Posts by Sadegh_PARTIZAN

✳️آمار نهایی تعداد اکانت های کل سرور به تفکیک ساید✳️

تعداد کل اکانت های ثبت نام شده : ۲۸۹۲
    تعداد اکانت های وارد شده به اتحاد ۱۶۷۸ که در ۹۳ اتحاد حضور دارن که از این ۹۳ اتحاد ۳۲ اتحاد با مجموع ۸۵۲ اکانت در ساید شمال شرق . ۱۵ اتحاد با مجموع ۳۱۴ اکانت در ساید جنوب شرق . ۹ اتحاد با مجموع ۲۵۸ اکانت در جنوب غرب . ۱۱ اتحاد با مجموع ۲۲۵ اکانت در ساید شمال غرب . و ۲۶ اتحاد که تک عضو هستن و ارزش آمار گیری ندارن .

تعداد اکانت های بدون اتحاد ۱۲۱۴ عدد که به شرح زیر میباشد :
    تعداد ۴۳۹ اکانت پاپ زیر ۲۰ نفر
    تعداد باقیمانده ۷۷۵ اکانت
    از این ۷۵۰ اکانت ۳۵۰ اکانت مورد بررسی قرار گرفت که به شرح زیر می باشد .
    ۱۵۷ اکانت شمال شرق
    ۸۵ اکانت جنوب شرق
    ۵۴ اکانت جنوب غرب
    ۵۶ اکانت شمال غرب

بر فرض محال اینکه تو ۴۰۰ تا اکانت دیگه اصلا از شمال شرق اکانت نباشه ( البته بر فرض محال :دی ) و اون ۴۰۰ تا رو به نسبت مساوی بین ۳ ساید دیگه تقسیم میکنیم سهم هر ساید میشه ۱۳۳ اکانت . با این حساب جمع اکانت های هر ساید
    شمال شرق : ۸۵۲ + ۱۵۷ = ۱۰۰۹
    جنوب شرق : ۳۱۴ + ۸۵ + ۱۳۳ = ۵۳۲
    جنوب غرب ۲۵۸ + ۵۴ + ۱۳۳ = ۴۴۵
    شمال غرب : ۲۲۵ + ۵۶ + ۱۳۳ = ۴۱۴

( باز هم تاکید میکنم از اونجایی که فروم نویس های شمال شرق ادعا کردن که ما زود اتحاد بندیمون رو کردیم و ما هم فرض رو بر صداقت اونا گذاشتم از اون ۴۰۰ اکانت شمارش نشده صفر اکانت به اونا اختصاص دادیم )

سلام

اولا یه قضیه ای رو روشن کنم
    پارتیزان صرفا اسم اکانت منه
    من صادقم، نه لقب دارم نه پسوند نه پیشوند، هر سرور هم با اسم جدیدی که بیشتر باهاش حال کنم میام.

دوم دوست عزیز قبل شما 20 نفر از بچه هاتون اومدن همین حرفا رو زدن و واقعیتش من اصلا نظر شما برام اهمیتی نداره به خدا

اهل کوفه هم فکر میکردن حضرت علی کافره
    تنها چیزی که هیچوقت برام مهم نبوده حرف عوامه.

سوم اینکه خیلی از شما سعی کردید جوری جلوه بدید که من با دار و دسته شما مشکل شخصی دارم در حالی که چیزی که من باها‌ش مشکل دارم فرهنگ ((متقلب بودن و زرنگ بازیه))
    فرهنگ چیزیه که همه جا خودشو نشون میده، تو تراوین، پشت فرمون، تو صف نونوایی...
    همون چیزی که اگر تو یه نفر داشته باشه بهش اجازه میده بیاد بیت المال رو اختلاس کنه یا مافیا اقتصادی راه بندازه پدر مردمو در بیاره

من با هرکسی این فرهنگ رو داشته باشه مشکل دارم.
    شما هم اگه متقلب بودن و یا بین متقلبا زندگی کردن برات عادی شده بدون مشکل از خودته نه من

به صورت کلی من علاقه ای به ادامه این بحث ندارم و چیزی که خواستم روشن بشه روشن شد اما هرجا اومدم تموم کنم یکی از دوستان علاقه نشون داد که ادامه پیدا کنه دیگه خودتون مختارید

سلام به همه دوستان عزیز
    بعنوان یکی از اعضای شمال شرق از بقیه دوستان این خواهش را دارم که جواب این بینوا را ندید چون تمام حرفش توهین و افترا و در انتها ختم به دروغ می‌شود...
    داداش توانش داری 3 به 1 سهله هر چی در توانت هست را انجام بده، چرا اینقدر تو فروم بالا و پایین میپری...
    میخوای بگی ما بدیم یا خیلی بدیم یا خیلی خیلی بدیم یا چی..... بابا سال ها گذشته.... این نسل تراوین باز همه بزرگ شدن اما شما مثل اینکه بزرگ شدی اما عاقل نه....
    شما برو به اکانتت برس که از بازی عقب نیوفتی که فردا فارم شدی نیایی بگی زمین کج بود یا نیرو هام افسرده بودند.

پ. ن تیم شورای لیدری شمال شرق همچنان تشکیل نشده و فعلا بر خلاف بعضی ها در حال رسیدگی به اوضاع اکانت های خود می‌باشند
    پ. ن از قدیم گفتن به کاری که به تو کار نداره، کاری نداشته باش
    ختم کلام.....
    میثم سینیور

[/quote]دیگه سایدی که بی صاحاب باشه همین میشه دیگه
    هر دوست عزیزی میاد اینجا سخنرانی میکنه واسه ما

شما نگران خودت باش تیمسار
    ممنون که نگران اکانت منی

یکی از دوستان پشت صحنه یه حرف جالبی زد

گفت(( با اینا بحث نکن، تو اینا رو نمیشناسی، ویرایش شد))

منم بهش گفتم من از قضا متخصص سر و کله زدن با نامرد جماعتم.

چهارتا آمار گذاشتم دستتون رو شد، چنتاتون رفتید زیر سرم چنتاتون هم از سوراخ در اومدین.

ولی عزیزان کار از کار دیگه گذشت؛ تقلا دیگه نکنید

پ.ن: یه تشکر ویژه بکنم از آقا رضا استیل که خودش پست های خودشو لایک میکنه
    دمت گرم مشتی، خیلی باهات حال کردم

تشکر ویژه میکنم از نمکدونا و ملیجکای شمال شرق
    یه نیگاه داشتم به لیست 10-12 نفره ثابتتون توی فروم داشتم مینداختم انواع اراذل اوباش رو داشتم مشاهده میکردم.

از کتیبه فروش تا خائن به هموطن تو سرور دات کام که الحق در و تخته با هم جور هستید.

خیلی خوشحال شدم که این بحث امروز باعث روشن شدن خیلی چیزا شد و از هر سه ساید حرفای من کامل تایید شد.

در آخر یه دعا بکنیم که این بحث رو موقت تموم کنیم شما برید سهمیه گلد و مولتی تون رو بگیرید بیاید برای راند بعد.

یه دعا هم بکنم، خدایا ایشالا گمنام باشیم ولی بدنام نباشیم

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ای است درمورد صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که آنقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد:(هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! )

آهان
    پس ازین به بعد جملات قصار خواستید بگید با هم هماهنگ کنید درست بگید آخه ما دیپلم بیشتر نداریم.

فک میکنم شما هویتت و ذاتت رو تو چند تا پست آخرت برای همه نمایان کردی لیدر بین المللیخداروشکر که یک رنگ شدید
    فک میکنم که ادامه صحبت با شما مثل کشتی گرفتنی هست که شما از کثیف تر شدن توش لذت میبری

خداروشکر یک رنگیم اما مث شما آفتاب پرست نیستیم

جمله آخرتم نفهمیدم چی شد، فک کنم یه جمله بود پشت اتوبوس خونده بودی الان اومدی بگی گند زدی...

من فقط یه سوال احتمالا بی پاسخ مثل همیشه از شما دارم اینکه شما تا دیروز سیاست هاتون جدا بود از مابقی ج.غ و مستقل بازی میکردید الان چی شده مدافع حقوق لیدر هایی که سیاست هاتون مستقل بود و ربطی به هم نداشتید شدید و مجبور به عوض کردن رنگتون شدید؟

چون اول با انگیزه فان اومدیم این سرور حتی سابدم رندوم انتخاب کردیم.

بعد یه مشت بی همه چیز از ساید شما پشت پرده کارایی کردن که من از دوست قدیمی ام(دانیال پیشوا) یه سری حرفا بشنوم که رذالتشون برام معلوم بشه.

و از طرفی برام جالب شد همین دوستان چه کینه عمیقی از پارسا سوییفت دارن پیش خودمون گفتیم این داداشمون کارش خیلی درسته که امثال شما باهاش مشکل دارید و تصمیم به همکاری گرفتیم.

حالا نکنه میخوای بگی متای داخل سایدی هم قبح داره عمو جان؟

من بزودی هم آمار کلی اکانتای سرور هم اسناد جاسوس داشتن شما رو میزارم اونموقع منتظرم خود شخص شما بیای جواب بدی.

بلاخره فرق یکی مث من و یکی مث شما دوستان که یه روده راست تو شیکمشون نیست باید معلوم بشه.

جالبیش اینه تا دیروز خود شما اینجا سینه سپر کرده بودی که هرکی مولتی مارو بزنه جوابشو میدیم،الان حتی جرعت نمیکنی به زبون بیاری تعداد مولتی هاتو

دروغگو مجبوره همیشه رنگ عوض کنه

در ضمن من خودم جزو تیم لیدری و سخنگو و نماینده اتحاد کلاهبرداران هستم دوست عزیز
    شما که ظاهرا تیم لیدری ندارید بنا به گفته امیرعلی و واسه خودتون توی ساید ولید

اما تیم ما 39 تا پلیر با 41 اکانت داره و در حالی که بهترین غارتگرای ایرانی دات کامو داریم چون مولتی بازی رو کاملاً ممنوع کردیم هیج بازیکنی تو تاپ غارت هم نداریم.

این وصله ها فقط به خود جنابعالی می‌چسبه

حالا به شما و دوستانت نشون میدم چی قبح داره دوست عزیز...
    بزارید کاری که لیدراتون پشت پرده برای دو به هم زنی بین دانیال پیشوا و پارسا سوییفت انجام دادن رو برملا بکنم تا ببینم باز هم از قبح و اخلاقیات صحبت میکنی یا نه...

کلا تو هر سرور هستن ادمایی که فرق کل کل با فحاشی رو نمیدونن شما خودتو ناراحت نکن.منتظر ادامه تحلیلهات هستم :thumbsup:

سلام آقا مسعود گل

نه بابا امثال این کی باشن که بخوان جلو ما وایسن؟ امثال این دوستان ویرایش شد
    میان اینجا بلبل زبونی میکنن که سهمیه گلد و مولتی شون از طرف توتال سایدشون قطع نشه.

کل این حرفایی هم که میزنم مسعود جان از روز اولم گفتم همش برای اینه که ما لياقتمون بیشتر از این هاست.

بنده به عنوان شاگرد کوچیک پیشکسوتای این بازی یه زمانی صرفا میومدم تراوین چون پر آدم لوتی و مشتی بود اصلا آدم لذت میبرد از فضا.
    الان چی اما؟ یه مشت اراذل اوباش جمع شدن از زدن هیچ حرفی و یا انجام هیچ کاری هم ابایی ندارن.

این دوستان هنوز منو درست نشناختن؛ من همین الان دارم تو سرورای بین المللی به عنوان توتال دارم 300 تا پلیر مختلف از 35-40 کشور مختلف رو روی انگشت کوچیکه ام میچرخونم، اونوقت فکر کردن چهارتایی پنج تایی میان جلو چرت و پرت میگن من جلوشون کم میارم؛ همتونو یه تنه حریفم عزیزان نگران نباشید.

تا اینجای کار هم فقط یکسری واضحات رو در قالب آمار خدمت دوستان ارائه کردم.
    حالا برسیم به بحث ویرایش شد این دوستان در پشت پرده بحث جالب تر هم میشه...

وقتی از هر ویرایش شد بازیکن جمع میکنی تا سایدو پر کنی نتیجه اش میشه وجود این تینیجر های بی چاک و دهن سبزه میدونی...

برو عموجان شان و شخصیت من مناسب کل کل با امثال شما نیست

برا دوستان آمار 20 اتحاد اولو گذاشتیم گفتن آمار کل اتحادا رو بذار
    حالا که کل اتحادا رو گذاشتیم میگن کل اکانتا رو بذار.

رو چشمم من بزودی آمار کل سرور رو منتشر میکنم تا ببینم اون موقع دیگه چه حرفی دارید برای زدن.

به قول حسن روحانی اونموقع دیگه چه آب صابونی بیاریم روتونو بشوریم؟ :D

با سلام مجدد
    پیرو تحلیل های آب دوغ خیاری دوستان شمال شرقی و برای اینکه یک بار برای همیشه این قضیه روشن بشه من 20 دقیقه تایم گذاشتم و آمار تمام اتحادای سرور رو به تفکیک ساید در آوردم. (اتحاد های تک عضوی توی این آمار شرکت داده نشدن.)

تعداد کل اکانت های رجیستر شده تا این لحظه= 2604
    تعداد کل اکانت های داخل اتحادی سرور= 1341
    تعداد کل اتحاد های سرور= 60

✳️سهم ساید NE:
    -29 اتحاد
    -686 اکانت
    ✳️سهم ساید NW:
    -12 اتحاد
    -216 اکانت
    ✳️سهم ساید SE:
    -11 اتحاد
    -190 اکانت
    ✳️سهم ساید SW:
    -8 اتحاد
    -249 اکانت

با توجه به این آمار ساید شمال شرق به تنهایی چیزی حدود 55 درصد کل اکانت های سرور رو در اختیار داره و حتی در صورت 3 به 1 شدنم شانس بیشتری برای برد دارن.

اما اینجا دوتا سوال بسیار جالب پیش میاد که یکیشو الان مطرح میکنم یکیشو در آینده نزدیک.

سوال اول: چرا لیدرها و پلیرای شمال شرق انقدر سعی در تحریف کردن این واقعیت داشتن و دارند؟
    دیروز که برای اولین بار آمار پلیرهای بیست اتحاد اول ساید رو گذاشتم با سیل نظرات منفی دوستان شمال شرقی روبرو شدم.
    اما نکته اینجاست که بنده اظهار نظر یا سلیقه نکردم که بخواد باهاش مخالفتی بشه، صرفا یک سری فکت رو بازنشر دادم.
    تجربه ام میگه وقتی یک حقیقت واضح رو صرفا بازگو میکنی و یه گروهی باهات مخالفت میکنن حتما دست گذاشتی رو نقطه حساس اون گروه...

و اما دلیل این فوبیای شمال شرق از انتشار رقم دقیق تعداد اکانت های رجیستر شده چیه؟
    به طور کلی از یکی از این سه حالت خارج نیست:

1) لیدرای ش ش میدونن که در صورت واضح شدن این موضوع این سرور تبدیل به یک سرور تشریفاتی میشه و برد داخلش اونقدر بی اهمیت جلوه خواهد کرد که تمام هزینه هاشون بر باد میره.

2) میدونن که با وجود این شرایط نابرابر حتی اگه یک درصد هم ش ش این سرور رو نبره احتمالا لیدرهای شمال شرقی باید این بازی رو ببوسن بذارن کنار.

3) از پتانسیل سایدشون خبر دارند و میدونن با وجود داشتن اکانت های بیشتر نسبت به مجموع هر سه ساید در صورت 3به1 شدن شانسی برای برد ندارند.

و اما سوال دوم که بعدا جواب میدم: اصلا چی شد که ساید شمال شرق در شرایط فعلی قرار گرفت؟
    (در قسمت بعد خواهیم دید :D )

شما خودت داری میگی دو سال پیش بازی کردی برادر.
    این ورژن 4.5 که دارم ازش صحبت میکنم دو ماهه اومده و هیچگونه مولتی بازی و حتی بات های تراوین بیلدر روش غیر قابل ردیابی نیست.

این روش مولتی بازی که شما گفتی(با vps و مک آدرس) دقیقا روش مرسومه که دیگه کار نمیکنه رو ورژن جدید و بساطش جمع شده.

سلام آقا رضا
    خیلی مخلصیم

رضا جان من تو اولین پستم تو فروم هم گفتم که با رعایت قوانین این بازی اجازه بدیم همه لذت ببرن.

شما حتما کانتر آنلاین بازی کردی، همیشه تو کانتر یکی بود رمز میزد از اول تا آخر مپ رو درو میکرد :D
    خب از بین کل بازیکنا فقط همونی که داشت تقلب میکرد از بازی لذت میبرد و بقیه خسته میشدن چون هرچی زور میزدن بهش نمیرسیدن :rolleyes:
    امیدوارم گرفته باشی منظورم چیه.

و واقعا اینکه میگم حق سرور ایران ازین بیشتره چون میدونم پلیرای ایران خیلی پتانسیل دارن.
    تو 3 تا سرور دات کام قبلی که بودم پلیرای ایران بهترین آمار غارتو داشتن و تو سرور چهار همر رنک یک سرور دست مهدی ایمورتال از بچه های ایران بود اونم تو سروری که از لحاظ کیفیت سطح خیلی بالایی داشت و اتفاقا این سرورم به زور آوردیمش، برای همین میگم ((ما لیاقتمون بیشتر از ایناس))

در مورد تعداد اکانتای ne هم بنده نگفتم بده،بلاخره تو هر سروری یه ساید از لحاظ مهره قویتره(البته نه معمولاً با این اختلاف فاحش) ولی بازم ما راه حل مقابله رو پیدا می‌کنیم.

ارادتمند <3

صحبتم رو کاملا با احترام شروع کردم و با احترام تموم کردم، کلا عادت داریم وقتی جواب منطقی نداریم شروع کنیم به برچسب زدن به طرف مقابل و پاک کردن صورت مسأله.

این حرفا رو هم زدم چون تراوین ایران لیاقتش بیشتر از توقوز آباد بودنه دوست عزیز و ارث پدر شما نیست که تصمیم بگیری به گند بکشیش یا نه.

پستای قبلی اتم دیدم که تو هر کدوم با لحن تمسخر آمیز با بقیه صحبت میکنی، شما واسه من از کینه توزی صحبت نکن.