Posts by DrKia

درد و سوزش در این پس شما کاملا واضحه!!! به زور بات و مولتی پلیر شدی اینو همه میدونن ولی رزومه تیم و شخص بنده واضحه. ریپلایت نمیکنم چون بزرگ میشی!! بچه 10 سالم با این تعداد مولتی شما خدارو بنده نیست!!

سه یه یک میزنیم داریم حالشم میبریم!! رو دیوار که هیچی تو نان کپاتم اخرش یادگاری مینویسیم! متاسفم واسه سایدی که تو رفتی واسه مذاکرش اگرم نرفتی که به قول خودت ربطی بهت نداره که نظر میدی!!! در کل شاید زورکی با کلی هزینه ایی که کردی دو تا پلن زوری بری ولی کلا هیچی نیستی !!

موضوع اینه تقریبا ۹۹٪ از بات و وی پی اس استفاده میکنن منتهی شما با همین هم پلیر نیستی .

یه چیزیه یاد گرفتین فقط تز میدین . ماشالله یه تیم داریم رو اکانت هر کدومش پرچم دار یه تیم بودن.

تو که مثل کبریت بی خطری ، با بالاخواهات هم بیای خط هم نمیتونی بندازی رو اکانت .

الان هزینه کردن شده پوینت منفی؟ الان لیدرتون هزینه میکنه بات و مولتی داره یعنی پلیر نیست؟ ما فقط بهتر بلدیم.

اره طبق تحقیقات ۷۰٪ حالشو شما دارین میبرین.

پ.ن: پارسا هر چی بیشتر ماله میکشی خراب ترش میکنی تو با رفقات متا بستی و پای حرفشون میموندن. دیگه حرفی نزنی توضیح ندی سنگین تری.

سلام خدمت همگی

والا پلن هایی که دست آوردی نداشته رو تو بوق و کرنا میکنن میان فروم انگار بهشون تیتاب دادی

ما با بالاخواهامون میرفتیم دعوا نتیجه نمیگرفتیم تا یه ماه رومون نمیشد بیایم فروم . یادتون نره دارین 3 به 1 میزنین ادعا کردن نداره .

اینم عکس هایی که دیشب دیوار کردیم:

خیلی بیکاری کتاب بخون فیلم ببین موزیک گوش کن و.... یا حتی اکانت بساز بازی کن

ولی تو خیییییییلیییییییی بیکاری و تو زندگیت کار مفیدی واسه انجام دادن نداری که مایی که بیکاریم داریم تراوین بازی میکنیم رو تحلیل میکنی

برو به زندگیت برس

جواب همه تحلیل هات هم یه به تو چه هست

خدافظ

خوب قضیه جالب شد :دی

امروز از اکانت RagnaroK اتک بدون هیرو لانچ شد روی چشمان کوچیک شمال شرق که مثلا جبران کنن کتیبه ی چشمانی که ازشون زدیم

منتهی بخش کمدی داستان اینجا بود که تک هیرو از ساید خودمون و اکانت SanDra لانچ شد منتهی 9 دقیقه زود تر از اتک اصلی :D

پس جانماز آب نکشید , شما فقط بلد نیستین چجوری استفاده کنید از اکانت هاتون , بدلیل قرنطینه از کلاس های آنلاین آقا حسام استفاده کنید.

اکانت جینگولک و فستر روزانه چند اتک با وجود متا میزدن و ضعف لیدری موجود در اس دبل باعث شده بود اتک ها متوقف نشه ( با وجود اینکه بار ها بهت تذکر داده شد)

دنبال بهونه نباشیم

تیم رو میشناسی میدونی ۲ میل دف جوکه ، ولی باز خداروشکر راضی هستی

شما سرور قبل به نپت عمل کردی ؟ الان اومدی انتقام اس ای رو از ما بگیری ؟ اس ای اگه نپ بود کتیبه مارو کلین نمیکرد ( میخواست با کلاهبرداران بلند کنه که بعدش منت بزاره که ۲ مین کم اورد )

پ.ن: کارت تموم شد بیا چنل بالا صداتو بشنویم :)

جا داره اشاره کنم دیشب یک کتیبه چشمان هم از ان دبل زده شد ( پیش پیش شیرینی پلن موفقشون رو گرفتیم )

سایز همری که پروندین اگر اشتباه نکنم 80ک تبرزن بوده ( خسته نباشید به پویا جان که 1 همر کامل دف کرد و یک همر هم ناقص) ولی همر مهاجم 150ک گرزی بوده و یک همر هم ناقص شده

البته یادم رفت یک تبریک هم به 3 ساید دیگه بگم بابت چند تا چنج کپ که کردیم , حالا کی گندم دف رو بده ؟ :(

آمار دف مارو داشته باشین این حرف رو نمیزدین , این دف نهایت 1-2 روزه ریکاوری میشه ( تو اکانت های مختلف نه یک اکانت )

والا ضربت خاصی نوش نکردیم ما :دی رو سیاهیش موند به پارسا چون با ما متا بود ولی فکر کرد زرنگه , ما که این آدم رو میشناختیم و حتی قبل اتک دستش واسمون رو بود ( با توجه به سرور قبل که زد زیر قولش)

الان هم شنیدم به بچه ها گفته از پلنش راضیه واسه دفی که کشته , خوب خدارو شکر همه راضین .

3 تا ساید با هم همر بزارین وسط باز رد نشین خیلی ضایع هست , والا شما تا وقتی که خودتونو فلان میکنید چرا ما شما رو فلان کنیم ؟ یجور میگی انگار ما رفتیم دیوار :دی ( زانوهایش را میتکاند )

عجب رویی دارید شماها دیگه!!!! 40*40 کپتون جا واسه سوزن انداختن نیست (جالب اینجاست اکثرتونم نوشتید 20*20=کاتا.جوک از این خنده دارتر ؟جا بزارید ما قول میدیم بیایم ده بزتیم), تو 3 تا ساید دیگه مولتی دارید بعد به ما میگید میل به برد داریم؟؟شما واسه برد حاضرید هرکاری بکنید

اون چادری هم که ازش حرف میزنی تو ساید خودتون سرتون نبود تو بقیه سایدا که رژ لبم زده بودید کسی کارتون نداشته باشه که گل

فرار مهدوی کیا دیگه جواب نمیده:thumbdown:

والا تیم ما هر جا بوده همه جا اعلام کرده , فشاری نشو الکی

دستمال به دست زعوسی شما ؟ خودشون داشته باشن میان فروم( جرعت منظورمه )

انا الیه راجعون

سلام خدمت همگی

همونطور که میدونید حملات نا جوانمردانه 3 ساید NW , SW, SE به دیوار مستحکم ساید قدرتمند NE برخوردند

3 < 1

از همه دوستان که در ارسال دف و دف کوردی مشارکت داشتن تشکر میکنم: بهنام viva , علی مهری , سپهر greenman , بکتاش , حاج حسین , امین plangton , سجاد loader , پویا و همه عزیزان که 1 روز کامل بی خوابی کشیدن.

این پیروزی رو به تمام بازیکنان ساید تبریک میگم به خصوص آقا تورج و بازیکنان اکانت dance of dragon

رو سیاهیش هم موند به پارسا

یه خسته نباشید هم به پلنر این حملات میگم ( ظاهرا پارسا جان بودن )

آقا پارسا آدم با اعتبارش تراوین بازی میکنه , شما از ترس کتیبه هات اومدی با ما متا بستی دقت کنید متا نه نپ , دومین سروری هست که زیر حرفت میزنی ولی این سرور حسابی به کار های بدت فکر خواهی کرد.

خوشحالیم که هر 4 ساید از این اتک ها راضی بودن , بالاخره ساید های دیگه هم دف کشتن که دست آورد مناسبیه

مستقیم میرم سر عکس ها , تحلیلش رو دوستان قرار میدن:

پ.ن: مگه LIDOCAINE همر ساز نبود ؟ :دی

پ.ن2 : زعوس دوباره قهر نکنه بره ... اگه میخوای یه ده بدیم بپرونی قهر نکنی بری با بزرگترت بیای دوباره ..

پ.ن3: پارسا, امیر علی هم تشکر میکنه ازت بخاطر خرید نوار زخم ها انشالله زود ریکاوری کنی

در ادامه پست سپهر

به تفکیک کتیبه میخوام تعداد جا به جایی هر کتیبه برای جنگ یونیک شدن رو اینجا قرار بدم , چند تا عکس هم به عنوان نمونه میزارم

یکم ممکنه بالا پایین باشه ولی با درصد خطای 10 %:

تصمیم گیری با خودتون .

NW

کتیبه اکانت Maradona :

تعداد جابه جایی : 11 بار

تعداد جنگ یونیک شدن : 3 بار !!! هر 3 بار که چرخوندن یه بار جنگ یونیک!

کتیبه اکانت ragnarok :

تعداد جا به جایی : 10

تعداد جنگ یونیک شدن: 2

(این کتیبه از اس دبلیو به ان دبلیو منتقل شده )

اینا احمقاشون تعلیم دیدست .

SE

کتیبه اکانت احمق یونیک:

تعداد جا به جایی : 39

تعداد جنگ یونیک شدن: احتمالا 2بار

کتیبه اکانت spartacus:

تعداد جا به جایی : 19

کتیبه اکانت lord star :

تعداد جا به جایی : 48

NE

کتیبه اکانت Lord of teotons :

تعداد جا به جایی : 78 بار !!

تعداد جنگ یونیک شدن: 3 بار

کتیبه اکانت !NO.ONE!:

تعداد جا به جایی : 76 بار !!

کتیبه اکانت ragnarG :

تعداد جا به جایی : 49 بار !!

تعداد جنگ یونیک شدن: 3

کتیبه اکانت dance of dragon :

تعداد جا به جایی : 19 بار

SW

کتیبه اکانت charger :

تعداد جا به جایی : 14

کتیبه اکانت Fluid :

تعداد جا به جایی : 20

پ.ن: معماری یونیک هم صدقه ی بچه ها تو این روزای سخت

سلام خدمت همگی
    لازم دونستم به چند تا نکته فروم اشاره کنم
    دیروز با دوستانم تو ساید های ان دبل و اس دبل حرف میزدم میگفتن اس ای به شدت به دنبال سه به یک هست , و داره به هر دری میزنه از جمله اولتیماتوم دادن به هر دو ساید دیگه و ارسال دف به عنوان جلب اعتماد سایدهای دیگه.
    الان هم که تو فروم به دنبال جو سازی هستند علیه شمال شرق تا بهانه تراشی کنند. داش حسام خوب گفت , اگه ترسیدین و میخواین 3-1 کنین دنبال بهونه نباشین.
    بچه های اس ای اشتباه استراتژیکی مرتکب شدن و در حالی که ما تارگت دیگه ایی داشتیم اصرار دارن تارگت ساید ما بشن و شمال شرق این اشتباهشونو فراموش نمیکنه
    همونطور که قبلا گفتیم حتی اگه 100 هم نکنیم اون سایدی که بخواد 3-1 کنه اجازه نمیدیم 100 کنه , اینو یادتون بمونه.
    دلیل این همه دست و پا زدن ساید اس ای چی میتونه باشه ؟

پ.ن: جغد تاریک , تلاش نکن بازیت نمیدیم , میخوای بازی کنی برو اکانت بساز تو سرور بعد بیا اینجا تز بده . فروم شده دفترچه خاطرات سرور های قبلیشون , کسی واسش مهم نیست کی بودی یا هستی , حرفی داری اکانت بساز. بعد عزیزم darkowl منظورته نوشتی owldark?

سلام عزیزم
    والا جایی واسمون دعوت میفرستن زشته نریم .
    توضیحاتو آرمین مفصل داد که خوندم فقط به سطح پلیتون خندیدم :دی صفحه اتحادو باز میکنید از اول تا اخر میزارید تو لیست :دی
    در مورد امین هم بگم حد و
    اندازش رو به زودی متوجه میشی .
    برین دفاعی که ریختین تو فارم هارو در بیارین به جا فروم نویسی.

پ.ن: فروم واسه ما مهمه مراقب حرفاتون باشین همیشه
    پ.ن2: اونجا شاید گرمه ولی به قول داش امیر Winter is coming..
    پ.ن3: امین راسته میگن نمیشناسه بیشتر از تو برف پنگوئن ؟ :دی
    پ.ن3: بچه ها گرمی زیاد خوردن
    .
    پ.ن4 : ببخشید دیگه تند میرم یکم.

سلام داداشیه سوال فنی برای یه پلیر نوبی مثل من میشه توضیح بدین تا ما هم یکم از اساتیدی و بزرگانی مثل شما تراوین رو یاد بگیریم .
    آیا تو سرورهای معمولی ( دات آی آر خدابیامرز و یا دات کام ) ناتار برای دیفالت 20-20 با دیفالت 120-120 با هم ظاهر میشد ؟
    پیشاپیش از راهنمایی و آموزش شما تشکر مینماییم

استاد رضا الان نیستن من بهت توضیح میدم
    تو سرور های تراوین شما با 5 ساعت تاخیر در ثبت نام نمیوفتادی 300 300 , پس طبیعی بود ناتار کم کم بیاد . من سرور نرمال هفته دوم ثبت نام میکردم مختصاتم 150 اینطورا بود.
    دوستان وقتی ما گفتیم چرا افتادیم بالای مپ گفتن اینجا اسپیدتراست نه تراوین , پس انتظار میره حتی کتیبه ها هم 300 300 بیاد .
    قبل مخالفت یکم فکر کنیم بعد مخالفت کنیم .

پ.ن: از مدیریت خواهش میکنم این مشکلات سرورش رو حل کنن , شاید ما الان داشتیم پلن میرفتیم مثلا یا داشتیم اینسرت میکردیم یک اتک رو ....

سلام پارسا جان والا مثل این میمونه شما تو اقیانوس یه سطل اب ورداری بگی توش کوسه نیست قطعا نمیشه نتیجه گیری کرد! منظور اینکه شما یه اکانت پیدا میکنید بهتره اون اکانت رو به ما اطلاع بدید در وحله اول ما پیگیری داشته باشیم چرا که اصلا خودمون هم از حضور اون اکانت تو ساید شما خبر نداشته باشیم همچین اکانتی ساخته شده باشه توسط یکی از بچه ها ساخته؛ صرفا برا اینکه بگه اکانتی تو سایدی دارم حتی بدون هماهنگی ما ؛ همچنین این مسله خیلی طبیعیه و تو ساید شمال شرق هم کلی اکانت هست که صاحبانش معلوم نیست و خوب ما دست تهمت رو؛ رو سایدی بلند نمی کنیم اصلا شاید شما نساخته باشی اما مثلا تیم دوم یا سومی که تو جنوب غرب حضور داره اون اکانت رو ساخته باشه بنابراین نمیشه دست اتهام رو برای شما یا جنوب غرب زد و تنها کاری که ما پیشنهاد میکنیم زدن این دسته از اکانت ها هست که خود ما هم شروع کردیم به پاک سازی تو ساید خودمون به هر صورت امیدوارم متوجه منظور من باشی باز میشه تو خصوصی راجبه این اکانت ها بیشتر بحث کرد و به نتیجه رسید..دلیل جواب ندادن یه چیز سادست اصلا جاش این جا نی سر یه اکانت معمولی من بیام یه پست بزارم اون اکانت نهایت حرکتی که بتونه بزنه کاتا بکشه و یه همری و کتیبه بزنه که باز میشه قبل از کتیبه ها به یه جمع بندی و نپ رسید برای نزدن کتیبه از ساید مقابل که قطعا ما حرفی هم بزنیم رو حرفومون خواهیم ماند..
    بنابراین راه های منطقی تر و صحبت همیشه جواب داده. موفق باشی

البته آرمین جان نپ کتیبه تو اسپید ترا مثل یک شوخی میمونه , نمونش سرور قبل که ما نپ بستیم منتهی دوستان تا راز یونیک رو دیدن زدن . البته تا حدودی تقصیر پارسا نبود و مدعی شدن تیم دیگه ایی تو سایدشون این کتیبه رو بلند کردن منتهی مشکل این بود پارسا نتونست کتیبه رو از دوستاش برامون پس بفرسته . ولی الان که یه تیم یه اکانت ضعیف و بی فایده ساخته اونور انگشت اتهام به کل ساید هست.
    ما همون سرور هم خرده خاصی به پارسا نگرفتیم و شرایط رو درک کردیم , انتظار میره پارسا هم درک کنه و تو خصوصی دنبال راه حل باشه نه فروم.

سلام مجدد خدمت همگی
    دو تا اسکرین یکی از دوستان فرستاد گفتم با شما هم به اشتراک بزارم
    این هم اشاره کنم ازین عکس ها زیاد هست و این دو به عنوان نمونه گذاشته شده ، نه صرفا از اس دبل بلکه از همه ساید ها از این قبیل اسکرین ها موجوده.

تعداد لاست این ۲ اتک ۱۱۲۰ تا شوالیه توتن هست ، منابع مورد نیاز برای هر شوالیه توتن هم ۱۵۲۵ هست که میشه ۱۷۰۸۰۰۰ منبع ، که ایشون موفق شده مجموعا طی این دو اتک ۲۷۴۷۸ منبع غارت کنه ! همچنین از لحاظ زمانی هم با توجه به کپ بودن دهکده مهاجم حدود ۲/۵ روز برای ریکاوری زمان نیاز داره.
    حالا سوالی که پیش میاد اینه ، چرا اتحاد کلاهبرداران با فاصله ۱۰۰ خونه ایی اومده این اکانت رو رید بزنه ، که مثلا به ساید ما ضربه بزنه
    ؟ یا خودش سود کنه ؟
    به نظر من اهداف این اتحاد اشتباه بنا شده ، بیشتر دنبال خرابکاری هستن تا چیز دیگه.
    ما ترجیح میدیم
    اگه قراره چیزی دف کنیم تو زد و خورد واقعی بین اکانت ها باشه نه به این صورت.

پ.ن: سید جان من میگم مولتی کشیدن بده ، نظر شما چیه ؟ بیا ۱۰ صفحه دیگه اسپم کنیم .

خوب دوستان , میخوام یه تحلیل از اکانت خوب و بین المللی پارتیزان( فیک) بکنم که با اومدنش چند لول سطح سرور رو برده بالا

PARTIZAN:
    اول از همه نژاد اکانت توتن هست
    ایشون یک کپ دارن در منطقه خاکستری که جمعیتش 774 هست
    و یک ده نان کپ دارن که دیفالتشون هست و جمعتیش 433 هست
    حالا 3 حالت وجود داره

1- اومده دف بکشه که ادم با 2 تا دهکده دف نمیکشه
    2- اومده همر بکشه که با توجه به جمعیت دیفالتش(433) بعید هست ( البته لیدر بین المللی شاید بتونه از 433 تا پاپ اونم روز 23 بازی همر بکشه :دی )

3- اومده فقط تو فروم فحاشی کنه.

از طرفی این اتحاد مدعی هست مولتی بازی نمیکنه پس این اکانت مولتی نیست

دیگه قضاوت با دوستان که کدوم گزینه به حقیقت نزدیک تره

کریر حرفه ایی ایشون هم با این پست تموم شد فک کنم :))

حداقل یکی بیاد تهدید کنه که خندمون نگیره , سید جان میبینی کارای رفیقتو ؟ :دی

پ.ن: حالا خوبه میخوای مدتی کمتر صحبت کنی اینی
    پ.ن2: ظاهرا تو اس دبل درگیری شده , مایل بودین بزارین ما هم ببینیم .

من کی گفتم به شما اعلان جنگ کردن خودم یادم نمیاد ؟
    اصلا روی صحبت من با ساید اس ای نبود.
    این عکس هم واسه رفع اسپم که ماله ۳-۴ روز پیش هست