Posts by H.Faster

اشکال نداره فدات شم یه کتیبه ما زدیم ازت یکی تو بزن از ما

فقط حسین جان صرفا خوابیدن مارو به پای شانس خوبت بزار نه چیز دیگه

یه کتیبه دیگه بگیر فینال که مساوی نداره

دیگه بازی همینه شما هم از موقعیت استفاده کردین وقت خواب زدین انبار رو ولی روزهای زندگی در حال چرخش و روزهای این سرور رو به پایان ، این سرور هم تموم میشه میگذره ولی خب خاطرات بازی به جا میمونه هر چند بعضی ها ممکن براشون مهم نباشه اما از نظر من مهم ترین چیز رفاقت و خاطرات هست

چه در بازی چه در دنیای واقعی حفظ کردن این یکی بهتر از خراب شدن ...

توصیه میکنم به همگی بازی رو با ناتار کاتا کردن و کثیف بازی به گند نکشید ... دو روز دیگه این بازی این سرور شاید کسی بهمون یاد آوری نکنه ولی مغز خودمون بهمون یاد آوری

امیدوارم این سرور هر روز که میگذره براتون جذاب تر و شیرین تر بشه امیدوارم که همگی دیگه زدن انبار ناتار ها ادامه ندید ...

باتشکر از همگی 😎 Faster

داش تایم لند و سیم سکند زدن درسته هر چند باید دقیق انجام بشه اما وقتی خسته ای تو خواب بیداری هستی پلن هم با گوشی میزنی چه انتظاری میشه داشت... هر چیزی ممکن هست اتفاق بیفته... ما دهکده دفاعیمون پرید مبارکت باشه احساس میکنم سوزش زیاد بوده براتون ... بیا بزن اکانت پرفسور صفر کن ما چیزی برای از دست دادن نداریم هر چیزی یه تاریخ انقضاء داره ...

ولی برام سوال چرا از حملات اکانت پرفسور نمیزاری ... بیشتر و از حملاتی که برای پروندن دهکده هاش زدین اینسرت شدین...

سلام صبح بخیر به همگی ...

طی روز های اخیر و دیشب اتفاقاتی رخ داد که

باعث دیستروی شدن چند تا از دهکده هامون شد ولی خب چیز خاصی نبود جز پریدن دفاع ...

دیشب دوباره اومدن برای دیستروی که بازم یکی از دهامون پرید ولی حملات بعدی ناموفق بود با اینسرت مواجه شد لینک ها زیاد اما چند حمله اصلی رو میزارم ...

ما هم این وسط دوتا همر زدیم که برای دیستروی و کتیبه بود

انتظار دیوار شدن داشتیم اما انگار صاحب اکانت به خواب عمیقی فرو رفته بود که اینگونه دفاع کردن و جنگ کوچک به راحتی برگشت خورد به ساید مقدس SE

تشکر میکنم از دفکورد ها و دفساز های SE که روزانه با ساخت 85.000.00 دف یاری میکنن ما و شما رو ...🙂😎

از ما بترسید دف زیاد داریم :))

به امید پیروزی SE❤😎😎

سلام و خسته نباشید میگم به همگی ...

امروز صبح انگار با زدن کتیبه انبار از اکانت بنده بچهای ne خوشحال شدن ... مبارکتون باشه به خوشی انبار باهاش ارتقا بدین :))

ولی اینجا مشخص میشه کی ضرر کرده کی سود کرده کتیبه کوچک زدین یه همر جنگی هم از دست دادین با اینکه رو اکانت نبودم خود زنی کردید^^^^ از اینم از کتیبه انبار ما که انبار بزرگ برگشت خورد بدون تلفات ..8)

سلام

از ادمین تقاضا دارم هر گونه پست مربوط به سرور های گذشته از فروم حذف کنه و هر کی در مورد سرور گذشته پست میزاره شدیدا برخورد کنه...

سرور داره تموم میشه بعضیا از بالا منبر هنوز نیامدن پایین ...

اگر براتون بازی سخته نمیتونید ادامه بدین با یه خدا حافظی ما رو خوشحال کنید ☹☹

پ ن پ ... ناصر خجالت هم خوب چیزیه ۹۰ درصد حرفاتون یا در مورد سرور قبل یا در مورد حرف های نپ قول فلان یا تهمت زدین به ما ... شما که جوابت از حسین کینگ بالا گرفتی دیگه الان ادامه دادن این موضوع تهش نه پیاز گیرت میاد نه سیب زمینی ...

سکوت هم خوب چیزیه...

به امید پیروزی SE

سلطان نیامدی دلم از این بازی سنگ شد ?(?(X/شاید گذاشتیم رفتیم مثل تو‌ موندیم در خاطره ها ...:S:S

سلطان کجایی بیا پیش خودم دلم برات تنگ شده:love:<3:*

برام حرفات اندازه پشیزی مهم نیست فقط اینو بدون من هر جا رو عشق کنم میزنم ... اون موقع من پلی میدادم تو کجا بودی که الان هارت و پورت میکنی تو فروم ... جمع کن خودتو جوجه .... دیگه نبینم بیای اسم من بیاری تو فروم ...یه جوری اومدی عکس حمله من گذاشتی انگار خودت تا الان چیکار کردی ... فقط اومدی ۴ تا پست مسخره گذاشتی که حاشیه سازی سرت تو لاک خودت باشه نه بازی دیگران.... خدایا شفا نده بیشتر بخندیم:D:D:D

سلام روزتون بخیر

فراموش کن طوفانِ سخت دیشب را

و نگاه کن که خورشید

امروز، چه زیبا لبخند می‌زند به تو...

هر چیزی خلاصه پایانی دارد این سرور هم تا ساعاتی دیگر به پایان میرسد

تبریک و یه خسته نباشید ویژه میگم به بچهای گل SE که این سرور با هماهنگی و برنامه ریزی کامل در کنار هم ادامه دادن و در آخر نتیجه زحمات شون گرفتن و عذر خواهی میکنم از تک تک کسانی که من این سرور تحمل کردن و اجازه دادن یبار دیگه در کنارشون بازی کنم انشالله که از من دلخوری و ناراحتی به دل نداشته باشن❤

و تشکر میکنم از تمام عوامل SE آقا امید گل که من به عنوان توتال قبولش دارم کارش حرف نداره در لیدری ساید❤و تشکر میکنم از تمام دوستان که این سرور من یاری کردن ، آقا‌ مهدی ، اشکان‌ سرلشکر دفکورد تخصصی تیم. فرامرز افسانه ای که همیشه افسانه اس تو سرور...بچهای تیم رونین که این سرور عالی بودن... پویا و احسان عزیز ...فرهاد ، سعید شادو ، آقا مجید گل ... آقا محمد رضا و سروش و محمود ، علیرضا آقا ایرج عزیز و آقا سجاد گل معلم دوست داشتنی ما😉و امام هومن ، آقا امیر رفیق قدیمی و عمو کامل عزیز کسرا جان و آرمان ویتچر عزیز رفیق همیشگی خودم در این سرور مصطفی تشکر میکنم در کنارشون برام بازی لذت بخش بود امیدوارم هر جا هستین شاد و سلامت باشید

و خسته نباشید میگم به تیم ne و ایلیا عزیز که باعث شدن سرور جذاب تر بشه

و خسته نباشید میگم

به تیم nw و sw که با تمام مشکلات اول سرور و در اخر بازی در کنار هم بازی رو قشنگ تر و جذاب تر کردین ...

و در آخر ....

پس کلا مرد نیستی وجودش نداری ... یه خاله ای که چادر گل گلی به سر کرده ادای خوبا رو در میاره ... میخوای با مولتی بزنی بچها یعنی اینقدر ترس داره با اکانت اصلیت بیای بزنی جلوی ما پلی بدی😂😂😂 عزیزم انگار زیاد دچار سوزش شدی زنگ بزنم آتش نشانی بیاد ؟؟🙄؟؟

اول حرفات مزه کن بعد حرف بزن من از سال ۸۸ ، ۸۹ دارم پلی میدم و اولین سرورم سرور قبل از فیلتر سرور 1 i.r بود حالا که به من میگی جوجه نوب ... قول نمیدم چون تایم ندارم ولی اگر باشم بهت بازی رو یاد میدم ...جوجه کلاغ جان کمتر غار غار کن از بالا اشاره میکنن جوجه کلاغ هنوز بال در نیاورده فاز عقاب گرفته همه رو شکار کنه جووون دیگه نخوری ما رو...

Faster8)

اول اینکه من کلاغ نیستم این شمایی که دوتا پست خوندی اومدی وسط فروم غار غار راه انداختی ثانیا به اندازه ای بازیکن هستم که درست بازی کنم‌ تو یک‌تیم شما که خبر نداری از چیزی برو غار غار خودت رو تیر برق بکن شاید یکی شنید من که تا حالا بازیت ندیدم همش فرار میکنی شدی مثل چیز که میخوان باقالی روش میخوان بار کنن هی فرار میکن اخرش بازم یکی میزنیش بازم فرار میکنه ...

نمیدونم ادعای چی داری ولی این بدون بخوام بازی کنم‌وقت بزارم تو که هیچ سایدت رو هم‌ شخم میزنم بدون تعارف ... اما متاسفانه این روزا کار و بار زیاد شده وقت انچنانی ندارم ولی سرور بعد اگر وقت داشته باشم در خدمتت هستم تفریح وار... میام برای بازی8)

دیگه دلیلی نمیبینم جوابت بدم

به ما نمیخوری کلاغ جان بیا پایین غار غار نکن

سرمون درد گرفت...

Faster;)8)

واقعا حسین جان 90 درصد ؟ بی انصاف حداقل میگفتی که ما ده تا همر داشتیم کلا و حالا که 8 تاش رفته تو دیوار 80 در صد همرهامون پریده .

حالا ان دبل چکار کنه بدون همر ؟

من به تعداد حساب نکردم فقط یه حساب کلی کردم شما هم اگر حساب کنی ۹۰ درصد همر های این پلنتون دیوار شد یه واندر زن و یه جنگی خوب هم روش پس شما ضرر بیشتر کردین تا ما و فقط یه خورده گندم خورمون ازاد شد و دوتا کتیبه جنگ بهتون دادیم و چند تا ساختموم هامون تخریب شد که ریکاوری شد همون شب اکثرا ساختمان ها...

امیدوارم تو‌ این چند روز باقیمانده نهایت استفاده رو ببرین ازش ...

بقول رفیقم وازلین بزن اونجا که میسوزه...

زنده باد SE😍😘

Faster😎

سلام به همگی

اومدم ببینم سرور تموم شده میبنم هنوز سرور تموم نشده این صفحه اخر و خوندم یه چیزای جالبی دیدم مگه میشه سرور با یه سرعتی استارت بخوره بعد با یه سرعت دیگه تموم بشه :d خب از همون اول نرمال بازی نکنید یا تایمشو ندارین اکانتو بدین به دوستان یا حذف کنید اینکه سرعت سرور بالا پایین بشه خیلی خنده داره

بهتره از همین الان رسول سرور بعدیشو اونم اسپید 3 ایکس یا 5 ایکس ران کنه

یه ضرب المثلی هست میگن شهر که شلوغ میشه قورباغه هفت تیر میکشه حکایت دوستان اس ایه من موندم کی میخواد این همه ادعا رو جمع کنه همشون واسه خودشون پرو پلیری شدن :d سرور بعدی فقط به قصد زدن اس ای میایم تیم خوبی جمع و جور کنید

سلام ای جوووون تو فقط بیا عزیزم نیاز نیست تیم جمع بشه خودم اگر وقت داشته باشم میام تنهایی سایدتون خراب میکنم میرم...شما که اینقدر ادعا داری چرا نیامدی این سرور زیارتت کنیم عزیزم چیشد ...تفنگ‌ آب پاشت شکست دیگه هفت تیر نداشتی بیای 😁😁

پلن موفقیت آمیز با شانس 10 درصد رد شدن nw بهشون تبریک میگم ...امیدوارم موفق باشید

و یه تبریک ویژه میگم به تیم دفکوردی SE

و دفسازهای عزیز❤😘😘

که گل کاشتن باعث شدن 90 درصد همر های nw به درک واصل شد و همچنان دهکده های همر ها سالم است و باعث ناراحتی اس که دو کتیبه ازمون زده شد ولی قبل از بردن کتیبه تا جایی که لازم بود همر هامون شارژ شده به اندازه کافی پس فکر نکنید همرهامون ناقص میشه چون همین الانش هم نتیجه خوب رو با جنگ اموز ها از قبل گرفتیم ...

به امید پیروزی SE

لینک حملات به زودی در فروم قرار میگیره

منتظر باشید 😉😉

Faster

سلام وقت بخیر سرور قبل من یه مقدار هنر نمایی کردم ... ولی خیلی باهم تفاوت داره...

شما ۳ ، 4 تا حمله زدین تا یک کتیبه بردین من کتیبه رو سبز زدم و با 1 حمله و اکانت مصری ... که قابل مقایسه نیستن اینم برای ما یه چیز عادی یه کتیبه چشمان زدین ولی وقتی تو ساید خودتون کتیبه چشمان دارین ازش استفاده نمیکنید چه فایده ... از اون همر هم میتونستید

استفاده بهتری بکنید بحرحال پلنتون قشنگ بود

به امید پیروزی SE

Faster😎

سلام وقت بخیر ، عید همگی مبارک ...

انگار جنگ جهانی شده بین sw و nw

ما رو با عکس و لینک های جذابتون خوشحال کنید 😍😍

ولی برام یه چیزی سوال هست این راه ترکستان که همش صحبتش میکنید دقیقا کدوم ترکستان ... حکومت عثمانی با این همه جنگ که با مغول داشت همچنین راهی نداشت😬😬کنجکاو شدم یه کم ... با رسم شکل توضیح دهید...

جووووون تو فقط بیا😍منم میام کنارت8o8o تو رو میکنم بووووسسس😘😘😘