نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• سلام و درود به ساکنین سرور اسپید

خسته نباشید به همگی

داشتم از سر بیکاری تاپیک رو میخوندم که دیدم باز دوباره یه عده به تیر غیب نفوذ گرفتار شدن و همه زحماتشون دود هوا شده .

فارغ از اینکه چه کسی مقصره که اصلا خبر هم ندارم ولی میخواستم پیشنهاد بدم اگر اینجا کسی دلش واسه یه سرور نرمال ، بدون بات و وی پی اس و مولتی و ..... و خلاصه بازی سالم تنگ شده ، سرور ۱ فرصت خوبیه .

سرور تازه شروع شده و الان فقط ابتدای هفته سوم هستیم که در یک سرور نرمال یعنی هنوز واسه رجیستر اصلا دیر نشده .

فقط با یه نگاه به تعداد اکانتها یا تاپ غارت و دف و ...و نگاهی به آیتمها و نرخ های حراجی به سادگی متوجه میشید که سرور سالمه.

خودم شخصا حداقل ۵ ساله همچین سرور نرمال و سالمی که ۴ ساید بالانس داشته باشه ندیدم.

حتی زمانی که تراوین آی آر با مدیریت سورنا بازگشایی شد و ۲ سالی هم برقرار بود همیشه بساط بازی صنعتی برقرار بود

خلاصه به نظرم اگر اهل بازی واقعی تراوین هستید اونجا فرصتش وجود داره.

شب همگی بخیر و شادی

ارادت ~ تیرداد

• درود .

واقعا اگه هدفتون به هم زدن متا و ساید های شمالی نیست چرا باید این همه پا فشاری کنید رو اینکه الا بلا شمال غرب اینکارو کرده ؟؟؟

من و خیلی های دیگه ابراز همدردی کردیم و جوابی که گرفتیم جواب جالبی نبود از روی عصبانیت 2 صفحه توهمت و اهانت فقط نوشتید /.

آقای علی کینگ توتن من رمزم رو در اختیار بچه های جنوب شرق بذارم مطئنی میای رو اکانتم نامه میذاری که داداش رمزت لو رفته عوض کن ؟؟

چه ترسی باید از شما داشته باشیم که این همه داریم میگیم ما خودمون از اتفاق شوکه شدیم ؟؟؟؟ کری خون هستیم اما سرور خراب کن نیستیم ... اینو هیچ وقت یادت نره !!

با تشکر /.
    کارو /.

• کارو جان چون ادم با ادب و باشعوری هستی ریپلایت کردم اونم فقط اگه ممکن جواب ۲تا سوال من بده ممنونت میشم

۱. ما چجوری با این قضیه میخوایم متا شمال و بهم بزنیم ؟

۲. سایدی که از این قضیه سود میکنه چه سایدیه ؟ اگه کار شمال نیست یعنی ما خودمون یا جنوب غرب همرهارو میزنیم تو درو دیوار ؟

• 1-تاریخ تکرار میشه ولی به این شکل که مثل آی آر قدیم که بیشترین تعداد واندر توی اس ای 100شده(متای برنده در نظر بگیریم 90درصد)

2-دقیقا به همون شکلی که متای ان ای و ان دبل شکل گرفته و یه سایدی مستعمره یه ساید دیگه شده

3-خدروشکر اونقدری سرمایه دارم که خودت و خونوادت و کل تشکیلاتتو تو یه روز بخرم بفروشم. سرور پیش به سایدی کمک کردم که الان توی متا هستین باهاش پس تف سربالا ننداز

4-نچ , ولی از امروز هر کاری چه کثیف چه تمیز از دستم بر بیاد واسه بردن میکنم تو سرور. قبلا هم گفتم این کثیف بازیو شما شروع کردین من تمومش میکنم. شک نکن اگه قرار به کثیف بازی باشه من از همتون بهتر بلدم . هرکی نامردی کنه جوابشو با 10برابر نامردی بیشتر میدم . همون کاری که سرور پیش کردم و جواب نامردیو جوری دادم که توی تاریخ تراوین ثبت شد

5-بعید میدونم

6-حقیقت تلخه . تلخ تر از ته خیار

شما جیب مارو نزن و گلدای اکانتارو 0 نکن و گلدایی که از سایت سرگرمی اون موقع دزدیده بودینو پس بده 1600تا پیشکش

آقای علی کینگ توتن من رمزم رو در اختیار بچه های جنوب شرق بذارم مطئنی میای رو اکانتم نامه میذاری که داداش رمزت لو رفته عوض کن ؟؟

همین اتفاق 2سال پیش همین سایت اتفاق بود و اون موقع هم لیدر رضا انزلی بود . پسورد هم عدد 141414

پسورد های خیلیا همین عدد بود و جناب رضا انزلی توی ثانیه 14:14:14 روی چند تا اکانت فیک با تک گرزی گذاشت که 2هزاری ملت بیافته که آقایون پسوردا لو رفته عوضش کنین . نه اینکه بیاد بکوبه به در و دیوار

• 4-نچ , ولی از امروز هر کاری چه کثیف چه تمیز از دستم بر بیاد واسه بردن میکنم تو سرور. قبلا هم گفتم این کثیف بازیو شما شروع کردین من تمومش میکنم. شک نکن اگه قرار به کثیف بازی باشه من از همتون بهتر بلدم . هرکی نامردی کنه جوابشو با 10برابر نامردی بیشتر میدم . همون کاری که سرور پیش کردم و جواب نامردیو جوری دادم که توی تاریخ تراوین ثبت شد

جبار سینگ کی بودی .

بابا انتقام

تلاش تو دقیقه 90 خود تویی .

خفن ترسناک هولناک هرچی ناک هست همه با هم.

ترسیدیم.

مگه تا الان کثیف بازی نکردی خودتم داری اعتراف میکنی به بی وجود بودنت.

الکی نشین اینجا هادی رو تحریک کن .هادی اگه زده بود میگفت زدم خودتم میدونی.

3-خدروشکر اونقدری سرمایه دارم که خودت و خونوادت و کل تشکیلاتتو تو یه روز بخرم بفروشم. سرور پیش به سایدی کمک کردم که الان توی متا هستین باهاش پس تف سربالا ننداز

مبارکت باشه خدا بیشترش کنه

سرمایه همیشه مالی نیست مرام و معرفت و مردونگی یه چیز دیگس که تو باهاش اشنا نیستی .

خانواده از سرمایه مهمتره ولی تا داری با پول مقایسش میکنی.

تاسف میخورم اینقدر غرق در جو بازی شدی و اینقدر فشار اومده بهت که خودتم نمیدونی چه اراجیفی داری میبافی/

منم میتونستم مثل تو توهین به خانوادت کنم ولی شخصیتم اجازه نداد .

بحث اخر شما از اولم طرف حساب ما نبودی تو اون سایدم نخودی هستی فقط متاسفانه بازی رو برامون راحتر کردی و بازی یه ساید رو به خاطر خود خواهیت به فنا دادی .

خودتم میدونی متای شمال هیچ وقت شکست نخورده چه با همر چه بی همر از الان واندر شمال رو 100 بدون چون مال این حرفا نیستی.

• سلام

انقدر درگیر بودم که وقت درست حسابی نداشتم برای بازی و زحمت اکانتم فرهاد و ممد میکشیدن چه برسه که بیام فروم ولی اتفاقی که افتاد به قدری زشت و زننده بود که واقعا حالمو خراب کرد. بعدشم که پستای فروم بچه هارو خوندم که دیگه ناراحتیم دو برابر شد. چرا که خیلی از صحبت هایی که ضد ساید ما داره زده میشه از طرف دوستای خودمه و واقعا ناراحت کنندس برام.

فارق از اینکه این کار توسط چه شخصی یا چه سایدی افتاده به نظرم این اتفاق رابطه مستیم با شرف داره. قطعا کسی که اینکارو کرده بویی از شرف نبرده که چنین کار پست و حقیرانه ای رو انجام بده. به باد دادن زحمت این همه پلیر که وقت و هزینشونو برای این بازی گذاشتن از نگاه هر ادم سالمی کار به شدت مزخرفیه و جای توضیح نمیذاره. اما از اون ناراحت کننده تر اینه که میبینم خیلیا میان و سعی میکنن موضوعو ربط بدن به ساید خودی. عزیزان واقعا خجالت نمیکشید؟ این حجم وقاحت واقعا چجوری تو بعضیا میگنجه؟

دوست عزیزی میاد میگه مدرک. عزیز دل دنبال چه مدرکی هستی؟ مگر نه اینکه از اول سرور این اندبل بود که اس ای رو تارگت خودش قرار داد و حتی مسئول سیاست خارجی ساید اندبل پاشو فراتر از بازی گذاشت و ساید اس ای رو دشمن خطاب کرد؟ ما که هیچ دشمنی با کسی نداشتیم و صرفا رقابت بود و در کنارش رفاقتی که با خیلی از بچه های اندبل داشتیم و داریم ولی اینکه یکی بیاد از واژه دشمن برای یه بازی استفاده کنه مشخصه که دست به هرکاری میزنه برای مقابله با دشمنش.

یه عزیز دیگه که اومده و با استدلال های بسیاز زیبا و لحن به اصطلاح موئدبانه سعی داره توپو بندازه تو زمین جنوب شرق و میگه مشکل از شماس که پسوورد وی پی استونو عوض نکردید. بذار یه مثال بزنم. فکر کن شما ماشینتو کنار خیابون پارک کنی و درش قفل نکنی و یه نفر ماشینتو بدزده. شما به پلیس مراجعه میکنی و اونم بگه چون ماشینتو قفل نکردی پس مقصر خودتی. صحبتای شما دقیقا یه همچین چیزیو تو ذهن ادم میاره.

اما هادی عزیز. رفیق گل و رقیب قدیمی.

همیشه به عنوان یه پلیر برام قابل احترام‌بودی و از سرور پیش رفاقتی بینمون شکل گرفت که قطعا ماندگار خواهد‌ بود.

انا راجب صحبتایی که در‌مورد اس ای داشتی خواستم فقط یه توضیحی بدم.

در مورد مستعمره بودن که گفتی فک کنم اخلاقیات منو میدونی رفاقتام همیشه هست و ارزش زیادی برام داره ولی سایدم برام خیلی با ارزشه. پس مطمئن باش جایی بازی نمیکنم که مستعمره کسی باشه. سرور پیشم دیدی بعد کتیبه با تمام اتفاقایی که افتاد هرجی داشتیم گذاشتیم وسط خود من و بچه های اکانتمونم تو تک تک پلنا بودن و همر گذاشتیم و تلاشمونو کردیم. این سرورم مطمئن باش تا ۳ ۴ روز دیکه سرم خلوت شه میچسبم سفت و سخت به بازی چون بعد این حرکت خیلی چیزا برای من جدی تر شده.

میدونم که مشکل شخصی داری با چندتا از پلیرای اس ای ولی اینکه کل سایدو خطاب قرار بدی جالب نیست.

در‌مورد اتفاقی هم که افتاد.

کاری به اکانت شانیز که این اتفاق افتاد براش ندارم. و خوشحالیتونم میذارم پای مشکلاتی که با شخص احسان داشتید. ولی در مورد بقیه اکانتا چی؟

چندتا فرضیه هست:

۱. شخصی از ساید اندبل(سایدی که اس ای رو دشمن خطاب میکنه نه رقیب) اینکارو کرده.

۲. ساید ان ای اینکارو کرده برای کمک به ساید متاش.

۳. یه نفر از بیرون سرور حوصلش سر رفته اومده زده.

۴. ممد نوب دیده این سرور خودمون هیجی نداریم حوصلش سر رفته اینارو زده.:D

کدوم احتمال با منطق بیشتر جور در میاد؟

حالا شما میگید اندبل نزده؟ پس میمونه ان ای. یعنی شما میگید ان ای زده؟

خودت بشین یه حساب کتاب کن ببین به چی میرسی.

وقتی اومدی گفتی اس ای رو شخم میزنیم چیزی نگفتیم و منتظر بودیم تو بازی و در قالب پلن هاتون (مثل همین لاک کردن واندر) برای شخم زدن ما بیاید ولی گویا برنامه ریزیتون جور دیگه ای بوده. همینم باعث شد ما قوی تر‌ و جدیتر بازی کنیم. از الان به بعدشو امیدوارم‌ مردونه بازی کنید. که اگر زدید بتونیم بگیم دمتون گرم;)

پ.ن: هادی جان همچنان برای من خیلی عزیزی.

پ.ن: ببخشید که ریپلای نزدم با گوشی تایپ میکردم نمیشد دیگه.

پ.ن: چپ دست عزیز اگر شما از دم یه خونه رد بشید و در باز باشه ایا میرید کل وسایلو بار میزنید میبرید یا صاحب خونه رو مطلع میکنید؟

پ.ن: سطح تحصیلات افراد مطلقا هیچ ارتباطی به میزان شعور انها ندارد. /برتراند راسل

• درود /.

امام هومنِ عزیز پستت رو خوندم و متوجه شدم چندین سطر رو به بنده اختصاص دادی حالا رو چه سابقه ای که از من دیدی که اینو میگی رو من نمیدونم شما برو ببین سابقه ای از کثیف بازی من پیدا می کنی ؟؟ بعد میتونیم در موردش صحبت کنیم خود احسان شانیز هم منو میشناسه و میدونه اینکاره نیستم بعد با شرلوک هولمز بازیه عجیبی میگی ما دزدیم ؟

رقیب رو تو سطح بازی شطرنج که یک نوع ورزش ذهنی هست میشه استفاده کرد اما تو بازی استراتژیکی مثل تراوین ما به رقیب میگیم دشمن (توی بازی فقط) وقتی به شما حمله میکنن اون بالا میزنه دهکده شما مورد حمله قرار گرفت نمینویسه دهکده ی شما از طرف رقیبِ نازنین به مهمانی دعوت شده است بنظرم واژه ی دشمن قشنگ تره تا رقیب . !!!!! سیاست اتحاد رو که باز کنی زده اعلان جنگ (دشمن ، دشمن است امام هومن دشمنی که دشمن نباشد دشمن نیست)!!!

در باره ی مثالتم باید عرض کنم صدرصد پلیس مقصر اول رو خود شما در نظر میگیره که در ماشین رو قفل نکردی . در صورتی که بارها اعلام کردم توی دیسکوردمون که حرکت ناجوانمردانه ای بوده .

استفاده از کلمه ی دشمن بده !! اما استفاده از کلمه ی دزد مشکلی نداره ؟؟ چطوره شمام بجای دزد بگید امانت گیر !!!

کارو جان چون ادم با ادب و باشعوری هستی ریپلایت کردم اونم فقط اگه ممکن جواب ۲تا سوال من بده ممنونت میشم

۱. ما چجوری با این قضیه میخوایم متا شمال و بهم بزنیم ؟

۲. سایدی که از این قضیه سود میکنه چه سایدیه ؟ اگه کار شمال نیست یعنی ما خودمون یا جنوب غرب همرهارو میزنیم تو درو دیوار ؟

درود مصطفی عزیز /.

1. توی متهم کردنتون بارها دیدم که میگید شمال شرق داره حذف میکنه درگیری دارن و ازین حرفا خواستم روشن ترتون کنم که همین الان در کنار دوستانم از شمال شرق تو دیسکوردم .
    2. ساید های زیادی از این قضیه سود میکنند !!! مثلا جنوب شرق میتونه نا امید شه و دفاعشو بده به جنوب غرب !!! چرا که نه !!

ارادت /.
    کارو /.

• درود بر شرفت کارو جان که در اوج دوشمنی (به قول خودتون) هنوزم مودبانه جواب میدی

اما جواب شما

اول فقط احسان جان بودن که گفتن که ساید ان ای مشکلات داخلی پیدا کرده و اکانتاشون رو حذفه شاید اطلاعاتی که داشته اشتباه بودن اونشو من نمیدونم دوم اینکه گفته ساید متا شما درگیری داخلی داره ربطش به برهم‌زدن متا چیه ؟ اینو متوجه نشدم . سوم هرچی فکر میکنم این موضوع ربطی به همر پریدن ما نداره که ما بخوایم از قضیه همر پریدنمون برای برهم زدن متا استفاده کنیم احسان گفت ان ای درگیری داخلی پیدا کرده ان دبل هم امده همرا مارو زده تو درو دیوار (البته بازم نه من نه بقیه بچه ها اس ای خبری از درگیری داخلی نداریم)

اما قسمت دوم فرمایشات شما

شما خودتونو بزارین بجای اس دبل (مثال عرض میکنم) وقتی فقط یه ساید برای متا فعلا وجود داره بجای اینکه بخواد از پتانسیل ۲تا ساید استفاده بشه میاد اینکارو بکنه فقط برای دف ؟ خودتون این سرورارو دیدین حجم فوق العاده دف واندر که با برای زدن واندر چندین همر نیاز داره بعد اس دبل میاد همرا مارو بکوبه که تعداد همر کمتری تو بازی واسه زدن واندر شما باشه ؟ اگه قرار به واندر مشترک باشه که ۲تا ساید کمک میکنن که این تو این سرورا منسوخ شده اما حتی اگه هرساید واندر خودشو بالا بده بازم عقلانیه بیاد واسه دف اون تعداد همر واندرزن و بکوبه دیوار ؟ من خدایی نکرده شخص شمارو متهم نمیکنم فقط خیلی واسم جالبه بچه های شما امدن دست پیشو هم گرفتن توی این ماجرا

بازم آخر بازم از ادب و متانت شما ممنونم ای کاش خیلی ها یه خورده از شعور و ادب شمارو داشتن

موفق و پیروز باشین

• با سلام خدمت دوستان عزیز

بعد از چند روز امشب تونستم فروم رو دنبال کنم و اتفاقات را خوندم یک نکته جالبی ذهن منو درگیر کرده که دلم نیومد به اون اشاره نکنم

همین چند ماه پیش سرور ۲ ایکس عزیزانی که به هم انواع توهین ها و اتهامات را می‌زنند داداش های جون جونی بودند و چنان برای هم نوشابه باز می‌کردند که یک غریبه از اون فروم دیدن میکرد احساس نمیکرد کدام اکانت از کدام ساید هست و جالب تر اینکه شمال شرق دیو دو شاخ بود

اما امروز زعوس آدم بده داستان هست ، و تلاش میکنند تمام اشتباهات شخصی پلیر را به گردن این تیم بیاندازند , و همه عزیران که چند ماه پیش نظر متفاوت داشتند امروز ۱۸۰ درجه نظرشون عوض شده

خوب واقعا چرا ؟در ادامه نظر خودمو در مورد این موضوع مینویسم اما قبلش وضعیت خودم را روشن میکنم

اول سرور با نیما عزیز قرار شد ۲۰در۲۰ شمال غرب را تا چند روز قبل از کتیبه ها پاک سازی کنیم اما به دلیل مسائلی نیما جان رفتن و من هم اکانت را طبق وعده ای که داده بودم به کارو تحویل دادم و خوشحالم که چنین کاری کردم و علیه زعوس و شمال غرب اقدامی نکردم

چون این دوستان آسیب دیده امروز همگی منفعت طلب هستند , اگر شما میدونستی زعوس چه شخصیتی داره چرا تا چند وقت پیش داداشی بودید؟ و خونه یکی؟ اگر بد بودن چرا با بدان نشستید ؟

فقط یک معنی بیشتر نداره چون زعوس عامل برد جنوب شرق و متای برنده جنوب غرب بود جزو نخبگان تراوین و پاک ترین ها بودند اما امروز که منفعتی حاصل نشده شروع به اتهام زدن کردید ؟

دم بچه های زعوس گرم که باعث گرمی سرور شده big like

امیدوارم که این متا شمالی محکم تر ادامه پیدا کند و برنده در شمال بماند

پ.ن دیگ و جوشانده و سگ لطفا یک ضرب المثل بسازید

پ.ن هاشم عقاب با یک ترانه حماسی وارد شد (تحت تاثیر قرار گرفتم)

پ.ن کاوه کاویانی پینوشت با تو معنی پیدا کرد.... هنوز منو دهیروز رو علف هرز شمال شرق میدونی یا پیشکسوت

در آخر برای تیم لیدری شمال شرق آرزوی موفقیت و پیروزی دارم

• سلام کارو چپ دست عزیز

پست شمارو گه خوندم گفتم شاید نکنه از سر خستگی چیزی نوشته باشه که باعث شده شما فکر کنی من انگشت اتهامم رو به سمت شخص شما گرفته باشم. پس رفتم پستمو یه بار دیگه مرور کردم و دیدم که اینطور نبود.

صحبت من این بود که سایدی که چنین ادبیاتی برای رقیبش استفاده میکنه چنین کاری هم میتونه بکنه.

اینکه از صحبت های شما هم وام گرفتم برای پستم به این دلیل بود که سیاست خارجی اندبل توسط شما بیان میشه و طبیعتا حرفای شما تاثیر مستقیم در روند سرور داره.

شناخت من از شما محدود به ۲ سرور اسپید راند ۱ و ۶ (اگر اشتباه نکنم) قبل فیلتره که از اونا هم تصاویر مبهمی تو ذهن مونده پس شمارو قضاوت نمیکنم. و هیچوقتم نگفتم شخص شما باعث اینکارید ولی طبیعتا نحوه نگارش شما و البته سایر دوستان شمالغربی باعث میشه بیشترین شک (یا یقیین) به سمت ساید شما بیاد. طبیعتا لیدری که چنین طوفانی راجب اس ای صحبت میکنه یا خودش به طور مستقیم اجازه چنین کاری داده یا غیر مستقیم با نحوه رفتارش بر ضد ساید ما اینکارو برای پلیرش ازاد کرده. اما اینکه میگید شخص شمارو گفتم نه اصلا منظورم اینجوری نبوده و من هیجوقت نگفتم کار شخص شماس. اما اینکه ایا شما میدونید کار چه شخصی بوده فکر میکنم جواب مثبت باشه.

تراوین از دید من یه بازیه که به دلیل وجود دیپلماسی شدید تو بازی از بقیه بازی ها متمایز میشه و همین قضیه جذابش میکنه ولی همچنان بازیه و ما شمارو رقیب خودمون میدونیم نه دشمن. کاری نکنیم این بازی واقعا به دشمنی کشیده بشه.

کارو جان وقتی پستای شمارو میبینم ۲ حالت تو ذهنم میاد. یا شما بسیار با هوش هستید یا بسیار ضریب هوشی پایینی دارید که من فکر میکنم فرضیه ۱ درست باشه و شخص باهوشی باشید. و به همین دلیل هم شما مانور بیش از حدی روی مثال بنده و کلمه(دزد) دارید در صورتی که خودتونم مدونید من نه شما نه هیچ عزیزی در ساید شمارو دزد خطاب نکردم و نمیکنم. و این مانور بیش از حد شما صرفا برای منحرف کردن بحث اصلی بوده کارو چپ دست عزیز.

با پستی که گذاشتید هم جواب تمام سوالامو گرفتم هم اونایی که میخواستم بپرسمو دیگه نیاز نیست بپرسم کارو جان.

مرسی از شما دوست عزیزم.

• من فقط می خواستم نظر دوستان رو درمورد یه سوال بدونم:

۱) آیا تراوین بازی جوانمردانه ای هست? وقتی تنها راه بازی غارت(دزدی) منابع دیگران و بزرگترین لذت بازی خفت کردن (از بین بردن زحمات دیگران) هست! تراوین دنیای بی رحمی هست که بهت اجازه نمی ده چشات رو حتی یه دقیقه روی هم بذاری. که اگه بذاری هر لحظه امکان نابود شدن زحماتت هست. خیانت، جاسوسى، غارت، دشمنی و ... از بایدهای این بازی هستند و همه شون آزاد هستند. تنها چیزی که طبق قوانین آزاد نیست استفاده از مولتی و بات هست که اونم شما رعایت نمی کنید و گرفتار همین یدونه نقض قانون شده همرهای اس ای.

من کثیف بودن این کار رو قبول دارم ولی اینم قبول دارم که این بازی یعنی کثیف بودن و نباید انگشت اتهام رو به طرف کسی گرفت و باید خودتون رو مقصر بدونید. یه تبریک ریز بگید و ساده از کنارش بگذرید و بحث رو ادامه ندید. چون توی این بازی نه دادگاهی هست و نه وجدانی.

پ.ن: من بوی هیچ گلی نیستم:) سوال نپرسید، اکانتم رو روز ۲۰ ام تحویل دادم.

• صحبت من این بود که سایدی که چنین ادبیاتی برای رقیبش استفاده میکنه چنین کاری هم میتونه بکنه.

طبق استدلال شما هرکی فحش میده پس دزدیم میتونه بکنه، هر کی دزدی میکنه تجاوز هم میتونه بکنه، هرکی تجاوز میکنه قتل هم میتونه بکنه، در نتیجه هممون قاتلیم! آخه این چه استدلالیه !

ببین برادر یه دور مرور کن از اول سرور ، ابتدای سرور سه ساید میخواستن ان دبل بزنن. آتیش شمال شرق و جنوب غرب از همه تند تر بود. حالا شده متای شمال و جنوب.

از نظر کتیبه وضع شمال بهتر نباشه بدتر از جنوب نیست. از نظر دفاع که بهتره دربارش اصلا صحبت نکنیم. از نظر همر جنگی بهتره صحبت نکنیم. من نمیدونم چطوری خودتون رو برنده میبینین اونم 100 درصد . این حرکت تو بازی زمانی منطقیه که طرف هیچ راهی جز این کار برای برنده شدن نداشته باشه.

به نظر من کینه قدیمی باعث انجام این کار شده نه روند این سرور. اگه بگردین و ببینین که قبلا کجا و کی از شما ضربه خورده به مقصر این داستان نزدیک تر میشین.

پ ن : دنبال مدرکم، چون اگه اثبات بشه شما درست میگی اکانتمو حذف میکنم. رو باد هوا نمیتونم اینکارو بکنم.

پ ن : با شناختی که از هادی دارم (خیلی قبل تر از شما تو بازی با هم دشمن بودیم) اگه هادی باعث و بانی اینکار بود، هر طور شده به گوشتون میرسوند که بیشتر حرص بده.

سوال: رمز وی پی اس رمز دیفالت رویان هاست بوده. آی پی، وی پی اسم دیفالت رویان هاست بوده؟! مثلا یکی مثل من تو ش غ آی پی وی پی استونو از کجا اورده ؟!

سوال: آیا میشه پیگیری کرد که کی تو اون تایم با چه آی پی ای به وی پی اس شما وصل شده ؟!

سوالات واقعا سواله ها اطلاعی ندارم دربارشون.

• سلام به تمام عزیزان و پلیرای سرور

چند تا نکته بگم و برم

اینکه یکی میاد میگه کسی که هک کرده اکانتارو بویی از شرف نبرده بهتون قول میدم دست خودش هم پسورد بیافته کوتاهی نمیکنه و انواع حرکت هارو انجام میده

مالِتو سفت بگیر ، همسایه رو دزد نکن!

اینکه یکی مدرک میخواد یا اون یکی میگه شرف ندارید و ال و ... اینا همش توجیهه برای اتفاق هایی که قراره بعدا بیافته

مثلا اگه همرای مارو نمیترکوندن ما صد میکردیم یا سرور پیش که سه سایده شمال شرق رو بردن توجیه های خاص مطرح میشد

پس توجیه از بین نمیره همیشه هست و چیزیه که ادما خلقش میکنن

تا اخر این سرور که هیچ 20 تا سرور هم بگذره باعث و بانی این کار پیدا نمیشه چون کسی دنبالش نمیگرده

ادمین بازی که اصلا کاری به داستان به وجود اومده نداره چون خارج از اختیاراتش هست و بعید میدونم بتونه پیدا بکنه خاطی و هکر رو ، چون از این دست اتفاقا قبلا افتاده و فقط از روی سیستم خاله زنکی حدس زدن کاره کیه

پیشنهادم به جنوب شرق اینه ارامش خودتونو حفظ کنید و به بازی خودتون ادامه بدین منتظر باشی بازی روی خوبشو به شما هم نشون بده

(واندر مشترک خواستید بگیرید ایمیلشو حتما داشته باشید سرتون کلاه نره )

اس دبیلو تو این چند صفحه ای داشتم میخوندم نه پستی نه کل کلی نه چیزی یه خورده زیادی غیرعادی داره واندر زن هاشو میکشه بالا از غارهاتون بیایین بیرون

شمال شرق هم که وضعیتش چندان جالب نیس و فقط دارن سرور رو بازی میکنن ببینن چی میشه

شمال غرب برای ادامه بازی نیاز به ارامش داره توی سایدش و کنترل پلیرای وحشی خودش تو فروم اینارو رعایت کنه نتیجه میگیره

• درود

به نظر من کینه قدیمی باعث انجام این کار شده نه روند این سرور

خداوند ثواب دنیا و آخرت رو نصیب شما بکنه...

حرف بچه های ما هم دو روزه همینه دیگه.

به شدت این اتفاق از کینه نشات میگیره حالا کدوم کینشو شما بگو ما چنتاییشو 2 3 روزه داریم میگیم اینجا کسی گوش نکرد شما که خودت اومدی نظرتو دادی ادامشم بگی خدا خیرت بده.

پ ن : با شناختی که از هادی دارم (خیلی قبل تر از شما تو بازی با هم دشمن بودیم) اگه هادی باعث و بانی اینکار بود، هر طور شده به گوشتون میرسوند که بیشتر حرص بده.

فک نکنم جایی هومن گفته باشه که هادی اینکارو کرده یا کارو و یا هر نفر دیگه یه سری سرنخ داد که شما اینارو بچینی میرسی به تیم رقیب ما حالا هومن گفت شمال غرب کارو جان میاد میگه میگید شمال غرب که متای شمالو بهم بزنید.بیایم بگیم شمال شرق بچه های شما اروم میشن؟

سوال: رمز وی پی اس رمز دیفالت رویان هاست بوده. آی پی، وی پی اسم دیفالت رویان هاست بوده؟! مثلا یکی مثل من تو ش غ آی پی وی پی استونو از کجا اورده ؟!

ما یه استادی داشتیم برای اثبات وجود روح برگشت گفت که کوه توی چشم شما جا میشه که میتونید ببینیدش؟ما هم یه نگاه پوکر طور بهم کردیم ...و بعدش گفت پس روح وجود داره :|

اینکه شما ایپی وی پی اس ما رو نداری پس ساید شما از این قضیه میتونه مبرا باشه هم به همینقدر سوال و جواب بی ربطیه!

من اینکارو بلد نیستم ولی خب یه پرس و جویی که کردم در این باره مثل اینکه شدنیه .

همین چند ماه پیش سرور ۲ ایکس عزیزانی که به هم انواع توهین ها و اتهامات را می‌زنند داداش های جون جونی بودند و چنان برای هم نوشابه باز می‌کردند که یک غریبه از اون فروم دیدن میکرد احساس نمیکرد کدام اکانت از کدام ساید هست و جالب تر اینکه شمال شرق دیو دو شاخ بود

سلام

سیاستی که تو سرور 2 ایکس اتفاق افتاد ماله اون سروره و بسته به شرایط سرور و اتفاقات وقت خودش بود که تصمیم درستیم بود و این سرور مال این سرور

ما سرور پیش چنین اتفاقی از بچه های وقت ساید شمال غرب ندیدم و تو چارچوب قوانین بازیو جلو بردیم ... اگر بخوایم ربط بدیم همه چیو بهم که منم میتونم بگم یه لیدرتون میومد تو فروم برای ما شعر اخلاقی میخوند در نکوهش رذیلت های اخلاقی و نهی هم نشین بد...حالا اگر همنشین سرور پیش ما اَخه بوده خودش چرا این سرور پست فدایت شوم میذاره براشون؟(کارو جان به خدا یه درصد اگر فکر کنی میخواستم متای شما رو بهم بزنم میخواستم صرفا یه شفاف سازی کرده باشم)

پ.ن1: یه بویی که گلش معلوم نشده اومد گفت بابت خرابکاری که شده بیاید به خرابکار تبریک بگید ...حاجی این مرحله هنوز واسه خیلیا قفله ها

پ.ن 2: اسم نیما اومد دلم واسش تنگ شد.

پ.ن 3:دانیال دلم آشوبته

پ.ن اخر : این بحث دیگه داره فرسایشی میشه واقعا

• درود بر دوستان

من همیشه خواننده و شنونده ی خوبی بودم و یه گوشه میشستم و فرومو میخوندم

خواستم اول یه عرض ارادتی بکنم به تمامی دوستان

و اما بعد

قبل اومدن کتیبه ها بدون چکمه شاهد خفت های زیاد و قشنگی بودیم به لطف این میدون تمرین 500 درصد

من انتظار داشتم بعد اومدن چکمه دیگه محشر کبری بشه ولی متاسفانه بعد اومدن کتیبه ها نه خفتی دیدیم نه یه پلن خوب . فروم فقط شده سیاست بازی و تهمت و تو بازی هم هر کی یه گوشه داره انبار و جنگاموزشو میچرخونه و کاری به کار بقیه نداره

لذت بازی به زد و خورد هاشه به ابالفضل قسم

مسئولین هر 4 تا ساید لطفا رسیدگی کنن حوصلمون سر رفت

• درود بر دو

سلام دوست من

و به همه عزیزان در سرور اسپید

اول اینکه بنده در این سرور حضور ندارم ولی از طریق اکانت یکی از دوستان سرور رو دنبال میکنم و فروم رو هم... که یکی از جذابیت های تراوین فروم آن است...

من هم دقیقا با این مساله موافقم که یه مقدار لینک و بازی جنگی کم هست چرا! هدف هم اکنون در سرور فقط واندره!

یه مساله دیگه که خوب من سعی کردم (به دلیل کرونا و تایم آزاد) فروم نقد و بررسی سرور های پیشین رو هم بخونم و از دوستانی هم که دارم پرس و جو کردم..

الان همر هایی دیوار شده به علت هک..

من فقط روی صحبتم در مورد آقای شانیزه.. اول اینکه اصلا جسارت نمیکنم و طبق خوانده ودیده و شنیده نظرم رو میگم

این. سناریویی که هست و شخص شانیز در داخلش دخیله که یه فرار به جلو خوب داره... سابقه جالبی هم دارند ایشون..فروش کتیبه و ساید و دوال و و و

یه تفکر اجمالی و گذرا انسان رو به این میرسونه که شخص شخیص ایشون آیا باز پولی دریافت نکردند برای این کار!

خیلی جالبه من میبینم که ایشون میگند تو ساید اعتبار دارم.. یه سرور تو شمالغرب میبینم این حرف رو زدن (حذف دسته جمعی کردن) یه سرور کلا از غرب میره به شرق (میگند دوستی بوده مالی نبوده)

باز یه سرور میره جنوب... اونجا هم اینطور....🤦‍♂️🤦‍♂️

عزیزان این مساله ایه پیش آمده را همه محکوم می‌کنند و کار مذبوحانه ای بوده.

و سریعا بعد این حادثه انگشت اتهام به سمت ساید های شمالی گرفته میشه (البته خوب رقیقب هستید و این طبیعی)

یه جا دوستمون گفت آیا ما میایم خودمون واندر زن ها رو میزنیم..

نه دوست من خودتون نه

ولی شخصی که میدونه با این سناریو تا به آخر سرور و سرور های آتی توجیح قابل قبولی داره براش مشکلی نداره 2 همر یا n همر رو به فنا بده..

آنچه ما دیدیم این شخص با توجه به رزومه طلاییشون در بازی کثیف سردمداره واقعا..

پ ن :اصلا قصد طرفداری از ساید خاصی مد نظرم نیست و اتفاقا به دلیل سبک بازی زعوس اصلا تمایل ندارم به این تیم یا آقا هادی

بنده نوبی بیش نیستم ولی هادی سیستم رو هر جا دیدیم حداقل رو کاری که کرده وایساده و گفته کردم حتی با ادبیات غلط.. و اینجور حرکات از ایشون هرگز انجام نشده.. کارو چپ دست هم که اکثرا می‌شناسید و همه می‌دانند قطع به یقین هرگز با چنین کاری هم سو نمیشه

پ ن :تو ساید شرقی شمال هم ک که مشخصه عزیزان و رزومه شون.. و نیاز به صحبتی نیست.. بخصوص سایدی که مجید داخلش باشه درسته مولتی بازه و همیشه گفته این سبک بازیشه

ولی همیشه دیدیم با چانچو بازی حتی شدیدا مخالفه

پ ن ‌: و آما

گاهی مجرم کنار خودمونه.. و زیر سایه خودمون پنهان میشه یه نگاه به اطراف خیلی چیز ها رو مشخص میکنه.

اونکه حتی تفریحش و لذتش رو به پول میفروشه یادمون یاشه از هیچ چیزی روی گردان نیست

با احترام

Dr.navid

رکسان سوار پیر.. 😉

• ما یه استادی داشتیم برای اثبات وجود روح برگشت گفت که کوه توی چشم شما جا میشه که میتونید ببینیدش؟ما هم یه نگاه پوکر طور بهم کردیم ...و بعدش گفت پس روح وجود داره :|

اینکه شما ایپی وی پی اس ما رو نداری پس ساید شما از این قضیه میتونه مبرا باشه هم به همینقدر سوال و جواب بی ربطیه!

من اینکارو بلد نیستم ولی خب یه پرس و جویی که کردم در این باره مثل اینکه شدنیه .

گرفتی مارو ؟!
    شما میگی پسورد ، پسورد دیفالت رویان هاست بوده. طرف آی پی رو از کجا اورده ؟! اتفاقا خیلی قشنگ خیلی هارو از دایره اتهام خارج میکنه. کسی که این کارو کرده اطلاعات دقیق وی پی اس شما رو داشته، نه فقط پسورد. حالا برین بگردین ببینین به کیا اطلاعات دقیق وی پی اس رو دادین.

اگه هم قصد ندارین پیدا کنین کی بوده که بحثی راجع بش تو فروم نکنین.
    پ ن : ش ش سرور پیش به اندازه سه ساید همر واندر زن داشت و باخت. برنده رو همر مشخص نمیکنه.

• گرفتی مارو ؟!
    شما میگی پسورد ، پسورد دیفالت رویان هاست بوده. طرف آی پی رو از کجا اورده ؟! اتفاقا خیلی قشنگ خیلی هارو از دایره اتهام خارج میکنه. کسی که این کارو کرده اطلاعات دقیق وی پی اس شما رو داشته، نه فقط پسورد. حالا برین بگردین ببینین به کیا اطلاعات دقیق وی پی اس رو دادین.

اگه هم قصد ندارین پیدا کنین کی بوده که بحثی راجع بش تو فروم نکنین.
    پ ن : ش ش سرور پیش به اندازه سه ساید همر واندر زن داشت و باخت. برنده رو همر مشخص نمیکنه.

داداش به راحتی میتونی یک ماه وی پی اس بگیری

آیپی رو نگه داری ماه بعد تمدید نکنی

بعد همون وی پی اس رو ما بخریم؛

اگر واقعا این کار رو یه امر نکوهنده میدونی برو ببین کیا تو شمال وی پی اس ماه اولو تمدید نکردن

اگر دقت کرده باشی این اتفاق هم دقیقا یک ماه و خورده ای بعد از استارت سرور افتاده؛

فکر کنم سه سرور پیش هم بود که باز دقیقا همین اتفاق افتاد و همرای ۲ ساید جنوبی و شمال شرق کوبیده شدن به هم؛ اون موقع ادمین همرارو برگردوند چون ۳ ساید بازی ضرر کرده بودن

باز اگر هم شما هم شمال شرقیا واقعا خیلی زشت میدونین این کارو و از جانب شما نبوده ما با جنوب غرب صحبت میکنیم اونام اوکی بدن بگیم ادمین همرای مارو برگردونه؛

اگر صرفا جانماز آب میکشی پست منو نادیده بگیر;)

پ.ن: ببخشید حوصله پست خوشگل نوشتن ندارم

پ.ن: یادتونه گفتم ناموس یا واندر؟ یادتونه گفتم شاهد شرایط عجیب سیاست گذاری هستیم جلو بریم خیلی چیزا انتظارمونو میکشه؟ من که ازین اتفاقا اصلا تعجب نکردم؛ وقتی طرف ناموسش براش مهم نبود من بیجا کردم جلوش بازی کنم که الان بیام شرفشو زیر سوال ببرم؛ هر چه کنی به خود کنی حاجی؛

(بااین پینوشت خشک و تر باهم میسوزن؛ من معذرت میخوام بچها؛ هرچی بم بگین حقمه)

پ.ن: اگه گفتین تولد کیه؟

ارادتی ندارم؛ از خیلیاتونم بزرگترم؛ رضا

• من فقط روی صحبتم در مورد آقای شانیزه.. اول اینکه اصلا جسارت نمیکنم و طبق خوانده ودیده و شنیده نظرم رو میگم

این. سناریویی که هست و شخص شانیز در داخلش دخیله که یه فرار به جلو خوب داره... سابقه جالبی هم دارند ایشون..فروش کتیبه و ساید و دوال و و و

سلام عزیز . محترمانه انتقاد کردی ولی تند رفتی

فروش کتیبه ؟ درسته سرور پیش من نامردی کردم و زحمت یک ساید رو کاملا به فنا دادم و دفی که از مولتیای خودمون کشیده شده بود رو دادم به ان ای . ساپورتای واندر و کتیبه ی چکمه ای که رو اکانت بود رو پس دادم به ساید اصلی که ان دبل باشه . قبلا هم اشاره کردم من احتیاجی به فروش کتیبه و این حرفا ندارم . حالا دلیل نامردی من چی بوده ؟ یکی از لیدرای ساید گفت بزن زیر حرفی که با ان ای زدی و بهشون نامردی کن با این حرکت من بدنام میشدم پیش رفیقای قدیمی و این نوعی نامردی بود . 10واحد نامردی رو من با 1000واحد نامردی جواب دادم و پای کاری هم که کردم با اینکه درست نبود وایسادم . حرفی هم که با ان ای زده بودم سرور پیش تهش باعث میشد ان دبل برنده بازی باشه !

اما در مورد کتیبه با وجود اصرار شدید سامان که معماری یونیکو از واندر خالی کن بیام ببرم شدیدا مخالفت کردم

این تنها مورد توی 13سال سابقه تراوین بنده هستش . به دلیل اینکه یه مورد همچین کاری کردم هر سرور هر اتفاقی بیافته مقصر میشم من ؟ این سرور اومدم ساید قدیمیم که یه عمر براش زحمت کشیدم تا هیچ حرف و حدیثی در پیش نباشه . شما که نیمه خالی لیوانو میبینی برو سرور های قبلیشم ببین که تا چه حدی با کثافت کاری مخالف کردم و تا چه حدی جلوشو گرفتم .

سروری که نگیم شانس 100درصد چون دروغه ولی حداقل 60درصد شانس برنده شدن داریم دیوونم یا عقلم در حدی ناقصه که بیام ساید خودمو و همرای خودمو بفنا بدم ؟ اصلا فرض کنیم همچین کاریو من کرده باشم سرور پیش به نفع کی اینکارو کردم ؟ ان ای ؟ این سرور ان ای متای صد در صدی داره با ان دبل. آیا دیوونم که به نفع دشمنم که ان دبل باشه کار کنم ؟

حرفی که میزنی رو یکم فکر کن روش کامل تجزیه تحلیلش کن بعد بگو

این اتفاق 99درصد کار ان دبله ولی توی ان دبل هم نه هر تیمی . ان دبل متشکل از 3تیمه تیم سارنگ و رفقاش تیم فروهر و تیم زئوس . تیم سارنگ اینا که کلا توی این فازا نیستن و از سن و سالشون بعیده . تیم فروهر هم که اعتماد صد در صدی دارم بهشون و امکان نداره همچین کاری انجام بدن ولی از زئوس هیچ چیزی بعید نیست . مخصوصا اینکه کینه ی شدیدی از من دارن و طبق اسکرینشاتی هم که گذاشته بودم از اول سرور همین هادی که سنگشو به سینه میزنی دنبال پسورد من بود .

میگی اگه کار هادی اینا باشه رک میاد میگه کار من بوده ! به نظرت اگه رک بیاد همچین چیزیو بگه متای شمال بهم نمیخوره ؟ هادی اینقدرام ضریب هوشیش پایین نیست بیاد رک بگه و سایدشو علنا بازنده ی بازی کنه

• متاسفانه قوه عاقله ای تو این بحث نمیبینم.

اگه زمین صاف بشه این میشه.

من هم به تاسف بسنده میکنم. شما هم هی تکرار کنین فلانی کرده فلانی کرده. ایگنور کردن این صحبتا برای من کاری نداره. اشتباه از من بود که اصلا اهمیت دادم.
    پ ن : میخوای با ادمین صحبت کنیم واندر شما 100 شه الکی دوماه وقت تلف نکنیم. من اول سرور یجا یه کراپ اشتباه آپ کردم، اگه نمیکردم الان 25ک کاتا داشتم، میشه با ادمین صحبت کنیم کاتاها رو بده بهم الان !!!