Posts by ashkan sarlashkar

میگم دوست عزیز شما که دست به دلیل و منطق خوب میاره میشه تعداد کاتاها همر های ۲ پلن دیوار شده ساید ne هم تحلیل کنی برا ما ضعف ها و قوت هاشو بگی ممنون مشیم

میگم علی جون داداش حرف شما درست خودت میدونی همیچه بهت احترام گزاشتم اما یه سوال اون زمان که ne همین کارو کرد و یه ده تو ساید خودش ۷ ۸ تا همر داد دیوار شد نتونست تارگت رو ۰ کنه همر هم بپرونه اون موقع ازین حرف ها نمیزدی؟

نوبت پلن های شما هم میشه و میبینیم

علی جان به تو و محمد هنوز تو اون ساید ایمان دارم اما از یوسف بریدم وقتی زیر حرفش زد در انتظار لینک های شمام

درود بر شما دوست عزیز

برادر ارادت در جریانه خودت میدونی

اما موست هات به شدت خوبه و لذت میبرم هزش دمت گرم

اما قرار نبود که اماره من و بریزی دسط ها :دی

معرفت در گرانیس که به هرکس ندهن

درود بر تمام دوستان

خوب فردا همین موقع ها اکانت سرلشکر حذف میشه

خوب به خاطر بعضی از مشکلات ادامه این سرور دیگه برام جذاب نیست

خوب یک بازی هیچ وقت هرزش نداره به خاطرش کسی رو ناراحت کنی پس اگه کسی رو ناراحت کردم من از همیجا پوزش میخواهم ازش و امید وارم من رو ببخشه

و اما این سرور بازی در کناره بعضی از دوستان تجدید خاطرات و لشنایی با اشخاص جدید بود که بسیار برای من لذت بخش بود

خوب اسم همه رو نمیشه بورد اما اسم بعضی از رفقا رو میبرم که باهاشون رفاقت فرق داره

اول از همه کا بچه های کلاهبردار که همی اونارو دوست دارم

و اما ناصر عزیزم که بازی همیشه کنار و رو بهروش برام جذاب هست بخاطر کل کل باهاش :دی ( به زودی میام شیراز از خجالتت در بیام)

و آقا رضا سورنا عزیزم که جدا از بازی من از شخصیت شما لذت میبرم و بهت گفتم رفقت بتهاتو دوست دارم

و دوست دارم (قرار بود بیای یه شب باهم یه آب پرتغال بزنیما)

و محمد دیابلو که خودش میدونه دیگه وارد جزیات نمیشم :دی بد آموزی داره :دی

و آقا مهدی ام مرتال که خودش میدونه چه قدر ارادت دارم خدمتش و حتی زمان خارج از بازی و سروری هم کنار هم بازی نمیکنیم تلفنی باهم صحبت میکنیم

و اما در مجموع آمورداد رفقا زیاد هستن و نام بردن سخت هست همه شمارو هم دوست دارم و بازی کنارتون لذت بخش بود

اما چند نفری هستن که باید اسم برد چون رفاقت با این اشخاص فراتر از یک بازی هست برام

اول ارمین یونیک رفیق خودم :دی خودش عمق رفاقت رو میدونه کلا مثل آدم باهم حرف نزدیم تا حالا خیلی با معرفتی من تو این بازی خیلی چیزا رو از تو یاد گرفتم و همیشه هم همه جا با افتخار گفتم به زودی میام میبینمت حضوری از خجالت هم دراییم

شهریار عزیز که چند سرور باهم رو یه اکانت بازی کردیم رفیق و پسر خوب و خوش قلب و دوست داشتنی که همین توری در کنار هم سرور های زیادی رو بازی کنیم

محمد مارنلو که خیلی با معرفتی

آرش کاپیتان که دیگه با سید داریم تو رگی میشیمو یه چنتا سرور دیگه باهم بازی کنیم دیگه رفاقت هز حد میگزره در این چند سروری که کنارتون بازی کردم برا خیلی لذت بخش بود

احسان فایر وال که دیگه خودش میدونه از شب کنار هم بیدار تا صبح بره پخش دف و هروزم که باهم کلی صحبت میکنیم :دی اقا دکتر آینده

بچه های اکانت تک شاخ مخصوصا حسین و مهرشاد و مهدی ده خواهشا ارد دیسکوردی که ما هستیم نشین خیلی خشایند نیست :دی

جنب لقمان عزیز که در این سرور باشون آشنا شدم و شخصیت بسیار دوست داشتنی دارن ارادت در جریانه هر سروری خواستی شروع کنی به من بگو با کله میام

کسری و ماهان عزیزم :دی کسری اون ماجرا ۵۰ ۶۰ تقسیم بندی هنوز سره جاشه ها

آقا بهنام عزیز که بزگ بنده هستن

و نوید عزیز این سرور باش آشنا شدم همسایه هم بودیم خیلی گلی عزیزم

و اشکان که این سرور کلافش کردم

و حمید رضا گل که نمیدونم چه داستانیه ۳ سرور نتونستیم تا تش کنار هم بازی کنیم ایشالا بزودی یه سرور تا انتهاش کنار هم بازی کنیم دف سازه شخضیت باشیم عزیزم

ودیگر دوستان و به خصوص تیم لیدری آمورداد که این سرور منو با اخلاق گندم تحمول کردن تا اینجا

واندر رفاقت خیلی ها پیش ما ۱۰۰ شد ا مید وارم واندر رفاقت ما بیابون نباشه پیشه دوستان

برای همه آرزوش موفقیت دارم

علم بهتر است یا ثروت!!!

باور کنین هیچ کدام

فقط ذره ای معرفت

درود بر تمام دوستان امید وارم تا اینجای سرور بازی ب

کامتون بوده باشه

اکانت رو حذف هست تا ۷۲ ساعت دیگه حذف میشه

دیگه متاسفانه قادر به ادامه بازی به دلیل بعضی از مشکلات نیستم

برای همگی آرزوی موفقیت میکنم و تن درستی

بازی رو از فروم دونبال میکنم

اومید وارم ِلذت ببرین از ادامه بازی

درود بر شما محمد عزیز دبریک برای پلنتون

و خدارو شکر که من بودم و خسارت به من وارد شد

اما پلنتون زیبا بود با اینکه تبق گفته دوست خوبم آقا ناصر نصفه موند

اومید وارم بازم با این پلن ها بازی رو جذاب کنین

از طرف خودم تبریک میگم به ساید nw واقعا پلن و لانچ زی بایی بود خارج از هر نتیجیه

دمتون گرم موتورا روشن داره میشه

میبینم هادی هم اومده

ریگه بازی بهتر میشه

پ.ن سامان داشتیم

پ.ن میثم کی میای پیشم

پ.ن ممو سکولار دوست داریم

پ.م ممد قل قلی صبح ها به عشق صبح بخیر تو پا میشم

درود بر تمام دوستان

غلط غلط چه بخواهی چه نخواهی

تبریک میگم خدمت تمامد دوستان داخل ساید NW

و خسته نباشید خدمت تیم پلنری و لانچری

الحق پلنه قشنگی بود دمتون گرم

و اما باز هم اشتباه من و تشخیص اشتباه و اشتباه من هیچ وقت به پای ساید من و تیم من مباید نوشته بشه

من فقط میتونم بگم شرمنده شدم

و جز شرم ساری چیزی برام نمونده

شاید انتخاب من اشتباه بوده

و شرمنده اعتماد رفقام شدم

و رو سیاهی و شرم ساری برام ماند

ولی تراوین همین هست

همهی ما به عشق همین تراوین رو بازی میکنیم نه چیز دیگه

باز هم تبریک‌میگم

موقعیتی که هرگز در اون نبودی را قضاوت نکن

درود بر تمام دوستان عزیز

اول ابریک به ساید خوب nw به پلن و لانچ خوب و قشنگشون

و اما ایراد کار من نباید به پای کل ساید نوشته شه

متاسفانه من نتونستم کاری که به من واگزار شده بود رو درست انجام بدم

و اما هیچ وقت بهونه نیاوردم

برای اشتباهاتم

اما روست عزیزی که میگی دف کرد اشتباه ورده سوتی داده هیچ وقت چیزی رو قضاوت نکن

اولا بنده چند وقتی هست درگیره دادگاه و شکایت هستم و گرفتار و همون روز هم برام کاری واجبی پیش اومد و نتونستم با دقت همه چی رو بررسی کنم

کاش قبل قضاوت اندکی فکر کنیم البته این دلیل بر ضعف بنده نمیشه اما ممد سکولار در جریان مشکل من هست

و دوستی که چون با گوشی هستم نمیتونم ریپلایت کنم ایشالا زمانی که پلن اومد شما و دف کوردتون به خوبی تشخیص برین چون این پست رو اونوقت میارم بالا برات

و اگه شما خیلی بلدین و کارتون درست هست من استقبال میکنم به بنده هم یاد بدین تا یاد بگیرم ممنون میشم

و اما بابت اشتباهم همیشه جرعت داشتم قبول کردم و فقط میتونم بگم از دوستان اکانت gone hero روم سیاه شد و شرم سارم رو سیاهیش موند برای من ایشالا تو پلن بعدی جوبران میکنم

دوست عزیز در بی صبرانه منتظر تماس شما برای یاد گیری هستم

پ.ن مصطفی جان ببخشید مهمون نواز خوبی نبودم

پ.ن سامان جون من عادت ندارم مهمون میاد خونه ما شام نخورده بزاریم برن

پ.ن ممد سکولار دوست داریم

پ.ن ممد قل قلی این سری برات موز شکلات میارم :دی

پ.ن سرور هنوز کلی ازش مونده

درود دوستان این موضوع میدون تمرین اگه حل نشه به مشکل میخوریم

یعنی چی شما ۲۴ ساعت کاتا فرستادی پارک کردی بره هر پلن بخواهی بک کنی بعد ۳۰ ساعت ۴۰ ساعت طول بکشه بک شه؟

کی میخواد گندم بده؟

با این وصع بره منه دف ساز که دفو پارک میکن هر پلنی که بیان رومون نمیتونم دف بک کنم برسونم که

این جوری باشه من اولین نفری عستم که حذف خواهم کرد اگه درست نشه

درود بر تمام دوستان

چند مورد بود دیدم شنیدم این سرور و چندین سرور که گفتم راجبش یه صحبتی کنیم

ازین قبیل حرف ها خیلی از دوستان شنیدن

دف سازو کی گفته باید پوش کرد پوش ماره همر داراس

کتیبه برای دف ساز نیست

دف میخواهیم چیکار ۴ ۵ نفر بکشن کافیه ما او مدیم جنگی بازی کردن و ....

اما به راستی این حرف ها درسته؟

پس نظر شخصیم رو میگم هموقدر که همر برای ساید مهم به نظر من دف کمی مهمتر حتی

من همیشه یه مثال دارم میزنم شما یک تیم فوتبال داری همه مهاجم ها خوب گل زان اما وقتی هر گلی که زدی به جاش گل در یافت کنی فایده داره

نه پس تیمی موفق که هم خوب گل بزنه هم گل نخوره پس در درجه اول باید سعی کنی گل نخوری بعد تونستی گل هم بزنی

همر مهم هست بله شما همر نداشته باشه نمیتونی پلن بری خفت کنی کتیبه بزنی نقشه بزنی واندر کلین کنی بله خیلی مهم

اما شما همر بگشی دف نتونی بزاری رو دهت که همر سیف باشه به درد میخوره؟ شب خوابیدی صبح پا میشه یکی زده خفتت کرده

شما کتیبه بزنی دف نداشته باشی بزاری روش هر فیکی که بزارن رو کتیبه مجبوری جابجا کنی اصلا نمیتونی ازش استفاده کنی

واندر بگیری بیاری بالا دف نداشته باشی با هر اتکی که واندر میاد پایین

پس یک ساید نیاز منده هر دو هست

بار ها دیدم تو ساید ها لیدر ها به دف سازا اهمیت نمیدن ترف دل سرد میشه میره

بار ها شده دف میدی به کسی ازش دفا ونی گندمش هم بده دفت رو پارک میکنی گندمش هم بده

اا پس طرف بیکاره وقت بزاره دف بسازه هزینه کنه هر وقت خواستین بگیرین هر وقت خواستین بک بدین هزینه نگه داریشم بده؟ خوب چرا دف سازی کنه میره جنگی بازی میکنه

خواستم اینا رو بگم که دوستان در هر ساید کم لطفی های زیادی در حق دف سازا همیشه کردن که خیلی دف ساز تخصصی کن شده و همه میرن جنگی بازی میکنن

و ازین رو دف سازی روی مولتی مود شد جا اینکه مشکل حل شه صورت مسئله پاک شد

همون فمقومدر که یک دوستی که همر میکشه حق داره از پوتانسیل ساید استفاده کنه کتیبه پارکینگ و ... یک دف ساز هم این حق رو داره

حتی اگر کتیبه جنگ آموز خواست چا فرقی وجود داره

الان یکی میاد میگه خوب جنگ آموز رو همر بهتر شارژ میکنه همر گنده تر میکنه دف ساز چی بره تو چندتا ده دیگه دف بسازه این حجم رو جبران کنه برای شارژ اوکی همر گنده تر شه قبول بیشتر به کارتون میاد اما دف اگه بشتر شه به کارتون نمیاد؟

منظورم این نیست که باید حتما داده شه این مونت منظورم اینه وقتی یک دف ساز کلی وقت میزاری پتانسیل مزاره هزینه نیکنه ۱ روز در خواست کتبه میکنه میتونه یک لیدر بش بده ۱ روز این کتیبه رو و براش دل گرمی شه

حالا یکی میشه مثل اشکان ما به من احمق میداد میگفت نگار دار جنگ که شد شارژ کن بده من

یک لیدر هم فقط میگه نه و تمام انگیزه یک پلیر دف ساز رو میگیره

در کل بازی برای یک دف ساز نسبت به یک همر ساز کسل کننده هست پس اوج هنر یک لیدر اینجاس که برای دف سازا وقت بزاره انگیزه ایجاد کنه تا به بازی ادامه بدن چون ۸ ماه بازی کسل کننده برای یک دف ساز سخته

با رف ساز ها مهربان باشیم

پ.ن سامان جون من تورنومنت تموم شه میام تموم شد ازین چیزا دیدی بگو لشکان

پ.ن دف ساز ها به بهشت میروند

پ.ن سرور بو خون میده ماجرا چیه این همه دوستان nw تو تاب دف هستن یکی بگه

پ.ن بره سرور نورمال پیر شدیم

ادب مثل عطر میمونه برای خودت میزنی اما دیگران هم ازش لذت میبرن

این جمله بسیار سنگین هست فکر کنیی

درود برتمام دوستان

اومید وارم تا اینجای سرور بسایر جذاب بوده باشه براتون

دوسته عزیزی که ریپللیت هم نمیکنم که معلوم نیست کی هستی و چیهستی از کجا اومدی و به کجا میری

از ادبیات خودت استفاده نمیکنم چون خارج از تربیت و ادب من هست که جواب همچون آدم هایی مثل تورو بدم بدم

جوابت رو میدم که یاد بگیری

اما این رو بدون جنوب شرق انقدر آدم های با اسم سنگین توش دارن بازی میکنن و بزرگ تر از تو هم از لحاظ عقل و هم از نظر شعور و فهم پس خوب آدم قبل باز کردن دهان مبارکش و استفاده از هر چرندایتی که تو فکرش میگزره و تو محیطی که بزرگ شدی استفاده شده و بهت شلید یاد ندادن با بزرگتر از خودت چطوری صحبت کنی

این سرور در حال حاضر دوستانه بزگی از لحاظ سنی و عقلی درش هستن که نام نمیشه برد پس بهتر بری داخل همون سوراخی که ازش الان اومدی بیرون

از دوستان هم سایدی خودم خواهش میکنم جواب این بند خدا رو ندن چون مشخص هست برای چی تو اومده و هدفش چیه

از تمام دوستان و لیدر ها و بزگهای هر ساید خواهش میکنم به دوستان حاضر در سایدتون بگین امثال این دوستان که میان و مشخص هست هدفشون چیه همگی دیس لایک کنن که شاید خودشون خجالت کشیدن رفتن

و اما دوستان چندین بار اسم من و بردن فرست نشد جواب بدم در حال حاضر بشدت در گیریم تو مقدماتی تورنومنت ایشالا به زودی تموم میشه و میام این جارو براتون به آتیش میکشم

عمو اشکان بزودی با یک پست مطلب آموزشی میاد

پ.ن میًم جون بزودی میام برایت به آتیش میکشم جذاب شه

پ.ن سامان جون من همچنان دوست دارم قول میدم یه سرور این افتخار نسیبم شه کنار هم بازی کنیم

پ.ن ممد سکولار یکی دیگه طلب من

پ.ن ممد قل قلی از روزی که صبح ها به هم سلام نمیکنی دیگه دوست ندارم

پ.ن norolah فعال شو بیشتر شرکت کن تو فروم

پ.ن مصطفی هنوز ارادت داریم

پ.ن دف ساز ها همه به بهشت میرون

پ.ن پاپ باز ها به بهشت نمیروند

پ.ن چه خبره این حجم رید یکم بهمن کمک کنین گناه دارم

پ.ن سامان خالی کن ریدت بدم

درود بر شما دوست عزیز ببخش دیر جواب دادم یکم جو فروم بهم ریخته

جونم برات بگه اینایی که میگی کاملن درسته بله یک دف کورد باید دستی بر آتش داشته باشه و پلن هارو بلد باشه اما این که میگی دف کورد های قدیم میشن پلنر های آینده این رو قبول ندارم :دی

من منظورم این بود اون داستان های جنگی بازی کردن و زید اینا رو من باز نمیکنم من در مورد دف دف سازی صحبت میکنم

در مورد موضوعی که گفتی ما ۲تا موضوع داریم

۱-کانتر کردن

2-باکس کردن (که بعدا در موردش میگم)

که البته خیلی ها دیگه استفاده نمیکنن حالا باز کانتر کردن هرز گاهی من دیدم اما خیلی وقت انجام نمیشه

و اما دف کورد کار های خیلی مهمتری داره

آموزش دف سازی بر چه اساس شارژ شه علی رغم خیلی از دوستان فکر میکنن دف سازی کاره آسونیه باید بگم خیر خیلی هم آسون نیست

برسی اکانت های مرزی چا اکانت هایی لب مرز مشترک اضافه شده و کدوم اکانت ها بیشتر در معرض خطر هست دوی ساید رو شناسایی کنه

و پخش کردن درست کپ دف ساز ها در نقاط مختلف ساید چینششون بر خیلی معیار های دیگه

و خیلی کار های دیگه

و اما چرا من گول انتخاب کردم من همیشه بر اساس نیاز ساید اکانت بر میدارم نژادش رو مشخص میکنم

ولی اینکه من هنوز معتقد هستم بهترین دف شناور برای گول هست و آنویل هم هنوز میگم گول چون من کلا تا چیزی رو خودم امتحان نکنم قبول نمیکنم چرا چون امار ارقام روی کاغذ با داخل بازی فرق داره کلا باید واقع گرایانه بازی کرد نه آرمان گرایانه

به طور مثال بره خیلی ها تو سرور ها به خصوص نورمال اتفاق افتاده

قبل استارت بازی کیا دف سازن ۲۰ نفر میگن ما دف سازی میکنیم ایول میری تو بازی ۵ تا توتن ۵ تا گول ووووو یک هو ۲ تا توتن میگن ما جنگی بازی میکنیم ۳ تا گول ول میکنن بازی رو میرن خوب تو میمونیو حوضت که

پس برا همین من همیشه بازی رو استارت میکنم و میرم تو بازی روز ۲۰ ۲۵ بازی میگم خوب حالا کیا دف سازی میکنن بیاید با برنامه بریم جولو این میشه واقع بینانه بازی کردن

پس من امارو ارقام روی کاغذ رو قبول ندارم هیچوقت

واما در مورد دف کوردی و دف سازی خیلی کارا و مورد ها و بحث هست که به موقع میگم

باز هم میگم دف ساز ها به بهشت میرن

پ.ن مصطفی جان عشقی شما

پ.ن ساما دوست دارم اما مگه تو نگفتی این ده اکانت رو میاری ساید ما یدی من رید بدم دف بکشم :( دیدی گولم زدی

پ.ن ممد سکولار مارو دور ننداز

پ.ن محسن جون ریلکس

پ.ن یوسف جان هدف اصلی این فروم پست های خوب و با محتوا هست ما میزریم اونی که دوست داره میبینه

پ.ن norolah برادر فعالیت کن اضافه وزن میگیری ها یه ۴ تا حرف بزن

پ.ن آیدین جون کم پیدایید

پ.ن میخواید پست امان نامه رو برای کل سرور بدین من خوش اخلاق تر از من :دی

پ.ن سعید کاکا بزودی میام شیراز

پ.ن و دیگر هیچ

من عاشق آخر پست هام پ.ن زدن ها

پایدار باشید

درود بر تمام دوستان

دوست عزیزی که هی میگی فلان جنس انقدر چکش خرد بزن بزن کسی جز من چکش نمیزنه اسم رو ببر جای تیکه انداختن

توی این فروم به احترام خیلی از دوستانی که تو ساید ها دارم و رفیقام هستن به کسی تا حالا نه تیکه انداختم نه توهین کردم

به خصوص با دوستان داخل ساید nw به عشق و احترام خیلی از بچه هاتون

مصطفی محسن ممد سکولار ممد قلقلی میثم سامان و مهدی و دوستان دیگر

اما نمیدونم شاید لیدر هاتون نگفتن با هرکس مثل خودش صحبت کنین

یه بار اکانت رضا خان توهین کرد گفتم اککی

حالا هم این

من هم بلدم تیکه بندازم اگه بناس از اخلاق خوبم این حرف ها و تیکه ها به من گفته بشه

دیگه من هم همجون شما دوست عزیز صحبت کنم

به قل تورک ها پولگم وار زوروم وار میتونم چکش میزنم میتونی بزن نمیتونی صحبت نکن وگراجعبش بشین سر جات سری بعدی روی دیگهیی ار منو میبینی موقعی که ریپلایت میکنم

از تمام دوستان پوزش میخوام برای این لهنم

همچنان همه دوستان داخل فروم احترامشون بر من واجب هست

پ.ن سامان قهرمانم رو چرا کشتی :( خون بهاش رو باس بدی

من حلالت نمیکنم :دی

درود بر تو عزیزم

نکن این کارو با من سلطان قلبم میشکنه :(

چه کاری بود کاکو تا اینجا اومدی به خدا افتادین تو زحمت داداش میگفتی ما میومدیم د به خدا زحمت شد روم سیاه

حالا بچه ها مهمون نواز خوبی بودن یا نه؟

الان شما بگو چی میخواهی چای شربت آب پرتغال قلیون هرچی میخواهی بگو داداش فراهم کنیم تقدیم میکنیم

امان نامه که سر جاش الان میدم قهرمان بیاره در ده تقدیم کنه

پ.ن ممد سکولار تلافی این کارو تو تورنومنت سرت در میارم لول

پ.ن میثم جون کمو کسری بود بگو

پ.ن ممد قلقلی سلام صبح تو دوست داشتن :دی

پ.ت آقا سامان مارو دور ننداز

۰پ.ن و دگر هیچ

پ.ن آقا در مورد دف هیچکس نظر نداره

درود بر تمام دوستان

اول از همه در زمین جنگی بازی کردن و تحلیل همر کشیدن رید من هیچ نظری ندارم بماند برای دوستان

و اساتید صاحب نظر

در مورد دف سازی هرکی هر سوالی داشت خواست یاد بگیره بگه براش کلاس خصوصی براش میزارم براش :دی (فقط آدرس بدین سنپ بگیرم براتون در بست جلو در خونه :دی )

خوب یکم جو فروم رو عوض کنیم

اساتید عزیز بیاید در مورد دف سازی یکم صحبت کنیم ببینیم نظر ها و سلیقه دوستان چجوریه

بنظرتون در حال حاظر بهترین پونت دف و ترکیب دف چیه

بترین پونت دف آنویل برای کدام نژاد هست

و بهترین دف شناور بهتر با کدوم نژاد باشه

(والا دیدم همش راجب همر جنگی بازی و رید و اینا حرف میزنید در حق ما دف سازا اجحاف داره میشه ما چه گناهی کردیم)

و اما نظر شخصیم رو میگم یک دف کورد براش فرقی نمیکنه دف داخل ساید با چه ترکیبی و نژادی هست از تمام پتانسیل ساید باید استفاده کنه و هنوزم نظر من اینه از همه نژاد ها لازم هست و از همه نوع دف این کار لیدر و دف کورد بر لساس همر و نژادش ببینه چه ترکیبی بچینه جلوش بیشترین پوینت دفاعی رو میگیره

و نارش چی بزاره که در کنار دف های استراتژیک که براش خیلی مهم هست کمتر آسیب ببینه

دوستانی که اینجا با این بنده حقیر در تورنومنت در حال بازی هستن دیدن من و ممد تارانتولا و ممد بایگوش کلا ترکیب دف رو چجوری میچینیم برای هر اتک ولی دوستان نظرش رو بگن

پ.ن قطعا دف سازا به بهشت میرن

پ.ن سامان جون دوست دارم امان نامه اکانتت رو مهر کردم میفرستم با اسنپ بیاد

پ.ن محست حرص نخور عزیزم ریلکس باش این یک بازیه

پ.ن احسان جون تو ۲۰ تا جنگی بسار آخرش چی فایده مال خودمی دوست دارم مرد بی اعصاب

پ.ن مصطفی سکوتت رو دوست دارم

پ.ن سعید اندکی آرام بگیر داداش کار دارم :دی

پ.ن آقا گان هرو به بهشت نمیره من هرکی خواست بزنتش کمک میکنمش

پ.ن این اکانت sw team رو کسی گردن نمیگیره؟

درود خداوند بر شما باد :دی )اصلا این مودل صحبت به من نمیاد)

اول متشکرم از شما به خاطر استفاده از کلمات و الفاظ خوب در پاسخ دادن نه تنها شما کل دوستان حاظر در سایدتون

ولی یک سوال برام پیش اومد ایا واقعا تیم های فروهر و زئوس به دعوت لیدر های ساید های ne و ne اومدن

یا من اشتباه متوجه شدم

ممنون میشم این رو یه توضیح بدی

سلام بر مهدی عزیز و بد اخلاق خودمون

مهدی جان تا حالا دیدی آمورداد حذف کنه؟

شاید از شما توقعه همچین صحبتی رو نداشتم

ار همین جا بهت قول میدن آمورداد تا آخرین لحظه هست و با قدرت بیشتر با کارش ادامه خواهد داد

سلام کاروی عزیز اول از همه خوش آمد میگم خصور شما و تیم زئوس رو داخل این سرور دوست عزیز

۱۰۰ البته که حضور شما دوستان عزیز داخل این سرور این سرور رو جذاب تر میکنه

هرچند من به شخصه شما و شخصیت شمارو میشناسم و میدونم با هرکس مثل خودش صحبت میکنی و جواب میدی

اما ازت خواهش میکنم اینجا اندکی خودار تر باش

باز هم به نوبعه خودم ورودتون رو تبریک میگم

اگه درست متوجه شده باشم هدفتون زدن ساید se هست؟

خوب تگه این باشه بنده استقبال میکنم چون جذابیت بازی رو برای من بیشتر میکنی و به شدت دوست دارم باهم یه چلنج داخله بازی داشت باشیم

اکانت من sarlashkar داخل بازی

و اما هادی جان شماهم به شدت دوست دارم قلبن میدونی پیش ما بیا :دی

و اما کارو جان الان شما اعلام کردی که دو ساید ne و nw باهم متا کردن؟ یا منظور این بود که همه تلاشت رو میکنی که این امر اتفاق بیوفته؟

پ.ن من نمیدونم این اشک بوس چهکرده همه میخواهن بیان مارو بزنن لول میگم یه برسی کنین تیمی تو تراوین مونده زنگ بزنین بگین آب دست تون هست بزارین زمین بیایید میخوایم آمورداد رو بزنیم

پ.ن و ما باز تاکیید میکنم این یک بازی هست ارزش نداره هم رو ناراحت کنیم با حرف هامون

درود بر تمام دوستان

بحث جالبی پیش اومد در مورد استفاده جنگ اموز بزرگ برای دف ساز بهتره یا برای شارژ همر

اول باید بگم که در این قسمت کاملا نظر ها متفاوت هر کس بر اساس دیدگاه شخصی خودش نظر میده

و اما در مورد استفاده این کتیبه برای دف ساز بهتره یا برای شارژ همر باید بگم خدمت دوستان عزیز که این کتیبه بر اساس نیاز ساید باید استفاده شه

یک لیدر باهوش با توجه به پتانسیل ساید و توان بازی پلیر های سایدش و بر اساس نیاز سایدش از کتیبه های موجودش استفاده میکنه

و صد البته که کلی شرایط هست که حاکم بر این تصمیم ها هست

و اما اینکه ایدین عزیز میگه چیز های جدید میشنوه

نه آیدین جان این ها جدید نیست

اینکه مثلا جنگ آموز بزرگ برای دف ساز استفاده میشه باید بگم که دوست من تو چندین سرور اخری که دوستان بازی کردن چون تعداد پلیر های تراوین کم شده و در هر ساید پلیر دف ساز تخصصی کم هست و بیشتر تعداد پلیر ها دارن یا جنگی بازی میکنن یا end game و بیشترین دف ساید ها از مواتی هایی که با بات بر روی vps فعال بود ساخته میشد اگر سیدی تعداد محدودی دف ساز تخصصی داشت این جنگ آموز رو در اختیار دف سازاش میزاشت تا بیشتری حجک دف در تایم کمتری برای ساید بسازن

تا بتونن هم دف آنویل خوب داشته باشن

هم دف شناور خوب

و دف سازی مداوم برای دف ثابت بر روی موقعیت های موهم که لازم دف ثابت داشته باشه

و از اون شخص یا اشخاصی که شما این مطالب رو شنیدین باید بگم احتمالا اون دوست عزیز هم بر این اساس و شرایط حاکم بر ساید و سرور این نظر رو داده به شما

ولی باز هم میگم این هنر یک لیدر که از منابع موجود و حاکم بر ساید و توان پلیر هاش چه استفاده یی از چه کتیبه بکنه که بهترین نتیجه رو بگیره

بیاید اندکی انتقاد پذیر باشیم

اندکی انعطاف پذیر باشیم

شاید حرف هایه جدیدی که می شنویم درست باشه دلیل تمیشه چوننظر و حرف هایه دیگران با باور ها و افکار ما فرق داره غلط باشه

مثل صحبتی که دوست مون کرد پلر قدیم قدیم پلیر جدید قبل فیلتر بعد فیلتر

این حرف به شدت اشتباه هست که همچین معیار برای سنجش یک آدم وضع شده؟

حرف شما مثل این میمونه که میگید شعور یک آدم رابطه مستقیم با سن یک انسان داشته باشه که اشتباه مثلا ما آدم داریم با ۵۰ سال سن شعور درک و فهم اندازه یک بچه ۵ ساله هست آدم داریم با سن ۱۶ ۱۷ سال سن خیلی بشتر از سنش درک و فهم و شعور داره

و این موضوع داخل بازی هم حکم میکنه کی گفته یک پلیر یا یک شخصی که بعد فیلتر بازی تراوین رو شروع کرده قدر اونی که از سرور تست بازی کره تا الان نمیتونه نمی تونه بازی بلد باشد ؟

این رو بر چه اساس و معیاری سنجیدی عزیز؟تا حالا ندیدین یک پلیر بیاد تو بازی تراوین از سرور دومش قدر یه پرو پلیر بازی یاد گرفته باشه؟

و بر عکسش ما پلیر داریم از قبل فیلتر به قول شما تا الان هم بازی میکنه و یه نوبی بیش نیست؟

و بهتر با این حرف ها به دیگران توهین نکنیم چون ماها در جایگاهی نیستیم که اجازه داشته باشیم دیگران را قضاوت کنیم

همه در جاگاه خودشون هستن و همه عزیز و قابل احترام نباید به خودمون اجازه بریم در قالب یک پست داخل فروم اجازه بدیم با بازی با کلامت به اونوان یک منتقد با کلام بازی کنیم و به دیگران توهین کنیم

سر بلند و موفق باشید