زدن و خرد کردن یه نفر حتما اطلاعات لازم رو کسب کنین نمونش مرتضی عزیز.بازی کردن با آبرو و اعتبار دیگران کاریست بس ناشایست

پ.ن : شما دوستای خوب ما هستید ما سخن روزای دوستیمون رو توی روزای رقابت نمیگیم البته هنوز رقیب نشدیم شما دوست مایید ولی فک نکنم شما مارو دوست خودتون بدونید !

سلام بر دوست عزیز موسیقی دوست :)

به نظر من اینکه نگارننده این پست ها چه عزیزی هست خیلی سخت نیست :) من خودم حقیقت دیروز نبودم و شب وقتی امیر بهم حکایت اسم اسلیم شیدی رو گفت تا تهش رو رفتم. (مرسی امیر <3 )

ارادت و لطف یه چیز یک طرفه نیست و ارادت من به همه دوستانی که یه بازه ولو کوتاه در کنار هم بازی کردیم در جریان است ! منتهی تعجبم نبود وقت و حس بازی چجور شمارو به ساید همسایه و نه ساید خودتون کشوند به هر حال سلام منو به سایر دوستان علی الخصوص احسان عزیز برسون ! من شخصا اگر سرور قبل بد گذشت و چیز منفی داشت خوشحال میشم به عنوان پیشنهادات و انتقادات به ما بگی

دوست عزیزم هر موقعی شما میتونی دست بندازی گردن هر گردنی که دیدی : ) فقط سعی کن خیلی جوگیر نشی دو دستی بپرسی بغل اون گردن و یه دستت رو غلاف شمشیرت باشه همیشه.یه نصیحت دوستانه از اشکان به ابولفضل امرداد بود

یه پیشنهادی هم دارم خدمت خوانندگانی که هنوز استخارشون خوب نیامده :) به نظرم تعلل نکنن زودتر رجیستر رو بزنین.در بدترین حالت با لینک دعوت میاین یه خیرتون به یه نفر میرسه.بعد ۲ هفتم حال نکردین بزنین رو حذف.والا ^^

سپاس

پ.ن : موسیقی دوست ، فروم نویس ، تیم لیدری ، دوست قدیمی ایدین ، پلیرباحال و مشتی.مشخصه نیس هنوز؟

پ.ن : المان،برزیل،اسپانیا،ایتالیا،منتخب جهان، مساله این است :)

پ.ن : کمیل عزیزم یه پستم اینور بزار خیلی تبعیض داری قایل میشی برای ماشین ها !!! ^^

سلام دوست عزیز

می شه داداش

دو تا راه داره یا باید پا بزنی

یا1 میلیون رو کلاخود بزنی بالاخره هزینه داره هر چیزی:D

بزرگوار 1 میلیون چی روی کلاهخود بزنی؟

اگر منظورتون 1 میلیون ریال هست ، این مقدار توی اسپیدترا تقریبا میشه 2500 طلا معادل 250 کیلو نقره

تا اینجای کار اونجور که شاهدش بودم کلاه خودا به قیمت زیر فروش رفتن

دو کلاهخودم به قیمت 490 و 120ک فروش رفتن که توی لیست من نبودن متاسفانه.یکی دیگه هم به زودی فروش میره

شما با 1 میلیون ریالت اگر یه مقدار هوشمندانه عمل کنی 4 کلاه گلادیاتور میتونی بگیری : )))

باز اگر شما منظور دیگه ای دارید خوشحال میشم شفاف تر بهمون بگید که واحد اون ۱ میلیون شمارو متوجه بشیم و دوستمونو در رسوندن به جواب سوالش درست راهنمایی کنی !

موفق باشید

پ.ن : از ریال پایین تر هم داریم؟

سلام خدمت همه خوانندگان گرام

این چند روز حقیقت بحث هارو که میخوندم جا میخوردم.یه جورایی حس میکردم یا سرورو اشتباهی اومدم ، یا خیلی عقب هستم ولی تاریخ سرورو که نگاه میکردم و روز سرور رو نگاه میکردم ، میدیم نه جای درستیم :)

به نظر من بعضی صحبت ها اگر حتی جاشم توی فروم باشه ، حداقل مطمینم که الان زمان مناسبش نیست

چرا؟

• الان هنوز تو حمایتیم و هیچ تروپی رو کسی نمیشه کشید
    • هیچ کسی هنوز ده جدید نزده که بخاد زیرساخت نیروسازی بزنه
    • هیچ کس زیرساخت همرسازیشو نداره
    • از همه مهم تر عیار هیچ سایدی هنوز مشخص نشده !!!

پس به نظرم صبور باشیم ، عجله نکنیم و بزاریم به وقتش راجب مسایلی مثل شمشیرکشیدن رو هم یا دست دور گردن انداختن هم صحبت کنیم.چون الان نه شمشیری هست که بخاین بکشین و نه گردنی که دست بندازین

صحبت جنوب شرقم یه چیز کاملا عادی بود.تعجبم چجوری بسط داده شد و داستان بافی های اونجوری ازش انجام شد.آمردادم مثل همه ، پیگیر وضعیت اکانت ها و منظم کردن سایدش بوده.کاری که شمال شرق بابت پیگیری اکانت enigma و حضور ۱ ساعتش توی اتحاد آمرداد کرد ، جنوب شرقم مشابهشو انجام داد.اونجا علت جایزه اتحاد بوده ، اینجا علت چیز دیگه بوده.دونستن همین و شفاف سازیشم برا ما کافی بود.

بگذریم از این بحث.بریم سراغ یه بحث عجیب تر :)

حراجی رو سر میزدم قیمتا عجیب فضایی بود.یعنی یه جوری بود با این قیمت قفس واقعی میشه خرید چه برسه به قفس مجازی

واقعا خوش به حال کسی که فروشنده این قفسا و سایر اجناسبوده.البته خودمم بی نصیب نموندم : )))))

علی ای و حال یه مقدار رعایت حال همه رو کنین.کم بخرین همیشه بخرین.

موفق باشید

پ.ن : امرداد نقد میگیره نقدم میده :) نسیه معنی نداره واسه ما.

SW خودم نامه زدم ( دعوت داده شد ولی اشتباهی نامه زده بودم و علت وجه مشترک اکانت IMMORTAL از SW و اکانت ™I M P E R I A L از NW ) که سریع نامه زدم و معذرت خواستم در کل دنبال دوست و آشنا بودم تا ببینم با کدوم اتحاد بازی کنم .

این نکته را خاطر نشان کنم که از زمان IR کلا با اتحاد تری دات بودم و سایت دژکوب هم NW بازی می کردم و به همین علت بدون هیچ هماهنگی قبلی یا سیاست قبلی با سایدی که همیشه بازی می کردم نامه نگاری کردم و بعد از اینکه خیالشون راحت شد ( لب مرز بودن اکانت ) دعوت داده شد و امید خدا اکانت خوبی تحویل ساید بدم

اگر امکان داره یه مقدار شفاف تر برای من از داستان مهاجرتتون و اکسپت شدن اپلایتون در اکسفود سی او بی بگید.

1. شما اس ای رجیستر میکنین اوک و میوفتین نقطه 0 جنوبی بازی و شما بین دو مرز جنوب شرق و جنوب غرب گیر میوفتی !!!
    2. اشتباها از اس دبلیو برای شما دعوتنامه میاد (علت وجه اشتراک ۲ اکانت)
    3. بدون هیچ هماهنگی قبلی با ان دبلیو نامه نگاری میکنید و تصمیم میگیرین به ان دبلیو برین (علت خیالشون راحت از مختصات اکانت شما)

این وسط دقیقا مختصات اکانت شما که دقیقا 0 -46 جنوبی هست ، چه ربطی به ان دبلیو داره؟:/ ربط که چه عرض کنم ، یه پله بالاتر ربط شما رفتی و خیالشونم راحت کردی و اسوده خاطر دعوتت دادن :)

سپاس

پ.ن : جغرافیا زمان ما راهنمایی اجباری بود.دبیرستانم داشتیم یه جغرافیا.تنها چیزی که ازش خوب یاد گرفتم شمال جنوب شرق غربش بود :))) الان اصول جغرافیا منو از بنیاد زیر سوال بردی ^^

پ.ن : این قسمت فرار مغز ها !!!

اول اینکه من فقط و فقط نظر شخصیمو میدم . نه با تیم اومدم تو سرور ، نه تیمی دارم ، تک و تنها دارم میام و دوست دارم بازی بالانس و با هیجانی رو بابت وقتی که میزارم داشته باشم - این توقع زیادی نیس

پس اگه حرفی زدم و بهتون بر خورد ( بر که خورده همتون با هم ریختید سرم ) بنا به سیاست های ش ش در اینده نزارید

امید جان من ترجیح میدم بحث هایی که مثل ادامس هست و ادامه دادنش سبب کش دار شدن و بی مزه شدنش میشه رو وارد نشم.

منتهی چون طلبیدی بنده این بار ریپلایتون میکنم.امیدجان شما خاطرات خوبی از آمرداد نداری.من نمیدونم شما جزو کدوم برنده خوش شانس قرعه کشی پلن های ما بودین و کجا رندت کردیم ( راند ۳ یا ۴ یا هر دو )

دوست من آمرداد رسما در همین تریبون اعلام میکنه مخالف هرگونه بازی کثیف اعم داشتن جاسوس ، زدن کتیبه با اکانت از داخل ساید دیگر و ... بوده ، هست و خواهد بود.

دوستان شما هم در سرور های قبل ادعاهای باطل و پوچی داشتند ( از جمله فرشید راجب نحوه خوردن فلان کتیبشون) که ما با دادن لینک موضوع رو روشن کردیم.در هیچ سروری هیچ مدرک و ادله محکمی مبنی بر این صحبت شما نبوده.تعجبم که این صحبت هارو بر چه مبنا و حساب کتابی میکنی.این صحبت ها شاید واسه شما جالب باشه و سرپوشی روی کم کاری ها و ناتوانی هاتون در استفاده از پتانسیل هاتون باشه ولی بحثش در فروم بدون منطق و دلیل ، فقط باعث میشه که ارزش خودتو بیاری پایین و پایین تر

ضمنا دست دوستی ما همیشه پذیرای همه بوده.مثلا اینکه فرشیدنیزه ، توی جلسه مشترک ۴ سایدشروع به فحاشی کرد و دوستان شمالیتون ، جنوب غرب رو مستقیما تهدید به زدن کردن ، انتظار داشتی این ساید سمت شما بیاد و بعدش همه جوره ازشون سواری بگیرین و بله قربان گوتون بشن؟

یا اینکه وقتی خواسین جنوب غرب رو بزنین آمرداد بیکار بشه و کشاورزی کنه و فقط نگاتون کنه؟بعدش که جنوب غرب یا خورد یا ساید شمارو زد آمرداد تازه یادش بیوفته یه درگیری هم بوده و یه ساید رو تک بزنه؟دقیقا منطق این صحبت هاتونو متوجه نمیشم.

یا اینکه مثلا کتیبه قرضی و امانتی جنگ یونیک سرور ۱ راند ۳ رو سارنگ و سایر دوستان تصمیم میگیرن رهنیش کنین و ۱۵۰ روز رهن نگهش دارن و روز ۲۵۰ تحویل شمال شرق بدن ، انتظار داشتی شمال شرق بیاد بگه خدا خیرتون بده؟این همرا و دفاع هامونم جلوزن کنین واسه خودتون.یا روزی که جنوب غرب رو مسخره میکردین و همه حرفی میزدین انتظار داشتین متحدتون بشن؟به حق چیزای ندیده و نشنیده !!!

معمولا اینجور مواقع کسی دست به سینه نمیشه.اگر روزولت این کارو کرد ، مام میکنیم

در کل حتما تلاش کن جهت ۳ به ۱ کردن.من قول میدم هیچ تلاشی از جانب ما در این زمینه ها صورت نمیگیره که سنگ جلو پاتون بندازیم.ولی دقت کن همین پست هات گل به خودی خالیه.با این وضع ۳ به ۱ روت نشه شانس اوردی

به نظرم شمال شرق تکلیف این بنده خدارو زودتر روشن کنه و سکوت معنا دار پلیرهای این ربع در نوع خود جالبه !!!

سپاس

پ.ن : یه سوال ، شما سهام میخاین بخرین به سیگنال ها توجه نمیکنین؟یه نگاه سهم.یه نگاهم به طرف.بعد یا میخرین یا نمیخرین.حداقل 80٪ همین وضعن :)))

پ.ن : یکی از سلامت امید به من خبر بده.دیروز خیلی حرص میخورد فشارش کم و زیاد نشده باشه

با سلام خدمت همه خوانندگان فروم

کاملا هدایت شده بود چون اشکان با رسول صحبت کرده بودد و اوکی داده بود واسه رید اتومات.

اسکریپتم که به ما گفتن شما دارید واسه همین علی گفت و به ما قول دادن کاری کنن واسه شمام کار نکنه!!!

فکر نمیکردم امردادیا انقدر بچه سال و بی ادب باشن خدایی!!! ربع شما نیاز به زدن نداره با دوتا فیک رفتیین از بازی!!! کی ما گفتیم اسکریپت مینویسیم؟؟؟ همش ادعا الکی!!

نظر سنجی واسه تاخیر بوددد اینجا نباشه؟؟؟؟ باید در این دموکراسیو تخته کنید!!!

رسول جان اگه این بچهایی که هستن se اسکریپت استفاده کنن بدون شک کامل تیمای ما حذف میکنن!! همه چی باید یکسان باشه

سعی کن وقتی میخای حرفی بزنی از روی منطق و صحبت یه شخص مطمین باشه نه حرف و حدیث که فردا یه حرفی خاسی بزنی بشه رو حرفت حساب کرد

من از اونجایی که مشغله فکریم زیاد هست عادت دارم محکم کاری و احتیاط رو همیشه مد نظر قرار بدم، خوشبختانه اخیرا به لطف دوستان با یه برنامه اوتو کال رکوردر (با تشکر از سراشپز عزیز مارانلو) اشنا شدم که اگر خدایی نکرده کسی ادعایی داشت ، حتما یه دور مکالمو باهاش مرور کنم و حرفایی که زدم رو یادم بیاد :D

لوسی جون ، علی فلوید از بچه های تیم شماست.یادم میاد تاخیر قبلی سرور دقیقا خواسته اصلی علی و تیم شما بود اما مخالفت یهویی شما برای من عجیب بود.از حالا یادم باشه که توی تیم شما یکی اگر حرفی میزنه ، یکی دیگه هست که بزنه زیرش.علی فلوید عزیز شما یادت نبود با دوستات واسه نظرسنجی هماهنگ کنی؟خبر نداشتی رضایت دوستات در وحله اول باید باشه و بعد بیای با من صحبت کنی؟!!

دیروز ساعت 12.37 علی فلوید به من تماس گرفت.قضیه بات رو گفت و اینکه شما دانشجو هسین و تایمتون ازاده.بدون بات میتونین ولی ما کار و زندگی داریم نمیتونیم :)

جوابی که من بهش دادم روشن بود.علی جان تراوین میخایم بازی کنیم.بات میخای سرور اسپید ساختمونم اپ میکنه ، نونم واست میخره.و ضمنا گفتم من از 100 100 ساید خودم هیچ وقت احمق نیسم بیام ناتار 100 100 ساید شمارو بزنم چون واسم نمیصرفه این 280 خونه راه بکوبم بیام اونجا و بگردم واسه چندر قاز منبع.پس عملا قضیه بات ناتار تاثیرش بین اکانت های درون سایدی هست و بود و نبودش باعث برتری فاحش یه ساید نمیشه.بعد علی ساعت 14.12 رسول با من تماس گرفت و گفت که بچه های x گفتن به جای خرید وی پی اس ما تصمیم داریم همون پولو به سایت بدیم که دیگه نخواد ماکروس و چیزی بزاریم.اگرم نزارین جلوی مارو نمیتونین بگیرین و ما پول به برنامه نویس میدیم برامون اسکریپت مینویسه میزنیم :))))) این وسط یه نفر فاز بروسلی گرفته .خیلی دوست دارم طرفمو بشناسم !!!!!

این بازیا که نفر سوم بیاد وسط به نفر دوم بگه این خواسته نفر اوله.به نفر اولم بگه این خواسته نفر دومه پس تو موافقت کن تو کت من یکی نمیره.من حرفم یکیه و رک و روشن و پوست کنده به رسول و مهدی و هر کی طرفم بوده گفتم.

یادتون نره که ما به عنوان تیم اصلی خواهان سرور بدون بات بودیم و قبل ما یادم نمیاد کسی جرات داشته باشه همچین پیشنهادی رو رسمی بده ، حرف های مسخره صد من یه غاز اینجوری مثل مو توی ماست مشخص و نیازی به هیچ فکری نداره .

چه گیری افتادیم از دست این اکسفوردیا و کمپانی بازا ، تو ربعشون همه لیدرن ، معلومم نیست کی به کیه ، بعد میخوان مارم بزنن ! با این ای کیو در حد زیست شناسی ابیاری گیاهان دریایی دانشگاه چلغوز ابادم نیسین

موفق باشید

پ.ن : ناصر عزیز ما به همه گفتیم ترسویین بیاین بازی.از خودمون نون قرض نگیر به خودمون بفروش کاکوی گولوم :)

پ.ن : اونی که بلده بسازه ، خیلی بهتر بلده بکشه زیر همه چیز.

پ.ن : نیسان که رفت زیر تریلی.نوا هم که پوکید ! خیلی حواستون باشه دارین پا رو کفش کی میزارین !!! یه کاری نکنین یهو مرداد بشین جای امرداد