تاپیک آمادگی برای دور چهارم سرور 3X اسپید ترا

• اره حاجی دیدم از اون یه سروری که مثلا تموم کردی هزارتا شات و فیلم گرفتی :) تا دو سال پیش همر کپ میکشیدی اره حاجی اونموقع که تو همر کپ میکشیدی ما ۲۰ موج تو یه ثانیه میزدیم

راستی واسه من افت داره تورو بزنم .. بزنم بگم کیو زدم ؟؟؟؟ خیالت راحت

هادی حرف زده باید پای حرفش واسه؟؟؟؟؟ توام تو کله سرورا اینجا میگفتی تو فرومش که من سرور فیک بازی نمیکنم چی شد عمویی؟؟؟؟؟ توام مرد باش پا حرفت واسا لوووووووول هادی خیلی مرد تو نگران خودت باش بدو برو سرورای کام نکه خیلیم کارت درسته جای تو اینجا نیست

آدم .... که میخوره تا تهشو میخوره نیم کیلو باش ولی مرد باش یه مرد تو ne باشه اونم مجیده همیشه خبردار رو پاشو حرفش وامیسه لووووووول

• عزیزم من یه دونه شات و فیلم هم ندارم از سرورایی که بازی کردم یه وقت هایی که اسکرین میذارم به بچه ها زنگ میزنم میگم اسکرین فلان سرورو داری برام بفرست اون فیلم سرور8 راند2 هم که میبینی توو آپارته کار ممد زرتشته مثل تو نیستم برم سرور کام بورکینافاسو واندر100 کنم اسکرین بگیرم هی بگم واندر کام 100 کردم

اره داداش همر کپ مکشیدیم نان کپ هم میکشیدیم 2تا نان کپ 1 همر کپ چون مولتی بازی به این شدت نبود بعد که مولتی بازی صنعتی شد همر کپ تعطیل شد میگم که قبل فیلتر که گزارشو پاک میکردی دل به کار میدادی میدیدی همر کپ هم ملت میکشن

حالا که بزنش نیستی گنده گ .. نکن

من نه سرور قبل قرار بود بازی کنم نه این سرور وقتی برام پیغوم پسغام میفرستین بگین بیاد بزنیمش خب منم میام

چند شب پیش هم بهت گفتم تو یکی حرف از مردونگی نزن

#آرش10 بزرگمرد تراوین :d

• حاجی تو زورو اینارو ول کن ما پیغام پسغام فرستادیم مردونگیتو تست کنیم ببینیم پا حرفت وامیسی یا نه :)

حالا توپ تو زمین تو یه بزرگ مرد یه مرددددددددد پا حرفت وامیسی ای بزرگ مرد تاریخ بشریت ؟؟؟؟؟؟ :)))))))))))

• حاجی تو زورو اینارو ول کن ما پیغام پسغام فرستادیم مردونگیتو تست کنیم ببینیم پا حرفت وامیسی یا نه :)

حالا توپ تو زمین تو یه بزرگ مرد یه مرددددددددد پا حرفت وامیسی ای بزرگ مرد تاریخ بشریت ؟؟؟؟؟؟ :)))))))))))

حرفتو واضح بگو پای چه حرفی وایسم؟

• حرفتو واضح بگو پای چه حرفی وایسم؟

داداشه من تو گفتی تو سرور فیک بازی نمیکنی هر سریم اومدی گفتی علارغم دعوت دوستان تو سرورای فیک بازی نمیکنی

دوستان چالش جدید سال

آیا مجید پای حرفش وا میسه؟؟؟؟؟ مجید چه میکند ؟ بازی میکند ؟ بازی نمیکند؟ :)))))

• داداشه من تو گفتی تو سرور فیک بازی نمیکنی هر سریم اومدی گفتی علارغم دعوت دوستان تو سرورای فیک بازی نمیکنی

دوستان چالش جدید سال

آیا مجید پای حرفش وا میسه؟؟؟؟؟ مجید چه میکند ؟ بازی میکند ؟ بازی نمیکند؟ :)))))

آهان مشکلت اینه که من قبلا گفتم سرور فیک بازی نمیکنم خب اینو از اول بگو

آمدن من به این سرور پست تاپیک قبلی بود که هادی گذاشت منو بقیه ملت و به چلنج دعوت کردین هدفت این بود که من بگم میام بازی کنم بعد بگی مجید زد زیر حرفش بازی کرد مثلا میخواستی به ملت ثابت کنی مجید مرد نیست پای حرفش نمیمونه؟

ببین دو سر سوخت این حالت چون از اونور قضیه هم اومدم گفتم میام نیام هم زدم زیر حرفم

به 4نفر دیگه هم گفتم بیان بشینیم حال کنیم بعد الان بگم نه من خودم نمیام شما برید بازی کنید

اگه با اومدن من به این سرور مردونگیم میره زیر سوال اشکال نداره قضاوتش با دوستان که مارو میشناسن

تو هر سیاستی بریزی که بخوایی پلیرای مقابلتو کم کنی فایده نداره

در نهایت بگم تو اونقدر بی وجودی که نمیتونی یه پست بذاری حضورتو اعلام کنی

این اکانت wisp میبینی بنده خدا تنهاس اولین سروری هم هست که اینجا میخواد بازی کنه اونقدر وجودشو داره که اومد اعلام کرد اونوقت تو دست به گریبان سانچو و ننه سانچویی

• افرین دیگه حرف از مردونگی نزنیا تو کلا مشکل روحی روانی داری دادا یه سرور میپری به رفیق های چندین سالت بعد سرور ۲x میپری به رفیقای جدیدت الانم حرف از پای حرف واسادن میزنی اگه من بگم میخوام بپرم تو چاه بیا اونجا میای؟:) برو خدا روزیتو جای دیگه بده فقط لب و دهنی هر سرورم صفر میشی یا حذف میکنی باز میای میگی من اومدم کسی نبوووووووووود ؟؟؟؟

• یعنی تو هنوز نفهمیدی ....کردیم

r883735_.png

آرش ول کن این نبفهمه

• افرین دیگه حرف از مردونگی نزنیا تو کلا مشکل روحی روانی داری دادا یه سرور میپری به رفیق های چندین سالت بعد سرور ۲x میپری به رفیقای جدیدت الانم حرف از پای حرف واسادن میزنی اگه من بگم میخوام بپرم تو چاه بیا اونجا میای؟:) برو خدا روزیتو جای دیگه بده فقط لب و دهنی هر سرورم صفر میشی یا حذف میکنی باز میای میگی من اومدم کسی نبوووووووووود ؟؟؟؟

آفرین به خودت علاوه بر مرد بودنت هشتکشم برات زدم بزرگمرد تراوین عجب سیاستی هم داری :))))

حالا یا وجودشو داشته باش اعلام حضور کن وجودشم نداری غلط کردن و کذاشتن واسه اینجور موقع ها

به ما که رحم کردی گفتی ارزش زدن نداری نمیزنی از نظر تو کی ارزش زدن داره بگیم بیاد

• فردا سرور شروع میشه

چند تا نکته

اول اینکه هرکی کل کل میکنه وجود داشته باشه سر حرفش بمونه ،وقتی رجز میخونی یا بیا تو میدون یا بگو غلط کردم و خلاص

روز ۶۰ بازی معلومه هر ننه قمری میتونه کری بخونه که میبینین منو نمیتونین بزنین

دومین نکته : دوستانی که اعلان حضور کردن دمشون گرم بازی میکنن دوستانی که اعلان حضور نکردن رو بعدا اگه اومدن کری خوندن جدیشون نگیرین اینا زمان کودکی مورد ازار و اذیت قرار گرفتن با اینا با لطافت برخورد بکنید

جناب اخیلیوس شما هم توانایی خودتو تو بازی نشون بده گرچه دیدیم قبلا چیکاره هستی

زئوس مهدی اواتار حسین رپر بود نه این پلیرای دوزاری

یاعلی

• عجب!!! چه سیرکی!!!

من به دعوای شما دوتا کاری ندارم اما دوتا نکته رو مجید رو خوب اومد

ین اکانت wisp میبینی بنده خدا تنهاس اولین سروری هم هست که اینجا میخواد بازی کنه اونقدر وجودشو داره که اومد اعلام کرد اونوقت تو دست به گریبان سانچو و ننه سانچویی

الحق!!!

تو هر سیاستی بریزی که بخوایی پلیرای مقابلتو کم کنی فایده نداره

و این مورد که جای بحث داره

آرش جان این مسخره بازی های راه انداختین رو همه خوب میدونن

از یه طرف تر و تر زنگ میزنی اینور اونور پلیر جذب کنی از ساید های دیگه پلیر بدزدی از یه طرف میگی اگر سانچو بیاد ما میایم؟

این نشون میده یا تیم ندارین یا به قول سعید در حد ادعاتون نیستین دارین یه کاری میکنید اگه بیاین آبروتون نره اگر دیدین آبروتون میره نیاین

حالا اگر اومدی آبُروتون میریزیم اگر نه که به کتف چپ حسین فستر

اینکه میگی همه درگیر ما هستن که میایم یا نمیایم منو یاده وحید خزایی میندازه فکر میکرد با تماشا شدن گنده شده نگو سوژه خنده یه ملت بود

داستان اینه یه حرفی زدین حالا هم توش موندین همه منتظرن بیاین بخورین بهتون بخندن....

تنها دلیلی که نظرم عوض شد نسبت به بازی خود شما بودی آرش جان کلا حال میکنم جلوی کسی که ادعا داره وایسم ببینم چی داره توی عمل اگرچه قویتر از ما باشه اما وجود بازی کردن جلوی حریف قویترم رو دارم

پ ن: سانچو غرق شد؟!

پ ن : سمیه نرووو!

• جووووووووننن

پارسا محبوب دلها

بنازم8o:*

• پارسا جون زبان دراوردی حرفهای گنده تر از دهنت میزنی ...

ما میترسیم شما درست میگی من یادم که تو دیسکورد جون یه بنده خدای رو قسم خوردی گفتی بازی نمیکنم

من یادمه باز تو همین دیسکورد اخرهای سرورقبل منو آرش کشیدی یه جا گفتی واسه سرور بعد با من ببنید یادته؟

یادته گفتم تا نقشه باهات میبندم یاد گفتی اوکی ولی بعد نقشه همر های منو صفر نکنین؟

باز تو همین دیسکورد یادته گفتی امید بزنیم من 100 کنم ؟ آخه تا الان 100 نکردم . یادته گفتی من امید میندازم تو رودباسی استپ کنه ؟یادته تا امدی حرف بزنی زدم تو دهنت گفتم امید بالاست خودشم 100 میکنه تو یادت نیست حتما امید یادشه

یادته مگفتی چکمه یونیک 3x

الان شدی پسری که واسه ما شاخو شونه میکشی ؟

عجب روزگاری شده

• خب جوابی برای حرف ها نداشتین همین کافیه

بله نخواستم بازی کنم اما با حرکت های معکوس به عقب شما تصمیم گرفتم جدیتر از قبل بازی کنم

سرور قبل هم که خداروشکر خوب یادته

آرش ۱۰: من این سرور مهم نیست صد کنم یا نه ولی اگه تو صد کردی سرور بعد بزار من صد کنم!

درمورد اینکه میگی تا نقشه ها میبندید یکم منبع حرف هاتو قویتر کن یا به حافضه خودت رجوع کن خداروشکر بودی

گفتین ان ای قوی میاد اس ای هم میاد ما رو بزنه متا کنیم واندر مشترک و از اینجور حرفا گفتم نه متا هم تا نقشه ولی بعد نقشه حق نداریم از هم همر صفر کنیم وگرنه متا صرفا جنبه فان داره

امید هم رودرباستی نیاز نداشت اگه میگفتیم استپ کنه استپ می کرد خودش هم میدونست قصدم صد کردنه ولی خود شما گفتی بزار صد کنه سراینکه شاید سرور بعد بزاره شما صد کنی یا پیشنهادی که بهتون داده بود و خودت میدونی که چندروز پیش مثل چی افتاده بودین به غلط کردن که چرا گذاشتیم اس ای صد کنه

عزیز دلم اگر یه سروره اینجایی ما چند سرور اینجاییم خداروشکر هم ما خلق و خوی لیدر های دیگه رو میدونیم هم بقیه اخلاق ما رو میدونن

اما تلاشتو دوست داشتم D:

درباره شاخو شونه والا چیزی که تا حالا من شما دیدم ادعا بوده سرور قبلی هم که هرکاری کردین صدق سر ما بود حالا کی شاخو شونه میکشه؟

هر سرور ثابت کردیم منسجم ترین ساید رو داریم بهترین دف رو داریم و از همر هم کم نمیاریم یه بار هم نخوردیم

شما

لب و دهن

حرف داری واسه گفتن؟ بیا بازیکن ببینم چی داری... نمیایین بگین کدوم سرور کجا میرین بیایم

به حرف نیست به عمله!

پ ن: لب و دهن نباشیم

• خوشم میاد قوای تخیل بالای داری شما میشه بفرماید سرور قبل چه گلی به سر ما زدین اون از پلنهات که همه دیوار شد تازه لانچشم صدقه سر من بود

تو که عشق صد کردن داری تا الان واندر صد از نزدیک ندیدی امید هم رودباسی نمیخواست چرا بهش نگفتی صد کنی که ارزو دل از دنیا نری

تو واسه صد کردن هر کاری میکنی در توانت نبود که صد کنی چون ما با بچه های اس ای رفیق بودیم و پشتتو نمیگرفتیم تو حتی خودت گفتی 4 تا همر تو امار نیاوردم که شاید بتونم 100 کنم که من همون لحظه برگشتم گفتم ما و امید صادق بودیم ولی تو همر کنار میزاری دمت گر

تو که از همه چیز ساید برتر بوده چرا صد نکردی گلم

• خوشم میاد قوای تخیل بالای داری شما میشه بفرماید سرور قبل چه گلی به سر ما زدین اون از پلنهات که همه دیوار شد تازه لانچشم صدقه سر من بود

تو که عشق صد کردن داری تا الان واندر صد از نزدیک ندیدی امید هم رودباسی نمیخواست چرا بهش نگفتی صد کنی که ارزو دل از دنیا نری

تو واسه صد کردن هر کاری میکنی در توانت نبود که صد کنی چون ما با بچه های اس ای رفیق بودیم و پشتتو نمیگرفتیم تو حتی خودت گفتی 4 تا همر تو امار نیاوردم که شاید بتونم 100 کنم که من همون لحظه برگشتم گفتم ما و امید صادق بودیم ولی تو همر کنار میزاری دمت گر

تو که از همه چیز ساید برتر بوده چرا صد نکردی گلم

هادی جان میدونم خیلی سعی کردی یه سری مسائل رو به حاشیه تبدیل کنی نشد ولی خوب بلاخره تلاشت رو کردی

خودت میدونی منم میدونم امیدم میدونه هدف هر سه تامون این بود ان ای صد نکنه

دیگه یه چی بگو یکی باور کنن مردم! هر سرور متای اندگیم با هر سایدی بستیم پاش موندیم حتی ان دبل دو سرورقبل که بیابون بود پس این حرفت کاملا نقض میشه در ضمن یکم فکر کنی می فهمی برای کی همر گذاشته بودم کنار =)) اس ای که صد کرد اگه نمیکرد استفاده میشد دیگه درسته؟ الان گرفتی؟ آفرین یه امتیاز

عزیزم ما هم سرور راند دو ۱۰۰ کردیم همینجا هم توی آی آر جلوی خود شما ۱۰۰ کردیم که شخصا واندر ان ای دست من بود و حتی اون سرور سر آرش همرم به شما نخورد دات کام هم بماند پس ما از این جاده ها رد شدیم وگرنه بعد سه سرور بازم اینجا نبودیم

حرف دیگه ای؟

در کل پیشنهاد میکنم بزار بازی شروع شه بعد بیوفتین به کل کل مثل راند قبل نشه کل کل کنید بعد الان جا بزنید به خاطر خودتون میگم

• کسی دنبال حاشیه نیست من حقایق گفتم حالا واسه چی کنار گذاشتی قضاوت با پلیرها

• کسی دنبال حاشیه نیست من حقایق گفتم حالا واسه چی کنار گذاشتی قضاوت با پلیرها

اون همرایی که کنار گذاشته بود برای زئوس بود ، و من در جریانش بودم...

حتی صحبتی هم که من با پارسا داشتم سرور پیش، گفت من همرها رو روی اس ای بلند نمی کنم، ولی نمیزارم زئوس 100 کنه فردا شاخ بشه،که به نظرم کار درستی هم کرد ...

برگرد برو تو غار های ان دبل