نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• حالا ۷۰ % سرور داره برنده میشه اون ۳۰% هم روش

سلام دوست عزیز امیدوارم که سالم و سلامت باشی

تو خوب بودن عملکرد ne شکی نیست بهشون تبریک میگم . فقط داداش یه موضوعی و متوجه نشدم اونم درصد هایی بود که گفتین . منظورتون از ۷۰ به ۳۰ نقشه بازی بود یا تعداد پلیرا . اگه منظورتون تعداد پلیر که یه نگاه خیلی سطحی که به سرور بندازین متوجه میشین که هم از نظر تعداد پلیر هم از نظر اکانت ساید ne از مجموع ۳ ساید بیشتره اگه بیشتر نباشه کمتر نیست پس این حرفتون اشتباه اما اگه منظورتون نقشه بازی که حرفتون کاملا درسته . اگه کل نقشه بشه ۱۰۰ درصد ۴ تا ساید هرکدوم ۲۵ درصد سهم دارن اما با توجه به تعداد بالای اکانتای ne تو ساید دیگه میشه گفت که ۷۰ به ۳۰ شما درسته .

روزگار خوش

• عزیزدل در مورد این حرف شما من فقط بسنده میکنم به یک حرف از حاج حسین فقید، سوگولی ساید شمال شرق

که نگید من گفتم، اینو دیگه خودتون گفتید

قبلا هم با دلیل و مدرک گفته بودم که از لحاظ تعدادی هم این ساید از مجموع سه ساید بیشتر بازیکن داره.

به نظرم سعی در وارونه نشون دادن حقیقت کار درستی نیستش.

پ.ن: چشم، فرصتی شد حتما تحليل سایدای جنوبی رو هم میزارم

البته دوستان شما که استقبال نکردن ظاهرا ازین تحلیلا :)) ما هم دیگه ادامه ندادیم

• مخالف نظر تمام دوستانیم که میگن ne خوب بازی کرد و فلان ویرایش شد!!!! کجا خوب بازی کرد؟؟؟؟ با این میزان پلیر و مولتی و دف و همر اگه یه لیدر خوب بالا سرشون بودد شخم میزدن سه سایدد مقابلو!!! تو 5 ماه بازی یه پلن ناموفق کلا رفتن!!! تنها کارشون خفت گیری های ریز و دف ریختن تو مولتیا بوده. کار مثبتشون فقط و فقط جابجایی دف بوده که اونم اخر گند زدن و واندرشونو به باد دادن!! اصلا نمیفهمم چرا از خودشون راضین؟؟ با این تعداد مولتی و باتی که روشونه دفی که کردید کار خاصی نبوده والا!!!

الانم هرچی دوس دارید دستو پا بزنید و بگید برنده رو شما معلوم میکنید!!! مهم واسه ما اینه که متا برنده شد و ساید شما با این همه پلیر حتی فیک نتونست بزاره رو اکانتهای ما!!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: لحن نامناسب، تمسخر ().

• سلام.

به جای اینکه تو فروم برای عالم و آدم شاخ و شونه بکشید برید حواستون به اکانتاتون باشه سر ظهری خفت نشید اینجوری.

16 کی کاتا آخه؟ :))

خسته نباشید به بر وبچه هایی که رو اکانت Ar3s زحمت کشیدن سپنتا و رضا و فرهاد دمتون گرم.

پ.ن: هر نوعی یه شکلی داره. هر شکلی یه نوعی داره

• عزیزدل در مورد این حرف شما من فقط بسنده میکنم به یک حرف از حاج حسین

قبلا هم با دلیل و مدرک گفته بودم که از لحاظ تعدادی هم این ساید از مجموع سه ساید بیشتر بازیکن داره.

به نظرم سعی در وارونه نشون دادن حقیقت کار درستی نیستش.

صادق جان بنده نظر خودم رو گفتم،حالا شاید یکی هم باشه بگه نه میبریم که البته از پست ایشون هم معلومه متای اندگیمی علیه NE رو یک فرض کم احتمال در نظر گرفتن

در مورد تعداد پلیر NE باید بگم شاید دو برابر میانگین سه ساید تخمین معقولی باشه و حجم راید بستگی به خیلی چیز ها داره مثل سبک بازی(مثال ساده راید پلیری که دفاع مولتی رو روی نانکپ پارک میکنه و گندمش رو با راید میده از پلیری که رو مولتی پارک میکنه بیشتره) و هرچه تعداد همر روی اکانت بیشتر باشه دیوار شدن منبع و هدر رفت راید بیشتر میشه که نتیجه کار میشه اکانتی که با مثلا ۵ واندرزن رایدی بیشتر از ۵ اکانت تک واندرزنه داره که همه ی این موارد باعث راید بالای NE شده.

حالا با فرض این که NE معادل کل ۳ ساید بازیکن داشته باشه من هم متای ۳ به ۱ تا زمان نقشه هارو منطقی دونستم.

ولی در مورد اند گیم بحث تعداد واندر و نقشه هست

مثل سرور قبل که SW با وجود قدرت بیشتر ولی اجازه داد متاش ۱۰۰ کنه.

حتی شما هم انتظار این که NE این تعداد همر و رمر داشته باشه رو ندارین درسته؟

البته ما بازیمون رو میکنیم تا لحظه اخر به احترام حریف(ما همونایی هستیم که 2xir موقعی که واندر شمال رو ۹۹ استاپ خورده بود داشتیم دفاع و گندم به واندر SW میدادیم) ولی حقیقتا من فکر نمیکنم از اینجا به بعد متای ۳ به ۱ از نظر بالانس سرور منطقی باشه.

لوسیفر جان یکی از کسایی که اون جمله انتهای پستم براشون کاربرد داره شمایین

شما همون کسی هستین که بهتون گفتن رو این تارگت ها فیک لیست برین ، شما با ۲۰تا گرزی تو فارملیست اَد کردین یک روز کامل رو چشمان با ۲۰تا گرزی هر ۵ دقیقه اتک راید میومدی. شما از فیک حرف نزن.

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide

• 1>3

بله اول سرور هم این رو شاهد بودیم کودکستان لات های مجازی در شمال شرق ، برای تمام سه ساید شاخو شونه کشید گفتن سه به یک هم کسی حریف ما نیست، حالا بعد از تونل شدن واندر و فشاری که از گاز کشی رو واندر بهشون اومده با چشمانی اشکالود روی واندرشون مینوسین سه به یک بوده ، بله خود کرده را تدبیر نیست ....

مدعیانی که اومده بودن تیم زئوس رو بزنن حالا اینجا حرفایی دیگه می زنن می خوان واندر nW صد بشه ، هر چند که زئوس تک اکانت بوده حتی نتونستن عصا زئوس رو هم بگیرن ، البته مثلا می خوان دو تا ساید دیگه nw رو بزنن چه بچه های باهوشی داره شمال شرق.

این کودکستان با ایده ای جدید به تمام سه ساید پیشنهاد داده که لطفا ما قدرمندان که سه به یک همه رو می زنیم ، واندرمونو کمتر رنده کنید در عوض ما اجازه میدیم شما 100 کنید ، بابا این از اون قهرو قهر کشی و دعوا زرگری وسط سرور ضایعه تره ، بی خیال ...

جالبه از اول سرور ادعا داشتن همر های زیاد ، پلنرهای زیاد و .... ، باید گفت این حجم از لب و دهن در شمال شرق تونستن یه پلن روی جنوب شرق برن که دیوار شده ، جالبه پلنر میاد میگه من باورم نمیشه ، عزیزم باورت بشه چون نوبی ، اگه پلیر اکانت ویکتوریا جون اون پلن رو لانچ می کردن نتایج بهتری در میومد از اون پلن

حال جالب بدونید این جا نماز آبکش ها ، شروع کردن گشتن تو ساید های مختلف برای خرید همر ، چی شده شما میلونی همر داشتیند ؟؟

یعنی به این حد از حقارت افتاید که دنبال خرید همر از این ساید اون ساید هستید یا مثل بچه دبستانی ها می خوای ساید ها رو گول بزنید. هر سه ساید می دونن دستو پا زدن شما برای 100کردن و شما راضی به 100 کردن واندر هیج کدوم از ساید های دیگه نیستنید.

حسین یه هفته مرخصی بوده این بلا ها سرتون اومده ، حلا سرور های بعد که فول تایم هست ببینید باهاتون چیکار کنه ، هرکسی که همر حسین رو زده رو معرفی کنید وگرنه تا زمانی که تراوین بازی می کنید روز خوش نخواهید دید. شاید تنها شانس بردتون همین باشه...

پ.ن : سرور بعد سوپرایز تیم تی ان تی در راه است، یا اون ادم رو تحویل بدید یا سوپرایز شید.

• مهم واسه ما اینه که متا برنده شد

سلام خدمت همه دوستان

برد رو به ساید نه ببخشید به متای سه گانتون تبریک میگم. ( اخر هم قبول نکردین ما هم بیایم تو متاتون همه با هم ببریم ، شما خیلی زرنگین :( )

دوستای خوبی پیدا کردیم این سرور .

یه خسته نباشید ویژه هم به همه بچه های ساید به ویژه سپهر میگم که خیلی زحمت کشید ( ببخشید اسم همه رو نیاوردم)

یجوری بردین نفهمیدیم کی سرور تموم شد : ( ۲ ایکس بود ولی مثل ۳ ایکس زمان گذشت.

اگه یه لیدر خوب بالا سرشون بودد شخم میزدن سه سایدد مقابلو!!!

ما هم از عملکرد لیدر هامون ناراضی هستیم ، خیلی نوبن که زیر ۳-۱ نتونستن ساید های مقابل رو شخم بزنن ، اخه زشت نیست لیدر های قدرتمند ۳ تا ساید ۱۰-۱۵ تا همر از ما پروندن و مارو شخم زدن ولی ما هیچ کاری نکردیم ؟ اخه ۳۰ میلیون همر دیوار کردن هم شد افتخار ؟ لیدر های ان ای پاسخگو باشن. من که دیگه هیچوقت توی تیم به این ضعیفی بازی نخواهم کرد. میام انشالله سرور بعد با شما قوی های زرنگ.

این هم واندر ۱۰۰ شده ی دوستان برنده :

پ.ن: اینارو جدی مینویسن تو فروم یا مزاح میکنین ؟

پ.ن۲: اون قدیما ما تراوین بازی میکردیم ۳-۱ میکردن که یه سایدو کلا جمع کنن تو مدت کوتاه ، نه اینکه بیان فروم بنویسن چرا ما سه تا سایدو بیابون نکردی :)) البته شاید شما درست میگین :))

• درود

لابلای کل کل های فنی این جا موند...

با سلام به همه دوستان مخصوصا هم سایدیهای خودم,تیم se

میخواستم از بچه های ساید اس ای تشکر کنم واسه زحمتهایی که میکشن .یکی دو ماه اصلا نتونستم بیام رو اکانت زحمتش موند رو دست خیلیا دمتون گرم و شرمنده رفیق نیمه راه شدم با این وجود هر وقت میومدم فروم میدیدم یا سوراخ جدید باز کردید یا تو باز کردنش نقش داشتید:D^^^^:thumbup:

یه تشکر دیگه از بچه های لیدری که نشون داد نباید با 2-3 تا کتیبه زدن با اکانت نفوذی چنان جو بگیردت و بیای بگی حالا لیداری se باید بیان التماس کنن تا بزاریم واندرشون دست خودشون بمونه!!!:D:*:D

واندر دستوشونه که هیچ .خواستی بتون قرض هم میدن:D:D شما هم واندراتونو بریزید رو هم بزار بازار ببین فروش میرن یا نه

پ.ن 1:شرمنده اسم کسیو نیووردم تعداد زیاد بود گفتم یادم میره اسم ببرم زشت میشه

پ.ن 2:بچه های ان ای اون کسی که اون حرفو زد کت بسته بیارید تحویلش بدید بزاریم 2 تا انبار بزنید :D

• مخالف نظر تمام دوستانیم که میگن ne خوب بازی کرد و فلان ویرایش شد!!!! کجا خوب بازی کرد؟؟؟؟ با این میزان پلیر و مولتی و دف و همر اگه یه لیدر خوب بالا سرشون بودد شخم میزدن سه سایدد مقابلو!!! تو 5 ماه بازی یه پلن ناموفق کلا رفتن!!! تنها کارشون خفت گیری های ریز و دف ریختن تو مولتیا بوده. کار مثبتشون فقط و فقط جابجایی دف بوده که اونم اخر گند زدن و واندرشونو به باد دادن!! اصلا نمیفهمم چرا از خودشون راضین؟؟ با این تعداد مولتی و باتی که روشونه دفی که کردید کار خاصی نبوده والا!!!

الانم هرچی دوس دارید دستو پا بزنید و بگید برنده رو شما معلوم میکنید!!! مهم واسه ما اینه که متا برنده شد و ساید شما با این همه پلیر حتی فیک نتونست بزاره رو اکانتهای ما!!!

به به عاقا مهدی شاخ سرور های دجکول، دادا باور کن کسی به نظرت اهمیت نمیده اینقدر تو فروم دست و پا نزن و اسپم نکن تو فقط یه پلیر ساده روی یه اکانت ساده ای اینقدر از باب لیدری حرف نزن :D

از اول کتیبه ها هم که یکبند جنگ اموز رو اکانتت میاد منتظرم ببینم چی ساختی، اگر زیر 600ک گرزی هست که اصلا رو نکن طرف با احمق کوچیک که کلا دو بار رو اکانتش اومده از تو بیشتر ساخته :D کلا هم تو این سرور جز یه بار خفت شدن و یه بار دیوار شدن چیز خاصی ازت ندیدیم ;)

فعلا در حدی نیستی در مورد ساید شمال شرق نظر بدی ! پشت متای سه به یک قائم شدی فاز لاتی برداشتی !

اولا بمون سرور تموم شه بعد ببین کدوم ساید برنده میشه بعد بیا بگو ما بردیم بردیم ؛

دوما بر فرض متای شما برنده بشه، مبارک متا باشه ؛؛؛؛ شما سر پیازی ته پیازی؟ اینقدر اول بازی گفتی تیم cob رو دارم میارم که فکر کردم چی هست کلا همین سه چار تا دونه اکانت بودین =))

سوما اگر ش.ش خوب بازی نکرد کی خوب بازی کرد؟ کدوم ساید؟ ساید شما؟ دست آوردتون کلا غیر از زدن انبار های واندر چی بود؟ :/

به قول خودت مهدی جون ؛

آره کسی شما رو به یاد نخواهد آورد، همه برنده ها رو به یاد خواهند آورد :*<3

پ.ن؛ طرف یه جوری ذوق مرگ شده که متای سه به یکشون داره برنده میشه که انگار مدال المپیک داره میگیره :D

• وقتی میگن بدون بات و وی پی اس و مولتی فقط لب و دهن داخل فروم هستید برای همینه!

بعد خفت گیری ظهرانه دفعه قبل... این بار خفت گیری شبانه...میگ میگ...
    پلیس فتا همین روزاست بیاد بچه های اس ای رو بگیره بخاطر اینکارا
    :D

# فارم های دیروز_شاخ های امروز

پ.ن: حسن خطرناکه حسن:D

پ.ن: صاحب همر قبلی که خفت شد بیاد خودش معرفی کنه...

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

پست 6 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EyeZ ().

• اون که تو دو روز شارژ شده خوب حق داره والا با اون میزان رید بچه 6 سالم تو دو روز واسه یه سال شارژ میکنه!!! اینکه این همه جنگ رو اکمم امده که معلومه من کلا یه هفته نمیتونم شارژ کنم!!! والا بازی سالم با بازی که شما اسمشو گزاشتین تراوین فرق داره!!! شما مولتیتونو بکشین با بات بیاین بگین پلیریننن ما هم میگم باشههه!! بدون مولتی ایمپریالو دیید!!! یاد گرفتید ازش بازیو؟؟؟ اک منم میبینید!!!

نصف تیم c.o.b هم کیفیت سرور و تیم شمارو دیدن رفتن!!! در سطحشون نبودید!!! ماهم بخاطر پارسا موندیم!

نه با ادعای لیدری اومدیم نه هیچی والا!! اتحاد بچهامونم همون اول بستیمش تا این حرفا نباشه پشتش!!! راستی شما پلیر!!!!شما لیدرر!!! شما تیمای خوب و یکدست!!!با افتخار میگم اتحاد C.O.B واسه سایدش بازی کرد و مثل بچهای ساید شما نبود! یادمون نرفته چه هاا کردید با هم سر یه بازی!

راستی من جزو متا هستم و میبرم بازیو!!! جووونننن!!! شما چطور؟؟؟ شما کجایید؟؟؟

• این قسمت : وقتی دف رو واندر است و دف کورد مثل آمریکا توان انجام کاری ندارد

1 > 3

خنده دار ترین سخن تاریخ :))

از دیشب تو این فکر بودم دیوار شیم یه عده از غار بیان بیرون و تشکر کنن ولی حیف :دی دم همگی گرم واسه این پلن زیبا :D:D

منتظر لینک های زیباتون هستیم

پ.ن : پکیج آموزشی ؟ پلن ؟ شیب ؟ بام ؟؟؟؟ :D:D:D:D:D

پ.ن : شرفتو چند فروختی مرد ؟؟؟؟

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• زیبایی های بی پاین این سرور ، حقارت شمال شرق ادامه دارد......، ولی خدایی نحثی از NW رفت اون احسان مال خودتون ، کتیبهاشم اگه تونستی ببرید :D ، احسان جان مواظب خودت باش تو خیابون که رد میشی کرونا هست ... راستی دعا خیر بچه ها هم پشت سرته ... رگ داری حتما ؟؟

اون آناناسی که به تورج داده بودن مثل اینکه برداشت کردن.

6 به 1 هم کسی حریفشون نبود الان که 3 به 1 شده گریه می کنند. چقدر باید ادم حقیر بشه اکانت دفساز از شمال غرب بخره بریزه تو واندرش ;)

ما تو سه تا ساید میزاریم رو حذف شما 100 کنید این عقده بد جوری بهتون فشار آورده ...

• شیر، شیر است گرچه پیر باشد

بازم برگشتیم با لینک های دیدنی ، خدایی حال میکنین هر وقت پست میزارم هیجان میاد به سرور بگذریم ....

این بار قدرت بیش از حد زیاد بود صلاح ندونستیم هیرو بزاریم اصلا نیاز نبود;)

این لیدر بین المللی شما هر سرور باید 0 کنیم ولی باز اسم خودش میزاره لیدر ، یه تجدید نظری بکن دوست عزیز، لیدری که هر سرور 0 بشه لیدر نیست حالا باز خودتون میدونید به ما مربوط نمیشه

خیلی تشکر ویژه میکنم از 3 تا ساید متا NW SE SW که زحمت کشیدن و این لینک های زیبارو درست کردن و بعد از نابودی دهکده برای لیدر بین المللی اینو گذاشتن که هم برای سلامتی خوبه هم ضد کرونا هست:love:

پ ن : لیدرهای بین المللی کرونا نمیگیرن8):D:D:D

پ ن : کلاس های آموزشی استاد داره شروع میشه کسی خواست ثبت نام کنه به اکانت MARADONA نامه بزنه.

با خوردن حرف هرگز سوء هاضمه نمی گیرید. وینستون چرچیل

• من مانده یعنی چی ؟اقا احسان شرفتو چند فروختی؟ قیمت شرف این روزها چنده شمال شرق به چه خاری افتاده دست به دامن این عقب مانده شده

پ.ن تورج جای که من باشم همرت واندررو نمیبینه

ویرانه های جا مونده از وزیر امور خارجه شمال شرق:D:D

• سلام خدمت دوستان ،

تبریک میگم به ساید NW واقعا پلن خوبی اجرا کردن و یه خسته نباشید به تمامی بچه ها و استاد بزرگ(MARADONA ) میگم،

و همچنین به بچه های اکانت NO One بابت زحمتی که تا الان کشیدن .

نکته ای که واسه بچه های NW جالب بود حرکت اکانت SHANIZ بود ( من واقعا بهت تبریک میگم ((( فقط اینکه چند دقیقا؟
    واقعا فکر میکنم دوستمون اسمشو خراب کرد ))) )

و امیدوارم کتبه ای که دستش هست که مال بچه های NW هستش امیدوارم به ساید برگردونه .

پ.ن : فرصتی شد این اواخر سرور خدمت بچه های NW باشم امیدوارم که واسه 4 ساید بازی خوبی باشه .

• سلام علیکم.

خوووب یه چیزی بگم بخندیم. 1>3 :D:D:D

انقد اینو گفتید خودتونم باورتون شده انگار. هی گفتم جای اینکه تو فروم شاخ و شونه بکشید حواستون به اکانتاتون باشه گوش نکردید مجبور شدیم دوباره بیایم سراغتون.

و در انتها علامت سوالی زیبا در دل شمال شرق. :D

چندتا همر دیگه هم بود که سبز برگشت برای اینکه شلوغ نشه نذاشتم.

موتورمون تازه داره گرم میشه ایشالا تا اخر سرور کامل پلنری یاد میگیرید. :D:D

دم لانچرا شدیدا گرم خیلی زحمت کشیدن.

پ.ن: حسین تی ان تی بریم بعدی؟

پ.ن: الان قیمت شرف چنده؟ حجمی میفروشید یا وزنی؟ میگفتی اصن خودم میخریدم ازت چرا جلو غریبه دست دراز کردی؟

تا علامت سوالی دیگر بدرود.

• ای بابا هومن ۴ روز نبودم بازی که تمام شد 😭😑😶

• خب خدا رو شکر احمق منحصر تاثیر منفی نداشت که اونم اوکی شد تیم پشتیبانی خسته نباشید

سید جان خسته نباشید

فک کنم تایم فعال سازی بد موقع بوده کم خوابید واسه اونه این سری احمق کوچیک دستتون اومده بود ^^

ارادت