Posts by 33yed

شایعه سازی نکن برادر :)

هفته اول مولتی کجا بوده . 4 روز از سرور گذشته بود مدال دادن . احتمالا باگ سیستمه . ما اگر مدالمون رو ندن میریم رو حذف:)

کلا پیش بینی این سرور یکم سخت شده لیدر های nw که ترکیبی از خود nw و se . Sw هستن . لیدرهای se هم که این سرور از تیم قبلی se و دو تا تیم جدید sw تشکیل شده .فقط sw ممد کماتسو رو اضافه کرده سپهر و احسان رو از دست داده . Ne هم که ترکیبشو با تیم قبلیش و پلیرهای se مثه علی گرس و ارمین بسته .
    کلا همه با سبک بازی هم آشنا هستن ولی این ترکیب های جدید هم میتونه برای خودش نا اشنا باشه و کار رو سخت و غیر قابل پیش بینی کنه
    پ.ن : این سرور قیمه ها رو ریختن تو ماست ها

خیلی هم عالی هر چه حریف قوی تر لذت بازی بیشتر . علی اقا هم خوش اومدن. سرور اخری که باهاش بازی کردم sw بودم ایشون se حالا ما اومدیم se ایشون رفتن ne . قسمت بر اینه همیشه مقابل هم باشیم .( البته بستگی به متایی داره که لیدرها انجام میدن ) با امید موفقیت و بازی سخت برای هر ۴ ساید . مرسی از وحید و احسان که شمال غرب رو پوشش دادن که بازی ۳ قطبی نشه .

یا من خیلی نوبم یا همون من نوبم اما قدیما تو حمایت میشد منابع ارسال کرد . الان برای لول اپ سفارت نمیشه منابع زد یکی بگه که اینجوری نبوده این قانون جدیده چون خودم یادمه mm میدادم که منابع بفرستید سفارت بدیم بالا. الان یا باید گند بزنی به بازی خودت سفارت اپ کنی یا باید مولتی بکشی با مولتی فقط سفارت اپ کنیم. شما خودتون یه کاری میکنید بریم تو کار مولتی . اما ما چون پاک بازیم با اکانت خودمون سفارت دادیم بالا گند زدیم به استارتمون

سلام دوستان . اولین سروره که قراره تو اسپیدترا پلی بدم و به خاطر بعضی دوستان مخصوصا 33yed عزیز تیم IR.COB این سرور برای اولین تو جنوب غرب پلی نمیده و میره تو جنوب شرق

خجالت زدمون میکنید انشالله از سرورهای دیگه برمیگردیم و برای جنوب غرب میجنگیم

پ.ن : یه سرور خارج از اس دبل بزنیم ببینیم بیرون چه خبره :)

دوست عزیز من کدوم ساید پلی میدی ؟؟؟؟ اسمت اشناست فکر کنم سرور6 با هم بودی یا دشمن بودیم :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: به نظرم برای جلوگیری از مولتی سازی ایپی مشترک چون وپی اس هستش سخته شما باید بات هوشمند زارید هم برای ورود به بازی یا اگردر صحفه بازی تا مثلا 10 دقیقه کاری انجام نشد یه سوال بپرسه این جوری دیگه بات هم نمیتونه کاری بکنهچون هی از اکانت خارج میشه

داداش اشتباه گرفتی فک کنم چون ما کلا دشمن نداریم رقیبامونم رفیقامونن:) هنوز انقدر نشدیم دشمن داشته باشیم :). سرور ۶ توتال sw بودم که شایان شانگفی توتال se بود و مجید گانر هم nw البته حرف ماله هفت و هشت سال پیشه. اسم اکانتت و سایدتو تو سرور ۶ چی بود

با سلام خدمت تمامی خوانندگان فروم
    تیمه ما به علت دو برد پی یا پی به اندازه یک سرور میدونو به جوان ها میده و انشاالله اگر عمری باقی بود سرور بعدی خدمت میرسیم
    امیدواریم سرور خوبی برای همگی عزیزان باشه
    مهرداد شرف
    PHOENIX TEAM

سلام ما هم تقدیم شما
    کاش تشریف میاوردید چون قرار این سرور برنده خیلی اذیت بشه چون ما اگرم ببازیم هم جون برنده رو به لب میرسونیم

پ.ن : فقط بابت کل کل نوشتم ناسلامتی تایپیک آمادگیه یه مشت فروتن خوردیم پست هم:)

تجربه 20درصدهپولم 20درصد
    60درصد بقیش وقته
    هرسایدی وقت بیشتری گذاشته باشه برندس.

یعنی بدون گلد 80 درصد اکانت خوبی بالا میاری :)
    50 در صد پوله . 40 در صد وقته . 10 در صد تجربه
    این حرفی که شما میزنی ماله سرور کلاسیک بود که هیروت 24 ساعت طول میکشید زنده باشه . نه الان که سطل هست و....

الان 3 میل خرج میکنن 30 تا مولتی بالا میارن ازش غارت میکنن آی پی هم نمیخورن بخاطر vps

الان تجربه فقط به درد پلن رفتن میخوره و اداره ساید. اکانتت رو هم میتونی بزاری رو بات بچرخه به زمانی از خودت میتریسیدن الان از پولت:)

با سلام خدمت ادمین محترم

به نظر من شما بیا این سرور رو مثه سابق یه کاری بکنید بشه ناتار رید داد عملا الان نه آبادی میشه زد نه ناتار بخاطر همین میان مولتی میکشن . مولتی کشیدن هم خودش یه هنره اما خلاف قوانیینه .با توجه به مشغله خیلی از پلیرها بهتره بازی رو ساده ترش کنید چون میانگین سنی پلیرهای شما بالای 30 سال هست همه درگیر زندگی هستن . متاسفانه الان تو سرور های شما هر کی پولدارتره موفق تره و پول حرف اول رو میزنه طرف 30 تا مولتی میکشه واسه 30 تاش 500 تومان گلد میخره . هزینه وی پی اس و بات رو هم که اطلاع ندارم اما دیگه تجربه مهم نیست تو بازی فقط و فقط پول و یکمی وقت
    پ.ن : بالای 30 سال ها لایک کنن:)

یکی طلبت که به sw زدی :(