Posts by molla

یعنی عاشق این فرار به جلوت هستم کاکو

عامو کجا بیا یه دیقه بشین نوید هم کلی سوال کرد ازت محسن

یه عکس از غارت دوتا اتحاد خاستی بزاری

اره عزیز دلم بورو برس به بازیت محسن جون

شاید واسه شما خاله بازیه واسه ما شوهر عمس :دی

خوش و خرم و شاد باشی محسن جان

هر موقع بیکار شدی فوتوشاپ هم میتونی بکنی عکسارو ما قبول میکنیم

پی نوشت:لوسی جان دوتا پست پشت هم زدم زحمت دیس لایکشو بکش

محسن جان کاکو الان یه چیز جالب تر دیدم

اون اتحاده بود تو تاپ غارت نبودااااا

چرا تو تاپ مهاجمین از ما هم بالاتره کاکو؟

https://ts1.speedtra.com/allianz.php?aid=30

یعنی این همه مهاجم کشته اندازه ما غارت نداره ؟مگه میزنه واندر نیروهاشو؟

من منتظر جواب سوالمم هنوزم جوابشو ندیدم.کل سه ساید دیگه هم پستمو لایک کردن یعنی اونا هم منتظر جواب شما هستن

میتونی بگی نمیدم

خلاص

کاکو جونوم فعلا که هکر های سرور بقلی ریختن ساید شما :)

خب آتیش فروم برا امروز کافیه

یه بچه یه فنگ(همون یه چی گفت) انداخت و رفت.به دل نگیرید.

خلاصه جونوم براتون بگه داشتم یه سری به اتحادا میزدم دیدم شمال غرب ماشالا همه غارتگر و قوی هستن و فول تروپ.

سه تا اتحاد دارن به با یه نی نی اتحاد که مشکل شرعی داره نمیشه تو فروم اوردش

به این شرح

2509-capture222-png

اون خط مشکیه که اتحاد اصلیشونه و قبول خیلی قوین :دی

ولی سوالم اینه دوتا اتحاد بعدی این ساید معظم هر کدام با 56 و 47 عضو جاشون توی عکس زیر خالی نیست؟

2508-capture-png

یعنی این 56 نفر که ماشالا ده سوم دارن نتونستن 3 میل غارت کنن؟

یعنی این 56 نفر غارتشون از اتحاد 22 نفره جنوب شرق هم کمتره؟:/:/

حالا اون 47 نفر چی؟

محسن جان شمایی که با تیرداد موافقی و میگی دوست ندارم مولتی و بات و غارت توافقی و ... باشه

یه لطفی کن عکس بزار از میزان غارت این دو اتحاد کف فروم

من عکس غارت هر سه اتحاد جنوب شرق رو گذاشتم شما هم عکسی از غارت این دو اتحاد بزار یه تحلیل بزنیم آب دوغ خیاری

منتظرت هستم کاکو

سعید

molla

پی نوشت1:لوسیفر جان دیسلایک نکردی یکی از پستامو نگران شدم کاکو.میدونم محسن نمیده و بهونه میاره تو عکس غارت این دوتا اتحاد رو بزار فروم

سارنگ جان شما تشریف بیار خوشحال میشم رقیب هرچه بد بدن تر لذت بخش تر

یه چیز هست به اسم جانشینی شما میتونی دوتا اکانت همزمان جانشین باشی کاکو

خود حضرت عیسی مسیح (ع) هم این مورد رو تایید میکنه :P

مورد دوم اینکه کل سرور اکانت منو میدونن سرور نرمال

molla

بفرما تو دم در بده

پی نوشت:پسر جان شمارو ریپلای نمیکنم بزرگ میشی اسم اکانت دادم در خدمتت هستم اونجا البته اگر عرضه بازی سرور بدون بات داری

البته میدونم تهش دنبال پس اکانت میگردی که همر بکوبی به هم.

سلام سارنگ جان اکانت هست بازیکن دست تنهاست

یه سری اکانت هم مجید عزیز و تیمشون اومدن و تقدیم کردن

یه اکانت هم لیدر های ساید دیگه اینور ساختن که به کارشون نیومد و باز هم تقدیم کردن

شما تشریف بیار من اکانت خودمو تقدیمت میکنم گلم

سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان سرور سه ایکس

این پست یکی مونده آخر منه (پست آخرم رو جهت تبریک به تیم برنده گذاشتم)

همونطور که میدونید این سرور خیلی کدورت ها شکل گرفت خیلی رفاقت ها شکل گرفت و خیلی قبح ها شکسته شد.

هممون واقفیم که این سرور پلن معنی خاصی نداره

مثلا یه مثالش این 18 تا همری که همشون با هم روی یه تارگت دیوار شدن

به جرات میتونم بگم هر تارگت دیگه ای هم میزد دیوار میشد.

خاستم یاد آوری کنم سرور بغل یه سرور عاری از هرگونه بات.مولتی .وی پی اس.غارت نجومی.دف نجومی و هرچیزی که شما میبینین بازی سالم رو از مسیر خودش خارج کرده استارت شده و الان هفته سومه .

از طرفی تیم زئوس و فروهر هم که اعلام آمادگی کردن جهت حضور در شمال شرق و شمال غرب

بنده هم به نوبه خودم از همه عزیزان که دوست دارن این تیم رو بدون بات و مولتی ببینن دعوت میکنم تشریف بیارن جنوب شرق

قبل از اومدن هم اگر دوست نداشتن اکانت رو از اول بالا بیارن به بنده

@saeedvip

در تلگرام پی ام بدن تا اکانتی با پلیر ضعیف تقدیمشون کنم

امید وارم تنور دلتون گرم و داغ باشه

شاد و خندون باشید

سعید

molla

سلام خدمت کوچیکای سرور و باقی بزرگان

لابه لای تحلیلا و بررسی ها چند نکته رو بگم

بیشتر خطاب به دوستان سرور اونوری و ادمین های سروره

این عکس دنیایی حرف داره

2478-1111111-png

تفاوت بودن و نبودن بات و مولتی و سرور پاک توی همین عکس خلاصه شده.سرور نرمال قبلی کلا 324 تا پست داخلش بوده تا آخرش(از 97 تا 98)این سرور هفته سوم 391 پست....

اینکه عزیزان نسبت به سرور بدون بات و مولتی روی خوش نشون میدن و اینکه خیلیا از لای بند های مومیاییی شدشون در اومدن و تشریف آوردن اینجا و توی این سرور بازی میکنن هزینه میکنن وقت میزارن تحلیل میکنن پلن هایی که قراره بزنن رو مرور میکنن اینا همه نشون دهنده پویا بودن این سروره.

به شخصه مطمئنم این سرور اتفاقات بسیار جالبی تا مید گیم داره و پس از اون هم با این تیما قراره کلی خوش بگذره:P.

لذا ادمین عزیز رویه سرور های آتی به این شکل پیش بره هم دردسرش کمتره(مثل سرور بقلی رمز وی پی اسی قرار نیست لو بره یا یکی بگه هک شدیم و امنیت سرور و ...)و هم استقبالش بیشتره و مهم تر از همه در آمدش بیشتره (ماشالا به بچه های خریدار اثر هنری)

موضوعی که خیلی تو ذوق میزنه محدود نبودن استفاده اثر هنری در روز هست که به نظرم سرور رو تا حدی به سرور pay2win نزدیک میکنه.

انحصار اثر هنری در سایت چیزی هست که با توجه به خلوتی سرور اکثرا قبول کردیم جهت هزینه های سرور(هزینه اجاره سرور و تیم برنامه نویس و ...) ولی استفاده بدون دامنه اون باعث دلسردی خیلی از دوستان میشه و این نکته ای هست که توی خفا و آشکار از ادمین محترم درخواست شده و داریم.

راجب سرور هم تبریک میگم به دوستان جنوب غربی بابت یکپارچه شدنشون و تبریک به دوستان شمال غربی جهت ورود تیم های جدید بهشون.و همچنین تبریک به شمال شرق بابت اینکه 78 درصد کپ های 150 درصد رو دادن به مصری ها :دی (این بحث تموم نمیشه فقط از سایدی به ساید دیگه میره ولی چون تبریک خاصی نداشتم بهشون بگم اینو گفتم)تبریک به دکتر سینا بابت دهکده چهارمش تبریک به جنوب شرق بابت پاپ عجیب و غریبشون(بیست نفر اول بازی 10 تاشون جنوب شرقین)تبریک به ساید پنجم سرور که شدن ساید چهارم دوباره تبریک به اشکان بابت کاتای ده اولش تبریک تبریک به کفترو که خون خورد همه رو جمع کرد. تبریک به اون لیدری که برا 1 کی منبع 111 تا رعدشو دیوار کرد خلاصه هرچی شما دیدین و من ندیدم تبریک میگم بهتون.

شاد و خندون باشید

سعید

molla

پ ن :کاکو سوال کردم بچه های بالوی جنوب شرق جای خون به کفترو جوافه میدن
    مثل اینکه جوافه قرمز تاثیرش خیلی بیشتره تا خون او مثبت

%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B5-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%88%D8%A7.jpg

نشد کتیبه بوسونی از اینا بده بهش خون و اینا نجسه تو اسلام.

پی نوشت 2:محسن توپک کاکو سوال کردم شمال شرق هنوز شیرازی توش نی متاسفانه .فرمون بدم یا خودشون میان شیرازیاشونو رو کنن؟

سلام

مسعود جان جوياي نام اينكه اقا البرز اينكارو انجام ندادن دليل خاصي داره كه در ادامه سرور بهتون ميگم بحث هم دو نفره بود.وقتي دوتا مهندس صحبت ميكنن شما دنبال دسته بيل نگرد.

ايشون از بزرگان جنوب شرقه و نيازي به تصميم ليدري نداشتن.

افتضاح اجرا كردن ان دبليو شكي توش نيست همينطور كه خودتون فرمودين.ولي دغدغه اينو ما نبايد داشته باشيم :دي

خلاصه جوري نشود كه موقع متا كردن بهتون بگن يه ١٥ كراپ بدرد بخور نداريد موقع لانچ همر .با جنوب شرق هم سر شاخيد و اخ و اوخ و ....

مورد دوم :عزيزان جنبه فروم داشته باشيد اينجا محل نقد و بررسي هست هر كس مشكل داره نقد بشه فرومو باز نكنه.ميتوني سايد ديگه رو نقد كن علتشو بپرس شايد يه چيزي ياد گرفتي

مورد سوم :هرچيزي تو فروم نقد ميشه تو به خودت نگير .بهنام امار رو داد سايد بغليتون با ١٩ تا كپ ١٥٠ درصد مصري ركورد داره ولي عين جنتلمن كرواتشو زده قهوشو ميخوره و از اينكه شما تو فروم خودتونو به درو ديوار ميزنيد لذت ميبره.

در آخر باز هم تاكيد ميكنم پلير هاي جنوب شرق آزادن در فروم نظرات شخصيشونو بدن و كسي جلوشونو نميگيره.

همونطور كه اعلام شد ارمين عزيز سخنگوي سايد و تيم ليدري هست و صحبتي خاستيم بكنيم ايشون زحمتشو ميكشن

شاد و خندون باشيد.

سعيد

من كلا پست ميزارم برا تهش:

پي نوشت:كمتر پيش مياد با اين لحن پست بدم ولي جواب هر كسيو بايد مثل خودش جواب داد.

پي نوشت ٢:سارنگ من به اميد زدن تو بازي ميكردم فكر ميكردم شمال غربي نا اميد شدم از بازي خب

پي نوشت ٣:كلا سايد بدون شيرازي سايد نيست.

پي نوشت ٤ :كاش از پتانسيل فروم نويسي امثال شايان استفاده ميكردين ولي حيف....

سلام دوستان

این مقاله برگردان یک مقاله انگلیسی در باب استارت موثر می باشد که ما در تیم آمرداد از اون استفاده کردیم جهت سریعتر زدن ده دوم و اینجا اون رو در اختیار شما میگذارم.

همونجور که مستحضر هستین سرور یک ایکس بات و مولتی کار نمیکنه و اول سرور شما قهرمان اضافه جهت خالی کردن آبادی و منابع مازاد جهت ساخت سریعتر ده دوم ندارید.

و از طرفی میدونیدکه 15 کراپ بالای 125 درصد یکی از فانتزی های بازیکنان سرور بوده و هست ولی با توجه به تعداد اکانت های زیاد تیم آمرداد و تیم های دیگه موجود در سرور رسیدن به امتیاز فرهنگی مورد نظر (2000 عددcp)و منابع جهت ساخت مهاجر و اقامتگاه کمی مشکل می باشد که با خوندن این مقاله شما می توانید در سریعترین زمان و کمترین مصرف منابع بدون غارت به این مهم دست پیدا کنید.البته همیشه شانس در غارت و مصرف گلد بیشتر در این وسط تاثیر به سزایی داشته و دارد.

1-1 چند نکته مهم

1-2 گلد:داشتن گلد اجباری نیست ولی بودن این گلد (حداقل یه پک 250 تایی)باعث سرعت ساخت ده دوم شما میشه و نسبت به رقبا شمارو خیلی جلوتر می اندازه.

1-3 قهرمان:بعد از هر لول قهرمان یک پوینت به قدرت هجومی قهرمان (جهت شهید نشدن در ماجراجویی های سخت)و سه پوینت به منابع بدین.سعی کنید به هیچ وجه هیروتون نمیره چون برای زنده کردنش منابع زیادی باید هزینه کنید.

1-4 منابع:نزارید به هیچ وجه انباراتون پر شن حتما برای تایم شب محاسبه کنید و آلارم بزارید و با تعدیل منابع رو حفظ کنید.همچنین جایزه های ماموریت ها و ماجراجویی ها رو به درستی مصرف کنید.

1-5 تولید بیشتر:حتما هفته اول و دوم 25% تولید بیشتر رو برای همه منابع بزارید .البته بعد از ساخت مهاجر میتونید اونها رو آف کنید یا فقط گندم رو روشن کنید(من خودم فقط گندم رو روشن میکنم)

1-6 حمایت تازه واردین:نیازی نیست حمایت تازه واردین رو تمدید کنید حتی اگر همسایه شما امردادی نبود و لب مرز بود.چرا؟چون طبق این مقاله شما قراره کلی مخفیگاه داشته باشین(جالب شد نه؟)

2-اکتیو کردن اکانت

بعد از اکتیو کردن راهنما اولیه یا همون TUTORIAL را انجام دهید.چرا؟چون هیرو شما 20 درصد تجربه میگیره و مقداری پماد.

وقتی هیروی شما مقدار سلامتی کمی داشت اونو به دورترین ماجرا جویی بفرستین .اینجوری توی مسیر تایم بیشتری میخرینو جونشو نجات میدین.اگر هم کتاب دانش تونستین بخرین در تایمی که ماجراجویی ندارید کل پوینت قهرمان رو به تولیدات اختصاص بدین.

بعد از اون ما بقی ماموریت هارو انجام بدین

من براتون لیست میکنم:

1- معدن آهن سطح 1

2- ساختمان اصلی سطح 3

3- یکی دیگه از منابع به سطح 1

4- مخفیگاه سطح 1

5- انبارغذا سطح 1

6- سفارت سطح 1

7- ساختمان اصلی سطح 5

8- اقامتگاه سطح 1

9- کراپ سطح 1 ، معدن آهن سطح 2 ، معدن خشت سطح 2 ، چوب بری سطح 2

10- بازار سطح 1

11- کراپ سطح 2

12- تمام منابع سطح 1

13- انبار سطح 3

14- انبار غذا سطح 3

15- دو کراپ سطح 2

16- انبار سطح 7

17- دو کراپ دیگه سطح 2(الان همه کراپاتون سطح 2 هست)

18- سرباز خونه سطح 3

19- دیوار 1

20- دارالفنون سطح 1

21- آهنگری سطح 1

22- کراپ لند سطح 3

23- تمام منابع سطح 2

خب بهتون تبریک میگم شما اکثر ماموریت هارو انجام دادین بدون اینکه منتظر منابع بشینین

الان تولید دهکده به حد خوبی رسیده و میتونید روش حساب کنید

3-ساختن دهکده:

این قسمت بر اساس سناریوی بازی شما متفاوته اینکه شما گلد میخرین یا نمیخرین ، اینکه رید میکنید یا با تولیدات خودتون ده دوم رو میزنید.خب برای اینکه ده 15 یا 9 کراپ بعدیتونو بگیرید نیاز دارید که به اندازه کافی امتیاز فرهنگی داشته باشید.اینکه بدونید چقدر امتیاز فرهنگی لازمید (به اختصار میگم سی پی که یاد کسی هم نیفتم و تلفظش سریعتر باشه)به داخل اقامتگاه برید و میزان تولید و نیازتون رو میتونید ببینید.برای اینکه شما ماکسیمم میزان تولید سی پی رو داشته باشید در عوض هم تولیدتون بالا باشه و هم سی پی ارزان تری داشته باشید میتونید به این لینک سر بزنید http://travian.kirilloid.ru/build.php#mb=1&s=1.45

البته اگر میرفتید دیگه نیازی به مقاله من نبود :دی ولی خب من طبق تجربه شخصی روش زیر رو بهتون پیشنهاد میکنم

بهترین سناریو ممکن مناسب افراد با تایم کم:شما گلد میخرین و فقط با تولیداتتون میخواید ده دوم رو تاسیس کنید.

الان شما همه منابعتون دو شده و نیازه کمی سی پی و منابع رو افزایش بدین پس پیشنهاد میکنم این مراحل رو دنبال کنید:

1- یک کراپ لول 5

2- آسیاب سطح 1

3- 5 کراپ سطح 3

4- 4 عدد چوب بری سطح 3

5- 4 عدد خشت سطح 3

6- 4 عدد آهن سطح 3

7- 5 کراپ سطح 4

8- 5 کراپ سطح 5

الان تولیدتون به حد خوبی رسید.

بریم سراغ سی پی:

1- یک مخفیگاه رو به سطح ده برسونید.

2- هشت مخفیگاه رو به سطح 3 برسونید(مخفیگاه بیشترین و ارزانترین سی پی ممکن رو به شما میده چیزی که در اول سرور ما دنبالشیم)

3- ساختمان اصلی 10-6 که این امر باعث میشه شما با 5690 منبع هفت سی پی اضافی داشته باشید(در مجموع 12 سی پی)

4- بازار لول 2 به 8 (7192 منبع در مقابل 9 امتیاز فرهنگی اضافه به نظر هنوز نسبت خوبیه)

5- دارالفنون لول 2 به 5 (3915 منبع در مقابل 5 امتیاز فرهنگی اضافه)

خب الان بهترین حالت برای ساخت سه مهاجر هست

تنها کاری که میکنید اینه که اقامتگاه رو ده کنید و مهاجر لعنتی رو بسازید!

این وسط ممکنه منابع مازادی هم گیرتون بیاد که بسته به سیاست اکانت میتونید نیرو بسازید غارت کنید .و یا روی ساختمان های سی پی دار سرمایه گزاری کنید.مثل ساختمان اصلی , بازار,سفارت ,آکادمی و .... و لطفا بیخیال ساخت سنگ تراشی و خزانه و ... بشید :love:

شاد و خندون باشید

سعید

molla

سلام رفقا

اومدم يه داستان براتون بگم برا همين مهدي قنديل گلم با مصطفي بي نام رو ريپلاي نميكنم ديگه.

داستان در مورد شهر سرد و شهر سبزه.

شهر سبز، شهر آزادی و رفاه بود، شهر سرد شهر آرمان های منجمدشده.

در شهر سرد، همه چیز بر محور ایدئولوژی تام گرای انعطاف ناپذیری می گذشت که در همه جای زندگی شهروندان سرک می کشید و می خواست جلوت و خلوت زندگی شهروندان را با ارزش های خاصی همسو کند. شهروندان شهر سرد حتي جرات گرفتن يه ١٥ كراپي به ميل خودشون نداشتن.

حاکمان شهر سرد نیز همّ و غم خود را صرف سخت گیری با مردم و تلاش برای ساختن جنگ افزاری ویرانگر کرده بودند؛ جنگ افزاری که قرار بود خرج نابودی شهر سبز شود؛ شهری که گریزگاه مردم ناراضی شهر سرد بود. البته آن سلاح مخوف سرانجام در مقر حاکمان شهر سد منفجر شد و با مرگ آنها، مردم ایدئولوژی زده شهر سبز، سرانجام طعم آزادی و رهایی از زندان انگاره های یخ زده انسان ستیز را چشیدند.

زماني كه پارك گيون هيه شد اولين رئيس جمهور زن شهر سبز همه گفتن كه مرگ شهر سبز فرا رسيده .همزمان كيم جون ايل هم در شهر سرد به قدرت رسيد.كيم جونگ ايل پرچمدار توتالیتریسم انسان ستیزی است که تیشه به ریشه آزادی شهروندان شهر سرد زده بود.

شهر سرد شمالي هدفشون رسيدن به سلاح هايي هست كه فكر ميكنن ميتونن ازش استفاده كنن و بهترين روش ممكن هست.بهترين مزارع ١٥٠ درصد رو در اختيار مهندسين ساخت اين سلاح ها گذاشتن و شهروندان خوبشون حق ندارن از اين مزارع جهت توليد و اعتلاي كشورشون استفاده كنن

ولي شهروندان شهر سبز جنوبي بر اساس شايسته سالاري اين زمين هارو تقسيم كردن كه باعث اعتلاي خوب كشورشون شد و الان شهر سبز يك ابر قدرته.

بگذريم

.

.

.

شهر سرد شمال بود و شهر سبز جنوب

ديوار برلين جامعه المان رو شرقي غربي كرد

اينارو خداوندگار و ادمين اروپا و آسيا انجام نداد.

وجه تشابه هست كه اين دسته بندي هارو ايجاد ميكنه

اينكه بهنام در مورد شرقي غربي ،شمالي جنوبي گفت بر اساس عملكرد بازيكن ها و تعدادشون و گرفتن دهكده دوم هست و الا كسي ديوار رو نساخته

نميدونم شايدم ساخته:/

خلاصه اينكه مهدي جان از اينكه برگشتي به سرور خيلي خوشحال شدم.از والسيا چندتا فسيل مونده يكيش هم اومده پيش من يكيش هم پيش تو:)

مصطفي جان يكي از اون مولتي هايي كه گفتي رو باز كردم .

اين صحنه رو ديدم كاكو

2444-53ea495d-848a-4c8d-9b89-370b7ede44f6-jpeg

يه لقمه نوني هست دور هم ميخوريم بيا كاكو تو هم بزن.

شاد و خندون باشيد

سعيد

مُلّا

عاشق اين تهشم اندازه سه تا پست پي نوشت ميزني.

پ ن :ميگم اين سرور چقدر ناصر داره؟ناصر نف ناصر استورم ناصر كلاهبردار يه ناصر ديگه علاوه بر اون كلاهبرداره تو اس دبل ... مگه ناصر نباس يونيك باشه؟شده عين ممد خو

پ ن :يه زمان ما پنير و نون ميخورديم با داداشم دعوامون بود سر اينكه كي مقدار بيشتري پنير لاي نون ميزاره و هميشه ميگفتم بهش

كم بَيزو لاش . خلاصه شده بود جوري كه ما نون لاي پنير ميزاشتيم

با توجه به اينكه هر مصري يه مولتي (طبق گفته مصطفي بي نام )حكايت شمال شده دوتا توتن وسط پنير ^^

پ ن : عشق من گرگ خسته كلاسيك باز . گروه خوني اون پك خوني كه به كفترو ميدي وحشي شده به ما هم بوگو ما شيرازيا كُلاً او مثبت هستيم:P

الان با گذاشتن این عکس و بحث در مورد اینکه اینا اکانت لیدرن کل موضوع رو میخواهی عوض کنی!!! پست چند موضوع داشت! اول خورده گیری شما به تعداد اکانتهای مصری در ساید های دیگه که درست همون تعداد تقریبا تو مجموعه خودتون هست! دوم حرفی از مولتی زده نشد... بنده گفتم گرفتن این همه 15 کراپ ک تقریبا نیمی از آنها در شعاع 20 در 20 دهکده 15 کراپ یه اکانت هجومی که نیاز به غارت منطقه داره چه معنا و مفهومی میتونه داشته باشه! حالا شما بخودت شک داری و میخای با چرخوندن موضوع و هوچی گری بحث رو بپیچونی مشکل من نیست! 2 هفتس دارید تحلیل میکنید که اکانت امپریال چرا 7 کراپ گرفته... بعد بقول خود شما چندتا اکانت هجومی رفتن تو شعاع 20 در 20 هم خوش و خرم غارت میکنن و همر میسازن :)) ادبیات لیدر یه ساید وقتی در حد یه کودک دبستانی باشه و هرگونه پست و انتقاد رو با تمسخر جوابگو باشه خدا به داد بقیه مجموعه برسه...

شما ساید خودتو مدیریت کن نمیخاد نگران مدیریت اسدبلیو و بقیه ساید ها باشی...

سلام قشنگووو

شما بوي كدوم گلي هستي كه هنوز نميدونيم؟

اسم اكانت و سمتت توي شمال غرب بگو گلكم

اينكه توي شمال غرب بازي ميكني و از جنوب غرب دفاع ميكني جاي بسي تفكره

فكر كنم توضيح اشكان واضحه

توي سايد شما ٢٠ در ٢٠ اكانت حجومي هم جزو قوانين ليدراست كه كسي كپ نگيره؟

مثل همون قوانين دهكده مصري و ١٥٠ و ...؟

اول خودت معرفي كن بعد بيا اينجا هرچي خاستي با آمار نشونت ميدم.

شاد باشي

سعيد

پي نوشت: تيرداد جان خوش اومدي جون خودت مديريت فروم رو بگير دست ما هر از گاهي ز و ض رو اشتباهي مينويسيم شايد به يكي بر بخوره.

پي نوشت ٢: يكي يه آمار ده ١٥ كراپ با ذكر نژاد هر سايدو بزاره تا بدونيم كي از مسير حضرت مسيح خارج شده

پي نوشت ٣:بهنام معلومه شاگرد خوبي بودي پاي منبر مُلّا

پي نوشت ٤:آقا مازيار بسيار خوشحال شدم اومدين منور فرمودين و بنده نوازي كردين:*

سلام بر آقا معلم

ابوالفضل جان شما دوست خوب مني و ميدوني كه هر بابي باز شه دو طرفست .

مشكل اين نيست كه ايشون ده گرفته يا نگرفته دقت هم كني دوستان گفتن:

مهم عدم واكنش منفي ليدر هاي اس دبليو بود كه شما خودتو زدي به اون راه كه كاره اي نيستم و مهدي ايمورتال عزيز اظهار بي اطلاعي كرد و ...

فردا هم يه اينجور نامه اي براي من يا بقيه رفقا بياد منم نميدونم ...

اينكه دف نداشت هم چندان بي دف نبود ولي بنده خدا هر روز هر ربع ساعت يه اتك روش بود و نتونست چيزي اپ كنه

نمونه دفشو برات ميزارم گلم كه بدوني همچين راحتم صفر نشد.

مرتب بهش ميرسيد امداد غيبي...

2415-a7b52cb7-5451-4d13-91a5-363eabac268a-jpeg

2417-0d90965b-91e6-4087-96f0-68df4a20f68e-jpeg

2416-52a7bb1b-7330-474a-9f66-6a87d013d351-jpeg

به نام خداوندگار أمرداد

بوم بوم

2410-a295cafa-5367-463f-bcb3-0322c9f5c02d-jpeg

در وا پسين ساعات ديشب اولين پلن هماهنگ جنوب شرق با نام رمز جوافه خورها به مقصد و منزل مورد نظر رسيد.

بازيكن g-shark حدود نيم ميلي متر به داخل خاك جنوب شرق نفوذ كرده بود كه پس از همكاري عزيزان جوافه خور از اين دهكده ويرانه اي باقي نماند و جايش در مپ سوراخ شد.

از همين تريبون از همه عزيزان جوافه اي تشكر ميكنم .

از احسانزززز عزيز بابت لانچ بسيار دقيق و زيباش

از ماهان عشق جوافه-كسري آنتي ويروس -عامل متاي شمال سرور سه ايكس مهربان (من نميدونم چراانقد خشني تو) و همه عزيزان دور و نزديكي كه مستقيم و غير مستقيم كمك كردن و از مسير هاي صعب و العبور تشريف اوردن و خودم :) .

اخرين قاب از سوراخ اين دهكده در مپ

2411-1f4d7861-b9ae-435a-9580-5a7e1f5da979-jpeg

بدينوسيله هشدار ميدم به تمام تروريست هاي سنتكام و ...

سپاه قدس از آنچه شما فكر ميكنيد به شما نزديك تر است.

ما ملت جوافه خوريم.تازه داره موتورمون گرم ميشه.

سلام

شما قول بده همون فيك ليدر بمون من شخصا اين كتيبه هاي گان هيرو رو ميگيرم ميدم شما

خوشبختانه يا بدبختانه جنبش سوانز و امرداد سرور قبل يه قولي بهم دادن و اين سرور دور هم جمع شدن به قول سرور قبلشون عمل كنن

خيلي هم دوست داشتن شما كنارشون تشريف داشته باشي

به هر حال قسمت نشد :دي(اينو فقط تو ميگي يكم قديمي نيست؟ خب حق دارن همه بشناسن اينو)

راستي ديه اين موشه كه مرده رو كي گردن ميگيره؟

امروز با يكي از بچه هاي سوانز صحبت ميكردم ميگفت رونالدينيو طور اومدي اينورو نگاه كردي رفتي شمال شرق...

خوشبختانه رفقامون شمال شرق خيلي خوشحال شدن از اومدنت همچنين ما

اميدوارم سرور پر باري باشه مثل راند قبل:دي

البته ازت خواهش ميكنم مثل سرور دو راند سه و سرور يك راند چهار وسط سرور قهر نكني بري

يه سرور تا تهش بمون ببين تهش چه شكليه

حالو چرا مصري؟دفكورديطور ميخاي تشريف بياري؟

خلاصه بگم يه سرور از اومدنت خوشحال شدن

ساد و خندون باشي

سعيد

خوب جلسه ش غ برگزار شد

البته ما نفهمیدیم این جلسه راجب گرزی تیم بود یا راجب مرام و معرفت به هر حال بگذریم!

جنوب شرق به هیچ عنوان گرزی تیم رو تهدیدی برای خودش نمیدونه و هیچ مشکلی با پلیر این اکانت نداره ، و می تونه بازی خودش ادامه بده ايشون از دوستان آقا مازياره و مازيار هم براي ما خيلي عزيزه "

اما این نکته توجه بشه

این پلیر به گفته خودش اول ج ش ثبت نام کرده بوده و مسعولیتش با ما بوده ولی الان پلیر ساید ش غ هست و مسعولیتش با ش غ هست ، پس اگه به ج غ یا ش ش اتکی داد میتونید برید از ش غ طلبکار بشید و به ما دیگه مربوط نمیشه

پ.ن: ما نیاز به تضمین شمال غرب نداریم :)

سلام خدمت عزيزان سه ايكس

بنده هم به نوبه خودم متاي شمال رو تبريك ميگم

كم كم وقت اينه كه جنوب هم شروع كنه حركاتشو و ديپلماسي رو تموم كنه

قصد بازي در سرور فول مولتي نداشتم و ندارم

به خاطر فحش بچه اي كه به مادرم داد اكانتي وسط ان دبليو گرفتم از مجيد عزيز كه ايشون رو بزنم اين وسط هم ياشار عزيزم از اكانت جاست فرند كنارش بود و تركشاش به اون خورد .

همينطور تا حدودي اواتار . پلن بعدي همون بچه سال بود كه با فحش به مادر و ... كار خودشو جلو ميبرد كه متاي شمال اعلام شد و به خاطر احترام زيادي كه مجيد داشتم اكانتو لاگين نكردم و حتي از مجيد خاستم پسوردشو عوض كنه .و اكانت رو به شوراي ليدري شمال غرب دادن.

مودر دوم اكانت گان هيرو

مجيد جان توي خصوصي هم بهت گفتم

كسري و مهربان حركت پارتيزاني كردن و خودشون خود جوش خفت ميكردن كه بيان سرور يك و پيشنهاد خفت شمال غرب هم من بهشون دادم (اون موقع متايي نبود)به خاطر اينكه رابطه شمال شرق و جنوب شرق خراب نشه .

اينكه يهو متا شد و ... مسئله ايست بس پيچيده

مجيد جان تو خيلي برام عزيزي يك راند دشمنم بودي ولي واقعا قلبي دوست دارم ميدونم زير و رو نداري الان هم اومدي اس اي قدمت به چشم ما اينكه نتونستي واسي هم كاملا برام قابل احترامه

هر موقع هم خاستي برگردي اكانت شخصي خودم در اختيارته .به شخصه يكي از رفيقاي نزديك تراوينيم هستي كه راحت باهات صحبت ميكنم و بهت احترام ميزارم.

ولي خواهش ميكنم موضوع متا رو به اكانت گان هيرو نچسبون چون واقعا دليل متا اين نبود.البته ميدونم تو هم در جريانش نبودي چون تا روز متا داشتيم ان دبليو رو ميزديم.

خلاصه اينكه اومدم تهران منم اب پرتقال ميخام مجيد انقدر تنها خوري نكن

فداي تو

سعيد

ملّا

پي نوشت: هادي كه عذر خواهي كرد بابت فحشاش اون بچه سال قرار نيست عذر خواهي كنه؟

پي نوشت ٢: فحش بچه صلواته...

پي نوشت٣:از دوستان گان هيرو ميخام بحث رو ادامه ندن خدا خيرتون بده كاكوهام

سلام خدمت رفقا و عزيزان فروم

من كلا پستاي كوتاه نميزارم ولي براي سادگي و راحتي كار يك سوال فقط از مصطفي بي نام عزيز دارم.

يه اكانت كف اس اي و اس دبل خاك اجدادي شما شده الان ما هم يه مقابله به مثل ميخاييم بكنيم و يه دهكده و مختصات رو توي ان دبليو به نام بزنيم و بگيم اره داداش اين جاي اون. قبوله؟

منتظر تاييدت هستم

يه مختصات از ما كم شده يه مختصات ميگيريم همين.سوال ساده و جوابي ساده داره

به قول اقا مهدي گرند

شادزي و مهر افزون ;)

جديد ياد گرفتم اينو خلاصه

ارادتمند به همه

سعيد

ملّا

پي نوشت:مگه جز حذف ديفالت گرزي تيم كار ديگه هم ميتونيد بكنيد كه منتظر شوراي ليدري ان دبل هستين؟

پي نوشت ٢:هممون بزرگ شديم لطفا اينقدر حركات چيپ و بچه گانه نكنيم .

سلام عاشق اين شادزي گفتنتم :love:

اره كاكو بيا

سرور بدون بات از اسمش معلومه

خدا رو شكر تا الان خيلي خوب بوده

بات نباشه كسي وقت مولتي كشيدن نداره

قدم سر چشم كاكو

منو يادت نمياد ولي اومدي اين سرور اس اي يادت ميارم

شادزي و مهر افزون :)

8o