Posts by Mas.ouDism

منتهی برای دفاع یه نیروی بامزه داره به اسم برده که زمان ساختش یک چهارم محافظ هست (فک کنم بشه روزی حدود ۱۲۰۰ تا با سربازخ ۲۰ بدون کلاه و کتیبه) ولی قدرتش تقریباً نصف! (و البته گندمش همچنان یک واحد در ساعت ).

ینی شما می تونی توی یه فیدر (ساعتی ۷۵۰۰ منبع مصرف) در ۲۴ ساعت بیای ۱۲۰۰ تاش رو بدی بیرون که عملاً معادل ۶۰۰ تا محافظ هست در روز از فیدر! خب همچین نیروی برای ریکاوری دف یا تولید دف سریع فوق العاده هست. منتهی به خاطر مصرف ۱ گندم (انگار محافظ ها دارن دوبل غذا می خورن) خیلی به صرفه نیست برای ساخت و نگه داری درازمدت -- ینی شما بخواین یک هفته نگهش دارین مفت مفت بشینه یه جا (۱۶۸ تا گندم بخوره)، به صرفه هست که بکشینش و دوباره بسازینش! (۱۵۰ منبع هزینه بازتولیدش!)

رو همین حساب، برده ی نژاد مصری برای دفاع کوتاه مدت خیلی خوبه؛ اما نه برای دفاع ثابت بلند مدت، مثل دف کتیبه یا دف واندر (خصوصاً سرور نسبتاً کوچیک). اگه نگاه هم کنین توی جدول مقایسه نیروهای کیریللوید برده توی early def با اقتدار در صدر هست، اما توی late defحتی توی ۱۰ تا گزینه پیشنهادی اول هم نیست.

سلام

با تشکر از تحلیل بسیار زیباتون که خیلی از سوالها رو جواب داده بود.ولی من بررسی کردم دیدم نژاد مصری یه نیروی دفاعی دیگه هم داره به اسم نگهبان خاکستر که نسبت به گندم خور و پوینت دفاعی و تایمی که داره(نسبت به محافظ!) میتونه دف خوبی باشه حتی واسه دف بلند مدت و ثابت که فرمودین

نه داداش کسی از 3 به 1 شدن یا باختن نمیترسه .هرچی باشه این بازیه و در صورت باخت حتی به بدترین شکل ممکن چیزی از کسی کم نمیشه اما اونی که بقول شما ترس عجیب جنوب شرق خوانده میشه در واقع ترس نیست دورویی بعضی از دوستان بخاطر یه بازی هستش وگرنه اگه قرار به ترسیدن بود سرور قبلی بعد کتیبه ها وضع اس ای خیلی ترسناکتر بود ولی همه دیدن که با این وجود تا اخر موندیم شمال شرقم نیاز به تهدید نداره سرور قبل دید با اس ای چیکار کرد و بعدش اس ای با اون! این پستها هم برای بهم ریختن متای شمال نیست اگه متای شمال بخواد با 3-4 تا نظر بهم بریزه که ....!!! زدن زدنم که پلیرهای شما از فروم سرور قبلی دارن همه رو میزنن :)) اول این سرورم دیدن کاری نمیتونن بکنن گفتن با شمال شرقی کاری نداریمو از نظر بازی ارزش زدن ندارن ولی اگه زدن میزنیم.این جمله خود شما هست به بقیه نسبت ندید!

گفتم ملخک یه بار جستی دو بار جستنی بار سوم جستنی در کار نیست مطمینم این سرور برای جنوب شرق خاطرات سرور 2ایکس ای ار رو یاد اوری میشه .

شما قبل از شاخ و شونه کشیدن واسه اس ای بزار اونایی که از سرور قبل براشون شاخ و شونه میشکیدی(داداشای جدیدتون) از بیمارستان مرخص بشن بعدا بزن بهادر بازی در بیار واسه بقیه!!

slm
    man avalin postam hast ke inja mizaram

khaheshan hame be ham ehteram bezaran

kal kal khobe vali dar charchob adab o ehteram

in server hashiye ziad dasht .ishalla akhare bazi ye seri harfha hast ke migam vase hame roshan beshe.vali in roye sohbatam ba agha milad hastesh ,dadash ye server inghadr arzesh nadare ke bekhai vasash dostie chand salato ba ye nafar kharab koni

ma in server ba saeed ina meta bastim shayad server badi injori nabod va to bazi raghib bodim .in dalil nemishe on moghe be ham bi ehterami konim...