تاپیک آمادگی برای دور چهارم سرور 3X اسپید ترا

• با سلام و احترام خدمت تمام هم بازي هاي عزيز

بنا به دلايلي خاص (بيشتر سرعت سرور) تيم امرداد و سوانز اين سرور رو وارد نميشه

هرگونه هماهنگي بعدي جهت حضور در سرور از طريق فروم و كانال اعلام ميشه .

با تشكر از همه عزيزاني كه اعلام امادگي كردن

ان شالله اميدي باشه در سرور هاي سرعت پايين تر در خدمت عزيزان هستيم

شاد و پيروز و موفق باشيد

• سلام خوبی سعید

حضور امرداد و سوانز باعث جذابیت بیشتر سرور میشد

الان هم پلیرهاتون که دوست دارن اسپید بازی کنن ما از حضورشون استقبال میکنیم

دوست داشتن فایت کنن جنگی بازی کنن تشریف بیارن ne دوست داشتن اندگیم بازی کنن سایدse ساید همیشگیتون

تا یه سرور نرمال ران بشه بصورت کامل حضور داشته باشین

در نهایت ما از حضورتون در سرور استقبال میکنیم و خوشحال میشیم

• واسه شفاف سازی بیشتر میذارم این پست رو

علی رغم تمام پیشنهاد هایی که به ما شد،

تیم XxX تصمیم گرفت در ساید جنوب شرق

حضور داشته باشه این سرور

و نظرمون کلا عوض نمیشه . با تشکر.

آرش عزیز بابت این سرور شرمنده

انشالله سرورای دیگه در خدمتتون هستیم.

• سلام خدمت همه عزیزان تیم ما میخواست بعد حدود ۸ ۹ سال یه سرور ایرانی استارت بزنه و بنده به شخصه خیلی تماسها با دوستان خوبم برقرار کردمو همشون به زور راضی به بازی کردن چون واقعا دلم برای تراوین تنگ شده بود اون بنده خداهام با اینکه درگیر خانواده بودن و دیگه سنی ازشون گذشته بود درخواست منو پذیرفتن اما حدود یک روز پیش از یکی از دوستانی که اینجا پلی دادن قبلا شنیدم ... پلیر نماهایی که اینجان نفری ۳۰ ۴۰ تا مولتی میکشنو اگه میخواید جوین شید من وی پی اس میفروشمو این داستانا ... حقیقت بنده مو رو بدنم نموند ... واقعا دارید چیکار میکنید دوستان؟! گند زدید به بازی رسما .. ۳۰ ۴۰ تا مولتی ؟!! دیگه کراپ لاک کردن چه معنی میده؟! دیگه بازار چه معنی میده؟! دیگه ساعت کوک کردنا واسه فیکس کردن گندم چه معنی میده؟! دیگه برنامه ریزی واس جور کردن گندم واندر؟! دیگه برنامه ریزی کردن یه تیم برای کراپ ها؟! شما دیگه رسما یه بازی جدید ساختین و کل لذتو معیار های بازیو خراب کردین !! چقدر دف میکشین با ۳۰ ۴۰ تا مولتی؟! دیگه اصن دف خالی کردن ساید معنی داره؟! واقعا تعجب میکنم از دوستانی که تو همین فروم هستنو من میشناسمشون از قدیم و دارن اینکارو انجام میدن!! دارید به خودتونو بازی خیانت میکنید لطف کنید اسم پلیر رو خودتون نزارید که اگه مولتی جمع بشه هفته سوم بازی اکانتتون لاک شده :))) به هر حال هرجور مایلید بازی کنید و امیدوارم لذتی هم داشته باشه ...

• سلام خدمت همه عزیزان تیم ما میخواست بعد حدود ۸ ۹ سال یه سرور ایرانی استارت بزنه و بنده به شخصه خیلی تماسها با دوستان خوبم برقرار کردمو همشون به زور راضی به بازی کردن چون واقعا دلم برای تراوین تنگ شده بود اون بنده خداهام با اینکه درگیر خانواده بودن و دیگه سنی ازشون گذشته بود درخواست منو پذیرفتن اما حدود یک روز پیش از یکی از دوستانی که اینجا پلی دادن قبلا شنیدم ... پلیر نماهایی که اینجان نفری ۳۰ ۴۰ تا مولتی میکشنو اگه میخواید جوین شید من وی پی اس میفروشمو این داستانا ... حقیقت بنده مو رو بدنم نموند ... واقعا دارید چیکار میکنید دوستان؟! گند زدید به بازی رسما .. ۳۰ ۴۰ تا مولتی ؟!! دیگه کراپ لاک کردن چه معنی میده؟! دیگه بازار چه معنی میده؟! دیگه ساعت کوک کردنا واسه فیکس کردن گندم چه معنی میده؟! دیگه برنامه ریزی واس جور کردن گندم واندر؟! دیگه برنامه ریزی کردن یه تیم برای کراپ ها؟! شما دیگه رسما یه بازی جدید ساختین و کل لذتو معیار های بازیو خراب کردین !! چقدر دف میکشین با ۳۰ ۴۰ تا مولتی؟! دیگه اصن دف خالی کردن ساید معنی داره؟! واقعا تعجب میکنم از دوستانی که تو همین فروم هستنو من میشناسمشون از قدیم و دارن اینکارو انجام میدن!! دارید به خودتونو بازی خیانت میکنید لطف کنید اسم پلیر رو خودتون نزارید که اگه مولتی جمع بشه هفته سوم بازی اکانتتون لاک شده :))) به هر حال هرجور مایلید بازی کنید و امیدوارم لذتی هم داشته باشه ...

سلام و درود

من دفاع نمی کنم از مولتی بازی...

و نمیدونم شما کی هستی! من خودمم با تیم ایگلز 2 سرور افتخار بازی داشتم و اکثر بچه ها رو میشناسم...

من به شما توصیه می کنم که تو پی وی به من پیام بدید تا یوزر و پسورد اکانت تورنمنت رو بهتون بدم تا بیایین سرور کام هم ببینید که اونجا هم دقیقا همین داستان مولتی بازی هست...

فقط تفاوتش در اینه که تو تورنمت به خاطر اینکه هزینه ها بالاس ایرانیا نمی تونن مولتی بازی کنن به جاش تیم تایلند و چین و عرب ها و ویتنامی ها به تعداد زیادی مولتی دارن...

سبک بازی از اون سرور اخری که بازی کردم با ایگلز عوض شده...

و مولتی و مولتی بازی جزئی از بازی شده....

در مرحله ی بعد اینکه خود ایگلز ها هم اون موقع هم مولتی داشتن و اگه بخوایین من چند عکس اپلود می کنم که یاداوری بشه بهتون...

فقط تفاوت در اینه که اون موقع مولتی رو به سبک سنتی میکشیدن ولی الان به صورت صنعتی شده....

ارادت

داداش مثل اینکه خیلی وقته بازی نکردی!

بازی الان به این شکله

قبلانا با شمشیر میجنگیدن الان با اسحه و تانک

یا با شمشیر میری جلوی تانک که خب پودر میشی میری هوا و یا تانک سوار میشی

شرایط ها فرق کرده داداش همه جا هم همینه

• عجب یه زمانی همه ای شما میگفتین مولتی چی چرا زئوس کثیف بازی میکنه و مولتی بازی میکنه این نامردی

الان که یاد گرفتین وی پی اس چی تور چی مولتی خوب شده اوکی خوش باشید ما که هنوز درگیر سانچویم

• سلام امین جان بنده عرفان هستم .. چون شما به نظر آشنا میای جوابتونو میدم و اگه بندرو بشناسید میدونید از حوصله من خارجه بیام با تک تک کسایی که این سبک پلی میدن بحث کنم ... درواقع هدف من کوبیدن سایت خاصی نیست و خبر دارم که تو کام هم این نحو پلی انجام میشه اما باید قبول کرد که سایت شاید ۳۰ درصد بتونه تاثیر بزاره و تاثیر عمدرو خود پلیر ها میزارن .. شاید الان این نحو مولتی کشی باب شده باشه اما تو پست قبل هم توضیح دادم که چقدر از هیجانات تراوین کم کرده و تازه این گوشه ای از تاثیرات منفیش هستو خیلی تاثیرات ریز و درشت دیگه ای داره و مهم ترینش کمتر شدن کار گروهی که درواقع هسته اصلی تراوین کار گروهیشه ... شاید قبلا دوستانی در ایگلز مولتی کشیده بوده باشن اونم نهایت ۱ ۲ تا چون بیشتر نمیشد ولی بنده بی اطلاعم چون اگه اون زمانو به یاد بیارید کسی که مولتی میکشید حتی از هم تیمیاش هم مخفی میکرد چون درواقع یه ضعف بودو وای به اون روزی که تیم های دیگه میفهمیدن طرف مولتی داشته اگه حتی اون تیمی که مولتی داشته بازیرو میبرد ارزشی برای دیگران نداشت چون قانون اصلی تراوین که بازیرو زیبا میکنه و باعث میشه شما از تمام جوانب بازی لذت ببرید داشتن تنها یک اکانته .. در نهایت این داستان به ضرره خودتونه ... بازم امیدوارم با این نحو از بازی لذت ببرید ...

پ.ن : هنوزم تاکید میکنم این دوستان بدون مولتی تا هفته سوم اکانتشون لاک میشه :))

• سرور پیش اسپید ترا که تو 20*20 من حتی یک اکانت هم نبود که بتونم غارت کنم. همه مولتی های هم تیمی هام بود. به همین خاطر بعد سه هفته اکانت رو دادم رفت به یکی دیگه بزنه بغل بقیه مولتی هاش. توی دات کام هم مولتی فراوون هست ولی اولا تو می تونی غارتشون کنی چون خبری از ساید یک پارچه اینا نیست. دوما اکانت های غیر مولتی فراوون دیگه ای هم هست که باعث میشه بدون مولتی هم بازی کنی و لذت ببری. واقعیت اینه که اسپید ترا تا روز اخر هیچ هیجانی نداره و مثل بازی مزرعه داری هست تا تراوین. به نظر من اگه می خوان هیجان بازی رو ببرند بالا یکپارچه بودن ساید رو باید بیخیال بشند تا زد و خورد داخل ساید هم باشه و یه هیجانی به بازی بده. حتی اگه اخر کار ناتار برنده بشه هم می ارزه.

بعد از اکانت فروم فیک تیم امرداد نوبت به اکانت فروم فیک تیم ایگلز رسید....

دوست عزیز تمامی لیدرها ایگلز از دوستان خوب من هستند و با صحبتی که الان باهاشون انجام شد بچه ها نه وقت و نه تمایل برای استارت سرور دارن و تا جایی که در جریان قرار گرفتم هسته ی اصلی تیم (لیدرای اصلی) همه به شدت درگیر هستن و تایم بازی ندارن....

با صحبت هایی هم که کردم اصلا عرفان تو ایگلز نداشتیم...

پ.ن : لطفا از مال مردم بالا نرید 😁

پ.ن : می خواستم محترمانه تو خصوصی خدمتت بگم پستاتو پاک کنی که جواب ندادی مجبور شدم اینجا بگم

• عجب یه زمانی همه ای شما میگفتین مولتی چی چرا زئوس کثیف بازی میکنه و مولتی بازی میکنه این نامردی

الان که یاد گرفتین وی پی اس چی تور چی مولتی خوب شده اوکی خوش باشید ما که هنوز درگیر سانچویم

سانچو هم اومد ولی زئوس هنوز معلوم نیست اومدنش :(

هادی جان

حاضر بودم یه دست و یه پا نداشتم

ولی اعتماد به نفس تو و تیم ابرقدرتت رو یجا با هم داشتم

• سلام امین جان بنده عرفان هستم .. چون شما به نظر آشنا میای جوابتونو میدم و اگه بندرو بشناسید میدونید از حوصله من خارجه بیام با تک تک کسایی که این سبک پلی میدن بحث کنم ... درواقع هدف من کوبیدن سایت خاصی نیست و خبر دارم که تو کام هم این نحو پلی انجام میشه اما باید قبول کرد که سایت شاید ۳۰ درصد بتونه تاثیر بزاره و تاثیر عمدرو خود پلیر ها میزارن .. شاید الان این نحو مولتی کشی باب شده باشه اما تو پست قبل هم توضیح دادم که چقدر از هیجانات تراوین کم کرده و تازه این گوشه ای از تاثیرات منفیش هستو خیلی تاثیرات ریز و درشت دیگه ای داره و مهم ترینش کمتر شدن کار گروهی که درواقع هسته اصلی تراوین کار گروهیشه ... شاید قبلا دوستانی در ایگلز مولتی کشیده بوده باشن اونم نهایت ۱ ۲ تا چون بیشتر نمیشد ولی بنده بی اطلاعم چون اگه اون زمانو به یاد بیارید کسی که مولتی میکشید حتی از هم تیمیاش هم مخفی میکرد چون درواقع یه ضعف بودو وای به اون روزی که تیم های دیگه میفهمیدن طرف مولتی داشته اگه حتی اون تیمی که مولتی داشته بازیرو میبرد ارزشی برای دیگران نداشت چون قانون اصلی تراوین که بازیرو زیبا میکنه و باعث میشه شما از تمام جوانب بازی لذت ببرید داشتن تنها یک اکانته .. در نهایت این داستان به ضرره خودتونه ... بازم امیدوارم با این نحو از بازی لذت ببرید ...

پ.ن : هنوزم تاکید میکنم این دوستان بدون مولتی تا هفته سوم اکانتشون لاک میشه :))

سلام عرفان جان والله من الان تو کام دارم بدون مولتی بازی میکنم هنوزم دارم بازی میکنم بدون گلد و پیگیری اکانت تازه دو هفته هم بدون اتحاد بودم همین امین خان لطف کردن هفته اول منو اخراج کردن:) یکی طلبش . تازه روزی بیشتر از 3 ساعت انلاین نیستم . پس فک نکنم کام هم همچین مالی باشه . به نظر من سطح بازیکن های اسپیدترا بالاتر از سطح تورنمنت فعلی هست البته این نظر منه

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• هادی جان

حاضر بودم یه دست و یه پا نداشتم

ولی اعتماد به نفس تو و تیم ابرقدرتت رو یجا با هم داشتم

در قدرت تیم زئوس که شکی نیست هنوز حضورش معلوم نشده دوستان در پی سه به یک هستن اگه این قدرت نیست تو به من بگو چی؟