Posts by Majid akhilius

سلام

ناصرجان منم اینجا دیدم مملی وگنس از طرف ان ای گفت هر شخص یا تیمی قراره بره ان ای باید هماهنگ بشه وگرنه مجبور به کوچ نشینی میشه زیاد درگیرش نشدم چون سایدم مشخص نیست

به شخصه از اول تراوین با این قضیه مشکل داشتم که ساید ارث پدری کسی نیست هر کی و هر تیمی هر سایدی دوست دارن میتونن برن بازی کنن هماهنگی و زیر پرچم رفتن میره واسه بعد بازی که به چه نتیجه ای برسین حالا میخواد ان ای باشه یا اس دبل یا هر ربع دیگه ای

ما سایدمون فعلا مشخص نیست اگه قرار باشه بریم ان ای بازی کنیم نه از کسی اجازه میگیریم نه با کسی هماهنگ میکنیم دلیل انتخاب ان ای هم اس ای هست که نزدیکه و مرز مشترک دارن در کل هنوز ساید و انتخاب نکردیم با این وضعیتی هم که اس ای کامل نیاد انگیزه اصلی حضور ما کمرنگ میشه اونوقت در حد فان چند نفری بیایم ساید هم هر سایدی میتونه بشه به جز ان ای

با این وضعیت کنفدراسیون ها که 240تا اکانت بیشتر و پوشش نمیده هر سایدی کم کم 3تا کنفدراسیون داره که میشه 740 تا اکانت پس احتمال زیاد این سرور شاهد چندین واندر ریل هستیم و واندر فیک کمتر دیده میشه چون بالاخره دف ها یه جایی باید برن

از هم اکنون تیم تگزاس که بگم جمع و رفقای تگزاس قشنگ تره باهات میایم ان دبل

مجید اخیلیوس عزیز اگه حضور داری و میخونی ازت دعوت میکنم تو انتخاب ساید غرب رو انتخاب کنی

هرکس عشق کرد بیاد ان دبل از بچه های زئوس هم اگر کسی میاد بیاد که صحبت کنیم یک پارچه بشیم

سلام

میلاد جان ممنون از دعوتت والا ما ساید همیشگیمون شمال شرق بوده چندتا سروری هم شمال غرب بازی کردیم خیلی خوشحال هم میشم رفیق های جدید پیدا کنیم چیزی که تا این لحظه من متوجه شدم شمال تقریبا هر 2 ساید اکیه از لحاظ پلیر

میممونه جنوب که وضعیتش نا مشخصه دوستانی که منو میشناسن میدونن برد و باخت برام در الولیت نیست الویت لذت بردن از بازیه لذت بیشتر هم بالانس بودن سروره که از اول سرور ساید برنده رو نشه تشخیص داد با بازی یه طرفه و متای 3به1 اصلا حال نمیکنم

با این تفاسیر که se بخواد خالی باشه اگه دوستان پرمدعا سرور قبل که رجز میخوندن و حریف مطلبیدن تشریف نمیارن من خودم با چندتا تیم se باز صحبت کنم بیان این سرور حضور داشته باشن بازی جذاب بشه

فقط دوستان پر مدعا سرور قبل تکلیفشونو روشن کنن حضور یا عدم حضورشونو بگن

آقای جوحه نوب خودتم تکلیفت با خودت مشخص نیست بالاخره این 11 تا همر به قول خودتو با رید ناتار زدی یا با رید مولتی؟

من که همیشه گفتم از اولین سروری که بازی کردم با بات بوده تی ام بات میگرفتم سالانه 150 تومن بعدها هم که بات های فیری اومد کلا گیم ها جوری طراحی شده بخوای لذت بیشتری ببری باید براش هزینه کنی منم واسه گیم هزینه میکنم چه تراوین چه گیم دیگه ای

علیرضا بنیتو رو میشناسم ولی نمیدونستم دوال شما بوده

باشه تو خوبی من جوجه نوب دیگه بیا پایین سرم درد گرفت موفق باشی

من دنبال سرور مولتی آزاد گلد ارزونم؟ لوووول

من توو سختگیرترین سرور ای ار که هر آی پی مجاز به داشتن 1 اکانت بود حتی جانشینی بن میشد 35تا وی پی اس گرفتیم واسه 35 تا مولتی

همون سروری که داری بهش افتخار میکنی من تنهایی وسط سایدتون بودم با کل سایدتون درگیر بودم 4تا هم همر کشیدم تو زیر سایه ساید در ارامش توو 11 دهکده شوال کشیدی اینور اونور و رید کردی بعد اسمشو گذاشتی همر؟

بچه جون اون شوال ها اسمش دمپایی هم نیست اون حرکت و افراد عقده ای مثل تو میزنن میرن توو نقاط مختلف مپ دهکده میزنن چندتا تروپ میسازن باهاش رید میکنن که بگن ما غارتمون زیاده بیان توو تاپ بعد یه جوجه نوبی مثل تو میاد به اون 4تا تروپ میگه همر :d

هر وقت نسبت سوار پیاده کاتا به نسبت سطح سرور اکی بود اسمشو میذارن همر

در کل من بعید میدونم اکانت دیستروی رومن کار جوجه نوبی مثل تو باشه دیگه بحثی با شما ندارم ترسیدم اقای 11 تا همر توو ای ار:)))))

وقتی توو بازی یه گوشه آروم میشنی بعد من برات ناتارارو توو لیست فارمت ادد میکنم و اکانتت و میندازم رو بات و وی پی اس خودم پس توو فروم هم آروم بشین یه گوشه هر کی پست گذاشت پرخاشگری نکن آروم ماستتو بخور

میبینم اونایی که تاپیک قبلی لایکت میکردن خبری ازشون نیست حیف شد من داشتم تارگتامو از اونا انتخاب میکردم :d

ارش و هادی که اما و اگر داره اومدنشون

سرور قبل من واسه همه جنوب شرق خط و نشون نکشیدم se دوست و رفیق زیاد داریم که بیان بازی کنن کل کل میکنیم که بازی حذاب بشه

ولی یه بنده خدایی که تازه مولتی بازی یاد گرفته وخیلی ادعا داره قول دادم که این سرور با مولتی بزنمش بقیه اونایی که ریپلای کردن دایورتن در حد زدن نیستن

فقط یه نکته ای که الان واسه من مهمه با هر آی پی چندتا اکانت مجازه ادمین این و شفاف سازی کنه خوب میشه

سلام به همگی

این سرور ما هم قطعی شمال حضور داریم حالا شرق یا غربش فعلا مشخص نیست بستگی داره به حضور داداشیامون :d

پ ن:یه جوجه نوبی که پرهام بهش میگه 200 تومنی خودش میگه متاهله تایم نداره والا منی که هرازگاهی میام فروم میبینم همیشه صفحه آخر پستش هست:Dپس تایم بهانه ای بیش نیست من به اینجور افراد که سروری زیادی بازی میکنن و پیشرفتی نمیکنن میگم جوجه نوب

با ریپلای کردن این و اون میخواد بیاد توو چشم که ظاهرا موفق شده

دوست عزیز سرور11 عی همچین میگی سرور11 ام انگار واسه من فرقی داره که سرور تست باشی یا 11 در هر حالتش جوجه نوبی

بچه جون من اینجا جلوی همه قول میدم که بیام تو و امثال تو رو فقط با مولتی بزنم تا یاد بگیری این سرورا که خطر بن شدن مولتی وجود نداره جای اینکه مولتی و فقط ریدشون کنی بیای توو تاپ با مولتی بتونی همر هم بسازی

20 تا مولتی 20 تا همر به راحتی میسازی 40 تا هم ممد زد میسازه میشه 60تا همر با هیرو حالا تو که هیچی برو گندتونو بیار ببین چیکاره ای

بازی هم که خودش بات سر خوده رید خودکار داره ناتاراش هم که تپل منابع میدن روزی 2بار میای تروپ میسازی پس یاد بگیر یکم از آی کیوت استفاده کنی

حالا شما 1اکانت بساز با ان تا مولتی آخرش میخوای 8تا همر بکشی تهش هم مجبوری بدون هیرو همراتو لانچ کنی ولی خب دلت خوشه که رنک1 غارتی :d

قول بدی بچه خوبی باشی صاف بشینی میگم آرمین برات کلاس خصوصی بذاره

.

پینوشت : مجید جان حقیقتا از نوع برخوردت با هومن خیلی متعجب شدم. از هومن هم پرسیدم که این حجم خشم به اختلافات گذشته برمیگرده که جواب منفی داد. هومن از پلیر های قابل و قدیمی هست که به شخصه خیلی قبولش دارم. امیدوارم سرور بعدی عمر و وقتی باشه که بتونیم بازی کنیم.

پویا چان من و هومن اصلا در گذشته ارتباطی با هم نداشتیم بر خلاف هومن با فرهاد و ممد از اکانتشون توو دیسکورد یه مدتی دورهم بودیم جواب تندی اگه دادم دلیلش این بود منظور من هومن نبود که به خودش گرفت بلافاصله اولین نفر ریپلای کرد

اون رونانه رونینه نمیدونم کدوماشه چون اصلا نمیشناسمش بعد که از بچه ها پرسیدم گفتن رنک1 رید این سروره دیدم پست زده آموزش همر سازی بده به پلیرهای ایران به دانیال گفتم واجب شد سرور بعد بریم ببینیم این جوجه نوب ها چی میگن دانیال با خنده گفت بریم حسین فستر بزنیم گفتم حالا میریم اگه حریف قدر بود که بازی جذابه نبود هم یکم میخندیم

حالا سرور بعدی اسپید باشه یا میریم ان ای یا ان دبل واسه برد هم میایم بازی کنیم که 100کنیم

اسپید هم نباشه میایم وسط اس ای با مولتی فراوان تا کتیبه ها هم بیشتر نیستیم که بازی ساید خراب نشه ببینیم این جوجه نوب ها همرهاشون چیه وسطتشون کنارشون همر میسازیم ببینن همر چیه

من اولین شخصی بودم که از فروم آی ار با افتخار گفتم مولتی باز و بات بازم هیچ وقت هم ابایی از گفتنش نداشتم اینایی که پلیر نیستن همیشه بهونه مولتی بازی و بات دارن

پ ن: حافظ من از اون اولش جنگولک بازی فروم سر در نمیارم فقط دیدم اینجا زده پیام دادی شما با چند نفر دیگه نتونستم ببینم چی نوشتی که جوابتونو بدم واتساپ پی ام بده 09121712696

هومن من هیج جا نگفتم شاخ بودم ولی به هرچی که خواستم توو تراوین رسیدم از واندر 100 کردن تا رنک1 همه چی اگه هر وقت توو فروم هم اومدم شاخ و شونه کشیدم یه اکانتی داشتم که حرفی واسه گفتن داشته باشه به واسطه اکانت و بازیم کل کل کردم نه اینکه فقط فعال فروم باشم

الان هم توو این جماعتی که منو ریپلای کردن شما رو ریپلای میکنم دلیلش اینه که باز توو این اسپیدترا یه اکانتی داشتین که حرفی واسه گفتن داشته ولی حسین فستر و اشکان سرلشگر و مبلاد 200 و امثال اینا رو من فقط از طریق فروم میشناسم نه اکانت توو بازی والا من این همه سرور بازی کردم این دوستان و یه سرور هم از رو اکانت نمیتونم قضاوت کنم چون اکانتی نداشتن که توو ذهنم بمونه اونایی که منو میشناسن میدونن بازی میکنم که لذت ببرم برد برام در اولویت نیست رفاقتی هم با کسی داشته باشم پاش میمونم اگر هم اصراری دارم که سرور اسپید بازی کنم دلیلش اینه که تا اخر باشم چون نه تایمشو دارم نه حوصلشو 5.6 ماه بشینم پای یه سرور بعد از اون سرور8 که 18 ماه طول کشید تا تموم بشه در مورد تراوین اینجوری شدم بعد از اون سرور هیچ سروری و تا اخر نموندم

اسپید بود ایشالا میایم میزنیم توو سرو کله هم نبود که از دور نظاره میکنیم واسه من برام سرعت حرکت نیروها مهم نیست زمان اتمام سرور مهمه

در مورد آب پرتقال هم شما تشریف بیار کلبه ما جای پیتزا با کتف و بال و جوجز بزنیم بشوره ببره

خب دم افطار شد ما بریم به کار و کاسبیمون برسیم

فرهاد جان من همیشه پشت سرت هم گفتم الان هم جلو روت میگم بازیتو قبول دارم شما مطمین باش اگه شما میگفتین من نمیومدم بگم هومن نقش اول و رو اکانت داره چون چیزی و که میبینم هیچوقت انکار نمیکنم از لحاظ پلیری نقش اول اکانت شما هستی بعد ممد بعد هومن اینی که من از اکانتتون دیدم دو تا سروری که بازی کردیم و کام در نهایت بحث شما و ممد از هومن جداست همیشه واسه من عزیزی

اتفاقا من کسی نیستم حرف هایی که توو رفاقت زده بشه بیام اینجا استفاده کنم در مورد ممد قطری هم من قبل شما از شخص دیگه ای شنیده بودم اکثر ساپورت های این سایت و میشناسم مثلا دون ماهانی که خودش هم بازی میکنه هم ساپورتر خودشه اکانتشم همیشه تاپ بوده مثل خیلی از این بزرگواران ادعا نداشته

میلاد جان به خاطر امین نمیخواستم جوابتو بدم ولی مثل اینکه خودت اصرار داری شما میخوای توو چشم باشی چه اینجا چه دژکوب با فروم شاید بیای توو چشم ولی توو بازی فرق میکنه اکانت تاپ داشتن با اینکه توو فروم دنبال توو چشم اومدن باشی حالا یه سری از دوستان توو همین اسپیدترا یه اکانت تاپی دارن شما یه سرور اینجا بگو اکانت تاپ داشته باشی حالا ای ار بمونه کم دنبال ریپلای کردن این و اون باش که بیایی توو چشم عزیزم بشین رو اکانتت کار کن بازی کن بعد هفت تیر بکش :))

قول میدی وسطش وقتی همرای مارو دیدی مثل اخرین سرور حذف نکنی بری و تو گروهتون بهمون فحش ندی؟ (اسکریناش موجوده)

اگه قول بدی ما میایم. 😂😂😂😂

اینقد بهت گفتن امام انگار باورت شده واقعا )))

همین مونده تو که تا قبل اسپیدترا نمیدونستی همر و با چه ه مینوشتن شاخ بشی :)))

هر وقت تونستی خودت خرج اکانت و بدی ممد قطری ساپورت نکنه بیا ادعا کن

کل کارای اکانتتو فرهاد و ممد میکنن رو اکانتت نباشن هیچی نیستی فقط افتخار فروم نویسیش واسه توعه تهش هم اون پایین امضا بزنی بلا چاو این رکوردهایی که تو میخوای توو اسپیدترا بزنی واست آرزوعه برای ما توو آی آر خاطره شده

یه ضرب المثلی هم هست در مورد حسین فستر که یه کلاغی بوده خرابکاری میکرده حالا حسین فستر اومده گیر داده به ما لوووول

اشکان سرلشگر جان عزیز شما در حدی نیستی که من بیام بزنمت میگم که شهر شلوغ میشه امثال شماها شاخ میشید 1 سرور اومدم کام بازی اکثرتونو دیدم درسته تراوین تایم زیاد یکی از عوامل موفقیتشه ولی کنارش چیزای دیگه هم لازمه شما فقط اون تایمرو داری واسه همین نمیتونی پیشرفت کنی

در نهایت سرور بعدی اسپید بود میایم تا تهش هم هستیم اسپید هم نبود که باز دور همی واسه همدیگه نوشابه باز کنید

سلام به همگی

اومدم ببینم سرور تموم شده میبنم هنوز سرور تموم نشده این صفحه اخر و خوندم یه چیزای جالبی دیدم مگه میشه سرور با یه سرعتی استارت بخوره بعد با یه سرعت دیگه تموم بشه :d خب از همون اول نرمال بازی نکنید یا تایمشو ندارین اکانتو بدین به دوستان یا حذف کنید اینکه سرعت سرور بالا پایین بشه خیلی خنده داره

بهتره از همین الان رسول سرور بعدیشو اونم اسپید 3 ایکس یا 5 ایکس ران کنه

یه ضرب المثلی هست میگن شهر که شلوغ میشه قورباغه هفت تیر میکشه حکایت دوستان اس ایه من موندم کی میخواد این همه ادعا رو جمع کنه همشون واسه خودشون پرو پلیری شدن :d سرور بعدی فقط به قصد زدن اس ای میایم تیم خوبی جمع و جور کنید

کجا دوران گلد و وی پی اس تموم شده این سایت دور دوره گلد و وی پی اسه اینا نباشن نمیشه بازی کرد :d

کلی یه چیز بگم بحث و ببندم و برم به کار و زندگی برسم کلا داخل اس دبل هیچوقت شحصی مثل فریار se ممد موکسی ne نیما رونجر ne آیدین se اردشیر nw نبوده بقیه رو الان حضور ذهن ندارم اسم ببرم که بتونه ساید و جمع و حور کنه و پلیرا ازش حرف شنوی داشته باشن واسه همین تقریبا بالای 80% سرورهای نرمال اس دبل جنگ داخلی داشته از اسپید اطلاعی ندارم چون اسپید بازی نمیکردم

در کل ایشالا که رویه این سایت عوض بشه که بازی حذابیت داشته باشه پلیر جذب بشه حیوون و واحه که فقط اول بازی کارایی دارن بعد به هیچ دردی نمیخورن چون نه فیل پیدا میشه نه تمساح که طرف بره قفس بگیره ناتار که هیچی کلا گاو شیرده هست فقط نه تخم ریزی داره نه دیوار اقامتگاه میده بالا در حالت ایزی موده این روال که مولتی بازی هست و نیست عوض بشه یا کلا آی پی . برداره همه مولتی بازی کنن یا واقعا سختگیری بشه هر آی پی یه اکانت محسوب بشه که حجم مولتی بازی کمتر بشه طرف ببینه بخواد مولتی بکشه باید هزینه کنه واسه هر اکانت 1وی پی اس بخره نه اینکه با 1 وی پی اس 40تا مولتی بکشه گلد هم خریدش فقط از درگاه باشه نه اینکه فله ای از این اکانت به اون اکانت انتقال بدی واقعا خنده داره

ایشالا که سرور حذابی داشته باشین

کسرا جان اس دبل پلیر خوب زیاد داشته ولی تیم نه

اوایل که تراوین اومده بوده تقریبا پلیرها بر اساس محل زندگی ریجستر میکردن اهالی شمال کشور میرفتن شمال جنوب میرفتن جنوب اونموقع جنوب پلیر خوب زیاد داشت بعد سرورهای بعدش تیم های تقریبا ثابت شکل گرفتن که اکثر جنوبی ها پخش شدن تیم های دیگه

شما میشه اسم شخص نه اسم یه تیم مطرح و از اس دبل بگی که وین کرده باشه

به به مجید جان

مجید جان اس دبل هیچ وقت تیم درست حسابی نداشته؟

منظورت آی آر بوده درسته؟ یا اسپیدترا؟

پارسا جان منظورمن کلی قبل فیلتر و بعد فیلتر بود

اسپیدترا که بحثش جداس شما اسپیدترا خیلی راحت میتونی تیم حمع کنی اکثر پلیرهای که من دیدم هر کی گلد و وی پی اس بده بهش نه نمیگن خود منم بخوام فان بازی کنم اینجوریم دانیال گفت بریم بازی کنیم گفتم ببین کی گلد و وی پی اس میده بریم اونجا :d ولی سرورهای هم بوده آی ار که هزینه سنگین کردم

از اونجایی هم که اینجا گلد ارزونه از اون طرف هم به ادمین دسترسی مستقیم داری گلد فله رو میتونی ارزونتر هم بخری و به راحتی میتونی تیم حمع کنی ولی آی آر باید از درگاه خرید میکردی نمیتونستی بری به ادمین بگی من تیم دارم گلد و ارزونتر حساب کن پس تیمی که آی آر جمع میکردی کنارت به خاطر خودت بود نه پول و هزینه

اسپیدترا توتال و لیدر یعنی گلد ساپورت

خیلی فرق هست بین تیمی که اینحا کنارت جمع میشن با آی آر

یه سرور بود تو .ir یادمه یکسال خورده ای طول کشید سرور هشت راند دو بود از جنوب شرق دوتا اکانت بود دراگون و عارف که واندر هم داشتن ،سه تا سایدnw,ne,sw روشون بودن اگه اشتباه نکنم ولی بازم این دوتا با اینکه هی صفر میشدواندرشون بازم دست نمی کشیدین و بازم میاوردن بالا تا اینکه آخرم دراگون صد کرد در عین ناباوری ،ولی نمی‌دونم چرا اینجا بعد از کتیبه ها ملت میذارن روی حذف یا اینکه دیگه تلاشی نمیکنن برای دوباره ساختن اکانتشون...

سلام

یکی از دوستان گفت یه عزیزی اومده فروم در مورد سرور8 اطلاعات غلط داده اون سرور طولانی ترین سرور آی آر بود یه جاییشو درست گفتی اون سرور واندرها فک کنم هیچوقت از 91 بالاتر نرفت اون سرور خبری از مولتی نبود و خبری از مسیر تحارت روواندر نبود مرتاض سر خودی رو واندر نبود و گندم حکم طلارو داشت گندم منفی رو 3 میل میرفت دیگه نمیشد کاریش کرد میرفتی رو لاست یه همر جنگی 80ک گرزی داشتی با هاش آقایی میکردی 3تا پلن میرفتی تا دیوار بشه (اینجا 800 کاشم کارایی نداره:d)

اون سرور متای غرب و شرق بود عارف هولدر ne بود با معماری یونیک دراگون هولدر se با مرتاض یونیک اکانت ما هم ne بود که 3تا واندر داشت که سر معماری یونیک به مشکل خوردیم و از ne جدا شدیم رفتیم متای غرب که شد متای دوستی

اون سرور هیچ واندری 100نشد اخرم ناتار 100 کرد واندر دراگون هم رو 60 بود که بالاتر از بقیه ها واندرها بود وین شد اونم با شیرین کاری سارنگ که همرها 2 مین بعد 100 شدن ناتار خورد به دراگون :d

این یکی دو صفحه اخر و خوندم دیدم صحبت ها بیشترش در مورد swهست از نظر من کلا این ساید ساید نوب هاس و همیشه حاضر بودم 3به1 روم باشه ولی با sw متا نبندم البته تعداد انگشت شماری هم پرو پلیر داشته ولی هیچوقت تیم درست حسابی نداشته

امیدوارم دوستان ناراحت نشده باشن منظورم شخص خاصی نبود کلی گفتم بلکه اینجا که نفرات کمتری هست اختلافاتتون بذارین کنار با هم مچ بشین

پویاجان توو جی پی واتساپ که ما هستیم صحبت از اسپید بودن این سرور بود که 3ایکس یا 5ایکس بودنش مشخص نبود

اینکه در ترواین تعداد نفرات مهمه شکی درش نیست ولی این سایت قوانینش خودشو داره با آی آر و کام فرق داره محدودیت زیادی نیست گلد ارزونه یه جورایی اصلا اسمش تراوین نیست

تعداد پلیر تاثیر داره باید ببینی اون تعداد چه توانایی هایی دارن همین سرور آخری که تازه تموم شده که همرهای بالای 20ک کاتا رومن میخورد به واندر 1لول میوفتاد امیرحسن و سامان و کاوه 3نفری حدود 40.50 میل دف کشیدن شما تا حالا این حجم دف و توو آی آر یا کام با اون همه تعداد پلیر دیده بودی؟ یا ممد زد میاد با هر اکانت 8تا همر واندرزن میکشه شما یکم هزینه کنی ممد زد 80تا همر واندرزن بهت تحویل میده حالا بازم فکر میکنی تعداد پلیر خیلی تاثیرگذاره؟

در کل ما تصمیمونو گرفتیم این سرور بازی نمیکنیم ایشالا عمری باقی بود سرور بعدی

جای شما خالی آب پرتقال ما تقریبا همیشه به راهه

دو حالت داره یا ما اشتباه برداشت کردیم که این سرور اسپیده یا ادمین نظرشو عوض کرده

واسه شما شاید مهم نباشه ولی واسه ما که درگیر کسب و کار هستیم زمان اتمام سرور مهمه نه سرعت حرکت نیروها

در مورد ساید اس ای که فکر میکنی خیلی قویه من از همون اول که بچه ها گفتن بریم بازی کنیم اطلاعات تقریبا کاملی نسبت به حضور تیم ها گرفتم با توتالتون امید هم که صحبت کردم گفت این سرور تعداد بالا میاییم که 1به3 کل سرور و بزنیم پس میدونستیم که وضعیت اس ای چجوریه

این که شما فکر میکنید اس ای خیلی قوی بسته شده نظر خودتونه نه بقیه

ما جلوی تیم های خیلی قوی تر و سایدهای بسیار قویتر از این اس ای شما بازی کردیم با تجربه ای که من دارم میگم این سرورها نفرات تعداد بالا زیاد مهم نیست چون مولتی بازی راحته پس مطمین باش دلیل بازی نکردن ما ترس از اس ای نیست

سلام به همگی دوستان

پویا جان بازی نکردن تیم ما ربطی به تداخل با عید و اسکی رفتن از زیوس نداره فقط یه دلیل داره اونم سرعت سروره

قرار بود این سرور اسپید باشه و 3ایکس که ادمین صلاح ندونست ، طبق روال سرورای قبل 2ایکسش کرد ما 3 ایکسشم زوری تحمل میکنیم که تا آخرش بازی کنیم چه برسه به نرمال و 2ایکس

امیدوارم سرور خوبی داشته باشین