Posts by Majid akhilius

پرهام جان من در مورد قضاوت بابت اکانت prance of turk

یه معذرت خواهی به شما بدهکار بودم که گفتم تا نرفتی بهت بگم

طبق مستندات موجود تا قبل دیشب میگفتم این اکانت واسه شماست تا اینکه دیشب دیدم داخل اتحادهای اس ای هست حافظ همون اول بازی به من گفت که این اکانت مولتی کدوم اکانت داخل اس ایه من باورم نشد

در نهایت اشتباهی بکنم شهامت معذرت خواهیش هم دارم

خلاصه هم شما هم ما خوب بازی خوردیم از اس ای

در مورد امید هم هومن و هم فرهاد به من ثابت شده که فیرپلی بازی میکنن ولی بحث امردادی ها از امید اینا جداست

3 تا سرور حلوشون بازی کردم و میدونم هیچ خط قرمزی در بازی ندارن

این سرور هم که تعداد بیشتری در سرور حضور دارن مطمینا تمام سایدها و داخل اتحاد ها اکانت دارن به مرور به همه ثابت میشه

این سرور اگر متایی بین اس ای و اس دبل هست آخرش که اس ای 100 کنه مثل متاهای قبلیشون میکشن زیر اس دبل و همه چیو به نام خودشون تموم میکنن

پاتریوت بلاکی ریپلای نکن

پ ن:کوماتسو حواست به اطراف باشه :d

داداش من نگفتم خرج سرور و من میدم گفتم مولتی بازها میدن اتفاقا مولتی های من ضرره واسه سرور :d

من کلا 20 تا مولتی دارم که به سبک کام و آی آر خرجشونو از حراجی در میارم اون 12 ک گلدی هم که شما هزینه کردی من واسه مولتی هام هزینه نکردم وقتی 30 تا کتیبه رو توو حراجی میدادم 100 ک سیلور یا 50 تا قفس و 50 ک نوار زخم و 50تاشو 20ک میخریدن :d

مگه واسه پوشش یه ساید به وی پی اس خریدنه؟

با 6تا پلیر شما میتونی یه ساید و کلا پوشش بدی؟ بیا جای 4تا من 40 تا وی پی اس میدم بهت

درسته سرور ایزی موده نه اونقدر که 400 تا مولتی بسازی

الان هم هر کی بات نیرو داره دمشگرم چون حداقل 2.3 برابر بقیه دف داره

ما که نداریم اگه داشتیم و داریم 1دونه تروپ و بات ساخته ادمین باید تروپ کیل بزنه کلشو

جدا الان داری اصولی بازی میکنی؟ دمتگرم واقعا

کدوم بات توو این سرور نیرو سازی میکنه که ما ازش خبر نداریم؟ ما کل تروپی که ساختیم دستی ساختیم نه بات

عزیزم باتی که ما استفاده میکنیم اسمش ربلزه نیروسازی نمیکنه ماجراجویی نمیفرسته سطح تروپ اپ نمیکنه تهش فقط ساختمون اپ میکنه که اونم هر 2و3 ساعت یه بار قطع میشه باید بری آن و آفش کنی

اتفاقا اون باتی که شما داری باهاش ناتار ادد میکنی ما هم استفاده میکنیم توو 2 دیقه تا 300 خونه به تعداد مشخص و پاپ مشخص ناتارو برات ادد میکنه

بله موافقم با 5تا ناتار هم میشه انبارارو فول نگه داشت وقتی با 100 تا رعد هر نیم ساعت میزنی همش پر میاد چرا با 50 تا نشه

من چه این سرور چه آی آر جه کام تعداد مولتی هام همیشه همینه 20تا مولتی مک آدرس جدا آی پی جدا

برای یه دونه مولتی سیستم و تبلت و لب تاپ و گوشی حدا دارم نیازی به وی پی اس نیست نیاز هم بشه واسه هر 1دونه مولتی 1 وی پی اس میگیرم

هزینه سرور و دارن این مولتی بازها میدن وگرنه با 2ک گلدی که شما میگیرین که سرور خرجش در نمیاد

سلام به همگی

من سرور و یه بررسی کردم به این نتیجه رسیدم همر سازی در اسپید ترا کارایی چندانی نداره بیشتر واسه قشنگیه تا استفده در پلن و دوستانی که دارن همر میکشن بیشتر نقش بات و دارن تا پلیر (شارژ رید)

من که رفتم توو کار دفسازی :D

در آخر سرور با این حجم دفسازی و دیوار مصر رمر کارایی نداره کلا باید کاتا ساخت واسه واندرزن ها تهشم هر راند حداقل باید 4.5 تا سوپر واندرزن خرج کنی رو واندر بلکه اون 4.5 تا بتونن 7.8 لول واندرو تکون بدن

چیزی که به طور مشهود در سرور مشاهده میشه ناتارای فراوان با پاپ بالا هست که هیچ تخم ریزی و آپ دیوار و اقامت ندارن که وقتی چیف میکنی میبینی فقط جی بی جی اس کم دارن :D

که به نظر من باید اسم ناتارو از روش بردارن یه اسم دیگه بذارن مثلا فارم

حالا یه مشکل اساسی که صنعتی بازها بهش برمیخورن با وجود این ناتارای تپل مپل نزدیک کلونیشون

اینه که وقتی چندتا از این ناتارا چیف بشه به شدت کلونی آسیب پذیر میشه

چون این ناتارا منایع 10 هستن و ساختمون ها لول بالا زمان زیادی نمیخواد تا کاتا و چیفر تحقیق کنی فیدر نزدیک باشه تا به خودت بیایی ببینی فیدر چیف میشه کپ باشه کاتا میشه کراپ لاک یا صفر میشه

طرف میاد 10 تا اکانت هون میسازه ماهی 20 تومن میده بات ادد ناتار و ماهی 750 گلد رید خودکار اندازه 30 تا مولتیی که یه مولتی باز براش تایم میذاره و هزینه میکنه جواب میگیره

خب چه کاریه بیایی این همه هزینه کنی و وقت بذاری وقتی همچین ناتارایی داره سرور :D

10تا اکانت هون میسازیم 9تاش توو اتحاد که باهاش ناتار میزنی یه ده هم خمره میکنی مسیر میزنی منابع بره اونجا 1دونه بیرون اتحاد میاد خمره این 9تارو رید میزنه میریزه توو خمره خودش بعد با اکانت اصلی میری خمره اون یه دوه رو رید میکنی هم دفت اکیه مشکل گندم نمیخورن هم منابع داری همر بسازی

آره ادمین جان با این وضعیت ناتارا 30ک اتک کمه بکنش 300ک اتک بازم کم میاد چون وقتی تا 250 خونه رو توو 2دقیقه ادد میکنی و بعدشم رید خودکار

ناتار چیف میکنی 150 تا اتک روشه با دف چیف کنی راحت مدال دفاعی میگیری :D

فک کنم به این دلیل باشه سرور هنگ میکنه نمیکشه اتک ها گیر میکنه

ادمین جان ناتاراشو استاندارد کن مخفیگاه و اقامتگاه و دیوار و تخم ریزی کنن ببین کسی که 50 تا لیست ادد میکنه میتونه ریدشون بزنه

رضا جان ما نشستیم یه گوشه داریم ناتارمونو چیف میکنیم

این دوستمون هی میاد مجید مجید میکنه فک میکنه هی بگه مجید گنده میشه میاد توو چشم بابا از من پلیر بهتر خیلی زیاده

من الان هر جا میشینم میگم دوره من توو تراوین تموم شده از من خیلی پلیرا بهتر دارن بازی میکنن

ولی این داداشمون کلا سوزنش گیر کرده رو ما یکی یه حا دیگه چیفر میزنه دیوار میشه میاد میگه مجید یکی دیگه چیف میشه میاد میگه مجید :D:D

منم یه اوردم 5 خونه ایش بزنه بلکه یکم حالش خوب بشه

من که ناراحتی ندارم شما از ناراحتی زدی به بیراهه

خیلی باید نوب باشی چراغ بگیری امار اتحاد بگیری مولتی که 1خونه ایه پرنس دیفالت داره از اتحاد اصلی میاد بیرون بره توو اتحاد مولتی ها چیفر بکشه

بعد شما آمار اتحاد و نگاه کنی ببینی خب 12 ساعت طول میکشه کنفدراسیون بشه دفی بهش نمیرسه بزنیم صفرش کنیم

بعد 28 ویو کاتا بذاری رو دیفالت تنظیم کنی همه قبل اون 12 ساعت بخوره

که همون اول به ارمین و ایلیا گفتم اینا نوبتر از این حرفان توو این تایم کاتا سطح 20 و به تعداد داشته باشن دیفالت کپ بشه سنگ تراشی 20 بشه صفر نمیشه

که همینم شد دهکده پاپش از 450 اومد رو 197

شما هنوز مولتی بدون دف و نمیتونی صفر کنی بعد همون مولتی دیفالت 20 ک گرزی که همه زیر ساختاش اکیه میاد چیف میکنه

حالا من ناراحتم یا شما ؟

دیگه نزن جاده خاکی من کلا آدم بی ادبی هستم سلام هم نمیکنم تو رو سننه؟ :d

اونایی که مهمن تحویل میگیرن بقیه هم مثل امثال شمارو به چپ دایورت میکنم

چی شد پرهام جون مثلا مردونه بازی میکردی

میگفتی توو ان دبل اکانت نداری این پرنس حتما مال خوورزو خانه حالا کاری به بقیه اکانت ها بیرون اتحاده کاری نداریم

در مورد اکانت پرنس اف ترک توضیح بده که هفته اول آی پی میخوره با پلنرتون

بعد اون اکانت کرم ریزی که کلا روزی 2بار با برده به کل مولتی ها و اکانت اصلی فیک میده به پرنس 1دونه فیک هم نداده

شما همه رو مثل خودتون فرض کردین؟

توو اتحادی که کلا 6نفر داریم بازی میکنیم تشخیصش اونقذ سخت نیست اکانت ساید های دیگرو در بیاری

مثل اس ای و ان ای مردونه بازی کنید اکانت های که توو ان دبل دارن با تگ اس ای و ان ای هستن

کوچولو من هنوزنه اتکی زدم نه چیفری ول دادم

تا اونجایی که من میدونم فقط یه دیفالت 20 ک گرزی از اکانتی که توو اتحاد ما باهاش چراغ میگرفتین آرمین چیف کرده پلن دیگه ای نرفته

%D9%BE%D8%B1%D9%86%D8%B3_%D8%A7%D9%81_%D8%AA%D8%B1%DA%A9_(2)_8xuj.jpeg

گفتم که یکم صب کن از حمایت اومدم بیرون یکم سورپرایز میشین

نقشه رو باز کن ناتارای دور برت و چک کن به مرور میبینی تبدیل به دهکده بازیکن میشن اون ناتارا

سرور نرماله 100 ایکس که نیست باید صبر و حوصله داشته باشی زمان زیاد داریم حالا حالا هستیم کنار همدیگه :d

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa_(2)_uyav.png

داداش من توو اتحاد مولتی هام که داره رید میشه با هیچ کجا کنفدراسیون نیست :d

یکم صب کن حذف نکن از حمایت بیام بیرون بزن میبنی دف واسه کجاس

پرها جون داداش اشتباه میزنی

من خودم سفره دارم نذری بگیر نیستم

کسی گلدی داده بیاد 10 برابرشو بگیره

میدونی چرا 50 ک گفتی قبول نکردم چون قیمتت پایین بود

امیر دی ایکس تی تی قیمت بالاتر از تو میداد :d

پرهام جان همونجوری که من ان ای باز بودم همیشه و تعلق خاطر به ان ای دارم عرفان هم نسبت به اس ای همینه قرار باشه یه جارو انتخاب کنه اس ای و انتخاب میکنه

جنوب قبل سرور متاشو بسته شما هم داری در جهت منافعشون بازی میکنی جنوب در ارامش داره مولتی بازیشو میکنه

نه دیگه وقتی رجز میخونی و مهلت 48 ساعته میدی حداقل تمام تلاشتو بکن بعد برو

من میخوام ببینم این اکانت هایی که میگی پلیر روشون بوده چیکار کردن چی دارن

دارم بهت تارگت میدم از ساید دیگه هم دف نمیگیرم فقط با مولتی هام دف میریزم ببینی مولتی های من از پلیرهای شما بیشتر تروپ دارن :d

ما جهت دار بازی می‌کنیم یا شما که با مملی و سامان

رفیق تو رگی شدین؟ شما یه تیم مستقل هستین

یا جلاد شمال شرق؟

پرهام جان با اون اکانتت میای ریپلای میکنی و شلوغش میکنی بعد که آب ها از آسیاب میوفته با اکانت اصلی میایی یه جوی میدی دوباره فروم و شلوغش کنی :d

الان پست بعدیت با اکانت پاتریوت باز میایی ریپلای میزنی :D:D

ما یه تیم مستقل اومدیم این سرور قرار بود بدون درگیری بشینیم بازی کنیم ولی وقتی قرار باشه درگیر بشیم با کل سرور درگیر نمیشیم میدونیم کدوم ساید دوست بیشتر داریم کدوم ساید دشمن بیشتر

پس قرار باشه جهت دار بازی کنیم واسه رفیق هامون بازی میکنیم

با سامان و امیرحسین و امیرعلی و دانیال و.... خیلیای دیگه که داداشی بودیم از قبل چندتا سرور باهم بازی کردیم پس باهاشون درگیر نمیشدیم

شما درگیری و شروع کردین به عنوان نماینده جنوب ما هم ازش استقبال کردیم

یادته اون روز بهت گفتم با این کارا مارو هل میدین توو بغل ان ای؟

اره داداش من با ان ای بستم الان هم با مملی اکی شدم خود من به شخصه واسه ان ای بازی میکنم چند روز دیگه هم اکانتمو میبرم توو اتحاد ان ای

وقتی هم به یکی بگم اکی تا تهش پاش وایمسم بتونم کتیبه میزنم خفت میکنم کلا در جهت ان ای بازی میکنم

با این نیت نیومدم این سرور ولی شرایط ایجاب کرد اینجوری بشه

الان هم حذف نکن دارم میام کنارتون بلکه این اکانتو بتونی از رو نقشه جابجا کنی

عزیز دل برادر تابلوعه که پرهام هستی

از پشت چادر بیا بیرون کم با وی پی ان بیا توو فروم :D:D

این همه سرور خاکستری بازی کردی دست آوردت چی بوده غیر از اینه 4تا مولتی زدی؟ حالا من میام خاکستری بازی میکنم یاد بگیری خاکستری خواستی بری بهترین نژاد گوله

مولتی بازی هم من چه ای ار چه اینجا چه هرجا دیگه با 20 مولتی میرم که بتونم به همه برسم یه دونه از مولتی هایی که من روش بازی کردم رید نخورده اگه خورده با تلفات بوده

ما میخواستم این سرور اروم بشینیم بازی کنیم کاری به کار کسی نداشته باشیم مجبورمون کردین برگردم به تنظیمات کارخونه :d

تحرک و بعد از اینکه از حمایت اومدم بیرون میبینی

یکم برات زور داره دهکده اولش یه ساید دیگه باشه بعد 2.3تا دهکده وسطتون باشه تحت حمایت تازه واردین باشه :D:D

بعد هم که از حمایت بیاد بیرون وجود زدنشو نداشته باشین :D:D

ببینم از حمایت اومدم بیرون این اکانت و میتونی 48 ساعته از رو مپ جابجاش کنی

1 هفته خوب بخواب که دیگه شبانه روز خواب ندارین با اینکه احتیاجی به مولتی های شما ندارم همونجوری که مولتی میزدین مولتی میزنم اونم با رعد

گنده تون رو زودتر معرفی کن

اکیه پرهام جان

به قول یکی از بچه ها چرا سرور بعد

تازه روز 25 بازیه

اینم آوانس من به شما 25 روز دیرتر اومدم

ده دوم خاکستری sw

https://tx2.speedtra.com/profile

گنده تونو معرفی کن با جوجه نوب ها کاری ندارم تو رو که با سرباز پیاده فارمت میکنم:D:D

آقا مجدد عذرخواهی میکنم.
    یادم رفت این موضوع رو عرض کنم خدمتتون.
    داداش مجید. این داستان حذفی که دوستمون اون بالا اشاره کرد در خصوص سیاست لفت از بازی جواب نمیده.
    فکر نمیکنی خیلی زود داری این سیاست رو بکار میبری؟؟؟؟:D:D:D
    تو فکرش نباش من به کسی نمیگم. بچه های فروم هم اصلاً هواسشون نیست. ندیدن، نشنیدن. خوبه؟؟؟؟ خخخخخ

عزیز من سرور بعدی هم هست تنهایی خاکستری وسطتتون بازی میکنم که ببینی زدن 4 تا نوب مثل شما برای من عین آب خوردنه

این سرور 5.6 نفری رو یه اکانت بودیم دست و بالام بسته بود اگه میزدم و دیوار میشدم عذاب وجدان میگرفتم

ولی وقتی تنها باشم دست و بالم بازه چیزی برام مهم نیست

دیدار به سرور بعدی

بای بای کوچولو

سلام به همگی

من تا الان هر سروری که بازی کردم جوری بازی کردم که لذت ببرم هیچوقت برام خوردن و صفر شدن مهم نبوده هم زدم هم خوردم

کسی شاخ بازی دراورده همر واندرزن و جنگی کردم که از بازی لذت ببرم

از اونجایی که این سرور سیاست و سبک بازی اکانت با روحیات من سازگار نیست

از ادامه بازی انصراف میدم که با پست هام داخل فروم باعث خراب شدن بازی بقیه بچه ها نشم

از این به بعد پستی گذاشتم ارتباطی به اکانت the last of us نداره که یه وقت تارگت نشه

من با این سیستم بازی کردن اصلا حال نمیکنم که براش وقت بذارم

موفق باشید

آخه این چه وضعشه

هیرو میخوای با کلاه شارز بزنی دم در وایساده نمیاد توو باید با زور بیاریش توو بیس:D

با اینکه منابع و گندم دار میاد پشت درگیر کرده یه دفعه میاد همه میره توو دیوار

جرات نمیکنی تعدیل بزنی نمیدونی کی منابع میاد کی نمیاد باید انبار غذاتو پر نگه داری که تروپ لاست نخوره

حداقل گندم منفی و بردارین تا سرور اکی بشه

پرهام جان جدای از کل کل ها باید یه چیزیو قبول کنی

اگه کلا با مولتی بازی مشکل داری نباید برات فرقی داشته باشه مولتی کدوم ساید و بزنی شما این سرور خیلی جهت دار با مولتی های نزدیکت کاری نداشتی رفتی سراغ مولتی های دورتر

یعنی جنوب و از شمال جدا کردی گیر دادین به مولتی های شمال

همین سرور قبلی که تموم شد با جنوب شرق سر مولتی بازی کلی مشکل داشتی رکورد دیسلاک و برات زدن

بعد این سرور همون هایی که دیسلاکت میکردن این سرور لایکت میکردن

بعدها متوجه میشی داستان چی بوده و به عنوان مهره ازت استفاده شده

بعد سروری که هر اکانت با 100تا مولتی به بالا میان شما مگه چندتارو میتونی بزنی؟

بشین یه حساب کتاب کن طرف حداقل با 50تا به بالا مولتی اومده این وسط از اول تا اخر سرور 50تا کپ هم از مولتی های یه ساید و بزنی اتفاق خاصی براش نمیوفته

نمونه اش 2روز پیش جنوب شرق با اکانتش داخل شمال غرب زد کراپ مولتی ما که 14 بود لاک کرد خب 2 روز دیگه اون کپ باز کراپش 14 عه :d

شما یه حساب کتاب بکن ببین یه صنعتی باز از هر اکانت 2تا دهکده بندازه توو دفسازی 48 ساعته دفش اکی میشه پس داخل این سرورا نه شما نه من نه هیچکس دیگه توانایی اینو نداره باهاش مقابله کنه

در کل ما اولین نفری هستیم که از سرور بدون مولتی و محدودیت رید و دف استقبال میکنیم

2.3 تا سرور قبل هم سروری که قرار بود بدون مولتی باشه من و ارمین 2نفری با تک اکانت اومدیم ثابت کردیم بدون مولتی هم بخوایم بازی کنیم بلدیم 2.3 هفته ای بودیم دیدیم همه مولتی دارن غیر ما حذف کردیم و رفتیم

پرهام جان 48 ساعت مهلت دادی 2ک استپ و خرد کنی بزنی به ما اینجوری میخواستی از رو نقشه جابجامون کنی؟

واسه آمار گرفتن هم نبود چون ما ده هارو خالی گذاشتیم راحت اسکات بزنین

وقتی میگم با مولتی میزنیمتون با مولتی میزنیم

حالا تا 100 ک خراج و نکردم 200ک بده تا باهاتون کاری نداشته باشیم

پ.ن : بچه های تروریست خواهشا به برونیل اتک ندین این یکی مال خودمه با هم قرارداد داریم :دی

پ.ن ۲ : مجید جون اکبر و کسری و ممد زرتشت سلام رسوندن و گفتن ما هم یک نوب هستیم :دی

ناصر جون همین جا جلوی همه میگم اگه تونستی رو برونیل خط بندازی دیگه تراوین بازی نمیکنم کم ادعا کن تهش مولتی زنی اونم با تلفات

در مورد این اسامی که گفتی یاد ts8 راند2 افتادم شما همین نفرات با کلی پلیر دیگه اس دبل بودین ما ان ای

اونموقع که مولتی نبود ما رنک1 همه چیو همزمان داشتیم

یادته 1 هفته مونده به کتیبه ها 70 درصد همرهای اس دبل و کوبیدید به کپ ما 10 تا کراپ 18 رو اوردید رو 8 نصفتونم بعدش حذف کردید

بعد هم تا اخر سرور زیر پرچم ما تحت نظر ما بازی کردین و دف و همرهاتون دست ما بود البته همری نداشتین یه parsa pp تا اونجایی که یادمه

الان هم همونی عزیزم فقط فرقش اینه دیگه مولتی هست میتونی 4تا مولتی بزنی باهاش حال کنی

نوب بودن اینقدر درد نداره

بچه های شمال غرب خودشونو شمال غربی نمیدونن (ساید نیستن) بلکه تیم هستن و از اسم مستعمره فرار میکنن

رضا جان کل اتحاد ما 22 تا اکانته که 10تاش اکانت های ساید های دیگه هست

حالا شما نه هر کس دیگه جای ما باشه میتونه کل ان دبل و بگیره دست خودش؟

از شمال شرق شعبه زدن ان دبل از ساید های دیگه هم تعدای هستن

مگه ما سوپر منیم همه رو بزنیم اونم توو اسپیدترا که دف به میزان خیلی بیشتری از همر همیشه هست 2تا رو بزنی سومی با کله توو دیواری

الان دیگه واسه همه واضح و روشنه سامان بست پلیر اسپیدتراس ما بریم با سامان درگیر بشیم که سایدهای دیگه ناراحتن چرا ان ای شعبه زده ان دبل؟

خب بقیه سایدها هم میومدین ان دبل خودتون درگیر میشدین از اول مشخص بود ان دبل ساید خالیه بازیه

الان اس ای نفرات فرستاده اس دبل داخل تروریست ها به ما ارتباطی داره؟ هر کی سیاست خودشو داره

روز اول هم گفتیم بر خلاف سرورهای دیگه سیاستمون اینه با شخص یا سایدی درگیر نشیم مگه اینکه یکی خودش پیش قدم بشه

روز سوم ناصر کلاهبردار پی ام داد 8 خونه اومدم توو خاک شما لب مرز گفتم حاک ما نیست اینجا سوریه هست اصلا بیا مرکز کاری به کار کسی نداشته باشی کسی کاریت نداره

روز پنجم مجید گانر از اس دبل تروریست نامه زد ده های دوم میزنم ان دبل کپ میگیرم گفتم بگیر

پس فرقی بین اس دبل و ان ای برای من نبود هر کی اومد یه تیکه رو گرفت حالا این وسط یه سری قانع بودن به کپ هایی که گرفتن یه سری جوگیر شدن اومدن مولتی های مارم رید کردن نمیشینیم نگاشون کنیم که