نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• پارسا کله ره بیار بیرون اقا

از غارت بیا برون ، نترس کاریت نداریم بیا عزیزم

می خواستی سه به یک کنی آلان دنبال سوراخ موشی ؟؟ یعنی هرکسی تو کانتکت داشتی مارک آل کردی بیاین آرش اومده بزنیمش ؟؟ وجود نداشتی یک به یک جلوش واستی ؟؟

به قول این هادی خدابیامرز این مسجد جای .. نیست.

این پلیر های جنوب غرب چه گناهیی کردن گیر همچین آدمی افتادن با سیاست های غلط و مسخرش هر سرور باعث باخت جنوب غرب میشه

الان چند سروره با پتانیسل بالای که این ساید داره ولی برنده نمیشه که دلیلش کاملا مشخصه ...

.

.

.

.

جنوب غرب پارسا رو تحویل بده هادی دیگه کاری نداریم .

البته استاد بزرگ تراوین بعد از اینکه نتونسته 3 به 1 کنه میگن می خواد حذف کنه ...^^

بمون سرور جذاب بشه ، ببین تمام همرا از شمال غرب میاد برات فردا نگو 2 به 1 زدنت شمال شرق کاری باهات نداره

ببین این سرور رو در رفتی سرور های دیگه باید بری دژکوب وگرنه هر بار بیای اینجا باز باید قهر کنی بری

می خوایم بوم بوم کنیم برات .

• سلام

شما تو شمال غرب چیکاره ای جنوب غربو تهدید میکنی؟؟

• این پلیر های جنوب غرب چه گناهیی کردن گیر همچین آدمی افتادن با سیاست های غلط و مسخرش هر سرور باعث باخت جنوب غرب میشه

عزیزم یکم با دقت بیشتر نگاه کنی میبینی sw دو سرور گذشته رو تو متا برنده بوده انشالله این سرور هم همینطور خواهد شد . اگر sw باخته پس ساید های که تو متا نبودن چی به حساب میان

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام

شما تو شمال غرب چیکاره ای جنوب غربو تهدید میکنی؟؟

من کاری به جنوب غرب ندارم و دوستان عزیز رو در این ساید تهدید نمی کنم

عشق من علی یویو اونجاست

فقط اقا پارساتون اوایل سرور یه چیزایی می گفت ، دنبال اونم ، فعلا که رفته تو غار بگید بیاد بیرون

• ヤクアの出現

تیم یاکوزا اعلام آمادی خودشو تو این سرور اعلام می کند.

دیر متوجه شروع این سرور شدیم ولی بازی می کنیم

در حال بررسی ساید های مختلف هستیم

هر سایدی که دوست داره باهاش همکاری کنیم می تونه بگه.

.

.

.

میشناسی مارو ....

..فقط به عشق حاج ابراهیم ..

سبک بازی فقط جنگی

اینم از خاطرات خوبمون....

نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 |آغاز 10 خرداد 1398|

• قطعا شما تو هر سایدی بری سابقه کاتا کردن ساید خودیت رو داری !

شما تارگتتو اعلام کردی ولی تارگتت که من بودم باهات 10 خونه فاصله داشتم و دفی هم جمع نکرده بودم چون حتی یک درصد فکرشو نمیکردم اون تایم از بازی بخواد 3 تا همر رو من لانچ شه . لانچتون به قدری مبتدی بود که بین هر موجتون 1 ثانیه زمان بود / با چند کا گرزی که داخل دیفالت مونده بود نصف کاتاهاتون لاست شد !

نکته جالب اینجاست شما به جای اینکه تلاش کنی تا این لک سیاه رو از پروندتون پاک کنید , یاد آورش هم میشین ! (البته سابقه هم ندارید که بخواین نگرانش باشید :دی)

به شخصه اعلام می کنم شما اگه تو یکی از دو ساید شمالی رجیستر کنید بنده مزاحمتون میشم , کسی که قبل کتیبه رو همر 4ام سرور کاتا بلند می کنه , قطعا به دنبال منفعت ساید بازی نمیکنه و خیلی زود باید حذف شه .

به امثال شما نخاله گفته میشه , اکانت هایی که داخل یک ساید رجیستر می کنند و به ضرر ساید بازی می کنند

• پارسا توییی ؟؟ یا از نوچه ها اونی ؟؟؟

درس عبرت نشده برات هنوز ؟؟ ؟بازم گنده تر از خودت حرف می زنی ؟؟؟

کوماتسویی ؟؟ که اولین نفر جاتو تو مپ سوراخ کردم یا اون یارو مانی ؟؟؟

من هر جا دلم بخواد بازی میکنم

این دفعه بیشتر هم میارم

اسم کانتتو بده ببینم جو جو

• به شخصه اعلام می کنم شما اگه تو یکی از دو ساید شمالی رجیستر کنید بنده مزاحمتون میشم ,

سلام

یه سوال ذهنمو درگیر کرده یعنی اگه این دوستمون اس ای بره کاریش نداری؟:دی

آیا با اس ای متا شده اس دبل؟

یه دوستی قبل شروع سرور میگفت جنوب از الان بسته ما باورنکردیم ولی الان انگاربا این حرف شما انگار درست گفته بود :دی

حرف من این نیس که چرا قبل سرور متا کردین حرف من اینه شما از شروع سرور, اون متا شمال سرور 2ایکس آی آر رو میگین اله بلههه بعد .....

واسه شما خوب واسه ما ......؟

پ.ن:مراسم چهلم هادی نزدیکه فاتحه فراموش نشه با تشکر

• سلام ,

بنده داخل ساید NE بازی میکنم و نمیتونم به تنهایی تصمیم به زدن یک پلیر از یک ساید دیگه رو بگیرم .

در خصوص متای دو ساید جنوب هم اطلاعی ندارم و از لیدر های دو ساید جنوبی باید بپرسید.

موفق باشید

• خوشم میاد تا متا میبندین زبونتون باز میشه انگار تخم کفتر خوردی

تا قبل اینکه متا بسته بشه اروم بودین ارش و هادی هم فقط اومده بودن کنار ساید بازی کنن تا متا بسته شد شروع کردین فلانی رو تحویل هادی بدین این کارو کنید ، اون کارو کنید

شما اول چادرت رو در بیار بشناسیمت بزرگوار

;)

• خوشم میاد تا متا میبندین زبونتون باز میشه انگار تخم کفتر خوردی

تا قبل اینکه متا بسته بشه اروم بودین ارش و هادی هم فقط اومده بودن کنار ساید بازی کنن تا متا بسته شد شروع کردین فلانی رو تحویل هادی بدین این کارو کنید ، اون کارو کنید

شما اول چادرت رو در بیار بشناسیمت بزرگوار

;)

یه سرور چشمان یونیک ازت زدن ، هنوز شدت موجش روت مونده ، حالت خوش نیست برو یکم عقب تر پست ها رو بخون

البته زندگیت بر اساس لب و دهن بودن نوشته شده همه رو به کیش خیش پنداری

سخت نگیر

ارزش نداره

اگه اون پست رو بخونی نوشتم که اصلا کاری با شمال شرق نداریم یه دعوا شخصیه ، قبل اینکه اساتید با شما متا ببند هم اینجا اعلام کرده بودیم

همین که گزارش پاک کن هایی مثل تو اینجا پست میزارن سطح سرور مشخصه

پلیر هاش منو میشناسن

ناکام از سرور نری

اول اکانت بزن بعد پست بزار

• با شمال شرق که نمیتونی هم کاری داشته باشی چون الان اگه متا با شمال شرق نبود

زبونت جای قبلش بود

کل رزومه ات شده یه چشمان که یکی دیگه زده ؟ :D

اونم چه تایمی از بازی :)

اره سلطان من گزارش پاک کن بودم شما پرو پلیر

چادر گل گلی یا چادر مشکی ؟؟؟

مسئله اینه

پ.ن: یادتونه سرور پیش میگفتیم واندر تو اون سایدی که 100 میشه همه میگن اون ساید 100 کرده

شانس اوردین سرور قبل واندر توی خاک جنوب شرق 100 شد وگرنه الان باید ثابت میکردین که متا 3ساید بوده وگرنه اینا میزدن تو رزومه خودشون ;)

• مگم دیگه کلا از همون سرور که سوراخ سرواخ شدی ، همون یه چشمان نبوده ، خیلی اتفاقا دیگه برات افتاده یادت نیست ، شوکش شدیده بوده زده به مغزت ، برو پست های آمادگی و همین قبل این سرور رو نگاه کن متوجه اراجیفت میشی البته آسیبی که بهت وارت کردم اون سرور نمی زاره متوجه بشی

والا من زیاد پست نمیزارم ، مثل تو که نیستم حتی اکانت نداری ، توزندیگم هم فقط گزارش پاک کن بودی ، 24 ساعت تو فروم پلاسی ، همیشه هم باعث میشی سایدت به فنا بره

به تو میگن لب دهن

به ما میگن عمل کننده

سوابقش هست.

یادت باشه ما تصمیم گرفتیم اون سرور ساید شمال شرق 100 نکنه و 100 نکرد ، با اون همه لب و دهن بازی که در اوردی به شخصه می خواستی 6 به 1 بزنین ، بله ما تصمیم گرفتیم کی 100 کنه ، با این چیزا بچگونه دل خودتو خوش کن

از یه گذارش پاک کن انتظار بیشتری نمیره

هر سه لیدر ساید ، هستن قشنگ میتونستیم واندر جنوب شرق رو استوپ بزنی سه تایی باهم ببریم بالا ، ولی گفتم طولانی نشه

شما که هر سرور جلو ما بودی واندرتو رنده کردیم دادیم دستت

مخصوصا یه سروی که جوری شد واندرت حذف کردی

پس یادت باشه که ما بودیم نذاشتیم شما ببرید. البته شک دارم به خاطر آسیب های وارد شده بهت یادت بمونه ;)

والا به قول فرزین ریپلایشون نکن گنده نشن

• سلام

باتوجه به روند سرور و تحلیل ریزی که اول بازی خدمتتون کردم و گوشزد کردم که شمال غرب برنامش چیه .

شمال غرب باتوجه به اینکه این سرور رو از سرور قبل با کل کل شروع کرده بود برا اینکه جو رو علیه خودش کم کنه

ارامش و صبر رو پیش برد و از پلیرای کری خون و کل کن خودش خواست غلاف کنن سپس چپ دست رو فرستاد جلو

مرحله بعدی دنبال همپیمان برای خودشون بودن هر روز تو دیسکورد های مختلف

شمال غرب با توجه به اینکه توی دوتا مرز نمیتونست بجنگه تصمیم گرفت با شمال شرق باشه چون متا با جنوب غرب باتوجه به اتفاق های بین لیدرا محال بود

و متا به جنوب شرق هم هیچ جذابیتی نداشت چون دوتا مرزاش همچنان زیر اتک میموندن

الان که متا بسته شده راحت شدن پلیراشون سر از تخم در اوردن

خطاب به جنوب غرب و جنوب شرق :اگه میخوایین با شمال غرب مقابله کنید جنگی بازی کنید اینا به جنگی بازی کردن عادت ندارن

در اخر همه این حرفا تحلیل و نظر شخصیه هرکی دوست نداشت نخونه

شاد باشید

• مسله اینکه بعضی از دوستان از متا به دست امده خوشحال نیستن خوب اینم طبیعی هست. این متا در تاریخ اسپید تر ثبت خواهد شد خود رونالدنیو هم با این حرکت متات مبهوت شد ;)

این که بعضی دوستان به دنبال بهم زدن این متا هست کاملا طبیعی هست این متا مرزها فشار جا به جا خواهد کرد کجای داش علی که یه بار دیگه ببنی تاریخ داره تکرار میشه :P

متای شمال بسته شده و تا اخرین سرباز شمال ایستادگی خواهد کرد تا خاری در چشم دشمنان باشد

باشد تا رستگار شوید

• مسله اینکه بعضی از دوستان از متا به دست امده خوشحال نیستن خوب اینم طبیعی هست. این متا در تاریخ اسپید تر ثبت خواهد شد خود رونالدنیو هم با این حرکت متات مبهوت شد ;)

این که بعضی دوستان به دنبال بهم زدن این متا هست کاملا طبیعی هست این متا مرزها فشار جا به جا خواهد کرد کجای داش علی که یه بار دیگه ببنی تاریخ داره تکرار میشه :P

متای شمال بسته شده و تا اخرین سرباز شمال ایستادگی خواهد کرد تا خاری در چشم دشمنان باشد

باشد تا رستگار شوید

پسر گل متایی که از قبلش معلوم بود دیگه خوشحالی ناراحتی نداره کس که توی بازی هم نباشه و فقط پست ها رو بخونه متوجه میشه

کار آرش تابلو عزیزم اینکه چندتا مهره بفرستید اونور بعدم یک کل کل ساختگی راه بندازید با چندتا خفت آبکی اول سرور که بگید راسته بعدم یک بنده خدایی بیاد بگه ما که متا رو بستیم اما قبل علنی کردنش بذار دوتا ساید دیگه رو هم بندازیم به جون هم با یک اکانت ناشناس ربرتو کارلوس بیای بگی شمال ها که توی جنگ هستن جنوبی ها هم با هم بجنگن رجوع شود به پست هاش اما دیدی این دوتا ساید وارد بازی تون نشدن متا رو علنی کردین

ببین عزیزم پسر گلم این سیاست ها رو هر جا پیاده کردین باختین از آخرین سرور کلاسیک که این بازی رو آخیلیوس و آرش راه انداختن و باختین تا

قبل ترش که درادیس براتون پیادسازی میکرد و باز میباختین حالا هم تا آخر بازی راه زیاده و جوجه هم واسه شمردن زیاده

متا بسته شد زبون باز کردی تا قبلش داشتی از تیر چراغ برق سردر ساید ها بالا میرفتی و زیر چادر بودی ولی و قتی سناریو کامل شد منظورم علنی شدن متا نیست متا روزی بسته شد که شما توی سرور اعلام حضور کردید این از قبل مشخص بود زبون باز کردی

من از طرف خودم صحبت میکنم و کاری به هیچ سایدی ندارم فقط یکم که طرف خیالات ورش میداره باید بهش یاداوری کنی تو هنوز آویزون تیر چراغ برقی

مخاطب خاص خانوم وزیری

• تو حتما بیا .

مانی توی ان ای هست.

اسم اکانتشم

BuD WeiseR

فقط حتما اسم اکانتتو بگو در خدمتت باشه جبران همه چی .

• با عرض سلام دوباره

در ابتدا باید این متایی که بسته شده بین ساید های شمالی به صاحبان متا تبریک بگم و امیدوارم داداشی های خوبی برای هم بمانند و خدا را شکر میکنم بنده در ساید شمال شرق نیستم که چنین چیزی را از نزدیک شاهد باشم ،امیدوارم چرخ این متا برای دو ساید بچرخه و باعث پیروزی شمال شرق شود اما .....

اکانتی را برای اذیت کردن شمال غرب ساخته بودم که ایشالا فردا به دوست عزیزم تحویل میدهم و اگر اون تحویل نگرفت به کارو چپ دست حتما بی منت تقدیم خواهم کرد ، کار من این سرور به اتمام رسید و آرزوی موفقیت برای همه عزیزان دارم

موفق باشید میثم

• عزیزم قوه تخیل بالای داری

داستان از اونجای شروع شد بعضی ها فکر کردن خیلی زرنگن میان میشن بازی میکن با یه سیاست کثیف واندر 100 میکنن به قول معروف میگه ملخک 1 بار جستی 2 بار جستی ولی بار سومی وجود نداره من نمیخوام خیلی چیز ها رو اینجا باز کنم حاجی یه جوری میگی که اگه یکی تو جریان سرور نباشه میگن سه به یک کردن رو یه ساید ضعیف .عزیزم بازی الان متعادل شد دو ساید در مقابل دو ساید من نمیدونم این کجاس سناریو پلن میخواد چرا به بعضی ها بر خورد اقا من اینجا از همون بعضی ها معذرت میخوام که ما باعث شدیم راحت 100 نکنه

پ.ن اخه تتلو چرا ؟