Posts by Tata.se7en

سلام فرامرز جان

اکانت شما در کنار مارس جزو بهترین و پر پتانسیل ترین اکانت های ساید خوب اس ای بود و دف خوبتون نشون میده به معنای واقعی کلمه دارای زیرساختی عالی و با برنامه عالی تر پا تو این سرور گذاشتید و من به شخصه حساب ویژه ای باز کرده بودم رو شما که متاسفانه از دیسلایک گنده لات و دف کورد فراری اس ای مشخصه که خیلی چشم دیدن پتانسیل اکانت شما رو نداشتن و بسیار ناراحت کننده است این موضوع و امیدوارم کدورت هاتون انتهای سرور جاشو دوباره به دوستی بده.

امری که درست نقطه مقابلش بود تو ساید ان ای و بنا به حفظ حداکثری پلیر و گذروندن اوقات خوب بود و هدف اصلی همین بود

آرزوی موفقیت میکنم برای شما

پیشنهاد میکنم به لاتی که به توتال وقت ساید ان ای گفتن کتک خورم بودی بشینه فیلم سیاوش رو خوب ببینه شاید درسهایی بگیره از این سریال و حداقل بفهمه لاتها فرار نمیکنن

ما رو هم دوس داشته باش

حتما بیا خوشحال میشیم فقط جواب آزمون مهمه فدات شم.سربلند ازش بیرون بیا...

راستی داری پلی میدی این سرور یا حذف کردی؟

اکانت با n مولتی و غارت میلیاردی رو با یه اکانتی که بدون رید دف ساخته قیاس کردن کار جالبی نیست

ما چیزی رو با کسی مقایسه نکردیم فدات شم آزمون ورودی اشکان جان بود واسه ورود به ان ای....شمام میخوای بیای ان ای؟؟

ناصر جون هنوز منتظر خبرت هستما......قرار شد خبر بدی فدات شم!!!!

سلام دوست خوبم

جملات ناشایستی ازت دیدم که مثل خودت برخورد نمیکنم اصلا...

روی صحبتت نمیدونم کی هست ولی خوب ادب چیز خوبیه دوست من یه مقدار اگه قرار پست بزاری مودب تر باش...

ان ای هم اگه خواستی بیای پلی بدی خوشحال میشم خصوصا از الان دعوتت میکنم بیای تیم ما و در کنار ما باشی حتما بیا یک بار تست کن شاید نظرت راجع به این ساید عوض شد و دوستای خوبی پیدا کردی....

تو این ساید هر وقت پلی دادم ندیدم به بهانه های واهی حدف کنن بچه ها شاید یه مقدار صبور بودن سخت کوشی رو در مرحله اول رو یاد بگیری...

پ ن :فعلا برای آزمون ورودی به ساید ان ای لطفا گندم خور این اکانت رو حساب کن

پ ن : ممد کینگ اکانتت و دوس دارم پسر

پلنی که توی فروم گفته بشه همه یاد میگیرن و ممکنه دراینده رو بشه!!!

این پلن روی خود من انجام شده و سروری که برده بودیم و بازی تمام شده بود رو تیم مقابل برد،

اوکی کسری جان

ممنون بابت ریپلای ها و کل کل های این چند روز

اصل رو میگذارم بر صداقت گفتارت و قطعا همین طور خواهد بود

راستش الان که مرور کردم دیالوگ هامون رو ترجیح میدم غرورت رو نشکونم و من هم بابت پتانسیل خوب اکانتت تشکر می کنم و مجدد از حذفت ابراز ناراحتی می کنم که واقا همین طور هست.

پلنتم خوب حتما پلنی خوبی خواهد بود که دوستانت تایید میکنن ولی صلاح ندیدن رو نمایی بشه.

در کل ببخش منو قصد بی احترامی نداشتم قضاوت حذف اس ای با هر دلیلی به عهده خواننده ها

در سراسر مراحل زندگیت موفق باشی کسری و امیدوارم یه روز در یه ساید کنار هم بازی کنیم...

کانتی که برای شما هست اکانت babak نیست و صرفا اونجا دوالی بیش نیستید

کسری جون ممنون که بعد از حذف عکس میذاری...

سیستم پلی دادن و مکانیزم تیم فونیکس و نوع اند گیم بودنش برای ساید و نقطه قوتش بر اساس تیم ورکی منظم و خارج از تصور تویی هست که کلا 3 ماهه 100 ک پیاده تحویل سایدت دادی....که اگه قطعا پتانسیل اکانت no.1 رو به نحو احسنت اجرا میکردی و نحوه صحیح دف سازی رو بلد بودی حتی بدون مولتی و بات و رید ناتار الان روت میشد سرت رو بالا بگیری و بگی اینم شات اکانتم مثل اکانت mars

میدونی دلیل حذف اصلی ساید اس ای چیه....امثال اکانت های گول زنکی مثل توست که بعنوان 50 دهکده در تاپ پاپ سرور هر پلیری رو داخل اس ای خوشحال و امیدوار میکنه اما واقعیت اینه در محافل خصوصی وقتی از واقعیت اکانتت خبر دار میشن سری تکون میدن و تصمیم جمعی رو بر این میگذارن که بی فایدست و واندر دف میخواد نه پاپ....

سرور بعد افتخار بده دوالت بشم قول میدم نحوه بازی در کنارم در انتها لبخند رضایت به لبات بیاره و یه ریز نحوه صحیح مفید بودن برای ساید رو یاد بگیری چون دیگه کم کم متوجه شدی پستات تو فروم خیلی اثر نداره کار از جای دیگه میبایست اصولی پیش بره...

برای نمونه کار برای روشن شدن شما و اقای مرتضی 66 که مدعی شدن اکانتشون بدون بات و مولتی هست عکس دو تا دف ساز حرفه ای فونیکس رو فقط یکی از اکانتاشون اونم صرفا با تولیدات خود اکانت رو میذارم که بفهمید بازی کردن یعنی چی ....

در ابتدا عکس اکانت marlboro از استاد محمدرضا بلک مرلین میگذارم که این دف رو تو مدتی که بود تحویل ساید کرد کلاس آموزشیم میذاره برات مرتضی جان که حداقل خواستی بدون مولتی پلی بدی اینجوری بازی کنی

و تصویری از تروپ امیر دراگون عزیز میذارم که ایشون هم سرباز هستن در حال حاضر و وقت برای برگزاری کلاسای آموزشی ندارن ولی قول دادن یه سرور بیان دوالت بشن کسری جان لول بازیت فقط در حد فروم نباشه !!!!

کسری جان صرفا اگه تو این مدت تگ شدی دلیلش این بود که از حجم بالای همر و دفاع و پتانسیل برد اس ای صحبت کردی و خصوصا مدعی شدی پلنی داشتی در جلسه مطرح کردی و کسی قبول نکرده ولی مطمن بودی با اجراش ورق بازی بر میگشت....

از اون ادعاها که تا الان فقط یه همر از دارک گذاشتی به اسم خودت اوکی....دفتم که بعد از حذف میذازی اوکی

از پلن بردت که پذیرفته نشد هم رونمایی کن چون فکر میکنم تو دید دوستات پلنتم مثل آمارات از اکانتت بود شاید اونا روشون نشده بت بگن من برات توضیح بدم....

پ ن: پستت که اول گذاشتی و بعد ویرایش کردی رو دوس داشتم...فک کنم سرت گیج رفته بود ماشین حساب آوردی

پ ن: خدای من 12ک شمشیر دیوار کردی......اوه پهلووون ساید ان ای به چوخ رفت!!!!!

پ ن: محسن جامی عشق کردم با پستت خیلی ذهن خلاقی داری رو نکرده بودی...

کاوه جان و مهندس بابک عزیز من شما رو به این چالش دعوت می کنم، باشد که رستگار شوی

سلام سیما خانم

ممنون که قابل دونستی ما رو دعوت کردید به چالشتون

با اینکه دوس نداشتم این کا رو ولی چشم

در ادامه دعوت میکنم از امین سایلنس عزیز و رضا اشکبوس که در این چالش شرکت کنن و دلیل اصلی حذف دوستان اس ای مشخص بشه ممنون(خواهشن دف رئ اکانت دف ساز امینم بگزارید شانشو جهت آموزش و نحوه دف سازی)

من هیچ وقت شات یادعکس نمیزارم دوستانی که روی اکانت من بودن میدونم دفاع من در چه حدی بود!حدود ده یا پانوزده روز کتیبه جنگ روی اکانت من بود

اگه روزی فقط از پنجاه دهکده من یک کا پیاده ساخته میشد!کافی بود!

کسری جان دقیقا حس منم میگه دف اکانتت در حدود 50 ک تا 100 ک پیاده هست و بیشتر از اینم دوستات ندیدن دف رو اکانتت و اگه اشتباه میکنم با یع عکس(حتی فتوشاپ) بیا شفاف سازی کن!!!!!!!!!!

فدات شم تگ کردمت واست اعتبار بشه. ما تا حالا تو تمام سرور ها، ادعایی بابت شاخ بودن نداشتیم زندگی واقعی بر عکس خیلی شاخیم

کری صرفا جهت برگردوندن شما به بازی بود و تکون دادنتون که خوب خوب درک کردی به ما نمیخوریو داری فرار میکنی...تو اگه شاخ مجازی هستی بمون فدات شم تو ادامه بازی یه ذره تا قشنگ معنی کوری رو درک کنی نه که خوب برو نمیشه کاریش کرد. شلوار خاکیتو یادت نره بتکونی....

شات دف رو اکانتای بدون ساپورت و با پلیر یک نفر رو صبح برات میزارم که درک کنی دف کشیدن یعنی چی اونم بدون ساپورت

قصه من و تو شبیه فیل و مورچست البته قد مورچم نیستی بازم دارم بزرگت میکنم!!!!!

پ ن : سجاد مرسی بابت شات تروپت اکانتتو دوس دارم همیشه موفق باشید

حق دوست...

راستی عزیز خفت یکی از دهکده های شما هم توی پلن من و رضای عزیز بود :D :D :D :D :D که انجام شد

مجدد سلام

عزیزم یه لطفی کن ما رو بی بهره نکن از آمار اکانتت...لطفا یه شات از تروپت بزار یه کم عشق کنیم.

میخوایم بدونیم پستات تو فروم بیشتره یا پاپ اکانتت یا دف اکانتت....تریدر قرار یه مدال جدید درست کنه احتمالا کاندیدای برتر باشی فدات شم...

اسم مدالم بعد دیدن عکس تروپ اکانتت بهتون میگم.....

تصمیم به حذف گرفتیم و در اوج حذف کردیم اون هم با اون همه حجم دفاع و همر!!!!

سلام

تصمیم شما قابل احترام هست امیدوارم که باز پشیمون بشید و به سرور برگردید و مارو از خاله بازی خارج کنید....

فقط یه مطلب حالا که دارید تشریف میبرید ممنون میشم یه شات از اون همه دف اکانتت بگزاری ممنون میشم.

دوستانی که رو حدف هستن انشالله منصرف بشن و سرور رو بعد سه ماه با یه مشت حرف ترک نکنن این رو از ته قلب میگم و هنوز به برگشتتون امیدوارم.

منتظر شاتت هستن اهالی فروم کسری جان ایشالله همیشه در اوج باشید.

من که کل دهکده هاتو اسکات زدم امار کامل اکانتت رو دارم باید همون روز اول فرار میکردم!!! :D :D :D :D :D

ناقلا یکم بازی یاد بگیر حرف بزن

پ ن :فتوشاپم قبوله ازت چون فک نمیکنم تروپت از تعداد اسکاتای اکانت اسکات امیرحسین تریدر بیشتر باشه...ما رو از گمراهی درار فدات شم.

سلام به تمام عزیزان محترم

اهل فروم نیستم بیشتر تمرکزم رو بازیه ولی لازم شد بیام یقه بعضیا رو بگیرم

شاید خیلی ها نشناسن ابتدا معرفی میکنم کاوه هستم از اعضای اصلی لیدری تیم خوب فونیکس و پلیر اکانت babak (کوچیک همتون).

ابتدا خیلی بی مقدمه مخاطب قرار میدم دوستان خوب و بعضا برخی از رفقای قدیمی در ساید خوب اس ای

هر باگی در سرور بوده برای کل سرور بوده و هیچ سایدی مبرا نبوده از این قضیه و داستان ها، قصه نبافین کف فروم مظلوم نمایی نکنید و ترس خودتون رو پشت دلیل واهی پنهان نکنید و فرار رو به قرار ترجیح ندید که با این کارتون شک نکنید بیشتر عشق میکنیم و قول میدم بتون یادبودتون رو تو واندر خودتون 100 کنیم که هر جا

بازخواستین بیاین 40 روز کف خواب فروم انواع تهمت ها رو بزنید به تیم ما و ساید ان ای، شاتش رو بکوبم تو فرق سرتون، بر خلاف اخلاق حرفه ای و ادب و رفاقت یه باتوم کنم بکوبیم تو سرتون...

از اول سرور برخی هاتون به سخره میگرفتین حذفهای پلیرهای حاظر در ساید ان ای رو سرور قبل، فروم نویسی میکردید واس ما مسخرشون میکردید تو پروفایلاتون، میزدید میخواین بازی یادمون بدید، میزدید افتخار ماست بازی در کنار شما و از این جور داستانا غافل از این که جوجه رو آخر پاییز میشمارن(هر چند هنوز اخر پاییز نشده) اومدید کلی جاسوس بازی و زدن ده با اسمای دون شخصیت و حتی گرو کشی بابت ....چاله با لیدرهای ساید ان ای، و تفرقه افکنی تو ساید....

حالا که تو بازی عقب افتادین به خاطر، درایت لیدرهای ان ای صبر پلیرهای ان ای و تیم ورک عالی ان ای الفراررررررر!!!!!!

حالا چی شده یه باگ رو دستاویز فرارتون کردید برید به سلامت نمیخوردید به ما که اگه میدونستیم اینقدر طبل تو خالی هستید شل بازی میکردیم و اینقدر مام سفت بازی نمیکردیم. فدای همتون شم اگه میدونستیم که واندر لاست نمیده دف واندر اس ای رو که اینقد نمیزاشتیم، ثابت روی یک عدد بالاتر نگه میداشتیم که لینکای غارتتون رو که میدید رو واندر دود از سرتون بلند شه....

اگه میدونستیم لاست نمیده یا نفوذ داریم رو مدیریت که واسمون ایزی مدش کنه که 20 نفر ادم رو شبانه روز نمیذاشتیم روی هولدری واندر شمال شرق و کلی خمره و سه مسول مستقیم جهت تنظیم مسیرها.... اگه این باگ لاست نخوردن که ادعاشو میکنی وجود داشت در کل سرور جز ان ای،که خودم الان دو تا انویلم قد کل دف ریشف اکانت دفسازتون (200t) ضربدر 3 بود، اینقدم یقه ارگین و نمیگرفتم سر لاست رو چکمه ها .

این که برای مدتی لاست نداشته سرور کتمانش نمیکنم دلیلش رو خود مدیریت بیاد توضیح بده پس از ترست که میخوای در بری ننداز گردن ساید ان ای و مدیریت.

سر فروم نویسی سجاد عزیز و گفتنش برای رفتن و ول کردن اکانت همینجا ازش در خواست کردم بازی کنه اکانت mars رو خودش بچرخونه و خدا رو شکر موند حالا که نشستید دسته جمعی شور گرفتین و تصمیم فرار گرفتید، باس بگم به سلامت درم ببندید پشت سرتون که این سرور اصلا به ساید ان ای نمیخوردید....

هرچند اومدید همین جا

واس ما شاخ شونه کشیدید که کتک خورتون بودیم ولی باس بگم یه کلیپی هست که کلاغ نشسته رو شونه عقابه توکش میزنه هی بالا پایین میپره عقابه هم فارغ از دنیا چورت بعد شکارش رو میزنه

لب کلام یه سرور همین جا ان ای سه به یک شد یه واندر داشت باس 8 تا واندر رو میزد با زیوس بسته بودید و پارسا تا تهش واسادیم حتی وقتی همرمونو دس کاری کردن ولی تا تهش رو هر اتک رو واندر 10 میل دف میدادیم باز بک میکردیم بی گندمی تا تهش پرو پلیر بودیم و سربلند باختیم....

یه سرور باز اس دبل و پارسا قد کل سرور همر داشت و دف و معماری یونیک، و زورمون هیچ جوره بش نمیرسید که با ان دبلم متا بودو مثل مرد رو هر اتک دف ما میومد واندر اس ای دف امید میومد واندر ان ای کلی عشق کردیم دور هم....تهشم لوز بودیم ولی تا تهش بودیم....

اومدم یقه تک تکتون رو بگیرم که یا مردونه واسید این چرندیات رو که رو واندر همه بوده بریزید دور و اگه میخواین بازنده باشید سربلند باشید....نه که زودتر به سلامت و از مدیریت محترم در خواست دارم بعد کوچ ترسوهای امروز و چاقوکشهای دیروز سرور رو بکنه 10 ایکس که زودتر بریم پی زندگیمون....

پ ن: به خودتون بیاید احتیاجی به ریپلای نیست واس رفتن چیز دیگه بهونه کن!!!

پ ن: واندرتون رو دفشو براتون کم میکنم زودتر بیایید بگیرید قبل حذفتون با وجودا( قال سید) ((تعداد لایکام اگه بشه 20 تا دفشو کلا خالی میکنم براتون بابا قهر نکنید زشته....))

پ ن: تقاضای ویدیو چک داریم رو ادعاهای مطرح شده

سلام

چقدر زود حرفتون عملی شد....

کاش خیلی سریع ریپلای نمیکردی

یه چرخی تو خزانه ها بزنید ببینید چیزی کم نشده؟

سلام دوستان تو این پست های اخر یه چیزی بولد شده اونم اینه که کی بیشتر ضرر کرده . همر برای زدنه دف هم که کارش مشخصه . برای هممون پیش اومده که همرمون ترشی شده و دفمون باد کرده پس چیو حساب کتاب میکنید وقتش بوده صلاح دیدن زدن به نظرم بچه گانه حرف نزنیم منظورمم ساید خاصی نیست ،

اما یه نکته میخوام خدمتتون عرض کنم در رابطه با ساید عزیزم جنوب غرب که تو هر سایدی هم باشم دوس دارم جنوب غرب صد کنه ، اینکه صلاح دیدید با ne متا کنید رو خودتون میدونید چکار کنید چکار نکنید ، همه میدونن ساید ما نسبت به بقیه ساید ها ضعیف تره اعداد ارقام همه چی رو نشون میدن و ساید شمال شرق هم قوی تر . هر کدوممون هم که الان داریم بازی میکنیم بیشتر از انگشت های یک دست حداقل برنده بازی بودیم هیچکدوم سرور اولی نیستیم . چند سالی هست که اشخور وارد این بازی نمیشه نوب ترینمون حداقل ۳ سال سابقه داره . مطمئن هستم بچه های شمال شرق هم نمیخوان یه بازی بی دردسر داشته باشن و مثه اب خوردن ۱۰۰ کنن اگر دنبال این هستید پس ما هم بیایم با شما متا کنیم بزنیم جنوب شرق رو که راحت تر ۱۰۰ کنیم . متا ۳ به یک خیلی بازی رو قشنگ تر میکرد حتی اگر شمال شرق این بازی رو واگذار میکرد بیشتر لذت میبرد و سرور براشون خاطره ساز میشد . ولی الان متا مقابل دوبل ما هست یعنی یک و نیم در برابر سه . این ها رو از امار های لقمان حدودی در اوردم . پس به نظرم sw باید برگرده به متاش .

البته اگر برنگرده لذت بازی به متا ما میرسه و عنوان برنده به متا مقابل

این پست رو صرفا از دید یک پلیر عادی گذاشتم نه به عنوان لیدر شمال غرب

یوسف جان انشالله که غم اخرت باشه عزیزم

سلام سید عزیز

ایام به کام باشه

بر عکس گفته شما اگه رجوع کنید به چن صفحه قبل (فرموده استاد ویچر عزیز که سال 86 87 دبیرستانی بودن) اکثر پلیرهای ان ای زیر 2 سال سابقه بازی دارن

در خصوص بازی بی دردسر بچه های ان ای برای اند گیم هم به نظر دارید صحبتهای صحیح قبل خودتونو نقض میکنید خصوصا که الان دارید جمع خودتون و اس ای رو نصف ما وانمود میکنید

جهت یادآوری:

ما اگر نقط ضعفی داریم خیالتون راحت در مقابلش توانایی هم داریم

یه دست مریزاد به ساید جنوب شرق چرا ؟ چون زمانی که ساید ما یه کتیبه انبار کوچیک یه بزرگ بلند کرده بود و کوچیک دوممون هم در یک ساعتی لند شدن بود جنوب شرق هیچ انباری بلند نکرده بود sw فقط یدونه ne هم یدونه از ما زده بود یعنی ما سریع تر بودیم حالا چرا دست میزاد se چون انقدر ابهت داشتید که ساید هم مرزتون وجود نداشت بیاد رو کتیبه های شما دمتون گرم

این که در جایی خودتون رو قدرت باوجود سرور (که البته به نظرم بی راه نگفتید....!!!) و الان از وجودتون کاستید و نصف ما وانمود میکنید رو سیاستی بسیار هوشمندانه میدونم.

نظر شخصی من این هست متای شما بسیار قدرت مندانه تر با منطق تر و صرف رو برد این سرور از قبل از شروع اون شکل گرفته.

صادق نما (مایک)عزیز طی رسد اطلاعاتی دقیق فرمودن خیلی همر تو ان ای خوابیده(که چنتا واندر کوبه خوب هم پرید ظاهرا!!!)

اطلاعات رسیده از طرق مختلف هم حکایت از این داره دف عجیب و غریبی هم، در ان دبل و اس ای در حال ساخت هست و همرهای به مراتب زیاد تر از نظر تعداد و البته نه سایز نسبت به ان ای در حال شارژ در متای شماست که به نظرم این سیاست جدید در دیالوگ این پست نرمش قهرمانانه شما در راستای تضمین پیروزی صد در صدی تون هست.و به فکر زیبایی بازی نیستید و گرنه ما برای زیبایی این سرور و راههای اون هم ارتباط بر قرار کردیم با اس ای هم با ان دبل در ابتدای بازی که متاسفانه پاسخ دریافت نکردیم.

به نظر من متای منسجم تر با برنامه تر و هماهنگ تر پیروز این سرور خواهد بود

که البته نظر شخصیم شما از نظر انسجام مدعی تر هستید و متای شما قبل از استارت بازی شکل گرفته....

کاوه

Phoenix Team

من این سرور فکر کنم کلا فروم نیومدم ولی حرکت زدن واندر در ساید دیگه نه منو سوپرایز کرد نه تیم توانمند اس ای رو

ولی با این حال تبریک میگم به تیم ان ای بابت اجرای پلن چیف واندر اس ای

سلام دوست خوبم اگه اتکای کلینر واندر اس ای رو بزارن یه ریز سوپرایز میشی قل میدم بهت!!!!!

تارگت اول: واندرزن اکانت Club

ممنون میشم یه اسکات از سایز همر این ده که آنالیزرتون بهتون گفتن واندر زن بوده رو بگذارید

نه که من عکس دیشب تروپو بذارم ببینید شاهکار آنالیزرتونو

دم همه گرم چه اس ای په ان ای و حتی انالیزور همر های ان ای

پ ن: این سرور تمام قد پشت لیدرهای بزرگمون هستیم

سلام سجاد عزیز

جدا از هر اتفاقی و هر نوع کلکلی و استراتژی و نحوه بازی هر کسی(منظورم چه پاک چه ناپاک یا همون مولتی به اصطلاح) به عنوان یه پلیر ساده در ساید رغیب بیشترین چیزی که ناراحتم میکنه ریزش پلیر این بازی هست و به نوعی کم شدن پلیر یعنی از بین رفتن لذت بیشتر بازی و این خیلی بد و نا خوشایند هست به نظرم.

خیلی اهل فروم نویسی یا پاسخ نیستم صرفا خواستم بدونی رفتن شما هیچ کس رو خوشحال نمیکنه و مطمن باش این سرور هم یه روز با تمام اتفاقاتش تموم میشه و بعد از مدتی کلا به خاطره ها می پیونده و اصلا یادمون نمیاد چی بود و چی شد....حداقل حافظه ظعیف من که اینجوریه...

به نظرم سوای هر اتفاقی(خیلی اتفاقات بدتر از جابه جایی یه کتیبه یا هر چی فکرش رو کنی برای خود من افتاده) به بازی ادامه بدید در صورت صلاحدید چون جذابیت این بازی به پلیرهای بیشترشه....پس به عنوان یه رغیب پیشنهاد میکنم به بازی برگردید چون هیچ پلیری تو اس ای اندازه خودتون قدر اکانت مارس رو نخواهد دونست...ممنون

کاوه

Phoenix Team

عاره داداش ما بدون همر رنک یک شدیم تا بفهمی رکورد زدن به واندرزن کشیدن و مولتی بازی نیس!

بماند که نصف مولتیاتونم صفر کردیم و حتی جرات یه اتک نداشتید رو ما بذارید:))

تورو خدا به دل نگیر حیف بود یه کل کل ریز بات نمیکردم خدایش دوست دارم اکانت و سبک بازیتو قابل احترامه

یه سری آدما بادکنکن شاید گنده باشن از دور بزرگ به نظر برسن ولی جولو بری و یه سوزن بزنی میترکن میشن قد یه کف دست

اصلا راه دور نرو همین پشمک...دیدی جقد حجمش زیاد و بزرگه رو چوبش ....ولی جمعش کنی قد توپ پینگ پنگ میشه

مثل بادکنک و پشمک نباشیم

سلام کاوه جان خوبی ؟

یه سوال ازت داشتم اگه جواب بدی ممنون میشم . شما تو این یرور جز خوردن کار دیگه ای هم کردین ؟

سلام وقتی 3 به 1 شد سرور حالا به هر دلیلی که میخوای اسمشو بذاری، جز رفتن تو لاک دفاعی واس رسوندن خودت به اند گیم رسما کار دیگه ای نمیتونی بکنی.یا باید یقه دو ساید مجاورتو میگرفتی و این زد خورد جز منفعت رو اند گیم واسه ساید روبرو نمیداشت که علاقه شخصی خودم این بود این اتفاق نیوفته و اس دبل نشینه یه گوشه اخر کار صد کنه و ترجیح هم همین بود که کل پتانسیل تیممون بیاد رو اند گیم تا نشیم مثل ساد اس ای تو 2x اخر آی آر که گیر 2 به یک شد و اند گیم واندرش حذف شد و کل همراشم رو واندر کوب ان دبل دیوار شد و رسما شده بود بیابون

این سرور هم کسی نتونست از فونیکس نه همری بپرونه نه خفتی کنه اونم جز رو اکانت آفه اشکبوس نه دل پلنراتون بود این تیم و تو ریلاش بذاره حتی.

حالا هم این سرور کل ساید ان ای خدا رو شکر نه دفی ترشی شد نه همری

حالا تو بگو گوشه رینگ واسی مردونه گارد بگیری تا خرین لحظه دفاع کنی بهتره یا 10 روز به یه واندری که میدونی همری روش نمیاد 20 میل گندم بدی دفتو تماشا کنی داره مفت میخوره پروار میشه

یا همرتو 4 ماه شارژ کنی زحمت بکشی آخر با سیاست های اشتباه لیدرهای 4 تا ساید بکوبی تو واندر 4 بازی که مثلا چوب بریشو خراب کنی

اگه ما یه سرور خوردیم از سه ساید باس بیابون میبودیم الان که قربون شکلت

با کلمات زیر جمله بسازید:

90 درصد اکانتای هجومی شمال شرق off هستن و بازی تموم شده براشون عزیز دل

این اکانتا آرزوی خیلی هاست میذاریم پای حسادت

اکانت هولی هم همرش چون دیگه استفاده درستی ازش نمیشد کرد صرفا جهت ساپورت واندر تو رید بود لذت خاصی نداشت اند گیم برای هیچ کس متاسفانه

حالا شما 90 ک گرز یه اکانت خوابیده رو خفت نذار اسمشو بعدا در طول سالهای بازی تراوینت عکسشو نذار بگو من سامان گرسو خفت کردم...

کار کسی نیست ما رو خفت کردن یا زدن

باختین

باخت به نطر شخصی من مال اونیه که یه سرور همر شارژ کنه اخر مجبور باشه بزنه واندر بازنده

البته شما که یه سرور فروم نویسی کردی وسطاشم گفتی 20 روز دیگه میزنیم شمال شرق و هنو 20 روزت نشد یه جورایی باختی

در ضمن کلا ساید پنجم بودنم بردی زیر سوال

سروری که میشد همه توش حال کنن و لذت ببرن فقط حالش موند واس سایدی که هم به جا پوینت دفش و گرفت و هم همراشو واس برد ساید خودش استفاده کرد

میدونی اگه سیاست درستی میداشت جنوب الان باس پز واندر مشترک میدادی نه ته خوشحالیت این باشه ساید شمال شرق 100 نکرد

باز نیا از متا بگو که خدایی خندم میگیره

حالا شمال غرب که کل کل داشت با بعضی پلیرهای ش ش و معلوم بود زیاد واندر 100 کردن مهم نیس براش و ش ش هم نمیذاشت واندری اونجا 100 بشه

چرا لیدرای ج غ این اشتباه فاحشو کردن و نتونستن بازی و به نفع خودشون جولو ببرن بشین فک کن فقط منطقی

یه اشتباه سر پر کردن دف واندر 2 ج ش توسط ج غ برد به راحتی ازتون قاپید

چون اخر کار هم همرتون بیشتر بود از دو ساید نپ هم دفتون دوبلشون بود

اون دفو نمیدادی الان راحت 100 کننده واندر ج غ بود فدات شم

تو صد کردن واندر امید برد

تو میزان حروم کردن بیشترین دف و ترشی کردن بیشترین همر شما

اینجور بگم اگه کل بازی هیچ کاری نمیکردی و سایدت بیایون بود الان خیلی تو پایان بازی جات فرق نداشت با الانت

الان ته هنرت تو طول یه سرور این بود یه پوینتی رو دف تو ساید نپ گرفتی اگه برده واست خوب باشه بردی

منطقی فکر کنی میفهمی چی میگم

با درود فراوان به تمام عزیزان

تکلیف یه سرور دیگه هم تو اسپید ترا مشخص شد و تا حدودی برای اولین بار در تارخ تراوین ظاهرا همه راضی هستن!!خوب خدا رو شکر

تشکر میکنم از مدیریت سایت که بستری فراهم کرد با تمام کاستی ها، مناسب و مقبول که یه بار دیگه این همه پلیر خوب در کنار هم جمع بشن و اوقات خوبی رو داشته باشن.تبریک میگم به امید عزیز که انصافا حقش بود 100 کردن و برد این سرور

به ساید های نپ هم تبریک میگم که به هدفشون رسیدن و ان ای با تمام شایستگی هاش رو در راه برد ناکام گذاشتن.

جا داره از تمام پلیرها در هر سطح و توان داخل ساید خوب ان ای تشکر کنم، بر خلاف ادعای دوستان، لیدرهای محترم ساید عالی عمل کردن و از جرات و شهامتشون سپاس گذاریم. انصافا باخت شیرینی بود و در تمام سطوح اعم از ساخت همر دفاع و هولدری واندر بی نظیر عمل کردن و حمایت های این دوستان باعث شد این تعداد همر و دفاع خوب تو این سرور خود نمایی کنه و هر کسی حتی از روی بدبینی و بی انصافی هم نگاه به پوینت ها بندازه میفهمه که در شرایط برابر قوانین سرور این ساید تونست شاهکار بی بدیلی رو داشته باشه

تشکر ویژه از تورج سپهر و آرمین عزیز بهنام ها امیر علی دانیال حسام ممد زد، کلیه پلیرهای لیدوکایین و دوستانشون که گل کاشتید

در اخر از عزیزانی که به اصرار یه بار دیگه در کنار ما در قالب تیم فونیکس افتخار دادن از حضورشون بهره ببریم ممنونم

ادریس عزیز امیر حسین و مهدی ددلر و علی نیمدای دوس داشتنی به همراه رضا گارد که قبول کردن پتانسیل خودشون رو به دلیل ازدیاد پلیر و کمبود کتیبه های هجومی رو یه اکانت در اختیار ساید بذارن و امار اکانتشون دست نیافتنی بود تشکر میکنم

از امیر رگنار و میثاق جان و و علی دانته که زحمت اکانت رگنارج به دوششون بود ممنونم ای ول داره امار اکانتتون

از امین و رضا اشکبوس که متاسفانه اکانت جنگی مرزی ما بودن ولی مجبور شدن به خاطر مسایل خانوادگی سرور رو ترک کنن هم ممنونم

جواد عزیز گل کاشتی پسر همرت عالی

از دف ساز های حرفه ایمون تشکر میکنم مهرداد شرف پیام استرال سهیل و همسرشون محمد و دوستان عزیز پیام که مارو یاری کردن متشکرم

از سوپر اکانت دف سازمون علی مهری عزیز اکانت تئودورگارد که اواخر نبود ولی همون یه ساعت که بود کارشو میکرد ممنونیم دست نیافتنی هستی پسر آمل

و در اخر ممنونم از استاد بابک دوس داشتنی که میشه گفت در زمینه تراوین صاحب سبک هست و مرد پشت صحنه تیم ماست کم حرف و عمل گرا که کمک کرد با ساخت اکانتی با حدود بیش از 8.8 میل گندم خور(بدون احتساب لاست) روی اکانت بابک ،تنها با 24 عدد مولتی تونست به این سطح برسونه اکانت رو متشکرم.

در انتها باید بگم آرمین جان فدای سرت از ارزشات چیزی کم نشد پسر

این و فراموش نکنید که شما دو واندر رو زدید و برای اولین بار در تاریخ اسپید ترا و تراوین سایدی به تنهایی 6 واندر رو زد که 5 واندر اون اصلی بود

فراموش نکنید در جدالی نا برابر به لحاظ تعداد واندر بردید و در صورت داشتن دو واندر مشترک از پس این ساید بر نمیومدید

سامان عزیز در قلب تک تک ما جا داری هر جا هستی موفق باشی پسر

واندر زندگیه همتون 100

کاوه

*** ™Phoenix ***