Posts by AminS

سلام خدمت همه عزیزان تیم ما میخواست بعد حدود ۸ ۹ سال یه سرور ایرانی استارت بزنه و بنده به شخصه خیلی تماسها با دوستان خوبم برقرار کردمو همشون به زور راضی به بازی کردن چون واقعا دلم برای تراوین تنگ شده بود اون بنده خداهام با اینکه درگیر خانواده بودن و دیگه سنی ازشون گذشته بود درخواست منو پذیرفتن اما حدود یک روز پیش از یکی از دوستانی که اینجا پلی دادن قبلا شنیدم ... پلیر نماهایی که اینجان نفری ۳۰ ۴۰ تا مولتی میکشنو اگه میخواید جوین شید من وی پی اس میفروشمو این داستانا ... حقیقت بنده مو رو بدنم نموند ... واقعا دارید چیکار میکنید دوستان؟! گند زدید به بازی رسما .. ۳۰ ۴۰ تا مولتی ؟!! دیگه کراپ لاک کردن چه معنی میده؟! دیگه بازار چه معنی میده؟! دیگه ساعت کوک کردنا واسه فیکس کردن گندم چه معنی میده؟! دیگه برنامه ریزی واس جور کردن گندم واندر؟! دیگه برنامه ریزی کردن یه تیم برای کراپ ها؟! شما دیگه رسما یه بازی جدید ساختین و کل لذتو معیار های بازیو خراب کردین !! چقدر دف میکشین با ۳۰ ۴۰ تا مولتی؟! دیگه اصن دف خالی کردن ساید معنی داره؟! واقعا تعجب میکنم از دوستانی که تو همین فروم هستنو من میشناسمشون از قدیم و دارن اینکارو انجام میدن!! دارید به خودتونو بازی خیانت میکنید لطف کنید اسم پلیر رو خودتون نزارید که اگه مولتی جمع بشه هفته سوم بازی اکانتتون لاک شده :))) به هر حال هرجور مایلید بازی کنید و امیدوارم لذتی هم داشته باشه ...

بعد از اکانت فروم فیک تیم امرداد نوبت به اکانت فروم فیک تیم ایگلز رسید....

دوست عزیز تمامی لیدرها ایگلز از دوستان خوب من هستند و با صحبتی که الان باهاشون انجام شد بچه ها نه وقت و نه تمایل برای استارت سرور دارن و تا جایی که در جریان قرار گرفتم هسته ی اصلی تیم (لیدرای اصلی) همه به شدت درگیر هستن و تایم بازی ندارن....

با صحبت هایی هم که کردم اصلا عرفان تو ایگلز نداشتیم...

پ.ن : لطفا از مال مردم بالا نرید 😁

پ.ن : می خواستم محترمانه تو خصوصی خدمتت بگم پستاتو پاک کنی که جواب ندادی مجبور شدم اینجا بگم

سلام خدمت همه عزیزان تیم ما میخواست بعد حدود ۸ ۹ سال یه سرور ایرانی استارت بزنه و بنده به شخصه خیلی تماسها با دوستان خوبم برقرار کردمو همشون به زور راضی به بازی کردن چون واقعا دلم برای تراوین تنگ شده بود اون بنده خداهام با اینکه درگیر خانواده بودن و دیگه سنی ازشون گذشته بود درخواست منو پذیرفتن اما حدود یک روز پیش از یکی از دوستانی که اینجا پلی دادن قبلا شنیدم ... پلیر نماهایی که اینجان نفری ۳۰ ۴۰ تا مولتی میکشنو اگه میخواید جوین شید من وی پی اس میفروشمو این داستانا ... حقیقت بنده مو رو بدنم نموند ... واقعا دارید چیکار میکنید دوستان؟! گند زدید به بازی رسما .. ۳۰ ۴۰ تا مولتی ؟!! دیگه کراپ لاک کردن چه معنی میده؟! دیگه بازار چه معنی میده؟! دیگه ساعت کوک کردنا واسه فیکس کردن گندم چه معنی میده؟! دیگه برنامه ریزی واس جور کردن گندم واندر؟! دیگه برنامه ریزی کردن یه تیم برای کراپ ها؟! شما دیگه رسما یه بازی جدید ساختین و کل لذتو معیار های بازیو خراب کردین !! چقدر دف میکشین با ۳۰ ۴۰ تا مولتی؟! دیگه اصن دف خالی کردن ساید معنی داره؟! واقعا تعجب میکنم از دوستانی که تو همین فروم هستنو من میشناسمشون از قدیم و دارن اینکارو انجام میدن!! دارید به خودتونو بازی خیانت میکنید لطف کنید اسم پلیر رو خودتون نزارید که اگه مولتی جمع بشه هفته سوم بازی اکانتتون لاک شده :))) به هر حال هرجور مایلید بازی کنید و امیدوارم لذتی هم داشته باشه ...

سلام و درود

من دفاع نمی کنم از مولتی بازی...

و نمیدونم شما کی هستی! من خودمم با تیم ایگلز 2 سرور افتخار بازی داشتم و اکثر بچه ها رو میشناسم...

من به شما توصیه می کنم که تو پی وی به من پیام بدید تا یوزر و پسورد اکانت تورنمنت رو بهتون بدم تا بیایین سرور کام هم ببینید که اونجا هم دقیقا همین داستان مولتی بازی هست...

فقط تفاوتش در اینه که تو تورنمت به خاطر اینکه هزینه ها بالاس ایرانیا نمی تونن مولتی بازی کنن به جاش تیم تایلند و چین و عرب ها و ویتنامی ها به تعداد زیادی مولتی دارن...

سبک بازی از اون سرور اخری که بازی کردم با ایگلز عوض شده...

و مولتی و مولتی بازی جزئی از بازی شده....

در مرحله ی بعد اینکه خود ایگلز ها هم اون موقع هم مولتی داشتن و اگه بخوایین من چند عکس اپلود می کنم که یاداوری بشه بهتون...

فقط تفاوت در اینه که اون موقع مولتی رو به سبک سنتی میکشیدن ولی الان به صورت صنعتی شده....

ارادت

سلام و درود

قرار بود این سرور بازی نکنیم ولی دلایل زیادی ما رو کشوند تو سرور ...

و الان اعلام حضور می کنم....

و یکی از دلایل حضورم کنار هم جمع شدن رفیقای قدیمی هست...

ساید ان ای انتخاب شد...

تیم نیما و صادق هم منت سر من گذاشتن و در کنار ما حضور خواهند داشت...

پ.ن : نیما و صادق بعد 3 سال دوباره کنار هم جمع شدیم... 😘

پ.ن : برد برای ما هیچ اهمیتی نداره، ما چیزی برای از دست دادن نداریم جز همین رفیقایی که هیچ وقت پشتمون رو خالی نکردن...🖤🙏

سلام به تمام رفقا سرور خوبی بود

بکتاشم با اکانت امین اومدم یه پست بزارم اکانت خودم به دلایل نا معلوم بسته شده!

این سرور دومیه که من و شرمنده رفقام میکنید خیلی متاسفم دوستان واقعا شرمندم!

آدم همیشه از اونی میخوره که انتضارشو نداره

سکوت سرشار از کلمات ناگفتس وگرنه حرف برای گفتن زیاده!

پ.ن ایشالا عمری باشه برای دوستان کم نزارم مثل خودشون!

بکتاش

عزیزم من مقایسه نکردم،فقط خواستم بفهمین که کار تیمی خیلی مهم تر از رکورد شخصیه

من خودم ابتدای سرور منتقد اکانت پشمک بودم،ولی خب خودتم میدونی اکانت پشمک برای ساید se خیلی مفیدتر از لیدوکایین برای ساید ne بود،من ترجیح میدم اکانتم پشمک باشه و برای اهداف ساید بازی کنم تا یه اکانت با n تا مولتی و همر داشته باشم،از پتانسیل ساید استفاده کنم و آخر سرور همرامو کور کورانه بزنم دیوار^^

هیچ جور برام قابل توجیه نیس بیای پنج شیش تا واندر زن بیگ بسازی و همش با مخ برن توی دیوار

راستی اینم برام جالب بود کل دفتون روی همراتون بود و واندرتون قبل نقشه ها رنده شد،ظاهرا حفظ اون همرا مهم تر از واندر بود

Ne به خودخواهی اکانتایی مثل لیدوکایین باخت ;)

سلام دوست عزیز

به نظر من مقایسه اکانت لیدوکایین با اکانت پشمک یه مقایسه ی بیهودس به چند دلیل :

1. لیدوکایین کل همر و دف و مولتیاش وقف ساید بود، شما که تو اتحاد ما اکانت دارین برید ده 08 تا 16 لیدوکایین رو ببینید که به خاطر اینکه خیلی از بچه ها بتونن شارژ بزنن با جنگ آموز داخل 9 تا ده از اکانت ما خمره بود و رید می خورد...

2. و اما در مورد دف، خب تیم ما توی این سرور با 5 تا اکانت حضور داشت : LanCinaTe, Holy, Shadowland, ishizaki, lidocaine

دفی که از داخل تیم به اکانت ما اختصاص داده شده بود حدود 5 الی 6 میلیون بود

دفی هم که خودمون کشیده بودیم 6/5 میلیون بود

زمانی که انبارهای واندر خورد دف اکانت ishizaki با اجازه ی بکتاش عزیز رفت رو واندر که خودش عکس دفشو قبل و بعد لاست میاد میزاره که 1/5 میل دفش رو واندر لاست خورد...

و کل دفی که روی اسکاتا از لیدوکایین دیدین دف مولتی بود که به خاطر نداشتن میدون تمرین و لول مناسب دف برای واندر ارسال نشده بود که خب هم لول آپ شد و هم میدون زده شد و هم رفتش روی واندر...

و اما در مورد رنک 1 مهاجمین و اکانت پشمک : دوست عزیزی که میای اسم ما رو میاری ما اگه می خواستیم اسکات بکشیم خفت کنیم واسه رنک 1 مهاجمین شک نکن الان رنک 1 بودیم ( شما همون 6/5 میل دفی که کشیدیم رو اسکات می‌کشیدیم میشد 13 میل مهاجمین)

سعی کنیم سر خودمون کلاه نزاریم

بدرود

سلام و درود

خب تبریک میگم به ساید برنده

تشکر از همه بچه های ساید ( اسم نمی‌برم که کسی جا نمونه) افتخار بود کنار شما ها بازی کردن ❤️

این سرورم 4 تا رفیق خوب پیدا کردیم که ارزشش از برد برام بیشتره...

تشکر ویژه از تیم لیدوکایین : کیارش و رضا و امیر و مهران. (هر کدومتون نبودید یه جای کار لنگ میموند)

پ. ن: جای مصطفی و علی کینگ و هومن پومز خالیه ببینن کیا اینجا از اسم والس بالا میرن...

پ. ن: بهنام و سپهر عزیز منتظرتونیم تهران 💙

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست

لحظه آخر که حرف خوبی نیست :))

پسر خوب از بعد کتیبه 3 به 1 هست سرور...

بعدش میگی لحظه آخر؟؟؟

خودتو یه چیز دیگه فرض کردی؟ یا دوستایی که قراره پستت رو بخونن رو ویرایش شد فرض کردی؟؟

پ. ن : اگه راجب چیزی که نمیدونی نظر ندی کسی نمیگه لالی، متا با اس دبل تا تایم نقشه ها بود...

ببین دوست عزیز هم من میدونم هم تمام کسایی که تو این سرور دارن بازی می کنن میدونن که شما الان زیر فشار 3 تا ساید دیگه گیر کردین و با این پستا هم نمی تونین متا 3 گانه تحریک کنین هدف 100 شدن واندر توسط متا هست و همین اتفاق هم میوفته ایشالله واندر تو خاک SE صد میشه چون از اول بازی خیلی زحمت متا کشیدن یه تشکر ویژه از تمام بچه های SE و SW

پ ن : شما و کل NE هیچ وقت توجه کن هیچ وقت تو کل عمرتون حریف ZEUS نمی شید میخوای بهت ثابت کنم سرور 3x بعدی کل تیم ZEUS میاد شما هم بیا ببین چه اتفاقی میوفته

پ ن : عاقلان دادند

سلام

اتفاقا به هیچ وجه ما دنبال شکستن متا نیستیم؛ چون 2 نفر بعدن این فروم بخونن که 3 تا ساید نپ واندر بودن کلا پلیر و لیدرهای 3 تا ساید میرن زیر سوال به علت داشتن عدم غیرت به روی واندر ساید خودشون و این حرکت از برد برای ما شیرین تر است...

بگذاریم آیندگان که فروم این سرور رو می‌بینند راجب کار ها و عمل کرد ما تو این سرور قضاوت کنن...

درباره ی زئوس هم که نیازی به توضیح نیست همه میدونن ولی چنتا نکته هست :

1. نگید ما با تیم نیومدیم و خودتون رو گول نزنید کل پلیرهای شما هستن تو سرور به جز فرید، پس نگید تیممون کامل نیست و سرور تسته و سرور فیکه...

اگه سرور فیکه که خیلی بیکارید واسه سروری که هم فیکه و هم تسته نشستی 120 تا مولتی کشیدی...

(زئوس اون موقعی هم که زئوس بود صدقه سر تری دات بود که از کل اون تیم فقط یه آقا شیره ای داره کنارتون بازی می کنه بقیه پلیرا و لیدراتون کجان چرا دیگه حتی حاضر نیستن کنار شما ها بازی کنن؟؟ حسین رپر و مهدی آواتار و بقیتون الان کجان؟؟)

2.من این سرور رو میبینم یاد 2 ایکس ای ار میوفتم که رفتین جذب پلیر کنید از ساید NE از اون همه پلیر فقط حسین تی ان تی و ممرض جذب تیم شما شد، این سرور داری پلیر جمع می کنی واسه سرور بعدی ولی سرور بعدم همینه کسی کنارتون نیست...

3. در مورد سرور بعد هم صحبت نکنیم بهتره، هر وقت زئوس ابزار حضور قبل شروع سرور رو داشت باهم صحبت می کنیم(امید به اینه که 4 تا پلیر جذب کنی که سرور بعد روز 90 نیای بگی منم هستم 😅)

4.در مورد این سرور هم ما تصمیم میگیریم واندر کجا 100 بشه با این چرت و پرت ها خودتون رو آروم کنید چون به هیچ وجه زئوس 100 نمی کنه...

و واندری که تو قلب یه ساید 100 میشه متعلق به همون سایده و با اراجیف شما پیروزی سایدی به اسم متا تموم نمیشه چون واندر مشترک نیست...

پ. ن: تورج قلب مهربونی داره یکم التماسش کنی شاید یه راند نزدیم :)

یکی بود یکی نبود

یه واندر بود که به تونل تبدیل شد :):):):)

یه احمق بود که باد بردش نه ببخشید دو احمق بود که باد بردش^^^^^^^^^^

خوب الان تورج میتونی تو فروم به دست پای منو ارش بیفتی شاید گذاشتم واندر ان ای به 1 برسه

پ.ن راستی تورج بچه گفتن دیشب پست گذاشتی تهدید به فوش دادن کردی بده عزیزم من خوشحال میشم هرچی دوست داری بگو عزیزم

به جای بلبل زبونی بیا تیم اسپیک التماس کن بزاریم واندرتون 100 بشه...

همه میدونن که برنده ی این سرور رو NE تایین می کنه

الان زبون باز کردی ته سرور نیای دوباره فحش بدی و داندان بزنی :d

پ. ن: من جای تو بودم زیاد حرف نمیزدم که ته سرور فشار کمتری بخورم...

پ. ن: داندان یا دندان مسئله این است!

پ. ن: اصلا تو خودتم دکتری فقط مطب نداری :دی

سلام مجدد

به خاطر مشغله ی زیاد نشد جواب اون دوست عزیزی رو بدم که تو پی‌نوشت پستش اسم ما رو اورده بود..

من به خاطر چند بار تلفنی که باهم صحبت کردیم نمی خواستم این پست رو بزارم ولی میگم که بدونی هر جایی از اسم ما بالا نری...

کتیبه مرتاض یونیک و احمق کوچیک اس دبل فقط به 2 دلیل بلند شد...

1. بعد شکسته شدن متای اس دبل که از طرف اس دبل هم متا شکسته شد سپهر و حسام عزیز این وسط زیر سوال رفته بودن چون تا آخرین لحظه از شما و سایدت دفاع کرده بودن که بهترین گزینه برای متا شما هستی...

2.بابت ویسی که رکورد کردی و همه جا پخش کردی ما اگه حرفی میزنیم اینقدر وجود داریم که بیاییم اینجا هم اون حرف رو بزنیم ولی آیا تو هم وجود این رو داری؟

این 2 دلیل باعث شد تا 2 کتیبه ی کاملا مهم سایدت رو بزنیم و به عنوان غنیمت به ساید بزرگ شمال شرق تقدیم کنیم...

پ. ن: سپهر چقدر بهت مرتاض یونیک میاد 😀😁

پ. ن: تیم فشار هنوز معتقده که باید فشار رو بیشتر کنه رو خودت و سایدت ، برو ممنون سپهر و حسام باش که گفتن همین بستشه کاری دیگه بهش نداشته باشین...

پ. ن: عمو حسام ما رو دور ننداز 😔😍

سلام و درود

ابتدا تشکر می کنم از همه کسایی که در اجرا شدن این پلن کمک کردن...

پلنر ها : تورج و امین

لانچر و مدیریت فیک ها و ریل اصلی :دکتر کیا و مهران عزیز

مرتاض یونیک کادویی از این تیم 4 نفره به تمامی اعضای ساید بزرگ شمال شرق

خسته نباشید به تورج و دکتر کیا و مهران عزیز

پ. ن: همری که لانچ شد همون 200 کی گرزی بود که 1 بار دیوار شده بود همر به صورت کامل...

من از شما یاد گرفتم؟

اولا تا روز 30 سرور 2 ایکس همه میدونن که من مشغول واندر 100 کردن سرور 6 راند 2 بودم که واندر هم 100 شد رو ایمیل خودمم 100 شد...

ما مولتیامون به خاطر نداشتن وقت 1 هفته دیر ریجستر کردیم و بازم همر 4 سرور لیدوکایین بود...

در مورد مولتی هم خودت خوب میدونی مولتی کی بن نشد و تنها اکانتی که مولتی هاش بن نشد لیدوکایین و کینگ اس ای بود که کل اون مولتیا رو دکتر کیا تنها کشیده بود...

هادی بیا یه توافقی کنیم؛ این سرور 3 به 1 هم 100 کردید من میگم هادی پلیره :d

در مورد زئوس هم همه میدونن بی وجود ترین و بزدل ترین تیم تراوین ایران زئوس بود و هست (همون سرورم مجید که رفیق خودمه اومد زیر پر و بالتون گرفت)

در مورد پول گفتی هم این نکته رو اضافی کنم؛ من آقای هزینه نیستم بخوام پولمو به رخ کسی بکشم ولی تو خیلی پول داری برو دندونات رو درست کن آدم میبینه یاده کمپ ترک اعتیاد نیوفته :d

پ. ن:طرف میگفت شیره ولی فهمیدیم بوده نعشه ی شیره...

واسم خیلی جالب تو واسه من شاخ شونه بکشی مثل اینکه عزیزم سرور دوایکس یادت رفته؟ یه همرت به اخر بازی رسید؟ ببینم تو همونی نبودی که اومیدم واندرتونو کلین کنیم واندرو حذف کردی؟ چرا حد خودتو نمیدونی؟ چطور جرات میکنی اسم منو به زیان میاری ؟کندتون داش علی بود که هنوز دارن از همرش نفت استخراج میکنن عزیزم این هم اخرین جوابی بود که بهت دادم

بدونه شرح

qss0_%D8%B6%D8%B6%D8%B6%D8%B6%D8%B6_thumb.png

میبینم که از زیر چادر بیرون اومدی :)

اولا که نه تو و نه زئوس تو این ابعاد و اندازه ها نبودید که بخوایید بیایید تک به تک فایت بدید به تیم ما...

سرور 2 ایکس قبلی 2 به 1 زدید بعدشم عکسشو گرفتی گذاشتی تو دفترچه خاطراتت که رزومه بشه برات...

این سرورم که 3 به 1 کردین هر چی زدین دیوار شدین...

جالبیش اینه همون سروری که ما رو زدین از خ.. های مجید و آرمین و دانیال و سامان بالا میرفتین که همشون رفیقای خودمون هستن...

حرف هایی که بهت زدم حرف های من نیست حرف های یه ساید هست...

بحث من و تو بحث اصالت و قدمته...

اکانتی که داداشیتون بود به خاطر 2 میلیون پول رفت زیر ما، شبونه از شهرستان اومد تهران ساعت 7 صبح اومد دم خونم 2 میلیون پول گرفت اکانتش رو چنج میل کرد، جالبیش اینه همون سرور پیشنهاد 30 میلیونی داده بودین برای خرید اکانت لیدوکایین...

ببین من رو رفیقام و اکانتم قیمت نمیزارم ولی همتون به خاطر 2 هزار پول رفتید زیر ما...

این سرور هم من با رفیقام اومدم، من و رفیقام تو درحال دستمال کشی برای لیدرهای 2 ساید دیگه...

پ. ن: بچه جون بدون حَدت رو یهو دیدی گفتم سپهر با لگد بندازتتون بیرون از سرور که واندر هم نبینید...

پ. ن: در نیارید رزومتون رو که در میارم میمالم سر و صورتتون...

پ. ن:K.T.S.K.P

پ. ن: هم مانی شماره ی منو داره و هم تو شماره ی کیا رو داری وجودشو دارین زنگ بزنید و فحش بدید بازم؟

من هر پستیو دلم بخواد رپلای میکنم، همچین میگه پست دیشبو رپلای میکنی... هر کی ندونه فک میکنه پست پارسالو رپلای کردم، نکنه رپلای کردن پستا مهلت داره اونم شما تعیین میکنی؟ برا پست گذاشتن باید از شما اجازه بگیرم؟ باید هربار استعلام بگیرم ببینم مثلا الان دستگاه همایونی اجازه میدن تا پستای چندساعت قبلو رپلای کنم؟!:D خدا وکیلی به چی گیر دادی آخه
    هر کی به شما فحش داده غلط کرده! کلا من با فحش دادن مخالفم، منتها کماکان اینکه اومدی اینو گفتی چه ربطی داشت؟
    اون سه حالتم به انتخاب خودت یکی رو برای ما بذار کنار، اهمیتی نداره برام چی فکر کنی.

پ ن: اینم شمال شرق متحد، دیدین همش سیاه بازی بود؟! دسخوش به نویسنده سناریو

دوست عزیز اینجا فرومه نه محل کل کل بیهوده ی شما

2 تا پست ریپلای می کنی که 1 حرف تکراری بزنی؟

عزیزم شما میگی بهت بی احترامی شده میگم برو بخون که کی باب بی احترامی و فحش رو باز کرده...

پ. ن: ما مثل بعضی ها با اکانت فیک نمی‌آییم جو فروم بهم بریزیم و فحش بدیم و اینقدر وجود داریم حرفی هم داشته باشیم با اکانت اصلی خودمون میگیم : هادی کجایی م...!

پ. ن: اینم پست آخرت بود که ریپلای شد فک کن خیریس ریپلای کردم که دیده بشی...

سلام مجدد

این پست رو می خواستم آخر سرور بزارم ولی خب الان تایمش بود و باید گذاشته میشد

اول :تشکر ویژه از تیم اکانت لیدوکایین : دکتر کیا و عمو رضا و امیر رپتور و مهران ( بی شک هر کدوم شما ها نبودید این تیم یه جای کارش لنگ میموند)

تشکر از بچه های ایشیزاکی و بکتاش عزیز با 18 روز تاخیر به خاطر من وارد سرور شدن ❤️🙏

دوم : دَمِ بچه های تیم خودمون گرم با اینکه قصد بازی نداشتن ولی ما رو تنها نذاشتن : سپهر (پسر سبز) ، علیرضا و علی نوب و کوگی و بهنام وارلاک عزیز، بهنام ویوا عزیز و حمید و امید و عمو حسام عزیز که ما رو دور انداخته 😆😂

سوم : این سرور ما در کنار رفیقای قدیمی بازی کردیم که واقعا لذت بخش بود برامون؛ دانیال و بردیا و آرمین و سجاد لودر و پژمان لودر عزیز و کارو و سهند...وو

همبازی شدن مجدد با تورج عزیز بعد 10 سال (داستان برمی گرده به اولین ورژن 4 تراوین که ران شد)
    که واقعا برای خود من افتخار بود ❤️

چهارم : سامان و تیم فونیکس ( کاوه عزیز و بابک و مهرداد و پیام عزیز و امیر حسین تریدر و رضا گارد و ادریس و...) بر خلاف اختلاف های اکانت ما و تیم فونیکس در آخرین سرور اسپید ای ار Tx2 خیلی ها حتی باور نمی کردن که ما کنار هم تو یه ساید بازی کنیم ولی خب قبل شروع سرور تموم اختلافات کنار گذاشته شد و یه هدف مشترک تیم های ما رو بهم نزدیک تر کرد اون چیزی نبود جز سربلندی و برد NE (اختلاف نظر همیشه وجود داره مهم زاته ادماس ❤️)

پنج : خب این سرور خیلی از رفیقا دوباره روبه روی هم قرار گرفتن که رفاقت بیرون بازی ما ربطی به تراوین نداره و شاید حتی تو سرور هم یه حالی بهم بدیم ولی در نهایت رفاقت بینمون خیلی مهتره : نیما که خودش میدونه داداشمه ❤️، سپنتا عزیز و همون و میلاد عزیز

تو طول سرور یه سری اتفاقا بین من و میلاد افتاد که 2 طرف به اندازه ی خودمون مقصر بودیم ولی خب اینم یه قسمتی از رفاقت هست که شاید یه وقتی برای همه اتفاق بیوفته و مسئله برای جفتمون تموم شدس، میلاد خودت میدونی که چقدر عزیزی ❤️

پ. ن : امیر علی رو جز هیچ تیمی حساب نکردم چون متعلق به سایده 😍😍

در پایان آرزوی موفقیت اول برای رفیقامون دارم و پیروزی و سربلندیه ساید NE

درود و خسته نباشید

یادمه یه عزیزی یه بار بهم گفت من سر 2 کی تی کی که اکانت Shadowland ازم دیوار کرد ازش انتقام میگیرم، فک کنم جواب من اون زمان کامل ترین جواب بود که عرض کردم خدمت دوستمون بچه های اکانت Shadowland جنگ جو های صلح طلب هستن...

الان به حرفم رسید فک کنم :دی

به راستی که 2 کی تی کی ارزشش رو نداشت :d

پ. ن: عجیبه که HoLY تو تاپ دفاع نیست 😆😆😆

پ. ن: اینقدر طرف راجب رنگ قهوه ای حرف زد که الان علاوه بر خودش سایدش هم قهوه ای شده...

پ. ن: صادق این پلنایی که واسه تضعیف ان ای میگفتی تا آخر سرور باید زده بشه رو امیدوارم تا آخر سرور هم بزنی...

خیلی خوش حال شدم که فهمیدم بالاخره افشین اولین خفت سرورش رو زد

حقیقتا لینک زیر رو که دیدم خودم 1 روز دپرس بودم...

بوسه ی رعدای بی قرار به نیزه های نیزه دار :

خلاصه فک کنم خسارتی که خودتون خوردید از خسارتی که به ما زدید بیشتر بود...

سلام و درود

در شب گذشته اکانت XxX که از خوردن کپ اکانت های مولتیش به شدت عصبانی بود تصمیم انتقام از سلطان امیر علی zapar zapar گرفت و شبانه برای خفت او اقدام کرد...

نتیجه شد این :

واکنش سلطان امیر علی هم به این خفت زیبا این بود :

پ. ن: کلا امیر علی ها رو نمیشه کنترل کرد 😘

پ. ن: شب ها که ما می خوابیم امیر علی ها بیدارن 😘😘

اگر پلیری کاری میکنه با خود پلیر برخرود کنید،مگه من نمیتونم تو مولتی شما دف بریزم یا مولتی هاتون رو چیف و کاتا کنم؟ اکانت لیدوکائین جزو اکانت های اصلی ساید شماست،برای منم کاری نداره آمار مولتی های شما رو دربیارم،الان هم دارم میگم اگر اکانت من فقط یدونه لاست دیگه سر این کارها بخوره بیخیال بازی میشم و هرچی همر و مولتی دارم میذارم برای بازی کثیف،اونوقت ببینیم کی بیشتر ضرر میکنه،شخصا برای من هیچوقت صد کردن واندر مهم نبوده و نیست،فقط اومدم کنار دوستان چند ساعتی رو خوش باشم،رو همین حساب زدن واندر هم برام لذت چندانی نداره اما پاش بیافته همرها رو میذارم تک تک مولتی ها رو 0 میکنم ،خواستید هم دف کنید مهم نیست اما باید کل دفی که برا واندرتون دارید میسازید جمع کنید برا 0 نشدن مولتیهاتون

موفق باشید

سلام و درود آرش جان

گفتم این داستان رو توضیح بدم

چندین بار مولتیای ما رید خورد از ساید شما و ما در جوابش مولتیاتون رو رید زدیم و همه مدارکش هم هست که تلگرام یا واتس آپ میفرستم براتون...

بعدش یک پله پلیراتون پیشرفت کردن و این سری 8 موج گذاشتن رو کپ اکانت مولتی ما و ما اینسرت کردیم اومدن انبار و گندم زار 18 زدن که عکس این هم پیوست میفرستم براتون و در جواب ما کپ مولتی تو اس ای زدیم...

و داستان دف ریختن هم همینطور شروع شد....

اون موقع که آقا رضا استیل و ادریس جان اومدن گفتن این حرکت رو ما هم میتونیم انجام بدیم و نمی کنیم و از همه می خواییم که اونا هم انجام ندم شما کجا بودی؟؟

مشکل اینجاست که فکر می کنید مولتی زنی و دف ریختن واسه ساید ما قفله و برای شما و سایدتون مشکلی نداره...

اگه قراره جمع بشه این داستان از ساید خودتون شروع کنید به تذکر دادن و قطع شدن این حرکت و در عوض من هم تضمین میدم از ساید ما همچین حرکتی نبنید...

در غیر این صورت کاری که عوض داره گله نداره

پ. ن:ممنون از همه دوستانم که پیگیر حال و مراحل درمانم هستن ❤️

کار درستی نکرد شمال شرق !!!!!!

کلا من کاری به بازی و رقابت سائد ها ندارم شما ها اسم رفیق هم لکه دار کردین اخه چرا اکانت حسین او که رفیقتون بود صدقه سر اون سر قبل se زدین تا قبل از ورود زئوس به جنگ.. چقدر زحمت شمال شرق کشید؟ شرف هم چیزی خوبی اوکی قرار به بازی کثیف باشه هیچ کس بهتر از من بلد نیست چیزی که عوض داره کله نداره از این ساعت به بعد منتظر هر اتفاقی باشد به هیچ شخص و اکانتی در شمال شرق رحم نخواهیم کرد

یکم روغن بنفشه استفاده کن قبل پست گذاشتن که آروم شی عزیزم...

یکی همرشو کشیده و یکی هم اومده زدتش تو دیوار، این وسط تو فقط داری عسلشو می خوری...

پ. ن: تیم فشار برات لحظه های خوبی رو تا آخر سرور آرزو میکنه :)

می خوام از اینجا به بعد فشار رو روت زیاد کنم هادی، آماده ای؟