نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام خدمت همه دوستان

اونم تو این سروری که همه دنبال پلیرن

اتفاقا دارید اشتباه میکنید ساید جنوب غرب بیشترین پلیر رو داره و تعداد بالایی تیم های خوبی هم توش هست که روزهای اینده حتما قسمت خواهد شد و شما ملاحضه خواهید کرد که کدوم ساید برتر هست

شما فقط میخوای بگی ساید شمال شرق بهتر از ساید جنوب غربه و 2 ساید درگیر هر کدوم با شمال شرق متا کنه بنفع اش هست باشه تو توی همین خیال باش 8)

شما دیپلماسی رو فقط فرا سایدی رعایت میکنید؟

اتفاقا شما خیلی خوب دیپلماسی فرا سایدی رعایت میکنی خودتون به تنهایی قادری از طریق همین فروم راحت متا 3 به 1 علیه شمال شرق بکنی

با همین فرمون برو جلو :D

این تاکیدات بر یکپارچگی جنوب غرب و تیم هایی زیر یک پرچم و یکدست شدن سه تیم حاضر در جنوب غرب که بلافاصله بعد از اون پست بازیکنتون که جنگ داخلی در جنوب غرب رو به صورت ناخودآگاه برای خوانندگان فروم تداعی می کنه هم حتما حکمتی پشتش نهفته هست!

3 تیم نه بلکه 6 تیم و بیش از 100 پلیر زیر پرچم جنوب غرب بازی میکنن و هر اکانتی بگن بی تعارف همگی میزنیم حتی اگه موسس اتحاد خودمون باشه جالب اینجاست من حتی نپرسیدم چرا میزنیمش فقط گفتیم چشم نمیدونم شاید ربطی به شما داشته که ناراحت شدید و پیگیر رک بگید ما هم متوجه بشیم و حکمت اش بدونیم که چه ربطی به شما داشته ؟ شما هر وقت برنامه ریزی های درون سایدی و نتایج جلساتتون کف فروم گزاشتین ما هم اعلام میکنیم

پ.ن ارادت کامل به محمد کوماتسو دارم <3

پ.ن آرمین نو مرسی :love: :thumbup:مشخص کن ببینم کجایی

• سلام و عرض ادب

حاج حسین اینقد نگران بقیه سایدا نباش ، چرا اینقد غصه میخوری ، من نگرانتم :دی
    این حجم از تلاش شما برای اینکه بگید جنوب غرب ساید خوبی برای متا نیست برام خیلی عجیبه ، یه پا فشاری عجیبی داری رو این قضیه . میشه بیشتر برامون توضیح بدی که چرا اینقد نگران بقیه سایدا هستی که با ما متا نکنن ؟ :دی

سلام خدا بر شما آقا محمد عزیز

اونقد برای من عزیز هستی که جواب سوالی که مربوط به امور داخلی ساید هم هستو جواب بدم چون واقعیتش نمیخواستم اصلا در این مورد صحبت کنم واقعا از حوصله جمع خارجه اما چشم ، چون شما گفتی عرض میکنم .

ساید جنوب غرب کاملا یکدست و یکپارچه شده و این یک شواف تبلیغاتی نیست و دارای شورای لیدری مشخصه که امور سایدو میچرخونن .ایشون عضو شورای لیدری نبود و مسئولیتی هم نداشت و فقط چون اول سرور موسس اتحاد بود ما هم بهشون احترام گذاشتیم و اختیاراتو ازشون نگرفتیم در صورتی که اون اتحاد تقریبا همشون از دوستان ما بودند ولی ایشون چون اسشمون اون بالا بود فکر کردند صاحب کل اون اتحاد هستند و... فک میکنم بیشتر از این صحبت نکنم در این باره بهتر باشه .
    اگه فکر میکنید تو این قضیه سیاست نداشتیم باید عرض کنم واقعا ما تمام تلاش خودمونو کردیم و اقامحمد دیابلو خودشون شخصا با ایشون چندین بار صحبت کردند و ارتباط داشتن ولی نشد که بشه ...

علی ای حال من فکر نمیکنم ناراضی بودن و حتی جنگ داخلی با یک پلیر مشابه جنگ داخلی بین دو تیم در یک ساید باشه و درگیری با یک پلیر اصلا نشونه عدم یکپارچگی و هماهنگی در یک ساید نیست . اگه شما جور دیگه ای فکر میکنید بنده احترام میزارم به نوع تفکر شما

من برای شخص ایشون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم تجربه ای بشه برای همه ی ما

پ.ن : شک بندازیم ولو به غلط :دی

شاد باشید

کوچیک شما یوسف

• با سلام و خسته نباشید دوباره خدمت همه دوستان عزیز

تبریک به ساید جنوب شرق بخاطر این دیوارشون 20% از نیروهامون رو دیوار کردین ایول بهتون ولی ایپی مشترک؟ خیلی زود بود نباید به این زودی ها لو میدادین :D

این تقصیر شخصی خود من بود که به جاسوس شما اعتماد کرده و رمز اکانت دادم و زیادی تحقیق نکردم ببینم کیه ولی ایراد نداره اینم جزعی از بازی هست

منتظر ج کوبنده تیم ما باشید این ج خیلی کوبنده و وسیع خواهد بود :thumbup::thumbdown:

سعید mkmj

• سلام بر لقمان عزیز

شما از اون جمله بازیکن هایی هستید که حضورش تو سرور بدون شک باعث بالاتر رفتن کیفیت اون سرور میشه به شخصه لحن صمیمی و صادقانه شمارو میپسندم در کنار بازی خوبی که ازتون سراغ دارم مطمئنم تو ادامه سرور بیشتر از شما و اکانت پیتون میبینیم و اینکه می فرمائید اون همر شما کلا برای اون ده ایمپریال جدی گرفته شده رو قبول دارم (با اجازه ات یه خورده جاسوسی میکردم ازت از اول سرور 😆) اما یه سوالی دارم ازت لقمان جان

وقتی شما همر رو به درستی قبل از لند اتک ما در ۱۷:۰۰:۱ زدید رو ایمپریال مطمئنا با تجربه ای که ازتون سراغ دارم به باقی ساید هم اعلام کرده بودید ،درسته؟ چه طور میشه که بعد از کلین کرد دف ثابت اون دهکده باقی ساید هیچ اتک درستی برای کاتا کردن اون ده ندادن ؟ اون کاتاها و غارت هایی که اینسرت شد رو که من بخشی از پلن برای دیستروی اون ده نمیدونم ، چه جوری میشه که همر شما ۷۰ درصد لاست میده برمیگرده دیگه اتک های فیک روی پیتون مشخص میشه و دوباره باقی همر لانچ میشه بازهم بدون پشتیبانی و استفاده از اون ۳۰ درصد باقی مانده به عنوان جلو زن ؟ یعنی همرهای تو فاصله یک ساعته مثلا واچ اند لرن چه طور روی اتک شما درست سوار نمیشن که حداقل اون ده صفر شه؟

حقیقتش بهترین دستاورد پلن قبلی برای ساید شمال غرب دقیقا همین بود که تونست همر شما رو تو خاک جنوب شرق دفاع کنه و با کمال تعجب همر شما ۳۰ درصدش برمیگرده دوباره میاد ولی دریغ از پشتیبانی از سایر همرها،جدا برام سوال شده بود چی شد که اینجوری شد؟

البته کاملا به تصمیم لانچ شما احترام میذارم چون در جریان باقی لانچ ها و حجم اتک ها هستم فقط این قضیه واقعا برام سوال شده بود

در مورد اون قضیه ناتار که می فرمایید حقیقتش فقط چند نفر از بچه های ما این اسپید قبلی رو برای تست اومده بودند اسپید ترا و توضیح دادن که ناتارها شیر ده هستن ولی خودمونم انتظار همچین حجم شیردهی نداشتیم واقعا 😂 اون زمانی که تو هفته ۴ بازی پست ها یکی پس از دیگری از سایدتون میومد که شمال غرب داره پوش میکنه تو یه پست مستقیم اشاره کردم کسی که مولتی هم بکشه حتی تو اون تایم ریدشون نمیکنه به خصوص با این وضعیت ناتار سرور ، حتی گفتم از دوستان ریدر سایدتون بپرسید یا ببینید دارن چه کار میکنن، به عنوان مثال اسم‌اکانت گان هیرو رو بردم رنک هجومیه پایینشو عکسشو گذاشتم به عنوان نمونه که دارن ناتار میزنن ولی...

پ.ن:تا اونجایی که من یادمه به عنوان یه پلیر اس دبل تو تراویان قبل فیلتر کلا اون ساید همیشه از این داستان ها داشته ،اصلا خاکش اینجوریه 😅 ولی مطمئنم لیدرهای این سرور تونستن اون انسجام رو حفظ کنند این سیاست های نخ نمای بعضی از دوستان که به هدف ایجاد تفرقه تو اون ساید پست میذارن فقط میتونه باعث همدلی بیشتر اون ساید بشه یعنی اصلا خودتون میشید انگیزه ای برای همدلی اون ها اینو صرفا از تجربه شخصی خودم از بازی تو ساید های جنوب غرب تو چندین سرور میگم و با توجه به اینکه تعدادی از بازیکن های حال حاضر اس دبل رو میشناسم

• با سلام

اول این که تسلیت بابت پلن های اب دوغ خیاری شما ، قبلا مشابه این پلن ها راند 3 سرور 1 ازتون دیدیم :)

نیزه دلاور جلو زن همر میکردی ، یا همرتو بدون هیرو میکوبیدی.... این دفعه هم مشابه همین بود :)

دوم اینکه این کارهای هک و همر کوبیدن مختص شماست و تو رزومه شما پر هست از این کارا لطفا رزومه خودتو به ما نچسبون!( تو پست خودتم تاکید کردی این کاره هستی )

سوم قبل از اینکه جاسوس مارو بندازی بیرون فیلتر شکنت رو عوض کن :)))))

ما با لوسیفر

سنتکام

اسلیم شیدی

و خیلی های دیگه هم تو ربع خودمون ای پی داریم

پ.ن: رسول جان نمیخوای این قضیه ای پی رو حلش کنی؟

• در حقیقت پلن اندگیمی ما توی شمال غرب نیست

ما به زودی ساپورتر های واندر و خمره ها مونو کنار واندر اس ای میزنیم و به زودی برنامه اندگیمی مارو اونجا میبینید :)

تا الان 30 خونه رو تقریبا پاک کردیم یه 70 خونه دیگه مونده که به همت بچه ها اوکی میکنیم

سلام سامان جان

بقیه دوستان فروم نشین .... اول از همه بگم که این پست حاوی کل کل و یا مطالب کنایی نیست. لطفا فوری اون نقل قول رو نزنید و مقداری توهین نثار ما هم نکنید.

سامان شما (و سایر پلیرها) چند باری گفتی که امرداد و SE دید از بالا به پایین داره و خودش رو خیلی بزرگ فرض میکنه و دلیل برخی شرایط (مثل اون دهکده تو خاک جنوب شرق) هم همین مساله هست.

انصافا منم یکی دو بار بهتون گفتم اگه موضوع اینه و صحت داره، شما حق دارید.

اما الان این دو تا پستی که نقل کردم، گویای همین صحبت ها از طرف شما نیست؟

بگذریم که کی شروع کرده.... اصلا من شروع کردم! اما آیا بقیه هم باید ادامه بدن؟

باور کنید ما دیگه اونقدر سیاست نداریم که از قبل برنامه متا زدن با سایدی رو داشته باشیم (اگه قراره متایی در کار باشه) ولی آیا شما مطمئن هستی که اندگیم واقعا در کنار ما نیستید؟

در هر صورت و با اجازه سایر پلیرها من با اون قسمت از پست شما که بنفش کردم کاملا موافقم و معتقدم همه بهتره دنبال مسائل ربع و اتحاد خودشون باشن و خیلی به پر و پای بقیه نپیچن.

رضا،

سرباز جنوب شرق

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Motivated ().

• هر اکانتی بگن بی تعارف همگی میزنیم حتی اگه موسس اتحاد خودمون باشه جالب اینجاست من حتی نپرسیدم چرا میزنیمش فقط گفتیم چشم

بله دقیقا افرای مثل شما هستند که پراید ۱۶۰میلیون شده!!!

امیدوارم در آینده سوال کردن و توضیح خواستن رو یاد بگیرین.

به شخصه وقتی به عنوان یه دفکورد می بینم، چندین دفکورد کاربلد داخل ساید هستن و کنار هم می تونیم تقسیم کار و تقسیم تجربیات داشته باشیم، بیشتر و بیشتر امیدوار میشم به آینده.

اون دوستی که با عجله میخواستی راه یک سال رو توی یه شب بری (در حالت خوشبینانه)، متاسفانه دومینووار پل های پشت سرتو خراب کردی و چندین پلیر و لیدر که میتونن به تنهایی تنش های خاورمیانه رو سر سامون بدن، از شما قطع امید کردن، بیاییم برای شخصیت تراوینی خودمون ارزش قائل باشیم، شما هم مثل چندین هزار خرابکار دیگه توی سیاهچاله فروم فراموش میشی.

سلام محمد جان

بله دقیقا میتوانید تقسیم کار کنید و مثلا اگر دفکوردی خوابش میاد به اونیکی دفکورد بگه شما دف هارو شبانه بک کن از روی پلیر ها!!!

60 روز از سرور گذشته فکر نمیکنم یک شبه باش

این که کسی از من قطع امید کنه یا منو فراموش کنه اصلا برام مهم نیستش همون 4تا رفیقی که پیدا کردم تو این سرور برام بسته.

من اگر دنبال خرابکاری بودم همرمو نمیزدم تو دیوار و بزارم روی حذف بهتونم نشون دادم که چه توانایی هایی دارم توی 2 ساعت 1 ده با دفش و یک همر پروندم از ساید که فردا روز نشینید بگین زدیمش یا مثل اون چادر بسر بگین چون اول بازی موسس اتحاد بود ما هم احترام گذاشتیم و پایینش نکشیدیم.!!!

بله یوسف جان شما درست میگین اونی که فکر میکنه صاحب اتحاد و ساید هستش من هستم!!!

و به همین دلیل که چند تا از پلیر ها به من پیام دادن و میگن که اینا مارو داخل اتحاد راه نمیدن اگر آشنا داری ساید دیگه برامون اکانت بگیر بریم بازی کنیم

اگر جنگ با یک پلیر بود پس چرا دونه دونه دارن کاتا میشن پلیر ها؟

منم برای شما و سایر دوستان آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که واندر زندگیتون ۱۰۰ بشه

• درود بر شما دوست عزیز ،اقا دمت گرم که یه مدتی همراه ما بازی کردی حالا به هر دلیلی که داری میری هم برات ارزوی موفقیت میکنم

در کل خیلی درگیری منطقی نبود ولی یه سوال برای من پیش اومده ،میخام بپرسم چرا 40% همرت رو اینسرت شکن گذاشتی به نظرم وقتی مدافع زمان داره دیوار جمع کنه منطقی نبود

• قطعا کسی که به شما دف داده برای دیوار کردن همر های ربع اس دبلیو دوست جنوب غرب نیست

• سلام سامان جان

بقیه دوستان فروم نشین .... اول از همه بگم که این پست حاوی کل کل و یا مطالب کنایی نیست. لطفا فوری اون نقل قول رو نزنید و مقداری توهین نثار ما هم نکنید.

سلام به رضای عزیز

رضا جان من هیچ موقع یادم نمیاد به کسی توهین کرده باشم کلا بچه ها میدونن من تو اوج دعوا هم خیلی آرومم اینجا که دیگه فرومی بیش نیست

اما اگر کسی از من ناراحت شده من از همین جا ازش عذرخواهی میکنم در کل یه بازی ارزش ناراحتی افراد رو نداره

بگذریم که کی شروم کرده.... اصلا من شروع کردم! اما آیا بقیه هم باید ادامه بدن؟

رضا جان این جمله شما در صورتی درسته که دوستان شما هم دیگه ادامه ندن اما میتونم بهت این تضمین رو بدم که در اولین موفقیت (حتی دیوار شدن دو کی گرزی ما ) دوباره شاهد پست های دوستانتون هستیم که از اندرزگو تهران ما افسریه نشین هارو خطاب قرار میده

آیا شما مطمئن هستی که اندگیم واقعا در کنار ما نیستید؟

رضا جان من که پلیر ساده و بدرد نخوری بیش نیستم برای ساید اما مطمئنن یه رای منفی میثم ما که توی شورا هست به متا با شما خواهد داد با وجود رفقای زیادی که توی ساید شما داریم اما باز من تصمیم گیرنده نیستم و اونقدر به رفقام اعتماد دارم که هر تصمیمی بگیرن ما قبول کنیم

نمیگم غیر ممکنه اما ....

این ها نظر شخصی خودم بود و ربطی به مجموعه شمال غرب نداره

شمال غرب سخنگو مشخص داره که اگه لازم باشه از طرف کل مجموعه نظر میده

مچکرم

سامان

• شما فقط میخوای بگی ساید شمال شرق بهتر از ساید جنوب غربه و 2 ساید درگیر هر کدوم با شمال شرق متا کنه بنفع اش هست باشه تو توی همین خیال باش 8)

اتفاقا شما خیلی خوب دیپلماسی فرا سایدی رعایت میکنی خودتون به تنهایی قادری از طریق همین فروم راحت متا 3 به 1 علیه شمال شرق بکنی

درود

منم باهاتون موافقم که ساید جنوب غرب از لحاظ پلیر و رید و تعداد اکانت یه سر و گردن بالاتر از شمال شرقه.

از دیدگاه من جنوب غرب بسیار ساید قابل احترام و بازی بلدیه مانند هر سه ساید دیگر بازی.

من خودم پلیر شمال شرقم ولی هنوز این دوستمون اسمشون حاج حسین که شما ریپلای کردی نه تیم‌اسپیک و نه واتساپ دیدمش اما هر بار فروم میام میبینم پست گذاشتند.

البته هر کسی آزاد برای خودش پست بزاره.

!

شادزی مهرافزون

• درود بر شما دوست عزیز ،اقا دمت گرم که یه مدتی همراه ما بازی کردی حالا به هر دلیلی که داری میری هم برات ارزوی موفقیت میکنم

در کل خیلی درگیری منطقی نبود ولی یه سوال برای من پیش اومده ،میخام بپرسم چرا 40% همرت رو اینسرت شکن گذاشتی به نظرم وقتی مدافع زمان داره دیوار جمع کنه منطقی نبود

سلام مرسی ممنون منم برای شما آرزوی موفقت دارم

نه تنها زمان دف جمع کردن داشت حتا حدث من این بود که اونجا از قبل دف داره و دیوار میشه بخاطر همین زدم

فکر نکنم 40 درصد باش حدودا 30درصد بودش دلیل خاصی نداشت گفتم شاید 1درصد دف نباش و رد بشه چون از اینایی که من دیدم بعید نیستش که دفی نداشته باشن چون من بعد از چند سال بازی کردن این اولین سرورم بود که دیدم لیدری لانچ میکنه بدونه این که 1درصد بفکر پلیر هاش باش حد عقل میتونست با اکانت هایی که نزدیک من بودن ی هماهنگی کنه که بیدار باشن و اونجوری خفت نشن یا حد عقل بهشون دف بده میدونی بقل من چند تا کپ بالای 800 بود بدون اسکات و دف راحت میتونستم تو چند ساعت ساید رو زیرو رو کنم

قطعا کسی که به شما دف داده برای دیوار کردن همر های ربع اس دبلیو دوست جنوب غرب نیست

عزیز من بلخره دوستی و رفاقت هایی هستن که شکل میگیره و ارزش زیادی داره و رفیق ها بهم کمک میکنن این که به من دف دادن دلیل نمیشه بعد حذف من برای ساید بازی نکنن بلخره تو درگیری همر دیوار میشه نقل و نبات که پخش نمیشه.

وقتی داشتن دف ساز هارو میزدن من بودم که با 12 ساعت فاصله کل همر و کاتام رو زدم و ازشون دفاع کردم من مثل بعضیا نگفتم که صبر کنید تیم آنالیزی در حال برسی منطقه هستش و دیگه برم و خبری ازم نشه.

شما جای اینا بودین به من دف نمیدادین و پشت منو خالی میکنید وقتی اتک روم؟

بهشونم گفتم زیاد اسرار نکنن اگر خیلی پافشاری میکنید و دوس دارین پلیر از دست بدین من از ساید های دیگه اکانت دف ساز براشون میگیرم میدم برن بازی کنن

• سامان عزیز... بنده خدای نکرده جسارت نکردم که بگم شما توهین کردی :) امیدوارم همه اینطور که میگید باشن و بخاطر بازی کسی رو با حرفهاشون ناراحت نکنن.

از طرفی، روی صحبتم با افرادی بود که به راحتی الفاظ بد به کار میبرن، آدم رو به خیلی چیزها متهم میکنن، و یا میان حتی تو مکالمه خصوصی که شما فلان هستی و بهمان هستی (خلاصه اون قسمت پیام مخاطبش شما نبودی)

آره سامان.... بحث فقط یک نفر نیست؛ به مراتب مشاهده شده که سایر پلیرهای ربع های دیگه هم میان وسط این جنگ و کلا همه مایل هستن تو مسائل دیگران دخالت کنن. فقط صحبت اینه که شاید بشه به جای این حرفها، بیشتر شاهد تحلیل و نقد سازنده باشیم.

در اینکه شورای لیدری هر اتحادی تصمیم گیرنده هست، هیچ شکی نیست. اما قبول داری که الان درگیری که بین این دو Quarter صورت گرفته حتما باعث ضعف خودشون میشه؟ شما در نظر بگیر شمال غرب حتی یک همر هم از دست بده و در مقابل همه همر های جنوب شرق از بین بره، باز هم یک همر کمتر داره و اینجاست که شاید (و فقط شاید) اون دو تا ربع هیچ کدوم از طرفین درگیری رو برای متا انتخاب نکنن! البته اینا فعلا فقط فرضیه سازی هست و احتمالاً الان برای بحث متا خیلی زود باشه.

پی نوشت: آقا یعنی اینکه واندر بدون رقیب 100 بشه، بازم بازی با استرس و سختی خودش همراه هست؟

رضا،

سرباز جنوب شرق

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Motivated ().

• سلام دوست عزیز

تا آخر سرور خیلی مونده الان یکم سخت مثل شما با دوتا پلن موفق که منم تبریک گفتم قضاوت کرد واسه نفس بریدن هم یکم زوده لاقل برای من من توی رشته دو میدانی بودم بودم یادم مربیم به هم میگفت وقتی نفست شروع کرد سخت بیاد بالا سعی کن باز ادامه بدی بعد چند دقیقه انگار دوباره از اول شروع کردی که ما بهش میگفتیم نفس دوم اما مهم تحمل همون چند دقیقه بود که خیلی ها نمی تونستن و بقول خودمون میزدن بالا اینو من به عنوان تجربه بهت گفتم تا زود قضاوت نکنی

اما اون تحیلی هست که لیدر های ساید های دیگه اگر کمی مپ گردی کنن میبینن که توی سروری که تقریبا مشخص مختصات کتیبه ها بعدا براشون دردسر نشهاول ممنو

خوب ممنونم که از تجربه ورزشیت برای ما گفتی چون من هیچ تجربه ورزشی ندارم!(فقط دوسیب میکشم)
    بعدشم من خودم سرور و دیر استارت کردم و همره خیلی از دوستان از ما جلوتره! بحث نرسیدن و تمام و کمال رسیدن!
    دقت کنی یه عده دنبال انالیزو حساب و کتاب ووووووووو اینان! که اینهام یه حدی دارن! نشه داستان اکانت آیدین تو جنوب شرق سرور 8 منو داریوش هی عکس ماشین حساب لینک میکردیم میذاشتیم براش! هی با هادی لانچ میکردیم! بعد با داریوش دنبال عکس ماشین حساب میگشتیم!
    نمیگم دیگه امیدی نیست!ولی اکانت هایی که همر از دست میده دیگه همرش استارت بشه نهااااااایت جلو زنه نقشه بشه که در این صورت دف بکشه عقلانی تره!
    قبول نداری؟

ماییم و نوای بی نوایی بسم الله اگه حریف مایی

ایستاده مردن بهتر از روی زانو زندگی کردنه!

ir: سرور 8 teus پلیر سه دات بودیم سرور 6 راند آخر artoosh و سرور 2 راند آخر وووووچند تا سرور دیگه! حاجی 10 سال پیشه یادمون نمونده!
    متاسفانه دژکوبم ممد نوب بودم

• اول این که تسلیت بابت پلن های اب دوغ خیاری شما ، قبلا مشابه این پلن ها راند 3 سرور 1 ازتون دیدیم :)

نیزه دلاور جلو زن همر میکردی ، یا همرتو بدون هیرو میکوبیدی.... این دفعه هم مشابه همین بود

جون ببین کی برگشته به فرووم :D

منتظر باش پس منتظر باش ایندفه با 10 برابر اون نیرو میخوام اتک بدم ااده ای که؟:P;)

2 تا پست تحقیر امیزم بزاری متا 3 به 1 میبندیم سرعت بده بهنام جان:thumbup::thumbdown:

• با این توضیحات لطفاً قبل از متهم کردن کسی بررسی کنید آی پی از نوع مستقیم بوده یا خیر

سلام خدمتتون باید عرض کنم که بنده هیچ وی پی انی استفاده نکردم و نمیکنم و مولتی هانتر عزیز هم این تایید کرد و گفت چطوری ایپی مشترک خوردیم

و کاملا بطور 100% مطمعنیم برا همین ببینم اتک بعدی هم میتونید دفاع کنید یا نه موفق باشین;)

• تو در حدی نیستی جوابتو بدم تو رو خدا زده من لازم نیست کاری بکنم تراوین فکر کنم سرور اولت اون موقع ها 10سال پیش عمو جون مصریا نبودن یاد میگیری فارم که بشی این سرورم بازیت بهتر میشه

• دوستان یه جلسه تشکیل شد که یک سری تصمیم گیری بشه برای اینکه هر ساید چجوری به نوبه خودش به بهتر شدن بازی و تخلف کمتر کمک کنه ... حالا در عمل چقدر به اون هدف نزدیک شدیم و عملی بود یا نه کاری ندارم ، اما پیشنهاد میکنم یه جلسه هم برگزار کنید که جو فروم مثل فروم سرور سه ایکس نشه و آخرش با فحش خواهر مادر تموم بشه !! حداقل این کار عملیه ، کافیه چه من چه هرکسی توی فروم لحن تحقیر آمیز و توهین آمیز داشت رو خود لیدرهای ساید باهاش برخورد کنن و جلو گیری کنن از اینجور موارد ... شاید خیلیا فروم سه ایکس رو نخوندن که چند صفحه آخرش انواع و اقسام فحش ها بود ، اما اونایی که خوندن فک کنم دیدن همین فروم میتونه به یک بخش حال به هم زن هم تبدیل بشه ! کل کل کردن و تیکه انداختن ( در یه حدی اونم ) جزو قشنگیا و جذابیت های فرومه ، اما یه سری پست ها صرفا جهت توهین به یه نفر یا یه گروه نوشته میشه ، یه نفر هم بخواد یه پست فنی یا تحلیلی بزاره میبینه لابلای اینجور صحبت ها جاش نیست و منصرف میشه ...

پ.ن : صرفا جهت پیشنهاد 🤔

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی

اول از همه تبریک به دو ساید ج.ش و ش.غ برای درست کردن یک سرور پر از زد و خورد و هیجانی

یک مسئله ای رخ داده تو فروم که سکوت 1 ماهه من رو شکست . به شخصه از فروم این سرور قطع امید کردم به دلیل کل کل ها و بچه بازی هایی که حس میکردم دارم با پلیر های سرور اولی بازی میکنیم (هر ساید هم یک بهونه کاملا مسخره داشت برای این حجم از توهین و تحقیر)

-------------------------------------------------------------------------------

یه بنده خدایی یه اسکرین از پست من شیر کرد که گفت این ها باعث به وجود اومدن این فروم هست

بنده گفته بودم کسی که وقت برای تراوین بازی کردن نداره بیجا میکنه تراوین بازی کنه . که در جواب یه دوستی بود که درخواست داده بود بات به سرور اضافه بشه برای اینکه خیلی ها سنشون بالاس و وقت زیاد ندارن

لطفا اگر پستی انتشار میدید زوایای کامل رو هم کنارش بزارید که سوتفاهم نشه

------------------------------------------------------------------------------

اخیرا توی ساید ج.غ درگیری های درون سایدی به وجود اومده که برای شخص بنده سوال بود چون یوسف ریتالین گفته بودن ساید کاملا یکپارچه هست اما بدون وقته داره اسکرین های مختلف از کاتا شدن پلیر های ج.غ توی فروم گذاشته میشه. قصد دخالت ندارم اما ای کاش دلیل جنگ داخلی که تا این زمان سرور تموم نشده رو یک نفر بگه. هر چند که به کسی مربوط نیست.

------------------------------------------------------------------------------

چیزی که از اول سرور بنده و دوستانمون گفتیم این بود که ایمپریال و دوستانش با قدرت هرچه تمام تر فقط دارند تلاش میکنند برنده این سرور امرداد نباشه و این حجم از درگیری های غیر منطقی (زمانی که هنوز زیر ساخت های اصلی برای دفسازی ها اماده نشده) تنها دلیلش میتونه همین باشه . که کاملا بهشون حق میدم منم اگه از اول سرور تو سرم بزنن و سعی در تحقیرم داشته باشن تا ابد دشمن اون فرد یا ساید میشم . حالا باید ببینیم در انجام این عمل موفق خواهند شد یا خیر که به شخصه بعید میدونم

-----------------------------------------------------------------------------

دوستانی که در سرور حضور ندارند و سابقا در مقابل تیم امرداد پلی دادند و کتیبه ها رو هم ندیدن به شدت باعث خوشحالی ما میشن تشریف بیارن تو سرور . خیلی زشته که کتک بخوری بعد بری از ته خیابون شکلک در بیاری و مسخره کنی :دی بازم هر طور خودشون صلاح میدونن

پ.ن 1: به نظر میرسه فروم داره میره به سمت حرفه ای شدن و به دور از توهین و تحقیر . به شدت باعث خوشحالی بنده هست تو این فروم شرکت داشته باشم . اگر دوباره یک سری افراد شروع به سم پاشی نکنن

پ.ن 2 : پلن های بعدی قطعا هر دو طرف با دف های بیشتری مواجه خواهند شد . چقدر من این سرور های جنگی رو دوست دارم :دی

ارزوی سروری خوب و تمیز برای هر 4 ساید