Posts by Kolahbardar

خلاصه ای از پست های فروم نویس های قهار آمرداد

بهنام : ناصر نظرت چیه 3 به یک کنیم روتون

سعید : ناصر الان 1/5 به 1/5 هستیم چون نصفی از شمال شرق متا رو به رسمیت نمیشناسه

سعید : ناصر یادم رفت بگم الان 1/5 ما هستیم و 2/5 شما هستین چون شما با شمال غرب و نصف شمال شرق هستین

بهنام : ناصر نگفتی آخر 3 به یک کنیم رو جنوب غرب یا نکنیم ؟

خب بریم سراغ روابط ریاضی این صحبت ها

طبق گفته سعید ما دو نیم هستیم و آقا بهنام ما رو یک در نظر گرفته پس فعلا دو ساید و نیم سعید رو یک فرض میکنیم خب حالا طبق این فرض 3 بهنام جان میشه هفت و نیم ساید خب دوتاش که الان با هم هستن و متا شرق رو بستن بهنام جان از چند تا ساید و چند سرور دیگه میخوای بازیکن بیاری که پنج ساید و نیم دیگه ات تکمیل بشه بگو تا از ادمین بخوایم ثبت نام رو برات باز کنه .

پ.ن : اشکان جان راز موفقیتت با میدون تمرین سطح 8 چیه رنک یک غارتی

کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو زده به خواب رو نمیشه .

چشم داداش بعد از صحبت هات متوجه شدم و جواب اولین سوالم رو گرفتم امیدوارم بقیه هم متوجه شده باشن که از نظر آقا ایرج گل کسی که اون همر رو ساخته جز پتانسیل ساید حساب نمیشه چون یه ام ام که بهش دادن یادش رفته اول ریپلی بزنه و بعد کپی پیست کنه =O=O

واقعا معیارهاتون خیلی باحال هست

دیگه هم بیشتر از کشش نمیدم داداش . شما هم قبل از ما یکی دیگه کلاهت رو برداشته و ما رو بی نصیب گذاشت 8o

داداش ایرج گل شما مثل اینکه داری اشتباه فکر میکنی سوتفاهم برات ایجاد شده .

دوتا حسین تی ان تی داریم

۱- حسین تی ان تی اسپیدباز

۲- حسین تی ان تی نرمال باز

گزینه اول همون پلیری هست که شما میشناسیش و تا سرور قبل هم مدیر فروم اسپیدترا بود و هیچ وقت سرور نرمال بازی نکرده .

گزینه دوم همین حسین آقای به قول شما خجالتی که بازی بلد نیست و فقط سرور نرمال پلی داده و اون شات همری که دیدی مال همین آقای خجالتی هست که راحت دارین از کنار سابقه اش میگذرین .

امیدوارم سوتفاهم ها بر طرف شده باشه و پلیرهای سایدت رو بهتر بشناسی داداش و از سرورهای بعد به فکر سوخت شدن مهره های کلیدیتون نباشین

پ.ن: آقا مازیار گل شرمنده پست شما رو ندیدم در مورد همر حسین میشه برام تو خصوصی بفرستین تا بهتون جواب بدم ؟

در مورد اون اکانت ها بارها توضیح داده شده وقتی اس ای از اکانتی که اشتباه کرده داره به شدت دفاع میکنه تو اونموقع اعلام جنگ رو داده به جنوب غرب پس نباید فکر کنین که ما اینقدر ...خل هستیم که همینجور بزنیم به اون اکانت فقط که شما هم توش دف گذاشته باشین . اگر قبل از صحبت من با تو در مورد واگذاری اکانت هیس و جواب تو که اجازه نمیدین اون ده ها صفر بشن اتکی روی اکانت دیگه ای از جنوب شرق بوده لینک بذار . در غیر اینصورت بحث اون اتک ها رو بذار کنار .

در مورد جواب بهنام هم بهت میگم هر کاری از دستتون بر میاد انجام بدین که آخر سرور بعد از باخت آمرداد نزنین پشت دستتون و با حسرت بگین آخ کاشکی این کار رو میکردم که نبازیم .

لینک مولتی زدنم رو هم که بهم دادی ممنوع و همون موقع شات اون دهکده رو برای ممد مارنلو فرستادم ولی چون تو فروم اعلام کردی لینک مولتی زدنم برای اینکه از فردا هر کی نیاد بگه مولتی میزنی شات رو میذارم تو فروم تا همه مولتی منو ببینن و بشناسن . باشد که رستگار شویم .

اینهم تلاش ۵۰ روزه تیم آمرداد برای پیدا کردن مولتی که من رید میدم .

چه مولتی خوب و تپلی هست و منم روزی صد بار رید میزنمش

اینم شات از همون ده برای همین الان

سعید جان فکر کنم همون موقع هم بهت گفتم که تو یه تایمی گندم کم اومد رو ده و این دوست خوبمون گفت تاجر ندارم رید بده و منابع ببر و تعدیل بزن .

همین زحمات شبانه روزی تیم آمرداد و پیدا کردن همین لینک از غارت مولتی من نشان دهنده پاک باز کردن تیم m-n-m هست .

راستی میشه بگی اون تیکه از فروم رو به عنوان مدرک گذاشتی کف فروم ارسال کننده اش کی بوده ؟ من بودم ؟ رضا سورنا بوده ؟ یا یوسف ریتالین عزیز ؟

اون اتک هایی که میگی به ساید ان دبل هم زده شده بود ولی اونا مثل شما اینقدر بولدش نکردن

سعید جان یه جوری میگی که یا میخوای با اذهان عمومی بازی کنی یا واقعا اطلاعاتت در همین حد هست .

بستن نپ چه سودی برای ما داشته که بخوایم بریم دنبالش و ببندیم ؟

نپ رو ما نبستیم عزیزم . شمال غرب گفت تا کتیبه ها با ما نپ باشین که ما خیالمون از مرز جنوب راحت باشه ما هم گفتیم ما کاریتون نداریم ولی نمیدونم چرا بچه ها باز هم کار داشتن بهشون 8)

یکیش رو میگفتیم اومدن تو خاک جنوب غرب تازه اونم یه خونه نه 3 خونه .

یکی رو میگفتیم خطای انسانی بوده مهاجم تازه بچه دار شده بود و بچه اش نذاشت شب بخوابه چشماش اشتباه دیده بود و فکر کرده اون ده تو جنوب غرب هست کاتاش کرد . و ...

خلاصه برای هر اتک بالاخره یه بهانه پیدا میشد داداش

دیگه فکر کردم اینقدر بلد باشی که از آدرس سایت بفهمی سرور نرمال بوده و تو آی آر بوده و سرور 4 بوده و از تارگت هم باید بفهمی که به واندر شمال غرب زده دیگه ببخشید در حد یه پلیر معمولی دست بالا گرفته بودمت .

مگه حاج حسین تو تیم لیدرتون بودن ؟ من فکر میکردم اون آدم بی زبون و خجالتی که آقا ایرج گل فرمودن تو تیم لیدری بودن و باهاش شوخی میکردن که فکر نکنه نگاه از بالا به پایین بهش دارن حسین تی ان تی بوده پس نگو حاج حسین بوده حالا یا شما کلا لیدرهاتون رو نمیشناختین یا من اشتباه برداشت کردم از صحبت های آقا ایرج گل

اگر اشتباه از من بوده من عذر میخوام داداش

آخی یاد اکانت خدا بیامرز امپریال افتادم اونم اومده تو اس ای کپ زده بود پس طبق آنالیز شما سعید جان آمرداد مستعمره شمال غرب بوده :دی

خب بریم سراغ 2/5 به 1/5 ؟

ما اون اتحاد رو از شمال شرق جدا کردیم ؟عجب قدرتی داشتیم و خبر نداشتیم . جدا شدن اون اتحاد از ساید به خاطر تصمیم اشتباه خودشون برای اول بازی بود و اونم انتخاب توتال بود .

حرفی که من از سرور تو جنوب غرب زدم که انتخاب توتال برای جایی که بیشتر از یه تیم هست اشتباه هست و باعث ایجاد اختلاف میشه برای همین جنوب غرب با سیستم شورا اداره میشه .

دیگه سعید جان بی انصافی نکن به جان خودم من هیچ اطلاعی از این جداسازی نداشتم و اتفاقا صبح درگیری که بلند شدم و تاپ 10 رو دیدم خواستم بیام به حاج حسین متلک بگم که ساید یکپارچه ای که میگفتی اینه و کلی اذیتش کنم که دیدم وضعیت اینجوریه و حاج حسین جز کتک خورها هست دیگه بهش نگفتم .

در مورد ساید ان دبل هم که من بعد از زمزمه های متا شما به محسن توپاک عزیز پیام دادم که بعد از رفتن شما کی تو ان دبل مسئول هست که بخوایم باهاش صحبت کنیم و هنوز هیچ صحبتی با هیچکس از ان دبل نکردم .

در مورد ترس از متا شرق :D:D:D:D:D:D

ترس رو اون داره که از سرور متا رو میبنده و روز 60 سرور اعلام میکنه متا خودش . سعید جان هنوز قصد نداشتیم بزنیمتون ;) امان نامه هم بخوای هنوز فرصت داری برای درخواستش

پ.ن: حمیدرضا بمب بیا اینجا بگو در مورد متا بهم گفتی چی بهت گفتم و نگفتم آمرداد و شمال شرق ضعیف هستن و برای اینکه حذف نکنن با هم متا کنین شاید حریف ما شدین ؟

عشقم شما بزن باش بیا ما رو بزن ;)

خیلی از دوستان شمال شرقی علاقه پیدا کرده بودن به شات همر حسین تی ان تی عزیز و خیلی از عزیزان هم هنوز فکر میکنن که حسین تی ان تی همون حاج حسین هست . خیلی ها پرسیدن رکورد همر تو اسپیدترا هست و ...

دوستان ببخشید همه تون رو ریپلی نکردم و حسین جان ببخشید که بدون اجازه ات شات همرت رو میذارم اینجا . شاید خودت نخواسته بودی که اون شات رو ببینن که بعد فکر نکنن نگاه تو از بالا به پایین هست بهشون

این همر رو تو سرور ۴ آی آر کشیده که بالای عکس لینک سایت معلوم هست . حالا ببینین این پلیر تو اسپیدترا چه همری میتونسته بکشه .

باز هم سیاست های داخلی سایدتون به خودتون مربوط هست داداشای گلم

سلام داداش ایرج گل

قصد دخالت تو سیاست های داخلیتون رو ندارم ولی میدونستی که همین حسین جانی که در موردش اینجوری نوشتی رکورد همر رومن تراوین دستش هست ؟ اگر اینو میدونستی و یه همچین پتانسیلی رو از سایدت میخوای بگیری که هیچ . اگر هم نمیدونستی امیدوارم بعد از این جمله یکم فکر کنین و دوباره تصمیم بگیرین .

پ.ن: حسین جان حداقل شات لانچ شدن همرت رو میدادی بهشون که اینجوری از بالا به پایین بهت نگاه نکنن :D

سلام سعید جان

یه افتخار دیگه هم به ویترینتون اضاف کنین و اونم ترس زودهنگامتون از قدرت برتر سرور ، جنوب غرب بزرگ . آخه از ترس روز 60 بازی اعلام 2 به یک روی جنوب غرب :دی

یه زنگ میزدی به خودم برات تا روز 100 امان نامه میگرفتم که کسی اذیت آمرداد نکنه :دی

الان یاد حرف لقمان عزیز افتادم که روز میتینگ گفت با این قدرت جنوب غرب ما باید برنامه بریزیم برای 3 به یک روی جنوب غرب . لقمان جان حیف شد که ان دبل رفت و الان متاسفانه دو به یک زورتون به ما نمیرسه .

اگه باز هم امان نامه خواستین بگین تا بهتون بدیم البته سعید جان ایندفعه برای امان نامه باید دوتا سایدتون بیاد تا بهتون فرصت موندن در سرور بدیم :دی

خنده دارترین حرفی که این چند روز شنیدم این بود که تو جلسه لیدری شمال شرق گفته بود پنجشنبه ما میزنیم جنوب غرب رو که حذف کنن :دی تو رو خدا ما رو نزنین یکی یه سوراخ موش نشون ما بده از ترسمون بریم داخلش قایم بشیم . :D:D:D:D:D:D:D

پ . ن : اشکان سرلشکر از تو بعید بود زیر خفت گرفتن دفاع از ساید دیگه بری . آرمان های تو هم تغییر کرد :دی

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

جا داره همینجا تبریک بگم متای شرق .

پ . ن: حمیدرضا منتظر تیزر متا هستیم

پ . ن : حاج حسین نوستراداموس کی بودی و داری پیشرفت میکنی و تاریخ ها رو هم صحیح میگی

پ.ن : طبق پیشگویی نوستراداموس زمان فردا شمال شرق قراره پلن حذف کردن جنوب غرب رو لانچ کنه :دی

نمیدونم نگارش من بد هست یا بعضی ها بد متوجه میشن یا کلا بعضی ها نمیخوان متوجه بشن

یه جمله خیلی ساده اینهمه سختش کردن نداره

بذارین دیگه به روش آموزش به بچه های کودکستانی بگم شاید قشنگ متوجه شدین

یک نفر هست به اسم سعید ملا که رفیق من هست بچه های گلم . حالا این دوست من تو عالم رفاقت از من دف خواسته گل های تو خونه منم در عالم رفاقت چک کردم و دیدم تایم دف من بهش نمیرسه محصلای نمونه یهو دیدیم تو فروم شد رفاقت من با سعید دف دادن اس دبل بود به اس ای عزیزم من کی گفتم نمیخواستم دف بدم به سعید ؟

اگه بهت گفتم ریپلایت نمیکنم نه منظورم به بزرگی خودم هست و نه جسارتا توهینی خواستم به شما کنم فقط بهت گفتم قبل از اینکه بخوای در مورد لیدر یه ساید چیزی بگی از لیدرهات مشورت بگیر چون اونا یه سری مسایل رو میدونن که شما اصلا در جریانش نیستی و میای روی یه جریانی مانور میدی که کلا فازت اشتباهه .

فرق اعتماد در ساید شما با ساید ما اینه که ما هیچ وقت دنبال جاسوس بازی و چراغ بین و ... نبودیم ولی وقتی شات اتک من وسط گروه آمرداد هست و چون مثل شماها دنبال شو آف نیستیم نیومدیم تو فروم بگیم ای داد و ای بیداد شما که گفتین جاسوس تو اتحاد نمیذاریم پس این چه کاریه ؟ عدم اعتماد ما به خاطر طرز تفکر تیم مقابلمون هست و نوع بازی اونا

کلا این پست ها جالبه!

کسی که توی سرور نیست اما همه آمار را داره !

اصلا مدیونید اگر فکر کنید با خواندن پست های بالا یک درصد فکر کنید از متا راضی هستن و دست و پا نمیزنن!

خودتون نوشتین خودتون جواب دادین خودتون حکم کردین خودتون اجرا میکنید

مدیونین اگر فکر کنید حاج حسین برخواسته از این اتاق فکر نباشه !

خب داداش کلا داری اشتباه میزنی

اولا من در سرور هستم که پستم رو ریپلی کردی و گفتی نیستم .

دوم اینکه پست های من چه ربطی به متا کردن یا نکردن شماها داره ؟

تو پست اول به آقا امیر گفته بودم که صادق تو بازی نیست و داری باهاش کل کل میکنی از این دید کل کل کن . اگر از دید خوانندگان عزیز این حرف من نارضایتی از متا کردن و یا نکردن شرق هست که همه معذرت میخوام و اینجا اعلام میکنم صادق تو بازی هست . فکر کنم با این جمله دیگه رضایتم از متای شما اوکی شده باشه . :دی

تو پست دوم جواب آقا مهدی رو دادم که اعلام کرده قرار بود دف جنوب غرب هم بیاد برای آمرداد ولی نرسید و گفتم دفی از جنوب غرب قرار نبود بیاد تو عالم رفاقت سعید از من خواسته بود که دف من تو اون لحظه بهش نمیرسید . خب اگر باز هم این جمله یعنی ما از متا ناراحتیم اعلام میکنم که جنوب غرب هم قرار بود دف برسونه به آمرداد ولی چون یهو مرزهامون از هم دور شد و فاصله گرفت دیگه دف نمیرسید و شرمنده شدیم . الان با این جمله طبق تحلیل شما میشه تبریک من برای متا شما :دی

تو پست سوم که ریپلای کردی جواب آقا سعید گل دادم که سعید جان گفته بود من بهت گفت دف مورد اعتمادها و این مورد اعتمادها میشه کل ساید جنوب غرب و من بهش گفتم یه کلاهبردار هیچ وقت به کسی اعتماد صد در صد نداره حالا باز اگه این حرف من یعنی مخالف متا احتمالی شرق هستم باز هم معذرت میخوام و اعلام میکنم که من به همه اعتماد دارم حتی اونی که میاد لینک اتک من رو میذاره کف گروه آمرداد . دیگه فکر کنم طبق استدلال شما الان سفیرهای جنوب غرب با گل و شیرینی اومدن خدمت حاکمان آمرداد جهت تبریک و شادباش این متا

نظر ما در مورد متا شرق رو برو از حمیدرضا بمب عزیز بپرس بهت میگه داداش تا بفهمی کلا اشتباه میزنی

این بار اول و آخر بود که پستت رو ریپلی کردم داداش از بعد از این هر ابهامی در مورد پست های من داری به لیدرهات بگو بیان بگن چون به احتمال زیاد همون جا لیدرهات توجیحت میکنن و تمام ابهاماتت رفع میشه داداش

درود به همه دوستان

هنوز تو شوک حذف دسته جمعی دوستان خوبم تو شمال غربم صد حیف که نمودن

دوستان خداییش بعد از چند سال گفتیم یه سرور شلوغ ران شده و کلی زدو خورد و کل کل فروم البته با احترام و ادب به رقیب اما نشد که بشه اون از شمال غرب اینم از ساید ما که دو تیکه شد و دوستان دیگه ای از جمع ما جدا شدن امیدارم این حرف کسی رو ناراحت نکنه این نظر شخصی بنده می باشد.

به نظر این حقیر متای ما و جنوب شرق قطعیه و با اینکه من به شخصه دوس داشتم یه رقیب خوب مثل اتحاد امرداد مقابل ما باشه اما بازم مثل اینکه شرایط جور نیست و ما هم با همون دستی که به توتال ساید و میلاد 200t دادیم سر قول و قرار موندیم و عهد خودمون رو نشکستیم اما به سوال از دوستان جنوب غرب اگه واقعا اینقدر قوی هستید و یه ساید با پتانسیل بالا(که به نظرم هستید) چرا اینقدر سخت میگیرید این قضیه متا رو خب به نفع شما از بازی بیشتر لذت می‌برید ببخشید اینا تماما نظرات شخصی یه پلیر(کشاورز) ساده است و ربطی به ساید نداره

سلام داداش

الان کی سخت گرفته متا شما رو با آمرداد ؟

الهی قربون اون تیل بادمیت بشم مو

یادت همون موقع بهت گفتم برای اینکه بیای تو تیم کلاهبرداران باید یه دوره فشرده ببینی و به این راحتی نمیتونی بیای

حالا درس اول سعید جان هیچکس قابل اعتماد نیست :دی

حالا تو از من خواستی دف مورد اعتمادها رو بفرستم و طبق درس اول میشه دف هیچکس عزیزم .

درس دوم : سعید جان این درس برای خودت و خیلی از دوستات هست هیچ وقت با کوچکترین حرکت خارج از سیاستتون دست خودتون رو رو نکنین که همه بفهمنن چه خبره با ذکر مثال این کلاس رو به پایان میاریم

حدودا یک هفته قبل یک اکانت خارج از سیاست های جنوب غرب عمل کرد که اون اکانت کاتا شد و همه آمردادی ها اومدن گفتن ای وای دیدین ما میگیم جنوب غرب جنگ داخلی دارن و با هم متحد نیستن و ... لیدرها اشتباه کردن فرد خاطی که همر ساید رو خفت کرده و ... زدن و لیدرها باید یکم انعطاف داشته باشن و از این حرف ها .

الان از شمال شرق یک تیم با نظر تیم لیدری مخالف هست و اومدن میگن آدم باید به حرف لیدره گوش کنه و هر چی گفت چشم بسته بگه چشم .

در مثال فوق دو حالت وجود داره

1- بچه های آمرداد به نصیحت های بزرگترهاشون از ساید اس دبل گوش دادن و متوجه شدن تا الان اشتباه فکر میکردن و طرز فکرشون رو اصلاح کردن که اگه اینجوری باشه خدا رو شاکریم که تونستیم حداقل چند نفر رو از خواب بیدار کنیم

2- به نفع آمرداد بود که بیاد سیاست بزنه و آتیش جنگ تو جنوب غرب روشن کنه و الان به نفعش نیست که شمال شرق به جنگش ادامه بده و در عرض یک هفته دو تا صحبت مختلف و موضع گیری متفاوت نسبت به اتفاق تقریبا مشابه داشتن .

سلام مسعود جان

شما لطف کن چند پست آخر سعید ملا رو مطالعه بفرمایید.دلیلش نوشته شده.تایم جنوب غرب نمیرسید وگرنه از اون ساید هم در تاپ دفاع حضور پیدا میکردند و متا ۳ب هرچی که دوستان اسمشو میزارن بود

سلام آقا مهدی گل

دف جنوب غرب اگه میخواست بفرسته میرسید و حتی دفی که میرسید که حداقل دو برابر کل دف آمرداد و شمال شرق میشد . ولی سعید جان از جنوب غرب دف نخواست از من دف خواست که متاسفانه یا خوشبختانه دف من نمیرسید بهش پس دف شخصی من که تو هیچ شاخه ای از جنوب غرب نیست با دف یک اتحاد از شمال شرق خیلی فرق داره داداش

امیر جان برو اولین ریپلی که از صادق کردی رو بخون برداشت من از اون صحبت ها این بود که شما فکر میکنی صادق داره بازی میکنه که گفتم کل کل هات باهاش با این دید باشه که اون اصلا در سرور نیست . حالا اگر من از حرفات اشتباه برداشت کردم معذرت میخوام ازت داداش .

در مورد ادامه پستم هم دیگه ارتباط مستقیم با شما نداشت و نظر شخصیم بود

در مورد پ . ن هم با علی رضا ایران بودم که بعد از 60 روز هنوز نفهمیده بود که حسین تی ان تی حاج حسین نیست

سلام امیر جان

داری اشتباه میزنی صادق اصلا تو سرور اکانت نداره . در ضمن جنوب غرب هم مخالف صد در صد جنگ داخلی تو شمال شرق هست

پ.ن : حاج حسین با حسین تی ان تی فرق داره :دی

اشکان جان عزیز

نکته اول دقیقا در همون حوالی یک کتیبه کوچیک یا جنگ آموز یا احمق میفته حالا یا واقعا نمیدونستی یا داری یه جور رفتار میکنی که نمیدونی ؟

نکته دوم مگه برای بلند کردن کتیبه از اون مختصات چی لازمه ؟ ۱۰ تا دونه کاتای هون چقدر زمان میبره ساخت ۱۰ تا کاتا ؟

بعدشم اشتباه نکن اشکان جان اکانت هیس اومده یه ۱۵ کراپ ۱۵۰ درصد از خاک جنوب غرب رو گرفته و اشکان جان هیس که ۴ تا دهکده کلا چجوری کردیش ۵ تا :دی

تو جملاتت نوشتی که پلیر با سابقمون خب اگر واقعا بازی بلد بوده اون پلیر که باید میدونسته زدن ده تو خاک یه ربع دیگه اشتباهه و وقتی یه پلیر با تجربه میاد ده میزنه و از طرف تیم لیدری ربع هم حمایت میشه فقط یه فکر تو ذهن تیم مقابل میاد که فکر نکنم هیچ گزینه دیگه رو میز برای مذاکره بذاره چون ساخت ده تا کاتا تو لحظه شمارش معکوس کتیبه ها هم میشه ساخته بشه ؟ بعد به نظرت اشکان جان این اکانت هیس از ۴ تا دهش ۳ تاش تو جنوب غرب هست به نظرت خودت ما رو پیشونیمون چیزی نوشته و یا احیانا گوشامون درازه که باور کنیم یه پلیر با تجربتون بیاد بازی خودش رو خراب کنه که فقط ده بزنه و کشاورزی کنه و هیچ نیرویی نسازه ؟ خب با این تفاسیر یه گزینه دیگه هم به جز کتک زدن اومد رو میز و من به اون پلیر پیشنهاد میکنم که به جای کشاورزی بره سیمز بازی کنه .

خب ببین عکس العمل بقیه ربع ها نسبت به شرایط مشابه چی بود

ابتدا اکانت گرزی تیم رو مرز جنوب غرب و جنوب شرق دیفالتش افتاد و کپش رو رفت تو ان دبل زد که بعد از صحبت با لیدر شمال غرب اون اکانت کلا حذف شد .

اکانت جی شارک از جنوب غرب میاد بدون هماهنگی تو جنوب شرق به فاصله چند خونه از مرز ده میزنه و جنوب شرق اون ده رو صفر میکنه و تو فروم بوم بوم راه میندازه . واکنش تیم لیدری جنوب غرب اخراچ اون اکانت از مجموعه و اعلام فارم عمومی اکانت به دلیل اینکه بدون هماهنگی ده زده اونجا .

اکانت نوید سیستم که از دوست های ده ساله من هست تو تراوین از شمال غرب میاد تو یک خونگی جنوب غرب ده میزنه و اون ده هم کاتا میشه و جواب محسن جان لیدر شمال غرب این بود که اشکال نداره و نوید اشتباه کرده اومده تو اون مختصات ده زده و باید صفر میشد .

پس شما هم به ما حق بده وقتی میبینیم تیم لیدری یک ربع پشت اشتباه یک پلیرش کامل ایستاده و داره حمایت میکنه ازش شک کنیم بهتون که اصلا اشتباه بوده و هیچ برنامه ای پشتش نباشه اشکان جان

پ.ن: اشکان جان دوست دارم یه برنامه بذار حضوری همدیگر رو ببینیم و مشکل رو به صورت فیزیکی حل کنیم :دی