نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• جالبه تا اسم یکی تو فروم میاد طرف ظاهر بشه. یه چیزی مثل احضار روح میمونه:huh:

چون اسم شبیه ایرج بود و حاج حسین هم اون سمتی بود در مورد شخصیت شما یه جور دیگه تو ذهنم تصور میکردم که کلا با این نحوه نگارش 180 درجه فکرم تغییر کرد

الان فقط یه سوال- آدم وقتی رو اکانت لاگین میکنه( فقط لاگین ها ) این اسم اکانت رو میبینه- سه دفعه این حرکت رو بزنید دیگه اسم یاد ادم میمونه حالا اینکه شما بعد از این همه همرررررررررر ساختن اسم رو اشتباه میگید یا مشکل از مغز هست یا اصلا لاگین نشده و یه چیزی شنیدید

پ ن : مگنس و وگنس- no one , some one8o

سلام دوستان گرامی

عزیزم وقتی از چیزی خبر نداری چرا پستی میزاری که باعث خنده بشه

برو از دوستانت بپرس ماجرارو و اینکه اسم اکانت چه تغییراتی کرده

البته از عجایبه اسپید ترا هست که اسم اکانت بعد از اینکه پاپش به چند هزار هم میرسه هنوز اسمش رو میشه عوض کرد ( البته این آپشن برای یکسری از افراد خاص قابلیت اجرا داره)

راستی از دوستانی که نمیدونم چی میزنن با مرغ و خروس جیک جیک میکنن خواستی بپرسی قبلش یه تست آلزایمر و دو قطبی بودن بگیر و نهایتا مطمعن شو چیزی

نزده بعد ازش بپرس ........ بهت میگه چه سوتی دادی ................

میگن یه بنده خدایی به نوه اش میگه کلاغها خبر آوردن سیگار میکشی

نوه اش میگه تو چی میزنی با مرغ پوست کنده حرف میزنی

8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o

• شما با همون مگنس و وگنس باعث خنده شدید قبلا
    فکر میکنم محمد علی هم جزو افراد خاص هست و اسمش رو چند بار عوض کرده8)

• شما با همون مگنس و وگنس باعث خنده شدید قبلا
    فکر میکنم محمد علی هم جزو افراد خاص هست و اسمش رو چند بار عوض کرده8)

نشد دیگه ازت تشکر کرده بودم فدات شم

شما یه پست از من بیار که این سوتی رو من داده باشم . هر چی شما بگی اوکیه

دیشب خوب نخوابیدی گویا

تا اطلاع ثانوی پست نزار سوتی میدی همش

هر چند مگنس و وگنس و ... برای من فرقی نمیکنه و من محمد میشناسم ایشونو و جدای کل کل بازی هم مشکلی باهاشون نداریم....

• پ.ن۳: دقت کردید که روال فرومی رفقامون در اتحاد EAST اینجوری هست که هر وقت می بینن حرفهای رقباشون داره بر کرسی میشینه و به عبارتی کم میارن؛ آقا تیرداد یهو ورود می کنن و میگن آخ آخ آخ چقدر خسته شدیم موضوع رو عوض کنید و یه قصه ای میگن و همه شون هم پشت بندش نقش هاشون تو قصه رو بازی می کنن.‌

متاسفانه دلیلش

حرفای اتوبوسی

لایک های اتوبوسی

فروم نویسی اتوبوسی هست

فروم نویسان ...

مسابقه محله نیست که هرکس زودتر ریپلای کرد جایزه بگیره!

اتفاقات اتفاقا خیلی سادست! نپیچونیمش!

• اس ای تحت فشار ان دبل بود
    • اس ای از ان ای دف گرفت تحت لوای متای غیر علنی
    • اس ای با اضافه شدن دف ان ای تونست دفاع کنه جلوی حملات ان دبل(حالا عوامل دیگه رو میزاریم کنار!)
    • ان دبل حذف کرد! و محاسبات و معادلات بازیو به هم ریخت، چون دو ساید شرقی فکر میکردن با متای شرقی، متای غربی هم شکل خواهد گرفت (تا اینجای کار بدون هیچگونه پیش داوری و صحبت های درز کرده از حرکاتی مثل حذف همه سایدهای رقیب و متای پیش از سرور و حرکات ژانگولر قسمتی از شرق، فرض میکنیم منطقی جلوه میکرد! ولی همچنان متای نیمه شرقی در تلاش بود با هدف حذف اس دبل!)
    • چندین پلیر ان ای که مخالف این حرکت بودن، اعلام مخالفت کردند و تلاش کردند تا استقلال سایدشون رو حفظ کنند.
    • در آخر تصمیم گرفتند که جدا شده و بازی رو به سبک خودشون در راستای اهداف خودشون که از قبل برای سایدشون برنامه ریزی کرده بودند ادامه بدن و اتحاد لویال شکل گرفت
    • پلیرهای آریانا با یک اشتباه محاسباتی سنگین! تصمیم گرفتن نسخه تیم لویال رو ۲ روزه بپیچن و هر حرکتی رو در نطفه خفه کنن! به جای مذاکره و یا حتی نپ درون سایدی!
    • اس دبل که از اول بازی جز دسیسه از اس ای چیزی ندیده بود، تصمیم گرفت که از لویال که اهداف مشترکی با خودش داشت، مثل حفظ بالانس و عدم ارائه بازی پشت پرده حمایت کنه.

میدونم به بچه هاتون بر میخوره که با لیدرشون اینطوری صحبت میکنم، ولی خب حرفیه که باید گفت، فقط میتونم بگم لباس لیدری برای تو بیش از حد گشاده، خیلی گشاد. این لباس خیلی به تنت زار میزنه ،

نه وقتی شناخت پیدا کردیم از نویسنده این مدل پست ها، اهمیتی نمیدیم!

باور کن EQ و توانایی درک شرایطت نهایتا در حد یه پلیرساده هست،

خدا رو شکر چنتا اصطلاح مثل EQ و ... تونستم جا بندازم توی فروم که همگی استفاده کنند، باز هم امیدوار شدم که قدرت یادگیری موجود است.

اینجا میگه لویال از حمایت ما برخوردارن

رضا جان بزار 2 خط از اون تبصره 2 بگذره بعد توی پ.ن 2 حرفتو تکذیب کن بنده بهت پیشنهاد میدم دخالت نکن بزار بازی شون رو بکنن!!! اون صداقتتو نگه دار جنوب غرب دوباره کودتا نشه ...

خیلی سادست!

یک جمله تاکید داره بر اینکه پای مبارک رو از ان ای بیرون بکشید تا به کارشون برسند و اونجا رو به تلی از خاک تبدیل نکنید!

و جمله دیگه تاکید میکنه که لویال از حمایت ما برخوردارن!

که وقتی یکی جمله اول رو خوند و خواست نقب بزنه و موش بدوااوند، سریعا در نطفه خاموش بشه!

مخاطب زبل وقتی جمله اولو میخونه توی ذهنش جرقه میزنه که آهاااا برم یه پست بزارم که دیدین لویال! اس دبل پشتتونو خالی کرد و ازین حرفا و هنوز توی همین فکراست که جوابشم میگیره توی همون پست! این یعنی فکرخوانی! و پیش بینی افکار مخاطبین خاص!

کلا به این مدل نوشتار میگن نوشتار شبه چند وجهی که همه مخاطب هستند و نوشتنش سخت و درکش سخت تره!

همه مخاطب هستند از مازیار و ایرج تا حسن! از شرق تا غرب! و خیلی ها هم می تونن مخاطب نباشند و به خودشون بگیرند فقط الکی!

اینکه شما ضعف دریافت زبان فارسی هم داری دیگه مقصر نویسنده نیست، داشتم ایرادات انگلیسی میگرفتم تازه!

یه رشته جدید باید احداث! شه! بعد از آموزش فارسی به غیر فارسی زبانان>>>> آموزش مجدد فارسی به فارسی زبانان!

-- ترجمه فقط از زبانی به زبان دیگه نیست، حتی ترجمه درون زبانی داریم، با مترجم به فروم پای بگذارید!

--- :))

---- اگه میخواستم اکانت فروم دیگه ای داشته باشم، کشتی گرفتن در گل رو با همین اک انجام نمی دادم! به به ازین همه هوش و نبوغ!

----- یه اصطلاح جدیدا توی اس دبل مد شده، معیاری به نام "حسن" که وام گرفتیم ازش، حسن یک بی نهایت هست و همه چیز نسبت به حسن سنجیده میشه، مثلا فلان اتفاق چند حسنم بود!؟ 2 حسنم یا 10 حسنم و ... و درجه بندی و معیارمون شده حسن! برای بررسی اوضاع!

• والا اسطوره سوتی که تویی باقی اداتو در میارن هنوز یادمون نرفته خودت اومدی عکس چیف ناتار گذاشتی بعد میگفتی من کپتو چیف کردم اینم مدرک 8o

من فکر کردم بعد اینکه متوجه سوتیت بشی میری تو افق محو میشی بعد فهمیدم شما دکمه فهمیدنتون یه طرفس فقط سعی در فهماندن دارید سعی در فهمیدن نمیکنید کلا 8)

خلاصه اینکه نمیدونم چرا شما از دستم در رفته بودی بلاک نشده بودی الان دکمه تو را هم میفشارم و خودم را با یک لبخند ژکوند خوشحال مینمایم ...;)

پ.ن : خوشم میاد بعد از دیشب دوباره رفت تو سولاخ نوچه هاش رو فرستاد کف فروم بابا آب جوشم به این زودی فروکش نمیکنه اومدی چهارتا نوشتی پیجیدی یه نفس بگیری دوباره برادرزاده هات رو بی هدف ریختی وسط ماستا ...

یکی از لذتهای دنیا اینه که بدون خواندن اراجیف مطالبت رو بنویسی ;)

8uvi_screenshot_2020-12-02_142945.jpg

WolfishAlone

CONSTANT!NE - Last IR Server Ts2

E M P I R E - TC2 - Last 3.6

persia - S3R1

VeRm!l!oN - Last IR Server Ts1

My LOVE : Joriass

••• VIVA Classic team VIVA Elders •••

• فک کنم از دیشب ده بار این پستو خوندم

اقا من اول کار بدون اینکه بدونم طرفم چند سالشه و کار و بارش چیه گفتم ای بنده خدا تو زندگی واقعیش هم مالی نیس

خیلی برخورد بهتون که اقااااا فرشید به به و ای مسایل

اما ای طرز حرف زدن ب ادم 50 ساله با موقعیت اجتماعی بالا میاد یا ادم دوزاری بدرد نخور ؟؟؟؟

ما اگ این تعاریفی ک شما کردید بودیم پشت حسین . حاج حسین . تورج . و نورالله درنمیومدیم ک البته حسین رو 7 سال میشناسم

طبق صحبت دفه قبلتون در رابطه با ا نگل ک بیشر ب رفتار خودتون شبیه بود فک مکنم ایندفه هم مارو به کیش خود پنداشتی

باز پدر مازیارو بیامرزه باوجود دروغ گفتناش حداقل باشخصیت صحبت میکن

کاش بجای FSH حداقلLH بالا بود امثال تو اینجا نبودن ک جوگیر بشن

یکم تو حرف زدنت ادم باش:P

پ.ن پ: البته من خودم قبول دارم اوایل چجوری صحبت میکردم و به اشتباهم پی بردم ب هرحال نسبت به شما جوونتریم و تجربه کسب میکنیم

پ.ن:درمورد مگنس هم فک میکنم منظور کسیه ک دور سر ادم میپرخه و پیله میکن و بیکار همون مگس بوده ولی خب ترجیح دادن ابنجوری تو فروم شناخته شه;)

• پ.ن۳: دقت کردید که روال فرومی رفقامون در اتحاد EAST اینجوری هست که هر وقت می بینن حرفهای رقباشون داره بر کرسی میشینه و به عبارتی کم میارن؛ آقا تیرداد یهو ورود می کنن و میگن آخ آخ آخ چقدر خسته شدیم موضوع رو عوض کنید و یه قصه ای میگن و همه شون هم پشت بندش نقش هاشون تو قصه رو بازی می کنن.‌

امشب تیردادخان کار داشتند؛ امیروال عزیز زحمت این حرکت رو کشیدند که بدینوسیله از طرف رفقاشون ازشون تشکر می کنم فقط توجه کنید که این روند لو رفته و باید یک روال و ابتکار جدید به کار ببندید. برادر شما که اهل کل کل بودید دیگه چرا؟

باشه چشم

من مجدد سکوت میکنم که یه وقت به تریج کت عاریه شما برنخوره و فکر نکنی بازم دسیسه واست چیدیم .

ازت هم عذر میخوام که اشتباهی فکر کردم وقتی فقط چند روز به آزاد سازی کتیبه ها مونده ، تاپیک " هم ! " جایی واسه بحث کردن در مورد کتیبه هاست !

شما و دوستان هم بفرمایید و طبق روال ۴۰ روز گذشته بحث تکراری و بی حاصل چگونگی و چرایی متای شرق رو ادامه بدید ،

که فلانی به فلانی پیام داد و اون یکی پای تلفن اینو گفت و فلان وویس و اسکرین شات موجوده و بگم بگم راه بندازید و .....

بعد هم تو خیال خودتون فکر کنید که حرفتون داره به کرسی میشینه و طرف مقابل داره کم میاره !

فقط من اینوسط نفهمیدم این «داره به کرسی میشینه » یعنی چی دقیقا!؟،

یعنی داره باعث میشه آریانا ربع رو تحویل لویال بدن و برن ؟،

یا مثلا متای شرق رو بهم بزنن؟ ،

یا مثل آریانا بیاد زیر پرچم لویال و یکپارچه بشن و پستهای لیدری رو تحویل لویال بدن !؟

اگر کسی فهمید که از این بحث تکراری و تهوع آور قراره چه نتیجه "عملی" بدست بیاد و قراره باعث چه "قدمی رو به جلو " بشه ، بعدا به منم خبر بده .

طرف روزی که بحث متای شرق رو اینجا شروع کرد ، کاربر ساده بود و الآن رسیده به امپراطور و به زودی هم با ادامه این بحث به رتبه خدایی میرسه !

نمیدونم شاید تو این سالهایی که من نبودم ، فروم هم مثل بازی عوض شده و معنی کلکل فرومی هم این شکلی شده که با تکرار و تکرار و تکرار یه مشت حرف خنثی و بی حاصل گند بزنی توی تاپیک .

کتیبه ها رسید و این تاپیک هنوز گیر کرده توی بحث ۴۰ روز پیش ، که بدبختانه بحثی هم هست که نهایتش نتیجه ای نداره که اگر داشت هم میگفتیم خب به جهنم تحمل میکنیم .

اگر هم اعتراض کنی که فوری میگن :

آهااااان ، دیدی این پدرسوخته ها را !

جنابعالی که بزرگترشون هستی طرز فکرت اینه ، دیگه وای به حال آدمات !

به قول سلطان سبیل قاجار ؛

همه چیزتون به همه چیزتون میاد .

اون از کاریزمای نداشته ی لیدریتون ، اینم از فروم نویسیتون !

پ.ن : طرف خودش از اول سرور تا حالا هر بار من یه اصطلاح یا واژه بکار بردم بلافاصله ازش تقلید کرده بعد اومده اینجا به بقیه میگه روت سیاه ! ، بابا تو خودت اون دیگ بزرگه ای :-)))

ویرایش : دلم نمیخواست اینکار رو بکنم ولی واسه اولین بار از سال ۲۰۰۹ تا الآن به ناچار میخوام از گزینه " بلاک " تو فروم استفاده کنم تا بلکه اینقدر خزبعلات نبینم .

خوش گذشت

تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: خزبعل یا خزبعلات ! ؟ ، این مهمه ! ().

• حکیم ابوالقاسم فردوسی عزیز

اول از روی کلمات زیر یک صفحه بنویس

مبصر: ( مبسر . مبثر )

سخن: ( آخه لامصب صخن)

مضحکه: ( مزحکه ) و....

افسار گسیخته تون:

قایم:

گاها:

قبلا گفته بودم کسی که غلط املایی میگیره از پستهای بقیه نوک بینیشو فقط میبینه و باید مفهوم پستها درک بشه ( منم یه بار میخوام نوک بینیم رو ببینم چی میشه مگه ( غلط املایی یکی دوتا نه که ...... ))

اما بخدا انقدر غلط املایی داشتی از خنده نتونستم جلوی خودمو بگیرم و بعد از کلی تلاش برای خوندن متن دیدم هیچ مفهومی نداشت مثل بقیه پستهاتون پروفسور

مورد دیگه هم که من هنوز تو کف چنج کپ شما هستم و منتظر چاپ مجدد کتاب اصول و فنون چنج کپ شما..............

نیست که تو چاپ قبلیش به ما نرسید هنوز منتظریم ( نزدیکه پایان ترمه دیگه )

( حالا فکر کن من اسطوره سوتی هستم ......

تو چه نابغه ای هستی من سوتیهای تورو میگیرم ) صلوات

لامصب سولاخ نه سوراخ ( منو پیر کردی تو ).............

حالا راجع به مرد بودن و ... هم همون قولهایی که به تورج دادی ( و فکر کردی دروغ گفتن و زیر حرف زدن زرنگیه ) کامل نشون میده کی چی کاره هستی .

بیایم قول ندیم وقتی نمیتونیم سر قولمون وایسیم

جایی درود فرستادید بر بانوانی که بیشتر از مردها رو حرفشون می ایستند ....

درست گفتید مرد بودن با نر بودن فرق داره ( و موی زیادی روی صورت نشونه مرد بودن نیست مو اگه خوب بود در .......... آدم در نمیومد )

کسی که سر حرفش نمونه شاید نر باشه اما مرد ................ ( تهشم فکر کنی زرنگی کردی یا از استادت سیاست یاد گرفتی )

نه داداش . یه بزرگی گفت سیاست ما صداقت ماست

( مجازی هم جای لات بازی نیست . همین که لحن پستهات تفاوت کرده برات خوشحالم )

در هر صورت امیدوارم همه عزیزان تراوینی تو زندگیشون سالم و موفق باشند....

یا علی

• به به تازه متوجه شدم یه تاپیک گشایش یافته یه چیزی شبیه *بحث های فنی* به همه دوستان فنی باز توصیه میکنم بحث های فوق فنیشونو به همون تاپیک ببرند و اینجا رو رها کنن

یه زمانی بحث و آنالیز بود همینها میومدن می گفتن اینجا جاش نیست و آیدین رو هم میروندن که وسط بحثهای فوق سریشون میاد یه مقدار بحث فنی و الکی انجام میده!!

یه تاپیک هم استارت شه با عنوان *نوشابه های اس ای برای بخشی از ان ای و عکسش* اصلا دیسکو(رد)ش کنید لذت ببرید!

ببین فرق است بین جملات معمولی که یکی به کار میبره تا اصطلاحاتی که تا حالا نشنیده، شما آبدوغ بزن جهت پاکسازی و دیگ سفیده باش بین دیگ سیاهها!

شده فایت کلاب و رینگ بوکس! اجازه بده دیگه مشتاشونو بزنن ملت، با تن و بدن گلی نمیشه کت شلوار پوشید! اون زمان که هرکی میومد یه لگدی میزد لایکریزون میکردین براش فکر اینجا رو میکردین.

اس دبل میفته ولی دستشو روی زانوی خودش میزاره بلند میشه (یادم نیست گوینده فکر کنم ناصر بود، اگه آقای مجری بود که حذفش کنم).

یکمم خوش نگذره!

ولی بگذره!

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo ().

• اتفاقات اتفاقا خیلی سادست! نپیچونیمش!

• اس ای تحت فشار ان دبل بود
    • اس ای از ان ای دف گرفت تحت لوای متای غیر علنی
    • اس ای با اضافه شدن دف ان ای تونست دفاع کنه جلوی حملات ان دبل(حالا عوامل دیگه رو میزاریم کنار!)
    • ان دبل حذف کرد! و محاسبات و معادلات بازیو به هم ریخت، چون دو ساید شرقی فکر میکردن با متای شرقی، متای غربی هم شکل خواهد گرفت (تا اینجای کار بدون هیچگونه پیش داوری و صحبت های درز کرده از حرکاتی مثل حذف همه سایدهای رقیب و متای پیش از سرور و حرکات ژانگولر قسمتی از شرق، فرض میکنیم منطقی جلوه میکرد! ولی همچنان متای نیمه شرقی در تلاش بود با هدف حذف اس دبل!)

درود و‌خسته نباشید خدمت فروم نشینان عزیز

ببخشید ما گاه و بیگاه مزاحمتون میشیم دوستان، یک‌دلیلش این هست که دوستان میان از من میپرسند دلیل این بوده واقعا؟ یا شما این حرف رو زدی؟ یا اینجور بوده؟ یه دلیلش هم اینکه درسته تو سرور نیستیم ولی فروم رو از روی بیکاری گاهی میخونم و دنبال میکنم هرچند بنظرم فروم راه بدی رو پیش گرفته از همون اول سرور و البته همه توی این قضیه نقش داریم یسری کمتر یسری بیشتر

در مورد رفتن ما از سرور برای بار چندم و آخر

دلیلش دادن دف ان ای نبود، این رو حدس میزدیم و براتون همینجا هم اسکرین گذاشتم که قبل از لند پلن آخر از تک تک اکانتهای اس ای و ان ای و حتی اس دبل چه توی اتحادا چه بیرون اتحادا تا رنک چهارصد سرور اسکرین گرفته بودیم بدونیم خودمون چند چندیم با باقی سایدها

تنها دلیل رفتن ما از سرور دخالت ادمین در روند فنی سرور بود اعم از

۱- جبران خسارت باگ سرورش از طریق تماس تلفنی و پیام رسانها نه از طریق اعلام در فروم و پذیرش اشتباه

۲-دست بردن در نحوه منابع ناتارها و پاپ زدن اونها بصورت چندباره بخاطر فشار گذاشتن پلیرهای سایدهای مختلف از طریق تماس تلفنی و پیام رسانها

۳- تماس تلفنی با پلیرهای سایدها در حین بازی و پلنهای ما و صحبتهای خارج از حیطه مدیریت و تهدید جانبدارانه (احتمالات قوی تر هم وجود داشت ولی بیخیال حالا)

۴- سرخوردگی از ادامه سرور بدلیل این اتفاقات و احتمال بالای تشدید آن در زمان کتیبه ها و مپ بصورت بسیار بزرگتر و واضح تر (هر سایدی توقع داره چون در مورد خاصی به یه ساید دیگه لطف شده حالا اون لطف باید واسش جبران بشه)

باز هم‌جا داره بگم پس از اون پلن آخر هم دست بالاتر با ما بود و همون پلن هم پنجاه درصدش failed شد نه کل پلن و البته یکی یا دوتا چنج کپ هم بدلیل فیکها صورت گرفت

در آخر بنده به عنوان بیننده و طرفدار این بازی خدمتتون اینو عرض کنم که با کوچک کردن همدیگه بزرگ نخواهید شد ، چه اونی که سالها تجربه داره و چه اونی که تجربه کمی داره قابل احترام هست و از دادن القاب زشت مثل عمو قناد، نور خدا، کاسه لیس، مزدور، زرخرید و خیلی خیلی لفظهای دیگه که اینجا خوندم نه طرف مقابلتون کوچیک میشه نه شما بزرگ میشید ، تنها شاید دو‌دقیقه اروم بشید بعدشم فقط دشمن تراشی کردید واسه خودتون، کت و شلوار و رکابیو تنبون و چی میزنی و ساقیت کو و این حرفها به دیگران زدن واسه خودتون شخصیت نمیاره بلکه کاملا معکوس عمل میکنه

در مورد شمال شرق هم‌دوتا تیم شدن با هم نظرشون فرق داره بنظرم بهتره در کمال احترام روبروی هم بازی کنند و همدیگه رو متهم نکنند ، وقتی من داستان شما رو از بیرون میخونم تهش به این میرسم که نظرتون با هم فرق داشته و باقی کل کل و توهین هاتون خرج امروز و فرداتونه ، پس با هم مهربون نیستید حداقل عداوت هم نکنید

پ‌ن: همون که مانی گفت سریال فرندزه :دی

• با سلام خدمت همه

خدایی انقدر پر حجم و بی محتوا مینویسی اونم تو فارسی که زبان مادری هست، بزور ما میفهمیم چی میگی موندم چطوری انگلیسی اسپانیایی عربی حرف میزنی و اونا میفهمن:)

فازت چیه تو؟

تو و ربعت دستاورد های خودتونو بگو ، نمیخواد بیای دستاوردهای بقیه رو تشریح کنی بعدشم براشونتعیین تکلیف کنی!

چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است

1- شیطونی کردید ، حال اساسی بهتون دادیم

2- فروم زیادی حرف میزدی زدیم همر خوشگلتو صفر کردیم کپتم با اون دمپاییش زدیم کراپ لاک کردیم

3- اومدی جبران کنی ، همه جا دیوار میشدی حتی تو واحه ها !

4- لیدری تون در این حد بود که اکسل درست میکردید پسورد ها رو مینوشتید و فقط به خواجه حافظ شیرازی نمیدادید

5- ربعتون با جا هک شد و یه حال اساسی دادن بهتون

6- اومدی کودتا رو جمع کنی ، تله گذاشتی تا اقا هکره به صحنه جرم برگرده ولی زیر یخمتون رو گرفت و خاکتون کرد و دوباره ضربه فنی شدید :)))

شما اول ربع خودتو درست بکن بعد بیا تحلیل کن چرا ما متا شدیم !

پ.ن: وار وار دیگه بهت امار نمیده؟! :) همون طور که گفتم کسی که بهت امار میده وار وار هست .... همون طور هم میگم اون ناتار تایم خودتی!

پ.ن: هروقت یاد اون روز میوفتم که گفتی تله براش گذاشتیم برگرده صحنه جرم ، ولی با وجود تله گذاشتن زد پر پرتون کرد از خنده روده بور میشم !! حالا همچین ادمی واسه ما شده تحلیل گر و تعین تکلیف کن

• سلام بر تمام دوستان.

داریم با زمان کتیبه ها می رسیم و همه آماده اتک دادن به کتیبه ها و استفاده از آنها برای قدرت بیشتر هستند. اما دو سوال اساسی وجود دارد که به آن می پردازیم:

اول) نیروی ناتار چقدر خواهد بود؟

متاسفانه بنده سابقه بازی در این سرور را ندارم ولی از برخی از دوستان سوال کردم و نیمچه استعلامی هم گرفتیم که ببینیم نیروی ناتار چقدر خواهد بود.

همانطور که می دانیم مبنای تعیین نیروی ناتار در سرورهای استاندارد بر اساس متوسط نیروی ۱۰ همر اول هر سرور می باشد(وارد جزئیات نمی شوم). اما طبق استعلام ما، این قاعده در این سرور وجود نخواهد داشت. اینکه قاعده دقیقا چیست ماهم نمی دانیم و فقط می خواهم تحلیل خودم را مطرح کنم.

البته این موضوع با اینکه خلاف مقررات اصلی تراوین می باشد اما منطقی به نظر می رسد. با توجه به سرورهای قبلی در این سایت؛ ظاهرا میزان نیروی ناتار، رابطه مستقیمی با تعداد همرهای موجود و توان هجومی مجموع سرور دارد. بدین معنی که نیروی دفاعی ناتار بر روی کتیبه ها به شکلی خواهد بود که برای مهاجم های نسبتا خوب هم قابل دسترسی خواهد بود.

با توجه به درگیری های زیاد در این سرور که گویا نسبت به دیگر سرورهای سایت، سطح کیفی و جنگی بسیار بالاتری داشته است و طبیعتا نیروی هجومی زیادی هم لاست شده است به نظر می رسد نباید منتظر دفاع قدرتمند و وحشتناکی بر روی کتیبه ها باشیم. تصور می کنم کتیبه های کوچک برای همرهای بین رنک ۳۰ تا ۱۲۰ به راحتی قابل تسخیر باشد. اما کتیبه های بزرگ و منحصر نیاز به حملات قدرتمندتری دارد و ممکنه شاهد استفاده از همرهای تاپ هم باشیم. برای کتیبه های بزرگ دو همر بین رنک ۳۰ تا ۸۰ و برای منحصر سه همر بین رنک ۳۰ تا ۸۰ نیاز خواهد بود.

یک روش دیگر برای تخمین میزان نیروی دفاعی ناتارها اسکات کشیدن از واندرهای موجود می باشد که تقریبا معادل کتیبه منحصر دارای قدرت دفاعی می باشند و به همان نسبت می توان نیروی دفاعی کتیبه های بزرگ و کوچک را هم متوجه شد.

دوم: سهم هر ساید از کتیبه ها:

تمام سایدها به دنبال گرفتن سهم بیشتری از کتیبه ها خواهند بود و طبیعتا این موضوع می تواند منشا درگیری های آینده سرور باشد. البته می دانیم که اهمیت کتیبه ها یکسان نیست و برخی کتیبه ها دایما موجب جلب توجه بقیه پلیرها و به تبع آن روانه شدن فیک ها و ریل ها به سمت دارنده کتیبه خواهد بود. در مورد سهم هر ساید به صورت ‌کلی می توان گفت همه سایدها می توانند کتیبه های مورد نیاز خودشان را جمع کنند و با توجه به تعداد پلیرها و کاربری خارق العاده کتیبه های احمق، قطعا تمام سایدها کتیبه های ضروری خود را به دست خواهتد آورد.

اما به صورت جزئی:

شمالغرب:

با لحاظ ریزش پلیرها در اوایل سرور و در حال بازسازی بود این ساید نیاز چندانی به تعداد بالای کتیبه ندارد و موارد زیر می تواند برای آنها کافی باشد:

کتیبه های کوچک

جنگ اموز ۱ عدد

انبار ۱ عدد

احمق ۱ عدد

چکمه ۱ عدد

گیج کوچک ۱ الی ۲ عدد

راز معماری ۱ الی ۲ عدد

چشمان عقاب ۱ عدد

مرتاض ۱ الی ۲عدد

کتیبه های بزرگ

جنگ اموز ۱ عدد

چشمان بسیار بعید است

راز معماری بسیار بعید است

چکمه ۱ عدد

مرتاض ۱ عدد

یونیک ۱ عدد

شمال شرق: با توجه به درگیری های داخلی این ساید به صورت کلی پیش بینی می شود اینکه سهم هر طرف از درگیری چقدر خواهد بود بستگی به محل کتیبه ها و توان هجومی آنها دارد.

کتیبه های کوچک

جنگ اموز ۱ عدد

انبار ۱ الی ۲ عدد

احمق ۲ عدد

چکمه ۲عدد

گیج ۱ عدد

چشمان ۱الی ۲ عدد

مرتاض ۱ عدد

کتیبه های بزرگ

جنگ اموز ۱ عدد

چشمان ۱الی ۲ عدد

راز معماری ۱ عدد

چکمه ۱ عدد

مرتاض ۱ عدد

یونیک ۱ عدد

جنوب شرق: با توجه به جمیع شرایط:

کتیبه های کوچک

جنگ اموز ۲ عدد

انبار ۱ عدد

احمق ۱ الی ۲ عدد

چکمه ۲ عدد

گیج ۱عدد

چشمان ۲ عدد

مرتاض ۲ عدد

کتیبه های بزرگ

جنگ اموز ۲ عدد

چشمان ۲ عدد

راز معماری ۲ عدد

چکمه ۲ عدد

مرتاض ۱ عدد

یونیک ۲ عدد

جنوب غرب: با وضعیت فعلی سرور:

کتیبه های کوچک

جنگ اموز ۲ عدد

انبار ۲ عدد

انبار ۲ عدد

چکمه ۲عدد

گیج ۲ عدد

چشمان ۱ عدد

مرتاض ۲ عدد

کتیبه های بزرگ

جنگ اموز ۲ عدد

چشمان ۱عدد

راز معماری ۱عدد

چکمه ۱ عدد

مرتاض ۲ الی ۳ عدد

یونیک ۲ عدد

این موارد صرفا پیش بینی و تحلیل شخصی می باشد و قطعا قابل نقد می باشد. صبر می کنیم و منتظر می مانیم تا ببینیم تا چه حد به واقعیت نزدیک خواهد بود.

پ.ن۱: ممنون میشم اگر دیگر دوستان نظرات مخالف و موافقشون رو اعلام کنند. شخصا ترجیح می دهم نظر مخالف را بشنوم.

پ.ن۲: کتیبه با اینکه نقش مهمی در قوی شدن و پیشرفت اکانت ها و سایدها دارد اما تمام ماجرا نیست. به قول آقا مازیار ، شکارچی مهم تر از تفنگ هست.

پ.ن۳: امیدوارم در همین چند روز صلح بر شمال شرق حاکم شود و همه دوستانمان در کنار هم بازی کنند.

پ.ن۴: در پست قبلی نگاه ساید جنوب غرب را در خصوص کتیبه ها اعلام کردم. نظرات لیدرهای دیگر را هم دیدید. قضاوت را به خوانندگان محترم می سپارم.

پ.ن۵: در خصوص دوستانی که گفتند برای ما تکلیف تعین نکن، یا اینکه ما توافقی نداریم! اولا بنده در جایگاهی هستم که می توانم نظر ساید رو اعلام کنم اما شما در آن جایگاه نیستید! پس بنده می توانم ولی شمایید که نمی توانید! جایگاه خودمان را فراموش نکنیم. در مورد توافق هم شاید داشته باشید اما باز هم شما در جایگاهی نباشید که فعلا خبردار باشید. پس در امور بین لیدرها دخالت نکنید.

پ.ن۶: پاسخ خاصی به دوستانی که ریپلای کردند نمی دهم چون در متن ارسالی قبلی واکنش های احتمالی به درستی پیش بینی و پاسخ هم داده شده بود. محمد دیابلو بالاخره این موضوع رو یک نفر فهمید! آفرین به هوش و علم شما.

پ.ن۷: تیرداد خان به جای این حرفها برگرد سر پست که بقیه رو نصف شب به کاری که بلد نیست مجبور نکنن که بیاد شگردتون رو لو بده. ما که خیلی وقت پیش این بحث ها رو تموم کرده ایم و متای شرق را به دید احترام پذیرفته ایم. باشد که یاد بگیرید. ولی نمی توانیم از کسانی که زحمتشان به باد رفته بخواهیم بیان ودر مورد لاغر شدن دخترخاله شون بحث کنن.

موفق باشید

• دلم واسه لیدرهای مجموعه شرق میسوزه که به خاطر اینکه بتونن پاسخی به اراجیف بعضی ها بدن یا شفاف سازی کنن، مثل ما نمی تونن امثال دیابلو رو بلاک کننX/

خدایی چطوری پست هاشو میخوند؟ ما که دیسلایک میزدیم میرفتیم پست بعدی

• سلام تیرداد عزیز و بزرگوار.

دوست من باور کن دوبار پست شما رو خوندم و اصلا متوجه نشدم که چه چیزی گفتین. از شما که کوله باری از تجربه بالاخص در موضوع فروم نویسی هستید انتظار میره وقتی پست میگذارید چشمها خیره یا جریان سازی بشه . نه اینکه اصلا متوجه حرفتون و محتواش بشیم.

باز هم بی تعارف تاکید می کنم که شما یکی از بهترین و باهوش ترین فروم نویس ها هستید و خواهش می کنم قدر خودتان را بدانید و کاری کنید مثل قبل، پست هاتون تاثیرگذار و قوی باشند. لطفا.

اون مقایسه تون رو از کجای متن بنده استنباط کردید؟ من گفتم توقع نداشته باشید کسانی که بازیشون و زحمتشون خراب شده در مورد لاغرشدن دخترخاله شون حرف بزنن که هیچ ارتباطی بین این مطلب و بحث شما نمی بینم که مقایسه کردید. شما اگر جای همین پست نظر بنده در مورد دفاع ناتار و سهم سایدها از کتیبه ها را تحلیل می کردید همان اتفافی می افتاد که گفتید. اما با ورود به حاشیه نشان دادید فقط ادعای تغییر فضا رو دارید وگرنه اصولا باید بحث فنی رو ادامه می دادید که خودتون استارت زده بودید ولی ظاهرا لاغری دخترخاله براب تیرداد ما جذاب تر بود.

پ.ن: از معدود کسانی که دوست دارم از نزدیک ببینمشون یکیش آقا تیرداد هست. البته شاید ایشون اصلا دلش نخواد. 🤭😜

• آقا رضای عزیز من به عنوان یک کوچکتر یک نصیحت که نهپیشنهاد بدم ناراحت نمیشی؟

چندین بار خواستم بعضی از پست هاتو لایک کنم ولی متاسفانه وقتی به آخر پست رسیدم پشیمان شدم ! بهتر پست های فنی رو از پست های سیاسی یا گزنده جدا کنی وقتی شما پستی میذار که لابه لاش یا در انتهاش جمله ای میگی که نباید بگی کل اون پست رو خراب میکنی دقیقا مثل ضربالمثل ببین میگم ضرب المثل بد برداشت نکنی گاو 9 من شیرده میمونه که بعدز دوشیدن شیرش با یک جفتک کل اون شیر رو زمین بریزه و حتی اون شیر زیادی هم که میده با کاری که در آخر میکنه بی ثمر بذاره دقیقا مثل کسی که کوله باری از تجربه داره با سن زیاد اما با فحاشی و طرز صحبتش همه رو بر باد میده

• با سلام

من هم همیشه این مورد توی ذهنم بوده

توی پست جدیدم فقط گفتم روش دفاع مقابل ان دبل برای ما و همه پلیرها روشن شد

نفر آخر بودیم که به این موضوع رسیدیم اونم با پیگیری خودمون، ان دبل که حداقل با شات از پوینت مدافعین متوجه شده بود، اس ای و قسمتی از ان ای دخیل بودند مستقیم!

یه پست قدیمی هم دارم که گفتم از نظر من اگر دف گرفتن اتفاق نمیفتاد، شاید بقیه مسائل پیش نمیومد و البته گفتم نظر ان دبل متفاوته و به تصمیمشون باید احترام گذاشت.

شما خیلی زود تصمیم گرفتین ولی ما آلوده اسپیدترا شدیم، ولی در یک مورد فکر میکنم ۱۰۰ درصد توافق داریم که این سرور و مدیریتش کشش لازم برای نگه داشتن حجم بالایی از پلیر رو نداره، توی جذب پلیر موفق عمل کرده ولی ریزش بسیار شدیدی داشته، دلایلشم قبلا اعلام شده، دید مدیریتی کوتاه مدت-بین یکی ازین دلایله، ما هم بعد ازین سرور باید بریم سراغ تست سایت های مشابه، شاید شاید معجزه ای شد اونجا اینطوری نبود.

احساس میکنم به این پست توجه لازم نشد

برای کسانی که شاید ابهاماتی براشون مونده باشه

اون که وسط ورزشگاه روپایی میزد اس ای بود و ...

(منظور از روپایی زدن تحقیر حریفه مثل حرکات نیمار)

داشتیم میرفتیم شمال...

(رفتیم متا رو ببندیم حیاط خلوتش کنیم ان ای رو دیدیم نه شلوغه و لقمه گنده شده و حجیم!)

و در کل توصیف بعضی از پلیرهای سرور!

- ما از کشتی در هیچ گلی لذت نمی‌بریم! ولی خب حریف گل بازی دوس داره!

-- از کسی ایراد املایی نگرفتم ولی حداقل سعی کردم اشتباه تایپی کمتر داشته باشم، ولی وقتی کسی میاد با فونت ۴۲ جمله انگلیسی مینویسه و کلا کلمه ای رو حذف میکنه که معنارو تغییر میده یکم جای کار داره

--- داره دوباره ادب می تراود ازتون ها! خودم سبک خودتون جواب بدم یا یکی دیگه بیاد از خجالتتون در بیاد؟

---- دوباره بزن کنار و آب و روغن خودتو چک کن قاطی نداشته باشه، ممکنه از پارک اشتباهی آب خریده باشی.

----- دوباره شاید شات رید مولتی یکم به تلطیف فروم کمک کنه! ولی اینو خیلی سعی کردین ماله کشی کنید!

------ کپ خود را به رید بسپارید و فرومو شلوغ کنید، بحث ها رو به حاشیه ببرید، وقتی کسی گوشه رینگ افتاده، فازو تغییر بدین و با چنتا توهین مثلا در لفافه سناریو بچینیم! و تله بعدی به خیال خودمون، اومدی به کمک دوستان شمالیت؟ قلم به مزد!!؟

• سلام به همه

درباب کاتای انبارهای ناتارهای ساید ان ای و بحث های قبلی که من اسکرین کاتای ناتار گذاشتم که دوستان گفته بودن ما کاتا نمیکنیم دیگه و این کار یعنی خراب کردن ساید و ما برخورد شدید میکنیم با این افراد

این بار بعد چیف دهکده انبار نداشت که هیچ و کراپ لاک هم داشت میشد 😑

واقعا نمیدونم دیگه چی باید بگم این همه تناقض در حرف و رفتار !!!🤯

واقعا نمیشه روی حرف شما حساب کرد ما به خاطر دوستان بی طرف ساید نمیخواستیم ناتار کاتا کنیم ولی انگار این حرکت های شما برای بد جلوه نشون دادن ما تمومی نداره وفقط به ضرر ما بوده این داستان چون این ناتار ۳روز پیش ظاهر شده بود کاتای این ناتار نشون میده این کار با برنامه و به صورت گسترده هست 😡

از این به بعد اسکرین ناتار برای ما هیچ ارزشی نداره دیگه 😐

واقعا شما رفته بودین حد مرز پاک بازی مشخص کنید؟؟؟!!!!!!🤨🤨😐

پ.ن.مرغ های مرغ فروشی مازیار اینا بعد دیدن این عکس دباره قدقد کردن و به نشانه اعتراض دوباره تخم گذاشتن:|

پَندمازیاری:

اول توبگو کیستی

بعدن من بگم چیستی :(

^^^^^^

یا

اول من میزنم زیر حرفم

بعد میام ماله میکشم

;););)

پ.ن . به بعضی هاهم باید گفت انقدر دنبال مرد میگردی ،مگه میخوای شوهر کنی اخه :whistling::whistling:

X/X/X/

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah: به توچه😂😂 ().

• ببین عزیز جان میشه لینک بقیه کاتاهاشو هم بذاری اگر تک موج هست که منم دارم اقامتگاه و دیوار میزنم و این مشکلی نداره اما اگر موج دیگه همراه اون هست بذار ممنون

چون رم گذاشته و تکم موج زده میخواسته تلفات خودش و هم اتحادیشو کم کنه شما هم به جای شلوغ بازی بهتر بری بچسبی به کتیبه ها تا سهمیه گلدت قطع نشده

تیرداد جان خوشم میاد این عمو رو هیچی حساب نمی کنی در به در هی میاد پست هاتو ریپلی میکنه یا مورد خطاب قرارت میده واسه جلب توجه و شما بهترین کار یعنی دایورت کردن ایشون رو انجام میدی

• ببین عزیز جان میشه لینک بقیه کاتاهاشو هم بذاری اگر تک موج هست که منم دارم اقامتگاه و دیوار میزنم و این مشکلی نداره اما اگر موج دیگه همراه اون هست بذار ممنون

چون رم گذاشته و تکم موج زده میخواسته تلفات خودش و هم اتحادیشو کم کنه شما هم به جای شلوغ بازی بهتر بری بچسبی به کتیبه ها تا سهمیه گلدت قطع نشده

تیرداد جان خوشم میاد این عمو رو هیچی حساب نمی کنی در به در هی میاد پست هاتو ریپلی میکنه یا مورد خطاب قرارت میده واسه جالب توجه و شما بهترین کار یعنی دایورت کردن ایشون رو انجام میدی

بیخیال پست قبلی من پاک کردن بعد ۳تا سرور هر بار میای از یه سایدی میری بالا سرور بعدی یه ساید دیگه اکانت فیک کی هستی که ۳تا سرور داخل بازی ندیدیم تورو😉😉

چون تیم خاص وساید خاصی نداری احساس میکنم دست های پشت پرده فیک هستی 😁😁

نه عزیزم چون انبار نداشت گندمزار خورده و

ما هم از این به بعد تلفات کم میکنیم

نکته بعدی تو چیزی که بهت مربوط نیست دخالت نکن مرسی

😎

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی