Posts by Owldark

این پست خیلی لایک داره چون خیلی حرف داره

اینم جواب اون آقای کت شلواری که عملا از یک سری افراد مجهول الهویه دفاع میکرد

سلام ناصرجان

قطعا حرف شما برای شخص من حجته.

اما وقتی کسی که حتی قبل از جدا شدن از اتحاد ما از افتخارات تک هیرو کتیبه اوردن تو سرورهای دیگه میگه میاد اینجا و از دادن کتیبه به ربعهای دیگه میگه و از لیدرهای ارشد جنوب غرب ایشون رو لایک میکنه به بنده حق بدید یک کمی غلغلکم بیاد.

با سپاس

خدایی وقتی میشینم فکر میکنم توی همه دوران تراوین همچین افرادی بودن اما حداقل نسل ما کم بود یا اگر بود آشکارا از گند کاری حمایت نمیکردن و این همون چیزیه که نسل ما رو از نسل های دیگه متمایز میکنه شاید دیگه تکرار نشه واندر خالی کردن اون زمان رو یا نپ بستنی که به خاطره هک شدن یک همر کل سرور با هم میبستن تا اون همرو سالم برگردونن وقتی فکر میکنم میبینم دیگه اون گذشته ها تکرار نمیشه چه توی زندگی واقعی و چه توی مجازی کاش آرشیو خودمو پیدا میکردم و عکس آخرین متا رو میذاشتم تا دیده بشه 160 نفر از کل سرور چطوری بعد بازی جمع شدن و میگفتن و میخندیدن همون عکسی که خیلی ها شون دیگه تو جمع ما نیستن اما یادشون و الگو رفتاریشون هنوز بین قدیمی ها هست

ناصر جان سلام

اولا شک ندارم این فرار به جلو هست چون شک ندارید دیوارید محض اطلاع شما ما هم با اینکه زیر اتک هستیم اما به مقدار لازم دفاع دادیم به هم اتحادیهامون که نیروهاتون برنگرده!!!

دوما کثیف تر از زدن همر اریامهر و وحید پرمومنت؟

وقتی نوچه هاتون اند کثیف کاری رو انجام دادن کجا بودی عزیزم؟

سلام و درود به مازیار عزیز

از قدیم گفتن 3 تا چیز صدا نداره

چوب خدا

شکستن دل فقیر

ثروت بی حساب کتاب پولدار

همین دنیا (سرور) دار مکافاته دادشه گلم هر دو متا رو من بودم هم اون متا رو در جریانش بودم که یکسری عشق لیدری متا رو خراب کردن چون هم تو رو قولت میموندی هم اینجا رو هم میدونم من میدونم شما رو بازی میکنید به خوایید ببنیدید رو میبندید و بخواید بزنید رو میزنید اما یکسری اینجا اول میخوان کلاتو بردارن بعد بزن اینجوری جور در نمیاد چون یک وقت میبینی طرفت گرگ بارون دیده هست و دستت اینجوری رو میشه

قمار کردن درست ریسک اما قانون خودشو داره اونا قمارشونو وقتی ما زیر اتک بودیم با حمایتت از اون اکانتی که هم زمان با شمالغرب اتک میداد کردن و بدون حساب و کتاب باختن اما شما یا تدبیرت قمار کردی و این نشانه تجربه هست داداش

همین جوری یاد یک ضرب المثل قشنگی افتادم

میگن گدا رو تو شهر راه نمیدادن سراغ خانه کدخدا رو میگرفت

تاریخ دقیق آزاد سازی کتیبه ها و تحلی از کتیبه و مختصات و میزان نیرو در کتیبه ها رو یکی بیاد تحلیل کن بذاره اگر لینکی از سرور های قبل تو آرشیو دارین هم بذارین

بچه های تیم رله سریع بیاد بگید دیشب کیو دستگیر کردین :D:D:D;) شنیدم دیشب خف گرفتین سریع لینکشو بذاری این یکی احتمالا چراغش قرمز یا خاکستری بوده :S

خبر رسید از بالا یکی با کله رفته تو دیوار و از روی فشار خیلی بالا مجبور به بغل کردن دیوار گرفته لطفا لینک اونم بذارید متشکرم :D

سلام عزیزم

خوبی خوشی ویراستار و روزنامه نگار و استاد عربی و .... میدونی تو منو یاد کی میندازی یاد همون بنده خدایی که قربانی نژاد پرستی شد تو آمریکا ولی تو ایران براش عزا داری گرفتن تازه فهمیدن طرف چه کاره بوده خخخخ:D:D;)

میدونی خوشم میاد که انسان زیر بار فشار شخصیت اصلی و فرهنگ جایی که با اون بزرگ شده و شکل گرفته رو نشون میده و کلا نقاب بر میداره <X

حالا چیزی نشده که یک همر داشتی پریده کپ هم که ترکیده به شغل مهمی مثل دفسازی و آموزش دف مشغول شدی این از اون بهتره واست میدونی که چی میگم تازه شما مورال این چیزا رو هم حساب میکنی آموزش هم میدی فقط بهشون بگو با همه دانشی که داشتم همر و کپم پرید :D:D:D

125 یا بقول شما 122 رو بیشتر الان شما نیاز داری چون انگار بدجوری اوضاعت خرابه و داری اعتباری رو که یکسری اینجا ازش دفاع میکردن مثل یوسف و سورنا با فحاشی و بی ادبیت بدجوری زیر سوال میبری :/

اون یکی هم که کلا نخودی حساب میشه و ارزش جواب دادن نداره

یعنی علاوه بر بی ادب بودن و ادای جنتلمن بودن که در میاری و همینطور بی سوادی که ادای با سواد ها رو در میاره خیلی هم ما شا الله پرو تشریف داری

تو یکی خدایی نوبری دوروزه دیتا توی فروم و دو روزه داری سرچ میکنی حالا رفتی خوندی اومدی بازم داری اشتب میزنی اونی که تو خوندی فقط نظر شخصی پلیرها میباشد آفرین حالا برو تو قسمت سوال از پشتیبانی کام و ازشون سوال بپرس و جوابی که بهت داده میشه رو بذار تا منم برات توضیحی که داده رو بذارم آفرین

شغل جدیدت رو بهت تبریک میگم دفسازی ! کار واقع مهمی اما خدایی دفسازیت مثل همر سازیت نباشه یا مثل سرچ کردنتت !

راستی حالا بیا یک عکس از همرت بذار ببینیک چی ساختی !

این جمله خیلی قشنگ واقعا لایک داره :

داداش برو یه همری، دمپایی چیزی بساز، بچه ها بیان صفرش کنن، حداقل یه ده روز تو فروم پیدات نشه، با این حرفای صد من یه غازت اعصابمون راحت باشه

با سلام

اشکان جان ولقمان عزیز ببخشید که اینا رو بدونه اجازه گذاشتم

این جزییات هست در رابطه با مورال بونس که استاد عربی نتونستن جوابی بدن و فقط چیزی از جایی شنیدن یا خوندن و اینجا ادای دونستن اونو کردن

Attacker Defender Bonus
    10000 9000 2.13%
    10000 8000 4.56%
    10000 7000 7.39%
    10000 6000 10.76%
    10000 5000 14.87%
    10000 4000 20.11%
    10000 3000 27.23%
    10000 2000 37.97%
    10000 1000 50%

این یکی مال مورال بونس اکانت با پاپ های متفاوت هست که توی کام تست شده

Attacker Defender Bonus
    94299 73817 5.02%
    94299 70469 6.00%
    94299 61591 8.89%
    94299 59333 9.71%
    94299 57002 10.59%
    94299 51150 13.01%
    94299 44589 16.16%
    94299 42979 17.02%

و این یکی مال مورال بونس اتحاد هستش

و در نهایت استاد گرامی مورال بونس برای کمک به افراد ضعیف سرور هست تا بتونن به بازی ادامه بدن و این طوری سازنده تراوین کمک کرده البته مشکل هایی به این طرح وارد هست مثل پوینت دفاعی که شخص دفاع کننده دریافت می کنه یا تایم حضور فرد در اتحاد همینطوری جزییاتی نیز داره که جالبه اما در همین حد کافی هست فقط میخواستم بهت بفهمونم واسه به چالش کشیدن لیدر های من چه از قدیم و چه الان که من تازه دارم درس پس میدم شما عددی نیستی

باریکلا سرچ فرمولش رو تو میخوایی بذاری تو فقط سرچ کردی ولی هنوزم کامل متوجه نشدی و هول هولی فقط ریپلای کردی دیشب فقط اینا دیتا بودن از سرور بدونه آنالیز :D:D:D;)

من چالشی گذاشتم برای استاد تراوین ولی ایشون از اون طفره رفته و نگفته اینا چی هست فقط گفته داده هستن اینو که همه میفهمن مال چی هست کسی که ادعا داره که درس داده به لیدر ما و معنی این اعداد رو ندونه باید بره گوشه رینگ بشینه جیکش در نیاد !

کد منبع
    1. 10000 9000 2.13٪
    2. 10000 8000 4.56٪
    3. 10000 7000 7.39٪
    4. 10000 6000 10.76٪
    5. 10000 5000 14.87٪
    6. 10000 4000 20.11٪
    7. 10000 3000 27.23٪
    8. 10000 2000 37.97٪
    9. 10000 1000 50٪

کد منبع
    1. 94299 73817 5.02٪
    2. 94299 70469 6.00٪
    3. 94299 61591 8.89٪
    4. 94299 59333 9.71٪
    5. 94299 57002 10.59٪
    6. 94299 51150 13.01٪
    7. 94299 44589 16.16٪
    8. 94299 42979 17.02٪

افرادی که اومدن ایشون رو تایید کردن و لیدر های ما رو به تمسخر گرفتن حتی نتونستن یک سوال ساده جواب بدن و فقط ادعا داشتن

امشب توضیحات رو میذارم فقط امیدوارم یک نفر بتونه جواب بده

سلام

رضل جان عزیزم وقتی می خوای به صورت بی طرف پست بذاری دقیقا باید بی طرفیتو به خواننده القا کنی نه اینکه تحمیل کنی ;) توی متن واست رنگی کرم

فقط یک سوال از چه منطقی استفاده کردی واسه میزان آسب و ضرر دو طرف که رسیدی به این اعداد و با هم برابر کردی :?:

جناب سورنا عزیزم ببین الان داری زمینه رو محیا میکنی واسه به هم ریختن فروم به صورت من نمی خوام این مسله رو کش بدم ولی این دو قسمت بالا کلا خیلی کش داره

ببین این پست های شاهنامه وار که داخلش میشه انواع و اقسام تهمت و تیکه انداختن و خیلی چیزای دیگه رو دید و اینطوری هم شروع میشه که شما خیلی خوبین شما اصلا مودب هستین ما آدم بد هستیم و شما قدیسه هستین و وکوچکترین چیزی هم ما بگیم میشه پیراهن عثمان ببین کت و شلوار رو خوب میای اما کت و شلوار احترام نمیار رفتار کسی که کت و شلوار رو پوشیده احترام میاره

یکسری که جواب نمیدن دلیل بر نفهمیدنشون نیست دیگه واسه پستت ارزشی قائل نیستن من هم این آخرین بار ریپلایت میکنم چون نرود میخ آهنین در سنگ توی سن شما یکم تغییر کردن سخته چون هویت اصلی شکل گرفته

مایه اصل و نسب در گردش ایام زر است

خون دل‏ها می‏خورد تیغی که صاحب جوهر است

دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست

جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است

شصد و شاهد هر دو دعوای بزرگی می کنند

پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتر است

آهن و فولاد از یک کوره می‏آیند برون

آن یکی شمشیر گردد ،دیگری نعل خر است

گر ببینی ناکسان بالا نشینند صبر کن

روی دریا کف نشیند ،قهر دریا گوهر است

پیش نهاد میدم یک دور پست هاتو مطالعه کنی بعد پست بذاری چون اینجا اکثرا آی کیو های بالا دارن و پست ها هم ثبت میشه

بهت پیشنهاد میدم اینجا رو مطالعه فرمایید

https://maktabkhooneh.org/mag/…nd-what-are-its-symptoms/

از قدیم گفتن :

با اینکه سخن به لطف آب است , کم گفتن هر سخن , صواب است

آب ارچه همه زلال خیزد -- از خوردن پر , ملال خیزد

کم گوی و گزیده گوی , چون دُر -- تا زاندک تو , جهان شود پُر

لاف از سخن چو دُر توان زد -- آن خشت بود که پر توان زد

سلام بر آقا رضای عزیز چند کلمه بگم راجب پستت و مابقیشو داخل خود پست رنگی یا بویلد کردم :

رضا جان دوگانگی توی گفتار و و همینطور رفتار خوب نیست خوب اگر کسی واقعا ادب هم نداره توی روی آدم ادب نداشته باشه میفهمی چی میگم چون کلا آدم میگه این شخصیتش هست و ازش دوری میکنه اما انسانی که دوگانگی داشته باشه خیلی خطرناکه پس پیشنهاد میکنم دست از دوگانگی گفتاری و شخصیتی برداری و به جایی متلک انداختن و فحاشی به سبک مدرن البته با زبان شخص دیگر پرهیز کنی چون اگر طالب ادب هستی حتی اگر کاری یا حرفی به غلط زده شده بازگو کردن نداره اما شما اومدی داخل پرانتز گذاشتی و از حمایت هم کردی پس بجای تشویق و حمایت از کسی که فحاشی کرده حداقل نکوهش کن تا بتونه خودشو اصلاح کنه نه اینکه ....

این جمله شما گویای همه چیز راجب شخصیت شما هست عزیزم دقت کن

دوستان من، توجه کنید به این مطلب مهم؛ وقتی بستر احترام پذیری ندارید؛ مشکل از کسی نیست که توهین کرده؛ مشکل از شماست که بستر احترام پذیری ندارید پس باید مهیای بی احترامی باشید

ببین وقتی تیرداد میاد میگه کت و شلوار بهت بر نخور داداش چون وقتی جنب کت شلوار پوشیدن نداشته باشی و بپوشی از فرسنگ ها تابلو هست

بله رفتار لیدر ها قشنگ مشخص ارجاعت میدم به پست بالا و کسی که شما الان داری مثال میزنی البته من از اینطور توهین کردن بدم نمیاد میدونی چرا چون طرف مقابلت هم همینطور جواب میده و مشکلی هم پیش نمیاد

ببین با کلمات بازی نکن معنی اعداد بالا رو یا میدونی یا میری باز میشینی گوشه رینک و جیکتم در نمیاد تا اگر استاد اومد بگم واست لا به لای کلاس های آموزشی و اخلاق اینم واست توضیح بده

تعجبی نداره شعر بالا آخه میدونی الان فصل ورزشهای زمستانه هستش

بازی با کلمات !

به قول یک بزرگی بیاید ادب و آستانه تحمل رو بالا ببریم ;)

آدمي ساخته ي افكار خويش است ، فردا همان خواهد شد كه امروز مي انديشيده است.

موريس مترلينگ

من امروز وقت کردم یکسری حاضری ها رو تو فروم چک کردم و متوجه شدم چند نفری چند روزه غیبت دارن کسی خبری داره ازشون ؟

حاج حسین و مولتی هاش که کلا دلتنگش شدیم !;(

گروه بی ادب ها که چند روزی تو فروم نیستن کلا ! (این یکی رو فکر کنم سر کلاس هستن استادشون هم سخت گیره )8o:D

والا منم هرجور حساب کردم بهنام درست در نیومد آخه 10کی پوینت دف هم مال منه !:love:

مازیار جان سریع بیا بگو این دف رو کجا دادی ؟ اختلاس کردی ؟ تو که تو مرامت اختلاس نبود :D:D:D

عجب بلاخره آقای مودب تشریف آوردن کم کم داشتم دلواپست میشدم گفتم تو افق محو شدی هواسم نبود امروز جمعه هست و کلاس تعطیله :D راستی چرا اینقدر عصبانی هستی :?:آرام باش آرام :D یک نفس عمیق بکش یک لیوان آب خنک بخور و سعی کن مثل اون اول ها ادای جنتلمن ها رو در بیاری با کت و شلوار :thumbup:

این شعر و رن رو در باب تو گذاشتم :

باادب باش که تکلیف جوانان ادب است

فرق مابین بنی آدم و حیوان ادب است

نگاه کن دقیقا نگاه کن من همجا هستم روی کل اکانت های متا هر کدوم که تو بیشتر میپسندی ! فکر کن من روی اکانت های هستم که همرت رو پروندن و خودتو اینجوری تو افق محو کردن :D:D  

طرف اومده از کسی که همرو بلند کرده بدونه قهرمان 2کی 2کی دفاع کرده و در بابش هم اینجا پست گذاشته تفسیر کرده حالا واسه ما شده فیلسوف تراوین خخخخخخ

اون روزا که تو نمیدونستی تراوین چی بچه ها مورال بونس رو لحاظ میکردن

کد منبع
    1. 10000 9000 2.13٪
    2. 10000 8000 4.56٪
    3. 10000 7000 7.39٪
    4. 10000 6000 10.76٪
    5. 10000 5000 14.87٪
    6. 10000 4000 20.11٪
    7. 10000 3000 27.23٪
    8. 10000 2000 37.97٪
    9. 10000 1000 50٪

کد منبع
    1. 94299 73817 5.02٪
    2. 94299 70469 6.00٪
    3. 94299 61591 8.89٪
    4. 94299 59333 9.71٪
    5. 94299 57002 10.59٪
    6. 94299 51150 13.01٪
    7. 94299 44589 16.16٪
    8. 94299 42979 17.02٪

باهوش جان میدونی معنی اعداد بالا چی هست یا واست توضیح بدم ؟

اگه نتونستی ؟

اینطور که بوش میاد نماز وحشت خوانده میشود بعد از آن قرآن بسر داریم همراه با خدا حافظی و آب پاشی بعد از خداحافظی

پ.ن : آخه مگه مجبوری بیایی کری بخونی بعد تو افق محو بشی

پ.ن: آخه مگه مجبوری بیایی تو فروم ما رو مجبور کنی اینجوری آوار بشیم سرت

پ.ن : آخه مگه مجبوری بیایی فحاشی کنی که اینطوری بری یگوشه بشینی جیکتم در نیاد

حالا اگر تونستی کلاس ها رو فشرده پشت سر بذار قول هم بدی پسر مودبی باشی من قول میدم بگم تیرداد یک کلاس فروم نویسی یادت بده به اشکانم میگم یک کلاس آموزش پلنری برات بذاره که اینجوری با کله نری وسط دیوار و اما به تیم دف کوردی میگم یادت بده چطوری آنالیز کنی که این اون همر رونمایی نشدت اینجوری پرپر نشه

یکی میخواست بیاد بازی و سیاست یاد پیرو پاتالای تراوین بده !:D:D

در عرصهء زندگی ز هر فتح و شکست

بسیار توان تجربه آورد بدست

پیروزی ما بسته به دور اندیشی است

دور اندیشی نتیجهء تجربه است

ضمن تایید سخنان شما ، در آخرین سرشماری 137 نفر بودیم ، که دوباره با بروبچ اولین سرور 2x ،شمردیم شد 153 نفر که البته بچه های شاخص سه اتحاد آس+والس+تری دات هستند

داداش خیلی ها دیگه بازی نمی کنن مثل پویان حمید آپاچی مصطفی کدمن هومن گاو بندی پیام امپرور مهران زرشک ممد موکسی و خیلی های دیگه که اسمشونو برم خودشون میشن یک سرور و جایی تک تکشون خالیه و همینطور خیلی های دیگه که جاشون خالی و بین ما نیستن و سر آمدشون نیما خدا بیامرز اسمس گل مهدی امورتال و ......

یوسف جان عزیزم شما رو نمیدونم اما ما دقیقا متوجه شما میشیم و شما رو درک میکنیم وشما هم ما رو درک میکنی منتها خودتو زدی به کوچه بقلی و سعی داری با بازی با کلمات ما رو نه خودو توجیه کنی واسه وجدان خودت

قسمت قرمز میگه تا قبل از استقلال لویال :

1:قبل استقلال لویال قرار بود حذف کنن اما یکباره تیم به اسم لویال با صحبت ها و حمایت لوجستکی شما تشکیل شد که سود که نداشت هیچی خودتونم تبدیل کرده به لبنان و پیامدهایی که در آینده گریبانتان را خواهد گرفت

2. مگه قرار ساید های دیگه قبل از هر صحبت یا قراری با شما مشورت کنن نکنه شما فکر کردی کدخدا هستی ؟

3. منطق شما خیلی با حال دقت کن چون یکی اون خلاف را انجام داد پس منم انجام میدم چون فلانی اینجا فحاشی کرد منم بیام بجایی دارکوبی مثلا ناپلئونیش کنم نه داداش اگر اون شخصیتشو نشون داده دلیل نمیشه منم شخصیتم در حد اون بیارم پایین و اگر توی ساید شمال تصمیمی خلاف میل شما گرفته شد دلیل نمیشه شما دخالتت رو آشکار کنی و اون کارو انجام بدی چون نتیجه کار آدم به خودش بر میگرده و در آینده ساید شما فریاد آزادی سر خواهد داد

اون آخری هم که تحیل نظرت به بقیه ساید ها هست چون قرار نیست چیزی که شما دوست داری بقیه هم قبول کنن نپ رو شما زیر پا گذاشتی و توانش رو هم داری میدی

این بند خدا بی ادب فکر کنم رفته جنگل های آمازون داره تمرین ادب میکنه واقعا خیلی بده اینجا ادا جنتلمن و با خانوده بودن داشته باشی بعد بیایی فحاشی کنی وقعا چقدر خوبه آدم ظرفیش بالا باشه

یه بار دیگه عرض میکنم که ما هیچ وقت برنامه ای برای بهم ریختن ساید شمال شرق نداشتیم اگرم براتون هنوز سواله میتونید از آقا مازیار بزرگوار بپرسید ...

در هر صورت اقا فرشید شما چه قانون سوم نیوتون بگی چه قانون اول نیوتون باید خدمت شما عرض کنم که در آینده هر اتفاقی درون جنوب غرب بیفته قطعا متوجه شماست چون تمام دوستان دیدند که قصد دارید چنین کاری کنید و خودتون ناخواسته اعتراف کردید ...

کوچیک همه یوسف

سلام آقا یوسف گل این قسمت از گفتمان شما یکم اشتباه هست عزیزم و مورد منکراتی داره !

ببین داداش گلم رجوعت میدم به

حداقل اگر تیم هستید حرف و گفتمانتونو یکی کنید مثل و اینقدر ضد نقیض توی گفتمان و پست های خودتون نذارید

پ.ن۴: اتحاد لویال دوست ما هست و از هیچ تلاشی برای حمایتشان دریغ نمی کنیم. لویال ماندنی هست تا زمانی که ما باشیم و فکر حذفشون رو از سر خارج کنید. شایدم اسم واندرمون لویال بود خدا رو چه دیدید؟ ما اینجوری رفاقت می کنیم.

اون مازیاری که تو داری با ازش مایه میذاری و واسه آوار نشدن پست هات دوپهلو ازش مایه میذاری 100مثل تو و امثال شما رو میبره سرچشمه تشنه بر میگردونه من مطمعنم الان پشت سیستم داره از اون خنده های جالب میکنه

جدیدا مد شده هر کس میاد یک پست میذاره ته حرفش میگه از آقا مازیار سوال بفرمایید استعلام کنید خودشون میدونن :D;)

آقا مازیار خودش میدونه دقیقا چی بگه و کجا بگه و شما هی تایید حرفت رو گردن آقا مازیار نداز یک دفعه جواب این استعلامات رو توی پست های قبل داده درست مطالعه نکردی بهتره برگردی عقب و مطالع کنی

من پیشنهاد میدم یک جلسه بذارید صحبت هاتونو با هم هماهنگ کنید و نشون بدید یک تیم هستید نه اینکه هر کسی بیاد سیاست های خودشو اینجا اعلام کنه و اینجوری بند رو به آب بدید

در پایان یک عدد انسان بی ادب و فحاش تو افق محو شده به یابنده یک امان نامه داده میشود تا سریعا اسم دهکده خود را ساسنور کرده و تغییر بدهد 8o:D

حاجی میدونی این دست و پا زدنت برای بهم ریختن متای شرق مثل چی میمونه ؟ مثل فکر های که آدم کور برای آینده اش میکنه شنیدی ضرب المثلش رو :S

داداش گلم بذار خوش باشه من که بالا یک شعر گذاشتم ولی ایشون زیاد ادا جنتلمن در میکرد اما از کوزه همان طراوت که در اوست زیاد جدی نگیر میخواست مثل تیرداد باشه اما این کجا و آن کجا بلاخره ایشون آستانه تحملش همینقدر هست و بلاخره خود واقعیشو نشون داد قبلا هم یک عده از همین جماعت فحاشی کردن که مورد تایید همین ها بودن و پست هاش موجود اسم نمیارم

ظاهرا بچه به اسم Diablo حساس شدن و هرجا اسمش هست یک بلای سرش میارن !

بچه های اکانتRELEبیاید لینک رو بذارید خدای مردم از خنده این اسم کلا بدشانسی میاره براشون :D;) آخ آخ چه خفت نازی

این روزها همه میان خفت و دست خالی بر میگردن به تعدادی سرباز کشته شده و زخمی ;( اما ما میریم خفت میزنیم میترکونیم خفت میکنیک بر میگردیم :D:D

و در آخر تیر انداز خر است :D:D:D

دو کلمه حرف حساب :

آستانه تحمل = نشان دادن شخصیت این دوتا رابطه نزدیکی داره و چه بسا دقیقا طرف خودشو جنتلمن نشون میده اما وقتی میرسه به اون نقطه ذات واقعی خودشو نشون میده حسن جان واسه همینه که تیرداد اینجا داد میزد آستانه تحمل تون رو ببیرید بالا و دقیقا یک جایی میرسه که فرق بین یک شخصیت واقعی و کسی که میخواد ادای اونو در بیار مشخص میشه و واسه همین از قدیم گفتن ذات خریدنی نیست

اصـــل بد نیـــــکو نـــگردد زانکه بنیـــــادش بد است

تـربــیت ، نــا اهــل را چون گـــردکان بــر گـنبد است

مـــایــه اصـل و نــــسب در گــــردش دوران زر است

دائــــما خون میخورد تیـــغی که صاحب جوهر است

گر که بــــینی ناکـــــسان بالا نشینند عیــب نیست

روی دریـــــــا خـــــس نشیند قــعر دریا گوهر است

کـره ی خــــــر از خــریت پــیش پــیش مـــــادر است

کــره ی اسـب از نـــجابت در خــــفای مـــــادر است

و این شعر زیبا گویای همه چیز هست

حسن میخوامت :love: