Posts by Owldark

سلام

خسته نباشید خدمت تمام کسانی که همر ساختن لانچر ها و پلنرها

همینطور خدمت تمام شمالی های عزیز که کارشون زیبا بود توی دفاع کردن و معنی تیم بودن رو به تمام معنا نشون دادن دمتون گرم

همونطور که بازی به روز های پایانی نزدیک میشه جا داره از تمام کسانی که نارحتشون کردم عذر خواهی کنم و این رو باید درک کرده باشن که این فقط یک بازی هستش و توی این بازی کل کل زیاد هست و به همین شکل هم خودم از کسی دلگیر نیستم چون میدونم شخصیت توی بازی با بیرون بازی خیلی فرق میکنه و این که خیلی ها روی سایدشون یا هم تیمیشون تعصب داشته باشن من خوشحال هم میشم دمتون گرم سرور خوبی بود کنار هم با همه کل کل هاش مثل یک خانواده کنار هم بودیم و خوش گذشت

مجید جان حرکت خوب قابل تقدیره نحوه اسکات کشیدنها و همینطور انتخاب پلن مناسب برای دفاع عالی بود گر چه من از اینطرف اطلاع دارم و میدونم توی جنوب شرق فقط 12 نفر پلیر حضور داشت اما مردونه بازی کردن و تلاش اینطرف هم قابل تقدیر

من یک عذر خواهی به بانو سیما بدهکارم اما خدا شاهد قصد بی احترامی نداشتم و به خودم اجازه نمیدم توی بازی به کسی بی احترامی کنم و از همین تریبون (فروم) ازشون عذر خواهی میکنم

دم همگی گرم

محمدowldark(به قول کاوه قدیمی :D)<3

هومنم محمد جواد عزیز

ایده خوبیه درکل ولی یکی از شرایطش قطعا همین بحث مولتیه چون الان تقریبا میشه گفت با توجه به ناتارهای پر منبع و شیرده و اینکه نیرویی ندارن و دیوار و اقامت بعد از تخریب بالا نمیدن و اکه یه نژاد رایدر برداری مثل گول و هون و یا حتی با شوال رومن تقریبا بازی برابره (به جز اکانتهای باید رید مولتی بسیار بسیار زیاد )

ببخشی هومن حان عذر میخوام اشتباه گرفتم

یکی از ایده های خوب کم کردن تعداد ناتارها هستش هست چون تعداد ناتارهای زیاد خودش باعث میشه زد و خورد اول بازی حذف بشه و عملا همه به کشت وکار و نشستن و انتظار برای آخره بازی باشن

مشکل عمده این سرور واقعا بحث بی ارزش بودن گندوم منفی به خاطر مولتی و ناتار زیاد هستش و تا زمانی که این داستان حل نشه و نشه حداقل به کمترین میزان برسه این بازی هیچ موقع جذابیت قدیم خودشو بدست نخواهد آورد

توی همه ساید ها هستن کسایی که مولتی بازی میکنن . اما اگر جلوی مولتی بازی گرفته بشه به نظر من بازی خیلی خیلی قشنگ تر میشه .

همین ورژن فعلی تراوین دات کام به نظرم خیلی خوبه

الان سرور فینال ما خواستیم حذف اکانت کنیم و بریم روی یه اکانت دیگه ، 3 روز زمان برد تا هماهنگ کنیم با مولتی هانتر و تایید کنن که میتونیم عوض کنیم اکانت رو !

در این حد سختگیری نیازه برای بازی به نظر من

در جریان هستم خودم هم هستم اگر واقعا این سیستم بصورت جدی برخورد بشه واقعا عالی میشه اگر ایده ای دارید که راه مبارزه با مولتی بازی باشه ارایه بدید تا ببینیم میشه تو برنامه نویسی پیادش کرد یا نه

سلام

قطعا سطح سرور بالاتر میره با این موضوع

اما مشکلی که هست در این‌ سبک و با توجه به مولتی بازی گسترده (که البته زحمت خاص خودش رو داره) عملا کسانی که ناتار و آبادی رید میرن موقع تخم ریزی ها که دقیقا نمیدونم تایمش چند وقت یکباره با مشکل مواجه میشن و برعکس کسایی که تمام یا بخشی از ریدشون از مولتیه هیچ صدمه یا صدمه کمی میبینن

سلام محسن جان اصلا میخوایم با کمک هم راه حل بذاریم برای حل مشکل بلاخره توی هر سر یک ایده و فکر هستش

تا وقتی که با مولتی بازی به سبک سرورهای دات کام برخورد نشه ، هیچ وقت نمیشه این سایت رو شبیه دات کام کرد !

افشین جان کسانی هستن که ایده و تخصص دارن و دارن پلی میدن اگر همه از این کار استقبال کنن و رسول هم مطمعنا موافق این داستان هستش میشه از همشون کمک گرفت تا انشاالله بشه ما هم آواره سرورهای کام نباشیم و یک پکیج قوی داشته باشیم

موافق تغییر در ناتار و آبادی هستید ؟

موافق تخم ریزی ناتار و تغییرات در سیستم حیوانات آبادی مثل سرورهای بین المللی هستید؟

موافق قانون های تغییر برای جلوگیری از استفاده از بات هستید ؟اگر هستید نظرات خود را بنویسید۰

به به همین فقط شمالشرق شما رو کم داشت که خدا رو شکر شما هم اضافه شدی ;)

حرف افتخار رو کسی سوال میکنه که خودش یک افتخاری داشته باشه نه شما ممنون میشم همون خواننده فروم بمونی رضا جان ؟

افتخارات من تو اسپید ترا کمک به همین سایدم بود اما اگر خیلی دوست داری میتونی سرچ بزنی کلیپی که بچه های آمرداد از همر های بازی گذاشتن ببینی از ما هم هست فکر کنم دوتاش واما مابقیشو امید عزیز و بقیه بچه های ساید میدونن حتی سرور قبل که تصمیم به حذف شد همرهای ما هم حذف شد که باز هم خواستی پیام بده بفرستم اسکرینشو و....

اما ما اینا رو افتخار نمیدونیم وظیفه برای ساید و بچه های زحمت کش خودمون میدونیم واسه همین هیچ سروری از اسپیدترا من اسکرین واسه خود نمایی نزاشتم نه از همر و نه از دف در صورتی که امید x3x عزیز یا حسین عزیز کامل از اکانت ما مطلع بودن

رضا جان بهتر بجای استفا ه از سوغات یزد واسه شیرین شدن از هنر خودت استفاده کنی نه از دیوار مهربانی

محمد owldark;)

خخخ من واقعا مونده چی بگم ! من دقیقا همانند خودش باهاش حتی کمی نرمتر از خودش صحبت کردم هنوز داغ هستش اگر دقیقا مثل خودش با بی احترام کردن اسم و مابقی جملات باهات صحبت میکردم که دیگه الان فروم رو گذاشته بودی روسرت ! بله من از توانایی های نداشته شما گفتم هنوز هم میگم برای ادعایی که کردی و کردن . اما من من 250 گرز کشیدم ؟ |آمار اشتباه دادن بهت اون 250کی تبر بوده و همچنین همر دیگه ای که میتونی از جعفر آمارشو بگیری . اون سرور هم که شما میگی کسی توانایی استفاده از جنگ منحصر رو نداشت که بتونه توی آی آر 20 هفته رنک یک غارت باشه و گندوم منفی 1میلیون توی آی آر اونم بدونه مولتی تحمل کنه وگرنه پویان کسی نبود که تعارف داشته باشه با کسی و کتیبه بخوابونه رو اکانت کسی من که میگه شما کل سرور هایی که حضور داشتی هیچ موقع تا آخر نبودی واسه همینه باز ناراحت میشی !

حالا من سوال کنم ؟ همر من اصلا همون که تو میگی خوبه فقط من موندم شما با چه روی این حرف رو میزنی کسی بزرگترین افتخارش (به غیر از دوال ممد موکس بودن )قبل از اسپید ترا همر 50کی اونم از ترس چیف نشدن توی کپ بوده چرا باید بیاد صحبتی کنه که باز باعث رنجش خودش بشه ؟

ببین وقتی اوضاع خراب میشه و میخوای به قول خودت جو رو عوض کنی میای یک توهین ریز میکنی که بحث رو عوض کنی اما وقتی جواب میشنوی نارحت میشه و مدام پشت سر هم توهین میکنی بعد هم مثل الان میای شاکی میشی که چرا احترام منو حفظ نکردن ؟ میدونی چرا پیمان و ممد موسی همیشه پیمان و ممد موکسی میمونن چون حفظ حرمت و احترام رو خوب بلند چون بزرگی کردن رو خوب بلدن چون اگر کسی بی احترامی کرد بهشون بر نمیگردن جواب بی احترامیشونو با یک بی احترامی دیگه بدن مگه سرور قبل کسی بهت بی احترامی کرد و غیر احترام گذاشتن چیز دیگه بود اما متاسفانه وقتی جبهه عوض میشه و طرف نمی تونه حرمت ها رو حفظ کنه باید منتظر همچین اتفاقاتی بود

باشد که رستگار شوید

محمدowldark:thumbup:

به به ببین کی اومده پست گذاشته !:D

:thumbup:

راجب سیما خانوم یا ملک هم فکر نکنم صحبت بدی کرده باشم یا بی احترامی کرده باشم فقط یاداوری کردم که بی موقع زبون وا نکنه اما حالا میبینم گندشون که بی‌موقع زبون وا میکنه از کوچیکه نباید انتظار داشته رعایت کنه :D بله شما آدمی نیستید که وقتتونو تو فروم تلف کنید ولی همیشه درحال خوامدن فروم هستید اینو اون قسمت پایین فروم همیشه داد میزن بالا رفتن رو هم شما فکر کنم 3یا 4 تا سرور هست یادگرفتین و دارین تاتی تای میکنید

شما یا حالت خوب نیست یا جنسش خوب نبوده کسی اکه از ادب و خانواده صحبت میکنه یک‌دور پست خودشو می خونه که تربیت خانوداگیشو اینجوری به‌نمایش نذاره :D طرف رو تو شهر راه نمیدادن سراغ قاضی میگرفت حالا این اومده از نربیت خانوادگی حرف میزنه و اسباب خنده حضار رو فراهم میکنه.

پ.ن : از چی ترسیدید دارید متوسل به را انداختن جنگ روانی(جونگ خنده) تو فروم میشید

آخه من موندم طرف میگه فرق میذاری بین خانوم و آقا وقتی فرق نذار اومده میگه بی احترامی میکنی‌به خانوم خدایی اینا هم شدن مثل سیاست دولت چرا چون در هر صورت شما اشتباه کردید :D

ماشا الله اون بنده خدا که فتوشاپ کار خوبی نبود

این ها هم ماست مالی کردن رو خوب بلد نیستن چون بر حسب اتفاق یک بنده خدایی از شمالشرق اسم یک‌بات‌رو‌گفتن و بنده هم دیروز برای صحت صحبت های فروم نشینان نصب و تست کردم دیدم بله استفاده از بات بوده :S

به به همین کم بود ملکه هم زبون باز کنه:* ملکه جان دو سرور قبلش رو هم که جنوب شرق 100کرد لینک هاشو داری همون سروری که حمزه داغی به دلتون گذاشت که هنوز اسم پشمک که میاد یاد لپ هاتون گل میندازه حالا مثلا عکس گذاشتی چی بشه خخخخ خدا پدر این زعوس و آرش رو بیامرزه (اگر هم هستن نگهشون داره)که این صنعت رو پایه‌گذاری کردن که چهارتا مثل تو و امثال تو زبون باز کنن بشن پلیر یا اون بنده خدا تو عمرش همر بالا 50می رو فقط از تو لینک ها میدید حالا اومده تز همر کشیدن میده که هیچ تازه واسه هر کتیبه تارخ انقضا هم تعیین میکنن :D

واقعا آدم چه چیزهای که نمی بینه و نمی شنوه

پ.ن : امید جون فکر کنم وقتشه!;)

سلام آقایی یونیک

شما بوی کدوم گل بودی که اینقدر شیرینی

یادت ندادن وقتی بزرگان کل کل میکنن یکی‌نمیاد وسط‌ دونبال بیلش بگرده :D؟ یکم دیر یادت اوفتاده بیای کل کل :Sدیلی داری برادر . شما احیانا از شهر زیبای یزد رشدی چون ابریشمش اصل بوده من کی بودم کی نبودم فکر نمیکنم به شما ربط داشته باشه سعی کن مخاطبت رو خوب بشناسی اگر‌هم نمیشناسی از بزرگترت بپرس بعد بیا در افشانی کن ;). دنبال اکانت من میگردی :D:D فکر کنم کل جنوب سرای من است :love:

مملی اصلا فتوشاپ کار خوبی نیستی :D کات کردنت هم خوب نیست ;)

پرفسور دولابی پست منو جواب بده اسم اکانت من سرورر۱ راند ۱ و همرش

واندر والس رو سرور ۸ چه اکانتی و کی از ۹۸ رسوند ۷۰ اگه نمیدونی اقای پاک کن گزارشات سکوت کن

تاوقتی جواب ندادی مشخصه که یک هوچیه بی خاصیتی

پست سهیل رو در مورد دوئالی خوندی؟

باز روت میشه افاضات کنی اردک؟

ببین باید باعث افتخارت باشه دوئل ممد موکسی حسابت کنم چون تنها افتخارت میشه که دوئل ممد بودی ببین سرور یک بنده حضور نداشتم و سرور 8هم شما افتخار بازی با من رو نداشتی این تا اینجا حالا بیا سرورهایی که تو بودی منم بودم مرور کنیم چطوره ؟ از سرور یک راند دو شروع کنیم نظرت چیه ؟

جناب باخاصیت اصلا شما شلغم من بی غم از سرور یک راند 2بگو ! فعلا که شما گزارش پاک کن ممد موکسی بودی و تازه فهمیدم از توی صحبتت گزارش پاکن فریار عزیز هم بودی اینم جزو افتخاراتت حساب میشه :D:D

ماشاالله چه لیدری با شخصیت و با ادبی دارید اسطوره بودن برازندش من میگم چرا پلیرهای پیروش همه در مواقع فشار در افشانی میکنن نگو ایشون معلمشون بوده <X

شما هنر داری میرفتی ساید خودت اونحا رو دست میگرفتی نه زیر پرچم بچه های آیس و شمالشرق بیای اینجا گنده ... کنی افتاد

زیاد خیالات برت نداره چون همینطور که صحبت میکنم ممکنه با لحن خودت صحبت بشی پس بذار هنوز یکم اعتبارت هم بمونه واست

محمد owldark:thumbup:

محسن جان عزیزم بهتر به همون دوئل(دوال) بودن که هستی ادامه بدی نه بیشتر عزیزم چون میبینم بعد سالیان اکانت این بنده خدا داره به جایی میرسه که بتونه حداقل بگه من تو اسپید ترا پیشرفت کردم .

با حلوا حوا گفتن دهان شیرین نمیشه آره مشتی.

من به شخص سعی در کوچیک کردن کسی ندارم چون اصلا بزرگ نبوده که به خوام کوچیکش کنم و خودم هم بزرگی هامو کردم احتیاجی به بزرگ کردن خودم ندارم اونایی که باید بدونن میدونن .

احتیاجی هم ندارم که شما من رو بشناسی یا نشناسی برادر من خیلی وقته الکم رو آویزون کردم اون روزایی که رکورد زدن واسه خیلی ها آرزو بود واسه ما خاطر بود این از بزرگترات بپرس بهت میگن آخر سرور هم اگر زمانی بود اسم اکانت و آمارشو میدم بری چک کنی که یک نفره چجوری شده اینطوری شده

پ.ن : سعی کن از الان افتخارت دوئل(دوال) کسی نباشه که خودش رزومه درست درمونی نداره

محمد owldark:thumbup:

بفرما پاپ کورن بزن فشارت نیفته فاز لاتی رو بذار وواسه دوروریهات بچه جون به اعصابت مسلط باش تا دوره زمانی مریضیت تمام بشه آروم بشی اون شاید آقای شما باشه ولی واسه ما دوئل ممد موکسیمون بوده نه بیشتر شیر فهم شدی

خدایا واسه امشب بسه از بس خندیدم دیگه دل درد گرفتم این یکی اومد درستش کنه بدترش‌کرد به کراپ لاک میگن لاک کردن یک ۱۵گندومی :D:D این یکی رو کحای دلم بذارم <X

پ.ن : اون همری که تو ازش حرف میزنی دست پنجه فریار عزیز بوده نه شما خخخ اونجا هم دوئل بودی ته تهش تو هیچ سرور از اول نبودی و یا نموندی چرا چون لیدر چهار مثل این معلوم الحال بودی :D:D

فقط من موندم تو با این همه ادعا چرا شمالشرق رو ول نمیکنی‌بری ساید همیشگیت ببینیم چند چندین

سهیل باز زنگ زد گفت بگو ول کنه اومدی وساطت این بنده خدا میخوای بگی تهش افتخار دوئل ممد موکسی رو هم نمیتونه داشته باشه

محمد owldark

سلام منتال عزیز

اولا که عزیزم کراپ لاک کردن مال ورژن قدیم بود و اینجا کارایی نداره چرا؟ چون خیلی راحت قهرمان از کراپ لاک دهکده رو خارج میکنه به واسطه تولیدش پس شما هم سوتی دادید;)

حالا ما پست قبلی رو جواب ندادیم دلیل بر فشار زیاد روتون بود گفتیم یک موقع تشنج میکنید آره دیگه خواهشا کراپ لاک رو اینجوری توضیح ندید ممنون :D

خدایی نوری کجاست همون که با ۴تا اکانت همتونو فراری داد حتلا به ماند ما به روری لیدر بزرگ و قدرتون نمیاریم ولی خوب شما هم زیاد تند نرو

محمدowldark

آرم باش آرام

ماست پونه بزن سر دل نکنی .

اونی که بالا میره تو پست مشخص ؟

لیدر کرده کدوم ساید لیدری کرده ؟ کدوم سرور ؟ اصلا کدوم سرور با لیدری ایشون تمام شده ؟ ولکن نخندون ما رو ایشون هر سرور وسط‌سرور جیم زده فقط و فقط به خاطر لیدری ضعیف سایدو داده و رفته شاید شما نبودی ندیدی ولی ما دیدیم . داردیس کجاست الان ؟ از این که مارو میخندانی متشکرم توصیه من به شما بعد از ماست و پونه استفاده از معجون موز و کنجد هست تا حافظت برگرده تقویت بشه :D

محمدowldark:S

بعضی مواقع سوخت ندادن بهتر از سوخت دادن .

شما بهونه نیاوردین !

با تنها چیزی که موافق بودم تو پستت پلن نزدن کلی هر چهار ساید هست البته مثل پلن های آی آر اما باز هم مقاییه اشتباه چون تعداد پلیرها یکی‌ نیست مثل قدیم

اونا که باید بشناسن میشناسن شما زحمت نکش من هنوز لینک همرهام توی آی آر موجوددهستش اما شما بزرگنرین افتخارت دوئل ممد موکسی بودنه کل دوران تراوینت هم همری بالای ۵۰کی نکشیدی حتلا شاید از صدقه سر هم بازیت این‌سرور یک بخاری بلند بشه از اکانتت وگرنه اگر به خودت باشه همون ۵۰ کی رو هم این سرور نمیبینیم ازت خخخخخ

محمدowldark;)

خخخخ

شمال ! پلنتونم دیدیم خخخخ ! نخوندون خدای ما رو .

اینایی که گفتی اسمش دل و جرعت نیست اسمش ناشی بودن پلنر آره مشتی بلند کردی و زدی تو دیوار بدونه داشتن نتیجه اینو ما بهش میگیم (ببخشید اصلاحه نارحت نشو ). پلن رو پلنر جوری میبنده و اون همر ها رو بلند میکنه که تهش باختش و بردش ۱۰۰ و۱۰۰باشه نه اینکه ۱۰۰درصد سوخت بده

والا جوک ما به خوش. خنده ای جوک شما نبود ببخشید

محمد owldark

:D:D:D بدون شرح.

مجید جان اگر میدونستم اینقدر خوشحال میشی ذوق زده میشی که زودتر از این ها ارایه میدادم خدمتتون

اون تیتاب رو فقط نوشابه بزن باهاش گیر نکنه

درود به همه دوستان

چقدر پلن جنوب شبیه ماجرای فرار ناو آمریکایی بود با این تفاوت که دولت ایران فقط تو کشور خودش و برای مردم خودش شلوغ کرد نه تو آمریکا چون اونجا همه می دونن چه خبره بهرحال ما که از گراپ لاک شدنمون خوشحالیم چون نمی دونیم چی هست اصلا گراپ لاک....

محمد اولدارک شما دیگه چرا شما که خودت کامل از همه چی خبر داری به قول یکی از دوستان از سنت خجالت بکش عزیزم....

سلام

تو دیگه چرا اونی که باید از سنش خجالت بکشه ماشالله تو سایدت شما زیادن که حتی سنش از من که هیچ‌ از نوح خدا بیامرز‌هم بیشتر حالا اون به کنار تریلی ماشالله ادعاشونو نمیکشه بعد میان اینجا گذاف گویی میکنن اونا باید خجالت بکشن

در ضمن سعید عزیزم بفرما و بشین و به تمرگ همه یک معانی میده اما اگر سر جاش استفاده نشه هر سه بی احترامی این رو‌گفتم که دفعه بعد اگر پستت به سبک نوشتاریت جواب داده شد ناراحت نشی و مثل دوئل ممدموکسی بالا و پایین نپری

مهم داشتن دل و جرعت بود واسه زدن تو این تایم که بچه ها دمشونگرم اینو داشتن

محمد owldark

سلام

داداش صحبت های این معلوم الحال رو زیاد جدی نگیر خیلی وقت کسی زیاد جدی نمی گیرتش شما هم سعی کن زیاد جدی نگیر توی چند پست قبل شاکی شده بود چرا همه با من بدن ولی خوب دلیلش خیلی ساده هستش یک دور پست ها شو با دید بقیه بخونه همین

دمتون گرم پلنتون قشنگ بود و به خوبی اجرا شد

زنده باد جنوب یک پارچه<3