Posts by best toten

سلام و درود بی پایان

خوشحال شدم که در کنار شما عزیزان بازی یاد گرفتم

البته نمیخاستم نام ببرم چون همه ی دوستان نشانه گذاری شده بودند ولی به رسم ادب:

دوستای خوبم مملی(وگنس) جعفر و مجید و رضا( خیلی خوبه ادا تنگا رو در میاره) و نوری و مهدی عشقی علیرضا ایران و ممد کینگ(ما تو محل بهش یه چیز دیگه میگیم اومد اینجا شد کینگ😅) اون ممد( که الکی ۲ک گلد جریمش کردم) مهران عزیز و نوری( چون خیلی عامل هست دوبار اسمشو میارم)بقیه دوستانی که از قلم افتادند(ناراحت نشیدا نشونه گذاری شدید)

و نهایت اقا مازیار دیکتاتور اعظم کسی که شب اول گوسفند رو میزد(میخامت لیدر باجنبه عزیزم)

در کل خیلی حال داد

لنگه دمپایی اک king ne هم که نشد ازش در راه راست استفاده بشه

سوال ۱ .خب اگر خوارج پسورد هک کردن چرا پسورد اکانت وار وار هک کردن وباجانشینی رفتن روش خب خودش هک میکردن چرا ؟؟؟؟

سوال ۲. خوارج از کجا میدونستن که کدوم اکانت جانشین اریا مهر هست که هکش کنن ؟؟

سوال ۳ .خب اگر خوارج دنبال این حرکت بودن میتونست موج هاروی روی مثلا ارتمیس بچینن که خسارت ۲طرفه باشه چرا واندر ؟؟؟؟

سلام عزیزم

نوری من بهت به شخصه علاقه دارم به خاطر همین جوابتو میدم البته بدون اجازه از تیم لیدری و ساید نظر شخصیمو میگم بهت.

جواب سوالاتو از اخر به اول میدم که تنوع بشه به یاد قدیم اول میریم سراغ سوال های ساده😂

سوال۳: خیلی واضحه که نزدید به ارتمیس

چون شما پسورد جانشینی داشتید و فقط میتونستید غارت لانچ کنید و ما هم میرسیدیم و جاخالی میدادیم و تمام. مطمعنیم اگه شما پسورد اصلی داشتید ۳۲ موج گذاشته بودید رو ارتمیس ولی امکانات کم بوده به قول معروف آب نبوده که بتونی هنر شنا رو نشونمون بدی.

سوال۱: خوارج پسورد وار وار رو هک کردند و رفتند باهاش رو اریا مهر؟؟ کی گفته وار وار جانشین اریا مهر بوده؟؟؟

شما اگه هکر بودید مستقیم‌میرفتیم سراغ پسورد اریامهر . ولی همین قد بهت بگم که وار وار جانشینش نبوده البته خودتون میدونید نبوده و کدوم اکانت جانشینش بوده الکی میخاید پای یه نفر دیگه رو بکشید وسط(داری بازی رو هم میزنی)

سوال۲: این حدس زدنش خیلی اسون بوده اک هایی که اریامهر میزاشت جانشین مشخص بود کدوم هاست و احتمالا پسورد یکیشون خیلی ساده بوده .

پ.ن . کارگاه امشب استعلام علیرضا رو بگیر حتما

پ.ن .دکتر من کاور کن که حتما مافیا من رو میزنه

نوری جان شما خیلی بد بازی کردی و توی روز شهروندا از بازی انداختنت بیرون آخه مافیا این قد تابلو؟؟

اگه به شب برسی تک تیر انداز میزنه بین دوتا ابروت بهتره زیاد دفاع نکنی و خودت ماسکتو برداری و بری بازی رو از اتاق فرمان نگاه کنی😂😂

پ.ن: نوری داری به مرحله ایی از بازی میرسی که ممکنه علامت گذاریت کنم.

دو حالت داره یا کار خودشونه که رمز اکنت و جانشینیشو داشتن یا کار تو و بقیه به اصطلاح دشمناشونه که خوب رمز که نداریم جانشینم که نیستیم پس

کار خودشون بوده....

یه لحظه فک کردم اشتباهی فروم تاکسی داران خط تهرانپارس رو باز کردم...

شما کاملا درست میگید که مال این حرفا نیستید که حک کنید پسورد رو و کاملا هم درسته چون همر ها غارت خورده و پسورد جانشینی داشتید ولی هیچی از ارزش های کار شما کم نمیکنه و همه تا چندسال از این کار شما یاد خواهد شد...

یکی‌دو شب پیش هم یه دسته گل دیگه از همین دست به آب دادید که خدوروشکر زود هوشیار شدیم و جمعش کردیم...

تو تیم لیدری نبوده اما گویا جز, مشاورها بوده و اتفاقا مشاوره های جالبی هم میداده همین حرکت نمونشه

😂😂 ن عزیزم من نه افتخار اینا داشتم تو تیم لیدریشون باشم و حتی مشاور حتی نمیشناختمشون زیاد دورادور تعریفشونا شنیده بودم

تا امروزم تو همه سالهایی که بازی کردم همیشه برا سایدم بازی کردم....

البته متوجه نمیشید دیگه وقتی از کلش آو کلنز مستقیم اومدید تراوین خب براتون سخته مفهوم تیم و لیدر و ساید و سیاست و...‌

نفس های آخرتون هم بکشید و ته مونده آبروتون و اعتبار نداشته تونم بدید به باد

بسم‌الله قاصم الجبارین

اسم‌ من اومد و مجبور شدم جوابتونا بدم کما اینکه ارزششو ندارید ولی چاره ای نیست

فک کنم ۸ سال پیش تو یه سرور ۲ تا بیگ همر ساید رو کردم تو ناتار چون اون دونفر نمیخاستند با تیم باشند مث شما داشتند ساید از درون میخوردند من هم به هر طریقی بود جمعشون کردم و بعد بازی پول اکشونا دادم و از دلشون در اوردم(اون دوتا اک رو لیدر sw جانشینشون بود)

بحث شما هم دقیق مث اونا بود. همون اول سرور باید سرتونا میکردند زیر آب ولی لیدرهای عزیز خیلی بهتون احترام گذاشتند و بها دادند تا جایی که انواع اقسام فحش ناموسی رو نثار تیم لیدری کردید ولی اونا فقط بازی کردند و دیشب وقاحت و .... رو به اوج خود رسوندید و...

دیر یا زود این سرورم تموم میشه ۲حالت پیش میاد

متای شرق پیروز بشه

متای غرب پیروز بشه

تنها دلخوشیتون اینه مث یه کرم تو یه سیب دارید اثر میکنید؟؟ هر چی هم از این سیب رو لکه دار کنید و به گند بکشید بازم سیب سیبه و کرم کرم..‌

بهترین حالت تو ذهنتون اینه که متای غرب بازی رو دست بگیره ... بعد به نظرتون شما رو توی متا قبول میکنه؟؟ شما رو جز خودشون میدونند؟؟ ن عزیزم شما مثل دستمال کاغذی بودید و هستید کارشون که تموم بشه میرید جایی که باید باشید... فقط دارید خودتون رو کثیف میکنید...

سرور تموم میشه و این لکه ننگ رو پیشونیتون هست برا همیشه

پلیر هایی که درون ساید خودشون به گند کشیدند

پلیرهایی که همر لیدرشونا کردند تو ناتار که ساید رقیب حال کنه

پلیرهایی که از نظر تعداد ۲۰ درصد ساید بودند ولی نظر جمع رو قبول نداشتند پس ساید رو ریختند بهم

پلیرهایی که منافع خودشون از منافع سایدشون مهمتره. حتی حاضر به حذف هم نیستند .حتما باید تمام سیب رو به گند بکشند...

یعنی الان حاج حسین شما رو...؟؟

عاقلان دانند😂😂

پ ن۱: حاجی نمیدونستیم این کاره ایی بابا دمت گرم برا منم جور کن

خوب با یه نگاه ساده میشه فهمید پلن رفتن رو اکنتای nw می تونه (نشدنی نیست هر کاری راهی داره) سخت باشه چون پلیرای خوبشون کپ ندارن پس ترسی هم از چنج کپ

ندارن و با ساخت سنگ تراشی کارو برای پلنرای حریف سختر می کنند و ... (این فقط یه مورد بود به قول دوستمون بقیشو بلدم ولی نمیگم8o)

سلام خدمت همه اساتید بازی تراوین

کل پست های تایپیک یه طرف این پستم یه طرف

یکم با دقت بخونیم

چون ما کپ نداریم ترسی هم از چنج کپ نداریم

چند ساله من دارم پلی میدم هیچ جوابی برا این سوال که سالهاست بچه ها ازم میپرسند ندارم که چرا همر نمیکشی

جوابش اینه

چون من همر نمیکشم پس ترسی هم از خفت ندارم

اصن واندرم نمیدیم بالا پس ترسی از ۰ شدنش نداریم

کتیبه هم نمیگیرم پس ترسی از زده شدنش ندارم😁😁

پدر استدلال ایران

سرور که بک نخورده ؟؟؟
    به صورت دلخواه بک خورده؟؟؟
    تو این مدت که نت قطع بود و بعد از وصل شدن من به شخصه رو اکم اومدم و با وجود اینکه میدونستم قراره بک اپ بخوره همینجوری هر روز نیرو شارژ کردم و کپ دادم بالا
    همه نیرو ها ساخته شدند کپ بالا رفت و بک نشده ولی یه سری از نیروها که لاست خورده بودند برگشتند
    در کل اینجوری شده که اگه نیرویی شارز کردی یا ساختمون و منابع دادی بالا سرجاشه
    ولی اگه لاست دادی برگشته شایدم لاست نخورده که بخاد برگرده
    ولی به هر حال دوستانی که خارج از کشور بودند بخصوص بچه های ne الان دو هفته از همه جلوترند و دست بالا تر رو دارند

تعادل بازی به هم خورده؟

تا هفته قبل هر ۳ ساعت ۴تا اثر هنری شارژ میشد تو حراجی
    الان چند روزه اصن اثر هنری نیس تو حراجی
    هیرو هم که تو این سرور اثر براش تعریف نشده
    این اتفاقات دقیقا بعد اعتراض بچه ها نسبت به احتکار اثر توسط مولتی هانتر اتفاق افتاده
    اگه فردا پس فردا اثر هنری بیاد تو بازار قیمتش چنده؟
    این که ماجراجویی رو از حالت رندوم خارج کنیم زیاد جالب نیس

پ ن: هیرو من تا الان یازده تا کتاب اورده
    خاستم بگم چقدر به تحصیلاتش اهمیت میده مولتی

به صورت کاملا رندوم 5ماجراجویی پشت سر هم چیز با ارزشی پیدا نکرده
    فک کنم مشکل از قهرمان منه
    وگرنه قهرمان مردم که میره قفس و اثر و کتیبه میاره که نیاز نباشه سیلور خرجش کرد

والا ما قدیما که دیوار میشدیم تا یه پلن موفق نمیزدیم ن تو فروم میومدیم ن تیم اسپیک ن ریدکال ن حتی نامه های اک رو باز نمکردیم
    الان دیوار شدید اومدید وف فروم که دفشونا پروندیم؟؟؟
    اینا رو جایی نگید بهتون میخندند به خدا
    50 تا اک توne هست هر کدوم روزی 5 ک دف بسازه میشه 250 ک
    ولی یه همر گرزی 250 ک بخاد در بیاد از الان استارت کنه سرور بعدی برا کتیبه ها میاد بیرون
    موفق باشید

تهش ساید nwبازی رو میبره
    بازی هم که حدودا 3به 1 هست
    ساید se که 3تا اک داره الان رفتند تو اتحاد sw البته متا و... نمیشه بهش گفت ولی خب رفتند دیگه
    nw هم به جز اک من بقیه دارند برا sw بازی میکنند چون 3هفته قبل پلن ne روی sw با دف nw دیوار شد و دف اکانت pasargad
    ولی 3به 1 نیست
    یک در مقابل یک به اضافه 10تا اک کمکی از بقیه ساید ها