Posts by Sadegh WaNTeD

دوست عزیز برای اینکار معمولا نظر سنجی عمومی انجام میشه

این تصمیم یهویی و بدون اطلاع قطعا مدیریت سایت رو زیر سوال خواهد برد

پس یا طبق برنامه استارت کنین یا دلیل قانع کننده اراٸه بدین

به به حاج صادق وانتد

چرا صحت داره عزیزم با رایحه زیتون^^

شایعه شده سرانجام این سرور حضور پرافتخار شما نصیب ما میشه

ایشالا که صحت داشته باشه :love:

شما اون قضیه رو همچنان اوکی نکردی من باهات قهرم :rolleyes:X/

یه زنگ بهم بزن نه واتساپ جواب میدی نه زنگ میزنم جواب میدی ?(

اووووف جون بابا :D

شایعه شده دو سه روز دیگه استارته

ایشالا که صحت نداشته باشه :rolleyes:

سلام ملت بر تو
    خودش از لحظه استارت اسم زده بود پروفایلش

خشم سپهر :S :/

داداش بلوف چرا از ne که بی خبرم اما ساید ما تا ۳ تا اتحاد خوب هم میره شما شاید در جریان نباشید اما پارسا و احسان در جریانن که تیم قبلی se که خودشون یه اتحاد تکمیل بودن همراه با تیم جدید که ما هستیم شدیم دو برابر . قرار بر این بود ۶۰ نفر ما بیان sw اما یکم شرایط تغییر کرد و اومدیم se . به امید خدا از se در خدمتتون هستی

من برداشت خودمو گفتم شاید اشتباه کرده باشم اما به خاطر تاپ ۱۰ دو تا اتحاد ساید اس ای فکر میکنم دو اتحادی بودن اس ای بلوف باشه

تو این چند روزی که توی سرور استارت زدم و دارم میچرخم چند تا نکته توجهم رو جلب کرد

اکانت B I G خیلی توجه منو به خودش جلب کرده
    8 تا اکانت تاپ رید توتن هستن و این اکانت و اکانت MORPHINE دو تا اکانت گول تاپ رید هستن که هر دو تو ساید ان دبلیو هستن با توجه به مختصاتی که دارن اکانت B I G خیلی خطرناک به نظر میرسه

نکته بعدی که تو سرور برام جالب بود و جای فکر داره نبود اکانت رومن توی تاپ ریده

اما همونجوری که همه میدونن بازی فقط توی تاپ رید نیست

بین 20 نفر برتر سرور فقط دو تا اکانت رومن هستن در حالی که 39 درصد سرور رومن ریجستر کردن

اینکه کلا به نژاد رومن اهمیت نمیدین یا دلیل دیگه ای داره رو نمیدونم

و نکته دیگه ای که برام جالب بود نحوه چیدن اکانت ها داخل اتحاد ها و شاخه هاست

به نظرم لیدر های اس ای و ان ای سعی میکنن دو تا اتحاد یکسان خوب بیارن بالا که یه جور بلوف بازی میشه

سلام صادق من 10 روزه دنبال تو ام بیارمت se رفتی sw
    البته sw عشقه جونه .منم قسمت نشد بیام sw اومدم se
    اومدی سلامم که نمیدی من رو اکانت capitan هستم زود نامه بده ببینم کجایی

من تو همشون بودم پس چرا تو رو نمیششناسم:)

داداش میگی ده روزه دنبالمی بعد میگی منو نمیشناسی ❤ :D
    من ایمیلتو دیدم اما اینکه همو نمیشناسیم به خاطر اسپید پلی کردنمونه من ۵۰ و ۲۵ دژکوب بازی میکنم

سلام به همه دوستان عزیز
    دقیقا نمیدونم چه اتفاقی افتاد که اینجام اما از اینکه تو این سرور در کنار عزیزان هستم خوشحالم و امیدوارم کلی کیف کنیم
    اولین سرور من تو این سایته و هنوز مونده تا یه سری چیزا دستم بیاد
    یه نگاهی توی کاربران فروم انداختم که بچه هایی رو دیدم و از دیدنشون خوشحال شدم
    یه تعدادی از بچه ها رو از آی آر و وارین و دژکوب میشناسم با بقیه هم کم کم آشنا میشیم
    این سرور کنار بچه های اس دبلیو هستم ولی چون چند روز دیر استارت زدم اسم اکانتو بعدا میگم خخخخ
    مخلص همگی