Posts by (R.STEAL)

سلام ببخشید من الآن متوجه نشدم همر یه عده رو دیوار شده یا کردین الآن اعتراض شما سر اینه که برگشت خورده و تعادل بهم خوردهراجب کتیبه ها هم بگم این عکس مال سرور 6 ای ار همونطور که میبینید مرتاض یونیک و 2 مرتاض کوچیک تو جنوب شرق بود که خودم نوشته بودمش
    پس این مورد که هرکی یونیک داره صرفا باید حتما یک کوچیک داشته باشه اشتباهه
    مورد اول رو باید ادمین ها پاسخگو باشن من در جریان اوضاع نیستم
    با تشکر

دانیال جان سلام
    تو همون ای ار که بهش استناد میکنی میدان تمرین زیر 20 خونه هیچ تاثیری نداره ولی اینجا میدون تمرین تاثیر داره زیر 20 خونه
    تو همون ای ار اتکی زده میشد برگشت نمیشد
    کتیبه یونیک ساید ما به اس دبیلو نزدیکتره تا ان دبیلو
    تو همون ای ار کلی اتفاقات عجیب غریب نمی افتاد
    اینارو به مرغ پخته بگی پا میشه برات تخم میکنه

سلام به همه دوستان
    یه عوضی پیدا شده اومده پسورد یه سری اکانتهارو پیدا کرده و نیروهاشون رو زده در دیوار
    سرور تصمیم گرفته همرای اکانتهارو پس بده و همشو بهشون برگردونه
    حالا تکلیف اون اکانتی که پسورد درست حسابی گذاشته و سوتی نداده تا پسوردش لو بره چیه؟
    ادمین های بازی پیشنهادم بهتون اینه بدون جنگ اموز به اون اکانتها نفری دوتا همر کلفت هم اضافه بکنین کی به کیه
    سرورای فیک میگن بازی نکنین برا همین چیزاشه که میگن بازی نکنین
    اثر هنری نیست هر کی پول داره میخره
    الانم چون اون اکانتها گلد زیاد خرج میکنن همراشون رو برگشت میزنن
    ایا الان یدونه اکانت بی بضاعت هم این اتفاق براش می افتاد ترتیب اثر میدادن
    یا چون اقای ایکس به ادمین ها نزدیکه سریع این اتفاق می افته
    دوستان برنده رو ادمین مشخص میکنه الکی خودتونو اذیت نکنید
    برید ببینید چطوری کتیبه ها پخش شده ، پول بده هر کتیبه ای دوست داری بندازن سایدت
    تنها سایدی که داره ضرر میکنه شمال غربه

شاید برا همتون جالب باشه که سرور اثر هنری رو خودش به صورت یارانه ای به بازار تزریق میکنه
    به این سیستم میگن قطره ای ، بازار رو تشنه نگه میداری و عرضه رو توش میبندی و بازار رو کاملا انحصاری میکنی تا قیمت های اجناس نشکنه و یه عده که پول بیشتری خرج میکنن مجبورن گلد بیشتری تبدیل به نقره بکنن
    سیاست نسبتا خوبیه برا کنترل بازار اثر هنری
    مدیونید فکر بکنید که بات سرور به هیچ کسی اثر نمیده ، نه اینطور نیست چون اگه حداقل اینجوری بود در روز برای عدالت بیشتر به جای مثلا 40 اثر هنری 2000 اثر هنری پخش میشد تا قیمت ها بیاد پایین و این کمبود اثر تو بازار جبران بشه
    ادمین های بازی بیشتر سیاست کنترل رو ترجیح میدن تا سیاست عدالت
    روز 24 بازی نه تنها من خیلی از هم سایدی هام و دوستام توی ساید های دیگه رنگ اثر هنری تو ماجراجویی رو ندیدن و این خیلی جالبه
    الان یه عده خوشمزه میان میگن الان اثر هنری اصلا نیاز نیست
    این پست هم بیشتر جنبه انتقادی به سرور داره و هدف از نگارشش تکون دادن ادمین ها به خودشون و اینکه فروم جاییه که توش لینک میزارن و تحلیل میکنن و کلی اتفاق های خوبه دیگه از فروم غافل نشید دوستان پست بزارید
    تا درودی دیگر بدرود

از رزومه یکی حرف میزنه که سرش به تنش بیارزه همه تیم فشار رو هم میشناسن شمارو هم میشناسن سره اینکه تو سایدشون نباشی دعواس
    بحث با شما فایده ای نداره چون کله ات تو برفه
    واندر هم صد بشه میگی مهم این بود همر من رنک 5 بود زدین
    اصلا شما مارو چیف کردی
    چطوری چیفر

دوستان گفتنی هارو گفتن
    شما شبها می اومدی مفت بری به این توجه نکردی که روزا میزارن تو کاسه ات ؟
    شما از اون دسته ادم هایی هستی که تا جا داره کتک میخورن دوباره پا میشن میگن اصلا هم درد نداشت و دوباره این روند طی میشه
    قرار بود مولتی های اون مناطق رو کاتا کنی تا دو سه روز اینده (پلنت) به چوخ رفت ؟
    پاک باز خسته دوسه تا مولتی میخواستی ؟
    اخ اخ اخ چیف شدی
    این عکس رو هم میزارم خالی از لطف نیست

امان نامه دادی زاررت

مامور مخفی دث

شمال شرق یا خیلی بی در و پیکره که پلیرهایی مثل شما دارن براش دشمن تراشی میکنن
    یا خیلی با برنامه اس که میخواد شمارو جلو بندازه حمایت بکنه و از اب گل الود به نفع خودش رقیب هارو تضعیف کنه
    که احتمال اولی خیلی بیشتره و با حرکت هایی که تو اون مختصات داری انجام میدی زمان فشار رو بهت نشون میده
    قصد کل کل ندارم چون نه حوصله اش هست نه وقتش
    هرچه زودتر شمال شرق جلو بازیکنشو نگیره برا سایدش گرون تموم میشه (چ فروم نویسی باشه چ داخل بازی باشه )
    عزت زیاد

سلام
    سیاست های یه ساید به خودش مربوطه
    من یادمه بچه که بودیم یکی میخواست تو یه چیزی برنده بشه برا اینکه بردش رو لوس کنیم شروع میکردیم به گفتن چرندیات تا برد رو از چشم طرف بندازیم
    چیزی که هست نه الان ما بچه ایم نه اینکه اینجا اون محیط بچه گانه
    سریع حذف دسته جمعی کنید تکلیف خودمون رو بدونیم
    ترسوهای ویرایش شد تا زمانی که سرور 2 به یک بود خوب بود الان شد بد
    خیلی خوبین

حکایت اون عروسیه که بلد نبود برقصه و از کجی زمین گلایه داشت . :whistling:

علیک سلام
    طی صحبتی که با ادمین بازی داشتیم تمام موارد رو رصد میکردن و دلیل باگ خوردن هم خوش رقصی شما نبوده شانستون بوده که امروزم براتون دوباره با یکبار جنگ یونیک داده و شانس اون اکانت جنوب شرقی بوده که رکورد 55 بار زده
    الگوریتیمی که مد نظر ما بود الگوریتم تراوین ای ار بود که با سرور های اینجا متفاوت هست
    موید و پیروز باشید
    یاد بگیریم مرد باشیم جایی اشتباهی هم بود بپذیریم

سلام اقا احسان بعله که برا شما خار داره تو شمال شرق نمونه داریم 36 ساعت کتیبه احمق جنگ اموز یونیک بوده دوباره چرخوندن دوباره یونیک شده
    جز محالاته
    بازم تاکید میکنم جز محالاته که بعد از جابجایی یونیک بده حداقل 3 تا 7 بار و حداکثرا احسان 53 بار چیف کرد تا یونیک شد
    عکسهارو پیوست میکنم
    روزگارتون خوش

پ.ن : از دیشب تقریبا اکثر کتیبه های راهبردی جنوب غرب هم جا به جا شده . علت چیست ؟! کمبود دف یا چرخش ماهرانه کتیبه ها ؟ : دی

سلام نیما جان
    پستت رو خوندم اولش فکر کردم سایدی هستین که جلوی سه ساید دیگه بازی میکنید بعد که گفتم اینا که دوتا سایدن متا بستن چرا انقدر با استرس و پر فشار پست میزاره نیما
    بعد به این فکر کردم تو سرور دو ایکس که جنوب شرق بازی میکردیم وقتی دو به یک شد چطور سرور رو ترک کردی و اسمتو کلا نشنیدیم .
    لینکای دیوار شدن پلن رو هم میزاشتی بیشتر لذت میبردیم
    لینکارو بچه ها میارن میزارن بعدش نگید گندم خور ازاد کردیم
    یه چیز دیگه اینکه دوتا ساید هستین مولتی میزنین واقعا اسم خودتون رو میزارین پلیر
    خسته نباشید واقعا
    یاعلی

سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان
    این دوست عزیزمون ویرایش شد:پلیری که اول قبل کتیبه ها برای برنامه ریزی های ساید بازرسی به مجموعه نمیده ، نبودنش بهتر از بودنشه
    پلیری که برا ساید دل نسوزونه نبودنش بهتر از بودنشه
    من جز ارکان لیدری ساید جنوب غرب نیستم چون تایم کاریم این اجازه رو بهم نمیده
    همین که این عزیزان (لیدرای جنوب غرب ) اومدن و کار رو دست گرفتن نشون میده که چ قدر به تیم ورک بودن اهمیت میدن و ساید براشون مهمه
    شما خودت رو بزار جای لیدر ، یه پلیر پیدا شده برات شاخ و شونه میکشه
    یه سپهر نامی رو میفرستی که مقبول پلیر مورد نظر هست مذاکرات انجام میشه و هیچ توافقی صورت نمیگیره تا هم بازرسی انجام بشه هم پلیر مورد نظر از خر شیطون بیاد پایین
    پلیر مورد نظر شروع میکنه اتک زدن و پروندن همر خودش و دفاع ساید و دیستروی هم سایدی
    در اخر همون سپهری که خیلی قبولش داشته پلیر مورد نظز(استادویرایش شد) میاد اتک میده و دیوار میشه (سپهری که تو پست فروم ازش به نیکی یاد کردی )واقعا خجالت نکشیدی ؟؟؟؟؟؟
    استاد شاید پلیر و استارترخوبی توی دنیای تراوین باشی ولی تراوین و اکانت بالا کشیدن که الان بات برات این کار رو خیلی راحت کرده اسون تر از نوشیدن ابه
    شما از بازی گروهی فقط اسمشو شنیدی رو این موضوع بیشتر کار کن که دیپلماسی رو وارد بازیت بکنی (وحشی بازی نکنی خودتو کنترل کنی و این خشونت رو به ساید های دشمن نشون بدی )
    از ساید ما که بارو بندیل رو بستی رفتی خطاب من به اون سایدی هست که این دوستان رو داره تو خودش راه میده مواظب باشید اخر سرور همر این عزیزان فروخته یا رو خودتون یا دوستاتون سوار نشه
    چون این جور پلیرا ها تعادل روانی ندارن و در ان واحد تصمیم میگیرن و سیاست های ساید بویرایش شد هست
    یادمه سرور دو داشتیم بازی میکردیم با مجموعه الدرز ایدین اینا هم تو ساید شمال شرق بودن قبل از کتیبه ها با موکسی و پیمان اینا پشت پرده یا اختلافات ریزی داشتن که نهایتا ایدین اکانتشو حذف کرد رفت بدون اینکه خسارتی به سایدش بزنه
    فرق پلیر پرو با پلیر تازه به دوران رسیده تو این چیزا معلوم میشه
    راجع به زدن مولتی هات (اگه مولتیت بودن یه سری میگفتی دو سری میگفتی سومین سری دیوار میکردی کسی هم میومد میگفت چرا دیوار کردی میگفتی هشدا رو دادم )پس مولتی اینا بهونه اس

من این سرور به دعوت امین عزیز اومدم رجستر کردم و افتخار اشنایی با سپهر ،پارسا و بهنام رو داشتم که به جرات از پلیرای زحمت کش جنوب غرب هستن و منافع ساید رو هیچ موقع به منابع فردی فدا نکردن

در ضمن خوشحال میشدم ده منو میزدی میپرید (اول سروردف ساز منو زدی یه پیام دادم که ادامه بدی درگیر میشیم که این شما بودی کوتاه اومدی )
    داستان اکانتهای شما تموم شده اس حداقل کاری که میتونی بکنی و خودت رو یه جنوب غربی خفن تلقی کنی چنج میل کردن تمام اون اکانتهاس (پیشنهاد شخصیه )
    داستان اون نامه که اون شب دادم بهت هم یه خورده امیدی بود که اون همر باقی مونده رو به در دیوار نزنین ، که زدین
    عزت عالی زیاد

ببخشید که سرکار بودم تازه رسیدم و پست ساعت 2 شب شمارو نتونستم ببینم در ضمن یه پرس و جو میکردی میتونستی اکانتمو پیدا کنی
    ما به همه میگیم شما مارو زدی
    خوبه ؟
    دوستان عزیزان ایشون مارو زده مدال رو تقدیمشون کنید

عزت زیاد

جا داره باز ویرایش کن فعلا 5 بار
    دلیلی نداره کسی بیاد با ایدی کس دیگه پست بزاره
    تکذیب کردن شما هم به نظر من به این مربوط میشه که نمیخوایی برای زئوس دشمن جدید بتراشی مثل خود شما هم اول سرور اومدی گفتی بازی نمیکنم ولی هفته به هفته سرور رو تحلیل کردی
    مثل سرور دو ایکس اگه ربعی که داری توش بازی میکنی قوی باشه میایی خبرگزاری شمال غرب هم راه میندازی
    عزت زیاد