Posts by malfurin

گرفتی مارو ؟!
    شما میگی پسورد ، پسورد دیفالت رویان هاست بوده. طرف آی پی رو از کجا اورده ؟! اتفاقا خیلی قشنگ خیلی هارو از دایره اتهام خارج میکنه. کسی که این کارو کرده اطلاعات دقیق وی پی اس شما رو داشته، نه فقط پسورد. حالا برین بگردین ببینین به کیا اطلاعات دقیق وی پی اس رو دادین.

اگه هم قصد ندارین پیدا کنین کی بوده که بحثی راجع بش تو فروم نکنین.
    پ ن : ش ش سرور پیش به اندازه سه ساید همر واندر زن داشت و باخت. برنده رو همر مشخص نمیکنه.

سلام

معمولا شرکتایی که این طور خدماتو ارائه میدن ip هاشون پشت هم هست و فقط کافیه چند رقم اخرو جابجا کنی تا به بقیه هم دسترسی پیدا کنی

دارم مسخرت میکنم حرص نمی خورم

حتی تو فهمیدن این چیز ها هم چفتی ^^^^^^^^^^^^

خب داری حرص میخوری دیگه. اینقدرم از شدت حرص کف کردی آب دهنت تا اینجا پاچیده

من درک نمیکنم چرا باید مسخره بشم. پست هم که دادم فقط از لحن بی ادبانه ات خوشم نیومد.

عزیزم دیوار کردید مبارکت باشه.

چرا اینقدر حرص میخوری؟

معلومه بزور خودتو نگه داشتی به عادت همیشگی یه سری دوستانت فحش استغفراللهی ندی. ولی ارسالت پر از توهین های زشت بود.

حس میکنم حالت عادی هم نداری حتی. از لیدرهای شمال غربی درخواست میکنم که مراقب باشن بچه هاشون بعد خوردن آب پرتقال نیان فروم. مرسی. اه

اون گزینه late daf به نظرم ناقصه. چون ترکیب نگهبان خاکستر با ریشف و گارد آنهور نداره. در حالی که ترکیب های دیگه ای رو میبینیم. مثلا فالانکس و شوالیه گول کنار هم قرار گرفتن به عنوان دفاع ترکیبی. در حالی که ضعیف ترن

اما وقتی تک به تک بررسی کنیم همچین چیزی هست:

البته همون طور که گفتی اختلاف زیر ده درصد هست.

من با سه نژاد رومن و گول و مصری دف سازی سنگینو تست کردم. گول واقعا گزینه عالی ای هست. ولی با مصری راحت تر بودم. دیگه هم با رومن بازی نمیکنم :D:D

سلام آیدین عزیز

از حضورت در این سرور بسیار خوشحالم. همون طور که حامد 2تایی بالاتر گفت به نظر میاد هر 4 ساید به خوبی دارن کار میکنن و به نظرم سرور جذابی خواهد بود.

نکته ای درباب نژاد مصری هم بگم چون خودم دارم باهاش تو سرور 3 ایکس بازی میکنم و بدون مولتی تونستیم رتبه 24 دفاع سرورو داشته باشیم. (اکانت های همردار هم میان تو آمار که تشخیص دقیق قدرت دفاعی سخت میشه)

همون طور که گفته شد برده برای شرایطی که خیلی درگیری شدید باشه بسیار گزینه خوبی هست.

گارد آنهور هم بخاطر سرعت بالا برای دفاع شناور خیلی خوبه

اما برای دفاع ثابت یا دف آخر بازی نگهبان خاکستر و ارابه ریشف جزو بهترینها هستن و آنویل ترکیبی اونها بسیار قدرتمنده. مجموعه ویژگی هایی که نژاد مصری داره مثل تولید بیشتر یا نوع نیروها باعث میشه که به نظر من برای کسایی که میخوان وقت زیادی برای بازی بذارن و اکانت بزرگی داشته باشن بهترین گزینه برای دف سازی باشه. (کسایی که وقت کمتری دارن یا نمیخوان زیاد اکانت بزرگی داشته باشن مثلا کپ رو 15 متوقف بشه و زیر ده تا ده داشته باشن ، گول به نظرم نژاد بهتریه)

سرعت ساخت نگهبان خاکستر به نسبت سرباز پیاده پایین تره و باعث میشه رشد کمتری داشته باشه. اما چون تولید مصری بیشتره میشه با فعال کردن تعداد ده های بیشتر برای ساخت نیرو این قضیه رو جبران کرد.

همون طور که آیدین هم گفت یکی از مشکلات دفسازا کمبود جا هست و یعنی شما یه جایی بالاخره متوقف میشید. (مگر حسابی مولتی برای پارکینگ داشته باشید) تو اون حالت، دفاع نزاد مصر یکی از قویترین ها و بهترین ها خواهد بود

من چند شبیه ساز زدم از ترکیب نگهبان خاکستر با گارد آنهور و ریشف و همین طور پیاده گول با کاهن و شوالیه گول.

در تعداد برابر از نظر مصرف گندم به نظرم بهترین ترکیب نگهبان خاکستر بود و ارابه ریشف. شما هم میتونید آزمایش کنید

من از دیروز دارم به این پست فکر میکنم و هنوز نتونستم هضمش کنم

جمع شدن تیمها تو شمال شرقو اینطوری برای ما تعریف کردن که چند نفری تو شمال غرب به قول تو عربده کشی کردن و حتی کار به فحش کاری پشت تلفنی هم رسیده، اینا هم شاکی شدن و بچه ها رو جمع کردن اونا رو بزنن. بعد تو میای میگی چون هادی خوب فلان میکنه من اینجا رو دوست دارم؟ لابد سر همینم متا شدید؟

نمیدونم چرا یاد این فیلم هندیا میفتم که دو تا برادر بعد از 20 سال همدیگه رو پیدا میکنن. اما انگار فیلمنامه اینو استاد ملکی نوشته.

نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

بیا از آرمین هم برات پست میذارم که الان با هم داداچی هستید.

اون سرور 2 ایکس بود و این یکی 3 ایکسه

سلام

کلاه خود پیاده رو گذاشتید.

با 4 درصد آموزش و کلاه خود درست میشه نزدیک 17 روز و یکم کمتر

عزیزم دنبال چی میگردی ؟

من کلا ادم بد دهنی هسم به خودمم روزی 1000 بار فوش میدم الان مثلا که چی؟ به تو چه ربطی داره ؟ تو نخود کدام اشی هستی

پ.ن من به شخصه از تمام پلیرهای شمال شرق معذرت خواهی میکنم اگه نسنجیده حرفی زدم

سلام هادی جان

یه سوالی ذهن خیلی از خوانندگان فرومو درگیر کرده

این مدت بجز بازیکنای شمال شرق یه سریای دیگه رو هم فحش کش کردی. تکلیف اونا چیه؟ ازشون معذزت نمیخوای؟ یا چون با شمال شرق متا کردید و الان لازمشون دارید، فعلا داری ازشون معذرت خواهی میکنی آروم بشن تا به وقتش؟ اینو یکم توضیح بده.

سلام

شما تو شمال غرب چیکاره ای جنوب غربو تهدید میکنی؟؟

حسین جان مساله یه چیز دیگست. با شما و عده ای از دوستان که شمال غرب هستن کسی مشکلی نداره

اگه دنبال دلیل فشارها بر ضد شمال غرب هستی پیشنهاد میکنم فروم راند قبل رو بخونی. اگه بخوای لینک هم میدم.

مساله اصلی اونه که تهدید کرده، فحش داده و توهین کرده الان ساکته. نه شمایی که پیششون مهمون شدید. ما با صاحب خونه کار داریم.

نکته بعد اینکه تو معادلاتتون فقط شمال شرقو حساب نکنید. جنوب غربو هم جزو ساید بدا بنویسید.

البرز چه کردن با تو؟ چه میکنی با خودت؟ واقعا انتظار نداشتم با یه لحنی ملتو بفرستی به یه سرور که بات توش نیست که انگار خودت هر سرور 100 تا مولتی داری و طرفدار پرو پا قرص مولتی بازی هستی. یا شاید هم بودی و فیلم کرده بودی ما رو؟

در مورد قدرت و ضعف سایدها هنوز صحبت کردن زوده.از نظر پلیرها یک بحثیه. از نظر تعداد اکانت یه بحث دیگه. از نظر پلیرها که شمال غرب بازیکناهای با کیفیت خوبی جذب کرده که در کنار هم هستن و اگه این وحدتی که الان دارید حفظ بشه قطعا یکی از قوی ترین سایدهای بازی میشه نه ضعیفترین

از نظر بحث اکانت ها به نظر من هم هنوز زوده صحبت کنیم. فکر میکنم حدود روز 20 تا 25 بازی بشه بهتر تحلیل کرد. ولی همین الان هم شمال غرب کم نداره از بقیه. فعلا هم که رشد شما نماییه.

در مورد سوال بزرگت حالا فعلا بماند. فقط یه جمله ای که نوشتی رو من نفهمیدم. تیم لیدری باید برای حمایت و هتک حرمت اکانت های ساید تلاش کنه؟ هتک حرمت اینجا منظور چیه؟

سلام.

با سپاس از دوستان جنوب غرب مخصوصا محمد و پارسا که به بنده اعتماد کردن و این مسئولیتو به من سپردن

در هر 4 ساید دوستانی هستن که حداقل یک سرور با هم بودیم و مورد احترام هستن. اما هدف نهایی موفقیت جنوب غرب و به ثمر نشستن زحمات بچه هاست.

ان شاالله که سرور جذابی برای همه باشه

سلام البرز جان

آقا مپو نگاه کنی میبینی که کدوم ساید مولتی بازیو به اوج رسونده :دی

میشه گفت مزدور ورژن ارزون لژیون رومن هست که یه ذره ازش ضعیفتره. سرعت ساختش هم خیلی خوبه. ارزون بودنش باعث میشه اول بازی ساختش راحت باشه و هم تو دفاع و هم حمله ازش راحت استفاده کرد و تو سرورهای پر زد و خورد برای کسایی که قصد بازی هجومی دارن استارت کارو راحت یکنه.