Posts by Masoud

با سلام

خیلی ممنون دوست عزیز استفاده کردیم!همونطور که گفتید بعد ای ار سرورهایی که اجرا شدن اکثرا منابع نامحدود بوده و مولتی هم ازاد! اگه یادتون باشه کسی سراغ کتیبه احمق کوچیک نمیرفت و همه به نوعی ازش فراری بودن بخاطر تاثیر منفیش! ولی تو سرورهای منابع نامحدود این کتیبه محبوبترین کتیبه بین پلیرها شده چون به راحتی منابع واسه ساخت چیفر تو همه دهها هست.اینم یه فرق دیگه ای که بهش اشاره نکردید.مورد دوم اینکه چون منابع نامحدود هست و مشکلی واسه گندمخور نیست و گندم دف راحت تامین میشه کشیدن همر توی نانکپ به صرفه تر هست مخصوصا با وجود کتیبه احمق کوچیک که فرقی با جنگ منحصر نداره.سرورهایی که اینجوری هست به راحتی رو هر همر 1 میل دف ثابت هست(تو سرورهای اسپید همه دیدن که هست) و اینطوری عملا پلن رفتن چیز بیهوده ایه

امیدواریم این سرور شروعی باشه برای برگشت به بازی تراوین واقعی

ااا ما شدیم جویای نام و شما پیر خرابات ؟؟

ما که فقط تو این سایت هر سروری اومده رفتیم و حرفم داشتیم واسه گفتن! شما سروری که بودیو بگو اسم اکانتتم بگو شاید راست گفتی یه چیزی ازت یاد گرفتیم!

شما که ادعات میشه با هرکس مث خودش باید حرف زد من چه حرف بدی به شما زدم که اینجوری میگی؟؟؟ کسی اگه ناراحت بشه خودش زبون داره شما دستکش

نکن دستت!ما هم از نقد کسی ناراحت نشدیم اتفاقا خودمونم نقد کردیم این حرکتو ولی شما ظاهرا جنبه جواب شنیدن نداری!

پ.ن: از قدیم گفتن فحشو بنداز رو زمین صاحبش برمیداره! ما که فحش ندادیم شما هم به دل نگیر

هر سایدی میتوست با خسارت زدن به اکانت های درجه دوم خودش اکانت های درجه یک شمال غرب رو نابود کنه .

سلام

من اصلا متوجه نمیشم! اگه لاک کردن اینقدر راحت بود چرا لاک نکردید؟؟؟ مث این میمونه طرف دروازه خالی رو گل نکنه بعد هی منت بزاره اگه میخواستیم گلش میکردیم وگرنه دروازه خالیو که همه بلدن گل کنن!!!

من نیازی به ادامه بحث در مورد پلن شمال غرب نمیبینم . خیلی ساده هست. پلن روی کاغذ جالب ولی اجراش افتضاح بود. تمام این حقیقت هست.

شما ک فهمیدی شمال غرب افتضاح اجرا کرده چرا دست به سینه نشستی؟؟ حداقل یکی دوتا 15 کراپ لاک میکردید بعد !!بقول خودت پلن لاک کردنتون رو کاغذ جالب بود ولی حتی به اجرا هم نرسید که بگیم افتضاح بوده یا نه! به نظرم بقیه اینقدر تو بشقاب غذای شمال غرب دنبال مو نباشن و سرشون تو کار خودشون باشه

سرور سه ایکس همین سایت سری بزنی تا 20 در 20 ساپورت های واندر جنوب شرق لاک شده کار شاقی هم نیست تخصصی هم نمیخواد !

سلام

دوست عزیز اتفاقا تو سرور بدون بات کار شاقی هست!اونجا که میبینی لاک شد واندر بخاطر اینه که طرف 20 تا اکانت گذاشته رو بات اپ شدن!!نکنه میخوای بگی لاک نشدن کراپهای شمال غرب رو مدیون شماییم^^؟؟یعنی باور کنیم دلتون واسمون سوخت ؟؟؟هرچند من راجب این حرکت دیر متوجه شدم ولی بازم به تصمیم لیدرها احترام میزارم ولی طبق تجربه اگه قرار باشه این سرور هم سطح ای ار باشه فک نکنم اندگیم جواب بده مگه اینکه پلن ادامه دار باشه و در ادامه نقص هاش برطرف بشه!(صحبتم واسه اکانتهای مصری هست نه بقیه اکانتها)

دوستان اگر سرور رو ایزی مود و پیرمردی نبود تمام کپ های شمال غرب لاک میشدند.

لطفا هی نگید دوران 3.6 تموم شده و بیاید یاد بگیرید . بسیاری از این ایده ها و پلن های صنعتی که انجام داده میشه اگر یک حریف واقعی باشه در جا نابود میشده .

با سلام

نظر بنده هم با نظر شما یکی هست.این جریان 15 کراپ با این روندی که داره میتونه خطرناک هم باشه

تورو خدا به دل نگیر حیف بود یه کل کل ریز بات نمیکردم خدایش دوست دارم اکانت و سبک بازیتو قابل احترامه

یه سری آدما بادکنکن شاید گنده باشن از دور بزرگ به نظر برسن ولی جولو بری و یه سوزن بزنی میترکن میشن قد یه کف دست

اصلا راه دور نرو همین پشمک...دیدی جقد حجمش زیاد و بزرگه رو چوبش ....ولی جمعش کنی قد توپ پینگ پنگ میشه

مثل بادکنک و پشمک نباشیم

در وصف این حرفتون باید بگم که اکتر اکانتهای گنده شما تاثیر واندرزنهاشون از همر اکانتهای ریزتر ما کمتر بود!

#مثل_بادکنک _و_پشمک_نباشیم

بابا باریک الله ، ایندگان به تو افتخار خواهند کرد. نمیگی این درسارو بهمون میدی یاد میگیریم ازت استاد.

شهر که خالی بشه قورباغه هفت تیر کش میشه.

پ.ن : عباس یا امید ، مسعله این است.

رضا جون چرخش بچرخه براتون داداش

فقط یه کم زود پس نگرفتین کتیبه هارو؟؟

چون ما انبارای سرور بعدی هم داشتیم میزدیم دیگه :D

یه احمق هم دست ما هستش اگه نیاز دارین برای شارژ هیرو بزنید بیاید ببرید ;)

کتیبه هامونو زدید نوش جونتون .لابد استفاده هم کردید ازشون دیگه نه ؟؟( ...: اره تو پلن خودکشی استفاده شدن:D:D)داداش شما واسه سرور بعدتونم همر و دف داشتید انبار که جای خود داره ولی بزاریدشون در کوزه :D:D حالا بماند که اخلاقم نبردید و سر 4 تا کتیبه بازیو که میتونستید براحتی با متا 2به 2 ببرید باختید :) بعد اومدن به ما تیکه میندازن که زود نیست!؟رو نیست که ماشالله !!!

سلام وقتی 3 به 1 شد سرور حالا به هر دلیلی که میخوای اسمشو بذاری، جز رفتن تو لاک دفاعی واس رسوندن خودت به اند گیم رسما کار دیگه ای نمیتونی بکنی.یا باید یقه دو ساید مجاورتو میگرفتی و این زد خورد جز منفعت رو اند گیم واسه ساید روبرو نمیداشت

سلام

عزیز رسیدن به اندگیم با یه واندر سوراخ چه فایده داره ؟ شما رفتید تو لاک دفاعی ولی هول شدید واندرتون جا موند نرسید بیاد تو لاک:D (اخه حیف بود هر کدومتون 7-8 تا همر داشتید که با جنگ شارژ شده بود نمیشد همرها رو ول کرد واندرو گرفت که!!!)وگرنه احتمال بردتون خیلی بالا بود.ولی همین که اندگیمو بدون مقاومت تقدیم متا کردید واسه ما کافی بود8)

پ.ن: یاد تهدیدای بچه های ان ای افتادم از 6 به 1 و تهدیدای مستقیم به ساید و لیدرای اس ای :D:Dنوری به متا میگفت تو فروم چیزی نگید که اخر بازی روتون بشه بیایید فروم :D:Dنوری این جمله رو ما به میلاد گفتیم تجربه شد واسش دوس نداشتم واسه توام این تجربه تلخ تکرار بشه ولی ...^^^^:D

سلام عزیزم

ممنون بابت تبریک ولی یه جوری میگی 3 ساید جمع شدن واسه زدن یه ساید که هرکی ندونه فکر میکنه تنها راه این بوده!!! نه عزیز من اگه دوستای شما نمیومدن 3 تا ساید رو تهدید کنن متا 2 به 2 شکل میگرفت!! یعنی شمال شرق با یه ساید دیگه تا بالانس بشه!!!ینقدر خودتونو دست بالا نگیرید! دیدید که کل سرور همراتونو خوابوندید و شارژ کردید اخرشم ترشی افتادن:Dبابا قدرتمند :D

ولی انصافا همراتون معرکه بود :thumbup:

پلن اکانت ۷ تا همر واندرزن و ۶ تا همر جنگی بود که با توجه به بن شدن ۳۰ تا از بهترین مولتی های اکانت قبل کتیبه ها مجبور شدیم بیخیال ۳ تا از همر جنگی ها بشیم

سلام

داداش با 150 تا مولتی که داشتی کم کشیدی !!من به شخصه فکر میکردم 20 تا همر داری با اون رید نجومی ! اندازه 1 سرور ای ار تو این 4 ماه غارت زدی(با نوجه به اینکه ای ار نزدیک 1 سال طول میکشد!)

وضع مولتیا در 4 ساید هم خیلی فیلم هندی بود. دیدیم که 40 کی رم رو دیوار واندر خش ننداخت و مشخصه که آش مولتی بازی از شوری گذشته و تلخ شده.

سلام .عزیز وضع ساید شما که از همه هندی تر بود. ما هم اول سرور به بچه هاتون همینو میگفتیم میومدن جواب میدادن میتونیم میکنیم!! اون موقع چرا اعتراض نمیکردید ؟ حالا که باختید هندی شد؟اکه میبردید که از بچه هاتون واسه دف سنگینشون تشکر کرده بودید!^^^^

درود

لابلای کل کل های فنی این جا موند...

با سلام به همه دوستان مخصوصا هم سایدیهای خودم,تیم se

میخواستم از بچه های ساید اس ای تشکر کنم واسه زحمتهایی که میکشن .یکی دو ماه اصلا نتونستم بیام رو اکانت زحمتش موند رو دست خیلیا دمتون گرم و شرمنده رفیق نیمه راه شدم با این وجود هر وقت میومدم فروم میدیدم یا سوراخ جدید باز کردید یا تو باز کردنش نقش داشتید:D^^^^:thumbup:

یه تشکر دیگه از بچه های لیدری که نشون داد نباید با 2-3 تا کتیبه زدن با اکانت نفوذی چنان جو بگیردت و بیای بگی حالا لیداری se باید بیان التماس کنن تا بزاریم واندرشون دست خودشون بمونه!!!:D:*:D

واندر دستوشونه که هیچ .خواستی بتون قرض هم میدن:D:D شما هم واندراتونو بریزید رو هم بزار بازار ببین فروش میرن یا نه

پ.ن 1:شرمنده اسم کسیو نیووردم تعداد زیاد بود گفتم یادم میره اسم ببرم زشت میشه

پ.ن 2:بچه های ان ای اون کسی که اون حرفو زد کت بسته بیارید تحویلش بدید بزاریم 2 تا انبار بزنید :D

آنتی اسپم: وقتی نیروی کمکی که برای کسی میفرستی موقع برگشت نیروها، میدون تمرین توی سرعت بازگشت نیروها تاثیر نداره

سلام

قبلا فکر کنم موقع برگشت نیروها میدون تمرین دهی که ازش نیرو بک داده میشد حساب بود نه دهی که نیرو ارسال کرده بود.واسه شما دهتون میدون تمرین داشته؟

سلام نوری جان خوبی؟جریان جنگ یونیک کاملا مشخص. اونی که اتک داده از اتحاد کلاهبرداران بوده نه اس ای ! ممکنه از ان دبلم اتک میومد چه ربطی به اس ای داره که زدن زیر نپشون ؟؟

بهترم هست بگی کدوم ساید میتونی تکی جلوی این همه مولتی دووم بیاره!! وگرنه بقیه سایدها هم از نظر پلیر و تجربه وضعیتشون چیزی کمتر از ان ای ندارن مخصوصا اس ای که تو پلنهاش تجربه شون کاملا پیداس همه هم دیدن! مصطفی و سعید به امید و رضا اعتماد دارن منم دارم تا الانم نشون دادن که ما و اونا نداریم دقیقا حالتی که ما و شما تو سرور نرمال داشتیم.اگه گله ایم از امید داشتم سر این بود که میگفتم نباید به ان ای اعتماد میکردی اگه یادت باشه اول سرور یه پست گذاشتم ک پرسیدی منظورت از ان ای منم که گفتم نه من با شما مشکلی ندارم.تجربه نشون داده نصف لیدرای ان ای حرفشون حرف نیست

بالفرض هر سه ساید بتونن به جمع بندی برسن که یک واندر داشته باشن و اینقدر فداکار و از خودگذشته بشن که یک استثنا در تاریخ تراوین رقم بزنن و هر ساید تمرکزش رو روی واندر خودش نزاره

داداش این حالتی که گفتی به نفع شما میشه که! ما هم نمیاییم کاری کنیم که سودشو شما ببری ^^واسه اینم که استثنایی تو تاریخ تراوین خدایی نکرده پیش نیاد هر ساید واندر خودشو میگیره.اینجوری هر راند شما 3 تا واندر باید بیارید پایین ما 1 دونه ناقابل ^^^^ اینک 3 ساید یه واندر بگیره که میشه فداکاری واسه شما عزیزان شمال شرقی :D خوبه که دارید برنامه ریزی میکنید واسه زدن 3 ساید نلاشتون قابل قدردانیه ولی پتانسیلتون واسه بردن از سه ساید فکر نکنم کافی باشه.همه چیز به همر و کتیبه نیست!

راستی شما چرا اینقدرتو پستاتون حرفای قبلی خودتونو نقض میکنید ؟؟و اینکه منظور از کتیبه های راهبردی شمال شرق دقیقا کدوم کتیبه ؟؟؟

عزیز این توهم لو رفتن پلن چیه دیگه شما گیر دادید بهش؟؟؟ مگه چندتا دیفالت تو اس ای هست که جز 15 تای اول سرور باشه ؟؟؟ بفرض 4-5 تا باشه.ما دفمون رو متمرکز کردیم رو این تعداد ده! واسه همینه اینقدر دف جمع شد تو اون دهها! یجور اولویت بندی بود درکش زیاد سخت نیست! من خودم 10 مین قبل نشستن اتک رو 6-7 تا اکانت که بعد از اون 4-5 تا اولویت دوم و سوم بودن واسه دف لاگین کردم دیدم به نسبت اهمیت دف دارن. این که دیدید رو اکانت ارش اینهمه دف بود چون اولویت اول بود.اینکه شما صاف دست گذاشتید رو همر اصلی اس ای تقصیر ماست ؟؟

اخی چه داستان غم انگیزی!!! یاد کوزت افتادم .بیچاره ها! ما چقدر ظلم کردیم به شماها!! واسه همین بود اینقدر بعد کتیبه ها میومدید فروم و کری میخوندید و واسه بقیه سایدها خط و نشون میکشیدید؟؟؟

جنگ 25 خونه ای اس دبل هم نمیتونستید بزنیدوگرنه میزدید!! (به همون دلیلی که من میگفتم اگه میخواستیم بزنیم جنگ منحصرتون که 12خونه ای من بودو میزدیم هی شعر میگفتید که اگه میتونستید میزدید;))

جالبه قبلا که میومدین میگفتین نپ نبوده دیروز گفتید زدید زیر حرفتون الان میگید به اس ای هم قول دادیم ولی خودشون باعث شدن!!!

بین پارسا و بقیه هم فرق نذاشتید داداش کلک 2 تا ساید دیگه رو با کمک پارسا که میکندید به وقتش کله خود پارسا رو هم میکوبوندید به طاق! اینقدرکه شما واسه برد تو این سرور خودتونو به هر در و

دیواری زدیدشک نکنید واندر اس دبل هم میزدید.هرچند همه میدونن سرور قبل هم چقدر جلوی خودتونو گرفتید که واندر ان دبل رو نزنید که خودتون 100 کنید.تا الان که از تهمت به 3 ساید دیگه شروع کردید

و زیر حرفاتون زدید بعدشم که به دستهای پشت پرده گیر دادید اخرشم که گفتید اصلا لیدر خودتون پلن لو میده!!:D:D

دوستان تو 3 ساید دیگه بیایید بزاریم این بندگان خدا 100 کنن درعوضش شلوار گشاد بپوشید که با دستمال اومدن سراغتون !ویرایش قشنگ یه حال اساسی بکنید:D:Dثوابم داره اینام به ارزوشون

میرسن به یقیه هم تهمت نمیزنن کثیف کاریاشونم تموم میشه:thumbup:

بلاخره تو ne باید یه واندری بیاد بالا ، کدوم تیم واندر ne رو بالا میاره ؟؟؟

فرقی نداره که !! هر تیمی بیاره بالا انگار جفتشون اوردن!!!یجور از این جیب تو اون جیب گذاشتنه!! البته واسه باتلاقی که خودشون درست کردن چاره ای جز شامورتی بازی و دعوای زرگری ندارن. نهایتش

روز اخر واندر همه میریزن تو یه اتحاد اخرشم این دوست قاصم جبارمون میاد میگه فتح الفتوحی دیگر از ان ای صورت گرفته:| اون یکیشون میاد میگه دیدید 3 به 1 زدیمتوووون! اون یکیم میگه گفتم این

جنگو شما شروع میکنید ولی ما تمومش میکنیم!!:|:|:|

مث این میمونه se دو تا اتحاد بشه یه اتحادش واندر بیاره بالا!!

سلام

ما هم اول سرور همینو میگفتیم که ساید ان ای دائم یاداور میشد که میتونیم میسازیم شما هم میتونید بسازید!! یجوری میگفتن میتونیمو میسازیم انگار شکاف هسته ای میخواستن ایجاد کنن!! دیگه مولتی ساختن با بات که اینهمه میتونم میتونم نداره که