Posts by Yakuza.TM

ارهه واقعا همینیه که میگی تازه این ور ما پست می زاریم لیدره میگه هماهنگ نکردی!بعد از اونور بچه هاش اتک میدن میگه بدون هماهنگی زدن :دی کلا دیگه تراوین قدیم مرده قدیم اتک میزدن لینک میزاشتن اینجا الان اینجا کل کل میکنن تو بازی ۲ تا خفت میزنن زیرش میزنن پلن بزرگ ساید فلان با موفقیت و ... اینا همه بچن و تازه واردن بزار عشق کنن

با توجه به بحران سایدمون و عدم کفایت لیدری ما هرچی پست گذاشتیم پاک شد و دارن عوامل پشت صحنه صدای مارو خفه میکنن ولی باید بدوون دوربین ما اسلحه ی ماست به همین علط از مجموعه جنوب شرق خارج میشم هرکس اکانتی داره که پلیر میخواد نامه بده لیدرای جنوب شرق حداقل نوب نباشید برید با جنوب غرب متا کنید میدونم اونارم میخواید بزنید و دل خوشی ندارید ولی یکم نرمش به خرج بدین و برین یه نپی چیزی ببندید صفر نشن بچه ها بس که شما مبتدی و مغرور هستید

یه مشت ترسو شدن لیدر جنوب شرق نگذارید یه ذره از خاکه جنوب شرق دست دشمن بیوفته ..که از طلا هم مقدس تره

یادش بخیر این ۲۰۰۰ همش آمار میداد به ما بازیو میبردیم:دی الان اگه زندست بگین روبرتو سلام رسوند گفت آخرم ۱۶۰۰ تا گلد ما رو سره جام جهانی ندادی:D

سلام دادا شما پلیر جنوب شرق هستی ؟؟

شما علی روبرتو کارلوس هستی ؟؟ جنوب غرب بازی می کردید ؟

پارسا توییی ؟؟ یا از نوچه ها اونی ؟؟؟

درس عبرت نشده برات هنوز ؟؟ ؟بازم گنده تر از خودت حرف می زنی ؟؟؟

کوماتسویی ؟؟ که اولین نفر جاتو تو مپ سوراخ کردم یا اون یارو مانی ؟؟؟

من هر جا دلم بخواد بازی میکنم

این دفعه بیشتر هم میارم

اسم کانتتو بده ببینم جو جو

ヤクアの出現

تیم یاکوزا اعلام آمادی خودشو تو این سرور اعلام می کند.

دیر متوجه شروع این سرور شدیم ولی بازی می کنیم

در حال بررسی ساید های مختلف هستیم

هر سایدی که دوست داره باهاش همکاری کنیم می تونه بگه.

.

.

.

میشناسی مارو ....

..فقط به عشق حاج ابراهیم ..

سبک بازی فقط جنگی

اینم از خاطرات خوبمون....

نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 |آغاز 10 خرداد 1398|

خب خب

دوستان حاظر در این سرور خودتون شاهد هستید در سه روزی که داشتم به چند تا بچه در جنوب غرب درس می دادم . جرات نطق کشیدن نداشتن ، حالا که همرا سلطان دیوار شده ، یکی یکی از پشت درختایی که پشتش مخفی شده بودن اومدن بیرون ،می گن ببر می خوریم شیر می خوریم ... . شما اگه وجودشو داشتید همون موقع دوغ ناشتا می خوردید.

<<بله شهر که خالی بشه قورباغه هفتیر کش میشه >>

من به اون بچه لیدرتون گفتم که کاری نکنه فرداش بگه خود کرده را تدبیر نیست. اگه دنبال مقصر هستید اقا پارسا عزیزتون که اون همه گنده گنده نامه نگرای می کرد فاز سنگین ور داشته بود ، موقع حمله به هم اتحادیاش حتی یه فیک هم رو ما نذاشت که هیچ بهش گفتم بیاد معذرت بخواد به خاطر غرورش این کارم واسه هم سایدیاش نکرد. برید یخه این توتال لیدر تونو بگیرد.

این چند نفری که اومدن پست گذاشتن به من این حسو می دن که انگار دارم با یه جعبه گلابی حرف می زنم ، بچه که نستیم مشخص بود بعد از اخراج اکانت من از اتحاد می خواستین بزنید مارو ، وقتی زدمتون تازه اومده بودید: اقا ما کوچکیتیم ، چی شده حالا ، حالا پارسا یه دوغ ناشتایی خورد شما کوتاه بیا ، اون موقع ای که التماس می کردید یادتون رفته ؟؟ بله ما به عشق جنوب غرب بازی می کنیم نه وقتی که نقشه زدن مارو داشتن.
    شما ها که عقلتون نمی رسه ولی برید از اقا سپهر بپرسید سطح بازی مارو ، مطمانم وقتی اولین پلن منو دید پراش ریخته بود هنوزم در نیومده ، وقتی در حد من نیستی منو ریپلای نکن. کاری که شما می کنید رو یه بچه 7 ساله هم می تونه انجام بده ، کلیک غارت مولتی ، کلیک ساخت نیرو ، وقتیم حمله باید روتون باید دست به زانو بشینی و پریدن دهتو نگاه کنی چون در حد من نیستی.

خب یه بچه دیگه اومده گفته شر شمارو از ساید کم می کنیم، فرزندم تو اگه بزن بودی همون موقعی که همرا من بلند شده بود می زدی - بکشم اون لوپاتو -

اون اقا رضا المینیوم هم اره داداش شما کارت جوریی که دقیقا بعد اینکه همه همرای ما دیوار میشه ، هفتیرهات در میاد میای اینجا خخخخخ ، همه هم می دونن خیلی تصادفی بوده ، چون دقیقا بعد پست من تا 24 ساعتش نتونستی جواب بدی و دقیقا دیوار شدن همه همرها ... اره ما هم می گیم تو خیلی خفنی

و می رسیم به گلابی اعظم استادی که تک تارگته همرش پرید، عزیزم منو اگه کسی تگ تارگت با این وعض بزنه در لبتاپمو می بنستم می رفتم بقالی سر کوچه یه مشت تیله می خریدم می نشستم تیله بازی می کردم. تگ تارگت - لانچ با اطلاع قبلی --- 2 جفت توپ راگبی همرامنه ----

اخرین پست سرورتون بود - تا وقتی که اخر سرور یکی دیگتونو ادب کنم - منتظر باشید.. اخر سرور میاد

سلام
    ساید های دیگه بازی کثیفی رو قبل کتیبه ها توی جنوب غرب شروع کردن
    زیبا نیست واقعا

اسم اکانتت چیه گلم ؟؟؟
    خب ساید ها دیگه میان کتیبه می زنن - واقعا یه مشت نوب جمع شدن تو جنوب غرب
    اسم اکانتت رو بده گلم شاید بتونم کمکی بهت کنم

یکی دیگه هم ادب شد

بله ساید منسجم جنوب غرب رو می بینید که کا تک تارگت رفتیم روش ، از قبل هم اعلام کردیم ......

اقا پارسا کوچلو موچولو ایشالا اخرای سرور منتظر باش از ساید های دیگه بیام سراغت... ، نمی خواستم بزنم ، اگه ریپلای نمی گردی پست قبلیمو ، این رفیقتونم پاسوز تو شد

دیدی منابع داشتم یا نه ؟

پ.ن : منتظر عذر خواهی اقا پارسا کوچولو لیدر موفق و سواحلی جنوب غرب که با لگد میاد تو شستش میره تو چشمم هستیم.
    فاز گنده دیگه ور ندار ، برو یه گوشه تو تنهاییات به کارات فکر کن خخخخخخخ

ヤクアの出現

دوستان تیم ما متشکل از سه پلیر قدیمی جنوب غرب وارد این سرور شد. از اول سرور تا الان با تیم های دیگه ای که در این سرور بودن هیچگونه سایشی نداشتیم و همکاری کامل رو با این تیم ها داشتیم.
    ابتدا به اقا سپهر خسته نباشید می گم و یه معذرت خواهی بابت حرکتی که امروز انجام دایدم می کنم اما ما چاره ای نداشتیم .
    اما اصل ماجرا:
    ما وارد اتحادهای ریبل شدیم در جنوب غرب و همکاری کامل با این گروه رو داشیتم به هیچ کدام از مولتی های آون ها حمله نکردیم در صورتی که اونها مولتی های تیم ما رو می زدند و به اقا سپهر هم گفتیم اما پیگیری نکرد و ما دلمون شکست.
    در بحث بازرسی که حق هر اتحادی هست ما امار کامل همر های خودمونو و امار اکانت ها و مولتی ها که اقا ابراهیم به اقا سپر دادن اون ها دسترسی به اکانت با جانشینی رو می خواستین که من به عنوان یه پلیر پرو به هیچکس این دست رسی رو نمی دم چون تراوین پدر مادر نداره و ما اشنایی کاملی با این پلیر های نداشتیم و اما رفتار زننده یکی از لیدر های این مجموعه که در نامه زیر مشاهده می کنید:

که اکانت یا کوزا رو از اتحاد اخراج می کند

و تهدید های دیگه ای که.... انجام می دهد.

لینک زیر هم صدای ما هست که به گوش .... و امثال این اقا رسید اینم هم انگولک ، بله استاد بزرگ ما اینجوری انگولک می کنیم.

اکانت های تیم ما همه روی حذف هست . سرور خوبی نبود ولی اخر کاری که کردیم خوش گذشت

هر سایدی که با ما حال میکنه نامه بده انشالله سرور بعد یا همین سرور در کنار آن ها باشیم.

ما جانشینی نمی دهیم اما همکاری کامل می کنیم. شرایط ما احترام متقابل است.

حاج ابراهیم رفتی و خوشی با خودت بردی .....