Posts by S.Italiano

درود مجدد

خوب خدا روشکر ادمین محترم پست این دوست عزیزمون که توش حرفهای خصوصی دیگران رو تو جمع عمومی گذاشته بود حذف کرد، ولی همین پست نشون دهنده و سندی مبنی بر تصمیم گیری عجولانه دوستان و قضاوت از روی اسناد اشتباه بوده.(امیدوارم که این دوستمون ندانسته این کارو کرده باشه و نمی دونسته که سالار که این حرفهارو زده توتال که نیست حتی عضو شورا لیدری نیست تو این سرور و مثل من یه پلیر ساده س).

درود به همه دوستان

به چند دلیل نمی خواستم تا جو آروم نشده تو فروم پست بذارم اونم به احترام هم سایدی های قبلا خودم که به هر دلیلی نخواستن در کنار ما بازی کنن دقیقا مثل شمال غرب که بهشون احترام گذاشتم و اصلا در موردشون قضاوتی نکردم الان هم به این دوستان حسین تی ان تی، حاج حسین، نوری و بقیه دوستان که در کنار ما نموندن احترام میذارم و امیدوارم در آینده موفق باشن این از این.

اما جو فروم به شدت داره به سمت توهین خارج از عرف و چارچوب بازی میره که اصلا برازنده خیلی ها نیست من از همه همبازیان چه دوست چه دشمن خواهش می کنم حرمت همدیگرو رعایت کنن از جمله دوستان هم اتحادی و هم متایی.

سورنای عزیز که واقعا هم اسم اصیل و زیبایی دارید و هم قلم بسیار قشنگ و رسا، اما دوست عزیز در عین اینکه با به زیبایی و فوق العاده حرفه ای از کلمات استفاده می‌کنید در بینابین صحبت‌های قشنگتون مغلطه های بسیاری هم استفاده می کنید و جو فروم رو به نفع خودتون می خواید که پیش ببرید، برادر همه جای دنیا از جمله com, ir, دژکوب و همینجا اسپید ترا در عین حال که خرید و فروش اکانت ممنوع و غیر قانونی هست اما انجام میشه، شما فکر کن یه اکانت که با کمک هم سایدی هاش بالا اومده و بموقع حمایت شده یهو بیاد بزنه زیر همه چی و بخواد به هر دلیلی از بازی کناره گیری کنه شما به عنوان توتال چیکار میکنید میذارید به راحتی اکانتو به یه ساید دیگه بفروشه یا خودتون سعی می کنید بخرید کن شما رو با وجدانتون تنها میذارم هر تصمیمی که اون موقع شما می گیرید.

پ. ن:#مرگ بر دیکتاتور

کلا این پست ها جالبه!

کسی که توی سرور نیست اما همه آمار را داره !

اصلا مدیونید اگر فکر کنید با خواندن پست های بالا یک درصد فکر کنید از متا راضی هستن و دست و پا نمیزنن!

خودتون نوشتین خودتون جواب دادین خودتون حکم کردین خودتون اجرا میکنید

مدیونین اگر فکر کنید حاج حسین برخواسته از این اتاق فکر نباشه !

درود به شما دوست محترم

با اجازه من این پستتون رو نقل قول میکنم چون هنوز به دوستان شمال غربی احترام میذارم و نمی خوام در مورد علت حذفشون نظری بدم ولی بازم میگم صد حیف که نموندن حالا به هر علتی.

پ. ن:اما حاج حسین دیسلایک پست شما به خاطر پستتون نبود که اتفاقا پست قابل تاملی گذاشتید، دلیلش فقط و فقط حذف زودهنگامتون بود کاشکی میشد و می موندید و شاهد پستهای خانه خراب کن و تخریبی شما بودیم ولی همینکه معرفت داشتید و ساید شمال شرق رو تخریب نکردید سپاس از شما و دوستان من جمله نوری عزیز شاد و پیروز باشید

درود به شما دوست عزیز

عرض کنم خدمتتون اینکه می فرمائید اتحاد امرداد کثیف بازی کرده؛ نه منکرش میشم و نه تائید چون هنوز مدرک مستند ارائه نشده و از اونجاییکه من یه ذره دیر همه چیو میگیرم هنوز برام محرز نشده این کثیف بازی کردن (حتی اگرم ثابت بشه نوش جونشون مثلا اکانت خریدن یا جاسوس دارن یا چه می دونم مولتی کشیدن که ناز شستشون این بخاطر بی عرضگی ما به عنوان ساید رقیبشونه که غریبه آوردیم. اسم ساید دیگه ای رو نیاوردم جسارت نشه).

اما بحث دخالت ادمین و خرید و فروش دفاع یا همر تو این سرور (تاکید می کنم تو این سرور) اگه مدرکی دارید ارائه بدید که همه باهم حذف کنیم با سپاس فراوان از همگی

سعيد ایتالیانو

سلام داداش

الان کی سخت گرفته متا شما رو با آمرداد ؟

درود به شما دوست عزیز

معنی و مفهوم این همه سوال و جواب و جنگ و جدل در مورد این متا که البته هنوز توتال هر دو ساید تایید نکردن از نظر بنده به عنوان یه پلیر ساده و شاید خوانندگان فروم که توام با نگرانی تو پستها هست چی می تونه باشه جز این؟؟؟؟

البته عرض کردم که این نظر و تحلیل بنده س و اگرم باعث دلخوری شما و یا دیگران شده همینجا عذر می خوام

درود به همه دوستان

هنوز تو شوک حذف دسته جمعی دوستان خوبم تو شمال غربم صد حیف که نمودن

دوستان خداییش بعد از چند سال گفتیم یه سرور شلوغ ران شده و کلی زدو خورد و کل کل فروم البته با احترام و ادب به رقیب اما نشد که بشه اون از شمال غرب اینم از ساید ما که دو تیکه شد و دوستان دیگه ای از جمع ما جدا شدن امیدارم این حرف کسی رو ناراحت نکنه این نظر شخصی بنده می باشد.

به نظر این حقیر متای ما و جنوب شرق قطعیه و با اینکه من به شخصه دوس داشتم یه رقیب خوب مثل اتحاد امرداد مقابل ما باشه اما بازم مثل اینکه شرایط جور نیست و ما هم با همون دستی که به توتال ساید و میلاد 200t دادیم سر قول و قرار موندیم و عهد خودمون رو نشکستیم اما به سوال از دوستان جنوب غرب اگه واقعا اینقدر قوی هستید و یه ساید با پتانسیل بالا(که به نظرم هستید) چرا اینقدر سخت میگیرید این قضیه متا رو خب به نفع شما از بازی بیشتر لذت می‌برید ببخشید اینا تماما نظرات شخصی یه پلیر(کشاورز) ساده است و ربطی به ساید نداره

مصطفی جان

همون سرور که حمید گفت وقتی به من ثابت شد که شمال شرق خلاف کرده که ساید بنده هم بود موندم به خاطر اینکه ثابت کنم بازی کثیف هیچ جوره مورد قبول نیست از شما هم خواهش می کنم بمونید اصلا حق با شماست ولی بمونید و ثابت کنید که حذفتون به خاطر ضعف و ترس از کسی نیست (برا من یکی ثابت شده اید) بمونید و نذارید تیمی که به نظرتون کثیف بازی میکنه (البته به نظر شما توهین به کسی نباشه) و نذارید راحت بخوابه و یه عمر انگ تیم ترسو و بقول محسن و حمید فرار لک لک‌ها پیش بیاد

سلام سعید جان

سرور ال1 حتما خاطرت هست... ساید رو با جاش فروختن!! یادته که... ادمین دخالتی نکرد... با اینکه ساید با جاش فروخته شده بود تا روز آخر سرور موندیم ... اونجا هم دیر قبول کردی که جریان چیه... ولی قبول کردی... شک نکن موضوع 4 5 تا همر و دیوار نیست!!!

8 تا تارگت ریل از 34 تا بوده... 5تا تارگت که همرهاشون نسبت به بقیه سبکتر بوده دف میشه اونم تقریبا موازی با حدود 200 ک دف!!! 3تا تارگتی ک همرها رد میشن هر همر حدود 80 90 ک دف نیاز بوده که دیوار بشه بدون لاست رد میشن!!! همه لانچها مثل هم... چطور دفکورد اینقدر دقیق تارگتهارو از بین 34 تا تشخیص میده!!! و چطور اینقدر دقیق 5تا همری که در مجموع 300 200 ک دف برای دیوار کردنشون لازم بوده دیوار میشن!!! خوب الان میگن تارگتهای زیادی پر شده بود، خوب اگه پر شده بود چطور فیکها سبز برگشتن!؟

مورد بعد هم که همین وزیر جوان اعلام کردن... جناب ادمین برای جبران باگ و پلن دیستوری که قطعا ناموفق میبود با توجه به حجم کاتا و سنگ تراشی که حساب نکرده بودن ابتدا میخاستن کاتا رو برگردونن ... که ظاهرا به بقیه لطف کردن منبعشو دادن فقط:| این موضوع دخالت مستقیم تو بازی هست یا نه؟ تو سرور بغلی شما یکبار دیدی همچین چیزی؟

درود. حمید خان

اینکه از باگ سرور که خود ادمین هم اذعان داره وجود داشته و بیاد بگه خودش و بعد جبران خسارت هم برا مدافع هم برا مهاجم کنه یه بحث جداست که اتفاقا شهامت ادمین رو میرسونه یه سرور یادمه ای ار یه اکانت که اتفاقا بیگ همر سرور دستش بود هک شد و همرش دیوار شد وقتی تونستیم ثابت کنیم همه همه دوستان چه دوست چه دشمن قبول کردن همرش برگرده

ولی تماس اینجوری با پلیر خیلی شبهات ایجاد ن

میکنه از اینکه ادمین سرور نگران یه داستانی هست که اصولا هیچ ربطی بهش نداره مثلا قراره یه ساید کلا کراپ لاک بشه

یعنی سعید جان چیجوری خودتو قانع کردی که اینا میدونستن همرا اکانتامون مسته و دیوار نچیدن جلوش میشه بگی؟؟

اینکه می گم قانع شدم یعنی نتونستم با دلیل به خودم بقبولونم که حتما ادمین دخالت کرده یا نکرده ممکنه جاسوس تو ساید تون دارید ممکنه اکانت هاتون هک شده و حتی ممکنه که ادمین دخالت کرده باشه ولی تماس ادمین یه مساله کاملا جداست که دیگه هیچ جوره نمیشه دخالت ادمین رو کتمان کرد

درود به همه دوستان سرور خداییش منم چون همه بچه های شمال غرب چند ساله میشناسم و می دونم به خاطر 4 تا همر از میدون بدر نمیرن هر چی از دیروز دارم خودمو قانع می کنم که آره حق با ایناس و ادمین دخالت کرده نمی تونم با استدلال هاشون خودمو قانع کنم به جز یکیش اونم تماس ادمین سرور به هر دلیل با پلیرهای یک یا چند اکانته واقعا جای سوال داره از ادمین عزیز که تازه ما هم فهمیدیم اسمشون آقا رسوله خواهش می کنم در این مورد هر چه زودتر توضیح بدن دلیل تماسشون چی بوده یا بیان اعلام کنن که همه چی یه دروغ بزرگه

آقا میلاد شما خودت اول بیا بگو حالت چطوره بعد از این همه وقت بازگشت پیروزمندانه ای داشتی یا نه؟

درو و خسته نباشید به همه دوستان

امیدوارم دوستان عزیزم تو شمال غرب یا بتونن با مدرک دخالت ادمینو ثابت کنن یا بهشون ثابت شه که دخالتی در کار نبوده و حذف نکنن چون سرور بدون اونا برا من یکی جذابیتی نداره یه خسته نباشید هم به دفکورد جنوب شرق میگم (اگه واقعا تونسته از بین 34 تارگت 8 تا ریل رو تشخیص بده) امیدوارم که سرور خراب نشه

بدرود

الوعده وفا سعید جون :))

درود به همه دوستان

خسته نباشید به هر دو ساید

یه دست مریضاد به دوستان شمال غرب که از صدای بوم بوم اتکهاشون تپیدند بت خانه ها در فرنگ داداش جوری پلن زدید که قیمت دلار جابجا شد جوری لینک سبز در آوردید که پس فردا بورس هم سبز میشه خووو کاکو این چه کاری بود میگم زشت نباشه شما نوبهای دژکوبی دارید قدیم بازهای تراوین رو می زنید....

درود به همه دوستان سرور

آقا به ما گفتن ساعت 5 جایی نرید که قراره صدای بوم بوم از فرسنگها دورتر شنیده بشه ما هم تمام برنامه ها رو کنسل کردیم از بازار و تجارتخانه بگیر تا اصطبل و سربازخونه و.... با هیرو نشستیم در حال خوردن تخمه و پاپ کورن با آبلیمو منتظریم ببینیم کجا قراره بترکه

یه خواهش هم از دو ساید دارم الان بهترین موقع برای دو طرفه که قبل از نشستن اتک ها بیان یه ریز اشاره کنن ببنیم کدوم طرف آنالیز بهتری داشته پلنر بهتر لانچ کرده یا دف کوردیناتور بهتر آنالیز داشته منظورم یه اشاره ریزه نه اینکه کل پلن و تارگت و... مشخص شه اگه صلاح دونستید البته اونم یه ربع قبل از نشستن اتکها که دیگه ترس آمار دادن به رقیب نباشه

حرفت کاملا درسته ، کاملا ، اما :
    1-همیشه سکوت باعث همبستگی نمیشه، یه وقتهایی روشن نکردن حقایق و دروغ جلوه دادن حقایق باعث میشه همبستگی از بین بره،
    2- واقعا باور کردی دلش با شمال شرقه؟ چندتا پست آخر رو با دقت بخون، اونجاها که مربوط به شمال شرق هست، هیچ جوره از ضربه زدن به شمال شرق دریغ نمیکنه ، و اینو بهت بگم الان تنها دشمن شمال شرق خودش هست.
    3- شک نکن، این قضیه الان حل نشه ، همیشه مشکل ساز خواهد بود ، یه جایی باید اسرار این دندون لق رو یکی میگفت، هرچند هنوز خیلییییییییییییی چیزی هست و بخاطر ایرج آدم نمیتونه جزییات رو بگه ،
    4- علت اینکه داستان تو فروم باز شد، بخاطر اینه که دشمنی و کینه ش رو آورده تو فروم ، خیلی وقت پیش ها جلسه خصوصی حل مشکلات با خودخواهی و توهماتش بی نتیجه موند. وقتی یکی تو بازی باهات دشمنه ، باید تو بازی جوابشو بدی، اگه یکی تو خصوصی دشمنی میکنه باید تو خصوصی جوابشو بدی، ولی وقتی یکی تو فضای عمومی داره دشمنی میکنه ، تکرار میکنه، تکرار میکنه، تکرار میکنه، باید تو همون فضای عمومی جوابشو بدی،

درود مجدد به دوستان

حرف من اینه کسایی که شما و مازیار رو می‌شناسن و الان تو ساید کنارتون موندن یعنی اینکه حرف شما رو قبول دارن و با حرف ایدین قرار نیست که انتخابشون عوض بشه منم یه سرور با اکانتSiwann تو اتحاد تری دات در خدمت مازیار و دوستان بودم و لیدری و بازی ایشون رو دیدم و اعتقاد قلبیم اینه که اگه با همون شور و شوقی که اون سرور داشت اینجا هم بازی کنه بهترین توتال هر چهار سایده(جسارت به دوستان دیگه نباشه نظر شخصیه) پس در نتیجه بهتره این دعوای تفرقه انداز بین خودمون تموم شه حداقل تو فروم بازم میگم آیدین هم اگه اعتقاد داره دلش با شمال شرقه لطفا اینجا تحمل کنه و ادامه این بحث رو تو فروم نکنه که ساید شمال شرق آروم به کارش ادامه بده ممنون.

پ. ن:یادم رفت از زاوش و بچه های شمال غرب بابت این پلن قشنگ تشکر کنم البته قبول نیست شما نامردی کردین از یه کپ تو جنوب شرق کمک گرفتین

درود به همه دوستان

این پست‌هایی که دوستان شمال شرق دارن تو فروم میذارن به نفع ساید نیست از همه کسایی که می خوان ساید شمال شرق پیروز بشه تقاضا دارم با این پستها هیزم تو آتیش دشمن نریزن چه آیدین که داره میگه دلش با شما شرقه ولی الان نیست تو ساید و بهتره اجازه بده که دوستان و لیدرهای محترم با آرامش به کارشون ادامه بدن و چه لیدرهای محترم که با پیش کشیدن مسائل قدیم به این دعوای بی خودی که فقط دودش تو چشم ساید میره اگرم مشکلی هست جاش فروم نیست جلسه بذاریم بین خودمون حلش کنیم در آخر از همه اساتید اگه باعث دلخوریشون شدم معذرت می خوام

مرسی داداش ممنون از لطفتون انشا الله هیچکسی به این ویروس گرفتار نشه و همه سلامت باشن

منم آرزوی سلامتی می کنم برای مادرتون و امیدوارم این ویروس منحوس هر چه زودتر از کل دنیا بره و هیچکدوم از دوستان عزیز مبتلا نشن

مرغ سحر پرکشید

ابتدا تسلیت میگم اسمانی شدن اسمانی ترین انسان از احاد ملت ایران را.

دوست عزیز شما را جسارتا نقل قول کردم چون در مورد جلسه صحبت فرمودید ایرج عزیز زحمت دارن میکشن گزارش کلی جلسه را اعلام کنن انشاالله بعد از تایید چهار ربع از رونوشت متن در فروم اعلام خواهد شد.

ضمنا در پست قبلی فراموش کردم ارزوی سلامتی کنم برای والده دوست عزیزمون که فرمودند در بیمارستان بستری هستند.

ودر نهایت در فقدان استاد شجریان بسیار دردمند و ناراحت هستم و باید گفت

ببار بارون ببار......

باسپاس

تسلیت به تمام دوستداران استاد شجریان این پست و نقل قول هیچ ربطی به بازی نداره ببخشید

درود به همه دوستان

زاوش خیلی قشنگ بود دمت گرم فقط بوم بوم نداشت؟ یا اینقدر از این کارها زیاد کردی برات عادی شده؟

یه دوست عزیزی تحلیل کرده بود که با پروفایل میشه فهمید اون اکانت چی به چیه داستانش!!! عجب!!! اینو با دوستان امردادی موافقم

اما به نظر من این خفت علت اصلیش ضعف تو اتحاد امرداده که جاسوس تو اتحاد شون دارن که نباید بدون شناخت کسیو به اتحادشون اضافه کنن و الانم نباید ناراحت باشن و یا نبوغ زاوش بوده که با چند روز آنالیز که توش تخصص داره به این نتیجه رسیده که این اکانت این ساعت پلیر نداره و یا شانسی زده که بعید می دونم. باقی تحلیل ها و آمار ها هم دقیق و درست آیدین عزیز خیلی عالی گذاشته.

پ. ن: دقیقا با نظرت در مورد دیفالت برا کسایی که رفتن بیابون موافقم فقط بدرد این می خوره که بديش به کسی چیف کنه