Posts by Owldark

هم تیمی ها و لیدر های عزیز :

اول تیرداد گل دادشم این بنده خدا در حد شما نیست جوابش رو بدی این منتظر شما پست بذاری بیاد آسمانریسمان ببافه بعدشم خودشو با شما مقایسه کنه واسش رزومه بشه ازت خواهش میکنم جواب شو ندی داداش ;) آخه کلاغ کهنمیتونه ادا عقاب در بیاره

اشکان عزیز و بهنام گل از قدیم گفتن نرود میخ آهنی در سنگ فکر کنم همین یکی جواب همه سعی های که میکنید تا به یکسری که نمی خوان بفهمند بفهمونید کافی باشه

ملا جان یعنی من عاشق اون تیکه هاتم

خواهشل از نامه های اکانتی که ادعای خفتشو دارن یک عکس بذاری تا ببینن پریشب بعد از اسکات کشیدنشون چه نامه ای به اکانت های مورد نظر داده شده

طرف هنوز بلد نیست اتک لانچ کنه قهرمانو اونجور میزنه نیروها رو 2 کی 2 میکوبه تو دیوار بعد ادعای آنالیزوریش میشه=Oاون یکی دف خفت میکنه میگه این شیوه نوین و کار آمده:/ اون یکی کانتر بدون اسکات زده اومده لینک گذاشته من فلان بیسار ندیده دف اون اکانت چقدر نه آماری همینطور زده کانتر اومده افتخار میکنه تازه اسکات هاشم دیوار شده که نشون میده توی اون ده چه خبر شده بعد اینجا کلاس کانتر گذاشته 8|

طرف با کله درفته تو دیوار دیفالت اومده با اتکه چیف و صفر خودش مقایسه میکنه :S خدایی یدور پست ها رو بخونید بعد با کله برید تو دیوار :thumbup:

اشکان میگن باز از فروم تارگت انتخاب کردی آره :?:

با عرض معذرت از دوستان تو محاسبات به جای دیوار هون دیوار رومن حساب شده بود که شما بذارین به حساب تازه از خواب بیدار شدن و چشمام تو خواب بودن که همینجا از همه دوستان بابت این سوتی معذرت خواهی میکنم .

ولی در مورد جغد تاریک کلا دوست داره یه پست بذاره که بهش بگن آفرین هنوز زنده ای و کرونا نگرفتی . داداش اون اتک بهش میگن کانتر اتک زدن و نیروهایی که من گذاشتم تو کیریلوید نیروهایی هستن که از اتک برگشته بودن داداش . اگر سوژه خنده امروز شما اشتباه دیوار حساب کردن من بودن سوژه ما برای خنده خیلی قشنگ تره .

پ.ن : اشکان جان به جای کلاس آموزش غارت . کلاس توجیحی بذار که وقتی میان برای کانتر کردن مزدور و استپ سوار دیگه تو کیریلوید برده نمیزارن ^^^^^^

کانتر اینجور ندیده بودم !=O بدن داشتن آمار دف اون ده آخه کدوم آدم عاقلی کانتر میزنه <X اونم با 4کی و 5کی :S بهنام گفته بود گروه سنی 1و2 ولی خدایش من باورم نمیشد :D الان من دیگه حرفی ندارم ایشون کانتر زدن دمشون گرم 8o تحلیل بعدش دیگه بیشتر قانع شدم به حرف بهنام :* اشکان جان اینو توی کلاس توجیهی با هیچ منطقی نشد توجیح کنم لطفا اینجا عموی بذار من یکم دیر میگیرم :D:D سوال اینه ایشون کانتر زده دمش گرم خوب لانچ کرده دمش گرم فقط چطوری اونجا رو بدونه دف تو کیلروید زه و جالبه اسکاتشونم بر نگشته که حتی آمار داشته باشه :?: من فقط توی استدلال ایشون گیر کردم میشه واسم شرح بدی :?:من کلا اینطوری سوژ بودن رو دوست دارم :D8o

بقیه پست ها هم اصلا ارزش گیردادن نداره چون فقط برای توجیح کار اشتباه خودشون پیش منطق خودشون هست وقتی کسی واقعا یک مسله رو نمیدونه میشه توجیحش کرد اما وقتی میدونه خراب کرده و پافشاری میکنه دیگه توجیه نداره

اون یکی هم کلا ارزش جواب دادن هم نداره چو الان تنزل رتبه پیدا کرده شده دفساز

یعنی من صبح دیدم ترکیدم

سلام سعید جان

همانطور که تو شبیه ساز میبینی با اون مقدار رعد که زده شد حدودا 4 ک از نیروهای مدافع کشته میشدن و با توجه به اینکه رضا جان نزدیک به ۴ ک تو تاپ مهاجمین اومده بالا معلومه قشنگ زده به هدف و دفی تو اون ده نبوده

forum.speedtra.com/index.php?attachment/3441/

استدلالت منو کشته داداش چقدر اسکات ازتون دیوار شده ؟ چقدر اسکات باید تو اون ده باشه که اینطوری دیوار بشه ؟ بنظرت اگر زده بود به هدف نیروهای کشته شدش همینقدر بود ؟

بیایید از کلروید درست استفاده کنیو اینکه خودمون دستی بدون آمار نیرو بذاریم که نشد استدلال منم میام جای اون نیروی که تو گذاشتی یک مقدار برده مثلا با جاسوس بالانس میکنم میزان خسارتشم همونی میکنم که بدست آوردن خخخخ

واسه بالا بردن روحیه خوب این کارها انجام بدین سیاست شما مثل کره شمالی میمونه که از بدو تولد دروغ به خورد ملتش میده اون ها هم که منابع خبری درست درمونی ندارن و میشه مثل الان کشورش اما اینجا دست رسی به اینترنت آزاده و حساب کتاب های خوبی انجام میشه

مرسی که آسمان ریسمان نبافتی و شهامت به خرج دادی جای تحسین داره ارزش ریپلای داشت این پست منو یاد اشکان عزیز خودمون انداخت و فقط یک مسله داداش

به جای کلمه همر اکانت X بهتر از کلمه یکی از همرهای اکانت Xاستفاده کنی بازم ممنون

مابقی پست ها فرار روبه جلو بود و دادن انگیزه به دفساز جدید جنوب غرب :D:D:D و همینطور عوض کردن جو روانی فروم

فقط یک نکته داداش گلم ریپلی نکردم ولی خدایی پست هاتو میخونم یاد کسی که آثارا باستانی و ادیان و رسوم رو توضیح میداد شبکه 4 افتادم :S

جو فروم خیلی سنگینتر از این حرف ها هست که بشه با 4تا پست آرومش کرد هوز داغ دیوارشدن همرها از بین نرفته بود که این مسیبت هم بهش اضافه شد و از همه بدتر دفساز شدن هم که دیگه نگو :D:D:D:D

ما پلن میزنیم جناب آقای X میگه بیا آدرس بدم بدونی کجا رو بزنی :!: ولی طرف 2کی 2کی میزنه میگه قصد خفت دف داشتیم :!:

ما پلن میزنیم آش رو با جاش میبریم :Sطرف پلن میزنه میره دیوار میاد میگه .....

اون یکی هم که میاد میگه شمالغرب زد فلان بیسار داداش چی میزنی خدایی :?: آدم که (دائم از تنبان این و اون نمیره بالا اینو مهدی عشقی گفته) دائم از این و اون مایه نمیذاره این اربابا تو زرد از آب در اومدن رفتی دنبال یکی دیگه بگردی ;)

حق کپی رایت از صحبت های ما و تیکه های بهنام و نصیحت های تیرداد و اون یکی که نیستش دلم براش تنگ شده (البرز عزیز) قلم مازیار تعصب مهدی عشقی و .... خیلی هستن خدایی محفوظ هست و پیگرد قانونی داره مراقب عواقب بعدش باش آخه مد شده تارگت از فروم انتخاب میشه :D:D:D:D:D

خسته نباشید به همه زحمت کشای آمرداد

اشکان جان عالی از همه بهتر این تیکه جالب :

کار گروه پلنری ها درسته همیشه.امشب جنوب شرق این اهنگ رو به عنوان اهنگ منتخب انتخاب کردیم.نظرتون چیه؟

یعنی من اینو دیدم الان باید برم دکتر از بس خندیدم نمیتونم روپام واستم واقعا ایول دارید از بچه های که همر گذاشتن ار پلنر های که عالی بود و همینطور لانچرها واقغا خسته نباشد

من که وعده داده بودم میزنیم گوش نکردی هی اومدی اینجا تحریک کردی نتیجه شده اینکه به عنوان یک دفساز تا آخر بازی نظاره گر باشی :D:D:D بهترین کار خوردن چیپس و ماست پشت سیستم میتونه باشه برای کسی که ....:D:D:D;)

خوب قضیه قشنگ شد کی میخواد نفر بعدی تارگت باشه تو فروم اعلام کنه .....:S

ببین قیافه اون کسایی که رکب خوردن و از اینا غول ساخته بودن الان دیدن داره ;(;(:D:D:D منظورم اونای که بازی خودشونو سایدشونو و همینطور اعتبار شونو قمار کردن ....:thumbup:

با سلام و وقت بخیر خدمت دوست عزیز

گفتی فحاشی بلد نیستی درسته و منم فحاشی در پست قبلی خودم راجب شما ندیدم شما دیدی میشه بذاری ممنون میشم به این میگن تهمت محض اطلاع گفتم

ببین دو مدل فحاشی داریم مثل جنگ میمونه یکی جنگ نرم و یکی با سلاح و تفنگ و شمشیر و ظاهرا پست شما دارای البته ببخشید ولی فحاشی نرم هست شاید یکسری با رعایت ادب ازش رد بشن برن ولی من توجه میکنم به فکری که پشت اون صحبت یا نوشته خلاصه میشه پس شما هم اونطوری که داری نشون میدی زیاد ادب رو رعایت نکردی از این مدل صحبت کردنا توی فروم آی آر زیاد بود الان مد شده مسقیم میان فحاشی میکنن پس ممنون میشم ار بحث ادب خارج بشیم

واسه گزینه 2 شما من هیچ حرفی ندارم خدایی اگر شما اینقدر نیروی هجومی داری که با هاش حاضری دفاع خفت کنی توی این تایم بازی و عواقب بعد از اون من دیگه حرفی ندارم و احترام میذارم به تفکر شما

من یکم دیر میگیرم شما به بچه های خودتون و اینجاش مهم لویال گفتین که رعایت کنن درسته پس قبول داری که پست های بچه های لویال با خط دهی شما بوده

اینو هم توی پست قبلی هم توی این پست بهش تاکیید کردین و شات صحبتت رو هم از خودت و اونا گذاشتی و در پست بعدی خودت اومدی حرف امیرو نقض کردی

ببین اول با خودت تعیین تکلیف کنن ببین چند چندی بعد یک مسیر تعیین کن که این طوری پست هات ضد و نقیض در نیاد ممنون

شما گفتی من مکالمات خوصوصی رو فاش نمی کنم اما این یکی رو میذاری رطب خورده رطب خورده را منع نمی کنه ببخشید مثل پلیس 110 خودمونی زنگ میزنی میگی این قانون رو نقض کرده هزار دلیل میاره که مثلا مجاز بود اما نقض قانون اگر واقعا اقانون باشه به هر دلیلی مجاز نیست

ببین یکم واسه تفرقه انداختن بد عمل میکنی میدونی چرا ؟ من مثل ده 70 یا 80 نیستم ! من واسه بزرگتر خودم توی زندگی واقعی یا مجازی ارزش قائلم ایشون پیش کسوت من حساب میشه گر چه از سرور یک رقیبشون بودم تا این سرور که قسمت شد و متا شدیم پس یک سنجیده تر عمل کن و به قول اون بزرگوار تیرداد عزیز اون جاده گرگی نداره چون گرگاشو ما قبلا کشتیم

در مورد پنجمی هم الان من با کله میرم تو دیوار خدای ! والا اگر 3 روز پیش میشه اول سرور من دیگه حرفی ندارم و الان دیوار دهکده هامو بقل میکنم ! شما گفتی شروع جنگ من گفتم با خفت ما به طور علنی شروع شد شما گفتی دفاع دارید میکنید ما گفتیم اول ما زدیم شما گفتی مدافه هستین ما گفتیم عجله نکن به موقع میزنیم ناراحت نباش الان فشار دیوار شدنتون از زدنتون بدتر داره آسیب میزنه

این یکی هم ببخشید که میپرم وسط ولی شما سعی میکنی دقیقا افکارتو قالب کسی می کنی که خودش این کاره هست پس از کلمات حیف شد میتونستید و غیره استفاده نکن جلو استاد این کارها آقا مازیار

بقیشم به من کاری نداره جواب بدم خود امیر زحمتشو میکشه

فیلم روز فروم :

این روز ها همه در فکر تفرقه افکنی در آمرداد هست شما چطور؟

از مجید شروع شد با تحلیل زیرکانه جناب سورنا ادامه پیدا کرد و حاجی نوستراداموس هم در حال پیگیری هستن !

و کلمات کلیدی !

125

مشاور روانشناسی

یوگا

آب خنک

ماست و پونه

گزینه مد نظر رو به Watch and Learn ارسال فرمایید تا در صورت لزوم شما را راهنمایی فرمایند

داداش پستت عالی خدای لایک هم داره فقط چند مورد :

1. شما که پست تحلیلی به این زیبایی میذاری حیف نیست لابلاش تیک میندازی یا جانب دارانه (جانبدارانه طبیعی هستش )

2. خفت دفاع مال این تایم داداش به نظرت ؟

3. با ادب و احترام و اون قسمت صحبتت موافقم اما ؟ اما داره وقتی بزرگتر های هر چهار ساید به جایی جلو گیری از این جریان میان دامن میزنن و حرمت ها شکسته میشه و یکی مثل مازیار اینجا هر کسی هر چی میخواد بهش میگه به نظرت سنگ روی سنگ بند میشه ؟ من توی 70 صفحه قبل گفتم توی خونه ای که بزرگترش کوچیک بشه کوچیکش هیچ موقع بزرگ نمیشه اما یکسری به تمسخر گرفتن و رد شدن تهش رسید به اینجا که محترم و نا محترم همو میکوبن و نمونش شخصی که به طور واضح فحاشی میکنه و افتخار هم میکنه

4. ما با حمایت شما از لویال مشکلی نداریم با اینکه انکار میکردین مشکل داشتیم و مچکرم که آشکار کردین خرابکاری تو ساید شمالشرق کار شما بوده و با انگیزه قبلی و نیت های که پشتش بودهع کاملا با صحبت و تایید شما مشخص شد

در آخر ببین داداش خفت های چند روز پیش که ملا عزیز گذاشت رو فکر کنم شما ندیدی که میگی شما اتکر بودین و ما تماشاچی ! میگم پستت جانبدارنه همراه با کمی چاشنی زرنگی هست و این قابل درک چرا : میخوایی تحریک کنی که چی بشه به خدا به وقتش میزنن خیالت راحت

این چه سمی زدی تو فروم توی 2 مین دوبار پستتو نوشتی پاک کردی ! از این استرس بالاتر ؟ خدای تو ..... ولش کن اشتباه کردم ریپلایت کردم ببخشید استاد تیرداد باز اینو تحویل گرفتم داره شاهنامه مینویسه ;(

ویراستار ؟

اوجوری زیاد خوشت میشد اینجوری نوشتم بهت آموزش بدم !

بلا خره کسی پیدا شد محاسبه کنه میزان خسارت و منعفت این اتک ها رو ؟

یک بنده خدای هم پیام داده نیرو داریم میسازیم میزنیم !:(:/ خدایی این استدلال رو توی پی وی برام فرستاده منم قیافم شد اینطوری8o و الان هرچی فکر کردم دیدم حرفش قشنگ هست و منم جوابی واقعا نداشتم بدم ;)

خدایش اینو کجا دلم بذارم 8o:D:D:D:D به من میگه دایورت خخخخخخالان کف اتاق ولو شدم با پست این :D:D:D

میدونی دوست دارم دلم لک زده بود واسه خندیدن پشت پی سی جوری که از صندلی نتونم بلند بشم خخخخ خدایا این بندگان دلشاد کن رو از ما نگیر تو این اوضاع داغون مملک حداقل یکی پیدا میشه ما رو میخندونه :D:D:D

بچه ها من درک نمی کنم چرا از صحبت هاش ناراحت شدین خدای دلتون میاد فکر کنین اومدین سیرک و اونی که اون وسط با ادعا در آوردن و صحبت های مسخره شما رو میخندونه همین آقا هستش :D:D:D

والا یک بنده خدایی هم شب خوابید صبح بلند شد دید بنزین گرون شده کلیدشم گم شده :whistling:

مجید خدای بوی کباب شنیدی اما نمیدونی این گوشت بره نیست دارن خر کباب میکنن:D:D:D:D:D8o;)

وای مردم از خنده امیر خدا نکشدت تاریخ انقضا رو دیدم مردم از خنده یعنی اینو از کجا آوردی نمیدونم خخخخ

مجید تو فقط خدایی به درد گزارش پاک کردن میخوری با این توانایی که تو داری هیچ کجا مثل اونجا جواب نمیگیری:S

اون یکی هم مثلا اومد درستش کنه یکی زد به در دومی زد رو دست خودش ؟

و این بار شاهد هنر نمایی ویراستار عزیز:
    Diablo

شما منو نمی شناسی، منم شما رو نمی شناسم (البته دورادور شنیدم، ولی پلی ندادیم توی یه تیم یا ساید تا به حال)، ولی اینا فکر میکنن هر کسی حقیقتو میگه (چون تلخه براشون) باید وصلش کنن به جنوب غرب و سریع تخریبش کنن و فاز توهم توطئه بگیرن و پوآرو وار برخورد کنن.

یکی دو نفر هم هستن اکثرا که کف فروم کمین کردن، یکی پست میزاره سریع دیسلایک و اتک! البته کلی پلیر خوب و با اخلاق داره آمرداد که متاسفانه اسیر شدن اونجا، که ما تفکیک قائل میشیم بین اونا و این کودک های دبستانی که به خاطر کرونا خونه نشین شدن و همینطور که دارن آنلاین مشقاشونو می نویسن یه فروم نویسی هم می کنن

تیرداد میگفت اون راهی که شما داری میری ما گرگ هاشو کشتیم واقعا راست میگفت اینقدر بهتون آموزش داد ولی نگرفتین و منو مجبور به یاداوری میکنید

ضرب المثل برگزیده :

یکی به در 2تا رو دست

این یکی هم بوی گوشت به مشامش خورده :D چند وقتی ما شمارو .... حساب نمی کنیم برو بزرگترت بگو بیاد سوال کنه جواب بدم بهش خخخخ

تو فکر کن جنوب شرق سرای من است مشکلت چیه ؟ ببین تو از هر اکانتی خواستی تو متا شرق بگو من نامه بدم خخخخخ

والا هی میخوام جواب ندم خدایی نمیشه ؟ آخه من نمیدونم چه اصراری اینا هی برن قبرس بر گردن همینجا بهترش پیدا میشه با قیمت مناسب تحویل فوری !:D;)

طرف ادعای همه فن حربفی داره هنوز نمی دونه ترکیبowl با dark چه معنی میده بعد میاد میگه سرچ کردم نبود !=O داداش نگرد نیست بقیه یکسری دیگه هم همینقدر سواد داشتن گشتن نبود !:D:D:D:D:D:D زبان انگلیسیتم که مثل عربیت افتضاح ولی ما شالله ادعات زیاده اندازه دم مهدی ولف:D:D:D باشد که رستگار شوی

من احتیاجی به شناخت شما ندارم اونا که باید بشناسن میشناسن سن شما به این چیزا قد نمیده

war masters

guns4war

gambit

rturn of kings

اینا رو تو آی آر سرچ کن شاید یچی یاد گرفتی و همینطور توی فروم سرور های کام البته سرورهای راند 1 کام

مطمعنی بجا گرزی و تی کی برده خفت نکردی خخخخخ علی چیفر بیا صاحب بردها الان پیداش میشه خخخ

الان نمیدونم این چر ربطی به اون داره ؟:S یکسری میان گوزن رو ربط میدن به شقایق والا ! من نفهمیدم آخرش مال شمالغربه جنوب غرب اصلا تابعیت بهش دادن ندادن ! بهتر نیست شما به همون کاری که بهت سپردن مشغول باشی (لایک و دیسلایک) و فروم را از بحث تحلیل نبری به نا کجا آباد باز

شب ها زیاد پر خوری نکن :D

تیرداد کوجایی باز فروم رفت بعد از چندتا لینک از این طرف و اونطرف به نا کجا آباد ! من واقعا درک میکنم چیزایی که گفتی واقعا باید با آب طلا نوشت

یکسری هم تا یک بحثی میاد وسط میان سریع از درخت آبادیهای یک ساید دیگه شروع میکنن برن بالا والا به خدا اینا درخت موز نیستن فقط جوافه ازش در میاد (به عشق ملا );)

یکسری هم که علاقه ای به ریپلایش ندارم فقط میاد اینجا قصه میگه تو هر بحثی هم مثل خود کیک بینی شرکت میکنه ولش کنید فقط ریپلایش نکنید به قول اون بنده خدا مسدود رو بزنید حله

بهنام خیلی نامردی خدایی داشتم میچیدم پست با نام حسرت 7 بذارم اومدی گذاشتی خدایی ماشین حساب دست گرفته بودم داشتم ضررو سود حساب کنم پستت رو دیدم با کله رفتم تو دیوار عیب نداره حالا خودش دست به ماشینش خوبه حساب میکنه :S8o

تیرداد واقعا دمت گرم همین که همون جریانو اوکی کردی گفتی ولش کن و از این حرف ها واقعا .....;):D

نگهبانی که دندون نداشته باشه مثل نارنگی وسط میوه ها میمونه راحت الحلقوم:D

خدایی هرچی گشتم ببنیم 20 موج بقیه اتک ها که ده صفر کرده کجاست پیدا نکردم نگو پاپش 3 بوده خخخخ:S8o=O

رفیق قدیمی علیرضای عزیز شمارتو توی آشیو پیدا نکردم نتونستم تماس بگیرم باهات اما برات آرزوی بهترین ها رو دارم و امیدوارم توی زندگی واقعیت هم مثل دوران تراوینیت پر از افتخار و توام با موفقیت باشه حیف شد که رفتی تو هر موقع اراده کنی بهترین اکانت ها در اختیارت قرار میگیره چون ما فقط کنار هم بودن واسمون مهم فرقی نداره جنوب شرق باشیم یا شمالشرق روش فکر کن اگر افتخار دادی من در خدمتت هستم بیاد سرور که با هم پلی میدادیم

محمدowldark

دادش گلم میدونی ارادت خاصی بهت دارم حرفت هم برام سند و قابل احترام هست اما ببخشید جواب میدم و بعد از این جواب اون بنده خدا رو دیگه نخواهم داد

دادش گلم احساس میکنم کمی جانبدارانه منو ریپلای کردی البته جسارت هست ولی وقتی میخوان دعوایی رو خاتمه بدن یا ریش سفیدی کنن بهتر دو طرف خطاب قرار بگیرن در غیر اینصورت شک به وجود میاد و تایید حرف یکی و تکذیب حرف دیگری میشه که این یعنی ....

به هر حال چون دوست دارم ادامه نمیدم و فکر میکنم دوستانه منو رو نقد کردی و سعی میکنم رعایت کنم

گل پسر

شما ؟

نمیشناسمت به عنوان بازیکن ولی بعوان حرف مفت زن و آتیش بیار معرکه

یک لیوان آب خنک و اندکی استراحت

اگه شما هم نمیشناسی بهتر رجوع ونی به بزرگترت بپرسی البته اونایی که از سرور تست بودن تا یکی یکی واست بگن از خاطره های ما که آرزوی شما هست و زیاد دور برت نداره

یادم یک سروری یک بزرگترهایی که الان الکشونم آویزون کردن همین صحبت رو کردن منتها چیزی ازشون در نیومد پس بهترا یا بشینی بازیتو کنی یا بارو بندیل سفر بر بندی تا زوده رفع زحمت کنی

دو سه بار ریپلایت کردیم خیال برت داشته

اون بزرگ وار خوش طبق شناخت من از قدیم سخن گو و فرم نویس قابلی هست و نیازی به زبان جانشین در فروم نداره

پ.ن: ادبیات من بستگی به رفتار شما داره پس استانه تحملتون را بالا برید

تیرداد جان هی گفتم ارزش خودتو با جواب دادن پست های بیهود پایین نیار باز گوش نکردی

لطفا ادب را رعایت کنید ارامش تون حفظ کنید یه لیوان اب داغ هم بنوشید کمی هم مراقب کرونا باشید سلامتیتون مهمتره دوست عزیز همونطور که لیدر هاتون بار ها هم اینجا فروم اعلام کردن که اکانت MKMJ همه سرورها اکانتش فروخته حتی اسم کسایی هم که فروخته بودیم میگفتن من که بی اطلاعم ولی خودشون انگار انقدر دروغ گفتن که باورشون شده و این داستان که توگروه هاشون تعریف کردن پلیر یا لیدر های خودجوش شرق اقدام به خرید اکانت کردن کل مدارک برای ادمین جان فرستاده شد اگه بخورد نکنه تا 24 ساعت من اکانت حذف میکنم شایدم فروختم :D;(:P;)

داشتم کم کم از نبودنت ناراحت میشدم میگفت موتونیم موکونیم

مدارکشو خواستید در خدمتتونم

یکی خدای اینو از کف فروم جمع کنه اصلا هر چی تو میگی درسته یا برو بازیتو کن یا بزن به جاده فقط از فروم و ما بکش بیرون

من یم بار عرض کردم ولی شما یا نخوندی یا خودتو زدی به کوچه بقلی !

یا میتونی با قوانین این سایت کنار باید بزای کنی یا بار سفر ببند

والا قبل از شما یک دسته دیگه دگمه حذف رو زدن و دقیقا در همین شرایط هم بود که دگمه حذف رو زدن ! حالا اومدی هر تهدید میکنی ما گلد نمگیریم ما 200 نفرو پشت در نگه داشتیم و غیره داداش گلم احساس میکنم از روی ترس از خوردن و همینطور پیدا کردن دلیلی برای باخت دارید اینکار ها رو میکنید چون دقیقا گروه قبلی هم قبل از حذف گیرداده بودن به مولتی هانتر

من نمیدونم جدیدا هر کی میخواد حذف کنه گیر میده به ادمین یعنی دیواری کوتاهتر از ادمین پیدا نکردن اینا

بزرگ مینویسم بخونی :

شما با علم بر تمام شرایط این سایت وارد بازی در این سایت شدی پس قوانین موجود رو قبول کرد حالا نظرت عوض شده بارو بندیل سفر ببند و دگمه حذف رو بزن تا مه هم بشینیم بزنیم تو سرو بار هم و خوش بگذرونیم یا بشین بازیتو کن و هی مثل بچه ها نق نزن بهانه بیار

داداش اشتباه داری میری ببین اگر اینطوری بخوایی هر جوری که دلت میخواد و دوست داری هر قسمت از پست یک نفرو کات کنی که نمیشه من چون حالشو ندارم نگشتم اما شما برو اول توافق نامه رو بیار پستشو کامل بذار اینجا تا خیلی چیزا واست کامل روشن بشه جناب سورنا عزیز دقیقا همین کارو داره میکنه و کلا گه گاهی دوست داره مثل حاجی حسین نوستراداموس بیاد یک سمی پخش کنه بعدم پیراهن عثمان کنه و فریاد آهای قرآن ها را سرنیزه بزنه و بگه من با کتاب خدا نتمیجنگم در حالی که توتال های هر چهار ربع بازی خودشون قرآن ناطق این بازی هستن اما داره ......

اگر کسی قوانین رو رعایت کنه حق داره از قانون اشتباه انتقاد کنه نه اینکه حودش آره ولی برا بقیه خار داره

به شما هم پیشنهاد میکم زیاد لوس نکنی چون پست هات کامل مشخص که خودت چه وضعیتی داری ولی به خاطر همین نمیتونی درک درستی از مسله ای که داخلش هستی داشته باشی و مدام داری بازیچه دشته یکسری میشی من نه داخل سایدت هستم نه نفعی میبرم اما معتقدم پدیرفتن اشتباه توی یک زمان درست یعنی موفقیت

ببخشی ولی دیگه جواب نمیدم <3

mkjm بدو داداش خوب نقشی بهت دادن از این نقشت توی فروم استقبال میکنم الحق و انصاف هر کسی این نقشو بهت داده از تواناییهات به خوبی آشنا بوده و بقول معروف دقیقا سر پست درست گذاشتت و ازت بهترین کارای رو میگیره منظورم لایک و دیسلایک کردنت هستش خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:D

حاجی اون راهی که تو میری تهش بهشت هست و در بهشت با دوزخیان معامله حرام است !

جواب شما رو در پست زیر دادن قشنگ بخون

خرید و فروش در ساید های دیگر حتمن غیراخلاقی است ولی تا حالا نشنیده بودم خرید ااکانت در ساید توسط بازیکنان همان ساید آنهم روز 64 سرور غیر اخلاقی محسوب شود !

مگر از ساید شما اکانت خرید شده ، آهان فهمیدم شما قسمتی از شمال شرق رو خریده بودید ؟!

دوست عزیز کار شما بابت فرستادن نیروی نفوذی در شمال شرق غیر اخلافی بوده ، نه اینکه پول گلد یک بازیکن را بدن در ساید خودی تا همرش به همسایه هاش نخوره اون هم با لانچ بچه های جنوب غربی !

همون بهتر تشریف ببرید از سرور ، با این حجم از قلب واقعیت و فرار به جلو !

پی نوشت : واقعن این سطح ار وقاحت و پررویی هم نوبره !

یک روز یک بنده خدایی میگفت شراب حرام است اما وقتی رساله یک بنده خدای که اسم نمی برم بهش نشون دادم که میگفت تا زمانی که از حالت طبیعی خارجت نکنه جنبه دارویی داره مصداق صحبت شما همینه دقت کن به جمله من خودت میگیری اوکی

پ.ن:

فقط نمیدونم چرا من هرچی میخورم از حالت طبیعی خارج نمیشم فکر کنم خدا استثنا قائل شده ;)

یا واقعا ایستگاه گرفتین ملت رو یا واقعا اسیتگاه ملت رو گرفتین !

اسکرین چی واقعا ؟

پسر جان باز دم بچه های ساید nw گرم که موقع حذف بیشتر اکانت هاشونو بدونه دریافت خرج کرد دادن تحویل سایدشون رفتن اما توضیح پایین !

جناب سورنای عزیز من مسله ای رو میگه که بهتره شما بهش توجه کنید :

شما کلا اول میای میگی من اینطوریم و من اونطوریم اما شما با صحبت اولت میای خودتو آدم خوبه کنی بعد خیلی شیک و مجلسی سعی میکنی هر دفعه یک پیراهن عثمان درست کنی و سمی مهلک توی فروم پخش کنی که تا چندین صفحه همه از خجالت هم در بیان و از بحث جذاب تحلیل دور بشیم و بعد جناب عالی میای میگی باز فروم اینجوری و فروم اونجوری

ببین این کاری که تو میکنی و بعد از تو هم خوارج تایید کننده جناب عالی هست کار خوبی نیست شما اگر به اقاید خودت پایبندی میتونی بار و بندیل سفر ببندی و بری (که فکر نمی کنم قصدت این باشه چون اگر بود مثل بچه های nw مثل مرد پای افکار و اعتقادات می ایستادی و حذف می کردی)اما اگر موندی یعنی قوانین اینجوری بودن بازی رو قبول کردی پس بجای شانتاج کردن یکسری که گول ننه من غریبم بازی شما رو میخورن و سریع پشتتون راه می افتن با وعد آب برق و گاز مجانی توی فروم تظاهرات به پا میکنن و در آخر مثل همونهایی که دنبال آب و برق مجانی بودن و لوله نفت توی خونشون و الان با پک دلاور و گرز گرزدار ازشون پذیرای میشه بشینی و بازی کنه و از این پست های سمی کمتر استفاده کنی حداقل اگر برای وقت و هزینه خودت ارزش قایل نیستی زحمت یکسری افراد ساده رو ب فریب به باد ندی

پ.ن:

سلامِ مرا به وجدانت برسان

و اگر بیدار بود بپرس

چگونه شب ها را

آسوده می خوابد . . . ؟