Posts by _LEO_

این اخرین باری که تو رو ریپلای میکنم به قول بچه ها از بس ریپلایت کردم شدی مجید اخی

1 مشکل منو تو شخصی به ساید ربطی نداره من امدم 130 130 کپ گرفتم که ببینم جرات داری بزنی تو رفتی 250 250

2 این قد 3به1 3به 1 میکنی لطفا هر سه ساید بیان فروم سیاستش مشخص کن این مجید از توهم بیاد بیرون

3 ما از نه از کسی ترس داریم نه چیزی سیاست ما هم مشخص الان در این سرور تارگت ما جنوب غرب

4 از نظر استراژیک بازی زد خورد با ساید شمال شرق برای ما ارزش نداره هزار بارم گفتیم

با عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز

این سرور با اینکه نمیخواستم ولی خب کرم تراوین گرفت و بالاخره بعد از سالیان سال اومدم ساید قدیمی خودم

SE FOR EVER

پ.ن : امیدوارم سرور خوب و جذابی باشه

من موندم برو بچ se چطور یه خائن مثل تو رو راه دادن کسی که واسه زحمت یه تیم ارزش قائل نمیشه این بار فکر کنم میخوای کامل واندر se بفروشی

این اولین اخرین ریپلای بود که از یو شد

پ.ن دیسلایک ها چی میگن

پ ن : راستی سارنگ و دوستاشون همونا نبودن سرور قبل اومدن جنوب غرب کراپای حساس رو با واحه هاش گرفتن بعد اکانت رو تک دهکده ای کردن، قفلش کردن و رفتن؟!!! امیدوارم که این سرور برنامه دیگه ای برای ورود به شمال غرب داشته باشن 😉

به امید اینکه کم کم اسپیدترا بره به سمت تراوین شدن (جنگی بازی کردن به جای کشاورزی و شارژ سربازخونه!!!) ...

ارادتمند همگی 😘

باز تو این فروم کسی امد درباره سیاست بازی نظر داد که مجهول هویته عزیزم شما داری از طرف کدام سائد نطق میکنی؟

و اما در مورد سارنگ

تیم سارنگ در سرور 1 بعد از فیلتر در کنار ما بود و مشکلی هم باهاش نداشتیم یکی دو سرور هم جلوی ما بود که باز هیچ تنشی باهم نداشتیم این سرور هم چون شمال غرب خیلی ضعیف بود امد کمک کنه به هم بازی های قدیمش. شما نگران برنامشون نباش گلم

عزیزم گلم شما شاید سرت تو برف باشه ولی ملت هوشیارن عزیزم کجا کارو گفته مارو شمال شرق نزنه؟گفتیم کاری به شما نداریم ولی میخوان بزنید این گوی این میدان اکانت منم که کپسول اعلام کرد

در مورد پلن هم شما نگران ما نباشید به فکر خود باشین

عزیزم فکر کنم این مقابله با حقیقت فرا گیر شده میخوای واست قران بخورم

کارو از لیدرهای شمال غرب هست و سیاست خارجی تمام کمال در اختیار کارو و من و ارش نمیتوایم هیچ دخالتی کنیم در این مورد خواستی تو محضر واست کتبی بنویسم

به نظر من این فقط به نفع شمال شرق موندم چرا استقبال نمیکنید

چطوری باید اعلام حضور کنیم اقای پارسا ؟که شما راضی بشین

ما هم با هیچ که مشکل ندارم مثل تو

ولی شمال غرب بعضی پست ها رو فراموش نمیکنه

خودت خواستی اینجوری بشه

پ.ن درضمن کارو از لیدر های شمال غرب و مسول سیاست خارجی شمال غرب هست شما خواستین صحبتی در باره سیاست ساید کنید وقت قبلی بگیرید صحبت کنید باهاش

اون همرایی که کنار گذاشته بود برای زئوس بود ، و من در جریانش بودم...

حتی صحبتی هم که من با پارسا داشتم سرور پیش، گفت من همرها رو روی اس ای بلند نمی کنم، ولی نمیزارم زئوس 100 کنه فردا شاخ بشه،که به نظرم کار درستی هم کرد ...

برگرد برو تو غار های ان دبل

حالا امین جان اگه اینجوری باش که شما میگی باید امیدم در جریان میذاشت ایا در جریان بود؟

اگه اینجوریم باش باز دمش گر چون همین پارسا 20 بار اول سرور قبل زنگ زده آرش که تورا به جدت بیا اینا همیشه دو به یک منو صاف میکنن.ادم ها چه زود رنگ عوض میکنن

کسی دنبال حاشیه نیست من حقایق گفتم حالا واسه چی کنار گذاشتی قضاوت با پلیرها

خوشم میاد قوای تخیل بالای داری شما میشه بفرماید سرور قبل چه گلی به سر ما زدین اون از پلنهات که همه دیوار شد تازه لانچشم صدقه سر من بود

تو که عشق صد کردن داری تا الان واندر صد از نزدیک ندیدی امید هم رودباسی نمیخواست چرا بهش نگفتی صد کنی که ارزو دل از دنیا نری

تو واسه صد کردن هر کاری میکنی در توانت نبود که صد کنی چون ما با بچه های اس ای رفیق بودیم و پشتتو نمیگرفتیم تو حتی خودت گفتی 4 تا همر تو امار نیاوردم که شاید بتونم 100 کنم که من همون لحظه برگشتم گفتم ما و امید صادق بودیم ولی تو همر کنار میزاری دمت گر

تو که از همه چیز ساید برتر بوده چرا صد نکردی گلم

پارسا جون زبان دراوردی حرفهای گنده تر از دهنت میزنی ...

ما میترسیم شما درست میگی من یادم که تو دیسکورد جون یه بنده خدای رو قسم خوردی گفتی بازی نمیکنم

من یادمه باز تو همین دیسکورد اخرهای سرورقبل منو آرش کشیدی یه جا گفتی واسه سرور بعد با من ببنید یادته؟

یادته گفتم تا نقشه باهات میبندم یاد گفتی اوکی ولی بعد نقشه همر های منو صفر نکنین؟

باز تو همین دیسکورد یادته گفتی امید بزنیم من 100 کنم ؟ آخه تا الان 100 نکردم . یادته گفتی من امید میندازم تو رودباسی استپ کنه ؟یادته تا امدی حرف بزنی زدم تو دهنت گفتم امید بالاست خودشم 100 میکنه تو یادت نیست حتما امید یادشه

یادته مگفتی چکمه یونیک 3x

الان شدی پسری که واسه ما شاخو شونه میکشی ؟

عجب روزگاری شده

یعنی تو هنوز نفهمیدی ....کردیم

r883735_.png

آرش ول کن این نبفهمه

عجب یعنی سایدی هم که کنارش بود متا بود 100 کرد یعنی زیوس 100 کرده از نظر تو

چون اعلام کردی زیوس میاد 100 کنه صحبت از ساید دیگه نکردی

سرور دو ایکس با ان ای متا بودید و واندر مشترک بودید 100 شد الان داری 24 ساعته میگی اراده میکردیم ne له میکردیم بردش به نام خودت زدی بعد توقع داری سروری سایدی کنارت باشه؟

خوبه خوشم میاد یکم موضعت عوض شده

نترس سرور 3به1 نمیشه چون جذابیتش کم میشه

من از چیزی یا کسی یا سه به یک یا هر چیزی دیگی نه ترسیدم تا به امروز و نه میترسم دارم میگم کسی که دشمن زئوس باشه احتمال داره خیلی اتفاق ها واسش بیفته احتمال هم داره واسه زئوس هم اتفاق بیفته ولی ....

راجب سرور دو ایکس ای ار افسوس که فروم ای ار بالا نمیاد بعد از اون اتفاق های که افتاد شخص بنده تو فروم به دنبال به هم زدن متا بود که باز به خاطر ارش حسین tnt و ممرض بی خیال شدم اون سرور که شمال شرق کلا یه واندر زن سامانو داشت همر رکوردی شما هم که با 4 تا 10کی گرزی صفر شد دفاعی هم واستون نمانده بود ولی شمال غرب پر دف همر بود ایا له نمیشدین؟

من به شخص اگه میخواستم متا رو بشکنم واسه حرف های گنده تر از دهنت بود که تو فروم زدی

بچه جون سهپر همینه که دیدم سرور بعد زئوس میاد که 100 کنه حالا هرکی سر راهش باشه لاهش مکنه حالا مهم نیست بیان یا نیان در هر صورت 100 میکنه واسه همین از الان اعلام حضور کردیم فردا کسی نگه دیر بود تیم جمع نکردم بهانی نباش پا گذاشتن تو سروری که زئوس کامل باشه جرات میخواد

هادی اینو توو تاپیک قبلی کی گفته به قول خودت ننی عروس؟ :d

اینکه میایید100 کنید و هر کی هم سر راهتون باشه لهش میکنید میشه بگی یعنی چی؟

یعنی هر کس سر راهش باش . حالا میتونه کسی کنارش باش یعنی چی یعنی میتونه با سائد دیگی متا باش و میتونه 100 کنه یعنی متا وقتی متای 100 میکنی یعنی هر دو سائد 100 کرده مفهوم بود

عزیزم ما نگفتیم هر سه سائد جمع مکنیم بستگی داره که دوست کی دشمن حالا ببینیم سانچز چه کار مکنه

عجب یه زمانی همه ای شما میگفتین مولتی چی چرا زئوس کثیف بازی میکنه و مولتی بازی میکنه این نامردی

الان که یاد گرفتین وی پی اس چی تور چی مولتی خوب شده اوکی خوش باشید ما که هنوز درگیر سانچویم

.

پ.ن ۲:

آقا بازم من نوبم و تازه کار،اما تا جایی که یادمه nw هیچ موقع سایدی نبوده که تکی بازیش رو پیش ببره و جمع کنه و همیشه دنبال نظر و همراهی سایدای مجاورش بوده.

نه عزیزم اینجور نیست

سرور ۱ اسپید بعد از فیلتر شمال غرب تک به سه بازی کرد از هر سه ساید کلی همر صفر کرد و فقط دو همر از کل شمال غرب صفر شد و تنها به خاطر یه سری مسائل داخل سائدی ۱۰۰ نکرد

سرور ۲ اسپید شمال غرب ۱به۳ بازی کرد و وین کرد

سرور ۳ اسپید پلیر‌های شمال غرب که همین زئوس بودن رفتن جنوب غرب پلی دادن باز تک به دو دو سائد از بازی خارج کرد و فقط به خاطر بن شدن چندین اکانت مهم نتونست ۱۰۰ کنه

پس زئوس یا شمال غرب به هیچ سائدی متکی نبود و نخواهد بود