نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• با سلام دوستان ما نظراتمونو تو فروم میزاریم تصمیم گیری با شما

1. وسط پلن حدود ساعت 15 رسول زنگ میزنه میگه شما از باگ استفاده کردید و میزان دف ساید SE رو بدست اوردید و.....

نهایت حرف این بوده 7 همر شما از ساید SE گرفتید و باید جواب بدید بابتش و در نهایت پلن حدود 7 همر و تروپ از ساید NW دیوار میشه!

2. اشکان سرلشکر به ممد سکولار میگه دوتا از همرهایی که لانچ کردید مست هست در حالی که خود پلنر و لانچر نمیدونستن این موضوع رو!

3.چراغ بین ما نامه میده به لیدرش میگه روش اتکه جوابی که میگیره جالبه!! بدون اینکه رو اکانت برن ببینن میگن فیکه نمیخواد دف بریزی!

4. همر مست چون نمیتونسته کراپ لاک کنه دفی جلوش نیومده!!

5.لیدرهای SE قبل لند با اطمینان پست تو فروم میزارن که....! در حالی که تو تراوین این امکان نداره وقتی 32 تارگت همه در 2 ثانیه بدون ایراد روشون اتکه کسی بیاد اینجوری بر طبل شادانه بکوبه!

6 جز پلنر و لاچرها کسی از تارگتها خبر نداشته که لو بده حتی پلیرهای اکانتها هم از همه تارگتها خبر نداشتن جز تارگتها اکانت خودشون! حالا شما پیدا کنید پرتقال فروش را!

در اینکه ما بد عمل کردیم حرفی نیست ولی خدایی ایا با این همه شبه که وجود داره میشه به سرور اعتماد کرد؟

گزاشتن چت و ویسها خوشایند نبود به همین دلیل هر دوستی میخواد به روم دیسکورد NW بیاد تا بهش بدیم ویسها و چتها و صداهای ضبط شده رو.

ساید nw به صورت کامل رو حذف هست و ما شرمنده دوستانی هستیم که میخوان بازی کنن در هر 4 ساید. ولی با توجه به شرایط پیش اومده ترجیح میدم در com به این اعتیادمون بپردازیم. هدف ساید ما بازی جذاب بود و حریفی بهتر از امرداد نبود واسه این امر ولی دخالتها باعث شد حذف کنیم.

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط lucifer ().

• سلام

متن زیبایی بود

فقط باید بگم ماهم همین رکب رو خوردیم فک کردیم سرور از مولتی بازی پاکه ولی متاسفانه هنوز ادمین سرور نیاز مالی رو مهمتر از سالم بودن بازی میدونه (در پی فروش اثر هنری و پیدا نشدن اون تو ماجراجویی) و اجازه مولتی کشی میده

و الانم که کلی هزینه کردن رو مولتی ها بن کردنشون ایجاد نارضایتی میکنه و چون پلیرهای سرور کم هست بلاجبار باید به این گیم نا عادلانه ادامه داد

اگر سلامت و استاندارد های بازی درست باشه هیچوقت همچین مشکلاتی پیش نمیاد

• با سلام

کاری به پلن دیشب ندارم چون کاملا واضح هست چی شده و کسی که نمیخواد بفهمه هم شما هرچی بگی خودشو میزنه به نفهمی پس ادامه نمیدم

یه نکته رو خواستم گفته باشم خدمت شما که اونم باز قضاوت رو میذارم به عهده خودتون

البرز جان لطف کردن ریپورت کردن اون باگ رو ولی مسئله ریپورت نیست ! مسئله تایمی که این باگ ریپورت شده هست

بچه های شمال غرب که یکیش شخص بنده باشم حتی تا دیروز از وجود این باگ مطلع نبودم

وقتی دوستان بعد از این که میدونستن که داخل اون ده معروف ایمپریال پر دفاع هست و آمارشم داشتن طی اسکاتی که روز های اول کشیده بودن توی اون ده 9 الی 10 کی دفاع بود

خیلی واسه بنده و دوستان سوال بود که چرا هی هر روز تک هیرو میخوره به اون ده ایمپریالی که توش 10 کی دفاع هست و چندین بار این مسئله مطرح شد ولی خوب جوابی نگرفتیم گذشت تا رسید به این داستان که حاج آقای گرامی وسط لانچ زنگ میزنن و میگن شما از باگ استفاده کردین !

حاج حسین ساعت 2 بعد از ظهر درباره این باگ یه پستی میذاره تو فروم ساعت 8 شبش البرز جان لطف میکنن این باگ رو روز 52 بازی ریپورت میکنن !

باگی که از روز اول بازی در جریانش بودن داشتن استفاده میکردن ولی خب صداشو در نیاوردن :دی

حالا قضاوتش باشه با کسانی که میخونن مطلب رو و کمی دارای منطق هستن نه تعصب :دی

موفق باشید

• من قبل تصمیم گیری خودم ، یه سوال ازت میپرسم، صادقانه جواب بده، هرچی وجدان داری بزار وسط و این سوال رو جواب بده،
    اگه برعکس بود، جنوب شرق شمارو دوبار با لینک سبز میزد، بعد تو پلن سوم دیوار میشد، میومد این 6 تا بند تو رو مینوشت ، چه برداشتی میکردی؟
    1-ااااا راست میگه!!! من دیگه نیستم، این سرور به گند کشیده شده،
    2-ما که نمیدونیم خلافی بوده یا نه ، این چیزهایی که میگن هم زیاد قانع کننده نیست، حتی نزدیک به کلمه قانع کننده هم نیست،
    3- من که خبر ندارم همچین چیزی بوده یا نه ، ولی اگه بوده نوش جونمون،

تو بودی کدوم رو انتخاب میکردی؟ من زیر یک ثانیه گزینه دورو انتخاب کردم،

اما در جواب اون بندهات، ببین شاید واقعا یکی هست الان تو جنوب شرق که یه آمار نسبی گرفته که چندتا همر تو راهه ( چون ادمین بیشتر از این اطلاع نداره که بخواد بده، سهیل نپی توضیح داد دیروز) یه چیزهای کلی فهمیده، الان هم رو نمیکنه، ترکیب این اطلاعات و دفی که داشتن و آنالیزی که کردن و اشتباهات شما باعث شده 80 درصد پلن شما فیل بشه،
    شاید هم اینایی که نوشتی بدگمانی شدید هست، مثلا بخوام اینکه شما 7 تا همر جنوب شرق گرفتید، ادمین هم 7 تا همر شمارو گرفته رو نقد کنم:
    آیا ادمین دنبال پوله و هیچ سیاست بلند مدتی برای این شغل نداره، اوکی قبول، ولی همچین آدمی اینقدر دنبال مساوات هست که 7=7 باشه؟ خدایی؟؟ یعنی قراره از شمال شرق هم 7 تا همر بگیره که برابر بشه داستان؟ یا مثلا ادمین کاری به سایز 7 تا نداشته؟ بالاخره ادمین دنبال پول بوده ، یا اینقدر عدالت داشته که گفته بزار 7 تا بگیرم، چون اونا 7 تا ضرر کردن؟

مورد3 ، والا خیلی وقتها دیگه دف نیست، همه دف تو راهه، بعد یکی پیام میده رو اون هم اتک هست، میبینی دیگه نمیشه از اول آنالیز کرد، بهش میگی مال تو فیک هست، فوقش ریل بود هم بوده دیگه، میری میگی ببخشید اشتباه آنالیز کردیم، پوشت میکنیم، همه تارگتهارو نمیشه پر کرد که،

بقیه مواردت واقعا اصلا هیچ شباهتی به مدرک ندارن، از دیشب منتظرمون گذاشتی واسه حدس و گمان؟

حالا من تحلیلمو بگم؟ اگه تو همین پلن ، هیرو و رم درست حسابی گذاشته بودید، الان پلنتون 50-60 درصد موفق بود، یه سری همر داده بودید، یه سری کپ و دفاع گرفته بودید، عینا چیزی که ما بخاطرش تراوین بازی میکنیم، چون یکم ضعف تو پلن داشتید، چون خیلییییییییییی عجله داشتید، این موفقیت رسیده به 20 درصد،

داداش بزار همر برسه تو بیس، یه استراحتی بهش بده، بعد پلن بعدی رو برو، جنگ قبل کتیبه قشنگه، ولی نه هر 5 روز یه پلن، پس شما قراره میدگیم دهن مارو آسفالت کنید ؟ گفته باشم من تو کل سرور بیشتر از سه بار شمشیر قرمز رو اکانتم بیاد حذف میکنم :دی ، چه برسه قبل کتیبه 3 بار روم پلن بدن

• درود و خسته نباشید

شبهات مارو مهدی جان زحمت کشیدند گفتند

بطور قطع هر کس از اون میتونه نتیجه گیری داشته باشه که قابل دفاع هست از نظر خودش

تنها خدمتتون خواستم عرض کنم که مشکل ما با دیوار شدن چهارتا همر نیست چون در بدترین حالت بعد از پلن ما با اس ای یر به یر بودیم و هنوز دفاعمونم سر جاش بود

مشکل ما با ادمینی هست که تلفن بدست داره به همه زنگ میزنه و صحبت میکنه , اینجورشو ندیده بودیم هرچند شنیده بودیم ولی خب تجربه باید بشه گاهی

در مورد اون کاتاهای ویانا هم بهنام در حق رسول کم لطفی کرد چون رسول منابع کاتاشو بهش داد ما در جریانیم کاکو :دی

اشتباه ما این بود که باید همونجا حذف میکردیم خیلی هم بهتر بود نه تایمی از سرور گذشته بود نه پلنی زده شده بود ولی خب اشتباه کردیم

الان هم بنده به شخصه هیچ ایرادی از تیم اس ای نمیگیرم چون مشکل از یه جای دیگه هست نه از پلیرهای سایت

به هر صورت دوستان موفق باشید و سرور خوبی داشته باشید , این پستها هم صرفا برای اطلاع رسانی و احترام به دوستان بود وگرنه ارزشی نداره و خرج امروز و فرداست

از تمام دوستان در هر چهار ساید خصوصا شمالغرب هم تقاضا دارم دیگه بیخیال این قضیه بشن و خیلی ریلکس و در ارامش به کارشون برسند , از تمام دوستان هم که تو این مدت مارو تحمل کردند و احیانا ناراحتشون کردیم ناخواسته, عذر خواهی میکنیم و همتونو عشقه ❤

پایدار باشید

• سلام یک سوال را فقط روشن جواب بدین الان ادمین چجوری به جنوب شرق کمک کرده برای این دیوار ها ؟ قبل از جواب دادن پیشنهاد میکنم امکانات پنل را در نظر بگیرید که باعث نشه بحث به خاشیه برود

سلام محمد جان بهتره خودمون رو گول نزنیم

سئوالات ما هنوز جواب درستی بهش داده نشده مخصوصا این که تیم بزرگ دفکوردی استاد البرز فوق تخصص تشویق بچه ها برای ساخت دف چجوری تو دو پلن قبلی یه تشخیص ریزم نداشتن الان چجوری به این واضحی تارگت ها رو متوجه شدن که فیک ما داره لینک سبز میاد اما تارگت های ریل پر دف بوده؟؟؟

یا استاد سرلشگر که پی ام می ده منو خراب کردی برای چی به بچه های سایدت این جریان رو گفتی که بزارن کف فروم؟؟ایا غیر اینه در وله اول هر کی برای سایدش بازی می کنه؟؟ این استاد یه همر ما رو طبق گفته های مسخره البرز و اون پی ام ها که همه می دونن و استاد ایدین فوق تخصص گرفتن اینجور سوتی ها الان حضور ندارن بگن که مست کردن تو رتبه تاثیر نداره نیستن که بگن ؟باشه ما هم می گیم این بر حثب اشتباه شما و این جریان رو نمی دونستید ۵ تا تارگت هم حذف شد باهاش. ۲۰ تا دیگه رو چه جوری حدث زدی که فیکه؟؟؟

بعد یه سوال بزرگ بجای ول وشو و بلوک جواب می دادی دومین همر رو چجوری فهمیدی مست هستن؟؟؟ وقتی حتی خود تیم هم نمی دونست تا قبل از این که شما بگی؟؟؟

پ.ن: علم غیب چه کارا که نمی کنه.....

پ.ن: یک ساعت قبل لند تبریک به دف کورد یعنی همه تارگت ها پره دفه نه این که فیک لینک سبز بیاد این اطمینان و تبریک ها رو کجا بزاریم؟؟؟ مخصوصا امردادی تا قبل لند پلن اولش جرات نکرد تو فروم یه کلوم حرف بزنه؟؟؟

به گمانم جمعه به دنیا امده ام" چون به هر که می نگرم تعطیل است!!!!!!

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان تراوین

چند روز پیش یه تحلیل هایی نوشتم (ولو به غلط :دی) ، اما به دوستان عزیزم در شمال غرب عرض کردم که آمردادو دست کم نگیرن ...
    در کل باید تبریک عرض کنم هم به شمال غرب شجاع هم به جنوب شرق کهنه کار .

اما بریم سراغ موضوع اصلی

متاسفانه این چندمین باره که صحبت از دخالت ادمین در سرور میشه !!! در طول تاریخ تراوین حتی زمانی که به قول آقاتیرداد سورنا یک شبح :دی بود این چنین صحبت هایی شنیده میشد و حتی بعضی از پلیر ها برای اینکه خودشونو پروپلیر معرفی کنن ادعا بر ارتباط با مولتی هانتر و ادمین داشتن.
    پس این که ادعایی صورت بگیره مبنی بر دخالت ادمین مد جدیدی نیست . اما در این سایت حتی بر خلاف سایت های همسایه بیشترین صحبت من باب دخالت مستقیم ادمین در سرور بوده . به جرات میشه گفت این سومین سروره که این چنین پست هایی دیده میشه ( البته من اولین حضورم در این سایته اما تاپیک های قبلیو کمی مطالعه کردم ) .
    اما آیا واقعا ادمین دخالتی داشته ؟ با عرض پوزش بنده نمیتونم چنین چیزیو قبول کنم تا خودم نبینم و یا مدارک کافی نداشته باشید . شاید چند ماه دیگه ما هم به این مرحله ای که شما رسیدید برسیم و بفهمیم که ای دل غافل شما چند ماه پیش درست میگفتید و ما بودیم که اعتماد بی جا کردیم .

اما بیایم یکم برای حل این مشکل صحبت کنیم ....
    این سرور واقعا بزرگانی جمع شدن که به قول یه بزرگی تو سرور های ir هم چنین دورهمی ایجاد نشده بود . به شخصه باید عرض کنم واقعا حیفه چنین دورهمی از هم بپاشه . اما برسیم به حل مشکل ، تا زمانی که ادمین شناخته شده باشه و همه بتونن به راحتی به ایشون دسترسی داشته باشن همین آشه و همین کاسه ، من به شخصه دیدم که تقریبا اکثر پلیر ها میگن آقا رسول از دوستانشونه و ارتباط تلفنی و تلگرامی و ... دارن با ایشون . خب این بزرگترین اشتباه برای یک سایته . اینکه ایشون واقعا به دوستانشون آمار میدن یا مستقیم و غیر مستقیم دخالت میکنن و ... مهم نیست ، همین که همه میدونن ایشون با اکثر پلیر های اینجا در ارتباطه و با بعضی ها بیشتر رفیقه شائبه ایجاد میکنه و این شک و شبهه رفع نخواهد شد مگر با فروختن این سایت به شخصی که شناخته شده نیست و یا قطع کردن ارتباطشون با دوستانشون. در کل جلوتر هم همین مسائل پیش خواهد اومد و با این وضعیت باید شاهد خودکشی نهنگ های دیگر ساید ها باشیم ....

به نظرم بهترین زمانه که خوده آقا رسول ورود کنند و این مسئله رو یک بار برای همیشه رفع کنند ... و یا توصیه میکنم که یک گروه واتساپی یا تلگرامی با حضور لیدر های 4 ساید و حتی شخص ادمین ایجاد بشه و این مسائل اونجا مطرح بشه و برای حل این موضوع اونجا تصمیم گیری کنیم ، چون قطعا حتی خوده دوستان جنوب شرقی هم تمایلی به دخالت ادمین در بازی ندارند و برای وقت خودشون ارزش قائل هستند .

پ.ن : بازگشت غرورآفرین امیرناجی به دیار فروم را تبریک و تسلیت عرض میکنم :دی

شاد باشید

کوچیک همه یوسف

• در مورد اون کاتاهای ویانا هم بهنام در حق رسول کم لطفی کرد چون رسول منابع کاتاشو بهش داد ما در جریانیم کاکو :دی

اشتباه ما این بود که باید همونجا حذف میکردیم خیلی هم بهتر بود نه تایمی از سرور گذشته بود نه پلنی زده شده بود ولی خب اشتباه کردیم

الان هم بنده به شخصه هیچ ایرادی از تیم اس ای نمیگیرم چون مشکل از یه جای دیگه هست نه از پلیرهای سایت

محسن عزیز پست منو بخون

دقیقا نوشته شده جور دیگه برامون جبران شده ، از طرفی ما هم میدونیم شما در جریانید! و به شما گفته شده این کار انجام میشه. و درستشم همین بود که شما هم درجریان باشی فردا روز حرفی حدیثی پیش نیاد

فقط خواستم بدونی اونجا که حق مسلم ما بود ( شما هم حق رو به ما دادی ) نیرویی ادد نشد ، این که الانه ....

• درود به سروش عزیز و دوست قدیمی

دقیقا مشکل من هم همین بود که بعد از پلن اول میخواستن دوباره پلن برن .اکانت من اصلا اماده نبود چون یه دوست عزیزی 600تا رم و 600تا کاتا با مقداری تروپ زده بود دیوار که فدای سرش .من همر ده دیفالت اماده کرده بودم واسه کتیبه منحصر بهشونم گفتم تو درگیری شما با 1مرداد من نیستم چون به شخصه با این تیم نه مشکلی داشتم نه رودرو شده بودم.اما از اونجا که دوال بنده گفت باید بزنیم منم دیگه نه نگفتم و به نشانه اعتراضم اکانت کامل دادم به خودش.رفتیم ان ای اونجا تهمت جاسوس زدن بهمون و از بازی سردمون کردن. کلا بعد از فینال دژکوب که اون اتفاقا سرمون اومد کلا بازی گذاشتم کنار تا همین سرور که دیدم خیلی از قدیمی ها هستن یه انگیزه بهم داده بود که متاسفانه اقایون خرابش کردن.مشکل ساید اندبلیو دقیقا افرادی هستن که تیم یک مرداد از اس ای بیرونش کردن اومده بودن زیر پرچم دوستان .فقط واسم هنوز سوال که چرا اقایونی که همر رنک دو سه داشتید چرا اون همر بلند نکردین چرا همری که یکی از سازندگانش نمیخواست تو پلن شرکت کنه به زور گرفتید .حرف زیاد هست اما به احترام بعضی افراد سکوت میکنم.انشالله تو زندگی موفق باشید.در مورد حذف اکانت دست جمعیتون بهتون میگم اگه اینکارو بکنید واقعا نشانه ضعف شما هست هنوز خیلی از بازی مونده و خیلی همراتون دست نخورده هستش.خودتونم خوب میدونید هیچ دخالتی از مولتی نبوده.اشتباه شما همین بود که فکر کردید اس ای فقط داره پاپ میزنه یک درصد به فکرتون خطور نکرد بعد از دوتا پلن موفقتون شروع میکنن به دف سازی.

یه گلگی هم ازتون دارم. شما از اول بازی نیت زدن یک مرداد داشتید در صورتی که این یه بازیه که باید برنامه ریزی کنید واسه اند گیم .تمام پتانسیل ساید فقط بزای زدن یک مرداد گرفتید .واقعا حیف اون همه پلیر خوب و دوستاشتنی .

• اول تبریک میگم به ساید جنوب شرق بابت دف خوبشون

درکنار تبریکی که به دوستان شمال غربی میگم بابت انجام این پلن سنگین

چند تا سوال مطرح میشه یک قسمتش رو قاعدتا اگر دوست داشتند و جزو بازی روانی ساید جنوب شرق نیست مسئولین ساید صلاح دونستند جواب بدند یک قسمت رو هم مدیریت باید پاسخ بده ایشون هم اگر دوست داشت

اول همه میدونستند که پلنی که روی 36 جا لانچ میشه و 32 تا کپ تارگت هست احتمال 99 درصد زدن کپ ساید جنوب شرق رو نشونه گرفته حاج حسین هم خیلی راحت گفت و از بیرون بازی فهمیدن این قضیه سخت نبود زیاد

سوال اولی که مطرح میشه اینه با توجه به زیرساخت ها ی مناسب جنوب شرق دوستان دفکورد از این 32 تا کپ تارگت همه رو پر کرده بودند ؟ یا قسمت غالب رو پرکرده بودند یا خیر ؟ اطمینان از اینکه کپ بزرگانی مثل ناصر نف بدون دف بوده و با این اطمینان قبل از لند پلن عکس کپ بدون دف ایشون راحت میاد تو فروم از کجا نشات گرفته ؟

سوال دوم دوستان جنوب شرقی اگر صلاح دونستند خیلی راحت اعلام کنند این تشخیص خوب و قوی و پر کردن تارگت های ریل و خالی بودن کپ های مهم دیگه از کجااومده !

(این اطمینان قاعدتا یا از لو رفتن تارگت ها بنظر من میتونه باشه که یا درز اطلاعاتی از داخل تیم لیدری شمال غرب باید باشه ! یا پر کردن بالای 90 درصد اون 32 جا ! یا لو رفتن تارگت از جای دیگه )

سوال سوم مساله ای که خیلی جالب هست هم دوستان شمال غربی میدونستند پلن شکست خورده قبل از لند حدود 2 ساعت قبلتر فکر کنم و هم دوستان جنوب شرقی قبل از لند با توجه به حضورشون تو فروم !

در مورد تماس مدیریت با تیم شمال غرب و ... هم خود مدیریت و دوستان شمال غربی ارایه توضیحات بدند بد نیست

• دوست عزیز من رقابتمون رو میزارم کنار ، چون برام لذت بازی مهمتر از هرچیزیه و واقعا دنبال جواب این سوال هستم که ادمین دخالتی کرده یا نه ؟

بعد از خوندن پست شما یه سری مطلب برام وقعا مهمه ، اگر جواب بدین ممنون میشم :

شما فرمودین که حذف میکنید و برای شما آشکاره که ادمین دخالت کرده ! لطفا اسم اکانت چراغ بین رو اعلام کنید ( اگر قصد ادامه بازی رو ندارین به اون هم نیاز ندارین ، هرچند موضوع قابل بحثیه این حرکت ) ... قطعا دف ساید اولویت بندی میشه و متناسب با مقدار دف موجود ، تارگت های مهمتر به ترتیب مقداری دف میگیرن ، اگر واقعا اون اکانت اکانتی هست که ارزش دف گرفتن داشته نسبت به سایر تارگت های موجود در ساید ، بنده حرف شما رو قبول میکنم که این حرکت کاملا مشکوک هست ... و نکته دیگه اینکه چه ساعتی پیام به لیدر داده شده رو هم اگر خواستین جواب بدین ، بفرمایید

شما اگر ببینید در تعدادی از تارگت های موجود ، از 8 موج ، 4 موج اول با رومن و هون زده شده و بعد از اون توتن ، با توجه به تفاوت قدرت کاتا ها و رم های هر نژاد ، احتمال زیادی برای فیک بودن اونها نمیزارید ؟ اول رم ضعیفتر بیاد و بعد هم کاتای ضعیفتر ؟ بجای رم قوی و کاتای قوی ؟ منظور من اینه که میشد تعدادی از تارگت هارو واقعا حذف کرد و دف نداد بهشون ، مخصوصا که اکانت هایی بودن که در اولویت هم نبودن ... پس پلن شما ایراداتی هم داشته ، مخصوصا با توجه به گستردگی در تایمی که جنوب شرق به شدت مشغول دفسازی بود

اگر به گزارش کپ اکانت ما به عنوان یکی از تارگت ها توجه کنید ، به شدت میلیمتری و با استفاده از تمام نیروهامون حتی نانکپ دفاع شد و اگر ما اونارو نزاشته بودیم کاملا کراپ هامون از دست میرفت ... اگر ساید ما اطلاع داشت ، قطعا نمیزاشت اکانت ما دوباره بعد از پلن های قبلی ، همری که استارت زده شده رو از دست بده و بجای اون کمی بیشتر دف به ما میداد ! اگر دقت کنید ، روی کپ ما برعکس کپ های نزدیک ، 4 موج دوم کاتاهای رومن بوده ، هیروهایی که که از دو اکانت زده شده هم با آیتم های گمراه کننده بوده در حالی که از زمان لانچ هیچ تغییری در امتیاز ، آیتم و هیچ چیزی در پروفایل اتکر تغییری نکرده و مشخص بود این هیرو لانچ شده ! از اونجایی که خوردن کپ ما میتونست خسارت خیلی سنگینی با توجه به از دست رفتن دیفالت و نانکپ بشه ، همه موارد تایید میکرد که قطعا اتک کپ ما تارگت ریل هست ، اما ساید کمترین دف رو تقریبا به اکانت ما داد !! به نظره شما این کار منطقی بوده توسط لیدر های ما ؟

بنده با اینکه بازیکنان هر چهارساید شماره ادمین رو داشته باشن کاملا مخالفم و قبول دارم باعث شک میشه ، اصلا معنی نداره که ادمین با کسی تماس بگیره و یا کسی با ادمین ! ایشون طبق مقررات و منطقی تو بازی حق برخورد دارن ، اما تلفنی و تلگرامی و اینا واقعا عجیبه ! راجع به خوشحالی هم به شما اطمینان میدم با اینکه جو در فروم ایجاد شد ، اما داخل گروه تلگرامی ، کاملا همه نگران و پر از استرس بودن و خیلیا میگفتن اگه رد بشن ضربه خیلی سنگینه و امیدواریم که دیوار بشن ! حق میدم اگر حرف من رو باور نکنید چون داخل گروه نبودید ، اما مطعن باشید واقعیت رو گفتم چون جذاب بودن بازی برای من خیلی مهتر از واندر و موارد دیگه اونه

این رو هم در نظر بگیرید اگر ادمین درآمدش از ساید ها فرضا صد ، صد ، هشتاد ، صد و بیست تومان باشه ، آیا میاد حتی ساید هشتاد تومانی رو حذف کنه ؟ همچین ریسکی با توجه به سرور مجاور ، باعث از دست دادن تمام درآمدش از سایت نمیشه ؟ راه های بهتری برای کمک به جنوب شرق نداشت که در عین حال شمال غرب بویی از اون نبره ؟

اگر جواب بدید قطعا حداقل برای من کمکی هست تا بدونم اسپیدترا جایی برای موندن هست یا خیر ، ممنونم

• محسن عزیز پست منو بخون

دقیقا نوشته شده جور دیگه برامون جبران شده ، از طرفی ما هم میدونیم شما در جریانید! و به شما گفته شده این کار انجام میشه. و درستشم همین بود که شما هم درجریان باشی فردا روز حرفی حدیثی پیش نیاد

فقط خواستم بدونی اونجا که حق مسلم ما بود ( شما هم حق رو به ما دادی ) نیرویی ادد نشد ، این که الانه ....

بهنام جون موافق صحبتت نیستم

من همون روز هم موافق اینکار نبودم البته

به دوستان هم گفتم ادمین باید بیاد توی فروم اعلام کنه این باگ وجود داشته و یا به هیچ طرفی جبران خسارت نکنه یا هر دو طرف , بهرحال اون پلن ایراداتی داشت که در صورت عدم اینسرت هم اون دهکده دیستروی نمیشد و خودتون واقفید , همونجا بنده به دوستان گفتم در ادامه سرور هم به مشکلاتی میخوریم البته نه اینکه دوستان مخالف حرف من بودند ولی تصمیم خودم هم این بود که ادامه میدیم ولی الان اعتراف میکنم تصمیم اشتباهی گرفتم

دیگه نبش قبر هم فایده نداره بهنام جان بهتون هم خوش بگذره , در حقیقت دلسرد شدیم و بد بین با توجه به تماسهای زیاد ادمین با هرطرف سرور و همچنین اون مواردی که دوستان گفتند

باز هم عرض میکنم از دو طرف قضیه جای توجیه وجود داره و اصلا قشنگ نیست این بحث ادامه پیدا کنه چون ما همگی در یک جبهه ایم در این مورد خاص

یوسف جان بنده ارزو میکنم برای شما این شبهات پیش نیاد و لذت ببرید از سرور, واقعا ما هم در این مدت لذت بردیم خیلی هم خوب بود یکمم زدیم و خوردیم , دیگه چی میخواییم از این سرگرمی?

بنده دیگه پستی در فروم نمیذارم , همگی موفق باشید و پرچم جنوب غرب هم بالا باشه❤

• تیم لیدری ما هیچ جوابی من باب اینکه چطوری تارگت ها رو دف کرده نمیده! حالا خودتون رو بزنید به دیوار ، بپرید بالا بپرید پایین ، تهدید کنید ، همرهای گندتون رو بکوبید به نشانه اعتراض .... برای ما فرقی نمیکنه !

همون طور که شما من باب اینکه چطور بدون جاسوسی و داشتن امار از اون ده خفت کردید جوابی ندادید و کل جوابتون رو به این بسنده کردید " سیستم های پیشرفته خفت که فقط خودتون بلد بودید" استفاده کردیم -

منم تنها جوابی که میتونم بدم اینه " ما هم به سیستم های پیشرفته دف کوردی و مدیریت دفاع دست پیدا کردیم "

من زحمت های بچه های جنوب شرق و همکاری شون رو دلیلی نمیبینم بزارم کف فروم، شما هم ناراحت هستید میتونید حذف کنید و بیشتر از این وقتتون رو تلف نکنید !

به قول مهران مدیری : ما نیازی نداریم خودمون رو ثابت کنیم !

پ.ن: این پست من پاسخ اعمال اون روزتونه که همه میگفتن لینک بده ، حس غرور کاذب بهتون رو گرفته بود ... اگه از روز اول تیم لیدریتون این سیستم مسخره رو باب نکرده بود قشنگ الان جواب بهتون داده میشد. ضرب المثله هست میگه خودم کردم که .... دقیقا منظورش شمایید

پ.ن: درم پشت سرتون ببندید شوژژژ میاد

• بسیار خب

همونطور که حدس میزدم هیچ مدرکی در کار نیست و کل داستان ، فقط بهانه تراشی لیدر شمال غرب واسه فرار کردن از زیر بار راونی پلن پر اشکالشون هست

دقت کرده باشید کل این قضیه تماس گرفتن ادمین ، در ابتدا ، فقط از جانب یک نفر یعنی لیدر ش.غ مطرح شده اونم بدون هیچ شاهد و مدرکی ، و ایشون صرفا با حرف و ادعا کل بازیکنان کوارتر خودش رو گول زده و الانم در ادامه میخواد سر کل سرور شیره بماله.

اونم لیدری که بنا به اون موارد ۳گانه ای که تو پست قبلی شمردم( انکار مولتی بازی، خفت بدون لینک، خوندن ام ام ها ) مشخصا توانایی اینه داره که تو چشمهات زل بزنه و مثل ریگ دروغ بگه.

از اونجایی هم که معلوم شد از ابتدای سرور و همچنین تو اون جلسه فقط دروغ گفتید و دیگران رو فریب دادید و پنهانی مشغول همون کارایی بودید که طبق جلسه بازی کثیف بوده ، هر عقل سلیمی الان هم باید قویا به این ادعاها و مستندات آبکی و بند تنبونی شک کنه !

اون دلایل ۶ گانه هم که واسه اثبات دخالت ادمین عنوان شد ، یکی از دیگری ، پوچ تر و بی اساس تر که جواب همش از دیشب تا حالا بارها و باره داده شده و دیگه من لزومی به تایپ نمیبینم.

میگم احیانا با خودتون فکر نکردید اکانت چراغ بینتون اینقدر معمولی بوده که وقتی به لیدر شاخه گفته روی من اتک هست ، لیدر هم بخاطر اینکه دیده یه اکانت معمولیه بهش گفته رو شما حتما فیکه !؟دفعه بعدی اکانت جاسوستون رو جور دیگه انتخاب کنید

کل داستان اینه:

ش.غ به امرداد حمله زودهنگام کرد و غافلگیرش کرد و تونست ۲ دور بزنه ، آمرداد به سرعت به خودش اومد و تاکتیک بازیش رو عوض کرد و اینقدر دفاع ساخت تا تونست تو دور سوم ۸ تارگت از ۳۰ و خورده ای تارگت رو درست پر کنه.

چرا؟ چون آمردادی ها بازیکنای ۱۲۰ دقیقه ای هستن و با چند بار کتک خوردن از میدون به در نمیرن و نفسشون کم نمیاد

ولی شمال غرب درست مثل اون بازیکن فوق تکنیکی عمل کرد که اشکالش اینه بازیکن ۱۰ دقیقه ست و بعدش از نفس میوفته.

با اولین شکست تو پلن ، شالوده ش از هم پاشید و با ادعای کج بودن زمین فرار کرد.

تو این سالها خیلی بازیکن مثل شماها دیدم که اولش با سر و صدا و توپ پر میان ولی بعد مدت کمی به زوال میرن.

شما آدم پلن سنگین و بزرگ قبل کتیبه ها نبودید ، فقط داشتید اداشو درمیوردید و با اولین پخ کردن هم فرار کردید.

جای ما بودین که ۲ دور اونجوری خوردیم چیکار میکردید؟

هر بار بعد پلنتون اومدیم بهتون تبریک گفتیم و از پلنتون تعریف کردیم و هر بارم تاکید کردیم که بازی ادامه داره و ما هم هستیم.

ولی شما متاسفانه اینقدر جنم نداشتید که مثل ما پای شکست بمونید.

در ضمن شما اصلا راجع به استفاده از باگ حرفی نزنید چون اساس و بنیان برنامه هاتون برای شروع این سرور و ادامه ش مبتنی به باگهای متعدد سرور بود که خیلی هاش رو از قبل میدونستید و هنوزم پستهای فخرفروشیتون واسه دونستن چیزهایی که بقیه نمیدونن اوایل سرور موجوده ،

بر خلاف اکثریت بقیه سرور که بار اوله داریم تو اسپیدترا بازی میکنیم و کم کم باگها رو فهمیدیم.

چند تا فکت هم جهت اطلاع همه بذارم که حاصل پیگیری امروز و سوالاتم راجع به پنل v4 هست :

ادمین نمیتونه تارگت شما رو ببینه

ادمین نمیتونه تارگت شما رو عوض کنه

ادمین نمیتونه ببینه همری مسته یا اینکه خودش همر رو مست کنه

در نهایت اینکه ، انگار خیلی جدی گرفته بودمتون و بخیالم طرف حسابم یه تیم حرفه ایه

نگو که جانشین برحق زئوس تو شمال غرب بودید.

از لیدرهای ۲ ساید دیگه هم دعوت میکنم که هر وقت تمایل داشتن ، یه جلسه با لیدرهای ما جهت شفافسازی و پاسخ به هر شائبه ای برگزار کنن

پ.ن : یادتونه یکی با ما گفت :

اینقدر بیخود شلوغش نکنید ، ما راجع به هیچ چیز وظیفه نداریم توضیح بدیم ! اگه مدرک دارید نشون بدید وگرنه بررررررررید و ثابت کنید

حرفش یادتونه دقیقا با همین الفاظ؟ خب حالا همون !

به سلامت

تیرداد

• بهترین حرفی که میشد زد ، اسپمه ولی اشکال نداره :)

• من اگه روز اول میدونستم نوبای مثل شما جلو ساید ماست اصلا پلی نمیدادم مثل اون یکیتون رقابت عجیبی تو نوب بودن دارید اومده میگه قهوه خوری روی پوینت هجوم رنکینگ عمومی سرور تاثیر داره به قول یکی اوضاع خیلی خیته راستی این ده گود بای پارتیتو باید شب عزاداری خوبی براش بگیری دف جمع کن به مارسم گفتم شما 2تا جمع کنید دف سایدا دیگم بگو کمکت کنن.:)

واقعا متاسف هستم برای شما که توان خواندن مطالب رو با دقت ندارید.

باری تروایان کاملا بر اساس دقت هست. یک بازی جدید انتخاب کنید.

بنده اعلام کردم درست یا غلط بر چه اساسی اون تصمیم گرفته شده ....

دقیقا هم نوشتم نمیدونم درست هست یا خیر . این اپدیت تراویان جدید هست و من به طور کامل با همه مسائل اشنا نیستم تو این ورژن . واسه همینه جلو اسمم 40 روز بود تو اتحاد زده بودن ورژن 3.6. :)) . مشاوره دارم همیشه واسه مسائل ورژن 4 که اشتباه نشه . دقیقا تو عکسی هم گذاشتم مشخص هست تا یکی گفته رفتم پرسیدم

فرق من با شما این هست . من پیام رو دقیق میخونم . میرم ریسرچ میکنم . با دقت بازی میکنم . شما حتی نمیتونی پیام ساده رو دنبال کنی و از رو عصبانیت پیام میزاری !

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• با سلام

حرف های گفتنی رو از دوست عزیزم قرض میگیرم و مطابق منطق خودتون جوابتونو میدم

وقتی شما دارید کسی رو متهم میکنید شما باید مدرک از گناهکاری اون فرد ارائه کنید قرار نیست اونی که شما متهم کردید مدرکی برای اثبات بیگناهیش نشونتون بده

از دوستان خوب شمال غرب میخوام که لینک جاسوسی به هیچ عنوان نیاد تو فروم ،گفتم هیچ لزومی نداره بخوایم ثابت کنیم که بیگناهیم اونم جلو سایدی که همتون خوب میدونید تو شاخه ما جاسوس داره فقط نمیتونیم ثابتش کنیم

بذارید تو سیاست نخ نمای مظلوم نمایی شون باقی بمونن مجبورشون میکنیم به حذف بالاخره باید از الان بهانه داشته باشن برای حذف دست جمعی دارن مقدماتش رو فراهم میکنن تو فروم

مشکل بزرگ شمال غرب در این راند : چون فکر میکرد همه مثل خودش مرز های اخلاقی رو رعایت نمیکنند ، همین تصور رو راجب بقیه علی الخصوص مجموعه ما داشت.

یادتون نره در رو ببندید پشت سرتون.سلدمون میشه :)))))

تامام

پ.ن : لینک جاسوسی نبوده اصلا :) چراغ بین بوده پس.عجببببببب

• درود به همه دوستان سرور خداییش منم چون همه بچه های شمال غرب چند ساله میشناسم و می دونم به خاطر 4 تا همر از میدون بدر نمیرن هر چی از دیروز دارم خودمو قانع می کنم که آره حق با ایناس و ادمین دخالت کرده نمی تونم با استدلال هاشون خودمو قانع کنم به جز یکیش اونم تماس ادمین سرور به هر دلیل با پلیرهای یک یا چند اکانته واقعا جای سوال داره از ادمین عزیز که تازه ما هم فهمیدیم اسمشون آقا رسوله خواهش می کنم در این مورد هر چه زودتر توضیح بدن دلیل تماسشون چی بوده یا بیان اعلام کنن که همه چی یه دروغ بزرگه

• درود خدمتت محسن جان عزیز

متاسفانه یا خوشبختانه من خودم به شخصه در جریان کامل اون پلن دیستروی کپ سنتکام بودم

حرف شما درسته ممکنه ما نمیتونستیم تو همون دو سه موج اول کپو دیستروی کنیم ولی جوری بهتون خسارت میزدیم که دیگه قید اون کپو بزنید و توانایی نگهداری وگندم دادن بهشو نداشتید ، اگر کاتا ها تو اون پلن اینسرت نمیشد هیچجوره شما نمیتونستید کاتاهارو دیوار کنید . تو اون مقطع بازی تیراندازای دیفالت گان هیرو به حدی بود که کل دفتونم میذاشتید جلوش کلین میکرد و کاتا ها سالم برمیگشتن و فقط هم کلینر گان هیرو نبود و چنتا کلینر دیگه هم در دسترس بود برای زدن ، حتی اگر موجهای حمله بیشتر میشد کپ تا مرز دیستروی میرفت .

خسارتی که امرداد از اون باگ دید فقط مربوط به منابع کاتاها نمیشه . سودی که شما از اون باگ کردید به مراتب خیلی بیشتر از اون منابعیه که ادمین برگردوند

لطفا فرافکنی نکن محسن جان