Posts by UnKnOwN

ما سوته دلان حسرتِ دیدار نداریم !

سلام همگی؛ خوبین ایشالا ؟

امیدوارم که همه عزیزای دل برقرار باشید؛ برخلاف من که یذره کم دل و دماغ شدم؛

اول یه صحبت کوچولو راجب سرور نرمال بکنم که منتظر بودم بعد از بهبودی کامل آرش کاپیتانِ عزیزم پست پایانی فروممو بذارم که متاسفانه ادمین فروم در فاصله کمتر از ۵ روز بعد از اتمام سرور تاپیکو بست! ایشالا تشکرهای آخر بازی بمونه واسه فرصت دیگه که درکنار بچهای گلِ اَمرداد یه سرورو شروع کردیم؛ یه مجالیم باشه واسه به رخ کشیدنِ حافظه ما ! ;)

خب چخبرا؟ میبینم که شیر پلاستیکی زیاد شده این اطراف! اگه بحث توانایی در کشیدنِ مولتی بدون بات و ایپی باشه که عزیزای دل دیدین نتیجه کار مارو سرور پیش! فقط نمیدونم اون موقع رفقای لندنی و اتریشیتون کجا بودن ^^کی به کیه، احتمالا بدلیل منقضی شدن ویزای شینگنتون نتونستین باهاشون ارتباط برقرار کنین !

ولی خب حتی اون سرورم قطع بر مولتی بازی نبود اما با توجه به اقتضای سرور مجبور شدیم مولتی بسازیم که شیرده بودن ناتارا جبران بشه چون ما تهِ مپ بودیم؛

خلاصه که ما کلا از جرگه مولتی بازان برائت جستیم و واقعا داریم در حد خودمون با این حرکت کمک میکنیم به سروری زیباتر ! به امید روزی که نورالله ۱۱ ساله از آلمان هم به راه راست هدایت بشه و نیاد با حرکاتش توپِ یسری افراد رو پر کنه! البته خب اون اسکاتا باید یجوری جبران میشدن، حالا چه با ۲تومن چه بی ۲ تومن:D فقط موندم بهترین راه مقابله پلیرای اروپایی وقتی روشون اتک میذاری تخریب کردن انبارشونه یا دارن ادا حال بدا درمیارن !

مورد بعد اینکه منظور امیر از دف ریختن توی فارما؛ اکانتهای با پاپ ۸ بود که فقط به منظور اضافه شدن ناتار به سایدمون رجیستر شدن؛ که حتی این مورد رو هم بعد از ثبات پاک بودنش با فرمول (اینکه ناتارای مارو همه میتونن رید بدن) و چند روز بحث عملی کردیم؛ (همونطوری که توی پستای لقمان جان هم میدیدین چندروز کلا به تعداد اکانتهای ساید ما اضافه نشده بود)

درکل هم واقعا هنوز نه انرژی اومدن به فروم رو دارم و نه تاپیک این سرور رو خیلی جذاب میبینم؛ فقط یلحظه حس کردم غریب گیر اوردین اومدم هواشو داشته باشم؛ احتمالا هم باز یه غیبت کبرای دیگه داشته باشم. به امید دیدار !

پینوشتم نداریم؛ کوچیک همه رضا

سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

کجایین نیستین؟:D نکنه مدرسه دارین امتحاناتون رسیده کلکا؟ :دی

اقا اومدم یه نکته کوچولو بذارم فضا عوض شه؛

اگر ۱۵کراپی شما ۱۵۰درصد باشه(و مصری نباشه) دقیقا ۷۶ روز زمان میبره تا هزینه ارتقای گندمزار از سطح ۱۹ به سطح ۲۰ جبران بشه و به سوددهی برسه؛

پس یعنی ما که الان روز ۱۳۵ سرور هستیم؛ اگر مدت زمان سرور رو حدود ۲۵۰ روز درنظر بگیریم؛ تقریبا ۴۰ روز دیگه فرصت داریم تا بتونیم کراپ هامونو ۲۰ کنیم(البته اگه پادشاه یا همون king باشیم این زمان به ۴۰ ثانیه تقلیل پیدا میکنه:D) !

خلاصه اینکه اگر نتونستیم تا ۴۰ ۵۰ روز دیگه کراپ هامونو ۲۰ کنیم بعدشم نکنیم به صرفه تره؛ همون منابعی که میخواد صرف ارتقا بشه رو کوچولو کوچولو گندم میکنیم مصرف میکنیم؛ البته ! اگر مشکلی واسه نگهداری منابع اضافی نداشته باشیم که فکر نکنم تا اون تایم سرور دیگه کسی مشکل انبار داشته باشه !

همین دیگه؛ شاد باشید:*

پ.ن: دوست دارم یه تشکری بکنم از نیما godkillme عزیز، که دیگه در جمعمون نیست؛ به شخصه خیلی چیزا ازش یاد گرفتم؛ راستی امشب تولدشم هست. تولدت مبارک نیما:love:

پ.ن: گریه مکن که سرنوشت؛ گر مرا از تو جدا کَرد؛ عاقبت دلهای ما، با غمِ هم آشنا کرد :(

(اگه گفتین مخاطبش کیه؟)

پ.ن: شادی؛ به خودت که نمیتونم بگم؛ ولی اگه روزی روزگاری گذرت به تراوین(!) خورد و اومدی فروم n سال پیششو بخونی؛ میخوام بدونی زمانی که دارم این پستو مینویسم و همینطور زمانی که دارم این پستو نمینویسم دارم به تو فکر میکنم؛ خیلی بیشعوری!

پ.ن: الکی مثلا خودم امتحان ندارم:D

پ.ن: سارنگ آماده باش؛ ما داریم میاییم (Only SS:love:)

پ.ن: از دست اندرکاران بازی مافیا تقاضا داریم مکان رو از تیم اسپیک به دیسکورد تغییر بدین :)

پ.ن: لوسم خودتونید؛ بای

سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

آقا همر دیفالت مارس بالاخره دیوار شد !

فکر کنم درکل خیر و برکت زیادی داشت از جمله:

پروندن ۱ نانکپ

تخریب ۳ کپ

زدن کتیبه انبار بزرگ

دیوار کردن ۱۰ همر جنگی با رنک های خوب؛

خلاصه که شهادتش گوارا باد؛ و دوست دارم به سهم خودم دستاوردای همر رو تقسیم کنم به پایه ثابت اکانت از اول سرور تا الان؛ آرش کاپیتان عزیز؛ که واقعا علاوه بر مشغله های زیادی که داره الان داره تایم ۳ تا اکانت مارس، رویال و تکشاخ رو پر میکنه و واقعا ۵ک گرز درقبال تلاشهای آرش عزیز چیزی نیست؛

پ.ن: امیرعلی کجایی؟؟ هرچی دنبالتم نیستی;(

پ.ن: بچها لطفا درباره شرایط دیشبم حین لانچ چیزی نگین؛ نتیجه که خوب بوده راضی باشین:D

پ.ن: با آرزوی عدم موفقیت برای تیم محبوب سارنگ جان(اگر میخونه=O)

پ.ن: دکتر هانی؛ امام هومن تشکر داره خدمتتون

با سلام خدمت تمام دوستان و فروم خواب های عزیز

نمیخواستم فروم دیگه پست بذارم چون بعضی ها کل کل رو با توهین اشتباه گرفته بودن . ولی دلم نیومد تبریک نگم به عملکرد عالیه تیم دفکوردی سایدمون

ضمن تبریک به عملکرد عالی تیم دفکوردی ساید که واقعا کارشون عالی بود . و همچنین تبریک به تیم پلنری جنوب شرق پلن خوبی بود .

حالا اگه از نظر شما همر رنک یک سرور رو از بین بردن و به جاش همر رنک ۱۵ سرور رو پروندن و اینقدر بوووووم داره بیان بهتون بگم کجا رو بزنین برای بوووووم بوووم بعدیتون

سلام ناصر جان خسته نباشی

کاری به اینکه همر ۱۵ مال خود همین مارس بود ندارم

ولی داداش نکنه با همرای خودت دف کردی که الان رنکش انقد اومده پایین؟;)

راستی نگران نابود شدن همر رنک ۱ هم نباش؛ ایشالا با همین همر تا اخر سرور سر میزنیم بهتون<3

پ.ن: اقا فروم شده اسپم خالی؛ ما هی به شوق پستای امیرعلی میخونیم میایم جلو؛ تا میرسیم به پستاش میبینیم حذف شده؛ چه وضعشه خدایی؟=O

پ.ن: خنده بر لب میزنم تا کَس نداند درد من:D

پ.ن: دکتر هانی مچکریم

صبر‌ کردم یکم از هیجان و عصبانیت همه دوستان کم بشه؛ بعد این پستو بذارم؛ شاید اینجوری قابل هضم تر باشه و بتونن قبول کنن این واقعیات رو :(

اول از همه راجب مست بودن همر ها :

راستش سر پلنی که روی تک شاخ اومده بودن دوستان شمالِ غرب؛ دقیقا سر دقیقه های آخر توی اوج هیجان و استرس، مهرشاد جان از اکانت تک شاخ اومدن و گفتن همر ما ۲ رنک اومده پایینتر بگردین ببینین کجاها همر بزرگاشون جلوزن شده همونجا ریله؛ و دقیقا همین اتفاق هم افتاد و همر شادو و فارمینگ ماشین جلوزن ۲ تارگت ساید ما یعنی تکشاخ و ترکسس شدن(حالا ممکنه یکی دیگه بوده باشه سوتی نگیرین ازم در اصل قضیه تفاوتی ایجاد نمیکنه)؛ از این قضیه گذشت تا رسید به پلن دیوار شدن شما؛ ما حدودا صبح روز قبل از پلن شمالغرب رنک همرمون از ۲ اومده بود ۳ (راستش یذره بدون کلاه هم شارژ شده بود) من سریع این جرقه به ذهنم خورد که ای بابا حتما فارمینگ ماشین باز مسته و داره میاد که اینجوری شده، و سریع به دفکوردای ساید این موضوع رو اطلاع دادم؛ حالا این که این موضوع درست بوده یا نه رو هنوز مطمئن نیستم اما با استعلامی که از ادمین بازی گرفتم گفتن که نه تغییری توی رنک اتفاق نمیفته؛ اما من خودم نظرم روی این هست که توی اون مقدار پوینت هجومی که نوشته شده داخل قسمت عمومی تغییری ایجاد نمیشه، اما رنک همرها تغییر میکنن؛ (و چه چیزهایی که به اشکان نگفتین سر همین موضوع ساده:))

دوم در مورد اتک ها روی اکانت مارس:

کلا ۳۲ موج اتک اومده بود؛ ۸ موج اول از ۲ اکانت هون با همر کوچولو و ۴ موج از ایمپریال در ثانیه اول

توی ثانیه دوم ۱۲ موج اول از همون اکانت های بالا بود و بعد از اون ۴ موج از لوسیفر هم اومده بود

و در نهایت توی ثانیه اخر ۴ موج بعدی از اکانت لوسیفر بود.

خداوکیلی خودتون به ترتیبای بالا نگاه کنید؛ توقع نداشتین حالا که بزرگترین همر سایدمون هست بخوایم روش شونصد کا دف بچینیم که؟

تنها کاری که تیم دفکوردی انجام دادن این بود که به اندازه ۲ همر هون اول دف بذارن توی بیس ما؛ و بعدش سر ثانیه دوم ۱۲ک تی کی و سر ثانیه سوم ۹ک تیرانداز اینسرت بزنیم(لینک اینسرتارو هم اگه میخواین پیدا میکنم براتون) و با توجه به دف کافی که جمع شده بود با دستور لیدرا ما دف خودمونو دادیم به کپ اکانت red wall ! که با اینکه اونجارو هم ما دیروقت دف ریختیم اما جزو ریل هاتون نبوده که بگیم اره لو رفته بوده پلن.

ناصرجان گفتن که شمالغرب جنوب شرق رو دست کم گرفت؛ اما من یک تعبیر دیگه از ماجرا دارم:

اول اینکه ما بدلیل پلنای قبل شمالغرب رو دست بالا گرفتیم؛ دوم اینکه به همین دلیل شمالغرب هم خودشو دست بالا گرفت و یکم غرّه شدن به خودشون !

راستی سامان جان گفته بودی همه دف جنوب شرق رو میریزن روی مارس توی پلن ها؛ یه توضیح کوچولو دیگه بهتون بدم؛ یر پلن قبلی که تکشاخ ریل بود؛ حقیقت صبح زود من و لقمان جان طی صحبت هایی که میکردیم همر رو کامل خوابونده بودیم که جفتی بیایم روی همون دهکده تون توی اس ایی؛ اما تیم دفکوردی تصمیم گرفت که به اندازه همر اول (و حالا شاید همر دوم) دف بذاره توی بیس و ما یه گاف توی یکی از ثانیه ها پیدا کرده بودیم که ۳ موج اول اکانت d.k کاتا بود چون توی ثانیه قبلش ۴ موج خورده بود و باز اینسرتارو سنگین بستیم روی اونجا؛ که نیاز بود فقط ۴ موج اول و این ۳ موج دیوار بشن تا دهکده دیستروی نشه؛ اما متاسفانه اونجا ما چون امار همر هارو نداشتیم همر لوسیفر رو ۳۰ک گرز تخمین زده بودیم که باعث شد بیشتر از حد دف بسته بشه روی دیفالت ما؛ خلاصه فکر نکنین توی پلنای قبل هم ما خیلی بیکار بودیم؛ فقط شما خوب زده بودین و من به شخصه لذت بردم حقیقت از ریل های پلنهای قبلی؛

امیدوارم با توضیحاتی که دادم و فقط اطلاعات خودم بوده ابهاماتون برطرف شده باشه و بمونین توی بازی؛ به شخصه دوستان عزیزی توی ساید شمالغرب دارم که اصلا دوست ندارم از سرور برن !

ببخشید طولانی شد؛ کوچیک همه، رضا

اصل نوشت: آقا حسین و سعید عزیز؛ از صمیم قلب تسلیت میگم مصیبت وارده رو؛ مارو هم تو غمتون شریک بدونین;(

پ.ن: هومن جان(فارمینگ) من کاری به بقیه ندارم؛ به شخصه ازت خوشم اومده؛ حالا نمیدونم دلیلش شباهت اسمی با امام هومن ما بوده یا چیزِ دیگه ای؛ اما تیر هوایی داری داداش:love:

پ.ن: همین لحظه که دارین این پستو میخونین؛ خیلی از هم بازی های ما با گرفتاری های بزرگی که تو زندگی شخصی دارن اما دارن کنار ما بازی میکنن؛ سعی کنیم با تهمت های ناروا کار بزرگ این عزیزان رو به راحتی زیر سوال نبریم:)

پ.ن: آقا فرهاد مرسی بابت اینسرتا؛ خوشحال میشیم قدم رنجه فرمایین:*

پ.ن: امیرررعلی تو فقط بنویس<3

تیک تاک تیک تاک؛ عه! چنج نشد؟!

سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

خدمت برادر عزیز(هومن؛ نمیدونم کدوم هومنه!) معذرت میخوام که احتمالا منتظر چنج شدن کپ اکانت مارس بوده؛ شرمنده داداش ببخشید ناامیدت کردم؛ شما به غارتات روی کپ ادامه بده قول میدم اگر دقیق و منظم بزنی (به همراه دعای ندبه)بعد از ۴۰ روز کپ خودش چنج میشه(باگ سروره)

حالا اگر چنجم نشد ولی قطعا جات تو بهشته :دی

خلاصه همین دیگه؛

ارادت، رضا

پ.ن: راستی شنیدم دنبال شماره ام بودی؟ داداش نکنه بخاطر یه چنج کپ میخوای قمه روم بلند کنی؟ از الان گفته باشم: بخشش لازم نیست؛ دیه میگیرم :|

پ.ن: راستی با فیکِ گیلاسی انقد دف جمع شد رو دهاتون با ریلِ خیاری ری اکشنتون چیه؟ عشق است پلیر هاتون با ۱۰ سال سابقه بازی با نژاد مصری :|

پ.ن: بچها بیاین این دیفالت بدبختو یجا دیوار کنین؛ این جَستی ملخکاش تموم شده بنظر :|

آقا قرار نیست یکی لینک بزاره؟ کل کل باشه برا بعد از لینک، مردیم از کنجکاوی، یمشت معتاد تراوین رو اینقدر نزارین تو کف

بدن درد گرفتیم8o

سلام حاجی خوبی؟ چخبرا؟

حاجی شما که ماشالا خودت استادی

ما پلن رفتیم ولی توی تاپ انگار nw پلن اومده؛ کاملم دیوار شده :))

دیگه خودت تا آخرشو بخون:|

اینم لینک خدمت حاجی خودمون

پ.ن: الهی اسیر غول بیابانم بکن؛ ولی اتک فیک روم سبز نگیره :|

سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

آقا من هم درگیر سرور اونطرفیم و هم ماشالا سطح فروم اینقد بالاست که من به خودم اجازه پست گذاشتن نمیدم؛

دارم یواش یواش فرومو میخونم اینطرف؛ الان صفحه بیست و دو بودم و بحث همر نانکپ و این چیزا بود؛ خواستم یه نکته ای رو بگم که حواستون باشه:

آقا توی آپدیت جدید( یا توی این سرور) وقتی تو از یه دهکده خودت هم نیروی کمکی میدی به دهکده دیگه ت؛ توی جاسوسی که ازت زده میشه همه نیروهای یه نژاد توی یه کادر قرار نمیگیره و نیروهای کمکیو جدا میزنه؛ یعنی شما بیای پاپ نان کپو پایین نگه داری و ۲۰ تا دونه کاتا بدی فیدرِ پاپ بالات به امیدِ تشخیص اشتباه؛ همچین اتفاقی نمیفته و اون ۲۰ تا منجنیق توی اسکاتی که از فیدرت زده میشه بصورت نیروی کمکی نشون داده میشه؛ ایشالا که این موردو لحاظ قرار بدین که دچار خسران نشین؛ خلاصه همین دیگه، بیشتر ازین سرتونو درد نمیارم. سعی میکنم اگر تونستم پا به پای نوشتناتون بخونم پستارو اینجام فعال باشم(هرچند میدونم کار مشکلی پیش رو دارم^^)

پ.ن: سارنگ جان اونطرف که گفتی ادمین اِل و ادمین بِل؛ ولی یه زمزمه هایی به گوش رسیده اینجا حضور داری؛ واسه همین تیری در تاریکی میزنم و میگم بهت که تیم محبوبم دیشب بازیشو برد:love:(مدیونین اگه فکر کنین کینه سری قبلیو به دل گرفته بودم:D)

کوچیک همه؛ رضا

متاسفانه قوه عاقله ای تو این بحث نمیبینم.

اگه زمین صاف بشه این میشه.

من هم به تاسف بسنده میکنم. شما هم هی تکرار کنین فلانی کرده فلانی کرده. ایگنور کردن این صحبتا برای من کاری نداره. اشتباه از من بود که اصلا اهمیت دادم.
    پ ن : میخوای با ادمین صحبت کنیم واندر شما 100 شه الکی دوماه وقت تلف نکنیم. من اول سرور یجا یه کراپ اشتباه آپ کردم، اگه نمیکردم الان 25ک کاتا داشتم، میشه با ادمین صحبت کنیم کاتاها رو بده بهم الان !!!

داداش راه اسون دادم دستتا

برو ببین مولتیای کدوم پلیر چراغش سبز یا زرد یا حتی قرمز شده(نمیدونم این سرور چند روزه رنگا عوض میشه) متهمو از تو همونا پیدا کن؛ سری قبل کار بچهای شمال شرق بود؛(باز اگه میخوای به جواب برسی سریعتر چک کن تا وقت نکردن با تور همه رو آبی و سبز کنن؛ هرکدوم دیدی نصفش سبزه نصفش زرد یکی دوتاش آبی؛ بدون داره ردپا پاک میکنه؛ البته اگه خودت واقعا ندونی کار کی بوده)

شما اینکارو بکن متهمو واسه ما پیدا کن ۲۵ک کاتا خودم میدم بهت؛ بوس

گرفتی مارو ؟!
    شما میگی پسورد ، پسورد دیفالت رویان هاست بوده. طرف آی پی رو از کجا اورده ؟! اتفاقا خیلی قشنگ خیلی هارو از دایره اتهام خارج میکنه. کسی که این کارو کرده اطلاعات دقیق وی پی اس شما رو داشته، نه فقط پسورد. حالا برین بگردین ببینین به کیا اطلاعات دقیق وی پی اس رو دادین.

اگه هم قصد ندارین پیدا کنین کی بوده که بحثی راجع بش تو فروم نکنین.
    پ ن : ش ش سرور پیش به اندازه سه ساید همر واندر زن داشت و باخت. برنده رو همر مشخص نمیکنه.

داداش به راحتی میتونی یک ماه وی پی اس بگیری

آیپی رو نگه داری ماه بعد تمدید نکنی

بعد همون وی پی اس رو ما بخریم؛

اگر واقعا این کار رو یه امر نکوهنده میدونی برو ببین کیا تو شمال وی پی اس ماه اولو تمدید نکردن

اگر دقت کرده باشی این اتفاق هم دقیقا یک ماه و خورده ای بعد از استارت سرور افتاده؛

فکر کنم سه سرور پیش هم بود که باز دقیقا همین اتفاق افتاد و همرای ۲ ساید جنوبی و شمال شرق کوبیده شدن به هم؛ اون موقع ادمین همرارو برگردوند چون ۳ ساید بازی ضرر کرده بودن

باز اگر هم شما هم شمال شرقیا واقعا خیلی زشت میدونین این کارو و از جانب شما نبوده ما با جنوب غرب صحبت میکنیم اونام اوکی بدن بگیم ادمین همرای مارو برگردونه؛

اگر صرفا جانماز آب میکشی پست منو نادیده بگیر;)

پ.ن: ببخشید حوصله پست خوشگل نوشتن ندارم

پ.ن: یادتونه گفتم ناموس یا واندر؟ یادتونه گفتم شاهد شرایط عجیب سیاست گذاری هستیم جلو بریم خیلی چیزا انتظارمونو میکشه؟ من که ازین اتفاقا اصلا تعجب نکردم؛ وقتی طرف ناموسش براش مهم نبود من بیجا کردم جلوش بازی کنم که الان بیام شرفشو زیر سوال ببرم؛ هر چه کنی به خود کنی حاجی؛

(بااین پینوشت خشک و تر باهم میسوزن؛ من معذرت میخوام بچها؛ هرچی بم بگین حقمه)

پ.ن: اگه گفتین تولد کیه؟

ارادتی ندارم؛ از خیلیاتونم بزرگترم؛ رضا

سلام علیکم؛ آقا اینجوری که معلومه من باید یه عذرخواهی از شما و کارو جان بکنم؛ تا اونجایی به ما خبر رسیده توی پلنی که روی ما داشتین قرار بوده شما ۱۰ تا همر بذارید و شمال شرق دو تا؛ که قطعا اگر با یه مرام کُشی تونستین ازین کار سر باز بزنین باید به کارو جان تبریک جانانه گفت بابت سیاست گذاریشون؛ و بگم که من و شما که هیچ سارنگ جان، خودِ وینستون چرچیل هم به پای این آقا چپ دستِ قصه ما نمیرسه؛

خلاصه اینکه این سرور داره مرزهای سیاست گذاری؛ ارزش ها؛ هدف گذاری ها؛ متا(!) ها:D جابجا میشه و خدا میدونه در ادامه راه چی انتظارمونو میکشه?(

پ.ن: اقا سارنگ قطعا این پینوشت دوم شما به تموم پنجاه و خورده ای پست من میارزه؛ فقط یچیزی که ازتون دیدمو جالب نبوده درنظرم اینه که فلانیو صدا زدین و بعدش نوشتین (اگر اشتباه نکنم) حالا من که اسممو نوشته بودم ولی واسه باقی عزیزان این حرکتو زدین من نتونستم برداشت جالبی بکنم از این حرف؛ حالا که کسی سارنگو اشتباه نمیگیره دلیل نمیشه سارنگ بخواد همه رو اشتباه بگیره؛ بقول خودت سعی کنیم بجای استفاده از لودگی بار پستو زیاد کنیم؛ مرسی

پ.ن: راستی سرراه ورود سرکرده تیم زوپیر(آقا تورج) رو هم به سرور خوش آمد میگم؛ ایشالا که با وجود ایشون سرور جذابتری خواهیم داشت.

پ.ن: احتمالا الان که این پستو میذارم دوستان شمال غرب ریختن توی فروم و دارن برطبل شادانه میکوبن(همیشه کُند بودم) تبریک میگم اقا:love:

ارادت؛ رضا

آقا ولی دقت کردین اتکای اول همش از شمال غرب بود؟؟ کارو جان یچیزو بهت بگم؛ اصلا بقول شما اس ایی از سیاست هیچی سرش نمیشه؛ ولی مطمئن باش پای حرفی که میزنه وایمیسته تحت هر شرایطی؛ اینو میتونی از آقا بالاسرات هم بپرسی؛ قرارمون یادت نره;)

من نمیدونم آرش با این ذکاوتش با خودش چه فکری کرده که شمارو کرده مسئول فروم؛ بنظر من کارو جان شما سواد کافی رو واسه اینکار نداری( لال بشم اگه قصدم توهین یا تحقیر بوده باشه)؛ سیاست شما از اول سایه مالی بوده که حالا به هردلیلی جواب داده؛ الان هم رسیدین به سیاست مرام کُش کردن متحدتون؛ حتی اگر اینم جواب بده بازم دلیل نمیشه که شما داری کارتو درست انجام میدی؛ بنظر من هیچ دلیل موجه یا غیر موجهی وجود نداره توی سایدی که سارنگ جان حضور دارن شما بخواین فروم نویسی کنی؛ حتی اگر مجبورت کردن؛ این سخن رو از برادر کوچکت (برای جذابتر شدن بازی ) بپذیر لطفا<3

پ.ن: راستی اقا تارگت با جمعیت پایینتر واسه مورال پیدا نکردین؟ فکر کنم با پوینت هجومایی که پیداست ۶۰ درصد مورالو کامل گرفتیم! بقول خودتون حواستون باشه همراتونو به کی میسپارین دوستان;)

پ.ن: همرای مرزیشون دیوار شد اومدن گفتن مگه هوشنگیم توی مرز واندرزن بکشیم؟ دمپاییای مختصات پایینشون دیوار شد اومدن میگن هرچی مختصات بره بالاتر همرای ما غول تر(!) میشن:D برادر من شما چیزی بجز نیزه نداری؛ میگم آره بگو آره;) (حالا اینکه نیزه هارو واسه مقابله با داداشیتون کشیده بودین بماند)

پ.ن: وسطای پست نوشتنم استقلال تیم محبوبم ۳ تا گل خورد؛ استقلال این بازی مشکلش استقلال بودنش نیست؛ اون حواشیه که براش ساخته شد قبل از بازی؛ حواسمون باشه داریم چیکار میکنیم!

کوچیک همه؛ رضا در آستانه ۲۰ سالگی (هرروز دارم بهتون یادآوری میکنم تولدمه؛ یادتون رفت قهر میکنم میرم از سرور)

هر طرف می نِگَرَم،نیزه و شمشیر است ؛ یا رب حسینِ من تک و تنهاست

آقا ما هرچی منتظر موندیم بچهای ارمنستان دست بکار بشن مارو بزنن دیدیم نه خبری نمیشه؛ گفتیم چیکار کنیم چیکار نکنیم؛ امام هومن فتوی رو صادر کرد که آقا پلن بریم رو ارمنستان؛ رفتیم چپشو گشتیم چیزی نبود، راستشو گشتیم چیزی نبود؛ دوزاریمون افتاد که ای بابا! بچها کلا اومدن پلن نیزه و برده برن (حالا از ترس دوغشون(!)بوده یا چی رو نمیدونم)؛دیگه گفتیم ماکه تا اینجا اومدیم یه دست گرمی بریم دیلی هامون بیفته دستمون؛

ولی جدای از شوخی اگر اومدین فقط نیزه چاق کنین ما مجبوریم اون اصل ممنوعیت فیدرزنی رو زیر پا بذاریم؛ هرشب خدمت برسیم یکم نیزه بپرونیم؛ بازم صد رحمت به بچهای ترکمنستان که حداقل یچیزی میذارن بچها دشت کنن:

( اینم از طرف کسری و مهربان که تقدیم کردن به بچهای جنوب غرب)

پ.ن: میزنم میزنم؛ همین بود؟ بزن دیگه چرا نمیزنی ، مگه نگفتی همر اولو میزنم، بزن دیگه، بزن عمو ببینه(چند روز دیگه ۲۰ سالم میشه:P:P)

پ.ن: هایل هیتلر؛ نه ببخشید؛ هایل طالبان8)

پ.ن: ما موشک های خود را در مخفیگاه های رشته کوه زاگرس قایم کرده اییم؛ ارمنستان زاگرس؟ وات د فاز !

پ.ن: فرزاد کپسول ارادت قلبی<3

کوچیک همه؛ رضا

اینکه یک پست نا مناسب رو اسکرین بگیری یعنی طرفدار همچین چیزایی هستی رفیق امید وارم زیاد غرق بازی نشی چون این بازی جز کینه چیزای قشنگیم داره که سال ها باید دنبالش کنی رضا جان /.

زود قضاوت نکن عزیزم؛ اتفاقا من این پستو خونده بودم و حتی متوجه اهانتش هم نشده بودم؛بعدا بچها بهم گفتن چی شده و شاتشو دادن؛ شاید چیزی از بازی سرم نباشه ولی لطفا قلب پاکمو نشونه نگیر؛ این تنها داراییه که دارم

حالا بگذریم گذشته ها گذشته؛

صحبت از کینه شد؛ داداش از کجا معلوم اینکه شما میخواین مارو بزنین بدلیل کینه ای نبوده که بچهاتون سر اینکه بهشون قول داده بودیم این سرور توی nw بازی کنیم و بدقولی کردیم نبوده؟ البته ما همچین ادمایی نیستیم اینکه باز موندیم اس ایی هم تنها دلیلش این بود که قرار بود علی کینگ اس ایی و تیمش بیان که نیومدن؛ که خب اگر ما se بازی نمیکردیم یه ساید خالی میموند و بازی جذابیتشو از دست میداد؛

اما درمورد اینکه گفته بودین که به هیچ وجه ne رو نمیزنین حتی اگه اونا شمارو بزنن؛ من در این مورد معذرت میخوام فکر کردم گفته بودین سایدی رو نمیزنین تا شمارو نزنه( یکم زیادی به حافظه ام اعتماد دارم گهگاهی یه ایرادات کوچیکی هم توش در میاد) که خب اگر اینجوریه که پس شما اومده بودین واسه ne بازی کنین(و اصلا هم از ترس دوغتون نبوده;)) و ماهم منکرش نمیشیم و اگر همر شما اول بخوره در این امر کمکتون میکنیم و موضعمون مشخص میشه؛ و نمیخوام در مورد اسدبل نظر بدم اما با توجه به شناختی که از پارسا و بچهاشون دارم فکر نکنم از ارزش هاشون به راحتی کنار بیان و اگر زور شما به ما بچربه میتونیم از الان شمال شرق رو برنده بازی اعلام کنیم اما اینکه ایا واقعا بازی رو بردن یا فقط واندرشون صد شده رو من نمیتونم نظر بدم؛ از قدیم گفتن صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

اما درمورد اتفاقاتی که بین ما و شمال شرق افتاد؛ راستش به ما اعلامی مبنی بر نپ نشده بود چیزی که اقا رضا به اعلام کرده بود این بود که ما با هر سه ساید به توافقاتی رسیدیم که از سمت اونا روی ما اتکی نیاد؛ اگرم اومد یا ساید مهاجم باید گردن بگیره و خودش اون اکانت رو صفر کنه یا اینکه بگه از ما نیست و خودمون از خجالتش در بیایم (فکر کنم این شرایط متقابل هم بوده)

اما درمورد خفتی که صورت گرفت؛ ۱۵۰۰ کاتا توی مرز جنوب شرق ساخته شده بود و یکی از بچهای ما حتی بدون اطلاع از جریان بالا رفته بود و خفت کرده بود که خب لیدرهای ماهم گردن گرفتن و هم به خود شمال شرق و هم توی فروم معذرت خواهی رو اعلام کردن؛ ولی با توجه به خاطراتی که ما از شمال شرق داریم(اینکه چنتا کتیبه رو از سایدمون با وجود نپ بلند کردن و تا اخر سرور هم اعتراف به این نپ نکردن) از کجا معلوم این کاتا ها واسه پلن رفتن روی ما اماده نشده بود و اینکه دوستان بعد از رفتن پلن میومدن اعلان جنگ میکردن و گردن میگرفتن و نمیگفتن همینه که هست؟!

اخه ساختن یه مولتی کاری نداره که بخوای شمال غربو بزنی اما کاتارو بیای توی مرز ما بکشی ؟ درست نمیگم؟

حتی اگر بچهای شمال شرق واقعا هم همچین قصدی نداشتن اما باتوجه به سوابقشون باید یه نیمچه حقی هم به ما میدادن؛ نه اینکه این خفت رو چیزی بزرگتر از اهانت هایی که بهشون شده درنظر میگرفتن؛ اصلا شایدم بقول محمدجواد متارو از قبل بسته بودین کلکا;)

خلاصه اینکه بچهای ما (تا اونجایی که من اطلاع دارم) همه بچهای خوبین و این باعث میشه که چه برنده و چه بازنده من به سایدم ببالم؛ پس میزنین بزنین، ولی سعی نکنین مارو بد جلوه بدین؛ متشکرم

پ.ن: ما گر زِ سرِ بریده میترسیدیم ؛ در محفلِ عاشقان نمیرقصیدیم:love:

پ.ن: سجاد جان شما لطف داری ما درس پس میدیم<3

پ.ن: حرم خبر ندارد؛ شبم سحر ندارد؛ چه سان روم به خیمه؛ خدا بدونِ عبّاس؟

پ.ن: بابت (اما) گفتن های زیاد توی پست داداش کوچیکتونو ببخشین؛ خوابم میاد مغزم بهتر ازین کار نمیکنه

پ.ن: دکتر هانی مچکریم

ببخشید سرتونو درد اوردم؛ کوچیک‌ همه، رضا

سلام

دوست عزیز من هیچوقت بخاطر دو تا گرزی همچین اهانتی به کسی نمیکنم. اگر جایی از من همچین حرکتی دیدید همین ۴ تا دونه کاهنی که دارم هم تحویل به خودتون میدم و دیگه هم بازی نمیکنم

این چیزی که گفتم هم کارو جان نگفته بود این دوست عزیزمون که اگر اشتباه نکنم ایمان (یا محمد) جان باشن گذاشته بودن که خب هادی جان هم اومدن و معذرت خواهی کردن و همه چیز هم به خیر و خوشی تموم شده

من نمیتونم خودمو جای کسی بذارم و قطعا دوستان شمال شرق هم دلیلی برای این کارشون داشتن که خب محترمه

پ.ن: ببخشید با گوشی بودم نمیتونستم پست دوستان رو نقل قول کنم

پ.ن: بازم اگر سوتفاهمی پیش اومد من معذرت میخوام

ارادت؛

forum.speedtra.com/index.php?attachment/2236/

سی صد گل سرخ و یک گل نصرانی ما را زِ سرِ بریده میترسانی؟

سلام همگی؛ ضمن آرزوی قبولی عزاداری عزیزان، متای دوستان شمالی رو هم تبریک میگم، ایشالا که بمونین واسه هم

اقا حقیقت ما دوست نداشتیم سرور ۳ به ۱ بشه چون بالانس نمیشد به هیچ وجه؛ اما از طرفی این دوست عزیزمون کارو جان، انقد بقول خودش پاپ کورن(!) ناله طور رفتار میکرد توی فروم که واقعا هیچ عقل سلیمی اجازه حمایت ازش رو به خودش نمیداد؛ که ما واسه همین تصمیم گرفته بودیم کاری نکنیم و همون طور که اقا رضا هم اعلام کرد هیچگونه متایی با کسی نکردیم؛ اما الان که دیدیم دوستان به سمت همین چس ناله ها غش کردن؛ ساید جنوب شرق هم ازین لحظه چس ناله طور رفتار میکنه؛ منتظریم اولین اتک از هر ساید روی ما بیاد تا ما موضع خودمونو نسبت به بازی مشخص کنیم؛ در صورت رفتن پلن مشترک هم ما همر اولی که لند میشه رو ملاک قرار میدیم( ما چسناله مون پیشرفته تره:P)

باشد که رستگار شوید؛

پ.ن: راستی اومده به چپی میگه اومدم بزنمت؛ چپی میگه من اصلا با تو کاری ندارم به هیچ وجه؛ اما هرکی منو بزنه منم میزنمش؛ شما بودین حمایت میکردین ازین حرف؟:D

پ.ن: فقط اونجا که کارو جان گفت بخاطر هدف های مهم تر اختلافات گذشته رو کنار میذاریم؛ ناموس یا واندر؟ مسئله این است:D:D

پ.ن: وای اگر امام هومن حکم جهادم بدهد(:thumbup:)

پ.ن: امیرعلی بیشتر بیا این طرفا؛ فقط پستای تو ارزش خوندن داره<3

پ.ن: سمیّه حالا نیومدیم نیومدی؛ بلاک چرا؟

پ.ن: ممرض آی لاو یو داری

پ.ن: مجید جان خدا صبر بده داداش

کوچیک همه؛ رضا