Posts by Majid akhilius

داداشه من تو گفتی تو سرور فیک بازی نمیکنی هر سریم اومدی گفتی علارغم دعوت دوستان تو سرورای فیک بازی نمیکنی

دوستان چالش جدید سال

آیا مجید پای حرفش وا میسه؟؟؟؟؟ مجید چه میکند ؟ بازی میکند ؟ بازی نمیکند؟ :)))))

آهان مشکلت اینه که من قبلا گفتم سرور فیک بازی نمیکنم خب اینو از اول بگو

آمدن من به این سرور پست تاپیک قبلی بود که هادی گذاشت منو بقیه ملت و به چلنج دعوت کردین هدفت این بود که من بگم میام بازی کنم بعد بگی مجید زد زیر حرفش بازی کرد مثلا میخواستی به ملت ثابت کنی مجید مرد نیست پای حرفش نمیمونه؟

ببین دو سر سوخت این حالت چون از اونور قضیه هم اومدم گفتم میام نیام هم زدم زیر حرفم

به 4نفر دیگه هم گفتم بیان بشینیم حال کنیم بعد الان بگم نه من خودم نمیام شما برید بازی کنید

اگه با اومدن من به این سرور مردونگیم میره زیر سوال اشکال نداره قضاوتش با دوستان که مارو میشناسن

تو هر سیاستی بریزی که بخوایی پلیرای مقابلتو کم کنی فایده نداره

در نهایت بگم تو اونقدر بی وجودی که نمیتونی یه پست بذاری حضورتو اعلام کنی

این اکانت wisp میبینی بنده خدا تنهاس اولین سروری هم هست که اینجا میخواد بازی کنه اونقدر وجودشو داره که اومد اعلام کرد اونوقت تو دست به گریبان سانچو و ننه سانچویی

حاجی تو زورو اینارو ول کن ما پیغام پسغام فرستادیم مردونگیتو تست کنیم ببینیم پا حرفت وامیسی یا نه :)

حالا توپ تو زمین تو یه بزرگ مرد یه مرددددددددد پا حرفت وامیسی ای بزرگ مرد تاریخ بشریت ؟؟؟؟؟؟ :)))))))))))

حرفتو واضح بگو پای چه حرفی وایسم؟

عزیزم من یه دونه شات و فیلم هم ندارم از سرورایی که بازی کردم یه وقت هایی که اسکرین میذارم به بچه ها زنگ میزنم میگم اسکرین فلان سرورو داری برام بفرست اون فیلم سرور8 راند2 هم که میبینی توو آپارته کار ممد زرتشته مثل تو نیستم برم سرور کام بورکینافاسو واندر100 کنم اسکرین بگیرم هی بگم واندر کام 100 کردم

اره داداش همر کپ مکشیدیم نان کپ هم میکشیدیم 2تا نان کپ 1 همر کپ چون مولتی بازی به این شدت نبود بعد که مولتی بازی صنعتی شد همر کپ تعطیل شد میگم که قبل فیلتر که گزارشو پاک میکردی دل به کار میدادی میدیدی همر کپ هم ملت میکشن

حالا که بزنش نیستی گنده گ .. نکن

من نه سرور قبل قرار بود بازی کنم نه این سرور وقتی برام پیغوم پسغام میفرستین بگین بیاد بزنیمش خب منم میام

چند شب پیش هم بهت گفتم تو یکی حرف از مردونگی نزن

#آرش10 بزرگمرد تراوین :d

جالبیش اینه که تو از اون بزناش نیستی معلومه خوب تجربشم داری یاد بچگیات افتادی :d

بعد فیلتر امدی 2تا سرور بازی کردی الان توهم شاخ پنداری زدی

اونموقع که من بازی میکردم تو داشتی گزارش پاک میکردی بعد امدی به من تیکه میندازی لووووول

هادی حرف زده باید پای حرفش واسه همه هم میدونن هادی بی اجازه تو آبم نمیخوره تو اکی این سرور بهش دادی که اونم اعلام حضور کرد

در اصل حرف تو بوده

منم که میدونم میایی متاتو قبل سرور بسته باشی همه چی اکی باشه هفته دوم اکانتتو جنج نیم میکنی :d

ما تیمی که جمع کردیم شما بهونه نبودید اینقدر توهم شاخ بودن نزن ما تیم جمع کردیم دور هم باشیم بازی کنیم
    شما هم نباشید که هستین ما بازیمونو میکنیم اگه بهونه شما بودید جای ان ای ساید و ان دبل انتخاب میکردیم

دیگه هم باهات کل ندارم تا لینک زدنت یا خوردنم بیاد بیرون

اینقدر لات کوچه خلوت نباشید

من از چیزی یا کسی یا سه به یک یا هر چیزی دیگی نه ترسیدم تا به امروز و نه میترسم دارم میگم کسی که دشمن زئوس باشه احتمال داره خیلی اتفاق ها واسش بیفته احتمال هم داره واسه زئوس هم اتفاق بیفته ولی ....

راجب سرور دو ایکس ای ار افسوس که فروم ای ار بالا نمیاد بعد از اون اتفاق های که افتاد شخص بنده تو فروم به دنبال به هم زدن متا بود که باز به خاطر ارش حسین tnt و ممرض بی خیال شدم اون سرور که شمال شرق کلا یه واندر زن سامانو داشت همر رکوردی شما هم که با 4 تا 10کی گرزی صفر شد دفاعی هم واستون نمانده بود ولی شمال غرب پر دف همر بود ایا له نمیشدین؟

من به شخص اگه میخواستم متا رو بشکنم واسه حرف های گنده تر از دهنت بود که تو فروم زدی

اون سرور همر رکوردی ما صفر شد به قول تو با 4تا 10ک گرزی بعد الویت من کتیبه بود تا همر رکوردی که کتیبه واسه ساید بمونه فرصت جابجایش نبود دف و ریختم رو کتیبه حتی زنگ زدم به فرید اونم دفشو ریخت رو کتیبه بگذریم که چه اتفاقاتی افتاد یه سری دف موقع لند اتک بک شد از رو همر که پرید

حالا این سرور هم تو بیا 4تا 10ک گرزی بزن صفرش کن این گوی و این میدان

بعد از کی تا حالا ما تک همره بازی کردیم که اون سرور اولیش باشه اکانتی که روش جنگ یونیک بود همون 1دونه همرو داشت؟

اره دیگه اون سرور کلا یه سامان واندرزن بود بقیه نقش هویج داشتن هادی خیلی خوبی تو :)))

فعلا که تو گنده تر از دهنت حرف زدی یه حرفی زدی تووش موندی

حرف زدی اعلام آمادگی کردی پاش وایسا بیا سانچو بهونه نکن

توو در حرف خیلی کارا میکنی یکم مرد عمل باش به حرفی که میزنی عمل کن

تا اینجا که من دیدم همش و لب و دهن بودی

یعنی هر کس سر راهش باش . حالا میتونه کسی کنارش باش یعنی چی یعنی میتونه با سائد دیگی متا باش و میتونه 100 کنه یعنی متا وقتی متای 100 میکنی یعنی هر دو سائد 100 کرده مفهوم بود

عجب یعنی سایدی هم که کنارش بود متا بود 100 کرد یعنی زیوس 100 کرده از نظر تو

چون اعلام کردی زیوس میاد 100 کنه صحبت از ساید دیگه نکردی

سرور دو ایکس با ان ای متا بودید و واندر مشترک بودید 100 شد الان داری 24 ساعته میگی اراده میکردیم ne له میکردیم بردش به نام خودت زدی بعد توقع داری سروری سایدی کنارت باشه؟

خوبه خوشم میاد یکم موضعت عوض شده

نترس سرور 3به1 نمیشه چون جذابیتش کم میشه

عزیزم ما نگفتیم هر سه سائد جم مکنیم بستگی داره که دوست کی دشمن حالا انشالا که سانچز چه کار مکنه

بچه جون سهپر همینه که دیدم سرور بعد زئوس میاد که 100 کنه حالا هرکی سر راهش باشه لاهش مکنه حالا مهم نیست بیان یا نیان در هر صورت 100 میکنه واسه همین از الان اعلام حضور کردیم فردا کسی نگه دیر بود تیم جمع نکردم بهانی نباش پا گذاشتن تو سروری که زئوس کامل باشه جرات میخواد

هادی اینو توو تاپیک قبلی کی گفته به قول خودت ننی عروس؟ :d

اینکه میایید100 کنید و هر کی هم سر راهتون باشه لهش میکنید میشه بگی یعنی چی؟

سلام خوبی سعید

حضور امرداد و سوانز باعث جذابیت بیشتر سرور میشد

الان هم پلیرهاتون که دوست دارن اسپید بازی کنن ما از حضورشون استقبال میکنیم

دوست داشتن فایت کنن جنگی بازی کنن تشریف بیارن ne دوست داشتن اندگیم بازی کنن سایدse ساید همیشگیتون

تا یه سرور نرمال ران بشه بصورت کامل حضور داشته باشین

در نهایت ما از حضورتون در سرور استقبال میکنیم و خوشحال میشیم

هادی میخواست بزنه ولی من گفتم ارزش نداره بزار بازی کنه حالشو ببره ولی همین هادی که میگی همون سرور ۲x میگفت با مجید ببندیم بچه خوبیه خودتم میشناسیش شاید اینجا یچی بگه ولی مرام معرفتشو هیچکی نداره ...تو این بازیم هرکسی یه کارنامه ای داره هادیم کارنامش مشخصه

من اصلا اون سرور قصد بازی نداشتم اگه واسه بازی و حال بردنش بود میرفتم ne پیش بچه ها

آرمین به من زنگ زد گفت هادی گفته مجیدو بگید بیاد میخوام بزنمش گفتم یه چیزی گفته شوخی کرده گفت نه جدی میگه نیایی میگه ترسید گفتم اکی میام میرم nw چون کلا همیشه نظرم این بوده بازی سایدی خراب نشه به واسطه حضور من با اینکه اکثر رفقا ان ای بودن امدم ان دبل

در کل بگم نگو ارزش نداشت چون میدونستی از هر 4ساید واسه من دف میومد قبلا دوستان و رفقا ثابت کردن خودتم اینو دیدی

از نظر تو جنگ بزرگ که ارزش زدن نداره مجیدم ارزش زدن نداره اینهمه اختلاف نظر بین دو نفری که رو 1اکانت بازی میکنن؟ والا هادی 24 ساعته دنبال شاخ و شونه کشیدنه واسه زدن من هر سروری تموم میشد آخرش میگفت سرور بعد بیا بزنمت همش تقصیر داود بلک بود که همون سرور اول نذاشت من و هادی بزنیم توو سر و کله هم که الان دو سه سالی شده فقط حرفش بود بالاخره یه سرور باید عملی بشه

آرش بالا هم بهت گفتم این یه بوم و دو هوارو بذارید کنار کم از هادی استفاده ابزاری کن :d

این سرور هم میایید بگو میام نمیایی بگو نمیام خماری هم نداره که فکر کنی ملت توو خماری میمونن لنگ شما میمونن سرور کلی پلیر امدن بازیشو.نو میکنن

نمیایید بگو تیم هایی هستن که ان دبل بازن بیان ان دبل و پر کنن همونجور که ان ای اولش خالی بود الان یکی از شلوغترین سایدهاس کروناس و ملت بیکار

بیایید پلن ما جنگیه میدگیم نیایید پلن ما اندگیمه واندزن حالا باز در نهایت تصمیمتو بگیر

اون بالا گفتم که بهت تو برو تو تمام سرورای نرمال و اسپید ای اری که من بازی کردم یه لینک یا عکس بیار که فقط ۱ اکانت همرشو از سه ساید دیگه زده باشه به واندری غیر از nw من این بازیو میبوسم میزارم کنار . پس تا تیمم کامل جمع نشه هیچوقت نمیام ( نکته جالبش اینه که تو همه این سرورا حتی یک همرم از تیم ما صفر نشده لول )

سرور قبلم که میگی ما کلا ۱ اکانت مارادونا بودیم و خودتم خوب میدونی ... تو که منو خوب میشناسی پس اینم میدونی که من کتیبه بزرگ فقط چشم و انبارشو جمع میکنم تو همه ی سرورا جنگ بزرگ و چکمه بزرگو اصلا همر نمیزنم واسش :) اینم خوب میدونی که همیشه میگم اکانت دف سازی که کتیبه رفت روش باید شا...شید به دفش چون اون اکانت دیگه دفش واسه ساید نیست واسه کتیبشه :) نمونش بابک و جنگ بزرگ و عقده ی رکورد دف لول

منم خیلی دلم میخواد بازی کنم هر ۱ ساعت یبار رفرش میکنم ببینم سانچو اومد یا نه :)

آرش هادی مگه نمیگه جستی ملخک

سرور قبل که هم هادی بود هم من منم که تنها بودم وسط nw میتونست بزنه چرا نزد؟ ترسید آمار اکانتش در بیاد به روز 60 نرسه که بعدش الان بتونه بیاد اینجا کری بخونه سرور قبل و nw خواست که se 100کنه

من میگم آدم باید برای حرفش ارزش قایل بشه گفت میزنم بیاد بزنه سرور قبل که توو غار بود

من تا حالا هم کپم خورده هم نان کپم خورده 4تا زدم دوتا خوردم هر وقت حرفی زدم پاش وایسادم چه بزنم چه بخورم زیاد برام مهم نیست

این سیاست بازی توعه که میگی جنگ و به دفساز نباید داد باهاش دف شارژ کنه بر عکس تو سروری بوده که من جنگ یونیک و رو اکانت رنک1 پاپ سرور که دفساز بوده چرخوندم که محافظ شارژ کنه

من چند سالیه فوتبال نگاه نمیکنم سانچو مانچو هم نمیشناسم که بدونم میره منچستر یا جای دیگه :d

ولی این یه بوم و دو هوارو بذار کنار هادی میگه میاییم تو میگی نمیاییم دیگه وقت آب پرتقال ما رسید وقت بچه هارم نمیگریم

من که گفتم انگاری جدی نگرفتی اگه سانچو اومد منچستر ما هم میایم شمام بمونید تو خماری که میایم یا نمیایم خدا بده برکت به زئوس و پلیراش که اینهمه ادم میخان مارو بندازن تو تله :)‌

آرش من و تو کامل همدیگرو میشناسیم هم من میدونم هم خودت میدونی سروری مطمین نباشی نمیبری نمیایی میگی سروری میرم باید ببرم رزومم خراب نشه همیشه هم ترس از 3به1 داری

سرور قبلای هم هادی قول داده بود بزنه منو که تاپیکشو نگاه کنی همون هفته اول اومدن اسم اکانتمو دادم مولتی هاتونم داشتم رید میکردم تنها کار مثبتی که میکردید نامه زدید اتک نده مولتی های اکانت two haji هست شما اگه بزن بودید اون اکانتو توو 20 روز باید جمع میکردید توو nw دیدم هیچ خبری از هادی نشد اکانتو و مولتی هارو دادم به امیر علی به عنوان مولتی استفاده کنه

همون اکانتی که مولتی استفاده میشد ازتون جنگ بزرگ زد با همری که فقط توو 1ماه اول شارژ شد از ناتار و مولتی های خودتون بعد هادی روز 60 اومد گفت من اکانت مارادونام بیایید بزنید

حالا چه بیایید چه نیاد من هستم مغازه هامم سر کرونا تعطیله بیکار و علاف

تو در کل ادم خوش شانسی هستی ملخک یه بار چستی اکانت فروختی رفتی ملخک دو بار چستی حسین تی ان تی و ممرض شدن ضامنت اگه حسین و ممرض سرور دو ایکس نبودن ne زیر پا له میکردیم حرمت این دو پلیر شدن کو خیر واسه تو ابو مجید و گرنه الان زبان در نمیاوردی ولی ملخک این بار سومه این سرور راه چستن نیست

هادی جون اون سرور در حد همر جنگی های ان ای هم نبودید زیر سایه ne شاخ شدید بعد میگی له میکردید لووووول

والا الان هم حسین و ممرز زیوس نبودن کلی بد و بیراه بارشون میکردی الان کارت گیرشونه که دست مال به دستی :d

این سرور ببینم چیکاره ای سورپرایز برات زیاد دارم خوشحالم که بالاخره افتادی توو تله اول سرور ابراز وجود کردی :d

آرش من بهت زنگ زدم اینجاشو درست میگی ولی ادامه رو داری میپیچونی اول که زنگ زدم گفتم الدرز میخواد بیاد میایی گفتی خبر میدم بعد زنگ زدی گفتی تیم کامل نیست شما کدوم ساید میرید گفتم احتمال زیاد اس ای با علی کینگ اس ای

بعد دیدیم الدرز نمیاد گفتیم سرور یه طرفه نباشه حذاب بشه با مصطفی کینگ اس ای صحبت کردیم دو ساید پخش بشیم ان ای و اس ای ما بریم ان ای مصطفی اینا برن اس ای بعد تو زنگ زدی گفتی بچه هارو جمع کنید بیایید ان دبل گفتی غیر از ان دبل سایدی بازی نمیکنی گفتم بچه های ما هم غیر از ان ای بازی نمیکنن گفتی اگه متا رو اکی میکنی من بیام گفتی متارو همین الان ببندیم اعلام نکنیم تا کتیبه که من گفتم نه باید رو بازی کنیم دو ساید دیگه هم تکلیفشونو بدونن که روز5 اعلام کردیم خلاصه به شرط متای با ما اومدی چندبار هم تاکید کردی اگه متا نشیم 3به1 میشه رو زیوس چون اونموقع از علی کینگ اس ای مطمین نبودی مانی هم فرستاده بودی با علی کینگ صحبت متارو کرده بود من گفتم خیالت از ان ای راحت بعد امدی توو سرور با مصطفی هم از طریق مانی اکی کرده بودی ان ای نباشه اس ای باشه خلاصه بگم ارش جون به پشتوانه ما اومدی اون دو ایکس بعد مگه قرار نبود اون سرور شما اس دبل بزنید ما اس ای؟ تا کتیبه یه اتک هم رو اس دبل نرفتید تا کتیبه که هادی زد واسه کتیبه سارنگ که اونم بدون هماهنگی تو بود

اون سرور چه کار مثبتی شما کردید؟ درگیری و زد و خوردش واسه ان ای و اس ای بود اس دبل هم که جنگ داخلی شما نشسته بودید فقط همر و دف شارژ میکردید

من از لحاظ پلیری به عنوان پلیر قبولت دارم توو فروم ای ار هم گفتم بعد فیلتر بهترین پلیری که دیدم تو بودی الان هم میگم ولی تیمی میگم از زیوس بهتر خیلی تیم ها بودن و هستن 5تا 10تا اکانتو تیم نمیگن از نظر من

ولی در مورد مردونگی صحبت نکن من توو رفاقت کم نمیذارم با تو هم رفیق بودیم توقع داشتم رفاقت دو طرفه هست

دو بار مردونگیت بهم ثابت شد اولیش دومین سرور بعد فیلتر سر کتیبه چکمه یونیک وحید اف بی او که من اون سرور بازی نمیکردم وحید ان ای بود چکمه یونیک داشت با انی درگیر بودید 2هفته ای کار داشت زنگ زد به من مجید نیستم بیا رو اکانتم گفتم اکی اومدم رو اکانتش دیدم 500ک دف ثابته بهت زنگ زدم ارش این اکانت موقت دست منه تایم هم زیاد ندارم چکمه رو نزن من دفشو بک میکنم گفتی اکی حله خیالت راحت بعد دو روز امدم دیدم هادی چکمه رو زده زنگ زدم گفتی هادی زده من کاری نمیتونم بکنم بیا جنگ یونیک خودمو ببر گفتم حاجی حرف زدیم من ضایع شدم جنگ یونیک میخوام چیکار

این دو ایکس هم که متا بودیم پلیر ما نوبت انبارش بود مولتی هانتر اومد 15تا اکانت اول ان ای و پانیش سنگین زد من به دانیال گفتم انبارو بده به سامان بعد بقیه بچه ها که پانیش خوردن آخریش هم بده خودمون بعد بده اون پلیر چون اکانتش در حد انبار بزرگ نبود اون پلیر ناراحت شد گفت میرم از ان دبل میگیرم بعد توو دیسکورد دیدم با چندتا بچه ها کل کل کرده گفته من هر کاری دوست دارم میکنم

بعد اومد اتحاد شما بهش انبار دادی و بعدش جکمه یونیک که من به دانیال گفتم بزنیم گفت ارش بهش دف بده بهت گفتم به پلیری که ما باهاش به مشکل خوردیم دف میدی گفتی اره دف میدم

که بعد من اومدم به بچه ها گفتم متا بهم بخوره که داستان طولانی میشه بگذریم

سلام به همگی

ما یه سفر 1روزه رفتیم شمال اومدیم یه سری اتفاقاتی افتاده

اول از همه بگم من خودم مخالف تغییر تایم استارت بودم و هستم

میدونستم 1هفته دیگه استارت میشه برنامه ریزی میکردم حداقل تعطیلات و شمال باشم نه اینکه 1روزه برم بیام که واسه استارت سرور حضور داشته باشم با بچه ها هماهنگ بشیم

تا اینجا که من در جریانم ظاهرا دیروز با لیدرهای 4ساید صحبت شده که سرور 1هفته دیرتر استارت بشه 3ساید موافقت کردن و پارسا مخالفت چون اون 3ساید هنوز پلیرهاش به حد معقول نرسیده بوده و با این موضوع موافقت کردن بتونن پلیر بیشتری جمع کنن و تنها سایدی که بسته بوده اس دبل بوده و طبیعی هم هست مخالفت کنه

حالا یا مشکل فنی بوده یا کمبود پلیر من نمیتونم قضاوت کنم در هر صورت اتفاقی که افتاده با اینکه نکته منفی برا سایت محسوب میشه که سر موعد استارت نشده شده سرور بدون پلیر هم باید سر تایمش استارت میشد یا حداقل رسول شفاف سازی میکرد دلیلشو میگفت که اینهمه حرف و حدیث پیش نیاد

هدف من به شخصه از بازی لذت بردن و رفاقت هاش و دورهمی هاشه اینکه بخورم یا بزنم زیاد برام مهم نیست بخورم یکی دو روز ناراحتم ببرم یکی دو روز خوشحال چون صرفا بازی میکنم که لذت ببرم الانم چه سرور الان استارت بشه چه 5شنبه چه یکشنبه برام فرقی نمیکنه با اینکه با عقب افتادن تایم سرور تعدادی از بچه ها انصراف دادن از بازی

خودم اعلام حضور کردم و پای حرفم هستم

گیریم که همه حرف و حدیث ها درست باشه زیوس تایم خریده پلیر جمع کنه حالا هم من به پارسا پیشنهاد میکنم یکم کوتاه بیاد و بازی کنن هرچی تیم روبروت قویتر باشه لذت بازی بیشتره هدف لذت بردن از بازیه و پر کردن اوقات فراغت

از اینجا به بعدش مربوط میشه به هادی شیر پاکتی:d

هادی جون چرا اینقدر جوگیری فکر میکنی خیلی بزرگی و شاخی به خدا مایع خنده تراوینی

میشه بگی از کی تا حالا ان ای مستعمره ان دبل بوده چه قبل فیلتر چه بعد فیلتر یه سرورشو مثال بزن

سرور دو ایکس هم که در اصل شما مستعمره ما بودید قبل استارت سرور ارش تلفنی با من صحبت کرد گفت اگه متا میکنید ما بیایم وگرنه بازی نمیکنیم که من بهش اکی دادم متا قبل سرور بستیم شما هم تونستید یه سرور بیایید بازی کنید که نشستید کنار و همر و دفتون اکی کردید توو دیسکورد ان ای دنبال جذب پلیر از ان ای بودید واسه تیمتون اونقدری پلیر نداشتید که 3تا 3تا کتیبه رو خودتون بود چندتاشو دادید به پلیرهای ان ای وگرنه که چندتا سرور بود اصلا بازی نمیکردید

سرور قبلی اسپیدترا هم که من با شناختی که بهتون داشتم میدونستم همه چیو به اسم خودتون تموم میکنید توو تاپیکشم گفتم دوستان دو ساید دیگه فکر کردن واسه تفرقه افکنی میگم

آخر سرور هم جوگیر شده بودی پست میذاشتی اموزش تراوین بدی به همه میگفتی میایم 1به3 میبریم بازیو یادتون میدیم اون همه کری خونی کردی واسه ملت بعد میگی همه درگیر زیوسن؟

من نمیخواستم در مورد زیوس صحبت کنم ولی مثل اینکه سخنگوی زیوس شدی

کلا مگه زیوس چند نفرید اولین سرورتون که ان دبل تری دات بود داود بلک و تیمش بازیو بردید بعد به اسم زیوس تموم کردید سرور نرمال هم بعدیش هم بود که کلا سرور 200تا پلیر نداشت جلوتون تیم خاصی نبود واسه خودتون تاخت و تاز کردید بردید بعدشم دو ایکس آی آر بود که قبل استارت سرور ارش اومد تیم اسپیک ان دبل گفت اگه میخواهید ما بیایم باید بشم توتال ان دبل که من و ممد کوماتسو قبول نکردیم که ارشم گفت نمیاد رفتید ان ای پیش الدرز که الدرز هم قبولتون نکرد دم کتیبه ها اومدید ان دبل بعد با امین لیو داستان درست کردید توتالیو از ممد بگیرید بکشین زیر ممد ساید و بهم ریختید سرور بعدشم که اسپید بود داستان گلد هکی پیش اومد و اکانت هاتون بن شد

خلاصه بگم اینقدر زیوس زیوس نکن هیچی نیستید

ببخشید اگه طولانی شد

سلام به همگی

اول قرار بود واسه اینکه برای سایدی مشکل ساز نشیم نظر من بود به عنوان ساید5 بریم ان دبل که راحتتر نسخمون پیچیده بشه :d

بعد که مشخص شد ان ای خالیه و تیمی اعلام آمادگی نکرده این سرور هم آپدیت شده دیدیم با میدون از ان دبل تا ان ای راهی نیست

در نهایت تصمیم بر این شد شمال شرق بازی کنیم

امیدوارم سرور جذاب و پر زد و خورد و جنگی باشه

روز21 که دیدیم دانیال شیرینی میده از اونجایی که من شیرینی دوست ندارم باید آب پرتقال بده

سلام به همگی دوستان

ما هم این سرور هستیم تا ببینیم چجوری نسخمونو میپیچن :d

واسه ساید هنوز تصمیم نگرفتیم هادی جون اسم اکانت همینه که تاپیک قبلی دیگه؟ باز روز60 نیایی بگی این اسم اکانتمه

اینم سرور بعدی که گفتی تورنمنت که جرات نکردی بیایی اینجا ببینم چیکار میکنی امیدوارم تمرین کرده باشی نسخه خونی یاد گرفته باشی:d

_LEO_ گفته:

با با کماندو با تیم میای مگه تیم داری؟ بابا تو مگه همون مجید اخی خودمون نیستی دور بر ئدار حد اندازه تو خیلی کمه به ما نمخوری حالا سرور بعد جرات کردی بیای یه جوری نخستو میپیچم که کلا بچسبی به کار کاسبیت تراوینو فراموش بکنی اسم اکانت از الان دارم خدمت میگم

ZeuS HaS ReturN اسم اکانت منو ارش

کاملا باهات موافقم که در حد کل کل با شما نیستم

بخوام بشینم باهات بحث کنم دیگه میشه اسپم همین الانشم اسپمه اونهایی که باید منو بشناسن میشناسن اونایی هم که باید تو و هادی و بشناسن میشناسن در مورد سطح سرورهایی هم که شما بازی کردی و ما بازی کردیم نظر شما کوچیکترین اهمیتی نداره

در نهایت هر وقت یه سرور تونستی با آرامش بدون ترس از هادی بخوابی بعدش بیا بگو یه فکری برات میکنم ببینم در حد کل کل هستی یا نه

خدانگهدار همگی

یه لینک برات میذارم باز کن تا اسکرین 4تا مدالو نذاری اینجا :))) حداقل 4برابرت توو پروفایلم مداله همه مدلش

https://www.aparat.com/v/1mh0U…D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF_2

البته با یه سرچ ساده توو گوگل هم بزنی یادگار سرور8 تراوین برات میاره اینم اندگیم بازی کردن ما که بخواهیم اندگیم بازی کنیم این میشه اون سرورا نه مولتی بازی بود نه سیلور فروشی

اون واندرها هم که میبینی گرفتیم داریم میدیم بالا واسه 2.3 ماه اول سرور بوده ادمین آشنا بوده نقشه داده بوده اول سرور واندر بکشیم بالا اندگیم نبوده :)))

رنک1 مهاجمین و مدافعین و هیرو همزمانشم الکیه سرور فیک بوده :))

بچه جون هیچ رقمه به من نمیخوری آی آر باز شه نشه اون چیزایی که واسه تو و امثال تو آرزوس واسه من خاطره شده :d من بازی نمیکنم که 100 کنم بازی میکنم کسایی که ادعا میکنن حالشونو بگیرن که شما جزو اون دسته محسوب نمیشی ادعا میکنی ولی از نظر من یه جوجه نوبی که هادی چند ماه خواب و خوراکشو گرفته :d

اسم مسعود و نمیارم چون باهم نه کل کلی داشتیم نه اصطکاکی در مورد نگارهم بگم کسی بود که کلا اصول اولیه تراوینو به من یاد نه اینجا همه جا گفتم

مگه ملت بازیچه دست زیوسن که گفت میاد بیان گفت نمیان نیان؟

باز بد موقع پیدات شد ما بریم به کارمون برسیم

# جوجه_ نوب