Posts by Reza Guard

تبریک میگم به پلیر اکانت گرین

بعداز سال ها یه چیزی از این اکانت دیده شد و مطمئنا کار کسی که اسمشو گرین گذاشته نیست

میبینم ۴ک تیراندازت شده ۶ک استپ نکنه رو بات گذاشتی شیطون؟

ولی جدی پیشرفت خوبی داشتی ها

از فروم نویسی و لات بازی تو فروم رسیدی به لانچ و دیوار شدن خدایی پیشرفت خوبیه😂

پ.ن : نوری دقت کردی بعضی از حرفامون توی پستای بقیه دیده میشه؟ سووووووووووزش تاااااااااا کجااااااا😂😂😂😂

پ.ن : فرهاد اکانتت چیه؟

پ.ن : بنده خدا انقد فشار بهش اومده هر پستی که میخواد ارسال کنه اولش اسم منو مینویسه😂

پ.ن : ممدتوهمی یاد گرفتی چجوری شعر بنویسی؟

پ.ن : مملی وگنس سرور قبل این همه حرف شنیدی که از بنده خدا طرفداری کنی الان جوابشو گرفتی. ارزششو داشت؟

پ.ن : تازگی ده که چیف میشه میگن نه ما منتظر بودیم یه جای دیگه رو بزنین ولی افرین اینم بد نبود 😂 این مورد جدیده تازه یاد گرفتیم ما

بدرووود

واقعا الانم رده پایینه

تراوینی که توش رضا گارد بیاد فروم لات بازی

۱۰۰ درصد منسوخه

من نمیدونم اگر این سایت از نظر تو و همنوعانت منسوخه و بدرد نمیخوره و رده ۲۰ ام سایت های تراوینه و پلیراش همه متقلبن و همشون نامردن و اصلا در حد احترام نیستن

چرا هنوز داری بازی میکنی؟ حیف وقتت نیست؟

رضا گارد یه کار کرده که توی هر پستت باید از اسم من بالا بری؟😂

داستانیه؟

مشکلی هست؟

گفتم ک حضوری تشریف اوردی صحبتارو ادامه میدیم دیگه این همه ارادت و دست بوسی که نسبت به من داری رو داخل فروم ارائه نده ابهت خودت میریزه

زشت نیست بگن یاغی فروم دستبوسی بقیه رو میکنه؟

ما نفهمیدیم سرور قبلی اعتراض داشتین که مملی بی ادبی کرده واسه همین شمال شرقو میزنیم

خداروشکر این سرور کسی باهاتون کاری نداشت اما چون جیره مواجبتون از جای دیگست باز هم مجبورین مقابل ما بازی کنین نه؟😂

اخه اگه مقابل ما نباشین جیره گلد و باتتون قطع میشه احتمالا

یادمه اول سرور قبل میگفتی ما برای مقابله با مولتی بازی میایم

وسطاش رسید گفتی نه ما فقط میخوایم شمال شرق رو اذیت کنیم

یه مدت گذشت دوستان سوال شد براشون مگه نگفتی برای مقابله با مولتی بازی پس چرا بقیه ساید ها چشمتو نمیگیرن ؟ با سوال جواب دادی که شما ناراحتین که چرا ما به سایدای دیگه کار نداریم چون دوست داریم چون شمال شرق فحش داده بهمون😂

+ الان باز مشکلت کجاست؟

- چون بات شمال شرق خوب کار میکنه

اقا بالا سرمون که داره مولتی میکشه باتش هی قطع و وصل میشه من ناراحتم

مشکلات روحیتونو بذارین کنار وارد سرور بشین.

از کل گنده بودن فقط گنده گویی رو بلدین و ادا در اوردن :))

۶ ۷ صفحه قبل یه ۲تا پست گذاشتم جوابشو ندادی

دوباره یادآوری کنم یاجواب میدی همینجا؟

والله بی ادبی کاری نداره همه بلدن سری بعد مودب باش

مودب جواب بگیری

عزیزدل ما که بی ادبی نکردیم ولی خب اونم بلدیم اما تا حالا یادم نمیاد با یه نفر از بچه های اس ای مشکلی داشته باشم

به هرحال لغاتی که استفاده میکنین باعث میشه ذهنتون راحت خونده بشه

بازم مشکلی داشتی اکانتمو که دیدی میتونی پیام بذاری دربارش صحبت کنیم

نفر دوم ارزش ریپلای کردنم نداره ولی خب شما تهش با فحش دادن به من اسمت در اومد ولی هیچکس نمیشناخت اصلا کی هستی کجا بازی کردی اکانتت چی بوده. حتی صحبتایی که میکنی مشخصه از کجا نشأت میگیره.

تو کام سال نو 48 ساعت تروس (حالت صلح) میزارن که کسی دور برنداره

اینجا بزارن شارژ اکانتاتون میخوابه :))))))

والا ما که فقط یه بار زدیم

دورم میخواستیم برداریم تا الان برداشته بودیم

سال تحویلم که ۲ روز گذشت زدیم اینم قبول نیست؟

حتی خودم عکسشو نذاشتم بقیه گذاشتن پس برام یه درصدم ارزش نداشته ایلیا جان

امیدوارم متوجه حرفم شده باشی

خداروشکر همه میدونن مولتی ریدر نیستم :))

بدرود

سلام خدمت همگی

امیدوارم سال خوب و پربرکتی داشته باشین

آقا تبریک ویژه ما یه دستشویی رفتیم اومدیم دیدیم نیست 😂

ایشالا که خیره

داداش درست فکر میکنی من چراغ دارم داخل اتحادتون تا دیدم رفتی دسشویی آفلاین شده اکانتت لانچ کردم

فقط جسارتا واسه سلامتی خودت یه چکاپ برو . نمیدونم والا شاید من احساس میکنم حالت زیاد خوب نباشه . یا وقتی دسشویی میری تنها به جاذبه زمین اکتفا نکن یکمم زور بزن شاید کارت زودتر راه بیوفته البته بازم به من ربطی نداره ها فقط خواستم یه پلیر خوب و دات کامی از پلیرهای اینجا کم نشه

بوس بهت

نمیدونم چه فشاری از کجا داری میخوری که توی هر پستت فشار نوشتاری بیشتر میشه😂

فکر کن بزرگترت بیاد ۲ساعت ازت تعریف کنه و یهو بپری وسط هرچی رشته کرده بود رو پنبه کنی

مثل گاو ۹من شیرده میمونی که وقتی سطل داره پر میشه یهو لگد میزنی و چپه میکنی همشو

این همه توی گوشت یاسین خوندن هنوزم نمیتونی خودتو کنترل کنی؟😂

این صحبتارو با تو بوده ها چرا صحبتای بزرگتراتو به خودت نمیگیری عزیزم

حالا اشکال نداره این دفعه هم ازت میگذریم ولی دفعه بعدی راحت گذر نمیکنیم ها

پ.ن : خداوندا فشار را از روی همه مردم کم بفرما

پ.ن : بزرگترمون میگفت کاریت نگیریم بهت حرفی نمیزدیم وگرنه الان اینطوری صحبت نمیکردیا😂

پ.ن : طبق اطلاعات من چکمه از بالای ۲۰ خونه تازه تاثیر میکنه پس واسه کاتا کردن زیر ۲۰ خونه هیچ تفاوتی نداره چیکار کنی.اصلا پا لخت هیرو رو بفرست 😂 زورو

کجا یاد گرفتین بیسیک تراوین رو؟😂

مردک جومونگ نما

نوری صدبار نگفتم سر به سر نفر دوم سرور نذار؟

بذار هرچی میخواد بگه دیگه اینو که خدا زده

از الان دنبال شیکر میگرده که ما سر به سرش نذاریم😂

اقا اصلا شما درست میگین شما اکانت گاردو جر دادین ما فرار کردیم رفتیم ۴۰۰×۴۰۰ یه وقت چشممون به شما نیوفته لرزه به بدنمون بیوفته

ولش کن اصلا

بیا بگو توی لوح قانون چی نوشتن که وفاداری جمعیت به دهکده زیاد میشه؟

یا مثلا قهرمان پماد میزنه کجاش میزنه که یهو اینهمه جون میگیره

نوری الان فونت پستمو عوض کردم خیلی شاخ بنظر میاد نه؟

پ.ن : جدی این یه فشار جدیده دنیا مثلشو ندیده

پ.ن : کاور میکنم ۷تا بعد از خودمو

پ.ن : نوری دفعه بعدی بهش تارگت بزنی جرت میدم فهمیدی؟

پ.ن : اشک شادی شعمو نگاه کن همه انگشترن تو نگینی ، البته از این شیشه رنگی تقلبیا😂

پ.ن : پارتیزان کی میای از روش شیک کنی داره کم کم سوراخ میشه😂

پ.ن : خنده حضار بعد از دیدن پست بالایی نوری😂😂😂😂 نوری تف بهت فقط

بقول یارو گفتنی

شادزی❤️😂😘

سلام خدمت شما رضای عزیز

سوم: سرورهای قبلی!

دیده شد دوستان بعضا از سرورهای قبلی صحبت هایی می کنند. انگار سرورهای قبلی در کره مریخ و به صورت کاملا محرمانه انجام شده و هیج کس اون رو ندیده! عزیزانم همه دیدند چه خبر بوده! اصلا نیاز نیست در موردش صحبت کنیم. حالا دوستی که ۶۰ روز باهاش رویایی می زدیم الان میگه ۷۹ تا همر داشته و اون دوستی که بود و نبودش تو سرور تاثیر نداشت و کل خاطره اش از سرور ثبت و حذف هست هر دو خوب و راضی هستن ما هم که دوستون داریم. کلا شما خوبین عزیزم‌. دوشواری نداریم که...!

مشخصا این قسمت پست شما نسبت به من و نوری بوده

درست میگین بزرگوار شما مارو زدین و ۲تا ده ازم چیف کردین و تحت فشار گذاشتین اکانت گارد رو ولی میدونستین اکانت گارد داشت واندرزن تحویل میداد؟ میدونستی ۲بار جنگ گرفت؟ یا میدونستی ۹تا ده همر جنگی داشت که ۲تا ده کامل روی اس ای دیوار شد؟ یه ده YeahYouCan بود که توی خاکستری مونده بود تک و تنها و کار خودشو انجام میداد و تروریست رو کاتا میکرد! عجیبه نه؟ حق دارین عجیب باشه براتون چون چنین چیزی اتفاق نمیوفته براتون اخه شما تا یه بلایی سر اکانتتون میاد ول میکنین میرین و بهانه نداشتن وقت و این حرفارو میگیرین

حالا اشکال نداره والا دوشواری هم نداریم این سرور هستیم خدمتتون دیگه انشالله وسطش که قرار نیست ول کنی بری؟

کاری که نوری برای جنوب غرب اون سرور کرد کل ساید نمیتونست انجام بده!

موقعی که تصمیم گرفتن حذف کنن نوری دف اکانت های تریدر رو حدود ۴۰۰ک کلین کرد و شما حتی نزدیک اکانتای تریدر هم نمیتونستین بشین

خداروشکر عکس رنک همراش هم قبل زدن به تریدر داخل فروم سرور ۲ایکس گذاشته اگر خیلی دنبالشی میتونی بگردی پیدا کنی شاید تفاوت پلیر رو بتونی متوجه بشی :))

اول) ادبیات فروم: این یک خواهش هست!

. ابتدا از دوستان خودم در شمالغرب میخوام که لطفا از هر گونه توهین و استفاده از کلمات زشت خودداری کنن و سپس از بقیه عزیزان خواهش می کنم که کمک کنند فضای محترمانه ای در سرور برقرار باشه.

مرسی ک بهشون گفتی فقط یکم دیر نیست؟

طی تماس های اخیر با پلیرهاتون قرار شده تشریف بیارن ببینیم میتونن یه تیزی ۳۰سانتی به ما فرو کنن یا نه.بی صبرانه منتظر لحظه دیدار هستم رضا جون

همیشه عنوان کردم قدرت قلم از هرچیزی توی دنیا بُرنده تره حالا شما هی تهدید کن ما هم کارمونو انجام میدیم😘

پ.ن۴: حرف دیگه کافیه. لینک های آخر هفته رو کی شروع می کنه؟ خودم شروع کنم؟ چی دوست دارین؟ کاتا یا خفت؟ منو باز و آپشن زیاده خلاصه! بیشترین درخواست هر کدوم باشه همون انجام میشه.

قربونت اون چهره خشنت بشم ، شما لینک تجارت هم بذاری ما قبول میکنیم نیاز نیست این همه خشونت به خرج بدی😘

پ.ن۵: شنیدم یه باد شدیدی از جنوب شرق به شمال شرق وزیدن گرفته بوده و برخی دوستان مجبور به غلاف شدن! البته ما فقط شنیدیم ندیدیم که...! اصلا ما چیکار داریم به این حرفها‌.

والا طبق گزارش اخبار سراسری یه نسیم خنکی از جنوب به شمال وزیده و هوا بهاری شده.ما هم راضی ایم از این باد بهاری

برام عجیبه چه بادی از شمال به جنوب وزیده که شما غش کردین سمت جنوب غرب😂

از رضا جان و نوری و پرهام که هنوز هم به کل‌کل ادامه میدن تقاضا میکنم بیخیال ماجرا بشن یا حداقل در چارچوب فاقد از توهین ادامه بدن

نعمت جان من که اصلا مشکلی با کسی نداشتم ولی خب از یه جا به بعد تهدید تو کَتم نمیره

اونی که میخواد برگرده به حالت قبلش باید میدونست طرف مقابلش آروم شده و نباید اونطوری صحبت کنه . فحش دادن و توهین فقط کار بچه ضعیفاس اگر خیلی احساس شاخ و پرو بودن میکنین لطف کنین واقعی باشین

پ.ن : قدرت قلم یادتون نره ! خیلی تیزتره!

پ.ن : سالار رنک یک پاپ و رید؟ واقعا باید .... به این توتالی

با احترام به تمامی اهالی فروم

. فکر کن چیزی حدود 25 تا مزدور و 2 تا تیرانداز بوده که صد البته من منکر مولتی داشتنم نمیشم و دارم و باهاشون شاید 5 تا واحه خالی کرده باشم

ما چند روز پیش دیسکورد چوکور بودیم که با پرهام متا رو بستیم چرا که با مولتی بازهای شرقی حال نکردیم. خبر نداری ازش بپرس. همینجا هم رسما اعلام میکنم غرب سرور متا شد.

شادزی <3

این عکس به تنهایی فان قضیه رو ۲برابر میکنه😂❤️💋

چرا این همه ضد و نقیض توی ۲تا پست اخر هست؟

پ.ن: تازگی خیلیا درخواست ماچ دارن، پارتیزان این چه وضعی بود راه انداختی اخه؟😂

عهههه گرین از بن درومد چادر هارو سر کنید

خب اومدم ببینم چیکارته

یه جور میگی چادر سر کنین انگار زورو وارد شده 🤣 آروم بگیر عزیزم

نمیدونم ظاهرا دنبال گارد عقبت میگردی مشکل نداره بیا اینجا به هرحال چیزی پیدا میشه که از عقبت مراقبت کنه

خداروشکر من با کسی مثل تو رفاقت ندارم قربونت برم

نوری هم به اندازه خودش معرف بقیه هستش که لازم نباشه تو اسمشو ببری و تازه بقیه بخوان بشناسنش

توهم هماهنگی با ادمین فروم زدی فکر کردی انقد ارزش داری خودتو نوشته هات که بخوایم هماهنگ کنیم بنت کنن؟🤣 بن شدنت بخواد دهن لقیه که داری اونو درست کنی کسی مشکلی باهات نداره

یه لطفی هم بکن بخاطر بقیه جواب سلام مارو نده اینطوری خیلی راحت تریم

اقای رضا گارد اگر یک نفر از بچه های جنوب غرب

تو سرور ۲ ایکس فریز شده به ما دفاع داده باشه

من هیچی ندار ۲ عالم هستم

و البته برعکسش هم صادق باشه برای کسی که دهنشو باز می کنه و دروغ می‌بافه

جهت یاد اوری گفتم که منم بودم که توی دیسکورد از این که ما نیرویی نداریم تورو خدا برای ما وقت بخرید بچه هامون دارن حذف میکنن حرف میزدی

حاجی خیلی زشت شد که اینطوری

حالا تکلیف چیه؟

کی جوابگوئه الان؟

یادمه اکانت گارد بالای خاکستری پیچاش شل شد

رفت ته مپ کلنی کرد

حاجی شما جدی جدی اسکلین یا نه ادا در میارین؟

به کسی که برای بهتر شدن اکانتش موقعیت اکانتشو عوض میکنه گیر میدین؟🤣

به رفیقاتم گفتم اونطوری شد که ۹تا همرجنگی میخورد تو سرتون اگر موقعیت اکانت رو جابجا نمیکردم خیلی عجیبتر بود!

فکر کن یه تروریست بوده تو خاکستری یه رضا گارد اخرین عکس مپی که توی فروم گذاشته بودم رو ببین کی مونده کی نمونده 🤣

این واسه شما زشته که تا سپهر و نوری حذف کردن دست و پاتون شل شد و دیگه کسی نبود براتون دف بده توی خاکستری

اینگونه بود که از ۱۳ ده اکانت هواپیما فقط ۳تا موند و بقیه هم که جای خود دیگه برین پیدا کنین چندتا کاتا شد ازتون فقط از ده گارد

پ.ن: رضا گارد دلت برا پرهام قدیمی تره تنگ شده؟

پ.ن: نوری رو اصلا کسی صدا نکرد یهو صدا داد!!!!!

پ.ن: علی تهرانی چیکار کنم یه عده از شمال شرق دوستان ما هستند میگن اینجا بی صاحبه میخوایم بیایم اونور پلی بدیم !!!!!!

توی اخرین مکالمه ای که داشتیم گفتم برام یه ذره هم مهم نیست کی بخواد دربارم چه فکری داشته باشه توام میخوای برگردی به حالت قبلت خودمختاری ولی خب دیگه آبرویی برات نمیمونه :))

اون عده از پلیرهای شمال شرقی که بیان به تو التماس کنن رو کافیه اسم بدی تا دیگه توی این ساید راهشون ندن.پلیری که به خواهش و التماس بیوفته همون بهتر بذاره بره

پ.ن : وخداوند دنده عقب بعد از شب معارفه را برای این زمان آفرید

پ.ن: چقد دلم تنگ شده برای نامه بازیام با فرهاد

پ.ن: نوری میدونستی لات بازی توی فضای مجازی موجب شکست عشقی بعد از گنده برداشتن میشه؟ منم نمیدونستم تازه کشف کردم🤣

پ.ن: همچنان منتظر آدرس هستیم🤪

پ.ن: مجی تحریم هارو دور زدیا شیطون حواسم بهت هست

عکس تزیینی

یه آقا رضایی دوستان رو دعوت به آرامش میکنه، دوست خوبم، شما همون سرور 2 ایکس که کلاً در مقابل تروریست چیزی واسه گفتن نداشتین، لحن تندی داشتی. پست هات یادت رفته؟؟؟!!!

هلاک این دعوت کردنتم اونم به آرامش. کارت دعوت ما یادت نره سلطااااااااااااااااااااااااااااااان.

قربونت برم من با لحن تند بازم میتونم حرف بزنم برام فرقی نمیکنه که

شمارمو پرهام داره بگیر ازش یکم باهم تند صحبت کنیم عزیزدلم فکر نکنی داستانی شده که اینجا نشستیم آروم حرف میزنیم

در حال حاضر احترام نگه میداریم که بعدا نگن ما بد حرف زدیم😂

سرور ۲ایکس کدوم اکانت بودی بزرگوار؟

اها فقط اعلام کردی فروم حضور داری؟

والا اکانت من با اون وضعیت بازم ۹تا همر جنگی تحویل ساید داد که داشت یکی یکی میخورد تو سرتون 😂

اکانت شما چیکار کرد؟

نه دف داشتین نه همر

اون دفی که اول سرور گرفتینم که بهنام و سپهر داده بودن بهتون و تا اونا حذف کردن یکی یکی پر پرواز خوندین و قصه کلثوم ننه که آی ما خسته ایم و اینجا حال نمیده و میخوایم بریم کام

این تعداد اکانتی که رفتین کام ماحصلش چی شده؟ میشه یه اسکرین ازش بذاری برامون؟😂

البته با احترام به همه عزیزان😂😘

رضا جان به نظرم این سرور جای فروم بیشتر روی اکانت تمرکزتو بذار خدایی نکرده مثل ۲ ایکس به آبروریزی نیوفتی قطاری دهکده هات چیف بشه فرار کنی بیابون

با احترام

فشار خوردی از سرور قبل حرف میزنی؟😂😂😂😂😂

فشار سرور قبل اونجایی بود که تک ده وسطتون مونده بود و از همون ده همتون کاتا شدین😂😂😂

حالا اشکال نداره فشار نخور صادق جون

بذار به یاد ۳ایکس راند قبلی یکم باهم کل کل کنیم که بعدش فراری نشی و چادری بشی فقط😂

تمرکز شما کجاست ؟ فروم؟😂

شما هم اگر اونجور که توی پستت اشاره کردی طرفدار بازی پاک هستید باید از مدیریت بخواید که این مشکل رو رفع کنه نه اینکه توجیه اش کنید و روش سرپوش بذارید.

یه جوری میگی اگر طرفدار بازی پاک و فلان بیا انتقاد کن انگار ما به مدیریت گفتیم اگر ناتارای ساید ما زیادتر نباشه ما قهریم و حذف میکنیم و اصلا قهر قهر تا خود قیامت

بچه بازیا چیه در میارین😂

پست ادریس هم که گذاشته من لایک کردم که حرفش درسته اونوقت شما فقط بلدین صدمن یه غاز کنین

خداروشکر همتونم با مدیریت در ارتباطین یه تماس بگیرین بگین تعداد اکانت های داخل ساید های دیگه رو متناسب کنه نه بیاین اینجا دعای کمیل بخونین

با احترام

رضا گارد شما تایید می‌کنی گفته این دوستت رو؟

میگه شما یه چیزایی به من گفتی که ...؟؟؟

اینجوری رفتی گفتی ؟؟؟

سلام و احترام

داستان چیه پرهام جان؟

یه روز قمه به دست دنبال مملی و اهل اکانت

یه روز به دنبال کسایی که دارن با مملی حرف میزنن؟

چه کار داری میکنی با خودت پرهام؟

جدی با نعمت اینطوری حرف زدن خیلی زشته

بقیه رو کار ندارم ولی نعمت حداقل از همتون بزرگتره و متاهله

دعوت به دوستی و آشتی میکنم بین شما ۲ نفر فارغ از تمام صحبتایی که تا الان کردین

آرامش خودتونو حفظ کنین

با سلام و احترام خدمت تمامی عزیزان و خوانندگان فروم

با احترام به تمامی پلیرهایی که قراره این سرور بازی کنن و با توجه به صحبت های انجام شده با اکثر پلیرهای ساید شمال شرق تصمیم گرفتیم این سرور بازی نکنیم و تا مشکلاتی که بوجود اومده حل نشه هیچکدوم از پلیرهای حال حاضر شمال شرق قصد بازی در هیچ سروری رو ندارن

پ.ن: جلوی هاسکی نمایشیاتونو بگیرین یهو دیدین یه تبتی ول کردیم روش پارش کنه

احتمالا این اخرین پست من در فروم باشه

تشکر از تمامی عزیزانی که تا اینجای کار تحملمون کردن

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست

به صد دفتر نشاید گفت حسب الحال مشتاقی

بدرود

رضا گارد

سلام رضا جان

کدوم فحاشی؟

اینجا تاپیک مربوط به 3 ایکس هست لطفا از اسپم خودداری کنید

شما که در حد نبودید عزیز منتظر اعلام حضور باقی حضار هستیم

این که میخوای اسپم کنی خوبه ها بگی اره منم هستم