Posts by _Al0Ne_

جاوید جان یک طوری میگی قضاوت با جمع انگار مجمع حقوق بشر جمع شدیم و خوانندگان هیئت منصفس:)یه طرفش ماییم یه طرف شما دیگه قضاوت با کی برادر؟

شما به سند و مدرک من میگی مسخره در صورتی که صادقانه بوده

بعد انتظار داری ما اسکرین جابجایی xبه z رو به عنوان سند قبول کنیم؟

حرفاتونو هر طور که دلتون میخواد میزنید وقتی کفگیرتون ته دیگ میخوره دنبال حفظ احترام میفتید؟

من با حفظ احترام موافقم ولی خب گویا حفظ احترام تو نگرش شما مشروطه ... اول یه تیری میندازید اگر گرفت که فبها اگر نگرفت میرید رو کانال" یکدیگر نیکی کنید تا یکدگیر به شما نیکی کنند":)))

اگر میدونستیم بعد ها خودتون با این مدرکای سطحی میخواید ثابت کنید ما چراغ داریم لاقل یه چراغ درست تدارک میدیدیم دلمون نسوزه که سر یه همر فکر میکنم درجه 2 یا 3(با احترام به پلیرش) چراغمون لو بره... بخدا ما ادمیم شعور داریم شما فک کن تو سروری که اولش حرف زدید چراغی نباشه به خاطر چنین همری ارزش داره خودتو نمایان کنی؟اونم تو شرایطی که ظهرش جنگ یونیک زدی،روزای قبلشم منحصر یونیک

تشکر میکنم از فرهاد بابت عکسی که گذاشته خیلی از مجهولات حل شد.

من این مسئله را با فکت و دلیل خدمت همگی میگم

اکانت marva نه اکانتی هست که خیلی صدا کرده باشه نه پلیرش اومده فروم که شناس باشه. بنابراین اکانت تو چشمی نبوده.

این اکانت از اتحاد x خارج میشه و میره به اتحاد اصلی z

کلا قافیه به تنگ اومده ها

گویا شما دیگه کلا در های رحمت و درک الهی رو بستی مثل باقی دوستانتون رو اوردید به شانتاژ و شانتاژ گری

اگر ما از تایم برگشت مروا مطمئن بودیم کاری داشت کنار باقی دهای چکمه یونیک پشت ؟کاتا کم داشتیم؟قطعا نه؟

فک میکنید فقط خودتون بلدید چنج کپ کنید؟ما نمیفهمیم که امکان چنج کپ هست؟اگر از تایم مطمئن بودیم که همون 700 800 تا کاتایی که تو بیسای چکمه یونیک مونده بود پشت کلینر درست لانچ میکردیم که شما امروز صبح دستاورد بزرگتو چنج کپ و سیو همر ندونی بزرگوار

بس کن آقا بیشترین ازین به شعور یه جماعتی توهین نکن..... اون زمانی که دوستان شما با افتخار میومدن تو همین فروم میگفتن اس ای مسئول کاتای ناتار تعیین کرده تو ساید خودش...درست زمانی که من ام امشو فقط تو یکی ز شاخه ها زده بودم به خاطر نداشتن مدرک نیومدم این وسط چیزی بگم گفتم الکی این بحث چرکو شروع نکنم ولی شما به همین راحتی به خودت اجازه میدی مدرک منو که صادقانه اینجا قرار دادم بگی یه سوال جواب مسخره؟ برا خودم متاسفم که برای یکی با طرز تفکر هوچی گر شما برای پیدا کردن جواب منطقی وقت گذاشتم و ادله ارائه دادم.

تا الان من حساب شمارو از باقی دوستانتون جدا میدونستم و حتی اسکرین چت شخصیمو گذاشتم تا موضوع تموم شه ولی خب شما دیگه حس میکنم نفعت تو نفهمیدن ماجراس لذا یا جوابی نمیگیرید...اگرم حس میکنی سطح فشار و ندونم کاریای تیمتون با این تهمتا پایین میاد شما بزن که عالی مینوازی:)))) ولی همه میدونن چخبره:D

دقت کردی بعد هر یه پستت که توش یکم دز شانتاژ زیاد میشه یه کتیبتون داره میره؟اینا همه نشونستا خدا میخواد بگه تمومش کنید از تارکی به سمت نور خارج بشید...ولی خب شما گویا اولئک هم فیها خالدونید

صدق الله العلی العظیم

پ.ن:پویا ولشون کن بابا ...حرف نامربوط میزنن جواب میدیم میگن چرا جواب این یه تیکرو دادی چون برا باقی جواب نداشتی...جواب باقیشو میگی میگن هاااا چرا اون یه تیکرو ندادی نکنه جواب نداشتی...مثه ما کلی میدی میگن کلی دادی...جزیی میدی میگن سوختی قبول نیست ....از پست بعدی استراتژی اینه که چراغ داریما کسی منکرش نشه:)))

چون حوصله ادامه این خیالبافی رو ندارم

من خودم قبل از پیام اون دوستتون فهمیده بودم ولی ساعت 16:37 این که مانی گفت اسکات فرستاده رو دهاش مجبور شدم دیگه بگردم دنبال همر و این ساعت اولین سند مکتوبه

از معدود خوبیای واتس اپ اینه تاریخ سین زدن پیام رو نشون میده

شما برید ببینید تو این حد فاصل کیا پیامو سین زدن...اگر جاسوس ما توش بود که تبریک میگم پیداش کردید و کیکش کنید(2تا فحشم بهش بدید از طرف من که اولا خودشو به من معرفی نکرده که نمیشناسمش در ثانی اطلاعات به این مهمیو نمیگه پس به چه درد میخوره)...نیازی هم به تشکر نیست

اگرم جاسوس ما توش نبود بازم مشکلی نیست فقط بحثو ادامه ندید عذر خواهیم پیشکشتون.

اسکرین چیز خاصی نداره ولی با رضایت مانی گذاشته شده

مانی شما اگر اینقدر هشیار بود و وقت داشت که هر لحظه اتحاد رقیب را رصد بکنه که چپ و راست خفت نمیشد و چیف نمیشد. مرزهای بازی کثیف را بیشتر از این جابجا نکنید :

با وقاحت تمام نیایید اینجا به جاسوس داشتنتون افتخار بکنید. مردونه بجنگید!!

جاوید عزیز اینکه مانی مردونه تو فروم سر خفتا وایساد از بزرگواریشه...وگرنه اون اکانت اون هفته تحویل ما شده بود چون ایشون وقت کافی نداشت و صرفا تمرکزش رو گذاشته بود رو اکانتای تو شمال...درکش براتون سخته میفهمم

اکانتی که کتیبه روشه و بیرون اتحاده واسه مایی که هر 2 ساعت خزانرو چک میکنیم گاو پیشونی سفیده اینقدر سطح پایین فکر نکنید ،اگرم میکنید بلند بلند فکراتونو نگید.

پلن مام شد 2از 3 به لطف خفت امروز...ممنون از علیرضا

ولی اگر باز شما اذیتید اصن 3از 3 شما فقط دوباره داستان درست نکنید..

تهمت زدن راحته...چون اثبات نمیخواد بار مسئولیت رو هم از سمت شما میگیره

گفتید مردونه بجنگید...من توصیم به شما اینه مردونه اشتباهاتتونو تو خودتون جست و جو کنید

پ.ن:یه حسی بهم میگه دیگه قافیه به تنگ اومده

مرتاض رو هم مشابه این زدید منتها داخل خاکستری و بدون خزانه!

مسلما ما اشتباهات خودمون رو قبول می‌کنیم و نتیجه عوض نمیشه. منتها اسم گذاری پلن برای این حرکت خارج از منطق هست.

حالا میخوای شما اسمشو نذار پلن...اصغر صداش کن

مرتاض رو هم عزیز دل کاتا زدن دوستان ولی خب کاتا ها به دلیل نبود خزانه کابلو گرفتن

راجب جسارتم دیگه فعلا ما 2 بارو جستیم ایشالا دفعه سومم خیره ...دعا کنید واسمون

زدن جنگ یونیک اونم تو این شرایط شما که کل چشم و امیدتون بهش بود کار روتینی نبود که واسه زدنش بخوایم کار روتین انجام بدیم...بچه ها گفتن میزنیم گرفت گرفت، نگرفت هم که چیزی از ارزشامون کم نمیشه ولی خب گویا قسمت بود چیزی از ارزش های شما کم نشه

و اینکه پس از دیدن چنین لینکی. همر ول دادن جسارت میخواد

اگر کل این دف تو 1 ساعتی شماس من قبول میکنم که راجب این بخش تحلیل اشتباهی داشتم ولی هنوز بعید میدونم اینطوری باشه...دیگه رو مرتاض دف نذارید کجا میخواید دف بذارید که ما تعجب کنیم

نه تنها سیم لند نشدن، از چکمه یونیک هم کاتا نیومده.

حاجی همرارو اف کنید 2 ساعته اتکا میخوره، همرا هم با چکمه 50% میزنیم کاتا هم یارو نیست از 5 خونه ایش میزنیم؟

ما به این نمیگیم پلن!

همون کفش زرنگیو پوشیدین فقط

سلام ایلیا جان

آقا من حقیقت نفهمیدم با این پستت مارو زدی؟خودتونو زدی؟ان ای رو زدی؟

اول بگم که وقتی تک تک موج ها نیروی کافی کنارشه پس نیازی به سیم زدن نیست...برا ما بیشتر ترتیب لند مهم بود...حالا شما خودت تو خیال خودت فکر کن تونستی اون وسطا اینسرت بزنی نتیجشو کیریلوید کن ببین چی میشه.

راجب لانچام...برآورد ما رو 800 تا 1 میل دف بود اونجا(البته سناریو محتمل من جا بجایی بود) و این حساب که دفی که تو اون منطقه توی 2 ساعتی هست دف شناور و در دسترسه حالا دیوارم بشیم به قیمت پریدن اون دف ارزش داره(باز شاید دوستان بخندن ولی پیامامون قبل از لانچ و لند و حین لانچ هست که دارم میگم دعا کنید فقط جابجا نشه بقیش برده)

کاتارم از 11 خونه ای زدیم.

دیگه حالا اینکه شما بیرون بودیو ،کسی سر نزده و ... که منجر شده ما با کتونی زرنگیمون بزنیم جنگ یونیکو ببخش به بزرگی خودت.

باز جاییش مبهمه بگو

اما دیشب یه نیمچه پلنیم زدیم که 50 درصد موفق بود اون 50 درصد ناموفقش چنج کپ و اینسرت زیبا بود

ما دیروز با هشیاری مانی دیدیم که این اکانت بیرونه تو اسکاتمون این همرو دیدیم

و رو همین حساب با کمک چکمه یونیک:)) پا شدیم رفتیم مهمونی

دوستمون زحمت کشید همر خودشو تو بیس نذاشت و یه همر دیگشو تو بیس گذاشت تا یه تیر و دو نشون شه و یک مقداری شوال هم اینسرت شد که موج ها اینسرت شکن داشت

وقتی این اتفاقو دیدم یاد حرفای جاوید عزیز افتادم که فرمودن

گذاشتن همر جلو اتک بعنوان اینسرت یک کار کاملا حرفه ای هست. شما همر جلو اتک نذاری وقتی نان کپت صفر بشه چه فایده ای داره اون همر!!!

حس میکنم لطف شما اینقدر به ما زیاده که یه سری نکته رو فقط برای ما میگید و اصن به دوستان خودتونم نگفتید حتی... دل پلیر های ما هم همینقدر با شماس و دل به دل راه داره.

دیفالت رو هم ایشون اینسرت کردن که یه تعدادی کاتا دیوار شد کپ احتمالا لول 18 رو هم قربانی این موضوع کردن که قطعا ارزششو داشته.

در مورد سوال دومتون هم اولا دارندگی و برازندگی!

دقیقا همینطوره...ما نداریم سمت شما ازین لینکا که میبینیم دلمون میسوزه...

14ک سزار و 23 ک شمشیری با اون 1800 رمر هم تو عکس مشخصه؟! یا این همه نیرو رفته پشت 1 ک کاتا!!

اووو درست میگید قطعا اون 23ک گرز 7ک تیکی رو 15 میل دف تاثیری نداره ... قضا بلایی بود که اضافه بود... متاسفانه شانتاژ من بعد از افتضاح امروزمون خنثی شد و اخرین تیر ترکشم رو هم شما شکوندی:(

تو جنوب شرق دارن اهنگ یه روز خوب میاد پلی میکنن ولی کسی به اون روز خوب امیدی نداره...بچه ها واسه دل خوش کنی اهنگ میخونن...مثل جنوب شرق نباشیم:)))

با سلام خدمت دوستان

تبریک به جنوب شرق بابت زدن کتیبه جنگ یونیک. بی هیچ حرف و حدیثی

حسین جان و دوستانتون در جریان باشند علت نبود ما در فروم سیاست اتحاد بدلیل سیاه بودن فروم بود. وگرنه بچه دو ساله نیستیم که با هر اتفاق تلخی قهر بکنیم و فروم نیاییم. در خدمتتون هستیم خدا را شکر جنبه تبریک گفتن به حریفمون را داریم.

ممنونم جاوید جان بابت تبریکات شما

فقط دو تا موضوع راجب لینکایی که از صبح دارید میذارید

وسط یک سری لینک جدید ،کلی لینک قدیمی من دیدم!احیانا کفگیرتون به ته دیگ خورده یا اشتباه بچه ها فرستادن برای شما؟اینقدر مارو تحقیر نکنید دیگه یه بار لینکای دیوار شدنمون رو دیدیم ازش درسم گرفتیم نیاز به یاداوری نیست:)

سوال بعدی اینکه همر اکانت بدتوتن همون واندر زنشون بود دیگه درسته؟موج اول هزارتا کاتا لازم بود؟

ممد توشی و متین و مهدی بنازم اقا بنازم:love:

پ.ن:ایلیا عزیز ممنونم بابت تخفیف خوبی که به ما دادی داداش...چون میدونم جنبت بالاس با اجازه یه عکسم بذارم

زدن 24500 رم برای این پلن واقعا زیاده و هیچ توجیهی نداره! خیلی بهتر میشد از این رم ها استفاده کرد. درصورتیکه دیوار با اتک اول اومد پایین از اول هم مشخص بود 4500 رم میتونه دیوار را تخریب بکنه.

درود

همونطوری که شما میگید اگر ده بپره همر جلو اتک نباشه معنایی نداره

رم خالی هم در کنار همر بازیابی شده از پلن خیلی تناسبی نداره و اگر بنا به بازسازی همر باشه به همون مقدار هم رم و کاتاش بازسازی میشه...شایدم داریم دیوار میکنیم دف بسازیم اقا قضاوت نکنید:)

لانچ ها رو هم بذارید رو حساب صیانت شدید.. واقعا دیلی ثابت در اوردن تو این اوضاع تقریبا نشدنیه.

در مورد 8موج لانچ شدنم حداقل تو این وضعیت نتیجه ای نداشت

دیگه شما میخوای اون همه سزارو جبران کنی چه از پوش منبع یه دونه اصطبل بزرگ

اینکه همواره عنوان میشه همر دیفالت بوده و چه خوب شد دیوار شد که کاملا توجیهی مسخره هست. واقعیت اینه که هیچ کسی با دیوار شدن همرش خوشحال نمیشه.

این مورد هم هم قبول دارم هم نه... قبول دارم ازین نظر که خب چه بهتر که همر دیوار نشه و یه جا دیگه دیوار شه:)))

قبول ندارم ازین جهت که بعد از دیوار شدن هم میشه بررسی کرد که اون همره چی کشته...یه زمانی شما شیرجه میزنی تو دیواری که هیچ دستاوردی نداشته یه زمانیم مثل الان هدف پلن تخریب ده واندر زن بوده...وسیله تحققش هم 9تا همر جنگی...وقتی 9تا همر لانچ میشه پس قاعدتا تیم پلنری انتظار داره حداقل 6تاش بپره تو دیوار باقی رد کنن.

حالا چیزی که ما به دست اوردیم چی بوده؟

2تا همر بیشتر از انتظار رفته تو دیوار و مقداری از همر واندرزن(که هدف پلن بوده وخودتون بهتر میدونید چه قدر بوده ) از بین رفته

حالا با فرض اینکه ادعا میشه همر خیلی زخمی شده باز هم با شارژ جنگ آموز و داشتن کاتاهاش میشه از اون خیلی استفاده کرد و میتونه مفید باشه. حالا چرا اصرار دارید این کار اشتباه من واقعا نمیدونم!

در باره این موضوع هم من نگفتم این کار اشتباه بوده.. منظور من واضح بود کلا با این صحبت شما که دف روی 4تارگت تقسیم شده فکر میکنم ماکسیمم 5میل دف روی کل تارگتاتون بستید ...البته من فکر میکنم دف این تارگت از باقی سنگین تر بود و همین 5میل هم امار دست بالاس اگر کل توان دفاعیتون همین بوده که کمبودشو با همر جبران کردید کار صد در صد درستی کردید و به هیچ وجه اشتباه نبوده.

اما خب بعید میدونم سایدی که اول سرور هل من مبارز 3ب1 میطلبید در روز 61 بازی 7 میل دف شناور نداشته باشه که رو همه ی تارگتایی که تازه فکر کرده خبری هست تیکی و شمشیری و سزار و بعضا کاتای توتن بخوابونه:)

ازون شعارا تا این اعمال تفاوت از زمینه تا اسمون.

ضمنا تا یادم نرفته تبریک بابت مبادلات کتیبه با ساید جنوب غرب...چرخش بچرخه و به شادی استفاده کنید.

درود

تبریک به ساید شمال شرق بابت دفاع زیباشون

نمیدونم اسکات هارو کی میزد و پشت اکانت اسنوپ داگه ... هر کی هست مجسمش رو باید بسازید بذارید جا اون یارو که بالا واندر مصریاس...کارش درجه 1ه.

شکست از این افتضاحانه تر وجود نداشت!

شما هم خسته نباشید جاوید جان...به هر حال وظیفه فروم نویسی شما ایجاب میکنه که دستاوردای ما کمرنگ تر از حد و دستاوردای شما پررنگ تر از اونچه که هست جلوه داده باشه.

ایشالا نتیجه این افتضاح رو روی واندرمون مشاهده میکنیم برادر اصرار به اثبات چنین موردی اگر واقعا تو خوشحالی این دستاورد باشید فایده نداره ...اگرم که در گوشه ی ذهنتون فهمیدید چخبره که باید بگم ماهم آره عزیز دل ...ماهم مثل شما اهل معرفتیم:)))

یه خسته نباشید هم به ممد اقا و ادریس و متین و ممد توشی و میثم و باقی بچه هایی که همر گذاشتن میگم ...حرف ندارید، خودمون میدونیم چه خبره این حرفارو ولش<3

خیره ایشالا

پ.ن:

اومدم اون قضیه همر گذاشتن جلو تارگتی که میدونیدو بپرسم که دیدم امیر علی گفت ش.ش دف نداره...اصل هم که بر صداقته.

در رابطه با پست اون بزرگوار هم من به عنوان پلیر شمال شرق همچین شخصی رو نمیشناسم از پلیرهامون

احتمالا رهگذری بوده همانند اولدارک که خواسته نظر خودش رو در رابطه با لینک های داخل فروم بده

ولی من خوب میشناسمش

از اساطیر مقابل ما بوده سرور پیش الانم فکر کنم تو ساید شماس که از جزییات خفت و اینا اطلاع داره

فکر میکردم رو همون اکانتم بازی میکنه یا ارتباطی با اونا داره....ولی خب فکر کنم وقتی پلیر خود اون اکانت پست شمارو لایک میکنه حتما رهگذر بوده که کلاغا به گوشش رسوندن...اگر بازی میکنه که بهش بگید زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد...اگرم نه که بذارید رد شه

اینقدر ادم زرد باشه که ساید خودشم گردنش نگیره ما بیشتر ازین بهش بپردازیم به خودمون توهین کردیم

اگر شما چراغ دارین بدین ماهم استفاده کنیم یکم نور جلو خونمون کم شده چشمامون اذیت میشه موقع ایاب ذهاب

والا با این سیستم، روزا رفت و امد کنیم که مشکل چراغ نباشه راحت تریم هر دو طرف

پ.ن: خبر رسیده بچه ها به انتقام خون شهدای Bad2ten ساعت ۱۹:۵۸ خفت زدن 😂 ماشالله جاوید.زنده باد

آقا رضا خسته نباشید

پست قبلیو نمیشد ادیت کرد جدا پست گذاشتم

به گفته پلیرتون ما ساعت 8 با چراغ زدیم...شما هم چراغ داشتید؟

پ.ن:خراج شمام محفوظه ها دستور بدی سربازارو میکشم کنار برداری داداش.<3

پ.ن:بعد ما میگیم حرف زدن بلد نیستید حرف نزدنو چرا یاد نمیگیرید دوستان ناراحت میشن

قبل از اینکه به غار هدایت شم رفتم تو غارم نگید دیگه

خفت کردید نوش جونتون

پویا تبریک گفت منم میگم...یه سریم زدید لینکش نیومده دمتون گرم

به قول یکی از بچه ها این خفت نبوده، تجاوز بوده دیگه رسما.

بعد طرف میاد ساعت 8 و 10 شب خفت میزنه با چراغ ، با افتخارم اینجا اعلام میکنه و از عجایب خلقت و شاید برای شما اتفاق بی افتد صحبت میکنه.

ولی نمیتونم متوجه شم این فشار از کجا نشات میگیره؟شما پول کاتاهاتو ندادیم بهت ناراحتی اینجا دهنتو باز میکنی؟هنوز نفهمیدی چطوری خوردی که اینطوری حرف میزنی...علی الحساب یه 10ک دف بریز رو دهت با 50 تا اسکات که نیای چراغ چراغ کنی تا نکات بعدیشو روزای دیگه یاد بدیم

قراره اینجوری صحبت کنیم باهم بگید تکلیفمونو بدونیم چون ماهم کم لینک و داستان نداشتیم و نذاشتیم تو این فروم ولی خارج از این لفاظیای چیپ گذاشتیم.

انتخاب مسیر با شما...ادامش از ما

سرور قشنگه با کج سلیقتون و کشوندن بازی به بیراهه زشتش نکنید...تصمیم با خودتون

درود دوستان

آقا ما گفتیم که ایشالا شاهد خودکشی نهنگ ها نباشیم به خاطر همین فک کنم کوسه های ما رفته بودن تو اعماق دریا که اصن نزدیک خشکی نباشن

اما غواضای ماجراجوی ما زدن به عمق دریا و شد آنچه شد:)

اول میریم سراغ آنچه زدیم :)))

مرتاض بزرگ شمال شرق:

چکمه کوچیک اکانت شلکس با جاش که چیف شد:

چون لینک برداشتن کتیه پیدا نشد واتکا کامل نبود به این 2 عکس اکتفا میکنیم.

دم ممد نوب گرم که شبی یه دونه کتیبه داره میاره... دس خوش ممد اقا

تشکر از همه ی عزیزانی که اعتماد میکنن و همر در اختیار تیم میذارن فعلا که خیر بوده ایشالا ازین به بعدشم خیره.

خسته نباشید به مدافعین

و اما در فاز دفاعی:)))

متاسفانه دیروز اکانت وار مستر نسبت به دهای اطراف دست به حرکت انتحاری زد و یک همر واندرزن خودشون رو به کل از دور خارج کردن

اینسرت شکن ایشون

در مجموع 20موج کاتا روی این هدف دیوار کردن

و نزدیک 20موج هم در این تارگت به دیوار رسید:)

مجموعا حدود 5ک کاتا از همری که هنوز روش جنگ اموز نرفته بود از بین رفت.

و دیشب هم اکانت mehrdad_xXx دیگه نتونست تحمل کنه و بالاخره همرشو کرد تو دیوار

اتک ساعت 8و4 دقیقه

و موج های کاتا در ساعت 8و20 دقیقه

تشکر از متین عزیز بابت هشیاریش و اشکان و باقی دفساز ها بابت این حجم خوب دفاع

پ.ن:جاوید عزیز به نظر من به جای مولتی هانتر به داکتر استرنج مراجعه کنید...اون بزرگوار از بین 1میلیون اتفاق تونست راهی که جهانو نجات بده ببینه ...بعید میدونم کیس شما کیس پیچیده تری باشه:)

پ.ن:اگر باگ 1/4 هست بدید مام بزنیم

درود به همه دوستان اقا ما گفتیم جمعه صبح فهمیدیم اسپم شد پاک کردن:)) ولی راست بود بخدا

خلاصه که خسته نباشید به ممد نوب و متین عزیز و مهدی همیشه

3- لانچ نهنگی از 1-2 ساعتی بر روی کتیبه نشانه وجود چراغ هست بنظر من که مدرکی دال بر اثباتش نیست

سلام ایلیا جان

نکاتی که گفتی کاملا درست بود فقط یه نکته راجب این بند...حقیقت همزمان تقریبا با همین پلن یه لانچ مشابه رو ما بود اونم تو ان ای و ما با یه چکمه بزرگ و همت بچه ها یه دف عظیمی همون شب روی مانی جمع کردیم اونم از 1 ساعتی...این نکته رو در نظر بگیر که لانچای ما از 3ساعتی شروع شده و ساید شما 3تا چکمه بزرگ داشته و مدافع تو خاک خودتون بوده...یه شعاع ارسالی برای مارکس و پیاده و سایر یونیت های فراوان دفاعی سایدتون بگیری میبینی که پلن ما قمار بوده و قمارش سر اوردن مرتاض یونیک و یا کشتن دف شناور اکتیوتون که نصف شب بهش دسترسی دارید بوده و حالت سوم خودکشی نهنگ ها. که اونم باز فک نمیکنم کسی ناراحت میشد ازش.

از ساعت 1ونیم شب جرقه ایده مطرح شد و اولش واقعا صادقانه فکر کردیم تلس ...ولی خب به دل ممد اقای ما بد نمیفته دیگه اینقدرم کارش درسته بچه ها لطف داشتن چشم بسته همرا رو در اختیار ممد و متین گذاشتن و توضیح اینکه حتی اگر چراغ ابتدایی حضور داشت(صادقانه از من بپذیر که نبوده)اگر تو نیم ساعت اخرم دوستان پا میشدن یا ادای واجب میکردن(2 رکعت نماز صبح منظورمه ها نه بازدید سحرگاهی اکانت) دیگه خدایی +30 تا شمشیر شک برانگیزه یه افلاینی ممتد تو این بازه همونطوری که گفتی اشتباه مشهود هیئت امنای شمال شرقه:))خزانه و شاید سنگ تراشی(طبق روایات مختلف) و اینسرت تروپ همون ده جلوی اون ریز کاتا ها هم که اصن جزو مستحباته که تو جایی که واجبات ادا نشده جای بحث نداره و دیگه فوقع ما وقع

انشالله که امانت دار خوبی باشیم برای مهم ترین کتیبه ی بازی از نگاه دوستان شما.

پ.ن:حاجی اون قضیه سیب و موز و سیب موز و هفت میوه بود...اصن یه داستانی شده خداوکیلی:)

پ.ن:همیشه محاسبه ی روز های عقب افتاده نمیتونه فکت درستی باشه...حس میکنم نتیجه روز ها روی یک سری از واندر ها در غیر خطی حالت خودشه و این نگاه های خطی واسش دلخوشکنکی بیش نباشه...توضیح بیشتر نمیدم زمان نشون میده ده روز عقب افتادن بود یا کلا خارج شدن از دور

پ.ن:صحبتی مطرح شد که خدا خیرتون بده این دف ها ک میکشید رو ما نمیتونیم گندم بدیم و ازین حرفای صد من یه غاز...تو این سرور ،وقتی مرتاض یونیک دستتون بوده و نتونستید گندمش بدید و اینطوری مرتاض به امان خدا رها شد وای به حال بی مرتاضتون...تجدید نظر بفرمایید یا به شعور خودتون و خودمون و اون همسایدی که بهتون اعتماد کرده توهین نکنید

پ.ن:همه چیز از کربلا شروع شد

پ.ن:هم اینک در هیئت امنا :"خود کشی نهنگ ها در تابستان...آنهم بخاطر یک منحصر یونیک ...هرگز...هرگز" :))))

1- بی شرف هستن

2- مرد نیستن

3- مردونگی ندارن

4 - هر چی بهشون بگیم لیاقتش رو دارن ( البته فعلا برای این زوده حالا حالاها خودتون به خودتون فحش زیاد دادین .

پ ن : به قول اشکان سرلشکر شعور ذاتی هست و به زور به کسی نمیشه داد . وقتی هنوز شعورتون نرسیده که این حرف هایی که دارین میخورین به خاطر اشتباه سرور قبلتون و به جای قبول اشتباهتون و یه معذرت خواهی خودتون انداختین تو یه باتلاق و هی دست و پا میزنین و بیشتر فرو میرین .

آقای ناصر خان

بچه های ما با حرفای شما بزرگ نشدن که با 4تا لفظ بچگانه شما بخوان کوچیک بشن.

در باره باتلاقم موافقم که شما برای ما باتلاق ساختی اما برای اینکه به ما نشون بدی باتلاقه خودت بدو بدو پریدی توش و حالا توشم گیر کردی ...ما هم هی طناب میندازیم که از تو باتلاق خودت درت بیاریم ولی خب شما اصرار داری مارو با خودت بکشی اونتو غرق کنی...اگر اجازه بدی ما چاقومونو در بیاریم این طناب رو ببریم ارتباطمون باهم قطع شه.... همه فهمیدن شما حقید و ما باطل ...بیشتر ازین اصرار کنی به حقانیتت شک میکنن و من واقعا نمیخوام اینطوری بشه .منم قول میدم به تعداد پلیرای اس ای برچسب "ناصر به ما گفته بیشرف هستید قضاوت با شما" چاپ کنم بزنیم رو سینه هامون که همه بدونن نظر شما در باره ما چیه.

درباره حذف سرور پیش...

الان یعنی قبول کردی اون سرور باید اکانتت حذف میشده؟

اگر قرار بوده حذف بشه یعنی اون چند مدتی که تو فروم کتمان میکردی و مقاومت میکردی که چنین چیزی نبوده و من گفتم که اقا لازم نیست حذف شه(که درست هم هست) شما زبونم لال ،روم سیاه، شرفتو گم کرده بودی؟یا شرفت بگیر نگیر داره چهار شنبه میگیره دو شنبه سه شنبه اتصالی داره؟

اگرم قرار نبوده حذف بشه که خب اقا چرا الکی حماسه میسازی خودت...شما انسان سن و سال داری هستی یه طوری رفتار کن به سن و سالت بیاد.

ناصر جان تکلیف بچه های ساید ما که مشخصه اگر میخوای بقیه سایدارو مخاطب کنی برو واتس اپشون به خدا یه جوریم اصن اینجوری اسپم میکنم.

عذرخواهی از دوستانی که با شوخی دیروز ما خاطرشون مکدر شد.<3

پ.ن:هومن حاجی تازه سنگ خدا دست منه ولی دلم نیومد بشکنم ایینه رو

عزیز دلی مصطفی جان

دیگه همه چیو به همه چی وصل نکنیم

فکر کنم منو هنوز قبول داشته باشی مصطفی...من هنوز شمارو همون کسی میدونم که با ممد نوب و هومن و باقی بچه ها چرت و پرت میگفتیم تو دیسکورد و واتس اپ ..همون داد زدنا و تف تفا.

قبلا هم این بحث چ تو پیوی ها چ تو فروم شده ولی خب گویا وارونه به سمع مبارکت رسوندن یا شما ندیدی...بعد از اون جریان من یه پست مفصلی اماده کرده بودم تو فروم بذارم،بدون اینکه اسمی از شما ببرم چون ته قلبم هیچ جوره نمیتونستم قبول کنم کار شما بوده باشه همونطوری که هنوزم بهش باور دارم،به امید گفتم که میخوام یه اتیش بندازم تو شمال غرب...اونم تاکید کرد ک مبادا اسمی از تو توی این جریانات به زبون بیاد منم گفتم نه بابا مصطفی ک از خودمونه چکار اون دارم اصن

نمیدونم این داستان چطوری برگشته به اینکه کار مصطفی بوده...هم من هستم ،هم شما هستی،هم امید،هم اونایی که این وسط ازین اب گل الود بین شما و ما میخواستن ماهی بگیرن...شما رفاقت داری با ناصر اینا...داشته باش ولی چشم بسته و کور کورانه نرو به قاضی برادر

همین امید به قول شما حزب باد یه جوری تو گروه ها پشتتو گرفت که حتی اسمت وسط این فروم نیومد...فروم نویسی مارو دیدی مخصوصا تو سرور پیش که یه طرفه بود و یه تیم کامل ۲۴ی کف فروم بودیم...کاری داشت یه پست بذاریم ک اقا مصطفی فلان کرده مصطفی بیسار کرده؟

پر حرفی نکنم حرفم این بوده که من شاید دل خوشی از امید نداشته باشم یا هر کدوم از بچه ها.. صرفا خواستم بگم الکی رو موج حرف بقیه بالا پایین نشید...

و در آخر اینکه انتظار داشتم خیلی زودتر ازینا حداقل پیوی من یا ممد بیای واسه گلایه از این جریاناتی ک شنیدی تا روشنت کنیم ولی خب چرخید و چرخید تا الان

ارادت

پ ن ۳ : اون سرور من رو حرفم موندم و اکانتم حذف شد

روغن ریخته رو نذر امام زاده نکنیم

پ.ن:من که به دلیل این بی احترامیایی که تو ساید اس ای شده بعید میدونم دیگه باشم ولی فکر کنم بچه هام هر وقت از برد ناامید بشن و تمام پلناشونو بزنن حتما میذارن رو حذف تا دقیقا مثل شما پای حرفشون بمونن.

پ.ن:حسین ابهتش با دوتا خاله گفتن شما زیر سوال نمیره...ابهت حسین خیلی قبل تر از این حرفای امید و خاله بازی شما ، وقتی که محمد جلوی جمع اون کارو باهاش کرد از دست رفت ....آدم از خودی بخوره زور داره واقعا....کاش به بازی اندازه بازی اهمیت بدیم و ای کاش و صد ای کاش وارد این سرور نمیشدیم.

تارگتا از تو فروم انتخاب میشن ولی قول بدین فرار نکنین:d

حقیقتا ترجیح ما بین کلکل با یکی مثل شما که حرف یه باتجربه سایدشو نمیخونه و خوابوندن جو همون گزینه دومه

لذا اگر الان کسی جواب در خور بهت میده رو حساب احترام حرف جاویده نه بزرگی شما.

موفق باشی

نه خب بلد نیستید گویا

حول و حول میاید فروم همین میشه دیگه...نه میفهمید چی گفتید نه میفهمید کی لایک کرده یکیم که میاد روشنت کنه میندازیش تو غار:)

نصف اون جماعتی که اون پستو لایک کردن حداقل با خود خودت هم صحبت بودن باقیشونم با من و روحشونم از ماجرا خبر نداشته

میخواستم بحث شبونه جمع شه پستا پاک شه ولی خب گویا نفع یه سری تو بالا موندن پرچم نهضته...به خدا ادم خجالت میکشه میاد اینارو میخونه.

من رفتم تو غارم :)

حد:)