Posts by Reza Khan

• دروود به همه عزیزان به درخواست دوستان الارقم توان و وقت کافی در ساید NW حضور خواهیم داشت.

COMPANY OF BROTHERS با افتخار تقدیم میکند:

وقتی میگم براداران C.O.B یعنی یه دنیا صمیمیت و ادب در ضمن رعایت دقیق قوانین

متولد شدیم . پا به جهانی گذاردیم که

خود انتخابش کردیم

نامی برگزیدیم و سرزمینی

. ساختن را آموختیم و

هیچ را همه چیز کردیم

ما توانستیم . صبورانه توانستیم

سپس یمان بستیم با یکدیگر که نام و

سرزمینمان را پاس بداریم

C.O.B پیمان برادری ماست

اینجا سرزمین ماست

C.O.B آبروي ما و قدرت ماست.

اینک ایستاده ایم پرتوان و سربلند

برگستره ی این سرزمین

با پرچم هایی همواره برافراشته و

چشمانی بیدار و منتظر

بی هراس از هجوم ها و تاخت و تازها

و پر غرور از شرافت و شجاعت

C.O.B فرماندهاني دارد لايق

C.O.B مردماني دارد عاشق

كه همه دشمنان را نابود خواهند كرد

پس پيروزي از آن ماست

*این ماییم برادران C.O.B *

قدرت و قدمت سربازان ما به دور از درک انسانهای فانی است

چون

جنگنده های ما فنا ناپزیر ند.

http://uupload.ir/files/ma1g_شیر.jpg

دروود

خسته نباشید میگم به بچهای جنوب شرق بابت خفت زیباشون (به غیر از اولی)

راستش این لینکها اول برای تیم کلاهبرداران ارسال شده بود و قرار بود با صحبتی که با ناصر عزیز شد ایشون زحمتشو بکشن (اگه میزد رعدها هم خفت میشد)

اما خیلی اتفاقی با هومن جان از بچه های se (اANGRA MAINYU)اشنا شدم و پس از تایید شدن ایشون توسط پارسا(چون من شناختی کمی داشتم) لینک هارو در اختیار هومن قرار دادم و خوشبختانه نتیجه خوبی حاصل شد.

به امید لینکهایی بیشتر از این قبیل

شادزی مهرافزون

پ ن:مجیدMJD پست نذار خداییش

با سلام خدمت عزیزان

دوستان متاسفانه با خبر شدیم پارسا عزیز درگیر بیماری کرونا شده از همه عزیزان خواهشمندیم برای سلامتی پارسا عزیز و همچین ریشه کن شدن این بیماری از ایران عزیزمان دعا کنن.

ارزوی هر چه زودتر سلامتیو برات دارم پارسا جان (قوی باش)

شادزی

پ.ن: احمق چی میگه؟ لینک بدین

دروود به همه عزیزان

اول از همه یه خسته نباشید به هر 4 تا ساید +تیم کلاه برداران بابت زیباتر کردن روند بازی میگم امیدوارم ادمه دار باشه تا کسایی که پلیر معمولین (ببخشید ساده) از بازی لذت ببرن.

در مورد اتک nw نمیشه نظری داد فقط میشه گفت قابل احترامه حاصل استعداده ولی چون نتیجه ای نداشته فاقد اعتباره

در مورد پلن se میشه گفت موفق بوده (با توجه به عکسها) یک همر جنگی دادن < در مقابل یک واندر کوب + میزان قابل توجهی دفاع +کاهش روحیه و چنج cap که با توجه به اینکه همر مذکور قابلیت شارژ مجدد (چه بسا با این رید شارژ بوده باشه) داره اما اکی که دیستروی میشه (شارژش میپره) حتی با پوش هم این قابلیتو نداره دوباره ریکاوری بشه پس میشه گفت se موفق تر بوده و اینکه میشه گفت کتیبه هایی رو که از دست دادن سر یه اشتباه بوده و الان قصد دارن جبرانش کنن.

اما میرسیم به sw پارسا عزیز - خوب پلنی که اجرا شده اون نتیجه لازمو نداشته(پ.ن 2 شاید تعریف خوبی از کاربرد همر جنگی باشه) و قظعا هدف دیوار شدن نبوده اما خوب یه نکته ای که پارسا بهش اشاره کرد اینکه اکانتی که انتخاب شده ظوری بوده که اگر هم با حجم زیاد دفاع رو به رو بشن بیشترین تلفاتو از حریفو بگیرن و به اصطلاح مورال نخورن وبا توجه به پایین بودن دیوار میانی نژاد رومن این اتفاق افتاده! ا ما این ساید ne بوده که موفق تر ظاهر شده.

خوبساید ne میشه گفت روزهای سختیو پیش رو داره و تا اینجا کار ترجیح داده دفاعی بازی (الارقم میل سه ساید دیگه والا همه سایدها دف زیاد دارن دوست دارن دفاع کنن) کنه که باتوجه میزان کتیبه های کاربردیش منطقیه ! و برای اینکه این ساید بتونه جلو سه ساید وایسه نیاز سه برابری به واندر زن و ... داره و باید دید اگر مواد لازم برای ساخت این نیازو نداشته باشه (کتیبه مناسب) ایا باز هم بی تحرک میمونه یا خیر!؟

کلاه بردار ها هم (شما که دفاع رو رد کردین میرفتی کتیبه ای چیزی میاوردین لااقل کاتا میزدین) خسته نباشید میگم بهشون و امیدوارم موفق باشن.

ببخشید طولانی شد.

شادزی مهر افزون

پ.ن :خوب خداروشکر تو سرور اولمون تا اینجا هر روز داریم مطالب جدیدی از دوستان یاد می گیریم اا(رید میلیاردی و...)

پ.ن:همر جنگیو میشه اینطوری بیان کرد نیروهایی که تاثیر مستقیم بر شگفتی جهان نخواهند داشت اما می توان از انها برای تغییر روند بازی چه در حمله چه دردفاع  یه منظورم اهدافی مشخص استفاده نمود.

دروود بر همه عزیزان امیدوارم سال خوبی رو پیش رو داشته باشید.

اقا سید عزیز نمیدونم شاید معیار جذابیت از نظر شما زن اصغر اقا باشه که اونم قابل احترامه ولی با یه نگاه ساده به سرور میشه فهمید جذابیت سرور (روی کاغذ) موقعی بیشتر میشه که این دو ساید
    روبروی هم قرار بگیرن تا کنار هم . البته هنوز چیزی معلوم نیست و هر اتفاقیم بیفته ما خودمونو براش اماده می کنیم .

در هر صورت من برای این پست گذاشتم که به شما بگم شما هنوز پروندت داخل SW بازه ... و اینکه من خودم به شخصه سعی می کنم احترام میزبانمو نگه دارم بالاخره شما چند وقت تو SW بودی

زیبا تر این بود که راجب این قضیه پستی نمیزاشتین میدونی که چی میگم . و در اخر بعید میدونم ساید در حال حاضر شما بخواد مستعمره ساید دیگه ای بشه .(ایشالله که خیره)

احسان جان عزیز صحیحش اینطوریه

شادزی ولی مهرافزون