Posts by Kolahbardar

چـــی مــــیگی؟ چرا انقدر شلوغش میکنی؟ یکی ندونه فکر میکنه اینجا تو مظلومی و ما داریم هی بهت تهمت میزنیم. خیلی خوب شلوغ میکنیا. خوراکه این پوشاکی های چهار راه ولیعصری که جلو مغازه دادزن استخدام میکنن هی داد میزنه بیا تو حراجش کردم. جوری داد میزنه هرکی ندونه انگاری جنس درجه یک فرنگی حراج کرده...

خب با این جمله ات هم که باز یه معذرت خواهی دیگه بدهکار شدین .

شما سوال پرسیدین شد سوال نه تهمت ولی ناصر وقتی سوالی میپرسه میشه تهمت ؟

مگه اون چیزی که در موردش همه اس ای ریختن سر ناصر که داری تهمت میزنی با این جمله شروع نشد که یه سوالی به ذهن من رسیده ؟

مگه تو واتس آپ جز این بود من سوال کردم که با اسکات زدین یا نه ؟

چطور میشه سوال های من تو فروم و واتس آپ میشه تهمت و سوال های شما میشه فقط سوال ؟

من برای سوالم تو واتس آپ محکوم شدم چرا تو فروم عذرخواهی نکردم بابت سوالم تو وات حالا خودت حکم بده .

تو پست قبل هم گفتم اسم اکانت ان دبل رو بدین که برای دف ناتار روی اس دبل اومده تو تاپ و ساعت ورودش به تاپ . اگر هم اسم اکانت ندارین و قبول دارین فقط یه تهمت زدین اسم ساقی که داره با موتور برای جنوب شرق جنس میاره رو بدین که بقیه هم بفهمن جنسش ناخالصی داری .

پ .ن 1 : مملی عزیز بهت پیشنهاد میکنم خودت رو مثل بقیه پلیرهای جنوب شرق خراب نکن چون هر چی باشه تو پلیر شمال شرقی

پ . ن 2 : مخاطب خاص تو حالا حالا سوژه خنده هستی و با توجه به پست هات معلوم هست هنوز بزرگ نشدی و تا بزرگ بشی باید زیر دست عموت باشی و نوازش بشی

پ . ن 3 : پرهام جان هفته دیگه میای و برد رو به متا دوستی تبریک میگی

آموزش برای بچه آبنبات دوست :

شرط بندی چیست و چه ارکانی داره ؟

شرط سه رکن اساسی داره

1- موضوع شرط

2- مشخص شدن مال یا هر چیزی که برای فرد برنده هست

3- انجام شرط

که حتما باید در شرط بندی به صورت دقیق گفته بشه

خب در مورد شرط بندی من و فرهاد

گزینه 1 - موضوع شرط بندی : آیا با اسکات زدین یا بدون اسکات ؟

گزینه 2 : در صورت درست بودن شرط ایمیل اکانت کلاهبردار برای فرهاد

( توضیحات با توجه به اینکه فرهاد هیچ گونه شرطی در صورت باختن مشخص نکرد قانونا شرط بندی باطل هست )

گزینه 3 : با توجه به اینکه قانونا شرطی وجود نداشت ولی من باز احترام به حرف خودم گذاشتم و گفتم ایمیل بده تا برات چنج میل کنم که فرهاد گفت نمیخواد .

تا اینجا مسئله شرط بندی تموم میشه و اگه فرهاد قبول میکرد و من ایمیل رو چنج نمیکردم میتونستی بیای ادعا کنی ناصر حرفی زده رو حرفش نمونده

و اما بریم سر جمله بعدی که داری روش مانور میدی که ناصر گفته پس حذف اکانت میکنم . اونموقع سربسته بهت گفتم این جمله من به خاطر مسایل داخلی ساید بود ولی انگار یا نمیخوای بفهمی یا واقعا همونجور که حدس زدیم هنوز سن و سالت به این چیزها قد نمیده . برای همین واضح توضیح میدم برات .

برای جریان کتیبه ها خیلی از بچه ها رو حذف بودن و چون دیدم دارن حذف میکنن و انگیزه ای نبود منم اکانت رو گذاشتم رو حذف و به فرهاد هم گفتم پس حذف میکنم . که بعدش خدا رو شکر شما اون پلنتون رفتین و اکثرا از رو حذف برداشتن و دوباره شروع کردن به بازی که قانونا منم از رو حذف برداشتم . این اتفاق رو میتونی هم از هم بازی های قدیمتون بپرسی تا بهت بگن هم از پست خودم بعد از پلن که بهتون گفتم با این پلنتون کاری کردین که من نمیتونستم بکنم و ازتون تشکر کردم

خب حالا یه توضیح بده کجای کار ناصر این بوده که رو حرفش نبوده که اومده تهمت میزنی مرد نیستم ؟ ببین به این جملات شما میگن تهمت نه همونطور که هم سایدی گفت به سوال کردن نمیگن تهمت .

راستی هر وقت پشت لبت سبز شد بیا حرف از مردانگی بزن . فعلا بیا آبنباتت رو بخور

اول از همه تبریک به پلن بسیار زیبا جنوب شرق و پایین آوردن 20 لول از واندر متا دوستی .

تو فروم تبریک گفتما بعد یه عده نیان مثل بچه ها گریه کنن و پاشون رو بزنن زمین که چرا ناصر تو فروم از ما معذرت خواهی نمیکنه یا تبریک نمیگه . : دی

بیا عمویی گریه نکن تبریک هم بهتون گفتم . ( در این لحظه در حال کشیدن دست نوازش بر سر مخاطب خاص و دادن آبنبات بهش که از دلش در بیاد )

مملی جان میشه اول شما روشنگری کنی که بچه های جنوب شرق قبل از گذاشتن این پست ها در حال فضانوردی بودن یا دریانوردی ؟

حس خودم روی دریانوردی هست چون میگن اون زمان هست که چشم ها قرمز میشه و تار و نا مشخص میشه بینایی . ( پیشنهاد میکنم در این شب های قدر دریانوردی نکنین گناه داره - به جای دریانوردی جوشن کبیر بخون )

الان میشه بگی کدوم اکانت ما موقع اتک ناتار به واندر اس دبل اومده تو تاپ دفاعی ؟ قول میدم تو اسم اکانت و ساعت و میزان دفاع رو بگو منم میرم رو اون اکانت که اول یاد بگیریم چجور سیستم کنفدراسیون رو دور بزنیم و دوم اینکه برات شات اتکی که دفاع کرده رو بفرستم .

پ . ن : مخاطب خاص طبق منطقت این پست هایی که بچه هاتون تو فروم گذاشتن تهمت حساب نمیشه ؟ اگه میشه لطفا بیا سینه چاک بده و بگو بچه ها چرا اینقدر بی ادب هستین که نمیرین معذرت خواهی کنین . چون انتظار داشتی بابت یه چت تو واتس آپ تو فروم عذرخواهی بشه حالا برای یه تهمت تو فروم نمیگی به بچه هاتون عذرخواهی کنن ؟

پستم رو با دو جمله شروع میکنم

1- عفو ، لازم نیست اعدام شود

2-عفو لازم نیست ، اعدام شود

هومن جان دو جمله بالا رو بخون تمام کلمات یکی هست ، ترتیب کلمات یکی هست فقط یک کاما جابجا شده بین کلمات که در جمله اول اون کاما معنی مرگ رو میده و در جمله دوم معنی زندگی . خواستم تفاوت یه کاما در معنی ها رو بدونی دیگه کلمات که جای خود دارد .

زبان عامیانه اش میشه

بفرما و بشین و بتمرگ هر 3 تاش یه معنی میده

هومن جان اول از همه کی شما تو واتس آپ به من پیام دادی و تحریف شده ؟

معنی کلمه تحریف : دستکاری کردن در جمله یا کلمه رو میگن تحریف

خب من یه نمونه از تحریفی که هم خودت و هم آقا پویا انجام دادن رو برات مثال میزنم که به ببینی با تحریفتون تهمت زدی یا نزدی :

من تو چت با اشکان سرلکشکر گفتم که یه نفر رو اکانت شهریار هست که داره با بچه های اس ای بازی میکنه . شما این جمله منو تحریف کردی و گفتی که ناصر به پلیر سایدش اعتماد نداره .

خب حالا احتمالات اون جمله :

1- شهریار پسوردش پسورد قدیمی باشی و یکی از شماها داشته باشین با اون پسورد چک کرده باشین .

2- شهریار برای کمک به یکی گفته باشه بیا رو اکانت و اون از پلیرهای اس ای باشه

3- دو اتفاق بالا برای جانشین های اکانت .

ولی شما با تحریف و تهمت به من که گفتم به پلیر اکانت اعتماد ندارم سعی در تخریب من و بر هم زدن ساید داشتی .

نتیجه تا الان

تهمت اس ای به ناصر 1

تهمت ناصر به اس ای 0

قبل از بررسی بقیه صحبت هایی که شده ببین تهمت زدن چی هست : نسبت یه کار به شخص یا گروهی به صورت مستقیم

دوتا جمله باز برات میزارم که یکم بهتر متوجه بشی . مثلا : فرض میکنیم کیف پول من گم شده و من به هومن مشکوک هستم که کیف منو برداشته

جمله اول : من دیدم هومن دست کرد تو جیبم و کیفم رو برداشت ( به این میگن تهمت )

جمله دوم : هومن رفت تو اتاق که کیف من بود آیا احتمال داره هومن کیف من رو برداشته باشه ؟ ( به این میگن بررسی شواهد )

خب اولین تهمت کی زده شد ؟

زمانی که اس ای پلن زد برای چیف ده دیفالت اکانت روانی و نتونست چیف کن . اومدین تهمت زدین که چون ناصر رفته تایم لند ما رو به جنوب غرب داده پلن شکست خورد . ( به این میگن تهمت ) آیا معذرت خواهی کردین بعدش ؟ نه

نتیجه بازی به صورت آنلاین و لحظه ای :

تهمت اس ای به ناصر 2

تهمت ناصر به اس ای 0

اولین تهمتی که من نسبت دادین این هست که به شما تهمت زدم که کتیبه های جنوب غرب رو توافقی زدین

برو اون پست من رو بخون ، اول دوتا سوال پرسیدم و بعد گفتم طبق اون دو تا سوال این احتمال وجود داره . دقت کن وقتی کلمه احتمال میاد وسط دیگه بهش نمیگن تهمت میگن بررسی احتمالات یا شواهد .

هر چند که بعدش هم تو فروم ازتون معذرت خواهی کردم .

تهمت اس ای به ناصر 2

تهمت ناصر به اس ای 0

قضیه دوم در مورد بک خوردن دفاع روی واندرتون :

رفتار اس ای با ناصر : در تماس تصویری و چشم تو چشم گفتن ناصر تو پسورد واندر ما رو داشتی و دف رو بک دادی از رو واندرمون ( به این میگن تهمت )

رفتار ناصر با اس ای : جهت رفع تهمتی که به ناروا به من دوست مشترکمون زدین ارسال چند سوال برای شما که خودتون پاسخ بدین . که خودت هم اولش گفتی با چند تا استدلال سعی در مقصر نشون دادن داشتم ولی بعد اومدی خرابش کردی و گفتی تهمت زدم ( به اینم میگن بررسی شواهد و دفاع از خود )

تهمت اس ای به ناصر 3

تهمت ناصر به اس ای 0

در آخر هم گفتی که انگشت اتهامم برای جنگ یونیک به سمت شما بود

جمله من به فرهاد :

ناصر : " فقط امیدوارم شکم اشتباه باشه چون در اون صورت واقعا نظرم بهتون عوض میشه "

فرهاد : چه شکی عزیز

ناصر : اگر من بدون اسکات و با لینک سبز از تو کتیبه میزدم تو چه شکی میکردی ؟

اگر تو به این دو جمله بالا من میگی تهمت که من دیگه حرفی ندارم . تو جمله کاملا معلوم هست بهش میگن شک داشتن و مشکوک بودن نه تهمت زدن .

در مورد وارونه جلوه دادن حرف اشکان که گفتی :

یه مثال ساده میزنم شاید درک کردی .

کارآگاه قصه ما سر جریان دزدی به دو دوست مشکوک هست . اول از همه اون دوتا رو از هم جدا میکنه و در دو اتاق جداگانه قرار میده و به هر کدومشون یه جمله میگه که اون دوستت اعتراف کرده و همه چیز رو انداخته گردن تو . به زبون عامیانه و خودمونی به این کار میگن یه دستی زدن برای رسیدن به نتیجه .

اگر باز هم فکر میکنی تهمتی زدم بهتون بیا مطرحش کن تا جوابت رو بدم .

خب خب دوستان جنوب شرق انگار باز اشتباه برداشت کردن از حرف من منظور من از انجام کار تو 5 یا 6 روز و اونم 50 درصد الان پلن رفتن رو شما و یا زدن این همرهاتون نبود .

منظورم من اون اختلاف کوچیکی که تو ساید پیش اومده بود که پلن شما انگیزه مضاعف داد بهشون تا دوباره کنار هم باشن .

در مورد جابجا نکردن کتیبه ها اول از همه تایمش نبود . وقتی حامد جان بهتون میگه اتکش قطعی شد منظورش بعد از اسکاتی هست که کشیده و سایز همر مشخص شد .

و دوم از همه شما راضی ما هم راضی از این پلنتون

احسان جان ایشاا... علمش رو پیدا میکنی .

تا اینجا خدا رو شکر همه چیز طبق پیش بینی ها و برنامه ریزی ها پیش رفته ایشاا... ادامه سرور هم همینطور پیش بره .

ایشاا... همین فرمون پیش بریم آخرش خوشه

تبریک میگم به بچه های اس ای به خاطر پلن زیباشون البته همون دیشب موقع لانچ بهشون تبریک گفتم ولی میترسم بعضی ها ناراحت بشن و پاهاشون رو محکم بکوبن زمین و گریه کنن و بگن چرا تو فروم بهمون تبریک نگفتی ( مخاطب خاص که همش دنبال مطرح شدن مسائل تو فروم هست )

یه خسته نباشید جانانانه هم میگم به بچه های شمال غرب بابت تلاش دیشبشون . خسته نباشید واقعا و دمتون گرم که خدا رو شکر اس ای خیلی زود این پلنش رو زد و کاری که من ممکن بود تو 5 یا 6 روز اونم 50 درصد الان انجام بدم رو جنوب شرق برای من تو 12 ساعت انجامش داد . دستتون درد نکنه و خدا قوت .

راستی میشه آموزش بدین چرا ساختمان اصلی تو تارگت ها نبود ؟

قبلا فکر میکردم چرچیل بازی در میاری ولی فهمیدم در حد همون مادر زن حالا با کمی ارفاق ملیجک بیشتر نیستی .

آفرین برو پایین به اندازه کافی خندیدیم . اگه انعام هم میخوای بگو تا بگم هنوز از صحنه پایین نیومدی بریزن جلوی پات ؟

یاد یه بنده خدایی افتادم که یه تیکه کاغذ گرفته بود دستش و میگفت بگم بگم ؟

چتم با فرهاد رو کامل نذاشتم ؟ از کی دوست داری بذارم ؟ پارسال خوبه ؟ بگو تعارف نکن ؟ در مورد صحبتی که شده بود فکر میکنم همون دو مورد کافی بود که گذاشتم . بیشترش به تو فکر نکنم ربط داشته باشه ملیجک قصه ما

در مورد شک داشتن به پلیر هم بالا توضیح دادم دلیل نبینم بخوام توضیح بیشتری بدم .

و اما حرف از عذرخواهی رسمی تو فروم شد

هر موقع بابت تهمتی که اول سرور تو و امثال تو به من زدین در مورد اینکه تایم لند اتک هاتون رو من جنوب غرب دادم رسما عذرخواهی کردین بعد بیا انتظار عذرخواهی داشته باش

وقتی داری از من اجازه میگیری پس یعنی اجازه فرهاد رو داری برای گذاشتن چت خصوصی

در مورد شات چت هم با اشکان دوست داشتی از اون اجازه بگیر و اگه بهت اجازه داد بذارش تو فروم .

ولی بگرد ببین توش اسمی از پلیر اومده بعد شات رو بذار که ضایع نشی یهو .

چون کلمه یه نفر رو اکانت هست با پلیر اکانت خیلی فرق داره چرچیل جدید .

به جز شهریار عرفان پلیر اکانت هست که امروز صبح از خودش پرسیدیم که چه کسی به جز تو و شهریار رمز اکانت رو دارن و یا کی جانشین هست . اگر بهش اعتماد نداشتم از خودش آمار نمیگرفتیم .

پ.ن : اشکان سرلشکر رفاقت و اخلاق رو که باختی امیدوارم بازی رو ببری که حداقل ارزش داشته باشه اون چیزی رو که از دست دادی .

پ.ن۲ : حذف اکانتی هم که گفتم به خاطر یه سری مشکلات بود که تو ساید به وجود اومده بود . که مشکلات حل شد و حذف منم کنسل شد .

ایلیا جان قبلا هم گفتم هدف اصلی اون پلن زدن آنویل ها با همرهای جنگی بود . کتیبه هم اومد بود که چه بهتر ( مراجعه به پست های قبلی )

دوست داری بدونی دفکوردمون کجای بخش دفاعی موفق بوده ؟ اوکی بهت آدرس دقیق میدم اول یه آیکون هست شبیه نمودار لوله ای رو اون کلیک میکنی دوم میری تو تب اتحاد سوم میزنی رو تب مدافعین عملکرد دفاعی دفکورد سایدمون اونجا کامل معلومه .

پوریا جان

اول از همه یک صحبت تو واتس آپ بین من و فرهاد بوده .

اگه تو فروم مطرحش کرده بودم باید انتظار داشتی باشی تو فروم عذرخواهی بکنم . همونطور که دفعه قبل تو فروم گفتم یه چیز به ذهن مریضم رسیده و تو فروم هم عذرخواهی کردم .

بعد حذف اکانت چرا ؟ از چیزی اطلاع نداری ندو وسط عین مادر عروس آفرین پسر خوب . اولا به فرهاد گفتم چنجمیل میکنم برات اکانت رو نه حذف اکانت و بعدش هم فرهاد گفت لازم نیست . باز هم میگم فرهاد بیاد اعلام کنه من چنج میل میکنم براش مثل شما نیستم که رو حرفتون نباشین در مورد اینکه گفتین اومدین اون اکانت هایی که تو ان دبل رو زده بودین و تحویل دادین و یادمه گفتین برای هومن چنجمیل شد و ما هم رو حرفتون حساب کردیم و دیگه پیگیری نکردیم که یهو میبینیم از اون اکانت کاتا لانچ میشه رو اس دبل و وقتی به هومن میگم چرا اتک زدی روی جنوب غرب که تازه اونموقع فهمیدیم اون اکانت چنجمیل نشده . برو بپرس بگو جریان اکانت لودر چی بوده و بعد بیا دم از صداقت بزن .

کی گفته من به پلیر اکانت شهریار اعتماد ندارم ؟ الان به قول خودت فاز چرچیل گرفتی :دی

واقعا زشته و خجالت بکشین ...

بچه های ان دبل جمع کنین این بحث های خاله زنک بازیتون رو .

میلاذ جان خبر نداری بدون اگه من رفتم چون به خاطر این رفتارهای شما یک شب تو بیمارستان تحت مراقبت های ویژه بودم و دکتر بهم گفت اگه بخوای دوباره عصبی بشی برای سکته دوم ممکن مثل اول خوش شانس نباشی .

پس آره من عرضه اش رو نداشتم که بخوام به خاطر یه بازی زندگی خانواده خودم رو خراب کنم .

و اما در مورد پلن و کتیبه ها که زده شد از روز 50 سرور قرار بود روز 90 سرور پلن جنگ منحصر اجرا بشه شما میگی کارآیی نداره ما هم میگیم نداره ولی دلایل خودمون رو داریم .

1- چون اس ای این ذهنیت رو داشته که زیاد این کتیبه به درد نمیخوره و دف کمتری نسبت به مثلا بیست روز پیش روش میومد .

2- ما این جنگ منحصر برای دفسازی میخوایم و چون ان دبل مثل اس ای مولتی زیاد نداره که بخواد نگران گندم دف باشه برنامه سنگین دفسازی از روز 85 شروع شده که اکانت ها قفل نشن و بتونن دف بسازن .

حالا شما بگین این کتیبه اینموقع سرور به درد نمیخورد ما هم میگیم به درد نمیخورد .

میلاد جان میگی ارزشش رو داشت آره که داشت کتیبه هم نمیومد ارزشش رو داشت چه همرهایی از ان دبل تو پلن بود ؟ این همرها قرار بود چکار کنن ؟ به اینا میگن همر جنگی و وظیفه شون فقط زدن دف هست . این پلن اگه کتیبه ای هم نمیاورد موفقیت آمیز بود چون ما با همر جنگی هامون دو و نیم میل دف از آنویل سازهای جنوب شرق پروندیم اونم این موقع سرور که برای دفساز مثل همرساز تایم خیلی مهم هست و دفسازی نمیتونه بیاد ادعا کنه دف من ریکاوری میشه چون در هر صورت اون دف باید ساخته بشه و زمان مهمه . اگر امروز این دف با همر های جنگی پرپر نمیشد 15 روز دیگه در کنار بقیه دف اس ای روی واندر بود و اونوقت برای واندرزنهامون به مشکل میخورد و هیچ تاثیری روی واندر نداشت اون واندرزن هایی که قراره بکشی .

پ.ن : محمد عزیز در مورد پلن چیف واندر همه جوانب رو در نظر گرفته بودی به جز اون کتیبه گیج بزرگ که از بچه های خودتون به امانت گرفته شده بود . نه قرار بود با گلد تخریب بشه ساختمان ها ( ممنون از متلکی که گفتی ) و نه قرار بود کاتا بشه و نه دف بره .

واقعا حسین جان 90 درصد ؟ بی انصاف حداقل میگفتی که ما ده تا همر داشتیم کلا و حالا که 8 تاش رفته تو دیوار 80 در صد همرهامون پریده .

حالا ان دبل چکار کنه بدون همر ؟

منم با نظر مجید جان کاملا موافق هستم . به نظرم بذاریم سرور روال عادی خودش رو بره .

کلا ده روز مونده تا نقشه ها . شما که نود روز طاقت آوردین این چند روز هم ما پیرمردها رو تحمل کنین تا تموم بشه و بره

سلام آقا ناصر عزیز،با آرزوی رفع کسالت ،امیدوارم همیشه در سلامت باشید

من استفاده از رمز واندر و کاتای انبار رو نه تنها یکسان نمیدونم بلکه کاتای انبار رو بدتر هم میدونم،وجه اشتراک این دو کار اینه که هر دو کثیفن،اما تفاوتشون اینه کاتای انبار ناتار آسیب به زحمات هم سایدی خودتم هست،اگر کسی داخل هر سایدی بخواد به هر طریقی به ساید ضرر بزنه یا کاری انجام بده که مورد تائید تیم لیدری نباشه،بدون شک از اتحاد اخراج و تنبیه میشه،گروهی از اکانت های اصلی شما هماهنگ اینکار رو انجام دادن،اگر مورد تائید شما باشه( با این جوابی که دادین،مشخص شد همینطور هم هست)حرفی برای گفتن نمیمونه ولی اگر یک درصد مورد تایید شما نباشه ،طبیعتا باید باهاشون برخورد بشه نیاز هم نیست کار سختی بکنین دکمه اخراج از اتحاد رو بزنین تنبیهش با ما ;)،این که بخواین بگین نوب بودن واقعا خیلی خنده داره و حقیقتاً از فردی با سن و سال و تجربه شما توقع چنین جوابی رو نداشتم، ان شاالله که این نوب ها در بقیه امور ساید با شما هماهنگ باشن و کودتا نکنن

سجاد جان پست منو که درست نخوندی حداقل تو واتس آپ به دوستات قدیمت که تو شمال غرب هستن پیام بده و از اونا بپرس .

پیشنهاد میکنم دوباره پست قبلی منو بخون و اگه دوست داشتی اشتباهاتت رو اینجا اصلاح کن .

سلام سجاد جان

چندتا نکته

1- شما واقعا استفاده از رمز اکانت واندر با کاتای انبار ناتار رو در یک حد میدونی ؟

2- کسی که دف از رو واندر جنوب شرق بک داده بود از نظر شمال کاملا معلوم شد و شواهد هم برای لیدرهاتون ارسال شد

3- اینقدر رو حرفم بودم که تا دیروز پیگیر حرفم بودم و تا مشخص شدن قضیه دنبال قضیه بودم تا به خودم ثابت بشه .

4- از قدیم گفتن دزد نگرفته پادشاه هست . وقتی انبار ناتارهای شمال غرب کاتا میشدن مطمعن باش بچه های شمال غرب هم ناتارهای سایدی که با اونا نیست رو اومدن کاتا کردن که یه تصمیم کاملا احساسی بوده . و از نظر من یه کار کاملا اشتباه هست چه از طرف ما باشه و چه طرف از هر کس دیگه . نه به خاطر زشت بودن کار یا کار ناجوانمردانه و یا صفت های دیگه که بهش نسبت دادی . به دو دلیل مخالف این کار هستم

دلیل اول : بی فایده بودن این حرکت یعنی شما وقتی انبار ناتاری رو کاتا میکنی حداکثر تا 48 ساعت دوباره انبار ها در اومدن این کار هم امتحانش خیلی ساده است و میتونی آمار رو در بیاری

دلیل دوم : احتمال دیوار شدن کاتاها ، این موقع سرور هر ساید حداقل روزی 40 تا ناتار داره چیف میکنه حالا فرض میکنی که رو 20 تا از این دهکده ها با 75 تا کاتا اتک زده باشین برای زدن انبار و چون ساید مقابل میدونه که هدف کاتا اقامتگاه نیست و انبار هست صد در صد دیوارت میکنن یعنی روزی 1500 تا کاتا ضرر به ساید دارن میزنن بدون اینکه سودی برای ساید داشته باشن .

و نکته آخر من به خاطر یک سری مشکلات جسمانی و بیماری که دارم کلا دیگه نقشی تو سیاست های شمال غرب ندارم . و فقط در حد رفع اعتیاد به اکانت سر میزنم .

در کل سجاد جان دوست داشتی با کاتا بیا روی ناتارهای شمال غرب آخرش معلوم میشه تو این حرکت کی بیشتر ضرر میکنه ما یا شما .

سجاد جان به کسی که اینکار رو میکنه نمیگن پلیر با بازی کثیف یا کسی که اخلاق رو باخته و یا چیزهای دیگه که نسبت دادی این کار فقط یه اسم داره اونم نوب بودن پلیر هست .

پیامی که تو گروه خودمون هم گذاشتم به بقیه هم میگم اگر قبل از انجام هر کار 30 ثانیه فکر کنیم که آیا سودی داره کار یا نداره خیلی از کارها انجام نمیشه .

سلام محمد جان

خیلی استفاده کردیم و خیلی تاثیر گذار بود . الان همه سرور فهمیدن که هولدر اس ای هر چهار ثانیه یکبار صفحه رو ریفرش میکنه . چون همه میدونیم که اسپیدترا ریفرش اتومات نداره مثل آی آر و خودت باید دستی ریفرش کنی .

البته از اتاق فرمان اشاره کردن که کمتر از 4 ثانیه یک بار ریفرش میزنن . چون قسمت حرکت پلیر بعد از دیدن کم شدن دفاع ( فرض بر عدم پیگیری که چه اتفاقی افتادی و چرا داره دفاع بک میشه و سریعا تعویض پسورد ) حدودا یک دقیقه زمان میبره یا طبق فرض شما 56 ثانیه قبل از اینکه رویت بشه دف داره بک میشه اقدام به تعویض پسورد شده که بعد از دیلی اول اینترنت رمز عوض شده .

بعدش محمد جان اون پست من آموز بک کردن دفاع در 30 ثانیه بود نه سیم سکند . پست رو با دقت بخون چرا گفتم 3 نفر باید اینکار رو بکنن و چرا 30 ثانیه ؟ این دو مورد به خاطر دیلی اینترنت هست برادر عزیز .

فکر میکنم این بحث پسورد دیگه خیلی طولانی شده و بی مورد . یک اشتباهی از طرف تیم جنوب شرق در مورد امنیت پسورد بوجود اومده که خدا رو شکر براشون ضرر زیادی نداشتی

دوست عزیز مگه میخوای سیم سکند دف بک کنی؟ همون کلیک کردن و تاییدش زمانبره و نمیشه تو یک دقیقه انجام داد.

واقعا داری جدی میگی ؟ یا صرفا جهت طنز اون آخرش رو نوشتی ؟

دوستان جنوب شرق یکی بیاد پلیر رو گردن بگیره و بهش یاد بده که اگه طرف رفت تو اردوگاه زد رو برگشت نیرو و ... تا قبل از تایید هیچ تغییری تو ده ایجاد نمیشه که کسی بخواد بفهمه رو اکانت کسی هست یا نیست .

در مورد سیم سکند دف بک دادن هم دقیقا کسی که داره خرابکاری میکنه همینجور بک میده نه اینکه بره تو اردوگاه و بخواد دونه دونه بزنه رو برگشت نیرو ما فرض رو میذاریم که حداقل از 50 تا دهکده نیروی کمکی رو واندر بوده هر کدوم هم بخوایم فرض کنیم بک کردن نیرو یک دقیقه طول بکشه 50 دقیقه طول میکشه یعنی طرف پیش خودش فکر میکنه که کسی یک ساعت رو اکانت هولدر نمیاد و بخواد دونه دونه بک کنه .

الان راستی یه سوال دیگه به ذهنم رسید که چرا کسی که رو اکانت بوده به جای اینکه دف رو دونه دونه بک بده چرا از اتحاد خارج نشده که از کنفدراسیون خارج بشه و دف خودش بک بخوره ؟

الان بچه های جنوب شرق باز میان بگن فاز چرچیل برداشتم :دی

خب جواب دوستان خیلی خوب بود

نکته اول در مورد پسورد اکانت بود که فرمودید دست دو نفر بوده فقط که دو نفر هم کاملا قابل اعتماد هستن پس هنوز سوال اول من سر جاش هست که پسورد اکانت چطور دست کس دیگه میتونه رسیده باشه . اگه توسط پلیرهای تیم هولدری نبوده که پس یک گزینه میمونه و اونم هک پسورد هست که اگه بچه های ما این توانایی دارند پس مواظب همرها و بقیه چیزهاتون باشین . چون خیلی اکانت دیگه هم میشه هک کرد . و هک پسورد نشانه ضعف امنیت ساید هست . پس تو سایدی که امنیت نداره بازی نکنیم بهتره .

و اما در مورد بک دادن نیروهای دفاعی توی 30 ثانیه چون آموزش خواستی بهت یاد میدم برای آینده ات خوبه .

دو نفر یا سه نفر اکانت رو باز میکنن

مرحله اول وارد اردوگاه میشین

مرحله دوم بک زدن دفاع رو در تب های مختلف باز میکنی و منتظر تایید میمونی

مرحله سوم اینترنت رو قطع کرده

مرحله چهارم تایید همه رو میزنی

مرحله پنجم اینترنت رو وصل میکنی

مرحله ششم ریلود ال میزنی

تعداد دو نفر یا سه نفر هم برای این بود که هر نفر صفحه کمتری باز کنه

مثلا میگن نفر اول صفحه یک تا 5 نفر دوم صفحه 6 تا 10 و نفر سوم هم صفحه 11 تا 15 رو باید بک کنه

در مورد دمپایی زدن هم دو هدف داشت اون اتک ها هدف اول فعلا نمیتونم بگم ولی آخر سرور حتما یادم بندازین تا بگم بهتون و هدف دوم دقیقا همون کشتن دف بود چون میدونستیم دف شناور میومد رو واندر و ما میخواستیم اون دف رو بکشیم برای پلن های بعدی دف شناورتون کمتر باشه .

در مورد اینکه هم فرمودید به متای دوستی ربط داشته یا نداشته پست منو دقیق بخون همون خط اول نوشتم که تهمت به متای دوستی بودی . من از اون لیدرها نیستم که اگه پلن با شکست باشه بگم من نبودم و در جریان نبودم . پلن از طرف متای دوستی بود نه شخص .

در مورد هک اکانت های ما تو سرور نرمال هم که گفتی فکر کنم همون سرور هم من گفتم مشکل از داخل ساید بود و به هیچ سایدی تهمت نزدم نمیدونم چه تناقضی تو رفتارم دیدی ؟

سلام پویا جان

اول از همه اومدین تهمت میزنین که بچه های متا دوستی اومدن رمز هولدر رو داشتن با اون دف بک دادن چندتا سوال ذهن منو درگیر کرده .

سوال اول : رمز هولدر واندر چطور دست ساید مقابل افتاده

سوال دوم : چرا همه دف بک نخورده ؟ چرا فقط به قول شما 500 ک دف ؟

سوال سوم : دف کدوم اکانت ها بک خورده

سوال چهارم : آیا ممکن نیست دف مثلا اکانت ایکس بوده فقط که حالا به هر دلیلی مشکلی داشته باهاتون یا مثلا رو اکانت خودش فیک بوده و بک داده که دف رو بفرسته برای خودش ؟

سوال پنجم : رمز هولدر دست کیا بوده ؟ آیا شخصی از خودتون که به هولدر دسترسی داشته بوده که احتمال انجام اینکار رو داشته باشه ؟

به قول خودتون اگه طرف رمز هولدر واندر شما رو داشت اینموقع سرور و به این روش ازش استفاده میکرد ؟

من از هیچ جریانی خبر ندارم و فقط به عنوان خواننده پست هاتون این سوال ها به ذهنم رسید .

ولی همین جا اعلام میکنم اگه ثابت بشه که اون دف توسط بچه های شمال شرق بک داده شده بود کل ساید ان دبل حذف اکانت میکنن و میرن . چون ما دنبال بازی پاک کنار هم هستیم .

شما هم برو در مورد سوال هایی که پرسیدم فکر کن و تحقیق کن ببین ممکنه مشکل از ساید خودتون باشه ؟ چون واقعا کل دف بک دادن کار حداکثر 30 ثانیه هست .

سال ۱۴۰۱ رو به همه معتادین به تراوین تبریک عرض میکنم . و امیدوارم تو سال جدید هممون ترک کنیم و بریم به کار و زندگیمون برسیم .

پیمان جان ممنون که سایز همرمون رو اطلاع دادین ولی دیگه خراب نکن زحمت عمو رضا رو حداقل نسبت سواره و پیاده رو درست بزن دیگه آخه ۱ به ۵ برای هون ؟ شاید این ترکیب همر زدن ها برای شما باشه .

و اما پیمان جان ممنون که اطلاع دادین اون دهکده با پنج روز جنگ آموز شارژ شده بود . میشه یه اطلاع هم بدین که دهکده اکانت پکا که همرش رو زدین برای زدن این همر و دیوار شد چند روز با جنگ آموز داشت شارژ میشد ؟

عمو رضا گل واقعا ممنون بابت این از خودگذشتگیت .

پیمان جام میشه بگی ما چی رو وارونه جلوه دادیم ؟

یعنی اون عکس ها که گذاشتم فتوشاپ بودن ؟ و اون لانچ ها و اتک ها رو شمال غرب زده بود و جنوب غرب مدافع بود ؟

دستاورد دو روز پلنتون به قول شما پروندن یه همر واندزن سورنا بود . ما هم میگیم واندرزن بود در حالی که اصلا عمو رضا قرار نبوده واندرزن بکشه و فقط جنگی بوده ولی حالا برای اینکه شما خوشحال بشی میگیم واندرزن بود .

چی به جاش از دست دادین ؟

همر واندرکوب پکا دیوار شد

همر جنگی پکا با ۷۰ ک گرزی کانتر شد و نصفش پرید

همر دوم lord z دیوار شد

همر هرمس دیوار شد

یه همر گول کانتر شد و ۷۰ درصد همر پرید .

خب باشه شما خوشحالی کنین بابت پلنتون و ما هم ناراحت میشیم بابت نتیجه پلن شما