Posts by Diablo

با سلام،

امروز صبح دوباره شاهد باگ اینسرت سیم سکند بودیم!

واقعیتش ما این سرور هم منتظر باگ های جدید بودیم ولی باگی که ۲ سال پیش همه گفتیم و مثلا رفع شده! چرا باید دوباره ببینیمش!!

باگ درخواستی داریم اینجا!!؟

حالا چیکار میشه کرد ادمین محترم?

میگم هی جوابتو ندم عمو قناد باز مبیبنم فرش پهن کردی کف فروم هر کی رد میشه بندالش میشی شکر خدا وقتی میخواهی جواب بدی یه چندتایی رو باید یه چند نفری جواب بدی بسگی تفلونی:D:D:D:D

بعد دوسال هنوز جاش ...:D:Dمن بودم حرف نمیزدم گفتم بهت اگه یه درصد شک داشتی به عدم صحت همرها خودتو تامو جری میدادی :D:D:D

عاقبت سنتی صنعتی با هم زدن میشه عمو قناد دمت گرم آینه عبرت خوبی هستی :D:D:D:D

آقا شما رختخواب پهن کردی کف فروم که، داستان قناد رو به دوست گرامیتون گفتم که، ظاهرا نیفتاد برات نه!؟ چون اگه میفتاد قطعا ادامش نمیدادی! اصلا چیز خوبی نیست!

از نظر من این کل کل ۲ ۳ نفری تموم شدست،

هرکی خواست میتونه بدون تعصب به موضوع نگاه کنه و با واقعیات اون سرور کنار بیاد، نخواست هم میتونه به همین پارو زدنش ادامه بده!

استاد پستاش هست، برو بخون، من تا روز آخر توی فروم بودم و این موضوع رو هم گفتم.

خوردن همر مهم نبود اینکه چرا اون همر تارگت شد برام سوال بود، که جوابشو بعد از دوسال گرفتم!

حالا متوجه شدی چرا بعد از دوسال گفتم؟

خرید اطلاعات از یه شخص ناشناس!

آقا من اشتباه کردم اسم یه بنده خدایی رو آوردم که بخواد ریپلای کنه روی پست من، اونو شاهد گرفتم :)))

از کرده خود پشیمانم، که همچین شاهدی انتخاب کردم، فونت گنده و کوچیک و بولد فقط شاید بلد باشی، محتوایی نداره اصولا پستات، الانم طرف خودش نیومده، این پابرهنه پریده وسط، برو عامو روی مبحث اینسرت شکنت کار کن.

خیلی واضح بود جملم، با بعضی باید مثل خودشون بود! و پرهام حق داره با بعضی هاتون به اون شکل برخورد کنه، حالا کار به جایی رسیده تو شدی مبادی آداب!؟

وقتی شات اینسرت میزارم میاد اراجیف میگه، باید جواب بگیره، حالا اگه فحش دادن جرات میخواد، چنتا پست کنم برام؟

من گفتم آمار همر چجوری به پلنر رسیده بود، همری که نه خط لانچی داشت و نه اسکاتی خورده بود!

طرف خودش بعد از ۲ سال اومده میگه من گفتم و ببخش و بگذر! چی میگی دقیقا؟

من گفتم همر مثلا نپریده!؟

همر سجاد سالم بود

اکانت ترکسس و یه همر دیگه اون زمان پانیش خورد، اگه اکانت من پانیش می‌خورد اونوقت حق داشتی

در وصف اون سرور همین بس که از دفکوردتون پرسیدن چطوری تارگت ریل رو تشخیص دادی روی اتکای ان دبل

گفت همرمون رنکش افت کرد، متوجه شدیم همر ان دبل مست داره میاد پس ریله ^^^^^^

یاد بگیر هم تیمی و رفیقتم تقلب کرد، گوشش رو بگیری نه الکی دفاع کنی!

و در آخر من لاتی پر نکردم، مودبانه پست گذاشتم، اما یادت بندازم اون داستان عمو قناد به بستنی و ... کشید پس بهتره ادامش ندی! اگر طالب بستنی و مخلفاتش نیستی!

ببین پسر خوب اون دهکده هیچ تروپ و ارزشی نداشت چیف شده بود ازتون ک الان صفر شد! من چک کردم اون شب و یه اینسرت انداختم دیوار شدی! همین!

و ضمنا مرد و ادای مرد بار سنگینی داره، چاک دهنتو باز میکنی محیط خانوادگیتو میرسونه و ایضا اونایی که لایکت میکنن!

یه زمان به پرهام میگفتم چرا پست تخریبی میزاری به اینا فحش ناموسی میدی! ظاهرا خوب شناخته بود بعضی هاتونو!

ما هر پلنی زدین تبریک گفتیم ولی احترام سرتون نمیشه!

سایدی که هدفش فقط وینه، مسلما از هیچ کثافت کاری دریغ نمیکنه! ۲ صفحه پیش توی پستم گفتم.

واقعیتش من این قسمت هارو کلا اسکیپ کردم و ندیده بودم.

دارم فکر میکنم این بندگان خدا توی ان ای اصلا بات ندارن، اینا همون ۲۰۰ ۳۰۰ تا زیردست پارتیزانن که باهاشون سایدو بسته با شعار هر زیردست یک اکانت یا دو و حتی ۳!

پلن اکانت رو هر روز تحویل می گیرن، مو به مو مثل بات! اجرا میکنن

مثلا اصغر میاد میگه آقای پارتیزان (محل کار هم پارتیزان صداش میکنن چون فقط یه پارتیزان در دنیا داریم) چطور بودم امروز

پارتیزان میگه ببین اصغرررر پاپ خوب زدی ولی تروپ چی شد پس، برو از جلو چشام، تا آخر سال مرخصی تعطیل!

صغری تروپ خوب کشیدی ولی پاپ نزدی، اکانت قفله الان این چه وضشه، تو هم مرخصی کلا این ماه بدون حقوق

یه کار درست هم انتخاب نکردی یه ۳۰۰ تا زیردست داشته باشی، الان لنگ یه بات کپچا حل کن نباشیم!

متای سرور بعدمونم بستیم، با ابی رییسی، به هرحال کل کارمندای کشور زیر دستشن و فقط اونه که سطحش به پارتیزان میخوره و میتونه مقاومت کنه!

نفر میاره کف ساید رو پارکت میکنه برامون

سلام علیکم

اول که خواهشن فروم به سمتی نبرید که هر روز شاهد بحث های دو نفر باشیم اون سرور تمام شد رفت شما دارین نبش قبر میکنید که خوب تعدادی از تیم امرداد تو سرور حضور دارن تحریک بشن بیان بحث اون سرور پیش بکشن باز جو فروم بدتر بدتر بشه شما ها که خیلی جاها با هم در ارتباط هستین امکان نداره این بحث جایی دیگه دنبال کنید و پای باقی دوستانی که نیستن رو به ماجرا باز نکنید راجب این مورد هم عزیز تشخیص اشتباه شما باعث پریدن همر شما شد نه استفاده از باگ که اگه باز فروم اون سرور بخونی متوجه میشی کدوم ساید بیشتر استقاده کرده .

سال جدید سالی پر از اتفاقات خوب باشه برا همه <3

بحث دونفره که شروع میشه، نمیشه جوابی نداد و در ضمن من خط اول گفتم بحث دو نفرس و شما میتونید اسکرول کنید و نخونید!

ایشون علاقه شدیدی به پیگیری بحث های تراوین داخل مافیا و مافیا داخل تراوین داره و عاشق ریختن قیمه ها توی ماستاس.

در مورد سرور نرمال هم بله جاش اینجا نیست و البته من خورده برده و آتویی دست کسی ندارم و البته ترسی! پس حقیقت رو میگم، اگه برای شما شنیدنش سخته مشکل من نیست!

تبریک بابت اینکه دوتا دمپایی رو کردی توی دیوار تا یک دمپایی دیگرو بگیری!

اون اکانتایی که به اسم تک دهکده زدی هم کلا ۲ تا دهکده بودن یا مثل آلما کلا پلیرش نیست و تک دهکدس از اول، چنتای دیگم ضمیمه میکردین زشته اینجوری که!

اینم یه اینسرت ریز

۱۱ موج با ۱ ساعت فاصله از تارگت

چون جاوید خان فرمودن بدون شات نیا :)))

همین فعلا دم دست بود

و یه کانتر با ۶ک پوینت کیل

که البته منطقی نیست کانتر مزدور، ولی خب پروفایل رو دیدم گفتم شاید جدی دوست داشته باشی

امیدوارم حجم جدیتش خوب بوده باشه

با پا به سن گذاشتن دندونا خودشون میفته، من فقط سعی کردم کمکت کنم از دستشون خلاص شی

نگفتن بهت بچگی که فندق رو با دندون نشکنی!؟

پیر پاتالامون از سفرهای نوروزی برگشتن، اونام توی جیبشون کلی فندق آوردن سوغاتی!

* اون چکش رو خدا ازت بگیره مملی، حالا خوبه توتن نیستی، رها کن اون کلاهارو

با سلام

آقای مانی پارتیزان من حافظم به شدت قویه متاسفانه!

تک تک جواب میدم، و این بحث دو نفره بسته شه انشالا، مبسوط گفتی و منم مثل خودت مجبورم نبش قبر کنم!

اتهام تلاش برای ریاست بر ان ای اون سرور رو نوری رفیق شفیقتون از اکانت موناکو زده، صحت این صحبت با خودشه و البته من از چندین نفر دیگه هم شنیدم!

دفکوردامونم من و علی و نادر و پارسا بودیم

من بیشتر حوزه شمال شرق بودم

علی با ان دبل هماهنگ می شد

و نادر و پارسا بحث های درون سایدی

و این حجم دف که میفرمایید مسلما نبوده! و البته کیفیت دف! دفی که روی نان کپ من اومد دف فیدرها بود و به شدت بی کیفیت، از مزدور و برده بگیر تا هرچیز دیگه ای مثل پرنده های توی آبادی! و اصلا صرفه هولد کردن نداشت ولی بازم اگه لاستی میخورده به خاطر کاتا کردن ناتار از سمت سایدهای دیگه بود، و همری که بر مبنای کپ و ناتار بالا اومده سخته دف رو تحمل کردن و به همین خاطر ۲ تا انویل مصری توی خاکستری داشتم، دف ۱۰ دقیقه ای میرسوند! که فرستادمشون ان ای!

میتونی بگی تصمیمت غیرمنطقی بود، ولی به هرحال این شکلی بود! نه من با توسل به ۱۲۴ک پیغمبر برم لب مرز همر بکشم!

دفی که ما به شمال شرق میدادیم انویل مصری بود با ساپورت گندم، دف شما مزدور! کاش شات میگرفتم و الان به کار میومد!

هر پلیر تازه کاری هم میدونه هولد کردن حجم سنگین دف با مقداری لاست اولش طبیعیه، نه اینکه ما عمدا بیایم دف رو خوراک کنیم، اینا توهماته با احترام!

دف ما هم روی ان ای بود و لاست میداد، بچه ها میگفتن بک بدیم، میگفتم نه زیر اتکن نباید پشتشون رو خالی کنیم، نامه بزنید و بگین بهشون، گندمم بزنید ساپورتش کنید، این از معدود موضوعاتی بود که هر ۳ تیم حاضر در اس دبل اون زمان سرش توافق داشتن که پای حرفمون میمونیم

موندیم و نتیجه هم داد! اتحاد ۱۰ نفره و در اقلیت تونست ۸۰ درصد کتیبه های ان ای رو بزنه!

حتی گفتن جنگ رو دفشو نداریم آوردیم اس دبل هولدش کردیم و باز برگردوندیم!

و اینکه بعد از دوبار جوابای سربالا از طرف شما به علی گفتم من دیگه صحبتی ندارم با پارتیزان، خودت اگر صلاح میدونی صحبت کن برای دف

انتظار داشتیم کاور در حد کاور خودمون از لویال رو داشته باشیم نه با یه تهدید ان دبل بترسه و پا پس بکشه! اینم از ناصر و سعید ملا جویا باش!

من و سورنا هم این دوسال به روت نیاورده بودیم، چون اولش حداقل کمک کردی، ولی تهش خراب کردی بد فرم!

حالا که بحثشو پیش کشیدی گفتم.

در مورد پریدن همرم، اونم از رفیق شفیق دیگت گارد بپرس، کی بود که روی ویس مافیا سیتی اومد گفت محمد حلالم کن، من آمار همرت و دفشو دادم اس ای، وگرنه محاسبات من ایرادی نداشته! و همری که حجمش نامشخصه و لینک اسکاتی نداده منطقی نبود با ۸ تا همر تارگت بشه!

یه زمان اسطوره بودی یا نبودی! همون زمان که همر کپ رو می پرستیدن! و الان میخندن بگی کپ همر میکشم واندرزن!

مهمتر از همه اون سرور سراسر باگ بود! اگه مشغول دفسازی بودی و نخوندی پست هاشو حتما بخون!

در اصل سرور تست اسپیدترا اون سرور نرمال بود که چنتا پلیر ماشین حساب به دست اومدن توی بازی

و باگ آسیاب، میدون تمرین، اینسرت سیم سکند و چنتا مورد دیگه باگ گیری شد!

ملت تا اون موقع سیم رو اینسرت میکردن و خوشحال و خندان به هم تبریک می گفتن!

و همرهایی که روی من لانچ شد، از صحت شارژشون مطمئن نیستم! و ۲ تاشونم حداقل پانیش استفاده از باگ منابع و نیرو خوردن! به نظرت منطقیه سایدی که زیر تارگت ان دبل بود، بیاد ۶ ۷ تا همر روی یه تارگت خرج کنه!؟

هر سروری خواستی هر چند ایکس، استارت همر بدون مولتی بزنیم! انتخاب نژاد با خودت :))) و هر روز توی فروم شات بدیم!

اینو مثل چک کردن غارت اک سورنا نپیچونی امیدوارم!

کسی که ادعای خفن بودن میکنه که نمیاد با اسم ممدقمی کپ بگیره بعد چنج نیم کنه!

موفق و پیروز باشی، امیدوارم وقتی دست بالاااااا رو از دست دادین دوباره درگیر مأموریت نباشی و همینقدر عریض و طویل باشه پستات!

صادق داداش دنیای امروز عصر دیپلماسی و گفتگوی تمدن هست

اسم پارتیزان خیلی اسم خز و بی کلاسی هست بیا اسمت رو عوض کن بزار مثلا دیابلو

هر روز ما از خواب بیدار میشیم میریم تو تلگرام میگن پارتیزان دیوار شد پارتیزان چیف شد !

پ.ن. ترور هم تو بازی باشه ساقی بهش بزنه ترور تنهایی میره بیرون تراوین که بلد نیستی مافیا هم نتونستیم یادت بدیم !!

خدا رو شکر، اونقدر پست های پر مغز و مفیدی ارائه میدی که ترجیح دادم کارامو انجام بدم توی تایم کاملا خالی جواب بدم و البته از تندی جوابم کم بشه، که اگر احترامی قائلم برات به خاطر کسوت و اون ۲ سال مافیاس

مگرنه نه از لحاظ بازی مافیا و نه تراوین نکته و مهارت عجیب که هیچ، نرمال هم از شما دیده نشده که قابل یادگیری باشه

اگه نمیدونی که من از سال ۸۷ تراوین رو شروع کردم با گوشی جاوا سر کلاس دانشگاه و بعد ولش کردم تا سالها بعد و کاش برنمی گشتم، بدجوری ضربه میزنه!

اگر منظورت از آموزش، لابی توی مافیاس که نه ممنون لابی باز نیستم، سالم تبر میزنم و لابی نمیکنم، خوشبختانه به همه ثابت شده، لابی که دنبال ریشه کن کردنش بودی و خودت دچارش شدی!

حالا اینجا بحث مافیا نیست و تراوینه، ولی اینجا هم خدا داند چه چیزهایی دنبال ریشه کن کردنش هستی و خودت دچارش!

قاضی بقیه و وکیل خودت!

یه مورد هم خطاب به تورج عزیز، من با شما حداقل ۳ ۴ بار هم صحبت شدم، این کاراکتر فرومی شما هیچ شباهتی به شخصیت اصلیت نداره، چندین بار هم کلمات توهین آمیز به کار بردی نسبت به ان دبل که جالب نبود حتی بخوام ریپلای و کوتش کنم!

و ظاهرا جو فروم باعث این سبک نوشتار شده!

* چشه این فروم، بدون وی پی ان نمیشه پست گذاشت!؟

سلام جاوید جان، تبریک بابت پلن هاتون

بسیار هم عالی، پس شما هم یه بازی جذاب و پر زد و خورد میخواستین، فقط نمیدونم چرا دوستان هم سایدیتون میگفتن بازی و پلنتونو بهم ریختیم! هی غر میزدن!

اینجوری باشه شما بازی مارو داری بهم میریزی :)))

مزدور کجا بودین؟ از کی گلد می گیرین؟ :)))

از یه پلیر تراوین بعیده با ۲ تا لینک اینقدر مغرور بشه، گهی زین به پشت و گهی باز زین به پشت، یه ۲ صفحه برگرد دوستانت بدون لینک میومدن و فقط پست های خفت و چیف شدنتون بود!

اگه با دقت پست منو خونده بودی، گفتم این سبک رو دوست داریم و برای برد و باختش بازی نمی کنیم، چه برسه به واندر! ولی ظاهرا ذوق فراوانت مانع دیدنش شده.

تازه بازی داره قشنگ میشه.

به بچه ها میگفتم، درسته غرق در مولتی هستند، ولی اینم خودش یه چلنجه که می تونیم خودمون رو محک بزنیم.

با سلام،
    جو فروم این چند روزه به شکلی بود که هرکسی وارد می شد باید با همون فرمون ادامه میداد، پس تصمیم گرفتم با وجود علاقم به فروم چیزی ننویسم

اما الان چند نکته لازم دیدم بگم:
    ۱. یا بعضی دوستان تراوین اورجینال بازی نکردن یا از یادشون رفته!
    اینکه بعد از مدت ها داخل اسپیدترا کانتر ببینیم، جنگ مرزی و جنگ نزدیک ببینیم اتفاق خوبیه به نظر من، باعث هیجان بازی میشه.
    و وقتی داشتیم تصمیم می گرفتیم، وارد سرور بشیم یا نه ۵۰ درصد تیم می گفتن ترجیح میدیم نیایم جایی که هیچ شباهتی به تراوین نداره! نپ تا میدگیم، نپ اسکات، نپ تو رو خدا چپ چپ نگاه نکن، نزن مولتیمو!

و خودم بعد از مدت ها توی جنگ واحه با مانی پارتیزان یه ریزه کاری یادم اومد که قهرمان پیاده جلو نیزه عملکرد بهتری داره، تراوین با جزئیاتشه که قشنگه
    نه برو ۲۰۰ ۲۰۰ همر تپل کن، جنگ آموزتم بگیر یا احمقتو چیفی کن و یا علی بخور بخواب تا واندر!

۲. این داستان و توهین ها در مورد گلد گرفتن ان دبل از سایدهای دیگه، مزدور خوندنش و امثالهم ديگه بیش از حد با خویشتن داری بچه های ان دبل روبرو شده، صبر کردیم ببینیم کی تمومش می کنید که ظاهرا همچین اراده ای دیده نمیشه برا حاشیه نبافتن!

صبر ما هم حد و اندازه ای داره
    من شخصا نه گلدی از کسی گرفتم و نه در طول عمر تراوینیم از کسی همچین انتظاری داشتم، نمیشه با پول بقیه پز داد! و بقیه هم همینطورن.

۳. در مورد این درگیری های اول بازی هم که به نظرم نفس تراوین و هیجانش می طلبه و البته فروم نویسی ان ای مثل همیشه بی تاثیر نیست

یه زمانی آیدین فروم نویس ان ای بود!
    الان یکی میگه ممدتوشی نسیم جنوب سوزناکه، بادبان ها رو بکشید بریم سمت غرب به امید سواحل قناری!

یکی میره ۲۰۰ در ۲۰۰ میگه رفتین توی غار چرا!
    داداش نقشه رو بزن اون گزینه پایین توی موبایل مد یا بالا توی سیستم، یه نگاه به مختصاتت بکن، بعد حرف از غار و این چیزا بزن!
    یا یکی قبل تر ها میگفت بسم قاسم جبارین اومدیم ۳ به ۱ بزنیمتون، بعد ۳ تایی میزدنش و تهش میگفت چرا اینجوری شد!

اونی که میاد اس دبل با وعده گلد و مولتی پارسا سوئیفت و بعد گله ای می کشن زیر بنده خدا، دیگه حرف از مزدوری نزنه! کسی که عرق به ساید نداره، نمی جنگه براش!
    یکی از دلایلی که این سرور اس دبل رو انتخاب نکردیم هم ترس ازین اتفاق به صورت مجدد بود!

۴. اولین و اصلی ترین چالش برای تیم چوکور، تقسیم و مدیریت پتانسیل و انرژی تیم برای ۹۰ دقیقه بود، که اولین سوال من از پرهام و عرفان هم همین بود که میخواین جنگی و میدگیمی ببندین یا اند گیمی که هر دو گفتن برنامه اند گیمی هم داریم، و البته باگ گیری و چالش های این قسمت تا حدود زیادی با جذب پلیرهای جدید و تغییر برنامه بعضی اکانت ها انجام شد.

اما چوکور به نظرم هر لحظه پتانسیل سوئیچ به تروریست مد رو داره چون هدفش لذت از بازیه نه جنگ برای بردن فقط.
    و البته مافیا بازها هم میدونن به ترور نباید تارگت زد، چون هر لحظه ممکنه اعلام نقش کنه و یکیو بکنه ببره.
    و اون زمان دیگه چلنج بالانس انرژی رو میشه کنار گذاشت و همه چیو میکسی داد بیرون یا حتی ریمیکسی!
    و اون زمان پتانسیل در نظر گرفته شده برای اندگیم خرج میدگیم میشه و اونجا میگین چرا واندزناتون رو به اس ای نمی زنید و فقط مارو باهاش می زنید!
    در کل داریم بازی خودمون رو می کنیم، شما هم بازی خودتونو بکنید، سبک ما اینه.

* هدف چوکور زنده کردن تراوین واقعیه، تا چه حد موفق خواهیم بود مهم نیست، تلاش خودمونو انجام میدیم

یه خورده تنقلات جا مونده بود، پیوست پست قبلی.

ما که بهش به چشم کتیبه قهرمان نگاه میکنیم، توی حراجی گرونه، اینجوری به صرفه تره.

به یاد مرحوم فلوکی

با شرایط فعلی شاخص Kh/h (خفت بر ساعت) در ان ای به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده و تحلیل گران ان ای میخوان کاتای بیشتری رو روی اکانتا بریزن که نیاز بازار خفترا رو جوابگو باشه.

سلام

هوش هیجانیت رو کنترل کن یه مقدار سه تا عکس گزاشتی دو تا شامل نبودن نیرو تو بیس هست سومیش هم خفت نیازی به دو تای اولی که نبود همون دومی رو میزاشتی کفایت میکردا !!!

دو تا عکس پیوستت هم که تخریب دهکده جدیدهست که ساختمون اصلی داشت اول اون رو هم تبریک و تهنیت عرض میکنم

این سرور هم پیر شدیم همین که لپ محمد پاتریوت رو بکشیم کفایت میکنه برامون دور دور جوونایی مثل شماست فقط برام سواله این 50 کی دفی که مجموعا تو تاپ از شمال شرق میبینیم رو با کاتا که دف نکردیم شما دیوار شدید دیگه ؟؟ یا کاتاهایی که هفته پیش کردید تو دیوار صداش رو هم در نیاوردیم !

فقط یه توصیه کوچولو کارنامه سرور 1 ایکس و دو ایکس خودت رو نگاه کن بعد بیا برای روند پلی کسی نسخه بپیچ

سلام،

نکتش همینجاس که مدافع با وجود اینکه خطر خفت رو حس کرده، دوباره بدون ۱ دونه اسکات ۹ ک گرزی رو ول کرده به امان خدا

البته این از یه پلیر مبتدی هم بر نمیاد، باتی چیزی اگه دارین بگین ما هم بدونیم، بات جاخالی!

کسی هم که میاد کری میخونه با پرچم و میله ده نمیزنه رها کنه یا شایدم اونم باته!؟

من که از اولش پرچ هام میخوندمش :)))

منم گفتم با پا به سن گذاشتن، سبک بازیتو هم عوض کنی اینجوری نشه شاید، چیزی نشده!

اون شات هم به خاطر مشکل نت اون شکلی شد، سوال دیگه ای اگر باعث مشغولیت ذهنیت شده هم بفرمایید بپرسید!

رید سورنا که اکی شد انشالا؟ گواهی ایزو ۲۰۰۹ رو گرفت؟

رزومه من هم توی همه سرورها مشخصه، سرور نرمال رمر ۳ سرور بود، که با حرکت زیبای یکی از دوستان! دیتاش درز کرد و همر پرید، دفش هم سمت شمال شرق بود

۲ ایکس هم همر ۱۱ سرور بود، بدون مولتی! رید فول سالم تا روز کتیبه ها! که بعدش پوش شد برای کتیبه

بحث فنی هم هرچی خواستی میتونیم با هم کل کل کنیم، میدونی خودت من هرجا برم میشم مسئول آموزش :))) چون علاقه دارم بهش!

ولی رزومه شما چی بود اون سرور!

بعد از شکست در کسب کرسی ریاست ان ای، کوچ کردی به بیابون های ان دبل! که خالی شده بود.

و بعدش برای بالانس سرور(مسلما داشتن شانس برد)

اولش:

بهتون دف میدیم

بعدش:

ای بابا چرا دف لاست میده و ازین حرفا (که ظاهرا و باطنن) اونجا هم یه نسیم سوزناکی از جنوب شرق وزیده بود که دف رو بک بدین که شنبه پلن داریم.

این سوزا اصولا باید از شمال به جنوب بوزه که، چرا عکس شده!

بازم بیشتر فلش بک بزنم یا کافیه!؟

فرق ما با شما این شد!

من همرم پرید سر اینکه پای حرفمون بمونیم

شما دفتون موند برا خودتون و کشیدین زیر قولتون

دوتامونم باختیم، ولی این کجا و آن کجا!

سال جدید با خفت جدید

اگه میدونستیم اینقدر مهمون نوازید که زودتر میومدیم

یکم آجیل و تنقلاتش کم بود فقط

وقتی میاین ان دبل با پرچم و میله پرچم، محل نصب پرچم هم به همراه داشته باشید، تا مجبور نشیم خودمون احداثش کنیم.

یه بار جستی ملخک

دو بار جستی ملخک

بار سوم چرا نجستی؟

به همون رعدا بله میگفتی دیگه

یا اون استپ ها سوار بر اسب سفید

استاد مانی پارتیزان این سبک پارتیزانیته؟

بعد سبک پیرمردی پلی دادنت چجوریه؟

محل مناسب پلی برای شما مختصات ۲۰۰ در ۲۰۰ کنار دسته نوریه نه وسط درگیری، اینجا رحم ندارن تیراندازا!!

* انصافا صادق خیلی پارتیزان تره

** ادی دیگه قسمت این بود، استپ هات خالی بیان، ۴۴ لول قهرمان بدون کتیبه داشتی حیف شد :))

این که عملیات فریب بود (البته اون یه چیز دیگس)

میخواستیم تستت کنیم، که ازین آزمون الهی سربلند خارج شدی و تونستی پروتکلهای امنیتی رو کامل رعایت کنی، فقط نمیدونم چرا با همون فرمون رفت توی اون اتحاد!

یزید خب پاتو از توی موتور در بیار، نمیای توی تاپ

عصر پای اک سورنا بودم، ۲ ۳ جا سرپیچ گرفتمت باز رد شدی، ۳ ساعت اک رو سپرده بود.

واشر سرسیلندر میسوزونی آخرش

* هون باگه توی اسپیدترا خواستار حذف این نژاد و جایگزینیش با اسپارتان هستیم.

** سلامتی بیابون نشینایی که بدون میدون تمرین هم میتونن رید کنن.

ساعت: ۱۳:۲۳

تاریخ: ۲۷ اسفند

خب با فرا رسیدن روز ۸ سرور، فصل بهار و گل دادن مزارع گندم، به زودی شاهد کره کردن گرزی ها و حمله به کراپ های بی دفاع خواهیم بود و توربو شارژهای سنگین با نیسان های آبی.

پس جاداره خسته نباشید بگیم به دوستانی که با رید سالم، مروج بازی سالم بودن و هستن.

بچه های اکانت

Monster

ClassiC StyleS

SOURENA

BadBoys

و بقیه پلیرهایی که توی تاپ ۱۰ هستن و رید سالم دارن.

و همه پلیرهایی که حامی بازی سالم هستند.

امیدوارم بازم همچنان در تاپ ببینیمیتون، البته تقریبا غیر ممکنه ولی تا اینجاشم عالی بودین.

* عرفان اون واحه های امانتیت ۲ تاشونو دشمن تصاحب کرد گفتم ۱ ساعت دیره.

** ادی اینقدر محمد پاتریوت رو اذیت نکن، قلبش ضعیفه

*** جدی نیسان آبی چرا توربو شارژ نداره!؟

نقشه کوچیک رو هرکسی باز کنه متوجه میشه کجا مولتی هست و کجا نیست

زیاد محاسبات عجیب غریب نیاز نیست.

مانی جان انشالا که توی تراوین شبیه بازی مافیا نباشه رفتارت که دنبال خفت کردن لابی باز بودی ولی ... :))

و اما ولی های دیگه

هرکسی که توی تاپ غارته لزوما مولتی رید نمیده!

هرکسی از ما بهتر مافیا پیدا میکنه لزوما لابی نمیکنه!

هرکسی ماشین و خونش از ما بهتره لزوما دزد نیست!

هرکسی ۱۵ ۱۶ سال تراوین پلی میده لزوما پلیر خوبی نیست!

هرکسی کم سن و ساله توی تراوین لزوما پلیر بدی نیست!

ولی وقتی یکچیزی جا میوفته بجای سعی در تغییر آن تلاش میکنم که خودم رو با شرایط موجود وقف بدم.

بسیار هم عالی

فقط یه سوال این پست هات فانه یا جدی همچین نظراتی داری!!؟

- اول اینکه در این تایم کپ ها تغییر نکردند و با چیفر میتونید چیفشون کنید.

این تایم منظور چه تایمیه؟ تا یه مدتی محدودیت 10 اکانت هست بعدش لیمیت نداره!؟

کسی که بهش اتک میدی، یه نگاه به روز بازی میندازه مثلا و میگه نه هنوز چنج کپ به صرفه نیست!؟

کابل رو گرفتی ایلیا، کیف رو میزنی :D:D:D

به همین روندت ادامه بده

سلام

قلم ملت و جو فروم بی تاثیر نیست.

ولی در کل روحیات بر خلاف مسیر آب شنا کنی داری :)) ولو به غلط!

من که بسته بودم قبل سرور با ۱۲۰ تا مولتی بیام دوتا اتحاد کامل مولتی رید کنم، چنتاشون وسط راه نفله شدن به آخر خط نرسیدن.

الان این ۶۰ تا رو باید توی ۶ تا اتحاد بچینم؟

یک اتحادش مصرف شخصی، ۵ اتحاد دیگه به بالاترین قیمت به فروش میرسه.

پی وی پیام بدین :))

کسی که مرزهای مولتی بازیو فتح کرده و حالا میگه ترک کردم یه کمی که ازینا نمیزاره ;);)  :/

من شخصا ازین داستان ضرری نمیکنم، و حداقل برای من این خاصیت رو داره مولتی بازایی که ۱۰ تا واندرزن میکشن توی یه اک، ته سرور نیان بگن ما خفنیم. چقدر پتانسیل اکانتتو هدر داری!

در حالی که بدون مولتی توان ساخت یه دمپایی ابری هم ندارن خیلی هاشون!

ولی بازی شخصی خودم نیست، یکی پلن اکانتش یه چیز دیگس و سبک بازیش فرق داره مثل ادی، که نه مولتی میزنه نه قصد داشته کپ آنچنانی داشته باشه، نه منطقش برای رید ناتار مناسبه!

مثلا نظرت در مورد پلن دیستروی کپ چیه؟

کپی که منبعی ازش نمیتونه مهاجم غارت کنه و اینسرت منبع برای آپ کردن هم نیاز نداره؟

همه ی اتک ها در ۲ ثانیه لند بشه!؟

یا بقیه باگ هایی که گفتن بچه ها؟

به هرحال به عنوان یه نفر که ماشین حساب به دستی، توی همون اتاق فکر مطرحش کن، ببین راه حلی داره،

ولی فعلا این روند داره اعصاب پلیرها رو بهم میریزه فقط و لاغیر.

اکانت سورنا توی ده دومش تو 15 در 15 اش واحه 50 درصد خالی نشده است چجوری غارتش سالمه

این که پلیری که سالم بازی میکنه با میزان رید خوبش بهش بگن مولتی زن یه قسمت جالبش اینه که پس داره خوب پلی میده.

میگی ده دوم دیگه، ده اول آبادی و ناتاره

ده دوم اکثریت ناتار

من که هون پلی نمیدم و فقط کمکی روی اک سورنا سر میزنم چند سرور، دیگه کامل با روند غارت هون آشنا شدم، نمی دونم چطور با چند سرور سابقه بازی با هون این سوال رو می پرسی!!!؟

و خیلی هم هنوز بهینه سازی لیست غارت و اد کردن لیست جای کار و پیشرفت داره مسلما

حالا سورنا یا بقیه هون بازها فرصت داشتن در مورد سبک بازیشون می تونن پست بزارن، سجاد بود فکر کنم یه زمانی پست خوبی در مورد رید هون و گول گذاشته بود که تجربه ریدری با دوتاشون رو توی اسپیدترا داشته.

درود. صحبت پیرامون مولتی اکانت و قوانین و نحوه مدیریت از این پست به بعد برخورد قانونی خواهد داشت

من این پست رو لانچ کرده بودم، یکم نت دیلی داشت دیر لند شد.

راه مبارزه با مولتی اکانت هم فقط از شخص ادمین و تیم مولتی هانتریش برمیاد و باید وقت بزاره برای این کار یا اونو به یه تیم مطمئن بسپره

نه این ابداعات جدید!

یک روش استفاده از سیستم اتومات چک آی پی و غیرست که توی این قسمت هم ادمین کوتاه اومده با ۳ اکانت روی ۱ سیستم.

روش بعدی چک کردن اکانت های تاپ رید و اکانت هایی هست که تغییرات رید و جهش رید ناگهانی داشتن

که این قسمت دیگه نمیشه اتومات انجام بشه توسط یه برنامه و کد!

خوده مولتی هانتر گرامی باید وقت و زمان بزاره، ریدهای ناسالم رو تشخیص بده و بعد پانیش از قبل تعیین شده مثل پانیش ساختمون یا منابع یا هردو و بعد بن اک رو اعمال کنه.

این کارا راهش نیست، اونایی که راضین ظاهرا فقط همین اسپیدترا رو دیدن یا تراوین واقعی رو کلا فراموش کردن!

شنیده شده بات های باهوشی هستن که کپچا رو راحت حل میکنن که هیچ، دو تا سوال اضافم از کپچا میپرسن!

قبل شروع سرور قوانین به همه اعلام شده و با توجه به اطلاع رسانی پا به سرور گذاشتیم و برای این قانون برنامه ریزی کردیم.

سلام

میشه بگی کجا اعلام شده؟ و کی و به کی اعلام شده؟ و کی این تصمیمات زیبا رو گرفته!!؟

مگه کره شمالیه یه عده بشینن برای کل پلیرها ببرن و بدوزن!؟

دلیل این حجم پارو وارونتو واقعا متوجه نمیشم، چیزی که مشکل داره باید بگی مشکل داره و خیلی هم باگ داره! جای دفاع هم نداره، چه به ضرر ساید مقابل ما باشه یا به سودش، بنیان های تراوین رو داره میلرزونه

تنها تفاوتی که ایجاد میکنه اینه که تا حالا یکی توی یه اک 8 تا واندر زن می کشید مثلا، الان توی 2 تا اکانت هر کدوم 4 تا!

ادی جان من هم اکانت خودم رو بدون مولتی بازی میکنم و به لیمیت خوردم که اذیت کنندس منتها غارتم 4 برابر شماست :دی

اکانت سورنا هم بدون ذره ای غارت ناسالم توی تاپ تن هست، الان این چه ربطی به این داستان داره

محدودیت پوشینگ برای بازه ارلی گیم هست و علاوه بر این طبق قوانین پوشینگ شما میتونید گندمخور دفاع ارسالی به دهکده رو مسیر کنید

من اصلا مسئله ای که گفتم این نبود

بحث قسمت بازار و ست کردن تایم سند و دلیور بود، نه فله ای هر دو دقیقه هر 10 دقیقه و ...

الان باید رسول صدات کنیم یا همون ایلیا!؟

کسانی که میخوان روش غارت سالم با هون و گول رو یاد بگیرن، یکم توی روش های سنتی خودشون باید تجدید نظر کنن، این تایم سرور خوراکه گول و هونه بدون ذره ای مولتی زدن میتونن توی تاپ باشن.