Posts by Majid akhilius

سلام

من از اولشم این جنگولک بازی های فوم و بلد نبودم و هیچوقت هم دوست نداشتم یاد بگیرم آی آر هم همیشه زحمتشو تیرداد میکشید پست های منو ادغام میکرد و کوت میکرد

بعدازظهری امدیم شمال یه استراحت ریز بکنیم ریکاوری کنیم میبینم که کلی پست و باید ریپلای کنم سعی میکنم پست هارو به ترتیب بخونم به صورت مختصر جواب همه دوستان و بدم

البرز عزیز شما در جریان اتفاقات سرور قبل نیستی زیوس اعلام کرد این سرور میاد 100 کنه و هرکی جلوش باشه چه داخل ساید چه بیرون ساید لهش میکنه یعنی همون سرور سند ان دبل و زد به نام خودش یعنی تیمی یا شخصی هم میخواد ان دبل بازی کنه باید کنار زیوس زیر پرچمش باشه

من سرور قبل هم رو تجربیاتم به دوستان شمال شرق پیشنهاد دادم واندر زیوس و نزنن گفتم هستن داخل سایدهای دیگه که نذارن واندر زیوس 100 بشه گوش نکردن

من سرور قبل فقط با ارمین و امیر علی و امین در شمال شرق در ارتباط بودن جالا یه سری امدن منو نسبت دادن به تورجی که اصلا تا حالا یکبار هم باهاش هیچ صحبتی نکردم چه تی اس چه دیسکورد چه تل جتی هشتک جیره خوار تورج زدن برام :D

در مورد زیوس اتفاقا این سرور زیوس کامل و بیشتر از همیشه اومده و اینجورایی که فکر میکنی دوتا اکانت نیست این سرور تازه داره تیمش بزرگ میشه و میشه یه جورایی بهش گفت تیم

در مورد اینکه میگی ان دبل ضعیفه اصلا اینجوری نیست لقمان چون بعد از فیلتر بازی نکرده بود آشنایی آنجنانی نداشت با شهرک سازی صنعتی که امروز متوجه شد داستان چی به چیه و یه آنالیز جدید کرد سایدها رو که به این صورته

ne:

تعداد اکانت با جمعیت بالای 1000 : 37

تعداد دهکده ها : 136

جمعیت : 66819

-------------------------

se :

تعداد اکانت با جمعیت بالای 1000 : 64

تعداد دهکده ها : 191

جمعیت : 86202

nw :

تعداد اکانت با جمعیت بالای 1000 : 67

تعداد دهکده ها : 261

جمعیت : 111215

sw :

تعداد اکانت با جمعیت بالای 1000 : 53

تعداد دهکده ها : 196

جمعیت : 85540

------------------------

این آمار واسه 4.5 ساعت پیشه و کاملا دقیق

چون واسه آنالیز این سایت جایی و سایتی نیست لقمان خودش یه برنامه نوشت و سایدهارو آنالیز میکنه

در مورد پلنری و دفکوردی لقمان هم از اول سرور که 15 کراپی هارو اکی میکرد بهش زحمت دادیم و حالا حالاها باهاش کار داریم در کنار لقمان هم بسیاری از دوستان چه از نسل قدیم چه از نسل جدید هستن هر کی یه گوشه کارو میگیره جلو میریم

در مورد بستن ساید شمال شرق هم اوایل من و دانیال و امین بودیم و در اخر سامان هم اضافه شد اگه هماهنگی هست همه باهم همکاری کردیم هماهنگ شدیم

دوست عزیز من اسمتونو نمیدونم از تیم شما با سارنگ و محمد آشنایی دارم از قبل

ما کجا گفتیم از ترس ما زیوس نیومد؟ ما گفتیم که اومدیم که زیوس طبق وعدهاش تا روز 21 مارو جمع کنه با دانیال هم شرط بستیم روز 21 بشه آب پرتقال بگیریم ازش :d

اون آمار و اعداد میگه حداقل 100تا اکانت شمال غرب داخل شمال شرق داره و برعکسش هم همینطوره

من خودم به شخصه همیشه مخالف اکانت داشتن در ساید مقابل داشتم و دارم همیشه خط قرمزم بوده از اونجایی که هادی و میشناسم که داخل ساید ما اکانت زده آخرش هم دم کتیبه میاد میگه موتونم میکونم پس بالطبع ما هم جلوش همون حرکتو انجام دادیم

من از قبل استارت سرور با سارنگ صحبت کردم بیاد با هم باشیم الان هم نه ناراحتم نه دلگیر بالاخره از بین ما و زیوس یکیو باید انتخاب میکرد که انتخابشو کرد و تصمیمش قابل احترامه

شما اگه دنبال زد و خورد و بازی جذاب بودید سرور قبل داخل اس دبل میموندید و به بازی ادامه میدادید نه اینکه کپ هارو بگیرید بعد که خوردید اکانت هارو ببرید توو تعطیلات

از طرفی شما میایید از موضع قدرت صحبت میکنید و دنبال درگیری هستید از اون طرف کارو میاد میگه ضعیفید :d

در نهایت از نظر ما چندین بار هم گفتیم بازم میگیم شمال غرب یعنی زیوس با ورود یک تیم و چند تیم دیگه داخل شمال غرب چیزی تغییر نمیکنه

سلام به همگی دوستان

اول از لقمان عزیز تشکر میکنم که از اول سرور داره زحمت میکشه وقت میذاره و سایدهارو آنالیز میکنه

به نظر من توو این تایم سرور ملاک قوی بودن سایدی نمیتونیم بذاریم رو تعداد اکانت های ریجستر شده داخل اون ساید چون تا اونجایی که من در جریانم دو ساید شمالی اکانت های مولتی زیادی در ساید مقابل ریجستر شدن تعداد دقیقشو نمیدونم ولی به زودی طی این یکی دو روز مشخص میشه داخل شمال شرق کدوم انحادها مولتی هستن کدوم پلیرها با تیم هستن و کذوم پلیرها تکی بدون تیم هستن فعلا در حال حاضر از لحاظ منطقی ملاک و میتونیم بذاریم رو آنالیز نیما که 100تا اکانت اول از نظر پاپ و در نظر گرفت
    باتش اونقدری هم پیشرفته نیست مثل بیلدرز که بازار داشته باشه برنامه بدی مهاجر بسازه و مختصات بدی خودش یره ده بعدی و بزنه باتش اوایل سرور مارو خیلی اذیت کرد و فکر کنم بیشتریم آسیب و اکانت ما خورد از بات :d ولی به مرور آپدیت داد و درست شد و الان از استراتژی خیلی بهتر عمل میکنه

در نهایت این سرور فکر نمیکنم کسی دنبال بالانس سرور باشه دلیلش هم مشخصه فحش ها و ناسزهایی بود که هادی به به بچه های شمال شرق داده و کری های سرور قبل که کل سرور و به چلنج دعوت کرده که بیاید آموزش تراوین بهتون بدم 1به3 بزنمتون رو این حساب هدف بسیاری از دوستان داخل هر 4ساید مشترک شد( ایستادن جلوی زیوس )

دیگه همه با شناختی که به زیوس دارن میدونن اگه این سرور 10تا تیم دیگه هم کنار زیوس بهتر و قویتر از زیوس باشن ان دبل بازیو ببره در نهایت همه چی به اسم زیوس تموم میشه

پ ن: هادی تو فارسیشو درست تایپ نمیکنی حالا اومدی انگلیسی ورود و زیوس و اعلام میکنی :))))

مرسی منطق ! والا من تا حالا پانیش نخوردم که بدونم رو کراپ هست یا نه ولی شنیده ها میگه رو کراپ هم هست.
    اساسا منطق جریمه اینه که شخص کاری رو نکنه نه اینکه طوری باشه که به نفع خلافکار بشه.
    تا جایی که یادمه شما از اواخر سرور قبل هی میخواستی حذف کنی . هی میخواستی دیگه تو اسپید ترا نیای، سمیه نرو ...

پ ن: قبلنا ملت پانیش میخوردن نمیومدن جار بزنن تو فروم. ترس از اینکه اسم متقلب بزنن روشون باعث میشد. ماشالاه به جدیدا!

دوست عزیز پاک و مثبت

برعکس شما من تا دلت بخواد بن شدم و پانیش خوردم حتی 1 سرور ای ار که با سارنگ و ممد کوماتسو ان دبل بودم اکانتم روز13 بازی به دلیل استفاده از بات بن 3 روزه شد که اعتراض کردم شد 7 روز بعد به مولتی هانتر بد و بیراه گفتم شد 14 روز یعنی از روز 13 تا 27 سروز بن بودم حالا بگذریم به ایناش کاری نداریم کلا شما مثبت ما منفی ابایی هم از گفتنش ندارم

کلا چه آی آر چه کام اونموقع که مرتضی تراوین پلاس بود 90% پلیرها زمانی که 15 کراپشونو میگرفتن منابع میخریدن کپو کراپ هاشو میکشیدن بالا و پانیشی که میخوردن پانیش ساختمون بود و منابع

پانیشی به کراپ ها نمیخورد همین تورنمنت هم قوانین به این صورته اکانت امین به دلیل پوش پانیش خورد کراپ ها نخورد

حالا شما خلاف نمیکنی پانیش نخوردی تا حالا میتونی قوانینشو بخونی البته اینجا اسپیدتراس قوانینش فرق داره با بقیه جاها کراپ هم پانیش میخوره

یعنی توو کل سرور فقط این چندتا اکانت از شمال شرق و جنوب غرب پوش کردن پانیش خوردن؟

اکانت داخل شمال غرب هست تحت حمایته 3تا دهکده داره پاپش در حد اکانت ما هست که هفته قبل 25 میل غارت کردیم مگه میشه بدون پوش توو 3روز اونجوری پاپ زد

در نهایت من میگم عدالت اجرا بشه ولی نه به این صورت به شکل سلیقه ای

منم گفتم مشکلی ندارم،از حرفهای شما هم اینطور برداشت میشه که پلن دارین برا دف ریختن :))

موفق باشید

نه عزیزم پلنی واسه دف ریختن نداریم ولی آمادگیشو داریم که دف بریزن توو مولتی هامون

ما 3تا سرور جلوی تیم هایی بازی کردیم که حتی تک اکانت کنارمون ده داشتن از اول بازی هیرو میفرستادن توو فارم ها تا آخراش که آنویل میفرستادن یاد چونچاو بخیر کلا یه پلنی معروف شد به چونچاویی :d

تجربه کردیم مولتی بازی صنعتی جلو جواب نمیده باید بری توو بیابون کلونی بزنی

بله دقیقا سرور پیش اکانت هایی که فکرش رو نمیکردیم دف میریختن،در ضمن الان دف نریخته یدونه اسکات فرستاده ببینه چه خبره

منم مشکلی با این موضوع ندارم،سرور پیش هم گفتم هرکس دف میریزه پای کاری که کرده باید بمونه نه اینکه بعدا بیاد بگه از الان دیگه من نمیریزم و دیگران هم نریزن

اکانت لودر که جاسوس اشتباهی فرستاده از پلیرهای اکانت ما هست اگه هدف این بود که شما میگی از کسی ترسی نداشتیم میگفتیم دف ریختیم پای کاری که کرده بودیم میاستادیم

اکانت ما به شخصه با اینکه دف بریزن توو مولتی هامون مشکلی نداریم چون هم تایمشو داریم که به مولتی ها سر بزنیم هم تجربه شو داشتیم سرورهای مختلف میدونیم باید چیکار کنیم

حالا اگه این سرور قراره دفی توو مولتی ها ریخته نشه 4تا ساید بشینن توافق کنن

درود

دوستانی که میگن یدونه اسکات هم شد دف و ... من کاری ندارم کدوم اکانت و برای کجا تروپ فرستاده اما در جریان باشید یدونه اسکات میفرستن که متوجه بشن آیا اون اکانت مولتی هست و آیا داره غارت میشه یا نه،اگر دیدن اسکات مرد بعدش شروع میکنن به دف ریختن به مقدار لازم،اینقدر هم دفاع بی مورد نکنین،سرور قبل هم همین داستان رو با یکسری از دوستان داشتیم،رو همه دهکده ها و حتی آبادی ها اسکات میریختن،اونم ارسال اشتباه بوده و میخواستن اسکات بکشن؟!!!

موفق باشید

این تایم سرور اکانتی که داره غارت میزنه و توو اتحاد اصلیه میاد جاسوس هاشو تکی بفرسته توو مولتی ها ببینه داره با چی غارت میشه؟ که بعدش دف بریزه؟

در ضمن دف ریختن توو مولتی ها جزیی از بازی بوده همیشه خود ما مولتی بازیم تمام سرورهایی که بازی کردیم توو مولتی هامون دف ریختن از ساید مقابل حالا یا بک دادیم یا با همر دمپایی دم دستی که مخصوص اینکار بوده دفو کلین کردیم

اینم مدرک

حیف که دف به خاطر اتک برگشت خورده بود .

عجب مدرک محکمه پسندی

1دونه اسکات شد دف؟

طرف اومده اسکات بزنه حواسش نبوده جای حمله نیرو کمکی زده

توو گزارش ها بری قسمت دفاع زده کی چقدر کمکی فرستاده اونو شات بگیر

اگه دف هم بک خورده باشه گزارشش اونجا هست

عزیزم گلم شما شاید سرت تو برف باشه ولی ملت هوشیارن عزیزم کجا کارو گفته مارو شمال شرق نزنه؟گفتیم کاری به شما نداریم ولی میخوان بزنید این گوی این میدان اکانت منم که کپسول اعلام کرد

در مورد پلن هم شما نگران ما نباشید به فکر خود باشین

خب اکانتت همونی که ممرز گفت اسم اکانت ما هم kronos

هادی جون منتظر روز21 هستیم ببینیم این چنگ پدر پسری به کجا میرسه:d

چشم هاتو وا کن و ببین ببین که بابا اومده

عزیزم فکر کنم این مقابله با حقیقت فرا گیر شده میخوای واست قران بخورم

کارو از لیدرهای شمال غرب هست و سیاست خارجی تمام کمال در اختیار کارو و من و ارش نمیتوایم هیچ دخالتی کنیم در این مورد خواستی تو محضر واست کتبی بنویسم

به نظر من این فقط به نفع شمال شرق موندم چرا استقبال نمیکنید

خب حالا که اینجوریه هادی جون اسم اکانت بده منم اسم اکانت بدم به سیاست های سایدها هم کاری نداریم

چون تنها دلیل حضور ما در این سرور کری خونی شما بوده و متظر روز 21 بازی هستیم وگرنه داشتیم تورنمنت بازیمونو میکردیم

پ ن: جوجه نوب ها ریپلای نمیشن

پارسا جان خیلی سادست تیم زئوس نتونست بیاد اما هادی و آرش چرا مشغول بازی هستن مثل بقیه اسم اکانتشونم که میدونید . فقط خودتونو گول میزنید که اعلام حضور نکردن بارها گفتن . به صورت تکی دارن پلی میدن اما تیمشون تشکیل نشد این سرور !!!

ارادت /.

درضمن کارو از لیدر های شمال غرب و مسول سیاست خارجی شمال غرب هست

کارو جان دیروز بهت گفتم جایی که آرش و هادی باشن تو کاره ای نیستی حالا هی بگو توتالی همه چی دستته :d

حالا هادی یه لطفی بهت کرد گفت مسول سیاست خارجی هستی ولی نه تنها من همه میدونن همه چی دست ارش و. هادیه

الان هم زیوس کامل اومده ظاهرا فرید فقط نیومده

پ ن:سارنگ این سرور اگه زیوس 100 کرد آخر سرور و سرورهای بعدی پست های هادیو میبینیم که بهت پناه داده برده زیر و بال پرش

من کلا کسیو دیسلاک نمیکنم ولی به خاطر رفاقتمون دیسلاکت کردم :d

مدیر فرومی که امدی دم از عدالت میزنی همه میدونن که نهایتش اون شخص که همیشه از ک.... استفاده میکنه پستش یه ویرایشی میشه و آخرش 1روز یا 2روز بن چون شما هم در اصل کاره ای نیستی

کارو جان ما هیچ مشکلی با اتک لانچ شدن نداریم اگه با اتک خوردن مشکل داشتیم چراغ خاموش میومدیم بازی میکردیم

گویا شما متوجه منظور من نمیشی در هر صورت این مشکلات و موضع گیری اکثر دوستان نسبت به ان دبل به خاطر حضور زیوسه

بری تاپیک اعلام آمادگی هم بخونی من گفتم زیوس قصد بازی نداره اعلام کنه ان دبل پلیرهای خودشو داره که سایدشو جمع و حور کنه ولی چیزی نگفتن

در نهایت تا زمانی که زیوس به صورت رسمی اعلام نکنه این سرور بازی نمیکنه موضع ما نسبت به ان دبل تغییری نخواهد کرد

وقت دوستان هم نگیریم

کارو جان قبل فیلتر و بعد فیلتر من کلا اسپید بازی نکردم کلا اسپید بازها جدا بودن نرمال بازها جدا

شناخت من نسبت به شما در حد دوتا سروره یه سرور اسپید بعد فیلتر که محمد کوماتسو داشت بازی میکرد منم براش یه اکانت زدم توتال ان دبل هم فرشید پاستیل بود که آرش رفته بود اس دبل یه سرور هم دو ایکس آخری آی آر شما کنار تیم زیوس ان دبل بودی و /ارش توتال ان دبل و هر چی میگفت شما نه نمیگفتید حالا بگذریم

در کل چه تضمینی هست که روز60 بازی هادی لیو نیاد بگه این اکانته منه هیچکسی هم نمیتونه بزنه؟

چون چیزی که به ظاهر مشخصه مولتی هاشم استارت خورده آماده کپ گرفتنه

من میخواستم بگم چه سایدی با چه سایدی که مستقیم حرف میزدم (ماا به هیچ سایدی مشکل نداریم ) گناه ما نیست مجید جان موقع رجیستر یکی میوفته لب مرز شرق یکی جنوب . شما مطمن باش هیچ اتکی از شمال غرب نمیاد رو شمال شرق اگر اومد بنده پلی نمیدم . منظور از اتک ینی درگیری ساید با سایده یجا شما بشینید پلن برید یجام ما . نه همچین شرایطی پیش نخواهد آمد .

ارادت مجید جان /.

کارو جان با این صحبت هایی که میکنی یعنی آرش نیومده این سرور؟

اینجور که از صحبت های شما مشخصه ظاهرا شما توتال شمال غرب هستید چون آرش شرط اصلیه بازی کردنش توتالیه

شایدم اینم یکی از سیاست های آرش باشه چون دو سروری که من دیدم شما کنار زیوس بودید آرش توتال بوده

نه تنها من اکثر بچه هایی که شمال شرق بازی میکنن تجربه متا با زیوس و دارن و در آخر بعد از اتمام سرور طبق صحبت های هادی شدن مستعمره زیوس

آخر سرور قبل زیوس نه تنها واسه شمال شرق بلکه واسه کل سرور شاخ و شونه کشید میخواست کل سرورو له کنه 100 کنه حالا شما میگی رو هیچ سایدی پلن نمیرید فقط دف میکنید ؟

کارو جان مایی که امدیم این سرور بازی کنیم واسه برنده شدن بازی نمیکنیم همین که بعد از مدت ها جمع شدیم دور هم داریم لذت میبریم

در مورد سرور قبل بنده 2یا 3هفته بود که بازی کردم و هیچ نقشی در سیاست های ان ای نداشتم اینکه طرف مقابلت زیوس باشه و 3به1 بشه رو سایدت میشه بگی سیاست خوبی نداشتن که 3به1 شده روشون

من اخر متوجه نشدم منظورت از سایدی که زوم کرده رو شما کدوم سایده ما که نیستیم اس دبل هم که نیست اس ای هم که چنل مشترک دارید با هم

اون ساید نکنه ناتاره؟

ساید ان دبل اینجوریا هم که میگی پلیر کم نیومدن کپ های مرزیتون با شمال شرق هم که گرفتید و از دیشب اتک هاتون شروع شده کارو جان فکر میکنم یه سرور دیگه داری سیر میکنی

پ ن:محمد جان هویچ بستنی واسه اوناییه که در ظاهر دم از مردونگی میزنن

ولی آب پرتقال لقمه مرده مخصوصا دست سازش که ما با هر کسی نمیخوریم :d

سلام

کارو جان از اون 3ساید شمال شرقو حذف کن که شمال شرق این سرور تحت هیچ شرایطی با شمال غرب متا نمیکنه حالا چه زیوس باشه چه نباشه

از یه طرف میگی پلنتون جنگیه از یه طرف دیگه صحبت از واندر و واندر مشترک میکنی

شما از همین الان شمال شرقو تارگت کن ما با آغوش باز استقبال میکنیم من بر خلاف شما با کنایه صحبت نمیکنم

چون ما منتظر روز 21 بازی هستیم دانیال همه رو آب پرتقال مهمون کنه

اومدن

اکانتای اصلیشونم رجیستر شده

بنظرم بهترین کار رو کردن چون حتی اگر بخورن هم باز میشه یه کاریش کرد اما نمیومدن آبروشون میرفت

سلام

پارسا به گفته هادی قرار بود این سرور زیوس واسه 100 کردن یه ساید و مستعمره کنه

حالا ببینیم اون ساید کدوم سایده:d

افرین دیگه حرف از مردونگی نزنیا تو کلا مشکل روحی روانی داری دادا یه سرور میپری به رفیق های چندین سالت بعد سرور ۲x میپری به رفیقای جدیدت الانم حرف از پای حرف واسادن میزنی اگه من بگم میخوام بپرم تو چاه بیا اونجا میای؟:) برو خدا روزیتو جای دیگه بده فقط لب و دهنی هر سرورم صفر میشی یا حذف میکنی باز میای میگی من اومدم کسی نبوووووووووود ؟؟؟؟

آفرین به خودت علاوه بر مرد بودنت هشتکشم برات زدم بزرگمرد تراوین عجب سیاستی هم داری :))))

حالا یا وجودشو داشته باش اعلام حضور کن وجودشم نداری غلط کردن و کذاشتن واسه اینجور موقع ها

به ما که رحم کردی گفتی ارزش زدن نداری نمیزنی از نظر تو کی ارزش زدن داره بگیم بیاد