Posts by AminS

حذف شده.

سلام دوست عزیز

شما سندی هم داری که از ساید NE این اتفاق افتاده؟

من شخصا با خود حسین صحبت کردم و حسین گفت به چند نفری شک داره ولی نمی تونه تهمت بزنه به کسی...

اون وقت شما بدون سند و به همین راحتی میای میگی کار NE بوده؟

لطفا اگه سندی هست رو کنید

اگه هم نیست لطفا از جایی به جز دهن حرف نزنید

به به

بالاخره از زیر چادر در اومدی عزیزم

تا روز 60 بازی کجا بودی؟ الان زبون باز کردی؟

ببین اگه مجید تو سرور بود وجودشو داشتی حتی روز 60 بازیم بیای اعلام وجود کنی؟ تو نه تمومی زئوسی های غار نشین :دی

گفته بودین هم من رو می‌زنید هر سرور ببینید و هم مجید رو می‌زنید هر سروری که ببینید

خب با توجه به اتفاقات افتاده شده تو سرور و از غار در اومدن تیم زئوس از امروز مجید اخیلیوس به تیم لیدوکایین اضافه شد و پذیرای تموم زئوسی های از غار در اومده هستیم...

پ. ن: ورود سلطان اخیلیوس رو به ساید ان ای خیر مقدم عرض می کنیم :d

باشد که در امان بمانید

سلام

با فونیکس ور نرید

خداحافظ

فونیکس دیگه کی مد شده؟

یه همر جنگی پروندین اونم از 30 خونه ای به خودتون افتخار می کنید؟

می خوام بدونم اگه از قبل سرور با زئوس نمیبستین متا رو وجودشو داشتین همر بلند کنید؟

برو به سامان بگو بچرخ تا بچرخیم

قول میدم هم واندر خودتونو جر بدم هم اون زئوس رو که چادر سرش کرده پشت شماها پناه گرفته...

اکانت ما و تورج و سپهر رو حذف بود چون برای زدن زئوس اومده بودیم و قرار بود کتیبه ها را تحویل بدیم و بریم ولی پتک دلاور مونم بهتون نمیدیم دیگه، کتیبه ها رو می خوایید همر بزنید ببرید...

پ. ن: اتهام کتیبه فروشی زدین به کسی که از اول سرور یه گوشه نشسته داره برای ساید بازی می کنه و هر کاری از دستش بر اومده کرده (میگی طرف پلن رو برده گذاشته کف دست رضا انزلی که چی بشه؟؟ اصلا گفته باشه هم ما پلن زدیم و همر خودمون دیوار شد به شماها چه ربطی داشته که کاتا بلند کردید رو ساید؟؟)

پ. ن: کاتا بلند نمی کردید اکانت ها ساعت 10 شب حذف میشد ولی الان میمونیم ببینیم کی می تونه بزنه...

پ. ن: شما هایی که از پارسا ایراد میگیرید میگید دستمال کشه شما هم همون کارو دارید برای زئوس می کنید

پ. ن: دانیال خیلی دوست دارم خودتم میدونی ولی رفاقت به کنار بازی به کنار لطفا میانجی گری نکن خوده سامان باید بیاد باهام صحبت کنه شاید دوباره گذاشتیم رو حذف و سایدو به لجن نکشیم

واندرزن های لیدوکایین به صورت کامل رو واندر فونیکس می خوره حالا اگه می تونید بزنید

خودت باشی با یکی متا کنی... بعد اون طرف بره با یکی دیگه نپ کتیبه ببنده بزنه زیرش چیکار میکنی؟ طبیعطا نزدیکترین فکر اینکه میگی وقتی زیر نپ اون کشیده زیر متای ما هم میکشه پس دست پیش رو میگیری بعدشم انقدر برای هم جا نماز آب نکشیم خودت میدونی شما تا جایی به ما نیاز داشتین که ما براتون خیر داشتیم آرمان های ان ای که چندسروره مشخص شده اما دیگه گذشت... الان می بینی ۳ به ۱ یا ۲ به ۱ چه حسی داره؟ ۴ سرور اینجوری بودیم البته برای سپهر اینا چیز تازه ای نیست چون اکثرا باهم بودیم

پلن ما هم همون دوست عزیز که میدونی لو داد ولی چیزی نگفتیم :)

سلام پارسا

یادته 1 شب قبل کتیبه ها اومدی تیم اسپیک ما و من و سپهر و سامان و تورج باهات صحبت کردیم؟

یادته چیا بینمون رد و بدل شد؟ اگه یادت نیست من بنویسم که به یاد بیاری...

در مورد اینکه میگی ما نپ با اس ای شکوندیم که خودت بیشتر از همه خبر داشتی این حرکت واسه چی اتفاق افتاد...

دلایلش رو خودت میدونی ولی من یه بار دیگه میگم :

1. قبل کتیبه ها قرار بود من و آرمین یه پلن بزنیم رو NW لانچ پلن از ساعت 11 شروع می‌شد که آرمین ساعت 9 بهم گفت کنسل کنیم پلن رو و اون شب هیچ پلنی زده نشد...

30 دقیقه بعد من داشتم تلفنی با امید X3X صحبت می کردم و چون پلن کنسل شده بود فقط محض اینکه طرف مقابل خودم رو بشناسم گفتم 3 ساعت دیگه ما میریم رو نان کپ اکانت Maradona و یه تارگت دیگه رو هم میزنیم...

از این داستان 2 ساعت نگذشته بود که بچه های اس ای خودشون واسه شرین کاری اومدن گفتن دف اس ای رفته رو نان کپ اکانت Maradona رو این تارگت نرید دیوار میشید :|

تموم حرفایی که میزنم خودت اون شب مدارکش رو هم دیدی و حتی خودت هم تاکید کردی که اس ای یه تارگت رو دف داده بود و اس دبل هم یه تارگت رو پر کرده...

در نهایت با تو صحبت کردیم و متا رو بستیم

( با توجه به متای انجام شده بر خلاف اینکه 2 تا از کتیبه های استراتژیک سایدتون زیر 20 خونه با اکانت های خود من فاصله داشت تصمیم گرفتیم کتیبه از اس دبل بلند نکنیم و اکانت ها رو حذف کنیم و حتی واتس آپ بهم پیام بدی عکس خزانه اکانتی که حذف شد رو برات میفرستم که 25 خونه ای جنگ کوچیک سایدتون بوده)

ما همون طور که به تو قول دادیم و ازت کتیبه نزدیم به اس ای هم قول دادیم ولی خودشون باعث شدن که کتیبه هاشونو بلند کنیم (حالا برو فک کن که چقدر برات ارزش قائل شدیم و فرق گذاشتیم بین تو و بقیه)

انبار بزرگ و جنگ کوچیک اس ای به این دلیل بلند شد که یاد بگیرن زیر و رو نکشن ( یا حداقل هماهنگ باشن لیدراش، یکیشون دف نده، یکیشون پیام بده دف فلان جاس نزنید :دی)

من 2 تا سروره که میبینم زیر حرفتون زدین با تموم احترامی که بیرون بازی براتون قائلم ولی دیگه داخل بازی رو حرف شما 1% حساب نمی کنیم

موفق باشید

سلام افشین جان

اول سرور بحث مولتی بازی باز بود و حتی گفتن تو کام هم قانون جدید اومده ( ما هم دقیقا همزمان با این سرور تو سرور 1 کام کم و بیش هستیم که دیدیم قوانین همون قوانین قبلیه و تغیری نکرده **برای روجوع سرور 1 کام با اکانت رومن 1 غارت **)

هیچ جایی تو اگه ای پی نداشته باشی (رنج آیپی وی پی اس ها خیلی مهمه) نمی تونن مولتی هاتو بن کنن و این کار دست بردن تو سرور میشه...

من الان نمیدونم شما انتقاد می کنی از مولتی هانتر که چرا دست نمی‌بره تو سرور واسه بالانس؟

یا منظورتون اینه که کسایی که مولتی کشیدن تعداد مولتیاشون رو کم کنن؟

پ. ن:واقعا بحثی شیرین تر از مولتی بازی نیست؟؟

سلام و درود پارسا جان

حقیقتا راجب نپ با اس ای پرسیدی گفتم یه پست بزارم و شفاف سازی کنم...

اولا ان ای با هیچ سایدی نپ کتیبه ها نداشت...

اگه نپ کتیبه ها داشتیم جنگ یونیک رو کلین نمیکردن و گیج منحصر هم نمیزدن البته که معامله ی خوبی بود 2 تا جنگ و انبار بزرگ با گیج یونیک...(اصلا گوارای وجود اون گیج منحصر بزارید سر در اس ای)

تازه اس ای اگه حرف بزنه واندرشم نمیدیم دست خودشون باشه ( در رابطه با اس ای تا شب یه پست مفصل توضیحی در فروم قرار خواهیم داد)

پ. ن: نیروهای مخفی گارد ویژه ی ان ای کتیبه ی معماری یونیک رو از ان دبل وارد خاک ان ای کردن این پیروزیه آشکار گوارای وجود تموم کسایی که تو این ساید 2 روزه بی خوابی کشیدن ❤️

سلام و درود فراوان

3 روزه دارم فکر می کنم که این پست رو بزارم یا مسئله برطرف میشه که بر طرف نشد و خب لازم دونستیم اینجا مطرح کنیم

ابتدا به 2 لینک پایین توجه کنید

forum.speedtra.com/index.php?attachment/772/
    forum.speedtra.com/index.php?attachment/773/

خب همون طور که تو عکس کاملا معلومه دف تو فارم های زیر 100 جمعیت ساید Ne داره ریخته میشه

بعد این داستان من به اکانت هایی که خودم ساختم و بالا نکشیده بودم و جمعیت زیر 100 داشتن که رسما بی خیالشون شده بودیم سر بحث ای پی، لاگین کردم و دیدم این دف داره از ساید خاصی داخل فارم های عمومی سرور ریخته میشه...

درخواستم اینه که این داستان رو لیدرهای ساید شرقی پیگیری کنن و برطرف شه هر چه زود تر چون بیشتر از این به اعتبار و شخصیتشون لطمه نخوره (چون ما این حرکت رو هماهنگ شده با لیدرهای اون ساید تلقی می کنیم)

در صورت برطرف نشدن این داستان تا فردا ظهر باید منتظر حرکت متقابل ساید Ne باشن...

پ. ن: داش علی کجایی ببینی که سایدت به چه خفت و خواری افتاده

سلام دوست عزیز

چنتا مورد بود خواستم بهتون یاد آور بشم که حد و حدود خودتون رو بدونید...

1.شما در جایگاهی نیستی که بخوای در مورد آرمین صحبت کنی و اینکه آرمین جز شورای لیدری ساید هست و در مرحله آخر به شما و هیچ کس دیگه ربط نداره که قاشق برداشتی داری شکر اضافی تو چاییتون میریزید...

2.در مورد اکانت تریدر و ناتار هم باز هم شرایط بالا برای شما صدق می کنه و رک بخوام بگم به شما و هیچ کس دیگه ای ربط نداره که حذف کنه یا بمونه (که خدا رو شکر به کوری چشم شما این اکانت به سرور برگشته)

3. ما بی کار نیستیم بشینیم 30 تا اکانت فروم بسازیم که امثال شما رو دیسلاک کنیم (شما رو خدا تو واقعیت دیسلایکت کرده)

پ. ن: دیسلایک هم می کنیم تا ببینیم که جرعت داره یه همر رو ان ای بلند کنه تا اون ساید رو به بیابون تبدیل کنیم...

پ. ن: دیگه هم جوابتو نمیدیم حرفی داری گرزیش کن بزن بیاد اینوری

سلام و درود

دوست عزیز هر کاری از دستتون برمیاد دریغ نکنید یه جوری نشه آخر سرور بگی فلان کثافت کاری رو تو این سرور انجام ندادم و شرمنده ی خودت بشی ...

از پارتیزان فیک و تجمعی از لیدرای بین المللی؛ هنری غیر از زدن 4 تا مولتی ندیدم...

راستی واسم جالب بود شما چقدر توهم داری کل 43 عضو اتحاد شما اندازه‌ی اکانت ما رید نداره بعد تو میای به نمایندگی از اون تیم اینجا شروع می کنی تهدید یه ساید؟؟

تا دیشب عکس میزاشتی که داریم رید میزنیم از مولتیا و... تا یه اسکات ازت خورد سایه کردی و میخوای پلن اکانتو دفاعی کنی؟؟

اگه اینقدر می‌ترسی که با یه اسکات می خوای دف ساز شی، این جینگولک کاری ها رو بزار کنار و برو بشین بازیتو کن...

پ. ن: دیگه نمیاد اخطار بعدی، صاف میریم واسه کشتار جمعی :X

خب بزارید براتون حساب کنم که سوتفاهم ها حل بشه :

هر ساعت 3600 ثانیه هست

هر 196 ثانیه =1 شوالیه (با احتساب 2% آموزش و بدون کلاه خود)

یعنی ساعتی 18/5 عدد شوالیه تولید میشه که ما 18 عدد در نظر بگیریم...

در 24 ساعت 432 عدد شوالیه توتن میشه ساخت بدونه کلاه خود( این تعداد در صورتیه که اصطبل بزرگ خاموش باشه)

حالا اگه اصطبل بزرگ رو روشن کنه میشه روزی 864 عدد شوالیه...

اگه از هفته ی دوم روشن کرده باشه اصطبل بزرگ رو میشه 8640 تا شوالیه...

تعداد شوالیه ها 7 کی بوده این یعنی از روز 7 سرور اصطبل کوچیک رو با لول 20 روشن نگه داشته و از روز 11 بازی جی اس رو هم روشن نگه داشته...

پس فک نکنم تو تعداد مشکلی باشه...

حالا یه فرض این وسط مطرح میمونه که اگه پوش کرده باشه چرا مولتی هانتر پانیش نزده (تنها نکته ای که میشه روش مانور داد همین مورده)

که با توجه به رید اکانت یویو و جمعیت کپ این اکانت که خیلی با سرعت اومده بالا احتمال (پوشینگ از طریق بازار مولتی ها) برای این اکانت همچنان مطرح میمونه...

سپاس

800 تا کاتا اضافی بنده میشه معادل 3ک گرز و 800 شوالیه که خییلییی بیشتر ارفاق کردیم به دوستان تو محاسبات. شما تا صد سال هم بخوای چونه بزنی سر این، بیشتر نمیشه.
    منم دیگه با شما ادامه نمیدم این صحبت رو.

هر کسی قرار بود نتیجه گیری کنه تا الان کرده. موفق باشید.

دوست عزیز سلام

2 تا سوال!!

1 _شما میگی این سایز همر واسه الان بازی نیست، با تایم ساخت همر مشکل داری یا منابع برای ساختش؟؟

2_چه چیز عجیبی داخل اون همر دید که با عقل و منطق جور در نمیاد؟؟

پ. ن: اکانت خود من شمال شرق هست و برای دفاع از جنوب غرب این پست رو نزاشتم و صرفا جهت تموم شدن بحث گفتم که ببینم مشکلتون چیه که توضیحاتش رو خدمتتون ارائه کنم...

لطفا دیگه با این اسم پست نزار چون اسم مانی پارتیزان رو هم داری خراب می کنی...
    هر چی مانی قاشق قاشق ابرو و اعتبار جمع کرد شما گالن گالن داری گند میزنی به اسم و لقب اصلی ایشون...
    تو که تو بازی آنقدر عقده داری که اسم میدزدی تو زندگیه واقعیت چه جنایت ها که واسه گنده شدن نمی کنی...
    من دلم برای خانوادت میسوزه بعد این همه تربیت میای اینجا اسم دهان خودت (پوزه) رو حواله ی یه ساید می کنی...ویرایش شد
    اصلا تو شمال شرق همه اوباش و... هستن فقط توی ویرایش شد خوبی :D

پ. ن:سرور بتا کام رو یادته که واسه ما ویرایش شد
    پ. ن:شما ها فقط لات سرور های زیر 500 تا پلیرید :) ۹

کرونا کم بود شما نمکدون هارو هم باید تحمل کنیم؟
    بعله اسناد در غالب چنتا اسکرین شات از چت های یکی از پلیرهای شاخص سایدتون موجوده، همینه که بفرستم احتمالا فک اون دوستمون بیوفته چون بدجور از ما رو دست خورده

اما قبلش منتظرم یکی از ساید شمال شرق پیدا شده و جواب بده با توجه به اینکه آمار کامل اکانتا منتشر شد چرا ادعا کردید که سایدتون ((50-60 تا اکانت از سایدای دیگه بیشتر داره)) و مدام دروغ گفتید این مدت؟

سلام به همه دوستان

والا من هر چی می خام به شما چیزی نگم که نارحت شید خودتون نمیزارید...

اولا ساید ما پلیر داره یا مولتی داره یا هر چیز دیگه ای به شما هیچ ربطی نداره (اینو چندین بار دوستان با لحن های مختلف بهتون گفتن)
    نشستی کف فروم خودتو اذیت می کنی که بگی اکانت های ما بیشتره؟ خب اینو هر آدم کور و کر هم که مپ کوچیک بازی رو ببینه میفهمه...

در ادامه دوست داری 3به1 بشه ولی میدونم کسی شما رو به یه دهکدش هم حساب نمیکنه :دی

در ادامه صحبتم اشاره ای می کنم به صحبت های خانوم زینب ابوطالبی :هر کی حال نمی کنه با این سرور زحمت بکشه با لیدرای بین المللیش بره همون جاهایی که حال می کنه :دی

پ. ن : از اولین صفحه ی فروم داری فقط حرف مفت میزنی به جای اینکه اینقدر اینجا تایم بزاری برو رو اکانت وقت بزار حداقل تو بازی اسمت رو ببینیم حرف مفت و بدون عمل رو همه میزنن...

پیرو صحبت های سپهر :
    امشب برای من یکی از بهترین شب های زندگیمه و اینو تو فروم مینویسم که سپهر جان بشینه حساب کنه که چقدر احسان شونیز سرور پیش هزینه کرده واسه کل تیم و احسان بیاد مغازه من و چکش رو بگیره ازم...

نه خودم و نه رفیقام زیر منت کسی نیستن و نخواهند بود

ارادت

چون اول با انگیزه فان اومدیم این سرور حتی سابدم رندوم انتخاب کردیم.
    بعد یه مشت بی همه چیز از ساید شما پشت پرده کارایی کردن که من از دوست قدیمی ام(دانیال پیشوا) یه سری حرفا بشنوم که رذالتشون برام معلوم بشه.

و از طرفی برام جالب شد همین دوستان چه کینه عمیقی از پارسا سوییفت دارن پیش خودمون گفتیم این داداشمون کارش خیلی درسته که امثال شما باهاش مشکل دارید و تصمیم به همکاری گرفتیم.

حالا نکنه میخوای بگی متای داخل سایدی هم قبح داره عمو جان؟

دوست عزیز من تو دات کام هم شما رو دیدم ولی سطح بازی ربطی به مولتی کشیدن یا نکشیدن نداره...
    شما از این نارحتی که تیمتون یه مشت نوبه و پلیرایی که جمع شدن آن ای همر کش؟؟
    این مشکل خودتونه...
    توی سرور بتا هم شما با خودکشی رنک 5_6 تاپ غارت میشدی ما هر هفته رنک 1 بودیم..
    این خوب نیست که چون نوبی بیای اینجا سیاه نمایی که دل 4 نفر به حالت بسوزه...

اسم پارتیزان هم تا جایی که یادمه مال یکی از دوستان بوده...

پ. ن: تو که لقبت هم فیک و دزدیه ازت انتظاری بیشتر نمیره
    پ. ن : مولتی از سرور 9 اولین ورژن 4 که تو ایران ران شد بوده تا الان که اگه بخوایید به امیر وریور میگم بیاد اینجا پست بزاره تا ببینی، حالا یا شما پولش رو نداری که در این صورت خیریه ی شمال شرق هزینه مولتی بازیه شما رو میده یا هنرش رو نداری که من به شما بازیه سیمس رو پیشنهاد می کنم :)

پ. ن: این یه بازیه اینقدر فشاری شدن تو یه بازی نورمال نیست...

تعداد پلیر زیادش خوبه قبول!!! ولی به ان ای توجه کردید تو بازی؟؟؟
    بالای 2000 تا اکانت تو ساعت اول بازی رجیستر شد!!! مولتی بازیم حدی داره دوستان!!! اخه بازی رو چرا میخواید خراب کنید؟؟ بردن به هر قیمتی که درست نیست!!!
    حالا هر نفر دوباره یه ساعت فقط رجیستر کردن 30 تا اکانتش طول میکشه!!!!

درود

الان شما از این نارحتی که باید 30 تا مولتی هاتو دوباره ریجستر کنی؟؟
    یا نارحتی که پلیرها و اکانت های ما خیلی زیاده؟؟

اگه ممکنه واضح تر بگید که ما کمکتون کنیم مشکلتون حل بشه :دی

سلام و درود

یه سری صحبت ها دیدم تو فروم لازم بود این پست رو بزارم

خط قرمز ساید NE مولتی اکانت هاش هست و همون طور که تیم ما در سرور قبل نشون داد هر گونه اتک به سمت مولتی های خودمون رو با تموم قدرت پاسخ میدیم....

و در ادامه برای همه ی عزیزان 3 ساید دیگه؛ هر اتکی به سمت مولتی ها بیاد از هر سایدی، مستقیم به اون ساید اعلام جنگ خواهیم کرد..

ارادت

aghaye floki shoma hamoni nabodi ke chackme monhaser man ro zadi?

واقعا خیلی نامرده :دی
    شما تشریف بیاری ان ای آرمین رو کت بسته تحویلتون میدیم :دی

پ. ن: آرمین از کرده ی خودش پشیمون شده، خداوکیلی تو فقط آرمین رو امتحان کن :D
    پ. ن: خداوکیلی 100 کی گلد میدم :دی

سلام و درود

والا مولتی بازی و غارت توافقی از جایی که من یادمه تو تراوین بوده و هست...

حالا 2 تا بحث مطرح میشه :
    1.شما به سرور کام اشاره کردی؛ خوبه که بدونی حتی تو تورنمت هم که سهمیه ای هست مولتی می کشن و اگه خواستید من می تونم براتون عکساش رو هم آپلود کنم...

2. برای مثال شما اکانتی که قراره 2 تا همر واندرزن بکشه رو درنظر بگیر در روز آزادی نقشه های ساخت، حداقل سایز همرا 600 کی گرزی به 140 کی شوالیه به 22 کی کاتا(در صورت رمر بودن حداقل 40 کی رم) خب با یه حساب ساده 1/2 میلیون در ساعت باید گندم خور بده برای هر همرش (تازه اگه هیچ دفی روی اون ده وجود نداشته باشه) تقریبا برای 2 تا همرش باید در ساعت 2/5 میلیون منابع فقط بابت گندم خور اکانت بده خارج از منابعی که نیازه تا سربازخانه ها رو شارژ نگه داره...

در روز فقط 50 میلیون فقط گندم خورشه...

حالا حتی اگه اون دوستمون 30 تا فیدر هم بزنه که هر فیدر تو 2 ایکس 10 کی تولید داره و کپ اکانت رو 19 باشه که اونم تولیدش میشه 270 کی در مجموع در ساعت تولیدش 570 کی هست و کاملا متوجه میشی که دخل با خرج جور در نمیاد...

نکته ی پایانی : مولتی کشیدن علاوه بر هزینه، هنر و زحمت خاصه خودش رو داره و فکر نکنید کسی که مولتی میکشه خرج میکنه یه کپ از آسمون بیفته تو 7*7 اکانت تا ریدش بزنه باید روش زحمت بکشه تا بالا بیاد و هواسش باشه کاتا نشه و....

پ. ن: سعی کنیم اگه خودمون هم نمی تونیم مولتی بازی کنیم یه دست خوش به اونایی بگیم که وقت گذاشتن و زحمت کشیدن تا مولتیا شون بالا بیاد...

ارادت و آرزوی موفقیت

50 - 50 نبود که میگفتم کامل میان همگی . نصف والس رفیقامونن و خبرا تا حدودی به منم میرسه از گوشه کنار
    پینوشت : امیدوارم صد در صد بشه و بیان . پلنرای قابلی دارنو سرور جذاب میشه

خبرا از هر جایی که رسیده اشتباه رسوندن بهت، پلنرای اصلی تیم والس (علیرضا بنیتو و مصطفی) هر دو از رفیقای من خارج دنیای تراوین هستن و هر دو تصمیمی برای بازی کردن ندارن (یه جورایی توبه کردن تراوین بازی نکنن) :دی

صحبت های انجام شده رو خودم با علی انجام دادم و اگه قرار باشه بیان به صورت تک اکانت و بدون تیم والس در کنار ما بازی خواهند کرد...

پ. ن: از بِن 10 (آرش 10) چه خبر؟:دی
    پ. ن: شنیدم دستمال یزدی به دست شدی دوباره :دی
    پ. ن: کلاس آموزشی برای نژاد گول هم برگذار می‌شود :دی