Posts by Owldark

من بین پست شما و پست یوسف فرقی نمیبینم چندان جنوب غرب برای لویال آرزوی موفقیت کرده شما هم ربطش دادی به نادیده گرفتن آریانا !

چه جنوب غرب چه جنوب شرق کاملا طبیعی هست علاقه مند باشن سیاست های ساید شمال شرق یکپارچه تضادی با سیاست های سایدشون نداشته باشه

جالب این هست زمانی که پست میزاشتم که جنوب شرق چه تو سیاست چه پتانسیل نظامی فاصله قابل توجهی با سه ساید دیگه داشته و همچنان داره یا فلوید اومد خیلی واضح برد زودهنگام جنوب شرق رو تبریک گفت و اعلام کرد جوری بازی کنیم که بازی جذاب باشه متهم به گرایش به جنوب شرق نشدیم !

نپ هم مشخص هست یک گام اولیه هست امیدواریم هر سه ساید به سیاست های داخلی شمال شرق احترام بزارن و اجازه بدن این نهال نوپای صلح و یکپارچگی تبدیل به یک درخت تنومند بشه نه پست های تنش زا

نمیدونم چرا احساس میکنم شما خیلی دوست داری 3به1 کنی علیه جنوب شرق ! خیلی دلم میخواد پست هاتو بی طرف بخونم ولی باز تهش آرزوی قلبی تو نمیتونم در نظر نگیرم و اون احساسی که پشت اون قایم شده خود به خود ظهور میکنه داداش گلم اون قبری که شما داری بالاسرش گریه میکنی مرده توش نیست

فقط یک مسله شما الان به عنوان نظر شخصی خودت پست گذاشتی یا به عنوان سخنگویی شمالغرب ؟ و برام خیلی جالبه چرا شما اینقدر جوش مسله ای رو میزنی که حتی خودشون و بقیه ساید ها (بغیر از سوتی عمو قناد) درگیر این مسله نیستن فقط توی چند پست اخیر شما از میزان تنفر شما نسبت به مجموعه EAST حیرت کردم و الان واسم قابل درک تر شده با پست های جدیدتون و نوع جبهه گیریتون

این جمله از عمو قناد چی میگه میشه شما به عنوان سخنگوی شمالغرب توضیح بدی مواضع شما تغییری کرده آیا ؟

خوشحالیم که مثل ققنوس از اون آتیش اس ای بیرون اومدن و الان خاری در چشم بدخواهان هستند.

سناریو قشنگیه اما اونی که نوشته نویسنده خوبی نبوده ! و بازیگرهای درستی رو واسه اجرا کردنش انتخاب نکرده ! شما که فروم رو دنبال میکنی باید بدونی همونطوری که قبلا گفته شده اتحاد EAST شکل گیریش بر مبنای اعتماد بود الان هم نظرشون قابل احترام هست و در هر صورت نظرشون و همینطور تصمیمشون قابل احترام هست

در ضمن من فقط جنب دیگه برداشت از صحبت آقا یوسف رو گذاشتم تا خواننده بفهمه میشه برداشت دیگه ای هم داشت و صرفا فقط به هر شخص نسبت به جهت گیری خودش اون برداشت انجام میشه دقت کن ما حمایت از آریانا و اونا حمایت از لویال پس بهتر توی پست کمی بی طرف تر تبریک گفته بشه تا دوباره اون ساید به هم نریزه و اون چند پستی که از مسترز گذاشته شده دقیقا همن بو رو داره میده ریختن به هم دوباره شمالشرق

و تهش دوباره میرسه به صحبت تیرداد عزیز :

ویرایش :

قضیه خیلی ساده ست

اگر ش.ش یکپارچه بشه و به سمت بازسازی ربع خودش بره ( و فرضا به ۳ ربع دیگه بگه از الان به بعد نه با شما هستم و نه علیه شما هستم ) و از اون طرف هم با توجه به مواضع ش.غ که اون هم ترجیحش بازسازی خودشه ؛

جنوب غرب مجبوره تک به تک با ج.ش طرف بشه.

حالا علت عصبانیتش رو فهمیدید :دی

در صورت امکان ، لطفا این پست با پست قبلی ادغام بشه ، ممنون

دادش گلم بحث زمانی مدنظر نیست بحث تیکه ای هست که در پست معنا دار هست وگرنه کسی منکر جذاب شدن بازی با به وجود اومدن یک ساید منسجم دیگه نیست و این به قشنگ شدن بازی کمک میکنه هر کسی از هر پستی برداشته خودشو داره و مهم نزدیک بودن براشت ها هست در جمله شما یک تیکه صحبت دوگانه هست یکی حمایت هست که متقابلا آریانا هم از سمت آمرداد داشته و دیگری نوع صحبت شما هست که هنوز بوی گرایش به سمت مسترز داره و این نوع نگارش باز دوگانگی به وجود خواهد آورد و من به شخصه دوست دارم ساید شمالشرق یک پارچه بشه و این مستلزم گذشت از هر دو طرف هست و همینطور تصمیم گیری به صلاح ساید نه سلیقه !

جالبه بعد از 16 ساعت یکی اومد اینجا پستی مبنی بر تشکر گذاشت که از نوع نگارشش معلوم زیاد خوشایند نبوده این تصمیمش و به دونبال اون مجری سیرک (عمو قناد همون دفساز بدون کپ) اومد و طبق معمول سعی داره خودشو به رخ بکشه با کل کل با تیرداد عزیز ولی این کجا و اون کجا مثل فرق پشکل و مویز هستش و طبق معمول ادعا های تو خالی همراه با حرف های مفت صد من یک غاز بعد از اون هم که سوگل میاد و تایید میکنه اما نکته این پست های بیهود فقط متلکی هست که با میخواد ساید شمالشرق رو مشوش کنه

بعد از کشمکش های فراوان بالاخره دوستان لویال تونستند توانایی و ابتکار عمل خودشون رو ثابت کنند

تبریک میگم به همه بچه های لویال و امیدوارم روز به روز قدرتمندتر بشن و هماهنگتر

این دو جمله خود گویا همه چیز هست ؟ با این تبریک به لویال قصد تفرقه افکنی داره یعنی مابقی شمالشرق کشک ! و ساید شمالشرق رو رسما زدن به نام لویال این نوع صحبت فقط یک قصد در اون هست و اون افروختن دوباره درگیری در شمالشرق برداشت از این پست رو واگذار میکنم به خوانندگان فروم !

مرز بین آبی بودن و قهوهای بودن رو شما جابجا کردی پس زیاد ولوم لاتی بر ندار شما هنوز جای ناز کردن داری اوندفعه دستی کشیدیم به سر و صورت اکانتت و همر و کپت رفت شدی دفساز ایندفعه فکر کنم خودت طالب ناز کردن شدی !

خوب با سلام و خسته نباشید به تمام پلیرهای هر 4 ساید

این سرور وارد مرحله جدیدی از بازی خواهد شد و هجانی که 2 هفته اخیر از بازی به خاطر کتیبه ها گرفته شده بود به بازی خواهد برگشت

الان از مرحله 1/3 زمان تقریبی سرور سپری شد اما هنوز تقریبا 2/3 زمان باقی مونده و بسیار جذاب خواهد شد و به عنوان بی طرف در این جمله هنوز واسه قضاوت و داوری کردن خیلی زود هست باید دید در ادامه چه اتفاقاتی خواهد افتاد !

به کسای که در حال رجز خونی هستن پیش نهاد میدم بر گردن به عقب و سرنوشت این سرور و کسایی که حالا به هر دلیلی حذف کردن رو بخونن و بعد آب سردی نوش جان فرمایند و بیشتر به گفته های خودشون فکر کنن چون اینجا تمام پست ها ثبت میشه و بعد ممکنه باعث بار روانی زیادی خواهد شد باید ببینن میتونن این فشار رو تحمل کنن یا مثل کسایی که با کت و شلوار وارد شده و با لباس زیر در حال ادامه بازی هستن زیر بار این فشار متواری خواهند شد

نگهداری کتیبه و دف سازی و همر سازی مستلزم آیتم های خواهد بود که در ادامه بازی رو سخت خواهد کرد برای تمامی ساید ها و در اینجا ساید شمالشرقی (برادران و هم متایی های عزیزم ما) که شما میکوبیدش سرنوشت بازی رو به زیبایی با مدیریت مازیار عزیز عوض خواهد کرد اینو قول میدم بهتون

اندکی صبر سحر نزدیک است

هر که اول بنگرد پايان کار

اندر آخر، او نگردد شرمسار.

بهنام جان ولش کن داداش راستش بخوایی من به حرف مهدی عشقی و تیرداد که بارها گفته شده ایمان آوردم کسی که توی میدان نبرد چیزی واسه عرض اندام نداره سعی میکنه با قمپزhttps://www.fardanews.com/fa/n…%D8%AA-%D8%B9%DA%A9%D8%B3 در کردن از زیر بار فشار خارج خارج شده و سعی بر بزرگ نشون دادن خودش واسه پلیرهای سایدش بشه تا شاید بتونه از کم و کاستی های زیادی که در عرصه لیدری داره رو مخفی کنه اما نمیدونه دیگه قمپز در کردن رنگ باخته و هر آن ممکنه پلیرهای که اعتمادشونو از این بنده خدا از دست دادن فاز جدایی طلبی و تشکیل یک اتحاد منظم با لیدری با دیپلماسی و منظم واسه ادامه بازی داشته باشن

کلا دقت کرده باشین میبینید که طبق تحلیل تیرداد عزیز یکسری ماهیتشونو دارن کم کم نشون میدن و همینطور نشون میدن که تو ساید های دیگه با اکانت های جعلی رسوخ کرده و سعی در به هم زدن اون سایدها دارن توی فروم هم چند اکانت بودن رو دیدید سیاست نخ نمایی که واسه اهل تفکر لیدر های ساید های دیگه مشخص شده و اونایی که مقاومت میکنن ساید خودشون داغون میکنن و اونایی که می فهمن هم سعی بر جلو گیری میکنن در ادامه شاید شاهد همین جنگلوک بازی ها تو ساید های دیگه باشیم با دیدن مپ و نقشه همینطور اکانت ها این سناریو دور از ذهن نیست کدر حالی که من هشدار به لیدر های هر 3 ساید دیگه دادم مراقب همچین سناریوی باشید در مجموعه شرق این موضوع کم رنگ شده چون ماهیت این سناریو برای همه آشکار شده و در مجموعه لیدری شرق (مازیار و بهنام و اشکان و ....) با درایت از این مرحله عبور کردن اما ساید دیگه بازی هنوز مشخص نیست البته با درایتی که از لیدر مجموعه شمال غرب دارم این موضوع قابل پیشگیری هست

سلام شاید من خیلی از یه دوست قدیمی که باهاش حرف زدم توقع دارم وگرنه کسی که توی موضع قدرته خیلی راحت میتونه حرفشو بچرخونه و کسی هم نمیتونه محاکمش بکنه

علی جان دوست عزیز من مگه قرار با موضع قدر یا ضعف نظر آدم تغییر کنه ؟ من یک زمانی با شما صحبت کردم اون موقع ابتدای سرور بود و موضع قدرت یا ضعفی وجود نداشت یادته اما اون موقع به من گفتی فقط واسه یک هدف اومدین درسته ؟ من هم گفتم این سرور اومدم به بچه های اینور کمک کنم و برای هم آرزوی بازی جذاب کردیم اما من کاری به اتفاقات بعدش ندارم و خیلی خوش حال شدم که موندی چون همیشه ارادت خاصی بهت داشتم چه اون سروری که بنده به عنوان پلیر بودم و شما لیدر من بودی و چه این سرور که شما از ابتدا رغیب دوست داشتنی و با ادب من بودی و چه حالا که هنوز موضعت کاملا مشخص نیست در هر حال ارادت داریم فقط می دونم با هوش و تدبیری که من ازت سراغ دارم در راستای سایدت قدم بر میداری و نمیذاری مثل شمالشرق دودستگی توسط یکسری اکانت به ظاهر آشنا تو سایدت بی افته به هر حال موفق باشی رفیق

اون یکی که از بازی چیزی سرش نمیشه فقط استخدام شده گلدبگیره و شلوغش کنه این یکی هم که ادا پلیرها رو در میاره ولی بازم هیچهی سرش نمیشه !

این تیکه رو اینطوری استثنا گذاشتم تا پست ایشون قشنگ خوانده شود :

جناب اولدارک، ما یه اسم محمد از شما شنیدیم، وقتی دوستان شما اکانت فرومی که بر ضد منافعتون پست میزاره رو فیک و جعلی و بی پشتوانه و ... خطاب میکنن، و به من هم اتهام میزنن که اکانت فروم جعلی دارم برای پست های دیگم :))

پس جا داره از شما که به اندازه 30 عدد اک فعالیت فرومی داری هم پرسیده بشه پشت این افکار چه اکانتی هست! و شنیده شده همیشه هم همین بوده داستان و اکانتی ارائه ندادین! اگه صرفا فعالیت فرومی داری بازم فرقی نداره میتونی حداقل اعلام کنی! از فیک بودن دربیای حداقل!

فاز هیچکسی نگیریم:

همه منو میشناسن من با همه غریبه ام اینه مشکلم!

من دقیقا هر کدومو با با رنگ خودش جواب میدم :

اسم : محمد یا محمد جواد هم توی اسپید اینجا میشناسن

لقب :اسپید آی آر owldark

در سرورهای نرمال با اکانت های war masters , guns4war, rturn of kings, gambit, owldark , و غیره قدیمی های هر سرور منو یا یکی از این اکانت ها میشناسن این اکانت ها صرفا برای زنده نگه داشتن یاد دوست هام گذاشته میشده

آخر سرور بیا تا برات کلاس آموزشی بذارم دفعه بعدی اکانت ساختی و خواستی با اون یکی دور برداری سوتی ندی که گندش در بیاد استاد

شما از من اسم اکانت خواستی و در ایت قسمت جواب دادی من به اندازه 30 اکانت در فروم فعال هستم یعنی به اندازه دو برابر در سرور فعالیت دارم پس من در هر اکانتی که شما فکر کنی در اتحاد شمال من حضور دارم

بار ها و بارها گفتم مگه اکانت داشتن مهمه ! نه داشتن رفیق و دوست های با مرام مهمه چون هر موقع اراده میکنی میتونی روی یکی از اون اکانت ها کانکت بشی حتی در ساید شما و حتی لینک های رید دادن مولتی های همر خدا بیامرزت و غیر اما اگر نمیایم اینجا اعلام کنیم چون رفیقمون بهمون اعتماد کرده و قوانین نانوشته ....

اون تیکه آخرش رو تیرداد با تو بوده میخواد برند تیرداد رو ازت بخره یکم از برندت استفاده کنه واسه خودش اسم و رسم دربیاره

با سلام اینجا هم مثل سرور اورجینال تراوین 2 کتیبه کوچک و یک کتیبه بزرگ یا منحصر میتونی همزمان فعال داشه باشی و اگر کتیبه غیر از اون های که مجاز هست داشته باشی فقط اونایی که زودتر روی اکانت اومدن فعال میشن و یکسری توضیحات تکمیلی دیگه که دوست داشتی بگو تای بازی واست میفرستم

محمدowldark

ببین عزیز جان میشه لینک بقیه کاتاهاشو هم بذاری اگر تک موج هست که منم دارم اقامتگاه و دیوار میزنم و این مشکلی نداره اما اگر موج دیگه همراه اون هست بذار ممنون

چون رم گذاشته و تکم موج زده میخواسته تلفات خودش و هم اتحادیشو کم کنه شما هم به جای شلوغ بازی بهتر بری بچسبی به کتیبه ها تا سهمیه گلدت قطع نشده

تیرداد جان خوشم میاد این عمو رو هیچی حساب نمی کنی در به در هی میاد پست هاتو ریپلی میکنه یا مورد خطاب قرارت میده واسه جلب توجه و شما بهترین کار یعنی دایورت کردن ایشون رو انجام میدی

آقا رضای عزیز من به عنوان یک کوچکتر یک نصیحت که نهپیشنهاد بدم ناراحت نمیشی؟

چندین بار خواستم بعضی از پست هاتو لایک کنم ولی متاسفانه وقتی به آخر پست رسیدم پشیمان شدم ! بهتر پست های فنی رو از پست های سیاسی یا گزنده جدا کنی وقتی شما پستی میذار که لابه لاش یا در انتهاش جمله ای میگی که نباید بگی کل اون پست رو خراب میکنی دقیقا مثل ضربالمثل ببین میگم ضرب المثل بد برداشت نکنی گاو 9 من شیرده میمونه که بعدز دوشیدن شیرش با یک جفتک کل اون شیر رو زمین بریزه و حتی اون شیر زیادی هم که میده با کاری که در آخر میکنه بی ثمر بذاره دقیقا مثل کسی که کوله باری از تجربه داره با سن زیاد اما با فحاشی و طرز صحبتش همه رو بر باد میده

ماذا فادا

حالت خوبه خوشی سلامتی چیزی نزدی قرص ها رو نشسته خوردی

ببین الان میشه بگی قسمت لویال مستعمره کیه ؟میشه بگی الان کی دره موش میدونه توی شمال شرق ؟ میشه بگی وقتی مثلا تویرات یک گروه ندای آزادی سر میده حق رو به حداکثر میدن یا به اون گروه ؟ یا اصلا تو هر کشوری دیگه حق با آحاد مردم هست یا یک گروه معلوم الحال ؟ گفتیم یک تحلیل بدرد بخور از کتیبه ها گذاشتن اما تهش دیدیم اینم مثل اون معلوم الحالی که شب ها جنس خوب گیرش نمیاد میاد پست بدون محتوا میذاره یک طرف کتشو گذاشته تو شلوارش فکر میکنه خیلی خوب مینویسه

شما اگر بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن واسه ساید و اتحاد دیگه نمیخواد نسخه تجویز کنی اون یکی میاد میگه ما تهمت نزدیم قبلش لیدر کلشون میاد عذر خواهی میکنه میگه ببخشید که به شما شک کردیم و از این جمیع هرف ها زیاد که باعث شده هیچ کسی روی حرف اینا حساب نکنه چون دقیقل بدون ثبات شخصیتی و حرف ی هستن کسی هم که ثبات نداشته باشه به هیچ دردی نمیخوره

من موندم این یعنی یدون لیدر بدرد بخور که از بازی و سیاست چیزی بفهمه داخل اون ساید نیست که جنان شاهنامه نویس و طرفدار فحاشی رو کردین مسئول دیپلماسی خدای این همون بود که چند تا پست قبل تر الام کرد دستور فحاشی رو صادر میکنه با این سن و سال اینطوری صحبت میکنه بعد میاد توی پ.ن هر پست دم از اخلاق میزنه

و زمان همچنان میگذرد و به تایم هیجان نزدیک میشیم

تصاویر

• ناتار کتیبه.PNG

به قول یک بنده خدایی می گفت به سن و سال نیست به تجربه هست ;) در حال همون آقای X با سن و سال Y از ESFAHAN که شما 5 ساله خطاب کردی شاید در حکم بزرگتر و ولی شما به حساب بیاد پس طوری صحبت نکن برادر که بعد از تحقیق و تفحس شرمنده بشی 8)

ولی من کاری به کل بحث ها و پست هات تو این تایپینگ دارم آخه از نوع نگارش و نحوه تفکر میشه خیلی چیزها رو مشخص کرد :D آخه آدم باید کلا از آدم های دو رو دو شخصیتی دوری کنه چون هر دفع از هر طرف باید بیاد همون وری غش میکنن و اینان قابل اعتماد نیستن :thumbup:

حاجی عزیزم چرا جوش آوردی با دیوار کردن که اینطوری خوش حالی نمی کنن داداش بازی یک سال قرار ادامه داشته باشه و تازه 100 روز اون گذشته پیشنهاد میکنم شب ها یک غذای سبک بخوری و زودتر بری بخوابی تا اینطوری پرت و پلا جواب ندی 8o

شما اگه معنی ساید و تیم ورک میدونستی الان وضعیتت این نبود و یک ساید رو اینطوری به فنا نمیدادی پس لطفا بازی تو کن و زیاد توی این مسائل خودتو در گیر نکن از بازی که قرار حداقل 260 روز دیگه طول بگشه لذت ببر فقط نبینم جیم بشی ;)

اون روزی که من دنبال رکورد و مدال بودم شما هنوز داشتی دم درب خونتون تیله بازی میکردی ;) حالا چرا یدفعه گیر دادی به سن من ؟ دوست داشتی یدفعه بیا اصفهان اونجا با ناصر نف علی هلیوس و غیره آشنات کنم منم از نزدیک ببین بعد خودت میفهمی چند سالمه عزیزم ما مهمان نواز های خوبی هستیم قول میدم بهت بد نگذره چند تا بسته گز اصفهان هم میدم ببر :)

اتفاقا از یکجایی به بعد مهم مدلشه میدونی که چی میگم :thumbup:

اتفاقا از قدیم گفتن هرچی آدم بزرگتر باشه افتاده تر ;)

پن۴: دوستانی که قبلا تذکر داده بودم در مورد کلمات توهین آمیز و در یک روز مقابله به مثل رفقای ما همه تون فریاد واویلا حسینا سر می دادید. چرا به اون پست نگاهیدم هیچ واکنشی نشان ندادید؟ دیدید شما فقط توهین به خودتون رو بد می دونید؟ اما توهین به بقیه اشکالی نداره؟ شما تو کدوم فرهنگ لغت چنین کلمه ای سراغ دارید؟ شما کدومتون در زندگی واقعی و محل زندگیتون چنین کلماتی به کار می برید؟ اگر برخورد و معذرت خواهی نکنید مطمئن باشید من هم جلوی بچه ها را نخواهم گرفت‌. سر یه عکس بستنی اشکتون در اومد پس لطفا رعایت کنید که مشکلی پیش نیاد.

از روز زیبای بارانی تون(احتمالا برفی) لذت ببرید.

رضا جا داداش یک کانال تلگرامی واتساپی چیزی راه بنداز تا ببینم کی اشک کیو در میکنه ببین اگر ما توهینی نمی کنیم دلیل بر بلد نبودن نیست داداش دلیل بر حفظ حریم هست

پس با این گافی که جناب عالی دادی معلوم شد شما با بستنی خوردن و غیره مخالف که نبودی هیچ تازه چراغ سبز هم نشون میدادی واسه اون کار داداش از کوزه همان تراود که در اوست حالا من مشکلی با چالش ندارم داداش اینجا جاش نیست اگر موافق این کار هستی بفرماید تا من شماره بدم باه یکم بحث خودمونی بکنیم مثل سر کار با شاگردهای خودم تا داشتن ظرفیت مشخص بشه

همر های زیبای بود دمتون گرم چیزی از زحمت هاتون کم نمیشه عالی بودید

سلام و درود آقا محمد عزیز.

شما فرموده بودید دیگه نمیخواین منو ریپلای کنید ولی در اولین یا دومین پست ارسالی بنده رو ریپلای کردید. پس خواهشا از این به بعد حرفی رو نزنید که نتونید بهش عمل کنید. مثلا میای جو بدی و من رو تحقیر کنی و میگی دیگه ریپلای نمی کنم و بعد الان.... بگذریم.

پ.ن: به خدا نمیخواستم جواب بدم اما اینکه فکر کنن آدم نمی فهم و با شاهنامه نویسی سعی بر توجیح کارها و ضعف هاشون کنن زور داره

ضمنا بنده همیشه رک و راست حرف زدم و به زعم دوستانتون از صداقت زیادی (ورشکسته سیاسی) هم شدیم! حالا اینکه همیشه دنبال قاتل بروسلی هستی و میخوای بقیه رو متناقض نشون بدی بحث دیگری هست ولی حداقل حرفهاتون رو بر منطقی استوار کنید که بقیه بتونن درک کنن و قبول کنن. اینکه چون ما رقیب هستیم و تو روز روشن میگیم روز هست و شما مدعی شب میشین اصلا جالب و منطقی نیست. کورکورانه حمایت و مخالفت کردن به تدریج اهمیت و صحت حرفهای شما رو زیر سوال می بره. این رو هم یادگاری از من داشته باش محمد جان:

(اینکه تصور کنی همیشه شما درست فکر می کنی اولین گام در افکار اشتباهتان هست).

شما تا دیروز منکر حمایت از لویال بودی الان حمایت تمام کمال از اول رو تایید میکنی داداش دوگانگی شخصیت همیشه توی پست های شما موج میزده یکم کلاه رو بذار بالا و پست هاتو قشنگ بخون یا بده عمو قناد عزیز ویرایش کنه تا یکجا تایید نکنی و در 2 خط پایین تر تکذیب کنی شاید به دلیل کهولت سن باشه که فراموشی تو این سن زیاد هست اما اینطوری و تنها بعد از دو خط نوشت فکر کنم فقط یک دلیل داره و اون هم فرار از فشار وارده هست و میدونم سخت تو اون سن فشار رو تحمل کردن;) برداشت من از پست های شما کورکورانه نیست فقط هدفی هست که شما داری دنبال میکنی پس اگر کورکورانه هست هدف شما هم کورکورانه هست

۱) حمیدرضا نه بچه هست نه صغیر! فکر نمی کنم نیاز به و‌کیل و وصی و سخنگو داشته باشن و اگر هم نیاز داشته باشند قطعا شما در حدی نیستید که وکیل ایشون باشید. بین دو رفیق فدیمی ورود کردن باعث کوچک شدن خودتون خواهد شد. از خودشون سوال کنید ببینید چه جوابی میگیرید.

امروز شخصا با حمیدرضا کلی صحبت کردیم و ایشون به هیچ وجه نگاه منفی شما رو نداشت. لطفا در هر موضوعی دخالت نکنید بالاخص اگر بین رفقای قدیمی باشه. اینکه فکر کردید من تیکه انداختم به دلیل ضعف در ادبیات شما و عدم آشنایی با خلق و خوی بنده هست. حمیدرضا خیلی خوب منو میشناسه و می دونه تعارف با احدی ندارم که تیکه بندازم. حرفی داشته باشم رک و روراست می زنم. خودش هم اون اتک ها و علتش رو (با اینکه گفتم نیاز نیست) به من توضیح داد و تایید کرد. باز هم میگم حمیدرضا از بهترین و حرفه ای ترین پلیرهای تراوین هست و اخلاقش هم بی نظیره. شما از اون همه مطلب و تعریف و تمجید فقط همون جایی که فکر می کردی به درد ایراد گرفتن میخوره رو دیدی؟ دارم کم کم نگرانت میسم رفیق. اینهمه بدبینی چجوری در یکجا جمع شده؟

شما هم خیلی حرص نخور محمد جان واسه فشار خون خوب نیست. اینجوری پوستتم خراب میشه زود پیر میشی.

ببین با این که من با حمید رضا حتی تا الات شاید صحبت هم نکرده باشم اما الان توی ساید من هست و دقیقا مثل خانواده من حالا در حدی که وکیل ایشون باشم یا نباشم فکر نمی کنم الازم باشه به شما اثبات کنم یا شما اثبات کنی چون خود ایشون میتونن بیان جواب بدن و به طور کل اگر به من ربط نداره به شما هم ربط نداره اوکی اما در همون حد جوابت رو دادم چون الان لیدر و هم بازی و هم ساید من هست پس من اولویتم نسبت به شما بیشتر چون قرار 1 سال رو در کنار هم بازی کنیم پس مثل برادر من و خانواده من هست اما شما میای اینجا توی پست قبلت متلک میندازی و در پست جدید از حسن و غیر صحبت میکنی دلیلش چی میتونه باشه دوگانگی شخصیت یا تر از خراب شدن :?:بد بینی از حرکات و تفکر طرف مقابل نشت میگیره و به وجود میاد فشار وارده بر من به اندازه شما نیست که توی پستت واقعا موج میزنه حتی فرصت نکردی یک لیوان آب سرد بخوری داداش:S

شیخـــی به زنی فاحشـــه گفتـا مستی

هـــــر لحظـــه بـه دام دگـــری پــا بستی

گفتــــ شیخـــا هـــر آن چه گویی هستم

آیا تــــو چنــان کـــــــه می‌نمایی هستی

۲) در مورد احترام چیزی نگفتم به شما! نمیدونم چرا همه چیز رو به خودت میگیری! به قول پرویز پرستویی در فیلم مارمولک(من اصلا به شما فکر نمی کنم) چه برسه به اینکه بخوام بی احترامی کنم‌. همون روزهای اول درخواست نگارش محترمانه کردم که دیدم:

هزاران دانه افشاندیم و یک گل زان میان نشکفت

به شورستان تبه کردیم رنج باغبانی را

احترام رو به بهنام گفتی عزیزم و دلخور شده بودی از نحوه صحبت کردنش وقتی شما اینجوری صحبت میکنی نباید انتظار داشته باشی جوابت رو همون طوری ندن پس اگر پستی رو بدونه وسواس گذاشتی و طرف مقابل رو و برداشتش رو در نظر نگرفتی باید تحمل شنیدن جواب رو هم داشته باشی نمیشه آدم کت قرمز بپوشه با شلوار آبی و تازه کتشو بذار تو شلوارش و انتظار داشته باشه بقیه بهش توجه نکنن:D

۳و۴) من از روزهای اول به عنوان اولین نفر گفتم و الان هم میگم. ما از اتحاد لویال با صورت کامل حمایت می کنیم. صورت مساله هم عوض نشده همچنان پابرجاست. با ادعای بالانس و مانور متقلبانه ارتباط گرفتن با سایدهای دیگه (به تایید خود لیدرهای شمال شرق برای جلوگیری از هجوم جنوب غرب هم زمان با شمال غرب علیه جنوب شرق) و فریب اذهان اعضای یک ساید و متای پنهانی و قبل سرور بستن کجاش پاک شده؟

اما پر واضح است که این موضوع با سرقت پسوردهای پلیرهای یک ساید توسط یک نفر و جالب تر از اون پیش بینی این اتفاق توسط متای شرق بسیار متفاوت است. حالا شما بگو فتوکپی برابر اصل هست! عیب نداره. اما بعدا با دو تا آدم بی طرف و عاقل صحبت کن ببین چی بهت میگن.

ببین این تیک جمله ای که گذاشتی با کل پست های که گذاشتی ضد و نقیض بعد خدای اومدی به من میگی دوگانگی دارم داداش به نظرم یک دفتر بذار و پست هاتو اول اونجا بنویس که بعد بتونی جوری پست بدی که پست جدیدت پست قبلی رو نقض نکنه وبعد نیای بند این و اون بشی بگی من این حرف رو زدم و این حرف رو نزدم اینو آقا مازیار بیاد ببینه راجبت یک فکر دیگه میکنه و ممکنه شما رو با یک فرد 18 ساله دم دمی مزاج اشتباه بگیره :S شما میای کلی از مازیار جان تعریف میکنی بعد میگی من لویال رو حمایت نمی کردم الان میگی حمایت میکردم حالا کاری به الان که حمایت میکنی ندارم اما قبل از علنی شدن متا تون باهاشون رو الان داری تایید میکنی ببین ماهی قرمز حافظش 7 ثانیه هست شما رو دست اونم آوردی :(

آینه ی دورویی اند

الهه ی پررویی اند

اما پر واضح است که این موضوع با سرقت پسوردهای پلیرهای یک ساید توسط یک نفر و جالب تر از اون پیش بینی این اتفاق توسط متای شرق بسیار متفاوت است. حالا شما بگو فتوکپی برابر اصل هست! عیب نداره. اما بعدا با دو تا آدم بی طرف و عاقل صحبت کن ببین چی بهت میگن.

ببین لیدر شما اومد تو همین فروم عذر خواهی کرد بابت تهمت ناروا بعد الان شما داری باز تهمت میزنی حاجی شما با خودت و خودتون چند چند هستین میشه اول توضیح بدی :D

۶) دیگه اینارو به من نگید لطفا. چراغش چک نشه چه کسی به رومن اتک خفت میده؟ واقعا منطقیه کسی به رومن از اون فاصله اتک خفت بزنه؟ اونم کور؟ اگه لینک اسکات قبل از رو حذف گذاشتن اکانت دارید بزارید تا در این مورد من حرفم رو پس بگیرم. اگر ندارید دیگه بقیه رو چیز دیگه ای حساب نکنید. گفتم که خفت بدی نبود(یعنی خوب بود) اما به دلیل اینکه اکانت حذف شده بود و همان روز حذف شد نتیجه مثبتی نداشت. تحلیل این هم برای شما سخت بود؟ به قول خودتون اکثرا ۲۸ سال رو دارن دیگه. این موضوع برای بیست ساله ها هم ساده ست. ما یه کم پیر شدیم و حساب و کتاب برامون سخت تره. شما که جوون تری دیگه چرا؟(باز قصه نبافیا جوون بودن خوبه و پیرمرد شدن بد! شروع نکنی بگی تیکه انداختی!)

۷)مردونه گفتم. اگر عکس بگذارید که همر حذف شده ش با رید مولتی بوده من اکانت ناقابلم رو تقدیم می کنم. چنج میل هم می کنم و تقدیم می کنم. چون مطمئن هستم و در جریان چگونگی ساخت همرش بودم این رو میگم.‌ اینم بگم به قول حمیدرضا یکبار واسه منفی گندم آبادی خودم رو خالی کردم ۱۴ک گندم برد. اینها روال بسیار عادی بازی هست. رید مولتی با اینکه یکبار از آبادی من گندم برده فرق داره. من در خدمتم خلاصه.

البته اکانت من تحفه ای هم نیست ها. خخخ. همینجوریشم ‌کسی تحویلش نمیگیره.

ببین با جوابی که به گزینه 6 دادی من دیگه حرفی برای بد بینی و کورکورانه ای که به من نسبت دادید ندارم و شما رو رجوع میدم به یک دکتر روان شناس و همینطور چند نفر عاقل و بالغ و تفکر به خودتون و رفتارتون

ببین آقای استاد عمو قناد وقتی کت شلوارشو پوشیده بود و اون دماغ قرمز قشنگ رو با کفش های شیطونی که پاش کرده بود و داشت اینجا لینک میذاشت باید فکر اینو میکرد که شاید گاهی برای گندوم منفی ممکنه طرف رید توافقی بده اون برای مدت محدود نه مثل جناب استاد برای مدت طولانی و بعد هم تیرداد عزیز بیاد با 2 تا لینک به رنگ قهوه ای رنگ آمیزیشون کنه در ضمن برادر از خودت مایه بذار و باز متلک به حمیدرضای عزیز ننداز ممنون;)

۸) من اتک به دیابلو و اشکان جان رو از یک جهاتی که گفتم دقیقا یک شکل دیدم. شاید نظر شما متفاوت باشه ولی من باز هم بهش فکر کردم دقیقا مثل هم بود. بله پلن ها هم فرق داشت چون پلن ما کلا ناقص انجام شد و کلی همر با کله رفت تو دیوار وگرنه به اینها خلاصه نمیشد. علی ای حال نظر افراد در این خصوص می تونه متفاوت باشه. کاش به جای حواشی فقط به تحلیل فنی همین مورد می پرداختی محمد جان و کمی بحث فنی می کردیم و یاد می گرفتم از محضر شما و دوستان دیگر.(باز هم بی تعارف عرض کردم تحلیل ها عامل یادگیری دیگران هست حتی در حد فقط یک نکته! این خوبه محمد جان؛ بد نیست! تیکه هم نیست! داستان داریم به خدا؛ تعریفم کنیم باید قسم بخوریم!)

ببین پلن شما ناقص بود این رو قبول داری؟ پس دف کردن ما هم ناقص بود چو برادر جان دفکورد عزیز ما میشینه اتک ها رو تحلیل میکنه و بعد دف میریزه وقتی میبینه اتک ها واسه صفر کردن نیومده و زیاد مهم نیست و از درجه اهمیت کم بر خوردار(توی 24 ساعت برگشت به حالت قبل) هست پس دف نمیریزه و شما با علم بر اینکه ما میزنیم دف چیدید و باز هم اونجا الان تبدیل شده به چاه نفت و همینطور کپش پس خواهشا وقتی ادعای جنتلمن بودن و اساتید تراوین در میکنید و اینجا شاهنامه نویسی میکنی جوری بنویس که کسی به نوب بودن(شما بخون مبتدی یا آماتور)شما پی نبره:S

۹)‌ این مورد آخر دیگه شاهکار بود. من کی خواستم متای شرق بهم بخوره؟ مگه همیشه (و فکر کنم اولین نفر) نگفتم دو به یک و سه به یک هم هستیم و مشکلی نداریم؟ مگه نگفتم متا حق هر ساید و لیدری هست؟ من شخصا با شکل متا بستن مشکل داشتم که به وقتش گفتم‌و رفقای لویال هم گفتند. بعدا هم تو همین فروم گفتم به متای شرق احترام میگذارم و باید آماده مقابله و جنگ باشیم. اصلا چرا باید متای شرق بهم بخوره؟ چه اشکالی داره دو ساید با هم متا باشن؟ این یک روال کاملا عادی تراوین هست.

اما شما به متای ما با اتحاد لویال احترام گذاشتید؟ لویال یک و دو و سه نفر نبود و نیست! لویال اتحادی از شمال شرق هست که در مورد اشکال به شکل متا با ما هم رای بود. این باعث شد آریانا با جنوب شرق و لویال با جنوب غرب متا ببنده. اما همیشه ما رو به انواع موضوعات متهم کردند ولی شخصا به متای شرق احترام گذاشتم اما احترامی ندیدم! نگین که لویال شورشی و تروریست و ... هست؛ افکار صدای و سیمای ایرانی رو از خودتون دور کنید و واقع گرا باشید. شاید کل شمال شرق با مولتی ها و دفسازها و ... به زور سه اتحاد بشه که یک اتحادش با ما متا کرده و دو اتحادش به جنوب شرق. این بده اون خوبه؟ الان کی داره مغالطه می کنه؟ ما؟

روز اول اختلافات و حتی در مذاکره اخیر؛ بنده تلاشم رو کردم که شمال شرق کاملا منسجم بشه‌؛ نیازی ندارم شما منو باور کنید چون نگاه منفی کل وجودتون رو گرفته و غرق بازی و تعصب و حمایت کورکورانه شده اید توقع خاصی هم ندارم. اما لیدرهای لویال می دونند که من چه چیزهایی بهشون گفتم و دنبال چی بودم. اما خیلی مسائل اجازه نداد اتفاق مورد نظر من که انسجام کامل شمال شرق بود اتفاق بیفته.

شما توی 2 خط بال تر(اصطلاح) داری میگی ما از لویال حمایت میکردیم و میکنیم و اینجا داری باز میگی من کی خواستم متا به هم بخوره داداش فکر کنم حالت خوب نیست خدای نگرانت شدم حتما یک سری به دکتر بزن فشارت رفت بالا داری قیمه ها رو ماست همه رو باهم قاطی میکنی والا من اسنباط این تیکه از حرفت رو میذارم پای خوانندگان فروم

چون توی یک پست جا نشد در دو پست گذاشتم و از خواننده های عزیز بابت طولانی شدن پست عذر می خوام

آقا رضای عزیز ببین سیاست یکی به در یکی به پاشنه سیاست نخ نمایی شده شما یکی زیر سیبیل رد میکنی 2 تا میزنی من توی چند پست قبلی هم گفتم اینجا پلیرهای بازی میکنن با میانگین سنی حداقل 28 به بالا اونایی هم که سن کمتر دارن اما با تجربه هستن توی پستت چندین قسمت را آبی کردم که قابل تامل هست ؟

1. اگر حمیدرضای عزیز رو قبول داری پس خواهشا تیکه ننداز چون اون اکانت مسئول اصلیش حمیدرضای گل هست و شما غیر مستقیم داری به او متلک میندازی و تحریک میکنی

2.از قدیم میگن احترام با خودش احترام میاره وقتی شما میای متلک میندازی و غیر واضح بی احترامی میکنی نباید منتظر احترام باشی هر کنش واکنشی داره

3.این رو اشتباه میکنی اونی که قربانی شد ساید شمالشرق بود پس از کار ناپسندی که کردید و کردن دفاع نکنید که دیدگاه بقیه نسبت بهتون عوض نشه و سعی در عوض کردن صورت مسئله نکنید چون خیلی روشن هستش

4.چطور اون کاری که در ربع شما شد نا پسند بوده ولی کاری که شما کردید پسندیده و مورد قبول هست اینجا هست که میگم دوگانگی توی صحبت خوب نیست اگر کاری بد هست و خارج عرف پس همیشه بد و خارج از عرف میمونه نه اینکه در مواردی جایز باشه

5.والا تمام پست های بقیه مغلطه هست و پست های شما کله همه درسته مثل همون کبکی که کلشو کرده زیر برف و فکر میکنه چون کسی رو نمی بینه بقیه هم نمینبننش

6.عزیزم اولا که چیزی از ارزش خفت کردن اون کم نمی کنه ثانیا اگر چراغ چک میکرد و میدونست اون اکانت در حال حذف هستش نیروی خودشو حروم نمیکرد برادر پس این خود گواه سالم بازی کردن اونا هستش

7. رضا جان اگر پای حرفت واقعا میمونی و سرت بره حرفت نمیره لینک غارت توافقی دیابلو رو بذاریم اون وقت نمیای باز اینجا آسمان ریسمان ببافی و از زیر این چالش در بری مرد هستی سر حرفت بمونی

8.نوع زدن اکانت دیابلو رو با زدن اکانت سرلشکر ما یکی نکن چون اون موقع به داشتن اطلاعات و همین طور حساب کتابت شک میکنن حتی اگر اون اتفاقات هم نمی افتاد باز هم اون پلن ها با هم زمین تا آسمان تفاوت داشت در ضمن وقتی دف کورد اتک ها رو آنالیز میکنه دف میریزه قطعا اگر اتک اضافه میشد اونجا هم دف میشد

9. ما منکر قدرت شما نیستیم فقط نمیدونم چرا مدام دارید خودتونو به درو دیوار میزنید این متا رو به هم بزنید اگر این نشان ترس نیست شما واسه من و امثال من توی فروم توضیح بدید قابل درک باشه

پ.ن: به خدا نمیخواستم جواب بدم اما اینکه فکر کنن آدم نمی فهم و با شاهنامه نویسی سعی بر توجیح کارها و ضعف هاشون کنن زور داره

اینجا قراره بحث فنی بشه مثلا !

وسعت خدایی هفت هزار و پونصد تومنه ! گفتم اگه درسته گلد رو نمیخواد بدی

کل کل تاپیک بغلی در خدمتیم !

یه راه دیگه هم بود اون موقع تو ای ار سر سیلور فروشا میاوردیم اکانت رو کامل کراپ لاک میکردیم قفل میشد اکانت تک دهشون منابع رو رید میزدیم اینجا فکر نکنم اصلا به صرفه باشه

داداش گلم آخه با انبار 800 ارزش غار داره تو میخوایی ببری یا کسی دیگه ببین کراپ لاک مال نسخه 3 بود نه اینجا که قهرمان رو میذاری روی تولید کراپ و خیلی راحت از حالت لاک خارج میشی من در آخر پستم نوشتم در حد وسع خودم درسته ؟ من وسعم دقیقا همینقدر بود داداش ما بچه مایه نیستیم با عشق بازی میکنیم

ساختمون های دهکده ناتار رو کاتا میکنیم مثل سربازخونه اصطبل بازار سفارت خونه اقامت قهرمان اقامتگاه بازار آهنگری که مطمینا همه ناتارهای بالای 600 دارند جمعیتش میاد پایین منابع همون هست

اون صد تا دونه گلدم نوش جونت ورشکست نشی

دمت گرم خدای تحلیلی که کردی جای هیچ شک و شبه واسه من یکی نداشت خدایی این از کجا یاد گرفتی داداش منبع اطلاعاتت کی خدایی عمو قناد کلاس آموزشی گذاشته

ایندفعه با سلام شروع نمی کنم چون بعد از 24 ساعت یکی پیداشد منو پشت سیستم از خند روده بر کنه طرف فرق سیب زمینی رو با سیب درختی نمیدونه اومده اینجا ادعا میکنه واقعا این ضرب المثل چقدر تو این فروم زده شد گدا رو تو ده راه نمیدادن این دفعه ادعا پادشاهی کرده :D:D:D:D شما کلاس فنی نمی خواد بذاری یک کلاسی بذار یاد بگیریم تو یک شب چطوری همرمون چیف و صفر بشه همینطور کپمون کراپ لاک بشه و بشیم دف ساز ;):D:D جدی اونی که اسم عمو قناد رو گذاشت پر بیراه نذاشته

اون ناتاری که شما ازش اسکات دبل کشیدی احتمالا قبل دوستان زر خریدتون کاتا کردن تولیدشو نتونستی درست در کنی و در ضمن عمو قناد عزیز شما که بقیه رو نوب خطاب میکنی یکم کلاتو بذار بالا کسی که هنوز نمیدونه ناتار همینطور که جمعیتش میره بالا ظرفیت انبارش رو آپ می کنه و همین طور که دوست عزیز گفت عملا مخفیگاهش بی اثر میشه شما میتونی منابع بیشتری ازش ببری ادعا نمی کنه تولید در همه ده هاش یکسان اون ظرفیت انبار هستش که تعیین میکنه شما چقدر میتونی غارتش کنی و چقدر منابع تولیدیش میره تو دیوار چون ظرفیت انبار ده های ناتار با جمعیت کم نسبت به ده های با جمعیت بالا به مراتب کمتر هست

استاد کتت رو گذاشتی تو شلوارت واسه همین همه رو قاطی کردی 8o:D:D:D:D:D امان از این کرنا که این سیرک ها رو تعطیل کرد تا یکسری بشن تفسیر کننده تراوین:S