Posts by Haj.hosein

پ.ن:دوستان ساید جنوب غرب مثل اینکه حوصله شون سر رفته یهو همزمان تصمیم گرفتن هم رو مرز nw شیطنت کنند و هم رو مرز Se؟ چرا خب 😅

همون طور که دوستان امردادی بارها گفتن، این بازی بازیه سیاست هم هست، جنوب غرب ساید بزرگ و با تاریخچه ای هست، مراقب باشید که در دامه مردان سیاست نیفتید

یک حمله از یک اکانت در جنوب غرب نباید شما رو تحریک کنه، شاید یک دام باشه که پهن شده

از اینجا شک کنید که چطور همزمان با درگیری در مرز جنوب شرقی یهو یک عده هم درگیر شما میشن در جنوب غرب

پ. ن ‌‌:در کل من عاشق این بازیم و شماهایی که جذابش میکنین

و همین طور عاشقه این سربازان گمنام امرداد<3

خداییش به موقع عمل میکنن8o

دیشبو که همه انداختن گردن ادمین ، همه میگن اون کرد ما هم میگیم اون کرد .... ولی هرکی کاتا کرده حرفه ایی بوده ، با کاتا پایین زده که انبارا کامل نابود نشه که تابلو بشه ، ولی خواهشا کاتاش نکنید درست نیست!

پ.ن: ایدین جان کسی به گان هیرو اتک نداده ! نفر اول تاپ مهاجمین جای دیگه رو باید زده باشه

بهنام جان

تو این تایم کسی براش نمیصرفه از اون ور دنیا بیاد ناتار های شما رو کاتا کنه بجز یه نفر که وسط سایدتون کپ داره و نه حتی ساید اون شخص

بعدم واقعا دیشب وضع ناتار تمام سایدا خراب بود، البته احساس من اینه که این، های و هوی هم از رو سیاستتون هست معلوم نیست چه نقشه ای دارین، حالا اگر شما میخواین کاتا کنین و میترسین سرور بفهمه بحثش جداست،

دنباله یه توجیه برا نقشتون هستین.

:/

خوش اومدی😊😊😊😊

آقا کسرای عزیز

چت روم که نیمدی، یکی پست میزاره میگی خوش آمدید(لایکت به همین معنیه نیاز نیست بگی)

یه پست خوشت میاد تشکر میکنی ( لایکت به این معنیه نیاز نیست بگی)

و هر کی هم هرچی گفت باز نیاز نیست نظر بدی

اسم این تاپیک هست نقد و بررسی سرور یک راند دو

میخوای چت کنی تو گروه های واتساپ و... بچه های خودتون میتونی

ببخشید نمیخواستم بگم اما دیدم فایده نداره، الانم باز نیاز نیست پست منو جواب بدی، فقط یه دیسلایک کنی کافیه

بزنید این کپ رو راحتمون کنید...

تا میایم فروم می‌بینیم بحثه کپه ایمپریاله، حداقل دو تا لینکه ضد و خورد بزارید..

دف ریختن تو کپ میشه پست..

بک میدن دفو میشه پست...

اسمه کپ عوض میشه، میشه پست...

تا کی قراره فقط تحلیل و کل کل در موردش بخونیم.

بزنید، نهایتش چهارتا جلوزن دیوار میشه با دفه 10 تا مصری، تکلیف مشخص میشه.

تا کتیبه هم خیلی مونده... ملت تازه دارن استارت میزنن تو سرور، اول بازیه، لاستش برا هر دو طرف زود برمیگرده

اگه یکی دیگه رفت تو یه ساید دیگه کپ زد هر جای مپ بود من شخصا میام برا کاتاش تا پنجاه صفحه نشه در موردش تو فروم

پ.ن : تدابیر بهداشتی در نظر گرفته شده بود و صرفا در حین عکس ماسک ها برداشته شد.

خیلی خوش گذشت و جای همگی سبز

شیرازی‌ها استارتشو زدن، و بقیه رو هم به این چالش دعوت می‌کنیم،

خارج از بازی و رقابت این دوستی هاست که به یادگار میمونه...

فقط من این پ. ن اشکانو شدیدا تکذیب میکنم به عنوان یکی از حضاره جمع8o

خب این طبیعیه من تو این سرور بازی می‌کنم

و دوست دارم زد و خورد ببینم و اینم سوژه ی خوبیه و اینم بگم که ربطی به سایدی که درش بازی می‌کنم و یا سیاست ساید من نداره، به عنوان یک پلیر آزاد دوست دارم ببینم چی میشه؟

در کل تا الان ندیدم یکی کپ بزنه تو یک ساید دیگه و بیشتر از یک هفته بهش امان بدن

خب این یک تجربست برای سرور های بعدی...

فعلا که انگار هر دو طرف راضین

در کل تراوین به من یاد داده این بازی پر از شگفتانست، واقعا شاید این اکانت برای جنوب شرق و شمال غرب بهانه ای شد برای متا یا نپ

یا شایدم نزدیک کتیبه ها این کپ رو با یک کتیبه میخواد جنوب شرق معاوضه کنه

به هر حال همین ثانیه که در حال خوندن این پست فروم هستین، منابع ناتار جنوب شرق حتی بگین یک دونه، داره به راحتی برده میشه و کاتا و تروپ در حال رشده تو این کپ

هر موقع زده بشه به نظر من جنوب شرق برد کرده.

متعصبانه به پست من نگاه نکنید. حقیقت رو نمیشه انکار کرد

سلام دوستان

با توجه به حاشیه هایی که بین شمال غرب و جنوب شرق پیش اومده در حال حاضر دست بالا رو شمال غربی ها دارن با اکانت:!:

همونطور که میدونید این اکانت با غارت دوبرابری نسبت به نفر دوم تاپ تن در صدر توجه هست اما نکته ی جالب توجه اینجاست که این اکانت با زدن کپ در ساید جنوب شرق داره میزان قابل توجهی از ریده طبیعیه این ساید رو میبلعه اون هم با زدن ناتار های این ساید

چند نکته :

1_منابعی که میتونست توسط جنوب شرقی ها رید بشه و تبدیل به تروپ این ساید بشه داره به راحتی توسط غول غارت بازی از ناتار های این ساید برده میشه، یکی از دلایل رید بالای این اکانت همینه

2_با تایمی که گذشته و در حاله گذشتنه به احتمال 100 درصد این کپ کاتاهای قابل توجهی جمع کرده، با مختصات 30/30 تقریبا در وسط ساید جنوب شرقه و اکانت های زیادی در تیر رسش هستن

سوال اینجاست...

اگر شمال غرب تصمیم به زدن جنوب شرق کنه با یک فیک معمولی از ساید خودشون و پشتوانه ی کاتایی در وسط ساید جنوب شرق میتونه کلی جنوب شرق رو درگیر و مستحلک کنه

برنامه ی جنوب شرق برای این اکانت چی میتونه باشه؟

نپ یا متا با شمال غرب و یا تلفات سنگین و پرداخت بهای زیاد بابت پاکسازی سایدشون

به هر حال اگر الان این اکانت زده بشه با ریدی که دیگه از سایدشون به راحتی برده نمیشه هزینه ی این در گیری به مرور بر میگرده

اما با گذشت بیشتر زمان این هزینه در حاله افزایشه.... تیک تاک

پ. ن: هر کدوم از ماها اگر دوتا ساید رو رید کنیم غارت بالایی داریم...

آیا بازم شمال غرب احتمال داره یک نفوذ دیگه ای هم در جنوب شرق بکنه؟ یا به همین اکانت ختم میشه؟

در کل سرور جذابیه، ببینیم چی میشه... 8)<3

الله اکبر

تازه قرار شده ملا رسول و ملا سعید هم به هر کسی که شرکت کنه تو میتینگ 600 تا گلد میدن:love:

من که حتما میام8)

چهار پنج نفرم میارم با خودم8o

کروناش هم با من^^

انگار یادتون رفته سرورهای پیش طرف 200 تا مولتی می‌ساخت با بات می‌کشید بالا

الان یکی هنر کنه بتونه بصورت سنتی دوتا مولتی آپ کنه بیشتر از این هم هزینش و هم وقتش مقرون به صرفه نیست

حالا ممکنه یه اکانت 5 تا پلیر داشته باشه بعد نفری دوتا بکشن بالا یک اکانت اصلی شاخ از توش در بیارن که اگر همون 5 نفر 5 اکانت اصلی می‌کشیدن بالا هم وضعیتشون به نظر من بهتر از یک اکانت اصلی و خیلی شاخه

حالا این وسط اگر کسی اونقدر وقت و هزینشو داره که بیشتر از دوتا مولتی بکشه بالا دمش گرم حقشه بیشتر حال کنه چون بیشتر وقت میزاره

مولتی صنعتی با بات و... که طرف وقت چندانی هم نمیزاشت بازی رو خراب کرده بود، بصورت سنتی یکی نهایت سه یا چهار تا بکشه چه ایرادی داره؟

البته اینا رو هم دوستان جنوب شرقی میدونن و قبول دارن اما اینکه بیایم یک شعار پیراهن عثمون کنیم و باهاش تلاش و زحمت سایدای دیگه رو زیر سوال ببریم خیلی حرکته چیپیه

در کل دوستان جنوب شرقی بخاطر نداشتن سیاست معلوم در فروم و عدم هماهنگی ممکنه حرفی بزنن و جرقه ی یک اختلاف با یک ساید دیگه رو بزنن

پیشنهادم اینه که از این به بعد محتاطانه تر مطلبی بزارن

پ. ن : ساید توتال ها، جنوب شرق:thumbup:

برو بچ قدیم رو یک چیزایی غیرتی بودن :

مثل خاکه سایدشون :!:

مهم نبود چندتا اکانت فدا میشه یا عقب میافته اما هیچوقت اجازه نمیدادن کسی با کپ زدن تو سایدشون به حریم خاکشون تجاوز کنه ;)

بجای تحلیل های آب دوغ خیاری، و خاله زنک بازی تو فروم، تمرکزتون رو بزارید رو بازی و عزت و اقتدار ساید جنوب شرق، کم بازیکنای بزرگ نداشته این ساید، کجان بزرگای جنوب شرق:?:

یکی از بهترین سایدای تاریخ تراوین ایران برای زدن یک کپ در درون خودش به چالش افتاده

غرور داشته باشید...

برد مهم نیست...

نترسید و سایدتون رو پاک کنید...

عزتمندانه بازی کنید...

فروم جای خوبی برای جبران عقب ماندگی های درون بازیتون نیست...

قدیما ارزش ها فرق داشت

و من الله التوفیق

انتظار میره جناب مازیار خان عزیز دل در این خصوص اولاً روشنگری نموده و ثانیاً اعلام نمایند با چنین تخلفاتی که مطرح میشوند از این پس و با تایید شواهد به اثبات میرسد چگونه برخورد خواهند داشت.

آیا رفتن آیدین دوست داشتنی به این دلیل بوده است؟(دست کم یکی از دلایل رفتنش)

با سلام خدمت دوستانه گرامی

بنده بصورت تفننی و تستی این سرور ثبت نام کردم و مثل همیشه ساید شمال شرق

من تا الان با مازیار بازی نکردم اما به عنوان کسی که تو شمال شرق پیر شده اینو بگم که اسم هر کسی بالا باشه در این ساید و اجماع روش باشه ازش حمایت می‌کنیم.

مسائل شمال شرق و تخلفاتش به خودش مربوطه و اگر کسی حساب کتاب برا ساید شما نمیکنه به معنای این نیست که تخلف ندارین بلکه به این معناست که سایدای دیگه وقتشون بیشتر روی بازیه..

همه این سرور دنبال بازیه تمیز هستن اما این عدالت طلبی سوژه ی سیاسیه شما نباید باشه

کم کاری هامون رو پای تقلب و تخلف دیگران نزاریم

من در شمال شرق کاره ای نیستم

نظر شخصیه من از سیاست سایدم جداست

ممنون از برو بچ شمال غرب و جنوب شرق که همر های خوشکلشون روح تازه ای بر ما شمال شرقیا دمید

شیرینیه این دفاع میتونه برای شمال شرق برکات زیادی داشته باشه

اس 400 و پاتریوت باید جلو دف کورد ش ش لونگ بندازه

زمین شمال شرق رو بکنی به خون میرسی 8o8)

از خون همر های شما اینجا لاله دمیده:*

کسی که تو پلن هیچ نقشی نداشته حتی حضور توی تیم اسپیک هم نداشته

کسی که نمیتونه عین همین پلن رو بره (درسته دیوار شده ) شائبه هنوز زیاده و لینک اسکات هاش هست که پلن توسط دستهای پشت پرده لو رفته 4 میل دف جمع شده اون تارگت بقیه تارگت ها 300 ک هم دف ندارن

نباید بیاد و انتقاد بکنه ، هر موقع تونست از اون بهترشو لانچ کنه میتونه نقد بکنه

دشمن شاد کن لیدر شما شده اب تو اسیاب دشمن میریزه

عواقبش هرچی هست من گردن میگیرم بفرما شما هرکاری از دستت بر میاد انجام بده

تو اصلا کسی نیستی که بخوای گردن بگیری

اگر قراره با چهارتا استدلال...ی گند بزنید به برتریمون مقابل اینا

بسم الله...

معنیه شورا رو تو دهخدا هم نوشتن یه سرچ کن

سر این پلن خیلی خبری نشده چهار تا همر از رده خارج شده سایدمون از 400 تا همری که داره دیوار شده

مشکل این نیست

مشکل توهین های شماست که برا ساید ممکنه گرون تموم شه

سلام سامان

اول اینکه از بچه های تو کدومشون تو این پلن بودن که کاسه داغتر از آش شدی

دوم اینکه خیلی وقته زیر زیر داری یه کارایی میکنی تا همه بهت احترام بزارن ولی اینو بدون هیچی نیستی

الانم برو ببین کیا لایکت کردن و اب رو تو اسیاب کی داری میریزی

ببین برادر یکی از دلایلی که شما اینجا داری رجز میخونی سامان و تیمشه مگر نه تو هیچی نبودی که بخوای سر و صدا کنی تو فروم و کسی ببینتت

اگر هم چیزی گفت سامان که بدت اومد میتونی بری تو پی ویش و صحبت کنی

نه اینکه اینجا بیای چرت و پرت بگی

این فقط یه بازیه و ما ها تو یه سایدیم

بین ساید و برد و رفاقت، دوستی ما و رفاقتمون مهمه

به اندازه کافی دشمن شاد شدیم تو بازی

ادامش بدین بد تموم میشه...

فقط از این به بعد وقتی یکیو مخاطب قرار میدی عواقبش رو بسنج و یجوری رفتار کن که بشه بعدا جمعش کرد

خب تبریک میگم به هر سه ساید بابت فعال شدنشون

من به شخصه میترسیدم از اینکه شما ها با غولی که از شمال شرق ساختین بزارین رو حذف و ما هم مجبور به کشاورزی بشیم تا بازی تموم شه...

والله مع الصابرین

اما خب چند نکته :

اول اینکه ش ش تا الان فقط چریکی پلن رفته و همر هاشو رو نکرده

با دف تو این تایم که خیلی زود جبران میشه هم همر هایی رو که دیگه جبران نمیشه رو زده

آلان شما از خداتونه ش ش جوگیر بشه و مست پلن بره که متاسفانه اونقدر پلیر با تجربه داره که اینکارو نمیکنه

بازی قشنگ شده و ش ش آپدیت

بزودی شاهد ریزش در سرور میشیم

با رو نمایی از گودزیلاهای ش ش 8o

فقط همینو بگم دف یک ساید با یک اکانت از این غول های صنعتی ش ش میپره8)

پ. ن : بابا یکی، دوتا، شیش تا آخه؟

گندشو مسخره کردین با همر کشیدن^^

پ. ن ‌: یاده فتح و فتوحات داعش افتادم و شادی‌های بعدشون

اول اینکه ما هیچوقت ناله نکردیم از اینکه 3 به 1 شده

بر عکس تازه بازی برامون جذاب تر شده

دوم اینکه شما ها از اول سرور دردتون ‌اومده بود و داد میزدین اینا مولتی دارن اینا غولن و...

در صورتی که تو همین زد و خورد مولتی دیوارتون نکرد و حماقت یه لیدر جوگیر باعث هدر رفت این چند همر سایدتون شد...

ما اگر می‌خواستیم همر به صورت مست بفرستیم کله کتیبه های سرور شمال شرق بود :D

آماری هم بخوای حساب کنی شمال شرق 2 از 6 قدرت سرور رو داره

اما پلن و تجربه و پلیر بودن یک پنجم ماهم نیستین

تو روند بازی بیشتر متوجه میشین

در مورد جاسوس هم ما جاسوس های سایدمون رو راحت میتونیم جمع کنیم تا الانم چندین تا جمع شد اون چندتای دیگه هم بزودی، اما شما ها مپتون بزرگه کارتون سخت تره

دفاع کردن شمال شرق آسونه،فاصله ی کم

دفاع کردن بقیه سایدا سخت، چون به تنهایی نمیتونن دفاع کنن بقیه هم نمی رسن بیان کمک

حمله کردنه شمال شرق با تارگت های فراوان راحت

حمله کردن شما با ریسک و ترس

در کل چیزی که ازش میبازین

از تعداد اکانت نیست چون 2 به 6 به نفع شماست

شما از مست ول دادن سرمایه های سایدتون با لیدری ضعیف میبازین

همرهای یک ساید همه چیزه اونه

دف راحت جمع میشه و فقط جابه جاییش مهمه

در کل ممنون از اینهمه دست و دلبازیه جنوب غرب در مقابل همر های سایدش8o

فان الشمال شرق هم القالبون

کشتن دف رو گذاشتین سر لوحه ی بازیتون؟

اکانت من با روزی 1 ساعت آنلاینی و تک نفره پلی دادن یکی از مسببین به فنا رفتن همرهاتون بود...

من اکانتم عملا قفل شده بود 150 کی دف تو کپ جمع بود و نمیشد دیگه شارژ کرد فیدر هارو

آلان تا 50 ساعت دیگه همه جوره شارژه 8)

دف کشیدن راحت ترین کاره

همر هاتون رو بکوبید ما هم دف میکنیم

فقط مساله اینه اینهمه تارگت ما داریم و همرای آماده ،

شما و فاصله ی زیادتون با هم و همرای سلاخی شده

تازه بجز امداد های غیبی ای که داریم^^

فقط من موندم اینجور که شما پیش میرین کی میخواد واندر شمال شرقو بزنه؟

برای ساخت یک همر چه گلد ها و چه تایم ها و چه عرق هایی که ریخته نمیشه

در کل تبریک به همه بابت سرور جذاب

شمال شرق صد نکنه اما تو لذت بردن از بازی صده8)

دم همگی گرم

پ. ن :دست منو باز بزارید تا ستون پنجم رو فعال کنم

بابا بازیه، مدرسه اخلاق که نیست8o