Posts by S.Italiano

سلام

میدون نمرین دهکده ای که نیرو ازش بک داده میشه تو سرعت برگشت نیروها تاثیر میزاره.دهی که ازش نیرو بک دادین میدون تمرینش باید هم سطح میدون تمرین دهی باشه که نیرو فرستادید تا تایم رفتو برگشت یکی بشه.ایا واسه شما میدون تمرینها برابر بوده؟

درود به دلاور مردان عرصه تراوین

داداش لطفا اگه مطمئنید با مدرک اینو ثابت کنید که اگه اینجوریه واویلا چرا هر روز یه قانون جدید و من درآوردی اینجوری عملا میدون تمرین نصف کاراییش رو از دست میده و کسی رغبت نمیکنه دف شناور رو جابجا کنه

آقا چرا ناتار کنار ما خیمه نشین های بیابون کلا تخم ریزی نمی کنه اینم یه قانون جدیده؟ لطفا اگه کسی اطلاع داره توضیح بده ممنون

سلام تبریک به همه ی پرسپولیسی ها.

شبه آنتی اسپم:عزیز لینک اتک به اکانت ان دبلیو منظورش این نبود که داره از ما پوش میگیره که =))) منظورش این بود از کل پوینت هجومی که داره مقدار زیادیشو تو اتکی که دف ان دبلو کلین کرده گرفته.

بعدم اگه دقت کنی جایی نگفت پوش میکنن ما مث بعضی دوستان نیسیم زمین و زمانو پوشر خطاب کنیم اونم این سرور که ناتار ها گاو شیرده هستن !

درود به همه دوستان و تبریک به همه پرسپولیسی‌ها چه حالی داد خداییش

باز نگید غش کردم سمت شمال غرب (بهنام جان مدیونی فکر کنی با شمام)

آقا منم از پست زاوش اینو برداشت کردم که اگه شما با این استدلال میگید که فلانی پوشره خب فلان اکانت شما هم همین شرایط رو داره.

پ. ن:آقووو این اسپیدترا چرا همه شیرازین یه کرد توش نیست یعنی

درود به شما دوست چطور میفرمایید دف یا همر فرقی نداره اگه در نظر بگیریم اکانت مدافع در حال دف کشیدن از اکانتش هست صد در صد حق باشماست و با دف جلو یه همر رو گرفته و نتیجه اینکه نه خفتی در کار بوده و نه ضرری کلا سود و کفه ترازو به شدت به سمت اکانت مدافع سنگینی میکنه اما اگه اکانت مدافع داشته همر می‌کشیده که مطمئنا قضیه عوض میشه چون یه همر رفته و زده یه همر در حد خودش رو از کار انداخته اونم این موقع سرور چون ساخت اون تعداد تیرانداز برای اکانت مدافع هم زمان بره(بازم میگم به شرط اینکه دفساز نبوده باشه)

کاکو دیگه ما پیر شدیم و حافظه ضعیف

راستی یه چیزی یادم رفت چند سال قبل تو همون دژکوب بنده شما شرق بودم با یه تیم که نمی خوام اسمشونو بیارم به جز امیر پرشین خلاصه با اینا بودیم و درمقابل جنوب غرب بود تیم آکسفورد چقدر هم سرور خوبی بود بعد از چند سال داشتیم دور هم حال میکردیم که فهمیدیم بلههههه دوستان اکانت کتیبه جنگ جنوب غرب با یه همر توپ و واندر کلا همه چیو فروختن به امیر پرشین وبقیه دوستانش و ما و محسن توپاک اینا کلا از همه چی بی‌خبر بازم خدا رو شکر مولتی هانتر یکم قوی عمل کرد و اکانتهای متخلف رو کلا بن کرد آقووووو (به قول شیرازی‌ها) ما چند نفرم که مونده بودیم تصمیم گرفتیم به شدت مقابل این قضیه کثیف بازی وایسیم خلاصه سرتون رو درد نیارم اینارو گفتم که بگم به پاک بازی کردن کاکو محسن و احسان و بقیه دوستانش تو اون سرور ایمان آوردم به همین خاطر اینجا ازشون حمایت می کنم و قبول نمی کنم مولتی بازی کردن

بابت اینکه پست طولانی شد و دوستانی که خوندن اذیت شدن(البته اگه کسی قابل دیده) معذرت می خوام شاد و پیروز باشید

پ. ن : فقط اسم امیر پرشین رو آوردم چون این کارو سرورهای بعد هم تکرار کرد امیدوارم اینجا نیاد

درود مجدد به همه دوستان

اول از همه به بهنام عزیز و همه دوستان تو سرور بگم لایک و دسلایک بنده به معنای متا یا نپ یا اعلان جنگ با هیچ کس یا هیچ سایدی نیست صرفا به دوستیم با بچه های شمال غرب بر میگرده اینم بگم قرار بود اولین سرور نرمال همر من اولین همری باشه که رو اکانت احسان واندر بلند میشه ولی حیف که وقت کمه و ما دفساز نوب اومدیم این سرور و سیاست‌های ساید شمال شرق در اختیار من نیست و نمی دونم می خوان چیکار کنن به قول یکی از دوستان تااااااماممم.

دوم اینکه من کلا به خاطر یه بازی ساده هیچوقت ادبو زیر پا نمی‌ذارم و به کسی توهین نمیکنم و به همین دلیل ترجیح میدم که پست‌هایی که توش توهین بوده رو لایک نکنم ولی باز به خاطر دوستی با بچه های شمال غرب اگرم توهین کردن دیسلایک هم نکردم. خداییش اول اینو یادمون باشه این فقط یه بازیه.

سوم اینکه دیگه پست‌هایی که مربوط به مولتی بازیه رو کلا توجه نمی کنم چون خیلی بحث طولانی و بی نتیجه داره پیش میره.

چهارم در مورد خفت شدن اون همر (شرمنده از دوستان شمال غربی به نظر منم همر بوده) یه ذره کفه ترازو به نفع مهاجم سنگینی میکنه ولی اینو زمان مشخص میکنه که واقعا قصد همرسازی بوده یا دفسازی.

تا درودی دیگر بدرود

درود به همه دوستان

چه عجب یه ذره فروم خلوت شد مخصوصا دوستان آمردادی نیستن صدای بوم بوم نمیاد یا دارن پلن میچینن یا کلا بیخیال اون دهکده شدن (که بعید می دونم)

آقا خواهشا بحث مولتی رو تموم کنید دو حالت داره یا دوستان مولتی دارن و مولتی هانتر نتونسته بفهمه که دمشون گرم ایول دارن یا مولتی با پلیر آوردن که بازم دمشون گرم یکی رو آوردن دارن همزمان هم بازی یادش میدن هم.... خلاصه بیخیال این قضیه لطفا چون بازم دو حالت داره یا مولتی خودش نتونسته مچشون رو بگیره که ببخشید از ناتوانی مولتی هانتره یا می دونه و خودشو به سمت کوچه علی چپ منتقل کرده که دیگه اگه فکر می‌کنید اینه ارزش بازی نداره باید حذف کنید (ولی اینم از مولتی هانتر بعیده)

پ. ن: زاوش عزیز این سرور مانی پارتیزان و بنده و یکی دو نفر دیگه از تیم بزرگ لگاسی گبصورت تفننی و بهتر بگم اومدیم ببینیم سرورش ارزش بازی داره مولتی بازی صنعتی توش نیست و.... آره دیگه اومدیم کشاورزی

درود محسن عزیز خواستم یه چیزی بگم سوتفاهم نشه من نه با سایدی مشکل دارم نه باکسی حتی این دوست عزیزمون که کلا همدیگرو دیسلایک میکنیم و ممکنه در آینده سایدمون با هم متا کنه یا نه

ولی کلا با پستهاشون موافق نیستم خدایی نکرده از دست ما ناراحت نشی برادر بهنام.

خلاصه اینا نظر شخصی بنده هست و با کسی مشکل ندارم کلا سعادت نداشتیم تا حالا چه قبلا تو آی آر چه بعدش که لاک شد و دژکوب ران شد با آقا بهنام و تیم آمرداد رودرو وایسیم امیدوارم اینجوری که دارن تو فروم شاخ و شونه میکشن اگر متا نکردیم و مقابلشون بودیم واقعا شاخ باشن و ما هم بیشتر از بازی لذت ببریم (متا با من پلیر ساده نیست با لیدرهای سایده)

پ. ن:دوستان فارغ از بازی معنی این آمرداد رو میشه بگید ممنون میشم

درود مجدد اول بگم منم دژکوبیم یه وقت جسارت نباشه به دوستان.

دوم میگم که تا دیروز تو بوق و کرنا کرده بودن که فلان دهکده رو کاتا کردیم بوم بوم اگه دوستان برنامه 230 روزه دارن چرا کلی وقت گذاشتن منابع خرج کردن اون موقع سرور کاتا و... خوب اینا که مثل ما دژکوب ها بی برنامه بازی نمی کنن که بخوان خودشونو نشون بدن اصلا چرا زدن اون دهکده رو صاف کردن میذاشتن 230 روز دیگه بدون تلفات صفر می کردن میگم حواستون باشه یهو نفتی(دژکوبی) نشید

درود به همه دوستان

منم با نظر همه دوستان موافقم که مولتی بازی همه جوره ممنوعه اما احسان عکس گذاشته که اکانتهایی که بخاطرش اومدن نه رید داده شدن نه با بات بالا اومدن همگی هم پلیر دارن میشه بگید کجاش خلافه با شناختی که از احسان دارم فکر نمی‌کنم مولتی رید بده تا الانم که نداده دلیل این هجمه ناراحتی رو نمی فهمم ما از اولشم با مولتی صنعتی مخالف بودیم ولی وقتی برا هر اکانتش پلیر آورده دیگه...

داش احسان نوید همون نویدunname?

درود به همه دوستان اميدوارم همگي تا اينجا سرور از بازي لذت برده باشيد

من معمولا عادت ندارم پست كسيو ديسلايك كنم اما به نظرم اينكه يه اتحاد يهو تصميم بگيره سايد بازيشو عوض كنه و اجازه بده سايد قبلي اكانتاشونو صفر كنه يه ذره برا من غير قابل هضمه بذار ساده تر بگم به نظر بنده اين قضيه يه معني داره اونم اين مي تونه باشه كه اين اتحاد براي خرابكاري تو شمال شرق وارد اين سايد شده .(اين يه نظر كاملا شخصي يه پليره نوبه برداشت شخصي فقط )

ببخشيد اگه اينجوري پست گذاشتم واقعا نمي خوام باعث رنجش كسي بشم .فقط زمان مشخص ميكنه كه حق با بنده هست يا نه

به اميد پيروزي دلاوران شمال شرق سرباز كوچك اتحاد آريانا

سعيد ايتاليانو

درود به همه دوستان

و خسته نباشید به ادمین محترم سایت عزیز جان ممکنه همه ما که تواین سرور اومدیم تو خیلی از چیزها با هم اختلاف نظر داشته باشیم ولی همگی رو محدودیت خرج کردن اثر هنری اتفاق نظر داریم به قول دوستمون اومدیم تراوین بازی کنیم نه چیز دیگه ای.

طرف پولداره دمش گرم خرجم میکنه حلالش اما دیگه شما با این کار داری اصل بازیو زیر سوال میبری لطفا به نظر بچه ها احترام بذار و این محدودیت رو اعمال کن ممنون.

سعيد ایتالیانو

درود دوست عزیز آره بعدش تازه متوجه شدم منظور ایشونو ممنون از شما

آقا این اکانت یا داره رید واقعی میزنه یا با چند تا ای پی داره مولتی رید میده در هر صورت ن ش جونش وقتشو گذاشته داره نتیجشو میگیره بجای این حرفها یکم بیشتر وقت بذاریم رو اکانت خودمون بازم شرمنده

درود به همه دوستان ببخشید که اینو میگم قصدم جسارت نیست ولی مگه رید از خودت هم تو آمار رید حساب میشه؟؟؟؟

سلام به همه دوستان اين اولين سرور من تو اسپيدترا ،اميداوارم سرور خوبي باشه و همه در كنار هم از بازي لذت ببريم و جنبه برد و باخت رو داشته باشيم .يكي از دلايلي كه تا حالا تو اين سايت پلي ندادم با اينكه سطحش از دژكوب بالاتر بوده اين بوده كه مولتي بازي به شدت آزاد كه چه عرض كنم ول بود و ما هم نمي تونستيم به كسي كه 200 تا مولتي داره برسيم ولي به قول يكي از دوستان طرف بازم چند تا مولتي مي كشه و مثلا چند اي پي داره ولي بايد هر روز لاگين كنه رو همشون و كلي زحمت داره با اينكه كلا با مولتي مخالفم اما اين شخص نوش جونش داره زحمت مي كشه بازم تازه اگه لو نره و پانيش نخوره

بازم خوشحالم كه يه سرور شبيه تراوين ران شده و مي تونيم با اين همه مشغله كار و زندگي در كنار اساتيد تراوين بازي كنيم.

به اميد پيروزي شمال شرق