Posts by Reza Guard

سلام رضا جان

خیلی خوشحالم که برمیگردین

امیدوارم دوباره کنار هم بازیمون بشه و در کنار هم دیگه از بازیمون لذت ببریم

این علفا هرزم ول کن خودشون خشک میشن میپاچن😂

سلام خدمت شما دوست عزیز

بزرگوار شما رو نمیشناسم من

از همین جهت ریپلای زدم آشنا بشیم

اخرین دراکولایی که میشناختم زمان Ir حسین عزیز بود که با بچه های تیم پینوکیو بازی میکردن

بزرگوار اولین کسی که زمان دودستگی در اون سرور اکانتش رو تحویل ساید داد من و تورج و خانومش بودیم و کلا از سرور رفتیم تا باعث و بانی اختلاف بین بچه ها نشیم

هرآنکس که باید بدونه ، میدونه :)

دوست عزیز من تا الان همر رو هم سایدی خودم بلند نکردم

یا نمیشناسی که فرقی هم به حال من نمیکنه

یا میشناسی و خودتو زدی به اون راه :)

منم پرهام رو تهدید نکردم

نصیحتی دوستانه بود که خواست گوش بده نخواست هم به اعماق تاریکی پناه ببره برای من فرقی نداره

پ.ن: بزرگوار من حتی شما رو لایق ریپلی ندونستم میای میگی ریپلی نکن حوصله ندارم؟ 😂الله اکبر

بقول عزیزی مانا باشید

یوسف تاج سره

اگر خواست ان ای بازی کنه قدمش رو چشم پلیرهای ساید

اگر خواست اس ای بازی کنه خوش بحال پلیرهای ساید

اگر خواست ان دبل بازی کنه بازم دمش گرم

آدم عاقل و بالغ رو تو نمیتونی مجاب به کاری کنی

پس رها کن عزیزم این بحث رو

فروم سرور قبل رو دنبال میکردم

جایی که اسطوره شما میشه کلاه به سر که با یه خفت و تهمت اسم مارو از لیست رفیقاش خط زد اصلا حرفی باقی نمیمونه.همون بهتر که با امثالهم همبازی بشی♥️

جهت نصیحت میگم بهت

یه بنده خدایی بود مثل تو هرکی هر پستی میذاشت بدو بدو میومد ریپلای میکرد جواب میداد

قبل شروع سرورم همینطوری مثل خودت کری خیلی زیاد میخوند

شاید باورت نشه ولی اخر سرور از زیر دست و پا هم نتونستیم پیداش کنیم

یجوری فراری شد که اسمی ازش نشنیدیم اون سرور

پس پرهام جان همین که یه بار همکلام شدیم رو نیت قرار میدم و رها میکنمت در منجلاب مشکلات

خواه در مسیر درست قرار بگیر

خواه به اعماق جهنم برو

بدرود

سلام

چه همه چرت و پرت

خدافظ

ولی جدی قرار بود فقط اعلام حضور کنین

الان هرکی میاد میگه فلانی رو من زدم مالی نیست

اون یکی میگه اگه تو اونو زدی منم تورو زدم پس در نتیجه ۲تاتون مالی نیستین😂😂😂

چه فازیه خدایی

پرهام گرین عزیزم یکم هوش هیجانی رو کنترل کن

شمال شرق هیچوقت باج نداده به هیچ تیمی

پس یکم آروم باش و داخل سرور که وارد شدی پارو بزن اسمتو گنده کنی

تو فروم فایده نداره ها از ما گفتن بود

باشد که رستگار شوید 😂♥️

یعنی قبول دارین استاد آرش۱۰ از باگ منابع و نیرو استفاده میکرده ؟؟؟؟

چیزی که ما به چشم دیدیم و کاملا مشهود بوده :))

خیلی زشته یکی از اعضای تیم خودشون بیاد لو بده همچین چیزیو

ممنون از پاسخ زیباتون

پ ن: سنگین ترین اکانت تاریخ معاصر اسپیدترا با منفی پانزده میلیون متعلق به Arash10 هست که امیدوارن RoNiN بتونه رکورد دست نیافتنی ایشون بزنه.

سلام خدمت تمام عزیزان حاضر در سرور

استاد یه سوال ذهنم رو درگیر کرد

این سروری که ۱۵ میلیون گندم منفی داشته اکانت دقیقا چه سروری بوده که ما نبودیم؟

تا جایی که من میدونم اکانت تریدر ناتار با ۲۳ میلیون گندم منفی در رده اول

و در رده دوم اکانت PlayBoy سامان گرس عزیز با ۲۰ میلیون گندم منفی بوده که اسکرین شاتش رو ندارم

از ۱۵ میلیون گندم منفی که شما گفتی فقط مقدار نیروهای این اکانت حدود ۹ میلیون منفی میشه

بنظر شما اکانتی که ۹ میلیون خودش منفی داره ۱۵ میل دف نداره تا از همرهاش دفاع کنه ؟؟

پس امیدوارم دفعه بعد زحمات بقیه تیم های بازی رو زیر سوال نبرید

ممنون

سلام خدمت تمامی عزیزان و پلیرهای داخل بازی

بعد تقریبا ۲ یا ۳ماه اومدم فروم رو بخونم این اواخر اتفاقات عجیبی افتاده بود

تا وقتی ما داخل سرور بازی میکردیم کسی جرات نداشت به بانوان سرور از هر سایدی بی احترامی کنه

حالا یه سرور ما نیستیم هرکسی از راه میرسه یه تیکه ای میندازه.یکم به خودتون بیاین و بدونین دارین چیکار میکنین.

سهیل و سیمای عزیز رو شخص من حداقل ۳ یا ۴ ساله میشناسم و انقدر برام محترم هستن که هرکسی بخواد درباره این رفیقام کلمه ای بد بگه شخصا باهاش طرف میشم

سعی کنین یکم آبروی خودتون رو حفظ کنید پس عزیزان

حالا من سوال کنم ؟ همر من اصلا همون که تو میگی خوبه فقط من موندم شما با چه روی این حرف رو میزنی کسی بزرگترین افتخارش (به غیر از دوال ممد موکس بودن )قبل از اسپید ترا همر 50کی اونم از ترس چیف نشدن توی کپ بوده چرا باید بیاد صحبتی کنه که باز باعث رنجش خودش بشه ؟

بزرگوار میشه بفرمایید افتخار شما توی همون قبل اسپیدترا چی بوده جز این که فقط ممد موکسی و پیمان میشناسنت؟

هرموقع باهات هم کلام شدیم و جزو پلیرها حسابت کردیم (چه اون موقع که بودم و چه الان که بقیه دارن بازی میکنن)تنها موردی که بلد بودی یادآوری کنی همین بوده

چیزای جدید یاد بگیر محمد اولدارک عزیز

میدونی چرا پیمان و ممد موسی همیشه پیمان و ممد موکسی میمونن چون حفظ حرمت و احترام رو خوب بلند چون بزرگی کردن رو خوب بلدن چون اگر کسی بی احترامی کرد بهشون بر نمیگردن جواب بی احترامیشونو با یک بی احترامی دیگه بدن مگه سرور قبل کسی بهت بی احترامی کرد و غیر احترام گذاشتن چیز دیگه بود اما متاسفانه وقتی جبهه عوض میشه و طرف نمی تونه حرمت ها رو حفظ کنه باید منتظر همچین اتفاقاتی بود

شما هم کم سن و سال نیستی عزیزم

ایا بزرگی کردی؟ ایا احترام حفظ کردی که کسی احترام شمارو حفظ کنه؟ تا حرف از بازی میزنن خودت رو میکشی عقب. تا حرف از فروم میزنن یهو سر و کله ات پیدا میشه. تکلیف خودت رو مشخص کن محمدجان

ادمی با سن و سال تو خیلی زشته تکلیفش با خودش مشخص نباشه

بعد از مازیار خرده میگیری که اله و بله؟

یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگری

پ.ن: بزرگواران یه تحلیل از سرور بذارن و بگن روز چندم سرور هستین اصلا و چقدر تا واندر ها مونده

تشکر از همگی

Reza Guard

سلام خدمت تمامی عزیزان حاضر در سرور

یه سری مطالب داخل فروم گذاشته میشه که بنظرم حتی گفتنش داخل فروم جایز نیست

اون عزیزانی که در بحث بین چند رفیق قدیمی دخالت میکنن ، یاد بگیرین اینو همیشه بین رفیقا بحث و جدل هست اما در نهایت اونی که به عنوان نفر سوم میاد دخالت میکنه آدم بده داستان میشه

اشکان جان اگر بحثی بین مازیار و مملی وگنس و سهیل نپی هست نه شما نه هیچکس از پلیرهای جدید حق دخالت درش رو نداره

اینو از من به عنوان یه غریبه که توی هیچ سایدی بازی نمیکنه به یادگار داشته باشین

امیدوارم بازی برای همتون سراسر لذت باشه

Mr.Guard

سلام خدمت تمامی دوستان و بزرگواران در هر ۴ ساید سرور

به پایان آمد این دفتر ولی حکایت همچنان باقیست

به شخصه این سرور خیلی برام اهمیت داشت و خداروشکر میکنم که همراه با متامون پیروز این سرور شدیم

جریانات سرورهای قبل رو برای یوسف عزیز تعریف کردم و کاملا متوجه شد قضیه از چه قرار بوده

امیدوارم کسانی که پشت بنده حرف زدن از کارشون پشیمون بشن

به شخصه خوشحالم بابت متایی که صورت گرفت و تا اخرین لحظه پابرجا بود تا تمامی دروغ هایی که پشت تمامی بچه های شمال شرق گفته میشد آشکار بشه

تشکر میکنم از تمامی دوستانم در ۲ساید شمال شرق و جنوب غرب که به شخص بنده کمک کردند و شرمندم اگر کم گذاشتم برای متا(چه اکانتم ، چه شخص خودم) و ممنونم که چندوقتی تحمل کردین

این سرور فروم نویسی ساید با بنده بود و امیدوارم که تونسته باشم کارم رو به نحو احسن انجام بدم

از تمامی دوستانی که حرفی بهشون زده شده عذر میخوام و امیدوارم دلخوری پیش نیومده باشه

این سرور اخرین حضور بنده در میادین تراوین بود و زین پس فقط در فروم در خدمت شما عزیزان هستم

پ.ن: ناصر کلاهبردار عزیز، یه روزی متوجه خواهی شد هیچ چیز این سرور به من ارتباط نداشت و خودت از اتفاقی که پیش اوردی پشیمون خواهی شد.

پ.ن: اگر اشتباه نکنم رکورد همر این سرور شکسته شد و ۲همر بالای ۱ میل گرزی داشتیم که همر رنک ۱ (اکانت کلاب و سامان عزیز) و همر رنک ۲( اکانت مسترپیس محمدعلی وگنس و جعفر عزیز) بودن.تبریک به دوستان بابت همرهای زیباشون

و پست اخر هم با شعری از حضرت حافظ به پایان میرسونیم:

اوقات خوش آن بود که با دوست به سر رفت

باقی همه بی‌حاصلی و بی‌خبری بود

خوش بود لب آب و گل و سبزه و نسرین

افسوس که آن گنج روان رهگذری بود

کوچیک همگی

رضا گارد

الله وکیلی خجالت نمیکشین همچین چرت و پرتایی مینویسین فروم؟

اصلا ما هیچی از لیدراتون خجالت نمیکشین ؟

بس کنین دیگه زشته

ما کل کل هم میکردیم با رقیبامون احترام رو حفظ میکردیم ، ته تهش ۲ ۳جا خراب میکردیم طرفو

نه که شما کلا پریدین به هم کار داره به جای باریک میکشه

ممد توهمی عزیز و پارسا جان

لطفا جواب ندین توی فروم

شما توی بازی جوابشونو دادین اینا میخوان فروم جواب بدن فقط

زشته دیگه

سرور نرمال ما نبودیم دیدیم ان ای رو چطوری برای خودت کردی

با فحش ناموس و غیره :))

سرور بعدم نیستیم ببینم چیکار میتونی بکنی

تو همین الان اکانتت نصف اکانت من نیست.سرور پیشم اکانتتو دیدیم.اونجام چیزی نبود :))

تی تاپ ک الان دست بچه های ان ای که دارن با جمعا 10 تا پلیر میجنگن در ضمن تو نه هیچکدومتون مال قلقلک دادن ما نیستین برو ی جا از چیزایی ک نداری حرف بزن که چهار نفر باشن نه سرور خالی

تی تاپ گرفتیم دستمون به هرکی از در قلعه میره بیرون یکی میدیم که فکر نکنه تشکر نمیکنیم ازش

سرور خالی نبود عزیزم خالیش کردیم

یه جوری خالی کردیم که طرف جرات نداشت بیاد فروم دیگه کری بخونه

توام مثل همون عزیزان فقط شما شلوارتو تکون دادی

با سلام خدمت رفقای عزیز دوستان ما جلوی کسایی ک رو حرفشون نمیمونن و نمیدونم واقعا از کجاشون حرف درمیاد دلیلی برا ادامه دادن نمی‌بینم با ی مشت.... بماند....

با این همه حرف ها تبریک به تیم وینر

ارادتمند

Alireza avenger

الانم که داری میری در قلعه رو ببند مگس میاد

با خداحافظیتون مارو خوشحال کنید

پ.ن: هر آنکس که انواع و اقسام القاب رو به ما نسبت میده مطمئنا خودش کمتر از اون نخواهد بود!

پ.ن: دفعه بعدی که خواستی اسم شمال شرق کبیر رو بیاری اول ۲بار دهنتو خاک مال کن بعدش ۱ بار با اب بشور اونوقت میتونی اسممون رو بیاری

خدافظی

عزیز دلم ما هم آی ار برنده بودیم هم اینجا

شما که اول سرور زنگ تفریح نبودی چرا هی با آه و ناله پست میذاشتین؟

اول سرور گفتین خب خوبه ان ای حذف میکنه وقتی زیر فشار باشه

بعدش ما با اس دبل متا میکنیم و وینر میشیم، غافل از این که ان ای خیلی وقته این چیزا براش عادی شده و هیچ تفاوتی نمیکرد برامون سرور چند به چند باشه

تمام اتفاقات سرور رو خود شما و هم سایدی‌هاتون مقصرین نه کسی دیگه

ما اردمونو الک کردیم ، اخر این سرور هم الکمونو از دیوار اویز میکنیم برای امثال شما که بیاین و یکم جولان بدین

اتفاقا هرجا که بشه از این سرور تعریف میکنم و میگم سایدی که ادعای بزن بهادری داشت و مارو کتک خور خودش اسم گذاری میکرد از ترس شکست فرار کرد و سایدی که ادعا میکرد میخواد بخاطر پلیر هاش بازی کنه بخاطر یه خفت فراری شد

شما حق داری اسمی از این سرور نیاری چون فقط یه فراری چادر به سر حساب میشدی نه بیشتر

حالام که روزیتو گرفتی برو خداخیرت بده بیشتر از این ما رو نخندون با پستات

برو بگو فروم نویسای اصلیتون بیان

پ.ن: پیغمبر هم پیغمبرای قدیم.طرفو با سنگ میزدن فرار نمیکرد.اینجا یه خفت میزنیم همه فرار میکنن

پ.ن: یوسف چرا زودتر نگفتی اینا حریف نیستن؟ حداقل انقدر بیداری نمیکشیدیم برای این جماعت چادر به سر

ببستند آذین به شهر اندرون

لبان پر ز خنده ، دلان پر ز خون

(فردوسی کبیر)

شاهنامه آخرش خوش است

طرف میگه ان ای دشمن همیشگی منه

خب دوست عزیز شما که انقدر با ان ای مشکل داری چرا یکم سطح بازیتو بالا نمیبری که حداقل بتونی مارو به چالش بکشی؟

سیدجون این جلساتی که میگی کی برگزار شده که ما خبر نداریم؟

کل صحبتا توی یه ویس بوده که رابط اون صحبتا من بودم

تا جایی که من در جریانم هیچ توافقی مبنی بر زدن نشد و توی چتمون هم نگاه کنی فقط صحبت متا شد که گفته شد ما پای متامون هستیم

هیچ حرف اضافه دیگه ای زده نشد

حالا شمام دنبال بهانه میگردی فرار کنی خب این بهانه هارو نیار

همونطور که شما به فکر مدافعی

ما هم به فکر خفترامون هستیم

شخص من ۳تا ۷۰ک رعد نکشیدم که بخواد ترشی بشه

یا بقیه دوستانم به همین منوال

از اول سرور ۱۰ بار گفتیم کنار همراتون اسکات بذارین

نه شما گوش دادین نه بچه های اس ای

دیگه تقصیر ما نیست هی پشت هم خفت میشین

دم ارگین عزیزم گرم که انقدر فعاله و با یه خفت میتونه یه ساید رو حذف کنه.

همینقدر ساده و راحت.

حریف ضعیفه میگه ان ای کثیفه 😂

برو خدا روزیتو جای دیگه بده.

عکس تزئینی

همیشه و همه جا خواهیم گفت سایدی که مارو کتک خور و شکست خورده نامگذاری میکرد ، قبل از نقشه ها پا به فرار گذاشت!

پلنرهای پر مدعا

پ.ن: کسری جون اکانتت که حذف شده.جرات گذاشتن شات نیروهاتو هنوزم پیدا نکردی؟ یا از خجالت نمیذاری!؟ :))

پ.ن: سیدجان شاید بهترین پستی که گذاشتی در طول سرور همین پست اخرت بود. یادته اس ای میگفت شمال شرق رو حرفش نمیمونه؟ دیدی حالا پشتتو خالی کردن؟

پ.ن: زئوس اگر میتونست بازی کنه ، ۳ایکس قبلی پا به فرار نمیذاشت. دیگه همه داستان اون سرور رو میدونن پس دربارش صحبتی نشه بهتره فقط متاسفانه بعضی از دوستانمون هم گول حرفای این عزیزان رو خوردن.حیف

این هم اکانت خودم

تشکر از تمام دوستانی که در بعضی موارد به اکانت بنده کمک کردن

بدرود

جا داره که این عکس رو بزارم تا فروم نشین ها یادشون نره که تیم رو برو با چه خفتی سعی داشت کتیبه چشمان کوچک رو با صحنه سازی و با این اتک برداره که با مشکل به اسم کسری مواجه شد

بچه جان حداقل به ما احترام نمیذاری به پلیر سایدتون احترام بذار

با صحنه سازی؟ تو فکر کردی اس ای چی داره که ما بخوایم براش صحنه سازی کنیم؟ ۴تا پلیر فراری که انقدر الدروم بلدروم ندارن عزیزم

یه لیوان آب یخ بخور و یه تشت آب یخ هم بذار کنارت تا آتیشت کم شه

اول از همه دلقک بودن برازنده خودته که احترام گذاشتن یاد نداری

دوم تو با این همه ادعا و قدمت بازی ، فقط پاپ بازی یاد گرفتی؟ (پاپ باز ها به بهشت نمیروند) میگه ۳۰۰ک دف لاست خورده 😂😂 تو اگر دف داشتی میومدی شاتشو مثل بقیه میذاشتی کف فروم و بعدش ادعا میکردی

سوم کاوه و بابک عزیز از وقتی من یادمه باهم بازی میکردن و همیشه هم جزو بهترین اکانت های سرور بودن پس هیچوقت خودتو با این ۲ عزیز مقایسه نکن که یه سرور میخندن بهت.رنک ۱ دف و همر رنک ۴ سرور

چهارم تویی که ادعا میکنی جزو بهترین های دفسازی هستی بیا عکس اکانتت رو بذار یکم بهت بخندیم عمو

طرف اکانتش نصف اکانت ۱۰ دهکده ای شمال شرق دف نداره ، ادعا هم میکنه😂

لیدرهای بین المللی و پلیرهای قدیمی با ادعایی که تریلی نمیکشه فرار رو بر قرار ترجیح دادن!

طرف هرجور حساب کرده دیده حریف نمیشه اومده میگه زمین کجه 😂

فرار کن باو پاپ باز که کلا حریف نیستین

برو خدا روزیتو جای دیگه بده

ممد جان

ما شمارو به عنوان پلیر قدیمی ساید ان ای میشناختیم و حتی از موکسی هم سوال کردم گفت پلیر سابقه دار ان ای

الان که ۳ ۴ سروره داری سنگ جنوب شرق رو به سینه میزنی حتما طرز فکرم رو دربارت عوض میکنم و فقط به عنوان یه جنوب شرقی بهت نگاه میکنم

پلیری که ادعای قدیمی بودن در شمال شرق رو داره سنگ آمرداد جنوب شرقی رو به سینه میزنه و خودش رو پلیر شاخ آمرداد میدونه :))

لطفا اون با اون دستمالی که دستته شیشه های اتوبوس پنچرشون رو تمیز کن فقط.همین کافیه

ما نمیدونیم به کدوم سازتون برقصیم اما اون کسایی که ادعای پلیری دارن وقتی دیدن ساید مورد علاقشون انقدر تحت فشاره حداقل میومدن کمک میکردن بهشون تا اینطوری پا به فرار نذارن و بهانه های الکی نیارن

پتروس جومونگ نما :))

با تمام احترام نسبت به تمامی پلیرها

همیشه وقتی سایدی حس میکرد نزدیک به باخت هست ، بهانه جور میکرد و پا به فرار میگذاشت

در حال حاضر هم هیچ چیزی عوض نشده

سایدی که مطمئن بود بازنده سرور هست و لیدرهای بین المللی همین ساید که ادعایی همچون کشتی نوح داشتند پا به فرار گذاشته اند

اول سرور با سیدسجاد صحبت هایی کردم که ترجیح میدم در پایان سرور این مطلب رو عنوان کنم

پ.ن 6 : دلمون برای تیزرای تیم محبوبمون آمرداد تنگ شده :love:

محض اطلاع میگم

تیم الانتون که هیچ

تیم بزرگتراتون هم بیاد باز هم حریف نمیشید

به هرحال دوستانی که دارن میرن حتما درب قلعه رو ببندن که سوز میه

حیف دستمون بستس یه سری حرفا رو نمیتونیم بزنیم :)

اخر سرور شفاف سازی میکنم براتون تا دیگه بهانه الکی جور نکنید

پ.ن: یاد قلعه الموت بخیر :))

پ.ن: در سرورهای بیابان نشین حتی حسین فستر هم شاخ میشه.اگر قدرت داشتید میموندین و از خودتون دفاع میکردین !

پ.ن: حکم پلیری که رو حرف لیدرش حرف بزنه چیه؟ 😆

بدرود :))

تاریخ تراوین؟

کوسه تو اکواریوم نکشی مارو

شما دنبال ثبت رکورد تو اسپیدترا هسی ما تو آی ار و دات کام خاطره داریم آکواریومی :))

کلا 50تا پلیریم هر پلنی هم رفتیم دوتا تارگت اگه به زور از توش درودیم که اونم نتونستید تشخیص بدید

بازم تشکر ویژه میکنم از تیم دفکوردی شمال شرق با دف خوبشون که تارگت های مارو تشخیص دادن و دهشونو پروندیم :D

تو که انقدر پلیر قابلی هستی که هرجا رو میزنی رد میشی

چرا داری فرار میکنی؟ 😂😂😂

جرات موندن داشته باشین و بجنگین و با افتخار بازنده باشین

قال کوروش کبیر: هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامت من باشد

سلام خدمت تمامی دوستان در ۴ساید سرور

طبق اعلام یوسف عزیز توتال ساید قدرتمند جنوب غرب

از این پس اتحادهای ۲ساید شمال شرق و جنوب غرب با نام Fox Hunter کار خودشون رو در کنار یکدیگر و به شکل یک تیم منسجم و منظم ادامه خواهند داد و تا اخرین سرباز به هم متعهد خواهند بود

تنها هدف ما برای ادامه ، پیروزی این متای قدرتمند است تا در تاریخ ثبت بماند عمل بر ادعا پیروز شد

<_________>

شایعاتی شنیده شده که البته فقط بهانه ایست برای فرار

خواستیم بگیم این حنایی که استفاده میکنین دیگه رنگی نداره 😂

پ.ن: کسانی که دوستان مارا تمسخر میکردند ، خود قبل از آمدن نقشه ها پا به فرار گذاشته اند😛😆

با تشکر از تمامی دوستان