نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

خب روز 28 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

« آمار صرفا از روی تگ ها ارائه میشه و نه مختصات »

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 2142

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 2390
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 21سرور: 2532
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 28 سرور: 2623

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 7 سرور : 1601

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 14 سرور : 1888

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 21 سرور : 2023

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 28 سرور : 2064

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 1540

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14 سرور : 1519

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 21 سرور : 1992

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 28 سرور : 1993

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم، میانگین تعداد دهکده در هر ساید

نمودار دهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین دهکده

نمودار یازدهم، میانگین جمعیت در هر ساید

نمودار دوازدهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین جمعیت

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون معذرت میخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

پ.ن : از انتقادات و پیشنهادات شما دوستان عزیز خوشحال میشم

یا حق

یوسف

• سلام

بریم یکم سطح پلیر هایه ان ای رو ببینیم

اکانت Masih city از 80 تا 100 خانه ایی با میدان 1 یا حتی 0 بدون اسکات اونم وسط ظهر میاد برا خفت

.

.

.

اکانت بعدی Txa.! ایشونم انتحاری و بدونه اسکات شروع کرده بود زدن

اتک اول 4ک برده زده بود و متاسفانه اتک بعدی رفت تو دیوار موقت نژاد هون

.

.

و یه سوال عجیب برام ایجاد شده

.

اینجا رو 2 اکانت و چند ده فیک زده شد و 202 سزار حمله عادی خورد به ما اگه امار دف بود پس چرا عادی زده!

.

اینم دیشب داشتیم

.

بعد رضا گارد عزیزم دیشب تو 1 تایم 3تا اتک زد واسه گندم خور ده هم غارت میزنه هم عادی میزنه معلوم نیست چشه

.

.

.

اینم خفتر خوب بیسکویت جان که به قول خودشان 5 تا دیگه از اینا دارن انشااله به زودی رو نمایی کنی ازشون حیف که هیرو نبود کنار اینا

.

.

.

دوستان خوب ان ای هم صبح با چیفر اومده بودن دنبال من ولی بعد از اسکاتی که زدن همر هاشونو ترسیدن لانچ کنن انگار:rolleyes:

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    ادی عموجون. ازت خواهش میکنم اینجور مطالب رو نذار.
    خوبیت نداره.
    بچه های فروم می بینن و حرف در میارن که آقا مجید کجاست، چرا جواب نمیده. بالاخره خوبیت نداره توی بچه نوب، یه حرفه ایه شاخ تراوین رو اینجوری ضایع کنی.
    نکن برادر من. نکن اینکارو.
    آقا مجید عزیز، این ادریس مارو به بزرگی خودت ببخش. بچه است نمیدونه وقتی شما اتک میدی، نباید دیوارت کنه.خخخخخخخخخ
    قول میدم خودم ادریس رو تنبیهش کنم.
    ادیییییییییییییییییییییییی کجایی بیا از عمو مجید حرفه ای عذرخواهی کن. بچه بد.خخخخخخ
    سرور تموم شد و این گلوی ما صاف نشد.
    راستی من چون نوبم یه چندتا سوال از شمای حرفه ای بپرسم؟
    چرا شما حرفه ای ها این همه هزینه میکنید وچیفر میسازید، بعد میفرستین توی یه دهکده که فقط 10 تا دونه دفاع داره،تازه اونجام دیوار میشن.
    ببخشیدا چون نوب هستم جای سوال بود واسم. حداقل بگید منم یاد بگیرم چیفر بزنم تو دیوار.خخخخخخخخ
    حساب کتاب ریاضیم افتضاح نیستا ولی خب سخته بخوای 5.4k رعد رو حساب کنی. قهرمانت ترسید باهاشون بیاد؟؟؟؟؟؟
    حرف نداری آقا مجید حرفه ای.همینم خوبه که از دهکده زدی بیرون.
    حداقل دوستات بدونن توی بازی هستی و هنو قهر نکردی.
    8o8o8o8o
    شمارو به خدای بزرگ و بلند مرتبه می سپارم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• کوچولو من هنوزنه اتکی زدم نه چیفری ول دادم

تا اونجایی که من میدونم فقط یه دیفالت 20 ک گرزی از اکانتی که توو اتحاد ما باهاش چراغ میگرفتین آرمین چیف کرده پلن دیگه ای نرفته

%D9%BE%D8%B1%D9%86%D8%B3_%D8%A7%D9%81_%D8%AA%D8%B1%DA%A9_(2)_8xuj.jpeg

گفتم که یکم صب کن از حمایت اومدم بیرون یکم سورپرایز میشین

نقشه رو باز کن ناتارای دور برت و چک کن به مرور میبینی تبدیل به دهکده بازیکن میشن اون ناتارا

سرور نرماله 100 ایکس که نیست باید صبر و حوصله داشته باشی زمان زیاد داریم حالا حالا هستیم کنار همدیگه :d

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa_(2)_uyav.png

• علیک سلام به روی ماهت عمو مجید.
    تو خوب باشی ما هم خوبیم.
    بابا مشتی تو هنو از دست این بچه ناراحتی.
    منکه گفتم خودم تنبیهش میکنم.
    دمت گرم. خوشم اومد که مثل آدمای داش مشتی اومدی وسط ما نوبا بازی کنی. ایول داری بخدا.
    ولی خدائیش زشته بی سلام میپری وسط فروم.
    من کاری ندارما. ولی دوستان توی فروم این حرکت رو ممکنه دور از ادب بدونن.8o8o
    راجع به صبر و حوصله که من حرفی ندارم. به هر حال از اول سرور تا آخر سرور هیچ فرقی واسه من نوب نداره. شما که حرفه ای هستی یه کاری کن. داری از قافله بازی عقب می مونیا.
    خدائیش جوری بازی نکن که سرور بعدی هیچکی تحویلت نگیره.البته سرور بعدی خودم نوکرتم هستم. هواتو دارم.8)8)
    پیامتو با سلام شروع کن. حکم ادب رو میرسونه. ایول.خخخخ

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• دیگه نزن جاده خاکی من کلا آدم بی ادبی هستم سلام هم نمیکنم تو رو سننه؟ :d

اونایی که مهمن تحویل میگیرن بقیه هم مثل امثال شمارو به چپ دایورت میکنم

چی شد پرهام جون مثلا مردونه بازی میکردی

میگفتی توو ان دبل اکانت نداری این پرنس حتما مال خوورزو خانه حالا کاری به بقیه اکانت ها بیرون اتحاده کاری نداریم

در مورد اکانت پرنس اف ترک توضیح بده که هفته اول آی پی میخوره با پلنرتون

بعد اون اکانت کرم ریزی که کلا روزی 2بار با برده به کل مولتی ها و اکانت اصلی فیک میده به پرنس 1دونه فیک هم نداده

شما همه رو مثل خودتون فرض کردین؟

توو اتحادی که کلا 6نفر داریم بازی میکنیم تشخیصش اونقذ سخت نیست اکانت ساید های دیگرو در بیاری

مثل اس ای و ان ای مردونه بازی کنید اکانت های که توو ان دبل دارن با تگ اس ای و ان ای هستن

• اوه اوه اوه اوه.
    تابلوئه انقد ناراحتی که آمپر چسبوندی.
    خدائیش ناراحتی نداره. بابا حالا یه جوجه نوبم مثه ما اومده اذیتت کنه.
    چرا انقد ناراحت شدی.
    جاده خاکی کجا بود.
    من کلاً انقد نوبم پارک کردم یه گوشه. تا این همه حرفه ای با سرعت رد شن برن.خخخخخ
    آقا من گوش ادریس رو بگیرم بیارم توی ساید شما معذرت خواهی کنه خوبه؟
    آخ آخ آخ یادم نبود ادریس دقیقاً وسط ساید شماست.
    خو میخواید گوششو بگیرم بیارم توی ساید پنجم بازی کنه. دیگه مزاحم شما هم نشه.
    آخ آخ آخ آخ اینم نمیشه. اگه این بچه بیاد توی ساید پنجم هم بازی کنه که دیگه کلاً شما بازی کردنتون سرانجامی نداره. چون نتیجه بازی تو ساید پنجمه. یا من اشتباه میکنم.
    از همه اینا بگذریم. همینکه قهر نکردی بری، و موندی بازی کنی، خودش کلی آیتم مثبت حساب میشه.

دستت طلا عمو مجید که بودنت روانمون رو شاد میکنی.خخخخخخخ
    8o8o8o

• من که ناراحتی ندارم شما از ناراحتی زدی به بیراهه

خیلی باید نوب باشی چراغ بگیری امار اتحاد بگیری مولتی که 1خونه ایه پرنس دیفالت داره از اتحاد اصلی میاد بیرون بره توو اتحاد مولتی ها چیفر بکشه

بعد شما آمار اتحاد و نگاه کنی ببینی خب 12 ساعت طول میکشه کنفدراسیون بشه دفی بهش نمیرسه بزنیم صفرش کنیم

بعد 28 ویو کاتا بذاری رو دیفالت تنظیم کنی همه قبل اون 12 ساعت بخوره

که همون اول به ارمین و ایلیا گفتم اینا نوبتر از این حرفان توو این تایم کاتا سطح 20 و به تعداد داشته باشن دیفالت کپ بشه سنگ تراشی 20 بشه صفر نمیشه

که همینم شد دهکده پاپش از 450 اومد رو 197

شما هنوز مولتی بدون دف و نمیتونی صفر کنی بعد همون مولتی دیفالت 20 ک گرزی که همه زیر ساختاش اکیه میاد چیف میکنه

حالا من ناراحتم یا شما ؟

• به نظرم این بحث رو ببرید تو خصوصی حل کنید و تا خود صبح بهم فحش بدید و کل کل کنید

فضای فروم رو مسموم نکنید

به شخصه که یدونه از این پیام هارو نه خوندم نه میلی به خوندنش دارم و اینم میدونم تمام خوانندگان فروم نظرشون با من همسو هست

سطح بازی و فروم هم انقدر نیارید پایین فروم

اینجا خانواده رفت و امد میکنه

با تشکر

:)

• رضا جان ما نشستیم یه گوشه داریم ناتارمونو چیف میکنیم

این دوستمون هی میاد مجید مجید میکنه فک میکنه هی بگه مجید گنده میشه میاد توو چشم بابا از من پلیر بهتر خیلی زیاده

من الان هر جا میشینم میگم دوره من توو تراوین تموم شده از من خیلی پلیرا بهتر دارن بازی میکنن

ولی این داداشمون کلا سوزنش گیر کرده رو ما یکی یه حا دیگه چیفر میزنه دیوار میشه میاد میگه مجید یکی دیگه چیف میشه میاد میگه مجید :D:D

منم یه اوردم 5 خونه ایش بزنه بلکه یکم حالش خوب بشه

• سلام خدمت همه دوستان

بچه های شمال شرق یک دهکده از تیم تروریست با موفقیت دیستروی کردن

تبریک به مهاجم بابت همر زیباشون که دیگه خیلی زیبا نیست بنظرم

دهکده مدافع هزار تا تیرانداز داشت کلا که تیم شمال شرق برای پروندنش همر دیفالت اکانت بد توتن رو از وسط نصف کرد

مهاجم با دهکده تارگت 20 دقیقه فاصله داشت ولی بخاطر لانچ اینسرت شکن از فاصله 1 ساعت و نیم ما فرصت داشتیم این دف سواره رو به اون دهکده برسونیم

اگر مهاجم تنهایی اتک میداد این دف جمع نمیشد و همرشون با لاست 10 درصدی ده رو میپروند ( اشتباه مهاجم)

اگر مدافع دف ثابت بیشتری داشت میشد کامل همر مهاجم رو دیوار کرد ( اشتباه خودم)

به هر حال مهاجم تونست بعد از 5 بار لانچ و اینسرت شدن تعدادی از کاتاهاش این ده رو با موفقیت و تلفات زیاد دیستروی کنه

که جا داره هم به مهاجم تبریک بگم بابت نتیجه نهایی و هم به مدافع بابت رسوندن دفاع توی تایم کم و زخمی کردن همر مهاجم

امیدوارم هر دو طرف از بازی لذت برده باشن و از نتیجه راضی باشن

این هم عکس اینسرت ها :

با تشکر ویژه از دوستانی که در ارسال دفاع همکاری کردن <3

• سلام ضمن تبریک به مهاجم و مدافع فقط یه سوال برام پیش اومده با توجه به توضیحات شما دهکده ارزش زیادی نداشته و فقط ۱ ک تیرانداز داشته و جالب تر از اون اینه که شما برا دفاع از این بی ارزش فقط حدود ۱۱ ک تیرانداز و ۶ک دلاور ریختین که کمی تعجب برانگیزه!

دهکده بی ارزش یا دف بی ارزش یا چی :دی به نظر من این اتک تقریبا بالانس بوده با این تفاوت که ضرر تیم ترور از لحاظ منابع بیشتر بوده..همچنین حس میکنم ریکاوری رو اکانت های میانگین ۳ دهکده ای اتحاد ترور سخت تر هست.

• عرفان جان زدن شما که کلا ضرره هرچند داخل عکس ها شخص متضرر مشخص باشه

اینکه همرها با فاصله لانچ شدند برای تست متودی نوین به روش زیر بود که خود ادریس اگر دوست داشت بیاد توضیح بده

دستمونم تازه گرم شده پستاتو نگه دار :دی

مجیدم تو راهه حمایته هنوز :)

• سلام ضمن تبریک به مهاجم و مدافع فقط یه سوال برام پیش اومده با توجه به توضیحات شما دهکده ارزش زیادی نداشته و فقط ۱ ک تیرانداز داشته و جالب تر از اون اینه که شما برا دفاع از این بی ارزش فقط حدود ۱۱ ک تیرانداز و ۶ک دلاور ریختین که کمی تعجب برانگیزه!

دهکده بی ارزش یا دف بی ارزش یا چی :دی به نظر من این اتک تقریبا بالانس بوده با این تفاوت که ضرر تیم ترور از لحاظ منابع بیشتر بوده..همچنین حس میکنم ریکاوری رو اکانت های میانگین ۳ دهکده ای اتحاد ترور سخت تر هست.

آرمین جان شاید برای شما ۶ک دلاور و ۱۱ک تیرانداز زیاد و با ارزش باشه ولی برای تیم ما اون دفی هست که تیم ما توی ۱ ساعت و نیم برای یک دهکده بدون همر ارسال کردیم

اگه خیلی کنجکاوی توی دهکده های همر دارمون چند ک دلاور و چند ک تیرانداز جمع میشه میتونی یه پلن بری تا ببینی بیگ همرت لینک میگیره اصن یا نه

البته بعید میدونم جرعت پلن رفتن داشته باشی :))

دهکده ای هم که تخریب شده دهکده ای هست که از خودشون ۲ روز پیش چیف شده در واقع دهکده خودشون رو با تلفات سنگین دیستروی کردن

ما اون دهکده رو چیف کردیم که همر اون دیفالت رو اونجا دیوار کنیم که موفق نبودیم ، اونم بخاطر اشتباه شخص خودم بوده و توی پست اولم هم گفتم اینو

به هر حال شب دراز است و قلندر بیدار, امیدوارم تمام تلاشتونو بکنید و بازی رو برای ما جذاب تر کنید <3

• لول :دی حقیقتا هنوز سطح بازیت بعد از بازی با کارو اکی نشده.. فکر میکردم پیشرفت کرده باشی :دی

عزیم از رو محاسبات با من حرف بزن اگه میتونستی انقدر تو یه ساعت بسازی الان هر دهت انقدر دف باید میبود .. با توجه به غارت اتحاد ترور روزی ۸۷ میل و لاست منابع ۲۰ ملیونی تو این اتک بدون در نظر گرفتن گندم خور و تو سوپر ترین حالت زمان ریکاوری برا شما حدود ۷ ساعت هست.

پلن رو شما کلا ضرر هست و من همون با مولتی میزنمتون نیاز به بلند کردن همرمون نیست یا پلن شما سطحت در حد مولتی ماست :دی

همچنین تارگتای شما اصلا ارزش زدن نداره حساب کن هر دهی که ازتون زده شه میای میگی ۱ ک تیرانداز داشته :دی میارزه یا چی؟!

• محاسبات

با توجه به محاسبات دقیقت ظاهرا اتحاد ترور تولید دهکده هاش صفر هست و کپ مصری نداره پس من سعی میکنم باهات راجب محاسبات با تو یکی حرف نزنم چون ریاضیت ضعیفه گل پسر :))

راجب پلن هم معلوم شد جرعت لانچ همر نداری تو این سرور پس بچسب به همون ۴ک رعدت گرزی خفت کن تا آخر سرور ببینم کجارو میگیری

• درود

من حقیقتا متوجه نمیشم این چه رسمیه توی فروم اسپیدترا باب شده که بعد از هر لینکی ملت ماشین حساب به دست میان فروم و سود و ضرر طرفین رو میسنجن!

آدم وقتی تاپ تن غارت رو نگاه میکنه بعد حساب کتاب های ۴ دونه خشت و آجر اینجا رو میبینه ...

اون جوری که من دوست دارم ببینم:

ان ای یه پلن رفت و یه دهکده از ترور دیستروی کرد، دمشون گرم

ترور اجازه نداد ان ای با لینک سبز و بدون تلفات اینکارو انجام بده، دمشون گرم

تبریک به مهاجم و مدافع، دمتون گرم

یا حق

• سلام خدمت همه دوستان عزیز

یه بحث قدیمی هست تو اسپیدترا در مورد مولتی بازی و بازی بدون مولتی که تا الان هم به هیچ نتیجه ای نرسیده . و همانطور که میدونین من خودم از مخالفان سرسخت مولتی بازی هستم .

ولی همینجا میخوام این اعتراف کنم که اگر همین مولتی بازها نبودن پلیرهایی مثل من که بدون مولتی بودن هم به مشکل میخوردیم . چون غارت ما از روی ناتارها هست و اگر این مولتی بازهای عزیز ده نمیزدن که ناتار تو سایدها زیاد نمیشد که ما بتونیم غارت کنیم و همینجا بابت این موضوع من از تمام مولتی بازها تشکر میکنم .

و اما بحث اصلی عدم رعایت انصاف برای پلیرهای بدون مولتی از سوی ادمین سرور هست . ادمین همیشه گفته که همه تلاشش رو میکنه برای مبارزه با مولتی بازی . حالا من به عنوان یه پلیر معمولی این سایت که نه مولتی دارم و نه وقت مولتی بازی از ادمین درخواست دارم به جای اینکه پرچم مبارزه با مولتی بازی رو بالا ببری . بستر رو برای پلیرهایی که مولتی باز نیست مهیا کن که نخوان برم سمت مولتی بازی .

تو این سرور یه اکانت هون دفساز ساختم ۸ روز هم دیرتر رجیستر کردیم ولی الان اکانت با این ۳ تا محدودیت مواجه شده

۱- محدودیت ۱۰ هزارتا اتک در یک دهکده

۲- محدودیت ۳۰ هزار اتک در کل اکانت

۳- محدودیت ساخت ۵۰ لیست فارم برای اکانت .

یعنی اکانت من از روز ۲۹ سرور تا روز ۱۰۰ سرور حجم غارتش همینقدر ثابت میمونه ۷۰ روز اکانت قفل بودن برای پیشرفت .

اگر ده جدید بزنم هیچ لیست فارم و هیچ غارتی نمیتونم باهاش داشته باشم و عملا یعنی نیروسازی داخلشون انجام نمیشه .

وقتی شرایط اینجوری هست معلومه پلیرها یا میرن سمت مولتی بازی یا اونایی که مثل من خسته هستن ( اشاره به شیرازی بودن :دی ) و نه وقتش رو دارن بیخیال بازی میشن .

پیشنهاد من اینه که این محدودیت ها رو به صورت پلکانی در طول سرور افزایش بدن . مثلا تا روز ۳۰ سرور ۳۰ هزار اتک باشه . از روز ۳۰ تا ۵۰ بشه ۶۰ هزار اتک و به همین منوال بره جلو .

خوشحال میشم بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن . شاید صدای ما مظلومین به گوش این مسئولین ظالم برسه و فکری به حال دل ما بکنن

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• با سلام خدمت همگی دوستان
    دوتا لینک سبز ببینیم لذت ببریم کنار هم

جای خالی را پر کنید (2 نمره)

شخصا منتظر توضیحات شما در خصوص بی ارزش بودن این همرهای هون مرزی , بی ارزش بودن این پلن , ماشین حساب های نامنظم , دسترسی ما به چراغ اتحاد (دست خدا) , و هرگونه ادعای عبث برای برداشته شدن این فشار از روی دوشتون هستم.

یه اسکرین دیگه هم ببینیم که سطح بازی تیم خفن avengers رو به نمایش بزاریم

من یه پست برای شما وقت گذاشتم از خواص اسکات و راه های استفاده از اون براتون توضیح دادم جالبه که همر مرزی بدون اسکات و دف!!!
    دمتون گرم که بازی رو برای ما جذاب میکنید کاش منم یه تیم 3 نفره داشتم 3 تایی سرمونو با خیال راحت میزاشتیم میخوابیدیم

از مانی و محمد بابت همرایی که در اختیار گذاشتن تشکر میکنم

مهدی اینفینیتی

• خخخ خخخخخخ خخخخخخ خخخخخخخخ

تُف!!

اتفاقا اسم اکانت گرین یه باز به چشمم خورده . البته اون موقع اکانت و کل ساید ش.ش رو فروخته بودن به آمرداد (سرور 1 ر 3 بعد فیلتر) و آمرداد داشت از رو اکانتاتون دف میکشید برای خودشون..

حتی این سرور هم اگه ش.غ حضور کامل پیدا میکرد آقای فروشنده قصد چوب حراج زدن به ساید ج.غ .

میدونم که هر سرور حضور ما باعث میشه

یه عده از درد شدید تو بازار دنبال چسب زخم باشن

شایدم لای دود بشینن تو فروم و ببافن

تشم برای سند زدن به حرفشون

بگن ویساشم هست

تف تو صورت آدم خالی بند

سرور ۱ راند ۳ ، گرین شمال شرق رو به آمرداد فروخته؟

قربونت برم من نقشه رو چپکی باز نکردی؟

چون این بنده خدا جنوب غرب بازه

شاید جنوب غرب بوده فروخته

تو پست بعدی بیا بگو جنوب غرب رو فروخت

۴۰ تا لایکم بگیر :دی

آخه وقتی فشار افتاده روتون و شدید تر از قبل میشه

به جایی میرسین که تو یک شب برای زدن چند تا فیدر همر می‌‌کنین تو دیوار ، دیگه فروم‌ نویسی کردنتون عادیه ، فقط خواستم بگم اینکه آدم

دهنش مثل دمپایی بوی پا بده خیلی بده

شما پا خور دهنت خوبه

بافتنی باف خوبیم هستی باریک الله

سلام ضمن تبریک به مهاجم و مدافع فقط یه سوال برام پیش اومده با توجه به توضیحات شما دهکده ارزش زیادی نداشته و فقط ۱ ک تیرانداز داشته و جالب تر از اون اینه که شما برا دفاع از این بی ارزش فقط حدود ۱۱ ک تیرانداز و ۶ک دلاور ریختین که کمی تعجب برانگیزه!

سلام عزیزم من اینجام که به همه سوالاتت پاسخ بدم ، ببین ازونجایی که کلا دفاع ما شناوره

فرق نمیکنه رو کجا اتک باشه

کی بدش میاد ملتو بفرسته تو دیوار

اینکه به نظرت ضرر تیم ما بیشتر بوده کا عالی بود

ماشالله برای زوحیه دادن به شمال شرق از هیچی‌دریغ نمیکنی ، اول میگفتین مولتی های مارو نزنید

تولوووووو خدااااااا

الان دیگه تحلیلم میزاری آفرین خوشم امد

یه عکس دیگه از ضرر های سخت و سهمگین تیم ترور ببینیم واقعا دیگه باید حذف کنیم

پ.ن: اکانت Green هم که حذف شد اگر دیده باشین

متاسفانه پرهام رو از دست دادیم