نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام خدمت همه ی دوستان

نمیدونم دلیل عجله ی دوستان برای بحث زدن و متا چیه!! خیلی از دوستان هنوز به 3 تا ده نرسیدن که تصمیم بگیرن همر کپ بکشن یا نان :))

هدفم از این پست این بود که ایشالا ادمین و مولتی هانتر هدف اصلی این سرور یعنی سرور بدون بات و مولتی اکانت رو فراموش نکرده باشن و وقتی اکانتی بن میشه بعد از 2 ساعت بدون پانیش باز نشه!!!

امیدوارم سرور خوبی شاهد باشیم

پ.ن1: دوست عزیزی که توی فارمامون دف میریزی حواست باشه خودمون سرور 14 ایران این کاره بودیم :)) اگه دغدغه ی کشتن 20 تا گرزی داری یه نامه رو اکانتم بزار بهت فیک بدم راحت مدال بگیری :)

پ.ن2:یه سری دوستان بودن سرورای قبل 40تا 40تا اکانت میساختن میزاشتن رو بات این سرور پیداشون نیس :)) مارو دور نندازید :))))

شادزی مهرافزون

Farming Machine

SepehR jingoolak

• درود به همه عزیزان

سلام. به همه عزیزان

و امید عزیز

داشتم پست های فروم رو مرور میکردم

این. پست نظرم. رو جلب کرد

اگر اشتباه نکنم امید جان شما از سرور خداحافظی کردی و الان با یه پست فروم نسبت خوب از وصعیت ساید ها ما رو. متعجب کردی

اول که بابت دید خوبتون بهت تبریک میگم و تحلیلتون..

دوم اینکه میشه بگید به چه پشتیبانی این صحبت ها رو کردید یعنی با استناد به چه مساعلی؟

سوال برای شخص منه.. در مورد غرب/جنوب

بیشتر توضیح بدید متشکر میشم

تو سرور حضور دارید؟ یا فقط پست فروم مطالعه کردید؟

و اما

چینش جالب جنوب شرق به سمت شمالشرقه😋😉

در ادامه فروم می‌بینیم که فضای ملتهب بین ساید غربی/شمال و ساید شرقی%جنوب رو به اروم شدن میره!

ایا مذاکراتی در جریانه!

و سکوت شمالشرق مثل همیشه ادم رو به فکر میبره

ایا این ساید درگیر مناقشات داخلیه و یا داره زیر. پتویی جلو. میره

پ ن :یه مساله جالب اکانتی که تا دیروز منتقد gone hiro بود... الان عملا نشسته رو کتیبه ها.. یه جا من خودم چکش زدم تا 9 ک برا 5 کتیبه بزا بالاتر زد (مخاطب خاص) چرا؟

ارزش ها عوض می‌شوند! یا ارزش ها...

چون فکر. کنم این باشه که با هر کس با سلاح خودش باید جنگید یه مقدار فکر خوبی نیست

پ ن : منطقه خاکستری امن می‌شود.

پ ن :چقدر پی‌نوشت شد...

از اکانت فیک sw team خبری نیست چرا دلمون برات تنگ شده ها بیای حقایق رو بریزی کف فروم..

حقایق تمام شد! یا امرداد دوست شد🤦‍♂️

پ ن : ایدین جان یه زمانی یادمه در سرور 14 ایران smile های من رو ویرایش میکردی و میگفتی اینطوز بهتره.. یادش بخیر جوانی (شکلک بخصوص مایکل جکسون و امینم) 📍📍📍

و اما یه مساله دیگه یادم اومد شمالشرق با اون همه اکانت مصری هدفش چیه؟ آیا مولتی میشند! سردمدار بازی پاک چه نگاهی میکنه؟

رکورد دار نژاد مصری در سرور..جالب انگیزه...

پ ن :غارت امپریال 2 برابر غارت نفر دوم 😶

در تاپ حجوم رشد منفی...!!!!

دیگه واقعا تامام شد😑😉

Dr.navid

• در ادامه فروم می‌بینیم که فضای ملتهب بین ساید غربی/شمال و ساید شرقی%جنوب رو به اروم شدن میره!

ایا مذاکراتی در جریانه!

و سکوت شمالشرق مثل همیشه ادم رو به فکر میبره

ایا این ساید درگیر مناقشات داخلیه و یا داره زیر. پتویی جلو. میره

با سلام خدمت شما دوست عزيز جا داره كه بگم اقاي فردوسي پور شما دنبال چي هستي دقيقاً؟ :))

تا جايي من ميدونم نه مذاكراتي در جريانه نه مناقشات داخلي دليل خوابيدن التهابم ماليدن پماد بوده يحتمل...

پ.ن:چندتا پست قبل ديدم بحث اينكه كي از كي ترسيده!

والا تا اينجاش تنها جايي كه ما ترسيديم و ديديم شما حرفي براي گفتن داريد توي حراجي بوده D:

شاد و پيروز باشيد

• سلام بر شما نوید جان

من حذف کردم اما از طریق یه اکانتی با پاپ 10 و اکانت فرومم همیشه پیگیر سرور هستم و لذتم رو سعی میکنم از طریق فروم ارضا کنم

این تحلیل ها هم که زدم بر اساس موارد زیر به دست اوردم و کار اصلا سختی نبود

- اطلاعات اماری ج ش در فروم

- مشاهده اتحاد ها در سرور

- مشاهده مپ و یکم بالا پایین کردن

• اول

راجب ج غ و اینکه چرا هنوز یک پارچه نیست که کاملا واضحه

دلیلشم اینه

وقتی گروهی یا افرادی وارد سایدی میشن بعد یه مدت جلسه و اینکه عقیده هاشونو با هم به اشتراک میزارن اگر هم فاز باشن اولین کاری که میکنن اسم اتحاد ها رو یکی میکنن ( همون کاری که ش ش کرد - همون کاری که ش غ کرد )

این اولین نشونس که کاملا به سرور میفهمونه ج غ هنوز به جمع بندی نرسیده

دلیل دومش پست چندی تن از اعضای ج غ بود که کاملا نشون میداد ربع هنوز توش اختلافات زیاده

همین دو مورد کافیه که هرکی بفهمه اونجا خبری هست

• دوم

من اول سرور یک جمله رو چند بار گفتم " ج ش تا اونجا که بشه سعی میکنه اصلا درگیر نشه تا کتیبه و داعم از زیرش میره "

یکی دیگشم دیروز در رفت،

قشنگ تو فضای دیشب که نفت ریخته شده بود تو فروم و آتیش دعوااها داشت گر میگرفت من قشنگ گفتم الان ج ش ایی ها در پاسخ اینکه ش غ گفت فقط شمارو میزنیم میان میگن هرکی بره سمت ش غ میزینمش ( فکر میکردم زئوسی برخورد کنن ) ولی در عین ناباوری سخن گوی ج ش میاد فضای متشنج رو اروم میکنه و میگه که ما با کسی مشکلی نداریم و حتی میتونیم به متا با ش غ هم فکر کنیم !

این موضوع وقتی جالب تر میشه که

نقاطی که واسه زدن ش غ بهش نیاز داره رو پر نکرده

• سوم

اما نظرم راجب ش ش هنوز تغییری نکرده و اینکه این ربع به شدت خوب داره پیش میره و بعید میدونم مشکل داخلی داشته باشن و وقتی این نظرم قوت میگیره آیدین از نئون قصه ماتریکس ما تبدیل میشه به سرباز وفادار شمال شرق و الانم در مجوعه اریانا ادغام شدند

پ.ن: با این اوضاع هشتپ لکو سرور که اصلا معلوم نیس کی به کیه ! واقعا هیچ چیز قابل پیش بینی نیست به نظرم فعلا که در اینده چی پیش میاد

پ.ن : دوستانی که از شلوغی سرور خوشحالی میکنند ، هنوز سرور شلوغ بازی نکردین بفهمین سرور شلوغ چیه !

• امید جان دیگه خیلی استراتژیش کردی و هی پارامتر میدی و ؟؟؟ ایجاد میکنی

جواب سوالت خیلیییییییییییی ساده تر از این حرفاس......

توی یه جاده دو بانده

یه بنز کلاس S داره میره

از اونور یه نیسان آبی ، بی ترمز داره میاد

به نظرت تو حالت شاخ به شاخ کدومشون کنار میکشه؟

بنز یا نیسان آبی؟

ما نه فعلا با کسی صحبت کردیم

نه فعلا با کسی صحبت میکنیم ( چون زوده )

پ.ن: آرمین نظر آمردادی ها رو میگه من نظر خودمو میگم :دی

• پ.ن : دوستانی که از شلوغی سرور خوشحالی میکنند ، هنوز سرور شلوغ بازی نکردین بفهمین سرور شلوغ چیه !

درود دوست عزیز

من کاری با تحلیلاتون ندارم هرچند که اونجاهاییش که به ما مربوط میشد کاملا فاقد اعتبار بود

از دیسلایک دیگر سایدها معلومه از نظر اونها هم فاقد اعتباره

این پینوشت رو ریپلای کردم چون فکر کنم مخاطبتون من بودم ، هرچی اینجا گشتم کسی نگفت شلوغه!! تنها من گفتم سرور دارای چهار ساید هست که از نظر تعداد پلیر بالانسه

حتی خودمم در پستهای قبلی اشاره کردم ریجستر کم هست

در اخر هم بنظرم جالب نباشه تحلیل رو به سمت حدسیات ببرید، تا اونجایی خوب پیش رفتین که تعداد اکانتا و نژادا رو یه تحلیلی کردین بعدش خراب کردی عزیز

• از دوست عزیزی که هنوز درگیر کتیبه خریدن اکانت ما هستند و خودشون صبح تا شب توی صف کتیبه و جاهای مختلف حراجی بودن کمال تشکر رو دارا هستیم ، به ما یاد دادن که خاله زنک بازی هم جزیی از فروم هست :)))) احتمالا در صفحه 101 فروم در سال آینده هنوز هم ایشون هنوز درگیر این موضوع خواهند بود :) از اونجایی که دیگه خیلی این موضوع لوث و حتی لوس شده ، موضوع جدیدی چون "پشه ها روزا کجا میرن؟" رو برای بحث خاله زنکی بعدی پیشنهاد میدم :D تا جایی که پلیرهای این اکانت تشخیص بدن نیاز هست چیزی ، سعی میکنیم تو حراجی تهیه کنیم و حراجی اساسا برای همین هست :))))) چرا ایمپریال یه اکانت توتن که ده دوم 7 کراپی داره غارتش زیاده ، چرا گان هیرو کتیبه خریده ، چرا دور واندر کپ مصری هست !! فروم واسه نقد هست ، اما بین نقد و بیهوده سرایی فاصله زیادی هست !

اثر هنری یکی مهمترین بخش های حراجی هست ، با توجه به اینکه تعداد پلیر کم هست ، انحصار اثر هنری برای سایت شاید منطقی باشه ... اما نظر شخصی بنده اینه که اثرهنری بیشتر از یک عدد در روز و اون هم در سرور نرمال ، تغییر یکی از قانون های اصلی تراوین هستش و زیاد جالب نیست ، و این سرور هدفش بیشتر از همه نزدیک بودن به اصل تراوین هست و اگه اینکار انجام بشه قطعا در آینده استقبال بسیار بیشتری میشه ... اما اگر یک بخش درست بشه و بخش دیگه ای خراب بشه ، قطعا این خوشبینی کم کم تبدیل به بدبینی میشه و حیفه واقعا !

• از دوست عزیزی که هنوز درگیر کتیبه خریدن اکانت ما هستند و خودشون صبح تا شب توی صف کتیبه و جاهای مختلف حراجی بودن کمال تشکر رو دارا هستیم ، به ما یاد دادن که خاله زنک بازی هم جزیی از فروم هست :)))) احتمالا در صفحه 101 فروم در سال آینده هنوز هم ایشون هنوز درگیر این موضوع خواهند بود :) از اونجایی که دیگه خیلی این موضوع لوث و حتی لوس شده ، موضوع جدیدی چون "پشه ها روزا کجا میرن؟" رو برای بحث خاله زنکی بعدی پیشنهاد میدم :D تا جایی که پلیرهای این اکانت تشخیص بدن نیاز هست چیزی ، سعی میکنیم تو حراجی تهیه کنیم و حراجی اساسا برای همین هست :))))) چرا ایمپریال یه اکانت توتن که ده دوم 7 کراپی داره غارتش زیاده ، چرا گان هیرو کتیبه خریده ، چرا دور واندر کپ مصری هست !! فروم واسه نقد هست ، اما بین نقد و بیهوده سرایی فاصله زیادی هست !

اثر هنری یکی مهمترین بخش های حراجی هست ، با توجه به اینکه تعداد پلیر کم هست ، انحصار اثر هنری برای سایت شاید منطقی باشه ... اما نظر شخصی بنده اینه که اثرهنری بیشتر از یک عدد در روز و اون هم در سرور نرمال ، تغییر یکی از قانون های اصلی تراوین هستش و زیاد جالب نیست ، و این سرور هدفش بیشتر از همه نزدیک بودن به اصل تراوین هست و اگه اینکار انجام بشه قطعا در آینده استقبال بسیار بیشتری میشه ... اما اگر یک بخش درست بشه و بخش دیگه ای خراب بشه ، قطعا این خوشبینی کم کم تبدیل به بدبینی میشه و حیفه واقعا !

بیشتر درگیر اینیم چرا یه دهی توافقی صفر شد ده صفحه تو فروم بوم بوم داشت

یک اکانت دیگه ده زد تو جنوب شرق ! مشکلی نداره یا به صرفه سیاست های ساید نیست که سرش رابطه اتون خراب بشه با شمال غرب یا هماهنگ نمیکنند که اونم صفر کنید!

• بیشتر درگیر اینیم چرا یه دهی توافقی صفر شد ده صفحه تو فروم بوم بوم داشت

یک اکانت دیگه ده زد تو جنوب شرق ! مشکلی نداره یا به صرفه سیاست های ساید نیست که سرش رابطه اتون خراب بشه با شمال غرب یا هماهنگ نمیکنند که اونم صفر کنید!

بنده سیاست گذار ساید نیستم و در جریان این موضوع هم نیستم ، دوستانی که در جریان هستن جواب شمارو میدن ... ساید هروقت تارگتی بده ، اکانت ما در خدمت ساید هست

• از دوست عزیزی که هنوز درگیر کتیبه خریدن اکانت ما هستند و خودشون صبح تا شب توی صف کتیبه و جاهای مختلف حراجی بودن کمال تشکر رو دارا هستیم ، به ما یاد دادن که خاله زنک بازی هم جزیی از فروم هست :))))

قهرمانِ رفته :دی بذار خاله زنک بازی رو بهت نشون بدم چه شکلی هست:

تو حراجی هم میتونیم میخریم ، شما هم بخرین کسی جلوتون رو نگرفته 🙌

و بعد من چه گفتم؟ این رو:

Slim Shady گفته:

پ.ن: وقتی چکش زدن ‌ها رو دیدم، فکر کردم خیلی هیجان انگیز هست که سوَگِر طور (Swagger) عمل کنم :))

حق نداری پول ات رو - و امداد بین المللی ات رو - به رخ بکشی! هر جا توی حراجی ببینمت یا روی دستت می زنم یا اگر حال نکنم آیتم رو بخرم زیرت چکش می زنم که گرون تر بخری.

اخرش هم چه گفتم؟ این رو:

Slim Shady گفته:

- وقتی بحث به "می تونیم بکنیم می تونید بکنید همینه که هست" می رسه من دیگه ادامه نمی دم! حیفِ وقت.. موفق باشی

حالا چه کسی خاله زنک هست این وسط؟ :))

مشکل این هست که وقتی اول آدم فاز لاتی و می تونیم می کنیم برمی داره، بعد چهار صفحه جلوتر سعی می کنه منطقی و انتلکت برخورد کنه، اثر نمی ذاره! این ادا و اطوارها برای زمانی هست که حداقل 100 صفحه از فروم گذشته باشه یا طرف مقابلت فروم باز نباشه یا حافظه ضعیفی داشته باشه یا ضریب هوشی زیر 84.5 داشته باشه!

به قول امیر وال، شانس آوردید این فروم خیلی ها حوصله ندارن بهتون زیاد گیر بدن، وگرنه مسیر آب رو عوض می کردن که سر بالا نره..

Gone hero گفته:

تا جایی که پلیرهای این اکانت تشخیص بدن نیاز هست چیزی ، سعی میکنیم تو حراجی تهیه کنیم و حراجی اساسا برای همین هست :)))))

منم همین طور :دی شما یکی از ده اکانت اول سرور از لحاظ زمان رجیستر هستی، و من بیش از چهار روز دیر اومدم! اما رتبه هجومم حدود 35 واحد بهتر از اکانت شماست (با این که تازه تاپ غارت هم هستی :D) چرا؟ چون علاوه بر کتیبه خریدن، چهار تا موش هم کُشتم :)) پس همه اش پول و امدادهای برون مرزی نبوده عزیزم.

Gone hero گفته:

احتمالا در صفحه 101 فروم در سال آینده هنوز هم ایشون هنوز درگیر این موضوع خواهند بود :)

بذار بهت بگم صفحه 101 چی میشه! گفتم فعلا داریم فان بازی می کنیم و زیاد جدی نگرفتیم (نه سرور رو، نه فروم رو)، و از حمایت که بیام بیرون شاید فارم شم اصلا :)) اما خب، اگر مشغله اجازه بده و در خدمتت باشیم، می بینی صفحه 101 چه شکلی میشه! فعلا ترجیح میدم فاز فان و نیمه سورئال The Real Slim Shady طور بیام، اما اگر قضایا جدی شد ممکنه با فاز Lose Yourself بیام سراغت، بعد اگر باز هم بودیم، صفحه 202 میره توی کانال Godzilla.

اون وقت نشونت میدم که ما شوهر خاله هستیم نه خاله..

Gone hero گفته:

موضوع جدیدی چون "پشه ها روزا کجا میرن؟" رو برای بحث خاله زنکی بعدی پیشنهاد میدم

روزا قهرمان سطح 24 ات رو بفرست واحه های گندمی، اون جا پیداشون می کنه..

پ.ن : ایرج جان (Slim Shady) استارت غارت زنجبیل (زنجفیل) رو بزن دیگه

میام انشالله..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• از لحن و سرعت عمل و استمرار شما معلومه که به پماد دسترسی نداشتی عزیزم :))) پول داریم ، امداد هم داریم ، خدارو شکر ، مخلص همه ی پلیرهایی که شعور وشخصیت دارن هم هستیم ، خوشبختانه در سرورهای مختلفی رقیبامون بهترین رفیقامون شدن :)) به رخ هیچکسی هم نمیکشیم ، امثال شما واقعا اشتباهه جواب دادن بهشون :) برو هرجا میخوای چکش بزن واقعا الان به نظرت خیلی مهمه برام ؟ یا مثلا کی اومدی و میخوای چیکار کنی ؟ یجوری لااقل تایپ کن شدت سوزش برملا نشه :)))) خیلی خودتو دست بالا گرفتی :)) ما نوب تو خدای تراوین ، مواظب باش شوگر ددی نیارن برات ، لازم بود این جمله برات :))) با عذرخواهی از جمع فروم ، بنده با ایشون به سبک خودشون مجبور به صحبتم

• بوم بوم
    در یک پلن از قبل طراحی شده دیفالت اکانت Watch and Learn تخریب شد.جا داره تقدیر و تشکر کنم از کلنگ به دستان و منجنیق هایی که در این پلن شرکت داشتند

ضمنا وسط کل کل هاتون خواستم یاددآور این نکته بشم که قیمت کتیبه ها اومده پایین.یه بزرگواری زحمت بکشه یه دستی به سر روی بازار بکشه.کتیبه واسه فروش داریم نیم ساعت دیگه و واسه تعدیل گندم چشممون به شما بزرگواران هست :)

مورد دومی که میخاسم راجبش بحث کنم که البته شاید زمانش گذشته باشه ، پلن لاک کردن بود که البرز عزیز مفصل راجبش صحبت کرد.

سارنگ عزیزم اولا هیچ پلن خوبی سوخته نمیشه هیچ وقت.پلن خوب در وقت مناسبش همیشه جوابگو هست و همونجور که تیرداد اشاره کرد این پلن بار اول نبود که پیاده میشد.همونطور که شما پلنی که روی واندرتون سرور 1 راند ۳ تجربه کردی رو در سرور ۲ ایکس با اندکی تغییر پیاده کردی !

ضمنا من فراموش کرده بودم در سرور اسپید شما درگیر بررسی انباراتون و تعدیل به موقع ، رید زدن مرتب ، ساختمون اپ کردن و امثالهم هستند و اضافه شدن بار اون پلن به کاراتون خیلی بازیو واستون سخت کرد.خسته نباشی دلاور ! خداقوت پهلوان ! شما اهل خطه شمال کشوری و میدونی فرنگی و آزاد دو رشته جدا از همن و قابل قیاس نیستن ;)

امید تیتان (تایتان) عزیز من تعجب هستم که شما ادعا میکنی قبلا جلوی آمرداد بازی کردی اما صحبت هات به روز نیست.اگر خاطرت باشه سرور 1 راند ۴ تیم ما از روز 60 با شمال شرق درگیر شد.این درگیری ها چیزی بالغ بر بیش از 10 پلن گسترده از دو طرف روی هم بود و تا روز 97 هم ادامه داشت.من سوالی ازت قبلا پرسیدم ولی جوابی نشنیدم.

شما سرور 1 راند ۴ اطلاعاتت سوختست اما راجب راند ۳ خیلی دقیق و با جزییات اطلاعات میدی :)

بر خلاف دوستان من فکر میکنم شما یکی از رنده شده های سرور 1 راند ۳ هسی :) خیلی ممنونت میشم شهامت اینو به خرج بدی حداقل اسم اکانتت رو اون سرور رو به ما بگی که ما بدونیم با کدوم عزیز داریم صحبت میکنیم

موفق باشید

پ.ن:این جمله اگه میتونسین ، میکردین ادبیات خیلی جالبی نیست.امیدوارم با این عبارات بچگانه بذر بدبینی رو توی ذهن های هم نکاریم و پرورشش ندیم !

پ.ن:این قدر بوم بوم نکنید :) سر و صداهاتون اذیت کرده ملت رو و نمیزارین بخوابن !

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• سلام دوست گرامی

فیلمنامه به شدت خوبیه که به نظرم توسط کسی نگارش شده که رابطه‌ی خوبی با شمال شرق نداره :دی

فکر نکنم آیدین هم اینقدر خوشش بیاد ازش نئو‌ی ( لامپ که نیست میفرمایید نئون :دی) ماتریکس بسازید چون مجبور میشن براش یه ترینیتی بگیرن و با شناختی که از آیدین دارم شخصی تقدس زداست و بیشتر به چالش علاقه داره .

به نظرم نگارنده این مطلب کسی باشه که بخواد متاها شرقی غربی نشن :دی

باشد که چنین نباشد

شادزی مهرافزون

• مورد دومی که میخاسم راجبش بحث کنم که البته شاید زمانش گذشته باشه ، پلن لاک کردن بود که البرز عزیز مفصل راجبش صحبت کرد.

سارنگ عزیزم اولا هیچ پلن خوبی سوخته نمیشه هیچ وقت.پلن خوب در وقت مناسبش همیشه جوابگو هست و همونجور که تیرداد اشاره کرد این پلن بار اول نبود که پیاده میشد.همونطور که شما پلنی که روی واندرتون سرور 1 راند ۳ تجربه کردی رو در سرور ۲ ایکس با اندکی تغییر پیاده کردی !

ضمنا من فراموش کرده بودم در سرور اسپید شما درگیر بررسی انباراتون و تعدیل به موقع ، رید زدن مرتب ، ساختمون اپ کردن و امثالهم هستند و اضافه شدن بار اون پلن به کاراتون خیلی بازیو واستون سخت کرد.خسته نباشی دلاور ! خداقوت پهلوان ! شما اهل خطه شمال کشوری و میدونی فرنگی و آزاد دو رشته جدا از همن و قابل قیاس نیستن

اشکان جان در مورد اولین بار بودن یا نبودن اون پلن من توی خصوصی به تیرداد توضیح دادم که بحث تاپیک به حاشیه نره ... برای شما هم توضیح میدم که سوتفاهم و نردبون بازی پیش نیاد ...

خلاصه ی مطلب اینه که من گفتم 3*3 لاک شده بوده و من از زمانی که خودم به صورت جدی بازی کردم (سرور 9 راند 1 - اولین ورژن 4) نظرم رو دادم و اگر همچین چیزی در این حجم به این صورت اجرا شده که در نهایت اکانت ها تک دهکده بشن و قابلیت حذف نداشته باشن حرفشون درست بوده و هیچ اشکالی نداره من اطلاعی در مورد سرور 2 کلاسیک نداشته باشم ... همونطور که شما نداری.

توی ریپلای ام به البرز هم گفتم که صرفاً اجرای اون پلن باعث میشه ساید ها گوشه چشمی به اون منطقه از ابتدای بازی داشته باشن (حداقل این هشدار رفرش شده) ...

بعدش هم پلنی که ما روی واندرمون راند 3 تجربه کردیم چه شباهتی با پلن سرور 2 ایکس داشت ؟ وقتی توی جزئیاتی چیزی نیستی سعی کن نظر ندی چون مفهوم کلمه اندک رو تغییر میدی عزیز ... برای سرور 1 راند 3 هم حرف خیلی زیاده (چه داخل ، چه خارج) که من بعد از تموم شدن اون سرور دفنش کردم و رفت (بنا به دلایلی) !

پلنی هم که ما 2 ایکس اجرا کردیم نه از لحاظ ابزار ، نه از لحاظ گستردگی ، نه از لحاظ نتیجه هیچ شباهتی به جنگ نیابتی شما نداشت فدات شم ... اصرارت به بازکردن بحث سرور 1 راند 3 رو درک میکنم ولی سعی کن تمرکزتو بزاری رو همین سرور چون از اون سرور واست نون و آبی در نمیاد. بردتون هم دوباره مبارک.

اگرم در مورد اون پلن و جزئیاتش شکی داری برو از البرز فایل هارو بگیر.

توی دور باطل گیر کردیم ولی من برای آخرین بار و روشن شدن قضیه بهتون توضیح میدم که ریپلای من به اون پست فقط به اون دلیل بود که عنوان کنم اون اکانت ها به هیچ عنوان روی بات بالا نیومده و حتی امکانش هم نبوده !

بعدشم من و شما که شوربختانه یا خوشبختانه با هم ارتباط مستقیمی نداشتیم و هیچوقت تو یه جبهه کنار هم نجنگیدیم ولی بچه هایی که با من بازی کردن میدونن اکانت ما (من و علی آنتیک - کلا هم دو نفریم) هیچوقت رو بات نیست و همیشه دستی بالا میاد ... جز همون سرور 1 راند 3 که حتی من و علی با هم بازی نکردیم ...

حتی زمان پلن ریختن ، تایم در آوردن و لانچ هم من سنتی کار می کنم ! باور نمیکنی ؟ از البرزی بپرس که پلن سرور 2 ایکس رو با هم اجرا کردیم ...

اینکه شما اومدی و داری تو سرور بدون بات بازی میکنی دلیل نمیشه سابقت پاک باشه یا همین الان هم پاکباز باشی ...

جمله ی قدیمیم : اصلا مهم نیست توی بازی چه کاری انجام میدی ، اگر تونستی مثل مرد سرتو بالا بگیری و جرات داشته باشی بگی فلان کار رو من انجام دادم هنر کردی وگرنه من نبودم ، دستم بود رو که همه بلد هستن ... تو هزارتا سوراخ موش قایم شدن رو هم همینطور.

پ.ن : اشکان جان من هیچ علاقه ای به ادامه ی این بحث توی این تاپیک نداشتم و پیامم به تیرداد دقیقاً به همین دلیل بود ولی با توجه به شناختی که از اوج گرفتن هات دارم باید روشنگری می کردم :)) بحث هم ادامه ای نداره واقعاً ... اگر میخوای بحث رو ادامه بدی به بهنام بگو یه گروه بزنه حرف بزنیم و پست بعدیتم لایک میکنم.

پ.ن 2 : اگر میخوای اسکرین شات یا نقل قول از اون چیزی که می دونم واسه تضمین حرف خودت استفاده کنی لازمه بهت بگم که من مسئول عقیده شخصی افراد نیستم ... هر چند هم که اون فرد به من نزدیک باشه ولی در جریان جزئیات نبوده.

شب خوش

• سلام مجدد

توی دور باطل گیر کردیم ولی من برای آخرین بار و روشن شدن قضیه بهتون توضیح میدم که ریپلای من به اون پست فقط به اون دلیل بود که عنوان کنم اون اکانت ها به هیچ عنوان روی بات بالا نیومده و حتی امکانش هم نبوده !

بعدشم من و شما که شوربختانه یا خوشبختانه با هم ارتباط مستقیمی نداشتیم و هیچوقت تو یه جبهه کنار هم نجنگیدیم ولی بچه هایی که با من بازی کردن میدونن اکانت ما (من و علی آنتیک - کلا هم دو نفریم) هیچوقت رو بات نیست و همیشه دستی بالا میاد ... جز همون سرور 1 راند 3 که حتی من و علی با هم بازی نکردیم ...

حتی زمان پلن ریختن ، تایم در آوردن و لانچ هم من سنتی کار می کنم ! باور نمیکنی ؟ از البرزی بپرس که پلن سرور 2 ایکس رو با هم اجرا کردیم ...

اینکه شما اومدی و داری تو سرور بدون بات بازی میکنی دلیل نمیشه سابقت پاک باشه یا همین الان هم پاکباز باشی ...

سارنگ یه لیوان اب سرد بنوش.حرض چیو میخوری.

من توی پستمم نگفتم اون اکانتی که توی جنوب باهاش ده زدین ، گفتم اون اکانتایی که توی شمال دارین.ضمنا شما اصرار داری توی سروری که توش بات آزاده اذیت خودت کنی ، مقصرش ما نیستیم :) به نظر من استفاده کردن از پتانسیل هایی که موجوده چیزی نیست که شما منتشو سر دیگران بزاری بلکه تعصب نا به جاست.

درسته تیمم هم بخشی از اسلامه ولی واسه وقتیه که آب قطعه نه اینکه کنار یه مخزن 22000 لیتری واستاده باشی !

شما که پاک باز بودی توی این مدت ۲ سالی که اسپیدترا باز شده بود میتونسی خواسته مشابه بدی و مدیریت رو به سمت همچین سروری هول بدی تا بلکه در کنار سنتی بازا لذت بیشتری از بازی ببری.فکر نکنم کسی توی این ۲ سال دیده باشه اسپیدترا تصمیم به برگزاری همچین سروری داشته باشه و حتی بعضیا از محال بودن این امکان به دلیل عدم استقبال و بازده مالی صحبت میکردند.

ضمنا دوست دوست عزیزم امروز ۲۴ شهریوره سال 1399 هست.اگر تاریخ سیستمت مشکل داره اپدیتش کن.ما توی حال زندگی میکنیم نه گذشته :)اگر میخای راجب پاکبازی صحبت کنی به نظرم به دامین سروری که من توش دارم بازی میکنم و خودت داری بازی میکنی یه دقت کن :)

حرابن یزد ریاحی به بهونه آب دادن به اسبش جاشو عوض کرد.تو هم به نظرم بهونت واسه عوض کردن جات جوره :) تعلل پس چرا؟!!! بازجو روزگار وصل خویش

بعدش هم پلنی که ما روی واندرمون راند 3 تجربه کردیم چه شباهتی با پلن سرور 2 ایکس داشت ؟ وقتی توی جزئیاتی چیزی نیستی سعی کن نظر ندی چون مفهوم کلمه اندک رو تغییر میدی عزیز ... برای سرور 1 راند 3 هم حرف خیلی زیاده (چه داخل ، چه خارج) که من بعد از تموم شدن اون سرور دفنش کردم و رفت (بنا به دلایلی) !

پلنی هم که ما 2 ایکس اجرا کردیم نه از لحاظ ابزار ، نه از لحاظ گستردگی ، نه از لحاظ نتیجه هیچ شباهتی به جنگ نیابتی شما نداشت فدات شم ... اصرارت به بازکردن بحث سرور 1 راند 3 رو درک میکنم ولی سعی کن تمرکزتو بزاری رو همین سرور چون از اون سرور واست نون و آبی در نمیاد. بردتون هم دوباره مبارک.

بله صد البته نتیجه پلن ما با پلن شما تفاوتش زمین تا آسمون بود :) و تعداد دفعات تکرارش.ما زیر چشم میزدیم واندرتونو ولی فک کنم شما زیر راز بود واندری که زدین :D

و صد ها تفاوت دیگه که خارج از موضوع تاپیکه.باز اگر علاقه مند به ادامه صحبت بودی خبرم کن پیگیر بهنام میشم گروهو بزنه راجبشون بیشتر صحبت کنیم

شب و روزتون خوش

پ.ن : مصداق بارز جمله " اگه میتونسین میکردین " :)

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

مهربان تو خجالت نمیکشی کتیبه میخری ؟

خخخخخخخخخ

بیا ۳ایکس خفتاتو بکن اینقدر کتیبه نخر

• مهربان تو خجالت نمیکشی کتیبه میخری ؟

خخخخخخخخخ

بیا ۳ایکس خفتاتو بکن اینقدر کتیبه نخر

من شرمنده ام 😅😅😅 باور کن ا‌ونجا رکورد جهانی دف تاریخ تراوین جابجا میشه ! من بیخیال اونجا شدم ، واقعا با اون حجم از مولتی بازی همه ساید ها تا چند روز دیگه با دف مولتیاشون میتونن اکانت اصلی منو صفر کنن 🤣🤣

• بیشتر درگیر اینیم چرا یه دهی توافقی صفر شد ده صفحه تو فروم بوم بوم داشت

سلام دوست عزیزم (اسمتو نمیدونم متاسفانه وگرنه با اسم صدات میکردم :) )

ببین دوست عزیز شما یه نگاه به تاریخ روزی که کاتا شد ده مورد نظر بکن و ببین روز چند سرور هست و یه دو دو تا چهار تا کن واسه خودت ببین چجوری تو اون زمان کاتا اومده بیرون . شما سختی های کارو اصلا در نظر نگرفتی کما اینکه هنوز یه سری دوستان کارگاه ندارن چه برسه به اینکه اون موقع بتونن بیان کاتا کنن حالا چه به قول شما با هماهنگی چه بی هماهنگی! اینشه که بوم بوم داره ولی خب شما دنبال چیز دیگه ای هستی :)

این ده جدیدی هم که تو خاکستری هست که شما سنگشو به سینه میزنی به ما حداقل نزدیک نیست وگرنه اونم شبونه ممکن بود به صلاحدید ساید همچین بلایی سرش بیاد ولی خب فعلا که هست ، دوری و دوستی دیگه D: اصلا خدا رو چه دیدی شاید داداشی شدیم با هم در آینده بالاخره هر چیزی امکان داره پیش بیاد ;)

پ.ن اقا غارت مولتی حلال است یا حرام؟ اینجور که معلومه فعلا ازاده گویا که دارن میزنن :))

پ.ن دکتر نوید عزیز شما اگر اون دوست هم سایدیتونو ندیدی تو حراجی واسه اینه که تغییر نام داده وگرنه دیده شده که حتی ۴۰۰ک هم واسه کتیبه داده ولی خب کسی صداش در نیومده ، بعضی از دوستان موردی فقط میبینن و واسه بقیه رو زیر سیبیلی رد میکنن :)

پ.ن مولتی هانتر عزیز ایشالا دیگه اون اکانت خاص مورد نظر بعد از اتفاقی که واسش افتاد بات استفاده نمیکنه که؟ آیا متنبه شده؟ :/

• عزیزان جان،

من یه چند روزیه درگیر یه بحثی هستم که گفتم آوردنش به فروم در راستای استفاده از دانش عمومی و تجربه سایرین خیلی می تونه کمک بکنه به شفاف سازی.

دو دسته پلیر داریم

ببینین، همون طور که می دونیم خیلی کم پیش میاد پلیر نوظهور (سرور اولی) پا شه همچین سروری رو پیدا کنه و بیاد و ثبت نام کنه و صاحب نظر باشه. در نتیجه اکثر کسایی که اینجا هستن، یکی از دو دسته زیر هستن:

1. حدوداً در ۵ سال اخیر (که تراوین رسمی ایران یا تعطیل بوده یا در شرف تعطیلی) تراوین رو شروع کرده ان و سرورهای دورهمی (یا نقش های دورهمی) داشته ان و مثلاً ۲۵۰ تا پلیر اکتیو در ربع یا پلن برای ۱۰۰ تا همر همزمان توی هر راند (هر ۹۶ ساعت، ۱۰۰ تا همر همه با هم برن، توی دو ساعت لند بشن، برگردن، دوباره برن؛ برای حداقل یک ماه) رو ندیده ان. توی همچون سرورهای دورهمی ای (که مملو از بات و مولتی و منابع نامحدود هست و فارغ از رقیب اکتیو هست) بالطبع ساختن همرهای بسیار گولاخ بسیار ساده تر هست و این حس غلط رو القا می‌کنه که «ما خفنیم که ۱ میلیون گرزی کشیدیم.» یا شما تعداد کتیبه هات بیشتر از پلیرهات هست و به پارکینگ و دفسازت هم کتیبه می دی! یا اونقدر همه چی گل و بلبل هست که کلّ سرور یه فیک هم روی نان کپت نمی یاد. یا اونقدر حریفت نوب هست، که وقتی کتیبه تو کپ سطح ۱۸ت هست و بهت اتک می ده، فقط ۱ موج می زنه برای خزانه و ۸ موج برای کراپ نمی زنه که نتونی تیز بازی در بیاری و فقط کتیبه رو جابجا کنی... از این چیزا خلاصه...
    2. حدوداً قبل از ۵ سال اخیر تراوین رو شروع کرده ان و تجربه سرورهای سخت و رقبای بسیار سخت رو داشته ان. مثالش موارد زیر هست:
      1. فیک چیف سیم سکند ممتد: روی نان کپ شما که توش کتیبه جنگامک حداقل یه بار برده ای، هر ۴۸ ساعت از ۳ تا اکانت، هر کدوم یه موج سیم سکند میاد (پتانسیل ۳ چیف) و شما نمی تونی ۲ ماه تموم ۱۵۰ک دف رو توی فیدر نان کپی که قراره gb/gsش هم منبع بخوره نگه داری و ساعتی ۳۰۰ک منبع به فیدر تزریق کنی؛ هم شما و هم همه ۱۰ نفر دیگه که کتیبه جنگام به نان کپ برده ان.
      2. عدم امکان اینسرت به خاطر جابجایی سطح میدان تمرین توسط مهاجم و افتادن همه ۲۴ موج توی یک ثانیه،
      3. عدم امکان اینسرت به خاطر این که ۳ تا اکانت با همرهای گولاخ هر کدوم ۱۲ موج گذاشته ان و همه این ۳۶ موج جمعاً توی ۳ ثانیه لند می شه و تو نمی دونی کجاش واقعی هست کجاش pre-wave (۴ موج فیک قبل از موج های اصلی، که اینسرت شما بخوره به همر اصلی). مثال: این گروه خشن. مثال: هادی علی.
      4. پلن هایی نظیر چشمان کرکس (برای دزدیدن چشمانی که دف آنچنانی نداره، یه اکانت فقط کاتا می فرسته، یه اکانت فقط گرزی و یه دهکده تو خارج ۱۵در۱۵ می زنن و هیرو از اونجا بلند می کنه)
      5. و ...

ادعاهای جدید

قضیه اینه که اون دسته اول، ادعاهایی دارن نظیر موارد زیر (به عینه شنیده م و روشون اصرار هست):

1. بردن کتیبه جنگ آموز کوچک به کپ منسوخ شده! (واقعاً می گن و اصرار دارن)
    2. همر کپ منسوخ شده توی تراوین ایران!
    3. جنگ آموز بزرگ برای اکانت های دفاعی هست در اصل!
    4. ۸ موج همزمان که لانچ شده و توی یه bucket ثانیه ای افتاده رو می شه با میلی ثانیه اینسرت کرد!
    5. هفته سوم بازی که امتیاز دفاعی کلّ ربع دو رقمی هست و نصف ملت هنوز تک دهکده ای هستن، هر دهکده باید ۱۰۰ تا جاسوس داشته باشه.
    6. هفته سوم بازی که امتیاز دفاعی کلّ ربع دو رقمی هست، همه دهکده های همه اکانت ها باید همیشه ۳ تا مخفیگاه داشته باشه.

چرا؟ و چه باید کرد؟

من اهل این نیستم که بگم «آی، چون ما قدیمی هستیم و ریش/مو سفید هستیم، به ما مثل میتی کامون احترام بذارین!». توسّل به سن و رزومه خالی به نظرم گاهی می تونه نشانه ضعف هم باشه. اون قدر هم پیر نشده ام که بگم «تیم فقط تاج! ماشین فقط پیکان جوانان! زمان ما هم با حقوق ماهی ۷۵۰ تا تک تومن می تونستی زن بگیری!» و کاملاً دوست دارم بحث رو منطقی و آبجکتیو دنبال کنیم فارغ از سن و سال.

من خیلی فکر کردم و حدسم اینه که این دوستان جدید، چون تا حالا حریف چغر بدبدن به تورشون نخورده، یه سری «پیش فرض»ها دارن. و خب توی اون مدل سرورها هم قابل فهم هست که یه سری کارهای متعارف، غیرمتعارف تلقی بشه و بالعکس. درست مثل بچه ای که یه بابای خیلی خیلی خیلی پولدار داره و همیشه تو ناز و نعمت بوده، حالا بهش می گیم دوست من باید بری دانشگاه و درس بخونی و مسخره می کنه. خب دنیای اون قابل درک هست؛ منتهی باید دید که حقیقت به دنیای اون نزدیکتر هست، یا دنیای رایج.

کی راست می گه؟

بحث دو حالت هست. یا این سرور قراره بعد از دو ماه دیگه آبگوشتی بشه و هر کسی یه گوشی بیابون بشینه و واسه خودش ترشی بار بذاره و سلام سلام، بعد از ۹ ماه بیایم همر بزنیم به واندر و بخندیم و این وسط هم یه سری عروسک بازی کنیم.

یا این که این سرور قراره یه سرور جذاب و مشتی باشه، که توش واقعاً کشیدن همر از نان کپ رسوا، یه ریسک بزرگ برای شخص و اتحاد محسوب می شه. یا شاهد پلن های قشنگ و عجیب خواهیم بود که نیاز داره کلّ ربع هوشیار باشه. و اونقدری پلیر همرساز هست که کتیبه جنگاموز اضافه نیاد که بخوایم بدیم به دفساز!

ممنون می شم اگه...

لطف کنین این پست رو ریپلای کنین و بگین اولاً به نظرتون این سرور آیا حساس و جذاب خواهد بود (در حد این که نان کپ کشیدن بدون دفاع ریسک، و با دفاع سنگین هم دشوار باشه)...

همچنین اگه به نظرتون هر کدوم از اون ۶ تا ادعای عجیب بالا (مثل «همر کپ توی تراوین ایران منسوخ شده») درست هست، ممنون می شم با ذکر توضیح و مثال ما رو هم آگاه کنین.

سپاس و درود فراوان،

سرباز کوچک شمال شرقی،

--آیدین

I used to want to change the world. Now I just want to leave the room with a little dignity. - Lotus Weinstock

• آیدین جان

اینایی که گفتی درد دل بود یا نظر سنجی؟ ;)

راستش من جزو دسته ای هستم که دلم برای اون سرورهای منسوخ شده تنگ شده برای همین از اول این سرور, از چهار ربع هم وزن استقبال کردم و می کنم... (برای همین این سال ها تو سرورهای بیگانه در شرایط سخت گرانی دلار و گلد بازی می کنم و بقول یک عزیزی بیشتر وقت ها کتک می خورم ولی لذت داره جون خودتون :S)

اوایل یکم سرور نا هم وزن بود ولی هرچی جلوتر رفتیم بهتر شده...

امیدوارم همینجور بمونه...

همر هم فقط همر کپ... هم راحت می سازی. هم راحت دفاع می کنی ازش. هم راحت می لانچیش. از همه مهمتر همم راحت تو طول سرور می خوابی...

پ.ن: شاید صحبتای آیدین و بعد در دل من اسپم محسوب بشه ولی امیدوارم حذف نشه چون بعضی دوستان بدونن این عددای همر و دفاع میلیونی (خاله بازیا) همش عدده که یکروزی 0 میشه. دور هم این مدت از بازی لذت ببریم قشتگتره...

جنگ جنگ تا پیروزی

اردتمند

حامد یه سرباز اسپمر فروم از AmOrdAd

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 2teeeee ().